Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γυμναστικη με βρεφη,υπαρχει?..θεσσαλονικη


Recommended Posts

καλησπερα μαμαδες!

με το δεξι παταω τα πληκτρα και με το αριστερο κραταω τον μικρο μου μπομπιρα που κοιμαται.Ψαχνω απεγνωσμενα για καποιο κεντρο που κανουν μαθηματα γυμναστικης(ή μασαζ,γιογκα,κολυμβηση,ή οποιαδηποτε δραστηριοτητα) μητερας κ βρεφους στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(κεντρο ή ανατολικα).φαινεται πως υπαρχουν μονο στην Αθηνα.γνωριζει καμια κατι παραπανω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο Δήμο Ευόσμου υπάρχει γυμναστική για μητέρα και βρέφος αλλά είναι δυτικά οπότε δεν σε βολεύει.

Επίσης υπάρχει babyswimming στο κολυμβητήριο του ΠΑΟΚ

Σίγουρα βέβαια υπάρχει και αλλού αλλά δεν ξέρω συγκεκριμένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια εγω την προηγούμενη Δευτέρα ήρθα σε επαφή με κρούσμα παρβοιου ο οποίος είναι πολύ επικίνδυνος για τις εγκύους. Από την Πέμπτη έχω πονόλαιμο,  μπούκωμα και τώρα άρχισε  και βήχας. Ελπίζω  να είναι ένα απλο κρυολόγημα και να μην κόλλησα.  Η γιατρός ειπε θα δούμε πως θα πάω κ στις επόμενες εξετάσεις θα μου γράψει ν δούμε αν τ πέρασα.
    • Στο Doppler χοντρικά κοιτάνε όπως είπε την αρτηριακή πίεση την ωρίμανση που πλακούντα αν τρέφεται σωστά το μωρο τέτοια  υπάρχουν γιατροί που δεν την ζητάνε και άλλοι την ζητάνε  εμένα πχ επειδή του έβγαινε μικρό το μωρο με έστειλε για Doppler μια γνωστή μου που είχαμε τον ίδιο γιατρό επειδή εκείνη είχε πιο μεγάλο παιδάκι δεν το ζήτησε 🤷‍♀️ μου είχε πει μπορεί να κάνω και δεύτερη αλλά τελικά δεν χρειάστηκε  κρατάει κανένα 20 λεπτό και αυτήν η εξέταση   
    • Κορίτσια μου υπέροχα!!! Τι ωραία νέα διαβάζω και χαίρομαι!!  @Elli13 αγαπημένη μου Έλλη πόσο χάρηκα που διάβασα τα νέα σου! Δεν θέλω όμως ηττοπάθεια ή οποιαδήποτε μη θετική σκέψη! Όλα θα γίνουν όλα θα βρουν λύση πίστεψε με με ένα μαγικό τρόπο όπως πάντα γίνεται σε αυτήν την υπέροχη ζωή! Μόνο θετική ματιά θέλει η υπόθεση και τα υπόλοιπα γίνονται από μόνα τους!  @Naty_ κορίτσι μου όπως πολύ σωστά είπες τώρα ταιριάζει να είσαι απέραντα ευτυχισμένη που άκουσες αυτόν τον υπέροχο ηχο και είδες πως όλα είναι εντάξει! Ένα αιμάτωμα δεν σημαίνει τίποτα απολύτως. Και όπως είπε και η Έλλη καμία ιστορία δεν θα επαναληφθεί γιατί κάθε εγκυμοσύνη είναι εντελώς διαφορετική. Όλα πάνε ήδη τέλεια! Εσύ έχε πίστη στο μικρακι σου! Αυτό σε εμπιστεύθηκε για μαμά του, εμπιστευσου το και εσύ και ολα θα συνεχίσουν να πηγαίνουν υπέροχα! @Θέτις Κ. Υπέροχη εμπειρία έτσι???? Και τα καλύτερα είναι μπροστά μας!! Κάθε υπέρηχος θα είναι ακόμη πιο απολαυστικός!!! Εμείς κορίτσια μου σήμερα έχουμε γιορτή σπίτι μας. Γιορτάζει ο γιος μου. Χρόνια πολλά σε όλους όσοι γιορτάζουν σήμερα ! Υγεία τύχη και ευτυχία για όλους. Κατά τ αλλά μια μέρα είμαι φουλ πρησμένη μια μέρα λίγο καλύτερα. Έχουν σπάσει τα νεύρα μου και το αύριο το απόγευμα μου φαίνεται 1000 χρόνια μετά! Θέλω και εγώ να δω το μικρακι μου που εύχομαι με όλη μου την δύναμη να είναι εκεί και να φτιάχνει το όμορφο ζεστό σπιτάκι του!
    • Όλα καλά θα είναι πιστεύω δεν κόλλησες!!! εγω είχα κολλήσει στην πρώτη μ εγκυμοσύνη ομως τυχαία το ανακάλυψα δεν είχα καθόλου συμπτώματα 
    • Ευχαριστώ για την εμψύχωση!! Τώρα σκεφτόμουν πως σημερα ακουσα την καρδούλα του, τόσο μικρή όπως εκείνο και αντί να χαίρομαι που είναι εδώ, μαζί μας, μέσα μου, ανησυχώ για το αιμάτωμα που ναι πολλές γυναίκες έχουν και όλα πηγαίνουν καλά! Είμαι πολύ ευγνώμων που είναι εδώ το μικρό αυτό πλασματάκι και θα έπρεπε να το γιορτάζω κι ας έχω την όποια ανησυχία. 🙏   @Kate1992 έτσι πολύ καλά τα λές, ακούω!!!😄🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...