Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11!!ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΗ!


Recommended Posts

καλημερα!!!με το καλο ειρηνη μου!!!να μας πεις ολες τις λεπτομερειες!!!γιουλη, ευχαριστω πολυ για την προσκληση!!!θελω πολυ να ερθω κι ελπιζω να τα καταφερω...απ'ο,τι θυμαμαι μενεις νικαια;;;;;εγω μενω ν.ηρακλειο, δεν εχω ξαναερθει τοοοοοσο μακρια(ετσι μου φαινεται) .....γωγω περαστικα στον αντρουλη σου!!!!παντως, θελει δεξιοτεχνια να σε χτυπησει το ρευμα, μια φορα το εκανε κι ο δικος μου!!!! :lol::lol: τουλαχιστον το αρνακι σε αποζημιωσε για την κουραση και την ταλαιπωρεια!!!αντε και καλο χειμωνα!!!ειρηνη, οταν πας στον παπαβεντση πες μας πως σου φανηκε!!

εχουμε μπαρμπεκιου σημερα, θα ερθουν τα κουμπαρια( 2 πρωτα ξαδερφια του γιωργου) και θα ψησουμε μπριζολιτσες και παντσετουλες!!!

φιλια και να εχετε μια ομορφη κυριακη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!!!!!

Γωγω μου πολυ καλη ιδεα με τα μαφινς. Κριμα που τα θυμηθηκα λιγο αργα να τα εφτιαχνα και για την δικη μου βαπτιση.

Περαστικα στον ανδρουλη σου. Με τον Διονυση το ιδιο κυκλο κανω στο σπιτι. Λιγο στον καναπε στο ποπο του μαζι με τον υπολογιστη, μετα στο πατωμα να παμε λιγο οπισθεν και να τον κυνηγαω, μετα σειρα εχει το παρκοκρεβατο και τελος το καρεκλακι φαγητου. Το μεσιμερι κοιματε παντα κατω στο λικνο του.

Joanaki περαστικα στα ανδρακια σου!! Σε περιμενουμε και παλι στην παρεα μας. Η φωτο μου θυμιζει τα δικα μου παιδακια, ετσι παιζουν. τραβαει ο μικρος τα μαλλια του μεγαλου και του φωναζει και απο πανω, πολυ γελιο.

Ο Διονυσης ειναι πολυ κοινωνικος οπου βλεπει παιδι αρχιζει και του μιλαει, τον χαιδευει.

Ειρηνη με το καλο η βαπτιση!!

Δαναη σημερα ειναι και η δικια σου βαπτιση ή την αλλη Κυριακη; Συγνωμη το διαβασα αλλα δυστηχως δεν θυμαμαι!!

Σουλα μαρεγκες λεγονται αλλα δεν ειμαι καθολου καλη. οποτε επιχειρησα απετυχα!!!

Δαφνη πηρα αυτα τα δυο

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001DDXS6Q

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004G8QH0E

πολυ χρησιμα για μενα και τα δυο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειρηνακι μου τις καλυτερες ευχες μου για την νεοφωτιστη!!!!!επισημα νεκταρια πλεον!!!!!!!!γερη δυνατη κ καλη χριστιανη!!!!!!!!περιμενω τα νεα σου πως κ πως!!!!!!

δεν το πιστευω ρε γεωργιαννα κανεις του κοσμου τα φαγητα γλυκα κ δεν σου καθετε η μαρεγκα??? :lol: με εχεις αφησει με το στομα ανοιχτο!!!κ μια που εμεινα με το στομα ανοιχτο πετα του μεσα ενα μαφινακι για να κλεισει :lol:

γωγω μου περαστικα!!!!τωρα οταν σε αγγιζει θα ειναι σαν να σε διαπερνα ηλεκτρικο ρευμα σαν τα πρωτα ραντεβουδακια :lol: πως τα καταφερε!!!!!!!

εγω ειμαι φρικη με τον αντρα μου.... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα μου η μαρεγκα μου βγαινει και που να δεις του Αλεξανδρου!!! Γυρναει το μπολ αναποδα και δεν πεφτει!!! Εχει καλο δασκαλο, χαχαχα!

Δεν μου πετυχαινει μετα στο ψισιμο, κατι καλο λαθος!

ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΜΑΣ!!!! Το επιασα σημερα το πρωι!!! Του Αλεξανδρου παλι εγω το ειδα και του ειχα παρει οδοντοβουρτσα. Τωρα του Διονυση παλι εγω, αλλα θα του παρω κατι αλλο. Πολυ φθηνα την γλυτωσαμε, με λιγη γρινια και χωρις να εχει πρηστει το ουλο του!!! Σουλα σαν και εσας!

