Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν8


Recommended Posts

Κοριτσακια μου, τι κανετε?

Που χαθηκατε ολες?

Εγω επλυνα και σιδερωσα και τα τελευταια πραγματακια του μπεμπη!μονο δυο κουβερτουλες μου εμειναν τωρα..εβαλα και κατι λιγα στην βαλιτσα!αυριο θα την τελειωσω , ελπιζω δλδ!

Μονο πανες μου εμεινε να αγορασω και σερβιετες λοχιας..

Ειμαι ενα πτωμα, κουραστηκα παρα πολυ σημερα!εκανα τις δουλειες το πρωι, μετα πηγα φαρμακειο και σε αλλα δυο καταστηματα με παιδικα, μετα σουπερμαρκετ, μετα ηρθα και μαγειρεψα, ειχα βαλει και πλυντηριο και το απλωσα, σιδερωσα εκανα ενα μπανακι, και τωρα ξαπλωσα και δεν μπορω να σηκωθω..ποναει η μεση μου, το στομαχι με εχει πεθανει, ποναω και κατω χαμηλα, το μωρο τεντωνεται και κανει κατι εξογκωματα..

Αυριο δεν θα παω πουθενα!θα κοιμαμαι ολη μερα!

Βρε κοριτσια η παιδιατρος μου ειπε να παρω pampers αλλα εχουν ελλειψη αυτες που ειναι για 2-4κιλα γιατι αλλαζει ο εισαγωγεας τους και δεν ξερω ποιες να παρω..εσεις τι πηρατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 931
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αγγελικη κι εγω εχω εκπτωτικα κουπονια για παμπερς και δεν βρισκω κι εγω.Και τελικα πηρα babylino.Ποσο χαλια να ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααααα κοριτσακια μου .τι κάνετε ??? εμείς είμαστε όλοι καλα χιχιχιχι και μεγαλώσαμε πολυ

η μικρη μου είναι 1215 και ο μικρουλια μου είναι 1135 τελικά η κόρη είναι πιο παχουλουλα χαχαχαχαχα όλα καλ μας είπαν μέχρι στιγμής και τέλος του μήνα πάμε για ντοπλερ.......αυτα απο εμάς ......

Αγγελική μου και εσένα μια χαρα το νινακι σου μεγάλωσε το μικρουλι χιχιχιχι με το καλο φιλενάδα να το πάρεις αγκαλιτσα .....

Επιστήμη μου έφτασαν πια οι μέρες κούκλα μου και θα δεις το μικρο σου αχαχαχαχ τι όμορφα!!!!!!!!

Αννα Μαρια μου μην κουραζεσε καλε πάρε άδεια και απόλαυσε το υπόλοιπο τις πιο ωραίας περιόδου τιης ζωής σου....

.νασιακι μου μην μας χανεσε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι ,ηλιανακι Μαρια12 Μαρια σαραντοπουλου λενακι λυδιακι καλές μου φιλεναδες σας στέλνω τα φιλια μου σε ολες Ελπίζω μην ξέχασα κάποια...."..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι αναστασακι μου είδες χαχαχαχαχα θα του τις ρίχνει ...έτσι εκανα και εγω στον αδελφό μου έπεφτε η μπουκιά σύννεφο χιχιχιχιχιιχ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα κι εγώ εγκυουλίτσες μου!!!!!!!!!!!!!

Έκανα ένα ντουζάκι και χαλαρώνω.......

Νία μου κουκλιά τα διδυμάκια!!!!!!!!! Η καραμελίτσα πήρε κεφάλι ε?????? Κλασσική γυναίκα......μια χαρά τα ζουζουνάκια σου!!!!!!!!!!!

Αγγελική μου εγώ πήρα libero...είναι τόοοοοσο μικρούλια!!!!!!! Είχα ξεχάσει πόσο μικροσκοπικά είναι στην αρχή!!!!!!!!!! Παρόλο που το έχω ξαναπεράσει τα κοιτάζω και λέω "μα είναι δυνατόν να μπεί ανθρώπινο κωλαράκι εκεί μέσα?????"

Teddy μου κοντεύουμε ε??????? Πότε έχεις ΠΗΤ?

Ηλιαννάκι μου μην δίνεις σημασία στα όνειρα......τώρα στην εγκυμοσύνη έχω δεί ότι τέρατα μπορείς να φανταστείς!!!!!!!!!!!!!!! Πάντως το να βλέπεις ανθρώπους που έχουν πεθάνει είναι καλό...λένε ότι σημαίνει πώς θα δείς κάποιον που έχεις να δείς καιρό!!!

