Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11!!ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΗ!


Recommended Posts

Καλημερα!!

Καλε τι παθατε ολες και εισαστε αρρωστες;;;;; Περαστικα σας!

Σουλα πως βγηκαν οι μαρεγκες; Θα φτιαχνω και εγω και μετα θα μου τα ψηνεις εσυ!!!! :lol::lol:

Παω μια βολτιτσα στην λαικη και τα λεμε μετα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεωργιανα απο εξω βγηκαν ξεροψημενες κ μεσα ηταν λιγο υγρες εκανα βλακεια εγω ομως γιατι καταλαθος εβαλα μεγαλη θερμοκρασια θα προσπαθησω ακομη μια φορα.. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω αρρωστη κ η μπεμπα μου συναχι φουλ εχει κ πυρετουλη... τι να πω. Τοσος θηλασμος τζαμπα;;;;;;;;;

επειδη πινει 100μλ ξενο; δε νομιζω σημερα ολο θηλαζει κ μπορει να κοιμηθει μονο ορθια πανω μου ξαπλωμενη πνιγεται παρα τις αναρροφησεις εγω ειμαι τελειως ξενυχτυσμενη κ αρρωστη... σαν το ζομπι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικάαααααααααα!!! Πραγματικά τι πάθατε πάλι όλες? Εμείς μαγειρεύουμε φάβα και καλαμάρια και πριν λίγο παίζαμε κρυφτούλι απλώνοντας σεντόνια στη βεράντα κι ο Άρης έριξε απίστευτα γέλια! Μουτς!

Γιώργο πολύχρονος, πολύχρωμος, με πολλές χαρές και πολλή αγάπη και πάντα να περνάς τις πιο γλυκές στιγμές με την οικογένειά σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχει σημασια ο θηλασμος βρε αφρο μου αν θα αρρωστηση η οχι το μωρο!!!

περαστηκα κ στις δυο σας!!!!!μαλλον φταιει ο καιρος που ειμαστε ολοι αρρωστοι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δικιο εχεις!

γιωργο χρονια πολλααααααααααααα.... να χεις πολυ ευτυχισμενα χρονια ως εορταζων μπαμπας! ποναει ο λαιμος της κ κλαιει οταν θηλαζει συμπληρωμα ουτε να το δει...αχ τζιτζικι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!!περαστικα στα νινακια μας που ειναι αρρωστα!!!! :(:( αφροδιτη, τα προστατευει τα μωρακια μας ο θηλασμος, αλλα κρυωνουν που και που, τι να κανουμε.... βασιληκη, και σε σενα περαστικουλια!!!

εμεις χαθηκαμε γιατι βγαινουμε στην αγορα για ψωνια για τη βαφτιση και οταν ειμαι σπιτι η δουλειες θα κανω η θα ταιζω η θα παιζω με την αθηνουλα!!!βρε παιδια, ειναι τοσο ναζιαρα και αγαπησιαρα που δεν την χορταινω!!!την κυριακη ειχαμε και μπαρμπεκιου, και ολη μερα επισκεψεις....εν τω μεταξυ, την κυριακη κοιμηθηκε απο τις 7.30 το βραδυ μεχρι τις 9.30 το πρωι!!!! :o:o:o βεβαια, την θηλασα 3 φορες στο ενδιαμεσο κοιμισμενη και δεν κουνησε βλεφαρο!!!!και αποψε απο τις 8.30...τι να πω;;;;μηπως μεγαλωνει και θελει υπνο;;;;; την πεμπτη θα παμε παιδιατρο να μας ζυγισει :evil::evil::evil: θα συγχιστω μαλλον....αυτα....ηρθαν τα σουβλακια!!!!καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Χαθήκαμε γτ δεν καθόμαστε κ πολύ σπιτι,μόνο για τα απαραίτητα....

Εχει κ άδεια ο Χρήστος κ όλο παίζουμε κάνουμε γλύκες κ τέτοια.

Δουλειές σπιτιού,φαγητό κτλ.

Πωπω αυτα τα γεύματα της μικρής με έχουν κουράσει,συνεχώς με ένα μπλέντερ ειμαι.

Λοιπόν κοιμήθηκε η μικρή κ ώρα για prive καταστάσεις....!!!

Φιλιά πολλα κ καληνύχτα!!!

Δαφνη τελειο το χαμαμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματι μ'ενα μπλεντερ στο χερι εχουμε καταντησει!!!! Και ετσι θα παει ο χρονος!!!!

