Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Χριστουγεννων 2009!αντε γεμιζουμε σπορακια!Νο16


Recommended Posts

Καλημερα σε ολες τις μανουλες

Πασχαλια αυτο βλεπω και εγώ οτι τελικά μετα τσισα τα καταφερνουν πιο ευκολα ολα στην αρχη και εγώ νομιζα το αντιθετο, και εγω οταν ειμαστε εξω της φοραω ακομα την πάνα και φυσικα στον υπνο ακομα γιατι αλλες μερες ξυπναει στεγνη και αλλε οχι, σιγα σιγα...Καλή αρχη στον παιδικό θα δεις θα του αρεσει θα μαθει πολλά καινουρια πραγματα και με το φαγητο θα τα καταφερει μιμουνται απιστευτα τα αλλα παιδακια.

Εγώ μπηκα στο μηνα μου ο μικρουλης ευτυχώς γυρισε και ειναι με το κεφαλάκι κάτω και απο βαρος ειναι σχεδον 3 κιλά 2980 για την ακριβεια τον εβγαλε ο υπερηχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 671
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

yes, yes, γύρισε!!!!!!!!!!! Με ένα πόνο Κατερίνα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πασχαλιά μου καλή αρχή στον παιδικό!!!!!!!!!!!!!!!

φιλιαααα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου τι κάνουν οι κουκλιτσες σου?

Γύρισε ευτυχώς ο μικρός μου και ξεαγχωθηκα είναι οι αλήθεια, μπορει να βοήθησαν και οι ασκήσεις που μου ειπες :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλήθεια Κατερίνα μου .... τις έκανες??? Χαίρομαι πολύ που γύρισε και αν συνέβαλα έστω και ελάχιστα χαίρομαι ακόμα περισσότερο!!!!! Σου είπαν πέριπου πότε βλέπουν να έρχεται ο μικρούλης??? Θα σε πάρω και τηλέφωνο να τα πούμε!!

ΚΟΡΊΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΥΟΥΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ Που είστε όμορφες?? Σας έχουν συνεπάρει τα μικρά σας και ο καλός καιρός?????

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

καλημερα κοριτσαρες μου......

πως πατε;;;;;

χρυσουλινι εχασα το κινητο σου,αν θες στειλε μηνυμα...φιλια στις κορακλες σου......

κατερινακι ακομα να σκασει μυτη ο μπεμπης;;;;;;τι καλα που γυρισε.....και σενα το εχασα.....

μαγδα πατρα δεν θα πας;;;;

βικακι πως παει η εγκυμοσυνη;;;

εμενα η μικρη μου δεν τρωει καθολου.....δεν θελει τιποτα μονο βυζι......βγαλαμε και δοντακι...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέραααα!!!!!!!!!!!!!

Σήμερα το πρωί , γέννησε το Κατερινάκι μας με φυσιολογικό τοκετό !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Δεν την ταλαιπώρησε ο μπέμπης και είναι μια ευτυχισμένη μανούλαααα!!!!!!!!!! Έλαμπε από ευτυχία!!!!!!!!!!!!! Ο μπεμπάκος μου θύμισε την Αγγελικούλα ... !!!!!!!!!

Να σου ζήσει φιλενάδα (και από εδώ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γιωτου και εγώ μια από τα ίδια σου στέλνω το τηλ μου.

Αλήθεια Βικάκι τι κάνεις πως τα πας με την εγκυμοσύνη??

Κορίτσια καλά μπάνια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑΑΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι να σου ζησει ο μπεμπαρος.......3300 γεννηθηκε.........καλοτυχος να ειναι κουκλα μου.....

χρυσουλινι μου φιλιααααααααααα

χθες επεσε και χτυπησε ο ιασονακος μας.......καναμε ραμμματα :(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου

Σας εγραψε η Χρυσα τα νεα μου, γεννησαμε 17/7 στις 8:45 το αγορακι μας 3300 και 51 εκατοστα. Γεννησα φυσιολογικά πιο γρηγορα και πιο ευκολα απο την πρώτη φορα παρολο που ο μικρουλης βγηκε αρκετα μεγαλυτερος απο την Αγγελική.

Γυρισαμε χθες σπιτι και ειμαστε μια χαρα, θηλαζουμε αποκλειστικα και ηδη χθες που βγηκαμε ο μικρουλης μου ειχε παρει οσο εχασε τις πρωτες μερες ήταν δηλαδη 3290. Απο χθες νιωθω και το στηθος μου πολυ βαρυ αλλα το πιανει καλα. Η επιλογή που εκανα να ζητητσω rooming in ηταν πολυ καλη μπορει να μην κοιμηθηκα αρκετα τα τρια βραδια στο μαιευτηριο αλλα ειχα ολη την ωρα διπλα μου το θαυματακι μου και τον θηλαζα μολις ξυπνουσε.

