Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11!!ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΗ!


Recommended Posts

Καλημέρα!

Δάφνη, σ'ευχαριστώ για τις φωτο!

Γεωργιάννα, η πρώτη μας νύχτα κύλησε ήσυχα αν κ εγώ είχα πιο πολύ το νου μου κ σηκώθηκα 1-2 φορες γυρω στις 4.30 γιατί η μικρή στριφογύρισε στον ύπνο της κ ακούστηκε στην ενδοεπικοινωνία.Νομίζω ότι σήμερα θα κοιμηθώ πιο άνετα. Ο Κώστας είχε πλάκα χθες, την ειχα βάλει για ύπνο κ καθόμασταν στο σαλόνι κ είχε πάρει το ακουστικό της ενδοεπικοινωνίας και της μιλούσε (όχι πώς άκουγε βέβαια η μικρή) και της έλεγε "Μυρτώ ακούς?ο μπαμπάς είμαι, μας λείπεις!!!" :lol::lol::lol:

Κοίτα, σχετικά με το νωρίς που λες, και η μαία και η παιδίατρος μας είπε οτι μετά τον 4ο μήνα είναι πλέον ασφαλές να κοιμούνται μόνα τους γιατι έχει μειωθεί κατά πολύ ο κίνδυνος βρεφικού θανάτου, από την άλλη νομίζω ότι όσο μεγαλωνει κ αυτή θα ζοριστεί πιο πολύ να πάει σε δικό της δωμάτιο κ εμείς! Από εκεί κ πέρα κάθε γονιός εχει τις αντοχές του, κ εγώ το ανέβαλλα μια εβδομάδα κ χθες λέω στον Κώστα "σήμερα πρέπει να το κάνουμε" Κ μου έλεγε "μήπως να περιμένουμε μέχρι τέλος του μήνα που θα έρθουν κ οι δικοί σου για τη βάφτιση κ μετά να τη μεταφέρουμε?"Για να δούμε....Ξέρεις, με βλέπω σε μια εβδομάδα πάλι να κουβαλάμε το κρεβάτι της πίσω :lol::lol::lol: Πλάκα κάνω...

Σήμερα θα πάμε να δώσουμε για εκτύπωση την πρόσκληση.Σας τη στέλνω.Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

έβγαλα το αρχειο φωτο από την οθονη του pc,δεν είναι βέβαια καλή η ποιότητα.Το φόντο μάλλον θα είναι λευκό.Θα τυπώσουμε κάποια δοκιμαστικά κ θα αποφασίσουμε.

post-14553-13873937807783_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

πήγα χθες στον γιατρό και τελικά είμαι έγκυος....

τα συναισθήματά μου είναι κάπως ανάμικτα....δεν το περίμενα τόσο νωρίς...

δεν νοιώθω και πολύ καλά ψυχολογικά...

φοβάμαι για το πώς θα τα καταφέρω με 2 μωράκια και χωρίς βοήθεια + δουλειά....

για την ώρα το μόνο που σκέφτομαι είναι να πάνε όλα καλά....

κορίτσια θα σας παρακαλέσω να μην σχολιάσετε κάτι σχετικό στο facebook καθώς δεν έχω σκοπό να το πω πουθενά...και δεν πρέπει να το μάθουν και απο την δουλειά μου γιατί τότε θα με ξεγράψουν τελείως...

θα βάλω τικεράκι να το βλέπω να παίρνω κουράγιο...

καλημέρα και πολλά φιλάκια στα μωράκια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danai mou TELEIA i prosklisi sas..Exete apisteuti dimiourgikotita k fantasia!!!

Hehe gelasa poli me ton andra sou!! 8imi8ika k ton diko mou k autos etsi kanei..Otan eimaste katw stin kouzina k i mikri koimate panw sto dwmatio mas pernei tin endoepikoinwnia k tis milaei =)) Xazompampades!!!!!!!!!

K emeis 8elame na tin metaferoume sto dwmatio tis alla den ta kataferame egw i8ela stiri3i apo ton andra mou k ekeinos apo mena :)) k apoti vlepeis ta kaname salata :D emas girizei anaskela k den 3erei na 3ana girisei mprosta k klaiei k exw tin ennoia tis :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Agapoula mou emeis ta eipame k private sto facebook alla 8a sta 3ana pw k ap'edw :D :D..

