Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΕΛΛΑ ΠΑΙΔΆΚΙΑ ΗΡΑΚΛΕΊΟΥ Νο 3


anm

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 927
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

fysika και εχουμε ορεξη για διαβασμα!!!\καλε ποια δουλεια..;;τοσα και τοσα πραγματα κανουμε...χαχαχ

θα το κανονισω να ερθω..να κατσουμε εξω..ολοι...

σαν σημερα..παιδια πηγα τον ειδα τον παιδαρο...ειναι πολυ...μικρος!απαπαπα!!

και βρωμουσαν τα σκατα του..αλλα ο φοφορς..πεθαινω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα!όχι ρε Σωσω οτι βρωμάνε και τα κακάκια μας! Παιδιά κάθε 2 ώρες αλλάζουμε πάνα... έλεος!!!! Ευτυχώς το βράδυ κάνουμε οικονομία και αλλάζουμε μόνο 1 φορά που θα ξυπνήσει! :lol:

Χθες τον κάναμε μπάνιο με το σαμπουάν που έφερες... τέλειο!!!!!!!

Πάρτε μερικές φωτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ που είστε όλες;;; Με εξαφανιζόλ σας ψεκάσανε;;;;; :lol:

Δεν ευχήθηκα η γαϊδούρα στην Ευα μας και στην κορούλα της Νίκης!!!! Κορίτσια Χρόνια Πολλά!!!

Και σε όσους έχουν Βαγγέληδες και Ευαγγελίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαίρη τέλειος ο μικρός!!!! Σωσώ, πήγες αλλά δεν το πήρα χαμπάρι..στείλε sms αν ξαναπάς plssssss!

Thanks για τις ευχές!! Και στην Εύα μας Χρόνια Πολλά! Δεν μου'κοψε ΄τι την λένε Ευαγγελία :oops:

Anm, αφού περνάς μια χαρά μην μασάς! Κάτσε εκεί μέχρι τον άλλο χειμώνα!

Τί άλλα κόρες; πώς περνάτε;

Εγώ δουλειά, σπίτι, κλεισούρα και άγιος ο θεός! Ο Γιώργος κάθε μέρα στη δουλειά το απόγευμα, εγώ χωρίς αυτοκίνητο, σκατά. Την Παρασκευή αν δεν στραβώσει κάτι πάω Παπακωνσταντίνου! Άντε μπας και χαλαρώσω λιγάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποιος παπακωσταντινου;;ο βασιλης η ο αλλος;;

θα ξανα παω καλε μαριλου..κανενα πρωινο βολευει να τα αμολυσουμε στην αυλη τους;;

ευα πως παει η δουλεια;;

η μικεη τελικα νικη ξεκινησε παιδικο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλοχα κορες ..

τι κανετε ? εγω παθει μια βεγγοποιηση ..κοινως δεν σταματαω στιγμη ..

Ευχαριστουμε για τις ευχες , Νικη να χαιρεσαι και συ την κορη ..

Ρε παιδια κανονιστε κανεναν απογευματινο καφε μπας κ σας δουμε ..

Μαριλουκι μου λεω να πεταχτω το Σαββατο το πρωι να σας δω , τι λες ? Σε βολευει ? Γιατι απο τις 15 του μηνα ξεκιναω σε φουλ ρυθμους , οχι οτι τωρα δεν το κανω αλλα επισημως πια απο τον απριλη θα χτυπαω το κανονικο ωραριο κ τα σαββατακια μου θα κανω κτλ κτλ κτλ ..

Νικη ξεκινησες την μικρη παιδικο ? πως τα πηγαινει ?

εμεις επιτελους στρωσαμε με τον παιδικο ..ουφ ..τωρα πλεον ξυπναει το πρωι κ φωναζει οτι θελει να παει σχολειο ..κ εχω δει κ μεγαλη διαφορα στο μπλα μπλα της ..Μεταξυ των αλλων με ειπε κουφαλα αλλα το προσπερναω ..τι να κανω η μανα ..

Η Αντωνια ρε Σωσω πως τα παει με την δουλεια , για πες ..

Ρε μαρια , απ¨οτι βλεπω μαλλον για καλοκαιρι βλεπω να επιστρεφετε με την μικρη ..θα ξεχειμωνιασετε εκει μια χαρα ..