Η Αγγελική προς το παρον το εχει παρει καλά, θελει να τον χαιδευει θελει να τον παρει αγκαλια πριν λιγο μου ειπε μαμα θελω να τον σηκώσεις να τον παρω απο το χερι να παιξουμε...ευχαριστηθηκε και με το παιχνιδι που της εφερε ο μπεμπης της πηραμε lego τελικα και της αρεσει να δημιουργει με τα τουβλακια.

Δεν ξερω αν το εχω συνειδητοποιησει οτι εχω δυο παιδακια αλλα μολις γυρισε η Αγγελικη χθες απο τον παιδικο και ετρεξε στο δωματιο να δει τον μπεμπη συγκινηθηκα τοσο πολυ που βουρκωσα. Ειμαι πολύ ευτυχισμενη!!!

Φιλάκια :YMHUG::YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα!

κατερινακι μου στα εχω ηδη πει αλλα κ παλι να σου ζησει ο μπεμπουλης σου,να εισαι παντα τοσο χαρουμενη οπως τωρα κ να δεις κ τι ερωτα θα παθεις με τον γιο!

γιωτακι κ χρυσουλινι καλα παω με την εγκυμοσυνη κ εγω σχεδον τελειωνω,μαλλον θα γενησω κατα τις 10 αυγουστου πρωτα ο θεος.η μπεμπουλα στο ντοπλερ που εκανα τη προηγουμενη εβδομαδα ειναι μια χαρα εχει παρει κ θεση αν κ δε με νοιαζει λογω καισαρικης κ ηταν περιπου 2700,μου ειπαν οτι θα γενηθει μεγαλη σαν τον αντωνακη.

κριμα που δε γραφουμε πια παντως στοποστακι μας,με τη κατερινα ειμαστε κ σε αλλο ποστακι αλλα αυτο ειναι το πρωτο ε κ ειναι αλλιως.

ευχομαι ολες να ειστε καλα κ τα παιδακια σας!!πολλα πολλα φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι τι καλα που ολα βαινουν καλως με τα 2 παιδακια σου........η αγγελικουλα κυρια......

βικακι μου με το καλο να παρεις αγκαλιτσα την μπεμπουλα σου........πολλα φιλια στο αντρακι σου.........

αχ!!!!!!!!χαθηκαμε.......η πατσυ;;;;εχουμε καποιο νεο της;;;;

φιλιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η πατσυ καλα ειναι,στη γερμανια μενει πλεον μονιμα,εχω πολλες μερες να μιλησω μαζι της,αλλα γενικα ειναι καλυτερα απο οτι ηταν εδω.επισης ειχαν ερθει ελλαδα πριν λιγες μερες για διακοπες κ απο οτι καταλαβα περασε πολυ καλα,δε μιλησαμε αλλα απο φωτο της στο φεισμπουκ κ απο σχολια που εκανε! :D

σε ευχαριστω πολυ γιωτακι μου,εχεις εκει στο χωριο ολα καλα;αχ φετος μου ελειψαν τα μερη σας,ηρθε ο αντρας μου με τον αντωνη αλλα εγω εμεινα πισω.να ειμαστε καλα του χρονου τωρα.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικάκι μου, έφτασε ο καιρός!!!!!!!!!!!!!

Δεν το είχα συνειδητοποιήσει καθόλου...!!!!!

Κοπέλα μου με ένα πόνο εύχομαι , θα είμαι Αθήνα μάλλον όταν θα γεννήσεις. Εαν θέλεις παρέα για λίγο στο μαιευτήριο πες μου , θα χαρώ.. !!!

Ευχομαι ότι καλύτερο και με ένα γερό μωρό!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα δεν σας είπα τα νέα μου...

Λοιπόν έκανα τελικά εγχείριση.. αφαίρεσα λαπαροσκοπικά μια κύστη .. και όλα πήγαν καλά!!

Τις προηγούμενες ημέρες είχαμε πάει οικογενειακώς στην Πελοπόννησο!! Ήταν πανέμορφα και τους ευχαριστήθηκα (μπαμπά και τσούπρες)

Τα φιλιά μου , να περνάτε καλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου ολα καλά πηγαν τελικα, ηταν μονο μια κυστη. Φανταζομαι θα εχεις ηρεμησει αρκετα τωρα. Κανατε και τις διακοπουλες σας περασατε καλα λοιπον με τις κουκλες σου.