Einai to 1o sok k 8a perasei, einai anamenomeno k logiko na eisai sinais8imataika mperdemeni..Einai k oi ormones tis proigoumenis k tis twrinis egkimoisnis k kanoun party..Einai oti kaliterto ta mwrakia sou na min exoun k megali ilikiaki diafora..8a talaipwri8eis stin arxi alla meta 8a einai paixnidaki..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου,

πολλές φορές τα πράγματα δεν έρχονται όταν ακριβώς τα υπολογίζουμε!πάρε το χρόνο σου να το συνειδητοποιήσεις.ελπίζω όλα να πάνε καλά και για όλα υπάρχει λύση.σκέψου τον εαυτό σου κ το μωράκι σου κ άσε τη δουλειά,όταν έρθει η ώρα θα τους το πεις.ο άντρας σου τι λέει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Σαμανθα μου συγχαριτηρια! Ευχομαι να πανε ολα καλα και να κρατησεις και το 2ο μωρακι σου αγκαλια! Θα ειναι δυσκολα αλλα θα τα καταφερεις!

Εκανες την αρχη αντε και στα δικα μας!!! του χρονου βεβαια!

Εγω ειμαι χαρουμενη εφαγε μπανανα αρκετες κουταλιες, οχι ολη αλλα ειναι μια αρχη! μετα βαριοταν να τρωει και τσιριζε και αναγκαστικα να του δωσω γαλα.

Δαναη μια χαρα η Μυρτω! Καθε αρχη και δυσκολη, μετα θα συνηθησετε να κοιματε στο διπλανο δωματιο. Ο δικος μου ξυπναει ακομη συχνα την νυχτα και ετσι δεν μπορω να τον βαλω στην κουνια του στο διπλανο δωματιο, τωρα κοιματε στο λικνο στο δωματιο μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σας :)

Σκεφτόμαστε ότι έτσι και αλλιώς ένα δεύτερο παιδάκι θα το κάναμε...απλώς τώρα ήρθε πιο γρήγορα...

δεν θέλω να σκέφτομαι άσχημα και να πάει κάτι στραβά...δεν ξέρω αν καταλαβαίνετε τι εννοώ?! :?

ο γιατρός λέει δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με την καισαρική, απλώς πάλι θα κάνουμε καισαρική...

ο άντρας μου και εγώ δεν το έχουμε συνειδητοποιήσει ακόμα, αφού όταν ο γιατρός μου είπε να πάρω φυλικό οξύ έπαθα ένα deja vu...

το καλό είναι ότι δεν είναι σίγουρο ότι θα έχω και πάλι αναγούλες καθώς όπως είπε τα συμπτώματα συνήθως δεν είναι τα ίδια...

βασικά δεν μπορώ και τον κόσμο που θα λέει: καλά τόσο νωρίς κάνατε το 2ο? δεν προσέχατε λίγο? Δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε... Όχι ότι με πολυ- νοιάζει αλλά θα εκνευριστώ σίγουρα....

σας φιλώ και σας ευχαριστώ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελες.αχ βρικολακας θα καταντησω στο τελος.λοιπον καθε βδομαδα παω και απο ενα παιδι μου στην παιδιατρο.η ερμη η γυναικα μου λεει δεν νοικιαζεις κανενα διαμερισμα στην πολυκατοικια για να μην ταλαιπωρησε βρε. :lol::lol: ο μεγαλος μετα απο 2 βδομαδες που τον εχω σπιτι τωρα εκανε ωτιτιδα και ξεκινησε αντιβιωση και χθες ολο το βραδυ παραπονιοταν οτι ποναγε το αυτι του.ματι δεν κλεισαμε.......αντε να δουμε τι αλλο θα εχουμε αυτη τη βδομαδα....δαναη καλα εκανες και την εβγαλες τωρα απο το δωματιο.οσο και να μας φαινεται παραξενο νοιωθουν την παρουσια μας διπλα τους και αμα μεγαλωσουν πολυ μετα αντε να τα βγαλεις.οταν εβγαλα τον μεγαλο απο το δωματιο μας εκλαιγα γιατι ελεγα τι μανα ειμαι που βγαζω απο το δωματιο το παιδακι μου.τωρα στον μικρο(τον εχω βγαλει εδω και 1 μηνα)το πηρα καλυτερα το ζητημα...καινουργια μωρακια ακουω.σαμανθα με το καλο να ερθει το μωρακι σου.ολα καλα θα πανε.κλεισε τα αυτια σου και προχωρα. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Δε θα εκενευριστώ που γράφω 3η φορά κ έχουν σβηστει..Παίρνω ανάσα κ ξεκινάω ήρεμα.. θα ξεκινήσω απο τα πιο ευχάριστα νέα!!