Πολυ κουραση για αλλη μια μερα βλεπω και σε σας αλλα και στο κορμακι μου.

Αυριο παω λαικη για φρουτα και λαχανικα. Καλα ηταν με τον θηλασμο, τωρα καθε εβδομαδα 20ε τουλαχιστον λαικη!!!

Σουλα το δευτερο ταψι πως βγηκε; δεν μου εγραψες. Και εμενα μου αρεσουν και ανυπομονω να μου πεις για το ψισιμο.

Παω να λανω μπανακι και εγω και να ξαπλωσω. ο ανδρας μου προσπαθει να παρει τριημερο ρεπο.

Ξεχασα να σας πω. Το πρωι ειδα στην τηλεοραση εναν δερματολογο που ελεγε για την τριχοπτωση μετα την εγκυμοσυνη. Λοιπον ολα αυτα ειναι φυσιολογικα και θα σταματησει στον 8ο με 9ο μηνα. Αρα υπομονη ακομη 3 με 4 μηνες περιπου. Αυτα!!!!! ελπιζω να σας καθυσυχασα λιγο με τις τριχες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera!!!

Egw xa8ika giati apo 4ixologia eimai SKATA, 4axnw douleia alla akomi den vrika t i p o t a , ta oikonomika mas xalia ta xrei k oi ipoxrewseis trexoun k mis8os sto spiti enas :(

Tin paraskevi 8a pame se mia alli poli 3 wres dromo apo tin poli pou menw 8a paw stin poli pou menei o George mas..Ka8e xrono to kalokairi pane oi goneis mou se mia ekklisia edw k polla xronia, mas exei ta3ei i mama mou auto to kalokairi den ta kataferame..Sxedon ka8e xrono tous akolou8w k egw se auto to proskinima pame k epistrefoume tin idia mera alla kourazomaste poli giati milame gia terastia apostasi k etsi eipame fetos na pame na meinoume 1 nixta..To kleiasame edw k meres gia na vroume kalo k ftino 3enodoxeio, euxomai na alla3w 4ixologia!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Πολλά μωράκια ακούω άρρωστα και με φοβίσατε.. και σήμερα πήγαμε στη θεία μου και βήχανε τα δικά της :shock:

Κοιμήθηκε η μπέμπα μου στις 23:00! Γιούπι!

Το απόγευμα πήγαμε για ψώνια με μαμά, θεία, μπέμπα, και τον άντρα μου. Καθήσαμε κάποια στιγμή σε ένα καφέ. Στον μέσα χώρο απαγορεύεται το κάπνισμα ως γνωστόν. Ε, μετά από λίγο άρχισαν να ανάβουν ένα-ένα τα τσιγάρα. Ρωτάει ο άντρας μου τη σερβιτόρα αν επιτρέπεται το κάπνισμα και αυτή απαντά "ναι,ναι επιτρέπεται". Την ξαναρωτάει ο άντρας μου μπας και πιάσει το νόημα και μετά λέει "κανονικά απαγορεύεται αλλά.....". Όπως καταλαβαίνετε πληρώσαμε και φύγαμε διότι ήταν αδύνατο να σβήσουν όλοι τα τσιγάρα.

Ο χειμώνας μου τι δίνει γτ δεν μπορώ να ευχαριστηθώ έναν καφέ έξω... Μου τι δίνει να μην σέβονται την υγεία μου και την ελευθερία μου.. γτ μου την καταπατάνε όταν φυσάνε τον καπνό στη μούρη μου...

Πο,πο, τι έπαθα βραδυάτικα! Ελπίζω να μη σας πρήζω με αυτά που λέω.

Μου άρεσε πολύ στο Λονδίνο. Έτρωγες με την ησυχία σου, έπινες καφέ με την ησυχία σου, και όποιος ήθελε να καπνίσει έβγαινε έξω. Αλλά άλλο Λονδίνο και άλλο Ελλάδα. Εκεί το απογορεύεται σημαίνει απαγορεύεται ενώ εδώ λέμε "έλα μωρέ...δεν πειράζει" ή αναρωτιόμαστε "δηλ. πόσο πολύ απαγορευέται?" λες και έχει διαβαθμίσεις η απαγόρευση :shock: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα μου δεν εκανα ακομη το δευτερο ταψι μαλλον αυριο το πρωι θα το κανω κ θα σου πω!!!!