Μαιρη ο μπεμπουλης φερνει λιγακι στον Χριστοφορο η ειναι η ιδεα μου ??? A ρε Γιωργη δεν πειραζει , το τριτο θα μοιαζει σ¨εσενα .. :D Ευγε μαριλου δυο στα δυο .. :lol::lol::lol:

Εμεις την κυριακη πηγαμε στην εκκλησια ..Δηλαδη πηρα τις μικρες κ πηγαμε ..Οπως λεει κ ο πατερας μου ετριξε συθεμελο το τετραγωνο γιατι ειχα να πατησω αιωνες ..Δεν ειναι οτι δεν πιστευω αλλα με τους παπαδες γενικα δεν τα παω καλα ..

Μεταλαβαν κ οι μικρες αλλα ρε γμτ το μου συγχιζομαι με ολες αυτες τις κυρατσογριες που περιμενουν οοολη την εβδομαδα να παει κυριακη για να πανε στην εκκλησια , να κανουν τις μετανοιες ισαμε το πατωμα - αν ειχε υπογειο θα ειχαν φτασει ..- κ τρεχουν να μεταλαβουν πρωτες ..πιο πρωτες απο τα μωρα κ τα παιδακια ..Αι μωρη μου ρθε να πω σε μια ..κ απο την αλλη θεε μου συγχωρα με μερα που ειναι θα με κανει η τρελογρια να βρισω .. :twisted:

Να γιατι δεν ειμαι αυτο που λενε καλη χριστιανη ..αλλα σκασιλα μου ..σιγα μην δωσω την θεση του μωρου στην σκατογρια ..κ οχι τιποτα αλλο ειναι και πολλες οι ατιμες ..

Αφηστε που παραλιγο να γινω ρεζιλι με την Σοφια ..Θα το πνιξω δεν το γλιτωνει , οχιιιιιιιιι...

Ειμαστε λοιπον στην εκκλησια κ αποφασιζω να τις βγαλω για λιγο στο προαυλιο μιας κ κοντευαν να μπουν μεσα στο πραγματακι αυτο που αναβουν τα κερια ..Εμ παιδακια ειναι ποσο να κατσουν ..

Ακουω για κηρυγμα του πατερ , κ μεταξυ των αλλων τι λεει ρε παιδια ο ανθρωπος ?????

συχνα λεει διαβαζετε τις γραφες ..( εγω προσωπικα οχι αλλα τεσπα οπου παει ο λαος ..)

..δεν τις καταλαβαινετε ...( ..agree agree ..)

...ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΖΕΙ... ( Ναι ετσι ακριβως το ειπε ...)

γυρναει το τεκνο μου κ αφου εχει ξεκαρδιστει φωναζει στο προαβλιο ..ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥ..

οΚ ολοι εμας κοιταζαν τις βλασφημες ..αλλα τι να του κανω πια ..να το φιμωσω ???!!

αχ τα ειπα κ ηρεμισα ..γενικα φορτωνω ευκολα τον τελευταιο καιρο ..σορυ ρε κορες για την ζαλαδουρα ..

σας φιλω ολες , κ γω κ τα τεκνα μου ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα ρε Ευα με έκανες και γέλασα πολύ! Τα λες και ωραία η ρουφιάνα και είναι σαν να σε έχω μπροστά μου και τα λες όλα αυτά με αγανάκτηση!! :lol: Φοβερή είσαι!!! Καλέ ναι, να έρθεις Σάββατο!!!! Και όποια άλλη θέλει ας έρθει εννοείται!!!! Φίλα μου τις μικρές...κουφάλα!!! χαχαχαχα!!!! :lol::lol:

Νίκη ευχαριστούμε!!!! Πάρε την Γεωργία και ελάτε καλέ όποτε θέλετε! Να είναι και καλή μέρα να κάτσουμε κάτω στην αυλή να παίξουν και τα σκατούλια!

Εμείς καλά είμαστε!!!! Το βυζί έξω και δώσ' του άρμεγμα! :D Πήαγμε χθες παιδίατρο για να δει 1η φορά τον μπέμπη και να κάνει και ο Χριστόφορος εμβόλιο. Ο Χριστόφορος κύριος όπως πάντα! Τον εξέτασε, τον μέτρησε και τον ζύγισε κ την ώρα του εμβολίου απλά κοιτούσε την βελόνα! 13κιλά και 90πόντους είναι ακόμα. Τεσπα....

Ο μικρούλης από την άλλη, στις 15 ημέρες της ζωής του έβαλε 600γρ και 4 πόντους!!!! :shock: Θρεφταράκι θα γίνει! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο που μεγαλωσε ο σκατουλη΅!σαββ πρωι αν εχει καλο καιρο,θα ερθω και γω..μονο για αυλη ομως!!