Συνονόματη.. συγχαρητήριαααααα!!!!!! Μπράβο κοριτσάκι μου!!Με το καλό το μωράκι σου κ καλή εγκυμοσύνη! Προσπάθησε να χαλαρώσεις κ μια χαρά θα πάνε όλα!Μην ακούς κανένα κ στο φινάλε όποιος σου πεί τπτ πές οτι έτσι γουστάραμε κ κάναμε!Άντε τώρα,δεν ξέραμε να βάλουμε στο βρακί μας τροχονόμο! :o Εσύ να είσαι καλά κ σε 8 μήνες θα έχει διπλασεισατεί η χαρά σου!!Είμαι σίγουρη οτι θα λές πόσο τυχερή είσαι που είναι κοντά κοντά τα παιδάκια σου κ μεγαλώνουν μαζί! ;) Έκανες την αρχή κ θα ακολουθήσουμε οι υπόλοιπες για να μη νιώθεις μοναξιά σε αυτό το όμορφο ταξίδι..Girls...κ στα δικά μας!!!Βάλε το τικεράκι σου να το καμαρώνουμε κ εμείς το πρώτο σπορί της παρέας! :D

Γωγώ μου περαστικά για το κρύωμα κ το μυοσκελετικό..φυσικά κακώς που δε μας είπες κάτι νωρίτερα να σε καθησυχάσουμε κ να μην ανησυχείς μόνη σου!Εδώ είμαστε για να βοηθάμε η μία την άλλη σε όλα!Δε πειράζει όμως,τώρα ξέρεις! Σ'αγαπάμε έτσι κ αλλιώς!! :D

Γεωργιάννα εσύ μας οδηγείς!! :lol: Έτσι είναι φιλενάδα κ μας αρέσει κιόλας! Λοιπόν,για τον Αλεξανδράκο που λές ελπίζω να πάνε όλα καλά!Με την δασκάλα του το έχετε συζητήσει;εκείνη σου έχει προτείνει κάτι; Νομίζω οτι μια χαρά κάνεις ότι χρειάζεται,απλά θέλει το χρόνο του!

Δανάη υπέροχο το προσκλητήριο!Σαν παραμύθι.. Καλή αρχή με την μετακόμιση της Μυρτούς στο δωμάτιό της!Καλύτερα τώρα μας λέει κ ο δικός μας παιδίατρος..μόλις μετακομίσουμε θα τον βάλω απευθείας στο δωματιο του,εξάλλου ήδη τη μέρα κοιμάται εκεί μέσα στο πάρκο για να συνηθίζει.

Βασώ η παιδιατρός σας πρέπει να σας κάνει 1+1 δώρο επίσκεψη τόσο συχνά που πάτε.. :? Κρίμα που ταλαιπωρείται πάλι το παιδάκι σου! Περαστικά γρήγορα!!

Γιουλάκι πώς είσαι;Ο Αλεξάκος τί κάνει;

Δαφνούλα ο Αρούλης είναι όλα τα λεφτά στις φωτό!!κούκλος!!Χαμογελάνε κ τα μάτια του!