αναστασια εχεις δικιο,κ εγω τωρα τον χειμωνα αν θελω να παω για κεφε με την μπεμπα δεν θα μπορω γιατι παντου καπνιζουν,κ αυτοι που δεν καπνιζουν ομως εχουν δικιο κ αυτοι που καπνιζουν πρεπει να βρεθει μεση λυση για να ειναι ολοι ικανοποιημενοι ευτυχως εμεις σε λιγο καιρο θα συχναζουμε μονο σε παιδοτοπους κ εκει δεν καπνιζει κανεις!!!! :lol::lol::lol:

πριν το μωρο καπνιζα ενα μιση πακετο την ημερα τωρα ουτε το ζηταω ουτε μου λειπει ευτυχως γιατι το ειχα ανχος μην θελω ξανα να καπνισω!!!!

αντρια μην στεναχωριεσε κατι θα βρεθει...μου φαινετε ομως οτι πρεπει να μαθουμε να ζουμε με οοτι εχουμε γιατι δεν τα βλεπω κ πολυ καλα τα πραγματα,προσπαθω να ειμαι ψυχραιμη κ ευχομε το παιδακι μου να ζησει σε ενα καλυτερο αυριο...

σας καληνυχτω μουσιτσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!αναστασια κι εγω νευριαζω πολυ με την κατασταση αυτη στα καφε..... :twisted: προχτες το πρωι καθισαμε κι εμεις με τη μπεμπα μεσα, γιατι εχει αιθριο εξω για τους καπνιστες και τελικα βλεπω μια κυρια να αναβει τσιγαρο!!!!!!επρεπε να κανω φασαρια!!!θα τους πω οτι αν δεν σεβονται το νομο, τοτε ουτε κι εγω θα σεβαστω την υποχρεωση μου να πληρωσω τον καφε....ΕΛΕΟΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εωργιαννα μυ το εκανα κ βγηκε πολυ καλο το δευτερο ταψι :D το εβαλα στις αντιστασεις για μια ωρακ και 10 λεπτα στους 100 βαθμους εσβησα τον φουρνο κ τα αφησα να κρυωσουν μεσα εκει,θελει προσοχη να μην βγαζει ατμους ο φουρνος..αν βγαζει ανοιγεις συχνα την πορτα..οποτε αφου τα πετυχα θα φτιαξω για την βαφτιση :D

καλημερα τσουπρακια :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!εδώ είμαι κ εγώ!μπήκα,σας διάβασα κ σας φιλω!!!Δάφνη,σε ζηλεύω για το μασαζ στο χαμάμ!!!!ακούγεται τέλειο κ πολύ retro!

Περαστικά στα ζουζουνάκια που είναι άρρωστα!εμείς περνάμε πολύ ωραία, εκδρομές,βολτίτσες κ ψώνια!πήρα κ κόκκινες γόβες για τη βάφτιση!

φιλιάαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα!

Τρέχω σήμερα και δεν προλαβαίνω. Είχα πληρωμές λογαριασμών, μετά ήρθε η πεθερά μου, έφερε πάλι κάτι δωράκια για τον Άρη, θύμωσε που πήρα εγώ παρκοκρέβατο (ήθελε να το πάρει εκείνη) και μου έλεγε να του πάρει στράτα και κούνια κι ένα σωρό άλλα πράγματα κι έτσι της είπα αν θέλει να του κάνει μεγάλο δώρο να του πάρει το καρεκλάκι που έχουμε ερωτευτεί κι εγώ κι ο Βαγγέλης (το tripp trapp της stokke) και συμφώνησε και πολύ χαίρομαι! :D:D Τώρα ο μικρός κοιμάται, εγώ σκουπίζω και μετά θα πάω Σκλαβενίτη γιατί το βράδυ περιμένω κόσμο. Αυτά από μένα, πολλά φιλιάαα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζούνες, γειά σας! Τι κάνετε?

Δάφνη κι εγώ είδα ένα καρεκλάκι που μου άρεσε πάρα πολύ αλλά θα αρκεστώ σ'αυτό που θα μου δώσει η θεία μου. Είναι της premaman. Δύσκολοι καιροί για αγορές..Αν το βρω σε φώτο, θα σας το βάλω!

