Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11!!ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΗ!


Recommended Posts

Δάφνη "Φοβάμαι για όλα αυτά που θα γίνουν για μένα,χωρίς εμένα..."όπως λέει κ το τραγούδι.

Τα πράγματα είναι τραγικά γύρω μας κ με τρομάζουν κ ακόμα χειρότερα όταν σκέπτομαι το μέλλον των παιδιών μας....Μακαρι Παναγίτσα μου να φερουν την ανατροπή κ να μην ζήσουν στεναχωριες όπως κ εμεις.

Καλώς κακώς το χρήμα μας κυριεύει,ειναι το Α και το Ω στις σχέσεις μεταξύ μας....

Να είμαστε δυνατοί κ αισιόδοξοι,δεν μας μένει τίποτα αλλο να κάνουμε...μόνο αυτό θα μας σώσει.

Τα παιδιά μας είναι η ευτυχία μας κ ο λόγος που θα ρίξουμε αληθινά χαμόγελα.

Εχω απογοητευτεί.....ΑΧ βρε Δάφνη τι μου κάνεις!!!!!

Μαριτίνα κ Βασιλική ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για αυριο,με υγεία αγάπη κ ευτυχία στην οικογενεια σας κ γύρω σας!

Μαριτινα το Σαββατο εχουμε ραντεβου στο village Park εξω απο το flokafe στις 11....Θα χαρούμε να σε δουμε!!!!!

Βασιλικη περαστικα στο ζουζουνι σου,μην στεναχωριεσαι θα κάνουμε κ αλλες συναντησεις κ θα μπορεις να φερεις τα παιδακια σου,θα χαρουμε να σας δουμε....κ καλο κουραγιο οταν θα λειπει ο αντρας σου,φανταζομαι ποσο δυσκολα θα είναι :(

Κορίτσια ευχομαι να προσπαθήσετε να έρθετε.....αν όμως δεν μπορείτε μην στεναχωριέστε θα τα πουμε παλι !!!!Φιλακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!

Δεν το περιμενα να εχω γενεθλια με αλλες 2 φιλες μου εδω στο μαμμυ!!!

Αυριο και εγω κλεινω τα 32!! Τα διαβαζα τα μνμ σας και δεν μπορουσα να το πιστεψω!!!!!!

Βασω κριμα αλλα να γινει το παιδι καλα και θα συναντηθουμε αλλη μερα. Αληθεια πως τον λενε; το εχεις πει αλλα δεν το θυμαμαι. Ειδες τυχερη στην ατυχια σου με την αδελφη σου. Εχει παιδια; ειναι μικροτερη σου;

Μαριτινα ελα και εσυ το Σαββατο θα περασουμε ΣΟΥΠΕΡ!!!!! Αυριο θα κανεις δουλειες;

Εγω τελειωσα με τα μαγειρεματα. Εφτιαξα και την κρεμα για την τουρτα, το παντισπανι εχθες, και αυριο θα την τελειωσω επειδη περιμενω τα πεθερικα μου μαζι με την οικογενεια του αδελφου του να ερθουν το απογευμα. Εφτιαξα μια φανταστικη σουπιτσα και γεμιστα ετσι ωστε αυριο να μην μαγειρευω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιναμε 3 λοιπον οι εορταζουσες αυριο.πλακα εχει.μηπως να μαζευτουμε να κανουμε παρτυ??????????αν και με τις αρρωστιες που εχουμε στο σπιτι μας μας βλεπω να ερχομαστε σε επαφη με αλλα παιδακια οταν καλοκαιριασει..το παιδακι μου το λενε κωσταντη.η δε αδερφουλα μου ειναι 2 χρονια μεγαλυτερη και εχει 1 κοριτσακι 2,5 χρονων......σιδερωνω κλασικα βραδυατικα εγω...τελειωνω και παω για υπνο.καληνυχτα κορτσουδια και χρονια πολλα μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν κανουμε ονειρα νομιζω ....οτι καποιος γελαει....η μικρη γυρω στις 6.....μανουλα δεν ειμαι καλα,κατευθειαν γιατρο ιωση με 38κ8 και το τεστ για στρεπτοκκοκο θετικο,πριν 3 χρονια χειρουργηθηκε για αποστημα στο λαιμο απο στρεπτοκκοκο,αντιβιωση αμεσως,ο μπεμπης στη γιαγια και η νυχτα ξαφνικα αλλαζει................περαστικα μας και μεχρι εδω....καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

30 Σεπτεμβρίου σήμερα και 3 κοριτσάκια μας γιορτάζουν!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!! Γεωργιάννα, Μαριτίνα και Βάσω!