Κορίτσια να λέμε την αλήθεια έχουμε πολύ όμορφα μωρά!!Όχι επειδή είμαστε κουκουβάγιες αλλα γιατί είναι!!Έδειχνα τις φωτό στους γονείς μου κ ξετρελάθηκαν με όλα!!είμαστε κ όμορφες μανούλες παίζει κ αυτό ρόλο! ;)

Αναστασία μου τί κάνει η τρελοκοτσιδού μας;;

Αντριάκι κοντεύετε για τη βάπτιση ε; άντε να δούμε θα αρέσει της Βικτωριούλας;

Αφροδιτούλα καλά περάσατε!

Γιώργο πώς τα πάτε;ο Χρυσοβαλάντης πώς είναι;

Άφρο μου πώς είσαι; με την καντιντίαση τί έκανες;ξεκίνησες θεραπεία;

Ο Χάρης κ εγώ είμαστε μαύρα χάλια με πυρετό κ μπούκωμα,μένουμε στη μαμά μου άπο προχθές για να κρατάει τον Γιώργο μη κολλήσει.Πηγαίνουμε τα απογεύματα για καθάρισμα στο σπίτι κ είμαστε off!Να μετακομίσουμε γιατί βαρέθηκα το πηγαινε έλα.Κατα τ'άλλα ο Γιώργος μας χορεύει..έχει έναν εκνευρισμό ανεξήγητο,χθές ξύπνησε 4 φορές το βράδυ!Ας είναι απο τα δόντια γιατί δεν το αντέχω σε μόνιμη βάση..επίσης μου δαγκώνει το στήθος κ πονάω!εσάς το κάνουν;

Φιλάκια πολλά σε όλες!! Ψαράκια με χόρτα έφτιαξε η μαμά..

Γεωργιάννα ευχαριστούμε για το σουφλέ!θα τα φτιάξω οπωσδήποτε!

Γωγώ δε σου έδωσα λεφτά για τη παραγγελία!πες μου άν είναι να στα δώσω!

Σας ευχαριστώ για τις φωτό!! Όταν προλάβω θα σας στείλω τις δικές μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φιλενάδες!!!

Σαμάνθα :ymapplause::ympeace:[smilie=blob6.gif] Συγχαρητηρια κ απο μένα!!!

Εκανες την αρχή....λοιπόν κοιταξε,ναι ,ειναι αναμεικτα τα συναισθήμα όλες το ίδιο θα νοιωθαμε πιστευω...δεν σου μένει παρα να ονειρευτείς,πάρε τον χρόνο σου ,σιγουρα όλα θα πάνε καλά κ η διαφορά με το μωρό σου ειναι παρα πολυ καλή.

Εδω είμαστε να σε στηρίζουμε σε αλλο ενα μαγικο μονοπάτι.

Αντε με το καλο κ στις υπόλοιπες!!!

Ελενάκο μου sorry αλλα τελικά δεν ισχυει η καρτα του Χρηστου,ειναι για να την χρησιμ. για το διαρκειας του Ολυμπιακου κ δεν εχουμε αλλες πιστωτικες.

Αν μπορεις εσύ η Η Γιουλη να κάνει την παραγγελια...αλλιως αν ψωνισει κάποια κοπέλα απο το amazon να μας το πει,μηπως κ μας εξυπηρετησει.

Αρρωστήσατε κ εσεις κ εχετε κ την μετακομιση :shock: Περαστικουλια σας!

Και μενα εχτες ξυπνησε στις 2.3ο κ ειχε ορεξη για παιχνιδι...την πηρε ο μπαμπας της κ την κοιμησε μετα απο μια ωρα....

Γεωργιάννα ετσι με συνδιασμους τελικα...ειναι ωραια η μπανανα.Καλη επιτυχια.\

Δανάη ωραιο το προσκλητηριο,ευχομαι να πανε ολα καλα με την Μυρτω κ να κοιμαστε ηρεμα το βραδυ...