Ά, δε σας είπα! Χτες είδα στο κάτω ουλάκι της μπέμπας κάτι σαν άφθα. Σήμερα το ξανακοιτάω και μου περνάει απ'το μυαλό μήπως είναι δοντάκι. Βάζω λοιπόν ένα κουταλάκι όπως έκαναν οι παλιές μαμάδες και το χτυπάω λίγο και ακούστηκε το τσικ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!! Βγάζουμε το πρώτο μας δοντάκι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξαιρετικά δύσκολοι καιροί Αναστασία μου αλλά επειδή τη ξέρω την πεθερά και αν την αφήσω θα του πάρει ένα σωρό πράγματα που δε χρειάζομαι, είπα, αφού θα ξοδευτεί που θα ξοδευτεί, ας πάρει αυτό που θέλουμε... Άλλωστε το συγκεκριμένο είναι ένα καρεκλάκι που θα μας μείνει για καιρό!

Με γεια το δοντάκι σας, μπράβοοο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία τι νέα ευχαριστα είναι αυτα???

Μεγιά το δοντάκι,γερα να είναι :D:D !!!

Εμένα δεν βγάζει ακομα δοντάκι αλλά γλώσσα δεν βάζει μέσα ΜΕ ΕΧΕΙ ΖΑΛΙΣΕΙ!!!

ουυφφφ πολύ κούραση όμως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, πόσο κρέμα τρώνε τα δικά σας νινάκια?

Εμένα φρουτόκρεμα με το ζόρι 10 κουταλάκια μικρά (αυτό που την ταίζω εννοώ). Είναι αρκετό?

Πριν λίγο που δοκιμάσαμε ρυζάλευρο έφαγε μόνο 2 κουταλάκια. Όταν το γεύτηκε έδειξε ότι της άρεσε αλλά δεν ανοίγει το στόμα βρε παιδάκι μου :shock: . Το ίδιο κάνει και με τη φρουτ/μα. Της δίνω παιχνιδάκι στο χέρι, ανοίγει το στόμα για να το βάλει μέσα και της βάζω το κουτάλι με την κρέμα :!: . Αλλιώς δεν ανοίγει το στόμα. Γιατί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας αγαπούλες μου!! Δεν φαντάζεστε πόσο μου λείψατε τόσες μέρες.Όπως πάει για καμια εβδομάδα ακόμα δε θα έχω ιντερνετ άρα πάλι δε θα μπορώ να σας γράφω κ να διαβάζω.. :( θα δώ μερικά νέα τώρα πολυλογούδες μου που γράψατε πολλα! :D Αναστασία μου μεγιά το δοντάκι!!σιδερένιο!Υπομονή με τη κρέμα,μήπως να μην της έδινες παιχνίδι για να μην έχει το φαϊ στο μυαλό της σαν παιχνίδι;Δε ξέρω,απλά ο δικός μου όταν υπάρχει παιχνίδι κοντά στο καρεκλάκι την ώρα του φαγητού συνήθως δεν τρώει αλλα θέλει να παίξει. Λέω μ'ηπως συμβαίβει το ίδιο με την κούκλα σου..

Μεγιά τα πρώτα δοντάκια στα νινάκια που σκάσανε μυτούλα κ καλά ταϊσματα σε όσα αρχίσαν ή θα αρχίσουν κρεμούλες!!Να σας ζήσουν τα κουκλιά όσες μανούλες βαπτίσατε!!Γερά κ καλότυχα πάντα!

Εμείς ξεκινήσαμε απογευματινή κρεμούλα το προηγούμενο Σαββάτο κ αυτό φρουτόκρεμα!ευτυχώς το αγοράκι μου έχει ταινία κ τα τρώει όλα!Δε προλαβαίνω να γεμίσω το κουταλάκι κ φωνάζει μάμ!Αυτά απο εμάς.Πάω να σας διαβάσω αναλυτικά!Μάκια κοριτσούδια κ αγόρι!! Καλά να περνάτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ...ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΟΛΟ ΤΡΕΧΩ...ΚΑΤΕΒΗΚΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟ ΧΩΡΙΟ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑΝ ΣΗΜΕΡΑ...ΜΕΤΑ ΤΗ ΤΡΙΤΗ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΩΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ ΜΟΥ....ΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΚΛΙΜΑ ΤΟΥ ΣΤΡΑΤΟΥ...ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΔΕΙΑ ΚΥΗΣΕΩΣ-ΑΝΑΤΡΟΦΗΣ ΕΧΩ ΞΕΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΤΗΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΥΠΙΚΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΝΕΡΓΩ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΑΝ ΑΠΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ....

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΣΥΝΑΤΗΣΗ ΑΦΟΥ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ...ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ...

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...