.γρθα δολυεια..σλατα..χαμος..ενας 82 χρονος παρεσυρε 6 ατομα...ηρταν σε κηδεια με τα ποδια και παρεσυρε αυτος με το αυτοκ 6 ΤΟΜΑ..

Ο ΕΝΑς ΕΔΩ..ο αλλος αγιο νικολαο,1 νεκρη!

και οι αλλοι 2 νοσηλευονται και αυτοι!!και ο παππους κατι γρατζουνιες..

ρτι να πω!

λεπτομερεις παραπανω δε μπρω να δωσω!

αλλα χαμος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το άκουσα Σωσώκα στις ειδήσεις! Τραγικό.... εμ να πω τώρα τί γύρευε ο παππούς με το τιμόνι στο χέρι;;;;;

Τεσπα...

Βρε φίλη και βέβαια να έρθεις και εσύ!!! Απ'οτι είδα στον καιρό θα έχουμε 20 βαθμούς το Σ/Κ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν εχει 20 ....ελτοε απροοπτου..αλλα τι λεω..ερχεται η αδερφη απ οσαντορινη..θα ερθει για 1,5 μερα!!

μεχρι την κυριακη!!το μεσημερι!καλα αν ειναι αυλη μπορει να σκασουμε μυτη ολοι..χχα...

πλακα κανω..μπορει να παμε καπου μακρυα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!! Κρίμα που έχασα την συνάντηση το Σάββατο..δεν έχω laptop σπίτι γιατί χάλασε το τροφοδοτικό και ακόμα περιμένω να μου πούνε αν βρούνε και πόσο κάνει.

Εμείς ξεκινήσαμε παιδικό και είμαστε ακόμα σε φάση προσαρμογής. Πηγαίνουμε το πρωί, κάθομαι κανένα 15 μαζί της και μετά βγαίνω έξω. Σήμερα έκατσε μόνη της 1 ώρα και τα 45 λεπτά έκλαιγε..την άκουγα.... :(:(:( Αύριο θα κάτσει μόνη της παραπάνω...θεέ μου! Να περάσει αυτός ο μήνας γιατί δεν την παλεύω..την λυπάμαι αφάνταστα! Δεν μπορώ όμως να την αφήσω και σπίτι όλο το καλοκαίρι..εγώ με την δουλειά που κάνω δεν έχω χρόνο για βόλτες.....

Εύα η κόρη σου είναι όλα τα λεφτά!!!! Κι εγώ δεν είμαι της εκκλησίας, νηστεύω αλλά δεν τα πάω καλά με τους παπάδες. .

Σωσώ, τον Βασίλη εννοώ!! Πήγαμε, ήταν ΤΕΛΕΙΟΣ, αλλά μου την έσπασε η μάνα μου!!! Με πήρε στις 01:45, πάνω που ξεκινούσε τις μπαλάντες, να μου πει ότι η μικρή δεν είχε κοιμηθεί ακόμα!!!! Εννοείται ότι έφυγα και έκανα μία μέρα να της μιλήσω! Σπάστικα τρελά αλλά anyway! Ας μην τα ξαναθυμάμαι!

Δείτε ανακοίνωση που έβγαλαν στο facebook:

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ...

ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΠ ΤΗΝ ΣΗΤΕΙΑ.. ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΑΜΕΣΑ ΜΟΣΧΕΥΜΑ ΜΥΑΛΟΥ ΤΟ ΟΣΤΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΝΟΣΗΛΕΥΕΤΑΙ ΣΤΟ ΠΕΠΑΓΝΗ... ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΟΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΙ Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΥΡΙΑ ΣΤΕΙΑΚΑΚΗ..... ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ... ΕΙΝΑΙ ΤΟ 2810-392815-ΔΩΜΑΤΙΟ 23.. ΚΑΙ ΤΟ 6978772695 ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ..... ΔΙΑΔΩΣΤΕΤΟ ΣΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ......

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia σου ρε νικη..ψυχοπονιαρα!!μακαρι να ισχυει ..τι να πω!!

δλδ δεν εχεις χρονο για καφε;;ξεκινησατε να σδσουλευετε φουλ;;

αντε κανονισε κανενα απογ να παμε στης μαριλους ην αυλη..πες μου εσυ μερα καλυτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Τι μου κάνετε;;;

Νίκη μου δεν έχασες καμία συνάντηση.... δεν ήρθε ούτε η Ευα ούτε η Σωσω.... :(

Κανονίστε όποτε σας βολεύει καλέ και ελάτε όσο έχουμε ακόμα αυλή γιατί εντός των ημερών γίνεται η διάνοιξη του δρόμου μπροστά στο σπίτι μας και μας παίρνουν την μισή αυλή :cry: στην πίσω αυλή δεν θα μπορούμε να κάτσουμε γιατί η μάνα μου έχει κάνει κατάληψη και δεν αφήνει ουτε τον Χριστόφορο να πάει εκεί να μην της χαλάσει τα λουλούδια (μη χ@@σω :twisted: )

Οι υπόλοιπες είστε καλά;;;;

Κλαίει το μικιό... πάω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα πάλι....