Γιωτακι πως ειναι η μικρουλα σου με το φαγητο δοκιμασε τιποτα? Τα αντρακια σου τι λενε?

Βικακι καλα λες εχει ερημωσει τελειως το θεματακι...

Εγω μια χαρα με τον μικρουλη, ειναι ησυχουλης θηλαζουμε ανα μιαμιση ωρα περιπου και τα βραδια θα ξυπνησει 2-3 φορες θα φαει και θα κοιμηθει αμεσως. Χθες βραδυ ομως μου τα χαλασε ηταν ξυπνιος για δυο ωρες. Την Αγγελικη την εχει παρει η μαμα μου στο χωριο, οπου καλοπερναει η κυρια και θα παω και εγω το σαββατοκυρικο να κατσω ολο τον Αυγουστο. Με ζηταει παντως και με ρωταει στο τηλεφωνο αν μεγαλωσε ο μπεμπης!!!!

Φιλακια και καλο υπολοιπο καλοκαιρι σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Κατερινάκι που ο μικρός δεν σε ταλαιπωρεί γενικά τη νύχτα!!! θα δεις τα δεύτερα είναι πιο έυκολα στο μεγάλωμά τους ... (η πείρα μιλάει) Θα δεις επίσης πόσα ακόμα συγκινητικά περισατικά θα σου τύχουν με τα παιδάκια.. πολλές φορές δακρύζω από ευτυχία.. τώρα αρχίζον και παίζουν κιόλας οι δικές μου.. θα δεις είναι τέλεια μην φοβάσαι τίποτα!!!

Να περάσεις τέλεια στο χωριό !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! φιλιά!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσουλινι μου ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου κ χαιρομαι που πηγαν ολα καλα με την επεμβαση!!

θα χαρω πολυ να ερθεις στο μαιευτηριο,μαλλον κατα τις 10 αυγουστου θα μπω,θα σου πω κ σιγουρα με μηνυμα,θα ξερω αποψε.τις κουκλες σου τις βλεπω στο φεισμπουκ,ειναι τελειες κ σας χαιρομαι παντα κ ολη την οικογενεια!πολλα φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι με το καλο κουκλα μου....εγω γεννηθηκα στις 8 αυγουστου...φανταζεσαι να γεννηθει την ιδια μερα....

κατερινακι πολυ χαιρομαι που δε σε ταλαιπωρει ο μικρος....

οντως τα δευτερα συνηθως ειναι πιο ευκολα....

εμεις καλα ειμαστε........δεν εχω πολλα νεα........η μικρη εβγαλε 2 δοντακια..........

φιλιαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα να σας πω ότι σήμερα το πρωι γέννησε το Βικακι μας την κοριτσαρα της!!!!!!

Να σου ζήσει και απο εδω να είναι καλοτυχη και ευτυχισμένη!!!!!!

Γιωτακι χρόνια πολλα για προχθές, πάντα ευτυχισμένη και να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με ξεχάσατε????????????????????????

Κοριτσάρες μου πόσο μου έχετε λείψει δεν φαντάζεστε!!!!!!!!!!! Ακόμα δεν έχω βαλει ιντερνετ (κι ούτε ξέρω πότε θα βάλουμε) αλλά σήμερα που ήρθα σε ένα ιντερνετ καφέ βολτίτσα ( οι μικρές είναι στην μαμά μου για να ξεκουραστώ λίγο....το σύστημα κλάταρε με τα θηριάκια μου) είπα να μπώ να δώ τί κάνετε!!!

Είχαμε γεννητούρια ε????????????? Μαμώτο.....τα έχασα όλα αυτά...... :(

Κανγκουράκι μου υπέροχη φωτο στο προφίλ!!!!!!!!!!!! Να σου ζήσει ο αγόραρος κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!! Γερός και δυνατός να είναι!!!!!! Η Αγγελικούλα μας το φατσόνι τί κάνει???????????????

Βικάκι μου να σου ζήσει η κοράκλα!!!!!!!!!!!!!!! Να την χαίρεστε!!!!!!!! Να δώσεις πολλά πολλά φιλάκια και στον Αντωνάκη!!!