Ρε κορίτσια έχει ζέστη ή εγώ πάλι έχω εξάψεις???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την Νασιουλα μας.Η αληθεια ειναι οτι μια ζεστη την εχει παλι, αλλα ειμαστε και πιο επιρρεπείς εμεις τωρα!Κατα τον Οκτωβριο θα αρχισουν τα κρυα ετσι πιστευω, να δουμε τι θα φοραμε εμεις που γενναμε αργοτερα...ουτε παλτο δεν θα κλεινει!!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην σκάς Αναστασάκο μου....εσύ στυλάκι θα πάς να γεννήσεις έτσι που το πάει ο διατροφολόγος σου!!!!!!!!!!!!! Άσε που αν είναι όπως τον Δεκέμβριο του 2009 που γέννησα την κόρη μου θα πάς χωρίς καν παλτό......εγώ φορούσα καλοκαιρινή νυχτικιά στην κλινική!!! Να ξέρεις, στην Γενική Κλινική την θέρμανση την έχουν στο φούλ!!!! Έξω έβρεχε κι εμείς καθόμασταν με ανοιχτά παράθυρα γιατί από την ζέστη μας ερχόταν λιποθυμία!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια εκει τα μωρα που τα εχουν, σε ξεχωριστο θαλαμο με τζαμι και μπορεις να πας να τα βλεπεις απο εξω?

Και την ωρα που σου το φερνουν να θηλασεις εχει παραβαν για τους απο διπλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα έχουν σε θάλαμο νεογνών, νομίζω έχει και τζάμι να τα βλέπεις....εγώ δεν πήγα καμία φορά αλλά αν θυμάμαι καλά η αδερφή μου έλεγε ότι από εκεί έβλεπαν πως το περιποιήθηκαν το μωρό όταν γέννησα μέχρι να τους το φέρουν έξω να το δούν......ναι υπάρχει κουρτίνα-παραβάν που το τραβάς όποτε θέλεις να απομονωθείς π.χ. στον θηλασμό. Και τα μωρά τα φέρνουν τρείς ή τέσσερις (δεν θυμάμαι) φορές την μέρα στις μανούλες......όχι όμως στις ώρες επισκεπτηρίου, απαγορεύεται να είναι μέσα επισκέπτες!!! Ααααα και κάτι άλλο που ξέχασα.......δεν επιτρέπονται μικρά παιδάκια στο επισκεπτήριο, εμένα είχε έρθει ένας ξάδερφός μου να με δεί όταν γέννησα, με την γυναίκα του και την κορούλα του και δεν το άφησαν το παιδάκι να ανέβει επάνω, έκατσε με τον μπαμπά του στο ισόγειο (νομίζω) και ήρθε μόνο η μαμά του να με δεί....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε τι δωματιο ησουν?μονοκλινο δικλινο...κτλ....?συνοδος επιτρεπεται θυμασαι?

αααα δηλαδη οι τριτοι ερχονται σε επαφη με το μωρο μετα στο σπιτι!!Καλο αυτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μωρό θα το δούν μόνο όσοι θα είναι στην γέννα - απ'έξω δηλαδή και θα περιμένουν, να φανταστείς και μένα οι γονείς μου την είδαν την μικρή την μέρα που γεννήθηκε που την έπλυναν και την καθάρισαν και την έβαλαν στα χέρια του άντρα μου να τους την δείξει......ο άντρας μου ήταν και μέσα στον τοκετό και έκοψε τον ομφάλιο λώρο!!!! Μετά την ξαναείδαν όταν βγήκαμε από την κλινική.......μόνο τον σύζυγο επιτρέπουν να είναι εκεί όταν φέρνουν τα μωρά.......συνοδός επιτρέπεται μόνο αν έχεις κάνει καισαρική και μόνο για μία νύχτα.....αλλά αυτό στο λέω με επιφύλαξη γιατί δεν γνωρίζω αν άλλαξαν πολιτική από το 2009 που γέννησα! Εγώ ήμουν σε τρίκλινο......και μου βγήκε γύρω στα 1700 ευρώ χωρίς την αμοιβή του γιατρού φυσικά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλιστα.Σιγουρα θα αλλαξαν πολλα απο τοτε,2 χρονια περασαν.Καλη φαση εχεις την ησυχια σου οταν θηλαζεις.Μακαρι να το ειχαμε και στο σπιτι αυτο αλλα θα γινει παρελαση στανταρ!!!! :?