[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Να είστε πάντα ευτυχισμένες, με δύναμη απέναντι στη ζωή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΕΕΡΑ!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΕΟΡΤΑΖΟΥΣΕΣ.... [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] ....ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!!ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΕΣΑΣ Κ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ...

ΣΟΥΙΤΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ...ΠΟΠΟ ΧΡΗΣΤΕ ΜΟΥ ΤΡΟΜΑΞΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ...ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΣΤΕΙΛΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΤΑΓΗ ΒΡΕ ΚΑΤΑ ΔΩ...ΘΕΛΩ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ...

ΣΗΜΕΡΑ ΔΙΑΒΑΣΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΑΚΙ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙ...ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙΑ ΓΙΑ ΒΡΕΦΗ?ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ....ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΞΑΝΑ....ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΑΛΑΒΑΜΕ ΤΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΗΣ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑΣ...ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΑΣΧΕΤΟ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟΥΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ....ΞΑΝΑ ΜΠΑΡΜΠΕΚΙΟΥ...ΑΥΤΑ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΖΥΓΙΣΤΗΚΑ ΕΙΜΑΙ 82...ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ!!!ΕΙΜΑΙ - 26 ΕΩΣ ΤΩΡΑ!!!ΕΧΩ ΑΛΛΑ 22!!!ΤΑ ΞΑΝΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ....ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά Γεωργιάννα, Βάσω, Μαριτίνα!!! Χρόνια χαρούμενα, πολύχρωμα, συντροφικά, ερωτικά, δημιουργικά και φωτεινά! Να χαίρεστε τις οικογένειές σας, πάντα με υγεία και αγάπη!

Απίστευτη αυτή η τριπλέτα που προέκυψε!

Εύχομαι να βλέπετε όμορφα όνειρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά και ΚΑΛΑ, Γεωργιάννα, Μαριτίνα και Βάσω!!!!όπως έγραψα και χθες με υγεία, αγάπη και δημιουργικότητα!!! [smilie=occasion1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες τι εγινε;;;;;;; εχουμε παρτυ σημερα;;;;

ΧΡΟΝΙΑΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ, πολλα,μοναδικα, αγαπησιαρικα γεματα θαλπωρη κι ελπιδα.. Φουλ στις ζυγινες χαχα . να ειστε καλα...

εγω εχω σηκωθει απο τα χαραματα πηγαν να μπουν στο φαρμακειο δεν καταφεραμ να ανεβασουν το ρολο χτυπησε ο συναγερμος αλα εσπασαν τη τζαμαρια κερατιατικα λεφτα με πηρε η μαμα μου στις οεντε μιση κι εξι ωρα πηρα τη μικρη κ πηγαμε τωρα γυρια...

γλυκερια μου περαστικα σας... κουραγιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο,σοβαρά?άκουγα οτι τα ξημερώματα στην Αθηνα έγιναν 5-6 ληστείες σε μαγαζιά,έχουν αγριέψει πολύ τα πράγματα.Η ασφαλεια δεν θα σας καλύψει τη ζημιά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!

Ευχαριστω πολλα κοριτσια για τις ευχες σας! Και εσεις να χαιρεστε τις οικογενειες σας!

Τα λεμε σε λιγακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλημέρα!

Αφρο μου, τι να πω.. Κι εγώ, αρχίζω να φοβάμαι πιο πολύ! Ειδικά όταν λείπει ο άντρας μου, κλειδαμπαρώνω και μπαλκονόπορτες εκτός απ'τα παντζούρια και δεν παίρνουμε αέρα από πουθενά..

Χτες απόγευμα είχαμε παιδίατρο! Κάναμε εμβόλιο και δεν έκλαψε :shock: Μπράβο το κοριτσάκι μου!

Τα ουλάκια μας είναι φουλ πρησμένα. Από βάρος πήγαμε 7300γρ :o και ύψος 71 εκ :o

Δηλ. πήραμε 900γρ και 3 πόντους σε 1 μήνα και 10 μέρες! :D

Και σε 3 εβδομάδες ξεκινάμε φρουτόκρεμα!!!