Κατερινάκι μου τί κάνουν τα παλικαράκια σου?????????? Θα σε πάρω τηλέφωνο μια από αυτές τις μέρες, έχουμε καιρό να τα πούμε, σε έβλεπα στον ύπνο μου εχθές....δεν θυμάμαι πώς αλλά όταν ξύπνησα σκεφτόμουν να σου τηλεφωνήσω........

Μπουρεκάκι μου είχες γενέθλια???? Να τα εκατοστήσεις και χρόνια πολλά για τον Δεκαπενταύγουστο που γιορτάζεις!!!!!

Χρυσουλίνι μου καλή ανάρρωση!!!!!!!!!

Θα προσπαθήσω να διαβάσω κάποιες από τις προηγούμενες σελίδες μπας και πάρω καμιά ιδέα για τα νέα σας γιατί έχω χάσει ποοοοοολλλλλάααα επεισόδια!!! :roll:

Εμείς μεγαλώνουμε........αν δείτε τη Μαμία δεν θα την γνωρίσετε!!!!!! Δεσποινιδούλα.......μιλάει κανονικά, πάνε τα μπεμπεδίστικα (τώρα τελευταία βέβαια πέταξε και κάτι βρισιές κι έχω φρικάρει), μέχρι και τούρκικα μας λέει :lol: (τί να κάνουμε???? βλέπουμε φανατικά τον Μποράν :mrgreen: ) κακακια κάνουμε στο γιογιο πλέον και κάνουμε προσπάθειες να μάθουμε και τα τσισάκια για να κόψουμε τελείως την πάνα!!!

Η Χρυσουλίτσα κοντεύει 10 μηνών και ήδη έκανε τα πρώτα δύο βηματάκια μόνη της χωρίς να πιάνεται!!!! Ήδη εδώ και δυόμιση μήνες πιάνεται από παντού και στηρίζεται στα ποδαράκια της και αλωνίζει όλο το σπίτι!!!

Μην με παρεξηγήσετε που δεν σας αναφέρω όλες ονομαστικά......δεν θέλω να ξεχάσω καμία......σας αγαπώ όλες!!!!!

Να μου φιλήσετε όλα τα χριστουγεννιάτικα παιδάκια μας και να ξέρετε ότι σας σκέφτομαι όλες και μου λείπετε πολύ................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια μου μας έχεις λείψει πολυ είναι η αλήθεια, μεγάλωσαν τα κοριτσακια σου, φανταζομαι η Μαρία ολόκληρη κοπέλα και η μικρούλα κοντα δεκα μηνών, πως περνάει έτσι ο καιρος.

Σε ευχαριστω πολυ για τις ευχές, είμαι πολυ ευτυχισμένη με τα δυο μου παιδάκια. Ο μικρουλης μου είναι πολυ καλός θηλαζουμε αποκλειστικά και ευτυχώς δεν με κουράζει στον βραδινό ύπνο.

Η αγγελικη θηριακι, έχει γινει μια γλωσσου, όλη την ώρα μιλάει, την ξεκίνησα και παιδικο και έχει αλλάξει πολυ περνάει καλα με τα παιδάκια. Προσπάθειες να κοψουμε την πανα κάνουμε και εμείς και είμαστε σε καλο δρόμο, τα τσισα τα κάνουμε στην λεκάνη και τα κακά μια τα προλαβαίνουμε μια όχι, πανα της βάζω μονο το βράδυ.

Εσυ είσαι καλα?

Χάρηκα πολυ που μας εγραψες και οπότε σου δωθει πάλι η ευκαιρία να μας ξαναγραψεις τα νεα σας.

Φιλια στις ομορφες κορουλες σου!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.......

βικακι να σου ζησει η κορουλα σου.......καλοτυχη να ειναι......καλη λοχεια να εχεις......

νασια μου γλυκια πολυ χαρηκα που μας εγραψες.......φιλια στις κορουλες σου....με τον αντρα σου ολα οκ;;;

εμεις καλα ειμαστε......ηρθαν και οι γονεις μου το σκ....

φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μου λειψατε τοσο μα τοσο πολυ!!!!!!!!!!!! δεν μπορουσα με τιποτα να μπω μεσα!!!!!!!!!!!!!!!!! δεν εχω διαβασει τιποτα χαρηκα τοσο πολυ που με εβαλε που κατευθειαν γραφω να προλαβω!!!!!!!!!! ειδα μονο πως γεννησε το Βικακυ!!! να σου ζησει κοπελαρα μου!!!! γερο κ ευλογημενο το μωρακι σας!!!!!!!