Σας καληνυχτω, θα τα πουμε αυριο με το καλο, καλο ξημερωμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι κι εγω!νασια μου κι εγω για libero σκεφτομαο..μετα τα pampers εχουν τις λιγοτερες διαρροες λενε..

Νια μου, μεγαλωσανε τα ζουζουνακια σου!μια χαρα και το βαρος τους..φτου φτου να μην τα ματιασουμε!νταρντανα η μικρη,ε?εσυ πρεπει να εισαι ψηλη οποτε θα εχει να μοιασει..ο καημενουλης ο γιος σου, καθεται μαι τις τρωει,ε?και ξερεις τι της λεει??δεν θα βγουμε απο δω?θα σε κανονισω εγω!

Νασια μου, ωραιο το συστημα που εχουν στην κλινικη που γεννησες!καλυτερα ετσι!στην κλινικη του γιατρου μου ειναι ολα μονοκλινα ευτυχως αλλα τα μωρακια μπορει να τα δει ο καθενας!απο την μια λεω ειναι καλυτερα για να μην μου φορτωθουν στο σπιτι πολλοι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Νία μου, τι να απολαύσω καλέ; Μόνο απολαυστική δεν είναι η εγκυμοσύνη! Με πήρε πριν ο διευθυντής τηλέφωνο και άρχισε "μακάρι να είσαι καλά αύριο, και να έρθεις... έρχονται και οι μαθητές... ελπίζω να τα καταφέρεις...". Αλλά τι περιμένεις από άνθρωπο που πήγε να κουβαλήσει καναπέ μαζί με τη γυναίκα του όταν αυτή ήταν εννιά μηνών έγκυος; Εννοείται ότι έσπασαν αμέσως τα νερά! Θα πάω αύριο και βλέπουμε.

Στην κλινική του γιατρού μου νομίζω είναι όλα μονόκλινα κι έχει δωμάτιο νεογνών με τζάμι. Το βράδι μπορεί να σε αφήσουν να πάρεις το μωρό στο δωμάτιο, αλλά εξαρτάται από τη νοσοκόμα. Μια από τις νοσοκόμες που ρώτησα μου είπε ότι δεν έχει πρόβλημα, αλλά κοιμάται στο απέναντι δωμάτιο για να είναι επί ποδός! Παιδάκια δεν ξέρω αν επιτρέπονται, έχει επιγραφή απ' έξω που λέει ότι απαγορεύεται, αλλά δεν ξέρω αν το τηρούν.

Πυτζάμες δε γίνεται να φοράμε; Μόνο νυχτικιά; Όσο για ρόμπα, είναι απαραίτητη; Δεν τις μπορώ τις ρόμπες με κάνουν να αισθάνομαι τρομερά δυσκίνητη και τεράστια (οπότε φανταστείτε πώς θα είμαι μετά τη γέννα).

Όσο για πάνες, όπως έχω ξαναπεί θα το παλέψω με υφασμάτινες, αλλά στην κλινική εννοείται ότι θα πάρω πλαστικές. Νομίζω τα nannys είναι καλά, μου τα έχουν συστήσει κάποιες φίλες μου. Για τα πάμπερς έχω ακούσει τα καλύτερα και τα χειρότερα! Θα έχω και σπίτι πάντα μια συσκευασία πλαστικές, για παν ενδεχόμενο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!!

κοριτσια σημερα απο το απογευμα κ μετα εχω ενα περιεργο-απαισιο αισθημα

νιωθω οτι εχω ανοιξει απο κατω κ οτι ο μικρος χωνει το χερι του κ προσπαθει να το βγαλει εξω

εκανα πολλες δουλειες σημερα κ μαλλον κουραστηκα..

μπορει να ειναι κ χαμηλα ο μικρος κ με ενοχλει τοσο, τι να πω..

κ τωρα ειμαι καλυτερα αλλα εφαγα φρικη νωριτερα!

μαντι κ εσυ κοριτσαρο εχεις??? νομιζω οτι θα δεχτω τη θρακιωτισσα νυφη!!!!!! :D:D:D

πολυ εξυπνοι ρε αυτοι στο λητω!!! το σκεφτονταν πολυ??

τιτινακι δε θελω να σε στεναχωρησω, αλλα ολη αυτη η γκρινια του μικρου, οι ρουκετες κ το αιματακι προφανως οφειλονται στο γαλα που πινει.. μπορει να εχει παλλινδρομηση που λεει κ η επιστημη. οπως κ να εχει μη στεναχωριεσαι..