φωναζει-κλεινωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαμανθακι ηρεμησε... εγω το φανταστηκα οταν μου το πες ... λοιπον ποσο εισαι καταρχας;

λυσεις υπαρχουν οπως ο παιδικος σταθμος η καποια νταντα οσο θα εισαι στη δουλεια... Σκεψου οτι σε καποιους μηνες η υπαρξη του νεου μωρου θα σ αποζημιωσει!!!!!!!!!! μη φοβασαι τιποτα καλε δευτερομανουλα θελω κεφια :D

δαφνη ευχαριστω για τις φωτο θα κατεβασω ξεζιπαριστηρι για λογισμικο mac os xκ θα τις ανοιξω

α σαμανθα τον αντρα να χεις διπλα σου κ να πανε να χεστουνεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια σας ευχαριστώ και πάλι για τις ευχές και τα εμψυχωτικά λόγια σας :):):)

όσο περνάει η ώρα όλο και πιο χαρούμενη και ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ νοιώθω!!

Ελενάκι πέθανα στο γέλιο με αυτά που έγραψες....άντε με το καλό να μείνεις γρήγορα έγκυος να είμαστε παρεούλα!

GeoV σε ευχαριστώ πολύ πολύ! Με το καλό και εσείς το δεύτερο μωράκι όταν το θελήσετε!!!

Άνδρια και εσύ μην το αργείς!! (χαχα θέλω να σας πάρω όλες στο λαιμό μου για να έχω παρεούλα :lol::lol::lol: )

Αφρο ακριβώς αυτό σκεφτόμουν, να πάω την μικρή στο παιδικό!!! Το προτιμώ από το να έχω γυναίκα στο σπίτι...Δεν θα την εμπιστευόμουν...είμαι πολύ υπέρ της κοινωνικοποίησης με άλλα παιδάκια...ΑΛήθεια, εσείς το σκεφτόσαστε για τα μωράκια σας?

Δανάη μου, τέλεια η πρόσκλησή σας!! Με το καλό να βαφτίσετε την ζουζουνίτσα σας! Ευχαριστώ για τις συμβουλές σου :)

Βασιλική μου σε ευχαριστώ, να χαίρεσαι τα παιδάκια σου! Βάλε και εσύ τικεράκι να το βλέπουμε και να χαιρόμαστε !!

βάζω και εγώ ευθύς αμέσως...ή μήπως να περιμένω μέχρι να ακούσουμε καρδούλα?

οχι οχι θα βάλω!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ξέχασα και πως μπαίνουν τα τικεράκια...

εντάξει το βρήκα!!

ελπίζω να μην το έβαλα πολύ νωρίς & να πάνε όλα καλά...

μου έρχεται να κλάψω από χαρά και από φόβο ταυτόχρονα....

καλά δείχνει παραπάνω από ότι είμαι...ο γιατρός λέει ότι είμαι στην 5η εβδομάδα...μάλλον...είναι πολύ νωρίς για να φανεί...σε 2 εβδομάδες θα ξέρουμε!

φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμάνθαααα! Συγχαρητήρια!!! Όλα τέλεια θα πάνε, θ'αγκαλιάσεις και το 2ο μωρούλι και θα είσαι μια πολύ ευτυχισμένη μανούλα! Θα μεγαλώσουν μαζί τα παιδάκια σου και θα κάνουν τρελή παρέα! Εντάξει, λίγο ζόρικα θα είναι στην αρχή αλλά μη μασάς! Όσο για το τι θα πουν οι άλλοι, ξέρεις πολύ καλά που να τους γράψεις!!! Εύχομαι μια χαλαρή και ξεκούραστη εγκυμοσύνη και με το καλό να μεγαλώσει η οικογένειά σου!

Γωγώ και Έλενα περαστικούλια σας!!! Βάσω και σε σας!

Δανάη, Άφρο και Άντρια παρακαλώ. Άφρο ελπίζω να είσαι σε επόμενη συνάντηση, Δανάη κι εσύ αν βρεθείς Αθήνα και Άντρια μακάρι κάποια στιγμή να σε δούμε και σένα από κοντά!

Δανάη ωραιότατη η πρόσκληση, πολύ μου άρεσε! Καλή αρχή της Μυρτούλας στο δωμάτιό της!

Γεωργιάννα ζήτω οι μπανάνες!!

Εμείς καλά, εγώ τρέχω με διάφορα πρακτικά θέματα, ο Αρούλης εξελίσσεται σε ναζιάρη απατεώνα, μόλις έφυγε η πεθερά μου, η οποία έφερε κεφτέδες (γιούπιιι!) και διάφορα χειμωνιάτικα ρουχαλάκια για το μικρό, εγώ μόλις έκανα ένα απολαυστικό μπάνιο και πάω να φάω παγωτό!