Εφτιαξα σημερα χοιρινο με διαφορα λαχανικα στο φουρνο!! Πολυ μου αρεσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιστρεψαμε............δεν το πιστευω...ειμαι σπιτι μου στο μωρακι μας..................μας τσακισε η απεργια των καραβιων...απο δευτερα περασαμε τελικα χθες με ψαροβαρκα!!!!!!!!!το αμαξι μας στο λιμανι απεναντι.....θα διαβασω τα νεα σας μετα ,ο μπεμπης σοκαριστικε,απιστευτη στιγμη.....τελικα εσκασε το γελιο βλεποντας την αδελφη του.Πολλα φιλια σε ολους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera!!!

Ti mou kanete?

Pws ta katafernw k ka8e mera exw na kanw k kati den 3erw :evil: ..Ta ekana ola gia na min exw tipota simera k telika mou efere i kommwtria mou rouxa apo tin kori tis diale3a ekeina pou i8ela ta eplina perimenw na teleiwsei to stegnwtirio k na ta siderwsw..Mazeutikane polla gaiti tis taktopoiisa to ntoulapi tis efiga ekeina pou tis mikrinan k 3ana vrika ekeina pou mas dwsane pio palia pou twra tis kanoune k etsi mazeutike sidero pali..Ax vare8ika giati den genni8ika plousia na exw ipiretria? =))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζούνες, τι κάνετε?

Έχω να μπω από προχθές. Ήρθαν οι γονείς μου και όλο κάτι κάνουμε!!!

Γωγώ, κι εγώ ήμουν ανάμεσα σ'αυτό που πήρα και σε ένα παρόμοιο με ροζ φόντο!

Βασιλική, το χαλάκι το πήρα 110 ευρώ. Είναι 160cm*230cm. Το μαγαζί λέγεται "MAZEMENOS Home Colection" και είναι στην Αιτωλικού 77-81 στον Πειραιά. Έχει πολύ μεγάλη ποικιλία.

Γλυκερία, μάλλον έχασα επεισόδια :shock: Που είσασταν?

Ά, και κάτι άλλο.. αδιαθέτισα τελικά... Ροή δεν έχω πολύ, αλλά κοντεύω να σκάσω απ'το πρήξιμο.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!ένα σας λέω:τσουρέκι τερκενλή,τρίγωνα πανοράματος ελενίδη,καριόκες κ άλλα τυλιχτα!!ουφφφφ,τζαμπα ο διαδρομος κ το ελλειπτικο!!!

περνάμε πολύ ωραία!

Γωγώ περαστικα στον άνδρα σου!πως τα κατάφερε κ τον χτύπησε το ρεύμα?!?!!

Γεωργιάννα, με γεια το δοντάκι!!!!Την άλλη Κυριακή είναι η βάφτιση, έφερε η αδελφή μου τις μπομπονιερες κ είναι τέλειες!!!

Τελικα θα βαλω κοκκινη γόβα να σπάει η μαυρίλα στη βάφτιση!!η μικρη σημερα είναι υπόδειγμα,κοιμήθηκε 3 φορές το πρωί από 30-40' :o μάλλον την νανουρίζουν οι κουβέντες στο σαλόνι!

φιλιααα εφυγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου φυγαμε για πηλιο με τον αντρουλη μου τα δυο μας....η μικρη στην Νικαια και ο μπεμπουλης στο νησι, γιαγια και εγγονακι δηλαδη.ολα τελεια η Μακρυνιτσα υπεροχη και οπως ολα τα ωραια τελειωσαμε με λιγο πονο, Δευτερα πρωι απεργια τα καραβια λειπαμε απο Πεμπτη,φτασαμε τλικα με περιπετεια χθες σαββατο .....το ταξιδι λιγο ξινο...αλλα περασαμε πολυ ωραια και τα παιδια ευτυχως καλα,ηταν περιεργα χωρις τα παιδια στο Πηλιο αλλα το ειχαμε τοσο αναγκη,ειμαστε και μεγαλοι ανθρωποι εμεις.....αλλα και στην Αθηνα το χαος των σκουπιδιων,τι ηταν αυτο βρε κοριτσια,δεν πιστευω να βγαινετε με καροτσια;εγω παντως τη κορη μου προσεχα και μονο με το αυτοκινητο βολτες....εμεις ειχαμε την απεργια των καραβιων ....αλλα και η απεργια των σκουπιδιων ηταν σοκαριστικη,τουλαχιστον στη Νίκαια που μενω εγω....μπρος γκρεμος και πισω ρεμα .....αυτα τα νεα μας, τωρα θα σας διαβασω.....