Είμαι πολύ χαρούμενη! [smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα Βασιλική & Μαριτίνα !!!!Χρονια σας Πολλα Χαρούμενα κ Φωτεινά !!!Να χαιρεστε τα παιδάκια σας κ τα παιδάκια σας εσάς... :ymparty:[smilie=bunny.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=occasion13.gif]

Αναστασία μου μπράβο στην Γεωργία μας!!!Χαιρομαι που έχουμε ψηλές στην παρέα μας,μην αισθάνεται το παιδί μου περίεργα αργότερα :lol:

Το μητρικο σου γάλα ειναι θαυμάσιο φτου σου!

Αφρο τι να πώ,ευτυχως δεν ησασταν μεσα,δεν ξέρω ρε γμτ εχουμε γινει σκ....λυπάμαι παρα πολύ :(

Εμείς κοιμηθήκαμε στις 22.00 κ ξυπνησαμε στις 7.30,ηπιαμε γάλα ,παίξαμε.....ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΜΠΑΜΠΑ (:evil: ....αλλος παιδευεται κ αλλος τα ακούει ) κ τωρα κοιμόμαστε λιγο.

Εγω έβαλα το παστιτσιο στον φουρνο για να έχουμε κ για αυριο,να μην εχω εννοια το φαγητό....κ πάω να μαζεψω τα ρουχαλάκια της απο την ταράτσα....

Μαλλον θα την πάω κ καμια βολτιτσα,καλυτερα πρωι γτ το απογευμα κανει περισσοτερη δροσια...

Φιλια κ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σας ημέρα!!!

ΤΙ κάνετε?

Χρόνια πολλά σε όλα τα κοριτσάκια που γιορτάζουν!!! [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=nike.gif][smilie=nike.gif] Να είστε όλες καλά και να χαίρεστε τις οικογένειές σας με υγεία πάνω απ΄ όλα!!!!

εγώ πίνω καφεδάκι και δουλεύω μέχρι να ξυπνήσει η μπουμπου και να της δώσω το φρούτο της!

το απόγευμα έχουμε παιδίατρο για εμβολιάκι και από αύριο ξεκινάμε σουπίτσες! Κοτοπουλάκι με πατάτα και κολοκύθι. Θα αντικαταστήσουμε το μεσημεριανό γάλα! Επίσης άρχισα να δίνω γάλα δεύτερης βρεφικής ηλικίας...πήρα το ALmiron. Έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο?

φιλάκια σε όλες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά κορίτσια έχει ξεφύγει η κατάσταση με τις ληστείες κλπ...πλέον μπαίνουν σε σπίτια με καλασνικοφ και γίνονται και απαγωγές....

και δεν κλέβουν και καμιά τράπεζα για να χαρούμε και λίγο :lol::lol::lol:

Άφρο σε ποια περιοχή μένετε/είναι το φαρμακείο? Θυμάμαι και το περιστατικό με το διαμμέρισμά σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μου ελπιζω να μην ξανασυμβει, καλο κουραγιο!!

Σαμανθα δεν θα της δωσεις πρωτα λαχανικα και μετα θα εισαγεις κρεας μεσα; Τελικα το τεστακι το καναμε; Αντε εχουμε αγωνια!!!

Γωγω μου καλα ειναι να λεει πρωτα μπαμπα να μην σε ζαλιζει εσενα. Μαμα ελα δω μαμα αυτο!!!!

Μια μερα θυμαμαι ηταν 3-4 χρονων ο Αλεξανδρος και με φωναξε τοσες πολλες φορες που του λεω φωναξε με Γεωργιαννα δεν αντεχω αλλο!!!!

Ευχαριστω κοριτσια για τις ευχες σας!!!

Περιμενω να σας δω αυριο πως και πως!!

Βασω σε ρωτησα για την αδελφη σου για να κανω συγκιση με την δικια μου. Εμενα ειναι μικροτερη κατα 2 χρονια. Θελω να της κανω ενα ιδιαιτερο δωρο στα γενεθλια της που σε 2 εβδομαδες εχει και θα ειναι μαλλον τελευταια φορα που θα τα γιορτασουμε κοντα, και δεν ξερω τι να της παρω. εχετ καμια ιδεα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ, ΜΑΡΙΤΙΝΑ, ΒΑΣΩ !!!!!!! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΕΣ, ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ Κ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ!! ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΠΟΥ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΜΕ!!! :x [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif]

Τί ωραία γιορτινή μέρα η σημερινή!!Μακάρι να είναι όλες οι μέρες που θα έρθουν έτσι χαρούμενες!