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια που είστε, τι κάνετε? Σούλα, Ειρήνη, μη χάνεστε!!! Αφροδίτη, Γλυκερία, Τζοανάκι, Χοανίτα, Γιώργο που είστε?

Φιλούμπες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bασω δεν ειναι δυσκολο. Στο προφιλ σου θα το δεις αυτο. Θα βρεις οδηγιες και στο φορουμ. Για αλλη βοηθεια δεδω ειμαστε. Δες στο ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΜΕΛΟΥΣ και θα βρεις διαφορα σιτε που εχουν τικερακια.

Δαφνη μια χαρα η πεθερουλα!! Τι εγινε με το μπιμερο, τον εμαθες;

Ωραιες φωτο εβγαλες, τελικα τις πιο χαλια εγω τις εβγαλα!!!!

Ελενα περαστικα σας!! Με μασκα τον θηλαζεις; Λιγη υπομονη και τελειωσε το βασανηστηριο σου.

Σαμανθα ελπιζω να σε δουμε απο κοντα την επομενη φορα. Ολα καλα θα πανε! Σιγα μην βαζουμε αφεντικα στο σπιτι μας. Εμεις αποφασιζουμε το ποτε θα κανουμε παιδια και εαν θα παιδευτουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μας εχει πιασει τρελλη μαμακουλιαση! ολο πανω μου σαν το μαιμουδακι... ασε που αντι να ζηλευει ο σκυλος το μωρο ζηλευει το μωρο το σκυλο... τοσα παιχνιδια εχει το ξεφτισμενο κουνελακι της Φατσας της γυαλισε... ατιμο ταυρακι... η μανουλα off εκανα κ δουλειες με τη μικρη πανω μου την πονανε κ τα δοντια χαμος στο ισωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδη ηθελα να παραγγειλω εγω Αμαζον αλλα εχασα την προσφορα στο παιχνιδι!! Γ...το.

Να μου πειτε ποιες θελετε την θηκε για το καροτσι μηπως αυτες τις μερες ξαναπεσει η τιμη και κανω παραγγελεια. Το προβλημα ειναι οτι ερχετε η θηκη σε 3-5 εβδομαδες.

Αντε η αρχηγος σας σωζει!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ειμαι και ψωναρα τρομαρα μου!!! ηταν να μην μου βαλετε τιτλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?

Η μικρή κοιμάται και εγώ δουλεύω :D

Όλο για ύπνο το βάζω αυτό το παιδί....

Το Σάββατο ξεκινήσαμε κοτόπουλο-πατάτα και σήμερα σκέφτομαι να προσθέσω και λίγο κολοκύθι.

Πλέον μόνο τα 2 γεύματα είναι γάλα, το πρωινό και το βραδυνό....περίεργο μου φαίνεται!

Στις 11:00 δίνω φρούτο, γύρω στις 14:00 κοτόπουλο-πατάτα και το απόγευμα κρέμα!!

Και τρώω και εγώ από τα ίδια :lol::lol:

Εσείς ξεκινήσατε στερεές τροφές?

Όλο και καλύτερα νοιώθω και πιστεύω ότι αυτή η εγκυμοσύνη θα είναι χωρίς αναγούλες...μακάρι!

σας φιλωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Αφρο μου ειναι μια θηκη για το καροτσι, βγαινει περιπου 8,5ε με τους φορους τους.

Δες αυτο:

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000 ... ROKL5A1OLE

Παω να κανω καμια δουλεια και μετα λαικη για φρουτακια!!

Σαμανθα καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη, το εζησα!! Εμεις την αλλη εβδομαδα ξεκιναμε πατατα- κολοκυθι- σελινο- καροτο. Τωρα μονο φρουτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Αφρο μου ειναι μια θηκη για το καροτσι, βγαινει περιπου 8,5ε με τους φορους τους.

Δες αυτο:

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000 ... ROKL5A1OLE

Παω να κανω καμια δουλεια και μετα λαικη για φρουτακια!!