Οσες βαφτισατε τα ζουζουνια σας, να σας ζησουν ,οσες θα βαφτισετε, με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκερια καλως μας γυρισες!! Πολυ ταλαιπωρια τραβηξατε!! Η μικρη εχασε μια εβδομαδα απο το σχολειο ε;

Εμεις εχουμε πολυ γρινια τωρα το απογευμα. Του εδωσα λιγο ντεπον. Εχθες κλεισαμε και εμεις τους 6 μηνες ζωης!!!!

Την αλλη Κυριακη βαπτιζεις εσυ Δαναη και η Σουλα; Και την Δευτερα 1 χρονο παντρεμενη εγω!! Δεν θα ελεγα οτι μεταξυ εμου και του ανδρα μου ηταν ο καλυτερος χρονος, αλλα ηρθε ο γιος μας στην ζωη. Ευχομαι ο 2ος χρονος να φτιαξουν τα πραγματα και να ειμαστε και παλι πολυ κοντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!

Happy έτσι του κάνω πλάκα κ καλά με ηλεκτρίζει κ κάτι παθαίνω :lol:

Δανάη έιχε χαλάσει η μπρίζα κ την έβγαλε με γυμνό χέρι,δεν έκανε καλή γείωση κ έμενε το ένα σιδεράκι μεσα...ε αυτό τράβηξε!!! :shock: Και να φανταστειτε είναι τόσο ψείρας με αυτα΄τα πραγματα που φωνάζει με το παραμικρό να προσέχω,ορίστε την πάτησε αυτος κ δεν το πιστευα!

sweet καλώς ορίσατε,περάσατε όμορφα κ ξεκουραστηκατε ?

Γεωργιάννα μου να τα εκατοστήσετε κ να είστε ερωτευμένοι πάνω απο όλα,επικοινωνια κ αγάπη!

Εμείς πήγαμε στα βαπτίσια κ μετά στην μανα μου για φαγητό,την βγάλαμε κ σήμερα :lol:

Υστερα σε μια ξαδερφη ,ειχαν μαζευτει κ αντρες στο σπιτι κ βλέπαν αγωνες στο Nova.

Kατα τις 20.30 σπιτι.....ουοοο ολη μερα έξω... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEOV ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΚΑΚΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΒΕΙ!

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ,ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΔΙΟΝΥΣΑΚΟς, ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ,ΝΑΙ ,ΧΑΣΑΜΕ 5 ΜΕΡΕς ΜΑΘΗΜΑ,ΣΗΜΕΡΑ ΔΙΑΒΑΖΑΜΕ 2 ΩΡΕς!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ......Ας ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ.....

Α!ΕΙΡΗΝΗ ΝΑ ΣΑς ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω διαβάσει τίποτα αλλά μπαίνω να σας πω ένα γεια! Ήταν πολύ γεμάτο Σαββατοκύριακο, χθες γυρνάγαμε από ταβέρνα σε ταβέρνα όλη μέρα και σήμερα το μεσημέρι σε γάμο. Μετά άφησα τον Αρούλη με το μπαμπά του και τη γιαγιά του και πήγα με άλλες 9 γυναίκες στο καινούριο χαμάμ που έχει ανοίξει στο Θησείο. Παντρεύεται μια πολύ καλή μου φίλη σε δυο βδομάδες και αντί για μπάτσελορ με ποτά κλπ. μαζευτήκαμε οι φίλες εκεί. Κορίτσια αριστούργημα ήταν! Τι να σας λέω. Δυόμιση ώρες καθίσαμε, χαμάμ, απολέπιση, μασάζ, λούσιμο και μετά τσάι και λουκούμια! Έχω λιώσει σας λέωωωω! Βέβαια ο Άρης τους τρέλανε στο κλάμα και δεν έφαγε τίποτα καθώς συνεχίζει ν' αρνείται το μπιμπερό... Όνειρα γλυκάαααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!

εμεις θηλαζουμε συνεχως τωρα το πρωι... καλα ειστε;

καιι το βραδυ σαν κατι να την ενοχλουσε ισως δοντια. Ειρηνη να σας ζησει η νεοφωτιστη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera sas!!!

Emeis 3ipnisame tin alla3a tin taisa k petaxtikame stis koinwnikes asfaliseis na ipogra4w gia anergeiako k twra arxisa ta tils gia kati ipo4ifies douleies pou vrika stin efimerida..Diskola ta pragmata!!!!!!! :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Δαφνη ειδες τα ταπερ που πηρα;

Σε ποιο σπα πηγες; θελω λεπτομερειες μπας και παω και εγω!!!! Σκεφτομαι ομως πρωτα να κανω ενα δωρο στον ανδρα μου για την επετειο μας!!!!!

Πηρα δωρο στο μικρο μου τον Αγκαλιτσα. ωραιο ειναι βεβαια δεν τρελαθηκε κιολας, θα δουμε με τον καιρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα είδα Γεωργιάννα, το ένα το είχα παραγγείλει κι εγώ (το πορτοκαλί που μπαίνουν τα κουταλάκια στο καπάκι) και πιστεύω θα βολέψει πολύ!