εμεις ειμαστε πολυ καλα!! ο μικρος θηριο ολοκληρο!!! 99 ποντους πια κ 17!!! κιλα!!!!!!! θα ξεκινησουμε κ παιδικο απο Σεπτεμβρη (πολυ αγχος το εχω) κ ελπιζω ολα να πανε καλα! πανα εχουμε κοψει εδω κ 2 μηνες εντελως κ επισης εδω κ 2 μηνες αποθηλασαμε κιολας!!!!! απο στομα χαμος οπως κ τα δικα σας φανταζομαι..ολο μπιρι μπιρι ειναι ασταματητος γενικα πολυ ζωηρο παιδι οπως τον θυμαστε!!!!

υπερχει μεγαλη πιθανοτητα τον Σεπτεμβρη αρχες να ερθω λιγες μερες Αθηνα θα ηθελα πολυ να βρεθουμε αν τα καταφερουμε!!!!

ουφ σας τα ειπα με μια ανασα...αχ παω να διαβασω τι εχει γινει μεχρι τωρα κ απο δω κ περα θα μπαινω καθημερινα επιτελους!!!!!!!!!!!!!

φιλακια κ αγκαλιες πολλες!!!!! :x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε να μαζευομαστε πάλι σιγα σιγα.....

Σοφάκι θα είναι μια χαρα στον παιδικο θα του αρεσει με τα αλλα παιδάκια και με τις δραστηριότητες που κάνουν.

Μπράβο και για την πανα και για τον αποθηλασμο, άντε βάλτε μπρος για το αδελφάκι σιγα σιγα ;)

Αν έρθεις Αθήνα θα χαρω πολυ να γνωριστούμε απο κοντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Κατερινακι μου κ εγω θα χαρω πολυ!!!! εννοειται πως πριν ερθω αν ερθω τελικα γιατι ποτε δεν ξερεις τι γινεται θα σας πω κ θα κανονισουμε!!!! μακαρι να πανε ολα καλα με τον παιδικο θα δουμε..βασικα δεν ειδα ακομα κ αν τον δεχτηκανε αλλα απο οτι μου ειπε η δασκαλα που πηγα να κανω την εγγραφη ειναι σιγουρο λεει οτι θα τον παρουν γιατι εγω δουλευω ( ετσι φαινεται λογω του οτι το γραφειο ειναι στο ονομα μου) οποτε κ εγω το εχω σιγουρο. αλλα τον φοβαμαι πολυ...ειδωμεν!!!

εσενα τι κανουν κοπελα μου τα μωρακια σου??? βλεπω συνεχεια φωτο με τα ζουζουνια σου...τι λατρεια!!!!! λεμε κ εμεις πρωτα ο Θεος να κανουμε τις προσπαθειες μας σιγα σιγα για τον δευτερο μωρακι μας!!!!

αχ παει το ποστακι μας....τι δοξες εζησε καποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλες τι κάνετε?

Είπα να ξαναγίνω και εγώ ενεργό μέλος στο γκρούπι μας και να τα λέμε πιο συχνά,όπως τον χειμώνα του 2009 !

Καταρχήν να ζήσουν τα φρέσκο-μωρακια της Κατερίνας και της Βικουλας !

Γιώτα μου πας με 3 παιδιά?τρέλα?εγώ εδώ με 2 και εχω ψιλοτρελαθει γιατι η Χρυσάνθη τώρα αρχίζει και την πειράζει και έχει γίνει θηρίάκι.

Σοφακι μου είδες που παραπονιοσουν ότι έχεςτο πιο δύσκολο παιδί.και την παναγιώτα βγαλατε και αποθηλασατε.Μπράβο στον Βασιλάκη .

Εμείς σε γενικές γραμμές καλά είμαστε.Η μεγάλη φοράει ακόμα πανα (να σας πω την αλήθεια δεν εχω και την διάθεση να την μάθω να τη βγάλει).Το μωρακι είναι τώρα 8.5 μηνων και δεν με έχει ξυπνήσει ένα βράδυ το πιστεύεται?και γεννήθηκε μόλις 2.190

Ο παιδίατρος μου απαγόρευσε να στείλω την Χρυσάνθη παιδικό λόγω ότι το μωρό έχει νοσηλευτεί 2 φορές στο νοσοκομείο με βρογχιολιτιδα .οπότε ο χειμώνας θα είναι δύσκολος με έναν ταρζάν στο σπίτι καούν ένα μωρό έχει που να προσπαθεί να κάνει τα πρώτα του βήματα.

Σας φιλω όλες και υπόσχομαι ότι θα μπαίνω να τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...