Σαμανθα καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη, το εζησα!! Εμεις την αλλη εβδομαδα ξεκιναμε πατατα- κολοκυθι- σελινο- καροτο. Τωρα μονο φρουτο.

Αξια η αρχηγός !!!Με προλαβες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • AX ναι βρε κορίτσια, να μπούμε 2ο τρίμηνο να ηρεμήσουμε! Βέβαια οκ, έχω ακούσει για περιπτώσεις που δεν πήγαν καλά και μετά το 1ο αλλά είναι πολύυυυ λιγότερες. Τώρα περνάμε το κρίσιμο στάδιο. Αυτό με το χαρτί κι εγώ, κάθε φορά, το ίδιο συναίσθημα. Πόσο ωραίο που καταλαβαίνουμε η μία την άλλη πάντως 🥰
    • Αχ κ εγω το ιδιο! Χτες το βράδυ, ξημερώματα και το πρωι κατά τις 6 που ξυπνούσα για τουαλέτα με κλωτσούσε συνέχεια. Ξύπνησα κατά τις 8 σημερα και ακομα να με κλωτσήσει. Ξερω; Μπορει να κουράστηκε απο το βράδυ 😊
    • Καλή μου Kiddo, καταλαβαίνω ότι έχεις περάσει πολλά και είναι λογικό να έχεις τόση αγωνία. Εγώ σκέψου ότι δεν ήθελα να ανοίξω το θέμα, ένιωθα κάπως..... Ήλπιζα ότι κάποια άλλη κοπέλα θα το ξεκινήσει για να γράφω κι εγώ, δεν ένιωθα ότι είμαι σε θέση να ξεκινήσω μια συζήτηση με αυτοπεποίθηση διότι έχω ταλαιπωρηθεί κι εγώ... Όμως οι κουβέντες που κάνουμε εδώ μας αποφορτίζουν και σίγουρα βρίσκουμε κατανόηση και αγάπη!❤️ Εσύ κορίτσι μου γιατί έχεις την αιμορραγία, σου έχει πει κάτι ο γιατρός σου?? Πάντως όταν βλέπεις αίμα, πώς να μην ανησυχείς??? Κι εγώ κάθε μα κάθε φορά που πάω τουαλέτα, κοιτάζω με ένα άγχος το χαρτάκι, και φαντάσου ότι δόξα το Θεό μέχρι τώρα δεν είχα κάποιο σημάδι. Αν όμως σου λέει ο γιατρός σου ότι είναι αισιόδοξος, προσπάθησε να τον ακούσεις και τον εμπιστευτείς. Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια, αν πάνε όλα υπέροχα και να κυλήσει η εγκυμοσύνη σου ομαλά από εδώ και πέρα! Ένας μήνας έμεινε και μπαίνουμε στο 2ο τρίμηνο, θα τα καταφέρουμε όοοοοοολες!!!!! 🙏💪🌈
    • Τι ωραία νέα κορίτσι μου! Αφού άκουσες και το μωράκι σου φαντάζομαι σήμερα πετάς! Αχ, κουράγιο με τον εμετό, εύχομαι να γίνεται μια στο τόσο...!
    • Μπράβο ρε κορίτσι!!! Όλα πάνε καλά και εσύ τώρα θα ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ!!!!!!!! Στην αυχενική θα έχεις μια πρώτη καλή εκτίμηση για το πόσο είσαι ακριβώς και στην Β επιπέδου θα είναι το οριστικό και για την ΠΗΤ.  Εμένα μόνο φιλικό και βιταμίνη D μου έχει δώσει και προγεστερόνη μέχρι 24 εβδομάδα και βλέπουμε αναλόγως το μήκος τραχήλου.  Και φυσικά με ζυγίζει και μετράει πίεση σε κάθε επίσκεψη....και φυσικά κατά τον 8 μήνα τρωγόμαστε για τα κιλά λόγω του διαβήτη...αλλά έχει κι αυτό την πλάκα του γιατί ξέρω ότι υπερβάλει κάπως γιατί ξέρει ότι τσιμπάω σε αυτά που λέει και με πειράζει!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...