Καλά Σωσώκα τέλειες οι κατασκευές ειδικά το βυνίλιο μου αρέσει πολύ!!!

Για τος συνταγές δεν το συζητώ! Ότι έχω φτιάξει είναι πολύ καλό! Σοκολατάκια με ταχίνι, πορτοκαλόπιτα και μπουγάτσα νηστίσιμη! Πάρα πολύ ωραία!

Νικούλα υπομονή με τον παιδικό.... θα συνηθίσει πού θα πάει;

Εμείς καλά είμαστε σε γενικές γραμμές..... ο μικρός ο καημένος έχει βγάλει νεογνική ακμή και είναι το πρόσωπό του γεμάτο κόκκινα μικρά σπυράκια :cry: μου είπε η παιδίατρος οτι σε περίπου 2 βδομάδες θα φύγουν. Κατά τα άλλα καλά! Και με τον Χριστόφορο όλα οκ! Λίγο έχει χαλάσει ο ύπνος του αλλά οκ, μην τα θέλω και όλα δικά μου, ε;

Πάω να κάνω φακές και μετά θα πάω λαϊκή να πάρω υλικά να κάνω αύριο γεμιστά! Μιαμ! Τα έχω πεθυμήσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναιιιιιιιι!!!!που;;το πρωι μιλαμε;;στο παιδοτοπο τον τζαμπα μηπως;;;

τι λετε;;

στο μποουλιγκ εννοω!!

νικη αν δεν ερθει καμια,παμε οι 2 μας!!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω νέκρααααα! Καλέ πουστε;;;;; :lol::lol::lol:

Σωσώκα μου πολύ ωραία τα καινούρια σου πραγματάκια αλλά αυτό με τα σεμεδάκια.... μμμμμμ γιαγιαδίστικό .... χαχα! Η λαμπάδα ωραία ιδέα και τα κεριά!!!!

Αύριο που θα βάψουμε αυγά θέλω να δω λάιβ τις καλλιτεχνίες σου και τα χρυσά σου τα χεράκια!!!

Τί κάνετε οι υπόλοιπες καλέ;;;; Πλακωθήκατε να φτιάχνετε πασχαλινά γλυκά ή απλά μας γράφεται στα ..... σας;;;; :lol::lol: Όρεξη έχω μην παρεξηγείτε! Εγώ φέτος γλυκά δεν κάνω αλλά την Ανάσταση θα έχω στο σπίτι πεθερικά και κουνιάδια για φαγητό ενώ Πάσχα θα πάμε στις Γούβες στα εξοχικά των αδεφιών μου να σουβλίσουμε τα αρνιά μας και τα κοκορέτσια μας και να κάνουμε και τα αντικριστά μας! =p~=p~

Με τα μικρά καλά τα πάμε! Το μωρό μονάχα που έχει κολικούς και τα απογεύματα είναι γκρινιάρης και επίσης μου έβγαλε νεογνική ακμή και έχει γίνει χάλια το προσωπάκι του....ευτυχώς μου έδωσε η παιδίατρος μια φυτική κρέμα για ακμή και 2 μέρες τώρα που του βάζω έχει ξεφουντώσει αρκετά.

Ο Χριστόφορος κύριος με το μωρό! Το χαϊδεύει, το φιλάει και του τραγουδάει συνέχεια!!!!

Σήμερα μου ζήτησε βυζί :shock: ε τί να κάνω και εγώ... το έβγαλα έξω και εκείνος το κοιτούσε και χαζογελούσε :lol: μετά το μύρισε και έφυγε! :lol::lol: Δεν περίμενα να δοκιμάσει αλλά περίμενα πως κάποια στιγμή θα ζητούσε....

Κατά τα άλλα είναι πολύ ζωηρός και κλαίει ρε παιδιά με το παραμικρό.... πολύ κλάψας ρε γαμώτο...

Ουφ... ξενέρωτες.... :lol::lol::lol: βαριέμαι να μιλάω μόνη μου! :lol:

Πάωωωωωωω!!!!!!!!!

Α! Σε περίπτωση που δεν καταφέρω να μπώ αυτές τις μέρες εύχομαι Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα σε όλες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...