Δεν είναι ακριβώς spa αυτό που πήγαμε, είναι χαμάμ, απλώς σύγχρονο. Είναι πολύ καλό κι έχει και πακέτα για ζευγάρια, αν έχεις κάπου ν'αφήσεις τα παιδιά για ένα δίωρο, μπορείτε να πάτε μαζί με τον άντρα σου για την επέτειό σας! Σου βάζω την ιστοσελίδα τους. Εμείς κάναμε το Αλί-Μαμά που περιλαμβάνει και μασάζ.

http://www.hammam.gr/services.htm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε τσουπρακια????

πολυ ησυχια σημερα...!!!!

γεωργιαννα εσυ του πηρες δωρακι εγω ακομη δεν της πηρα...σκεφτομαι ακομη τι να της παρω...

βρηκα συνταγη για μαρεγκακια τα εβαλα στον φουρνο για να δουμε τι θα βγει...θελω να τα φτιαξω για την βαφτιση αν δεν τα καταφερω θα παρω ετοιμα τι να κανω...την μαρεγκα παντως κ την γευση τα πετυχα!!!

η μικρη κρυωσε απο το μπανιο μαλλον κ εχει τωρα δυο μερες που δεν την κανω γιατι φοβαμε..ειναι κ η βαφτιση κρυωμενη κ εγω με ποναει ο λαιμος ωραια πραγματα!!!!

δαφνη σπα ακουω!!!ωραια φαση ενα μασαζακι να πω την αληθεια θα το ηθελα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για καφε στα εξαρχεια με ενα φιλο η μικρη ηταν εξαιρετικα ησυχη,( δαφνη δεν προλαβα να σε παρω εγινε πολυ ξαφνικα..)

και κοιμηθηκε κιολας εξω πανω μου... ειχαμε παρει και τη σοφι μικρη της αρεσε αλλα πιο πολυ εχει ξετρελλαθει με ενα μπαλονι που της εφερε ο πατερας μου ομως αυτο -ευτυχως- δεν το πηραμε μαζι.

Ειναι μπουκωμενη κι εμενα πονα πολυ ο λαιμος μου, παρα τις πλυσεις την ενοχλει το μπουκωμα και τωρα δεν κοιμαται χρουχρουναει το καημενουλι το βραδυ προδιαγραφεται δυσκολο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ο γνωστος βρικολακας παλι εδω.παλι 1 πηγε κ το ματι μου γαριδα.εχω και τον αντρουλη μου διπλα ροχαλιζει.μου ρχετε να τον πεταξω απο υο κρεβατι :twisted: τελος παντων.τι κανετε σουσουραδες?εμεις χαλια.τι αλλο θα παθουμε δεν ξερω. παλι αρρωστοι.ο μεγαλος ουρολοιμωξη.ευτυχως χωρις πυρετο.δυσκολια να κανει τσισακια.του εκανα σημερα γενικη κ καλλιεργια και ξεκινησαμε αντιβιωση.ελεος....εγω ποναει λαιμος μου και εχω μυξουλες.μπεμπης λιγο βηχα.μια ομορφια σας λεω στο σπιτι μας....χθες κλεισαμε και εμεις τους 6 μηνες. :ymapplause: γιουπι.αυριο ξεκιναμε χορτοσουπα και φρουτα.το ρυζαλευρο δεν τον ενθουσιαζει και πολυ.τρωει και απο 1 σημειο και μετα απλα το αφηνει να τρεχει απο το στομα του...νουμερο το παιδι...σημερα φωναζε συνεχεια μαμ μαμ.δεν το εννοει βεβαια αλλα εχει πλακα...αυτα τα εμορφα απο μας.γεωργιαννα να τα εκατοστησετε με τον αντρουλη σου.παντα αγαπημενοι και ευτυχισμενοι να καμαρωνετε τα παιδακια σας.μεγια κ το δοντακι σας.εμενα στον κωσταντη μου ειχε πει γιαγια μου οτι αυτος που δει πρωτος το δοντι πρεπει να το χρυσωσει.μπουρδες :lol: .και εγω του πηρα 1 ρουχαλακι για το καλο.ειρηνη να σου ζησει η νεοφωτιστη .ολα καλα?πως περασατε?καλο βραδυ θα προσπαθησω να κοιμηθω.τα λεμε αυριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα !!!!

γιωργο μου [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] να τα χιλιασεις!!!!!τα πρωτα σου γεννεθλεια σαν μπαμπας!!!!πως θα τα περασετε???

βασιλικη περαστηκα σας!!!!

τι γινετε πολυς κοσμος κρυωμενος...

σημερα ερχετε η μαμα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...