Εμείς ξυπνήσαμε ήρεμα κ μέχρι τώρα κάθεται στο ριλάξ κ παίζει ή για την ακρίβεια πετάει τα παιχνίδια του απ εδώ κ απο εκεί κ εγώ τα πιάνω.Την βρίσκει έτσι..που να μεγαλώσει κιόλας,όλα θα τα διαλύσει..

Γλυκερία μου περαστικά στο κοριτσάκι σου..εύχομαι περαστικά γρήγορα!

Αναστασία μπράβο στη Γεωργία μας!!Κάνει καλή δουλειά το γαλατάκι της μαμάς.΄.οπότε μπράβο κ σε σένα!!!

Γωγώ είπαμε ο μπαμπάς είναι παιχνίδι :D γι'αυτό τον φωνάζει για να παίξει :lol::lol: Α!βλακεία είναι αλλα θα στο πώ,έλεγαν παλιά πως άν το παιδί πεί πρωτά μπαμπά το επόμενο είναι αγόρι κ άν πεί μαμά το επόμενο κορίτσι! Λές;;;;χαχαχ

Δανάη μου ακόμα θηλάζω κ σε περίπτωση εγκυμοσύνης δεν θα σταματήσω τον θηλασμό(2γεύματα θα κρατήσω μόλις ξεκινήσει τις στερεές),το ίδιο έκανε η ξαδέρφη μου κ τώρα κάνει παράλληλο θηλασμό όπως κ η θεία μου παλιά κ πολλές κοπέλες στο φόρουμ!Άν κ ο γυναικολόγος μου είναι αντίθετος με αυτή την άποψη..

Σουλίτσα εμένα αμέσως μου είχει πεί μπορώ να ξεκινήσω..μετά το 6μηνο ήξερα αλλα τελικά ο κάθε γιατρός έχει διαφορετική άποψη!Επίσης όταν τον ρώτησα άν μπορώ να γεννήσω φυσιολογικά μετά τη καισαρική μου είπε ναί αλλα δε με αναλαμβάνει αυτός γιατί είναι επικίνδυνο για τη ζωή μαμάς-εμβρύου λέει.. :roll: Φιλιά στη νυφούλα μου!Πώς πάει με το κρύωμα;

Άφρο κρίμα ρε γμτ για το μαγαζί,όντως κερατιάτικα λεφτά απο το πουθενά!Που καταντήσαμε!Σικάγο!ασφάλεια δεν έχετε;

Σαμανθάκι τελικά σου ήρθε;;πες μας νέα!στη συνάντηση θα έρθεις;;

ξέχασα τι άλλο διάβασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλη δεν σε ξεχασα απλα δεν εχω προλαβει να κατσω με ηρεμια να σου γραψω για την συνταγη της τουρτας. Μη φανταστεις φτιαχνω ενα απλο παντισπανι και την κρεμα ζαχαροπλαστικης του Παρλιαρου.

Βιβλια που εγραψες εχει πολυ καλα ο Ψυχογιος. Δεν ξερω να σου προτεινω καποια συγκεκριμενα αλλα εαν πας σ'ενα βιβλιοπωλειο θα βρεις. Θελω εαν τα καταφερω να παω αυριο Ελευθερουδακη που εχει στο Βιλατζ, θα δουμε εκει τι εχει.

Ελενα θα τα καταφερεις να ερθεις αυριο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυχρονες και πολυχρωμες!!!!!!!!!!!!!!!!υγεια και αγαπη,σας ευχομαι χρυση τριπλετα!!!!

Είμαστε καλυτερα προς στιγμης,ευχομαι να συνεχισουμε ετσι!να περασετε καλα οτι κι αν κανετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετα κόπων και βασάνων (έχει γκρίνια η μικρή απ'το εμβόλιο), καταφέραμε να βάλουμε το φαγάκι μας στο φούρνο! Πιπεριές φλωρίνης γεμιστές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...