δωρα εσυ μπορει να κανεις αλλο εγω ομωε δεν ξερω να θα το κρατησω ανοιχτο το εργοστασιο!! :lol::lol::lol:

καλε δεν ειπα οτι ειναι ταλεντο ο μικρος!!!! απλα φαινεται οτι του αρεσει, οποτε πιστευω οτι θα ηταν καλο να παει... ελπιζω να μη μας τη σπασουν κ κανουν το μαθημα τριτη κ δε μπορεσουμε...

αννα μαρια λογικα δε θα επιτρεπουν παιδακια μεσα στους θαλαμους.. ειναι πολυ επικινδυνο. αν ειναι καποιο αρρωστο κ κολλησει ενα νεογεννητο?

κ τα μπειμπιλινο καλα ειναι νομιζω.. εγω παλι παμπερς λεω να παρω, θα δουμε μεχρι τοτε

κοριτσια σας διαβασα ολες αλλα δεν εχω κουραγιο τωρα να σχολιασω παραπανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπρρρρρρρ, Λένα, μόνο που διάβασα αυτό με το χέρι του μικρού που προσπαθεί να φύγει έφαγα φρίκη!!! Φαντάζομαι εσύ!

Υποθέτω θα απαγορεύουν παιδάκια στους θαλάμους. Πάντως σε μια κλινική που είχα πάει αρκετές φορές να δω φίλες μου, γιατί ο συγκεκριμένος γιατρός είναι πολύ της μόδας, επέτρεπαν και παιδιά και ό,τι να 'ναι. Φυσικά και η κλινική ό,τι να 'ναι είναι. Είναι αυτή που σας έλεγα που φέρανε το μωρό στη μάνα του δύο μέρες μετά την καισαρική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω ασε αηδια ηταν.. ευτυχως που δεν το ξανανιωσα...

μαλλον απο την πολυ κουραση ηταν

α καλα, οτι ναναι στην κυριολεξια αυτη η κλινικη!!

εγω προσωπικα, κ σε μονοκλινο να γεννησω (σε μια κλινικη που βγαινει αρκετα οικονομικα) δε θελω να ερθει κανεις μεσα κ να δει το μωρο, δε θελω να αιωρουνται μικροβια πανω απο το κεφαλι του νεογεννητου!!

εχω γινει λιγο ψυχωτικη, το ξερω!

εκει στην κυπρο ποσες μερες-νυχτες μενετε μεσα? ξερεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΛΕ ΓΛΩΣΣΑ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΒΑΖΕΤΑΙ?7 ΣΕΛΙΔΕΣ ΔΙΑΒΑΣΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΑΡΚΕΤΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΙΚΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΑΝΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΤΙΣ ΕΚΑΝΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΜΕΤΑ ΕΦΥΓΑ ΠΑΩ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΙΝ ΔΩ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΝΗΣΕ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ Κ ΜΕ ΠΟΙΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΟΝΟΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΑ ΣΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΟ ΠΟΝΟΥΣΑ Κ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΕΝΟΙΩΘΑ ΑΠΑΙΣΙΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΩ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΑΥΤΟ Κ ΑΥΤΟ ΝΟΙΩΘΩ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΟΥ ΠΕΡΝΟΥΝ ΠΙΕΣΗ Κ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΟΚ ΕΥΤΗΧΩΣ.......ΜΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΓΙΟΥΤΟΠΑΡ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ Κ ΠΙΝΩ ΑΠΟ ΜΙΣΟ ΚΑΘΕ 8 ΩΡΕΣ.ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΤΗΛ.ΤΟΥ ΛΕΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΚΥΡΩΝΩ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ Κ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΟΥΤΟΠΑΡ Κ 3 ΜΕ 4 ΜΕΡΕΣ ΞΑΠΛΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΛΠ.Κ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΩ Κ ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ.ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΔΩ Κ ΚΑΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΑ ΤΟΥΡΤΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΘΑ ΦΑΜΕ ΜΙΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΝΑ ΦΑΜΕ :lol::lol::lol:

ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΛΟΧΕΙΑΣ ΠΗΡΑ Κ ΓΩ ΤΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΕΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!

ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ!!!!!!

ΝΑΣΙΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΟΝΗ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ......ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ Κ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ...

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΚΟΥΛΚΛΙ!!!!!!

ΕΠΙΣΤΗΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΓΙΟΚΑΣ!!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ!!!!!Κ ΓΩ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙΝΑΝΕ.

ΓΚΕΡΛ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΙΝ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΙ ΑΛΛΑ......ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koilitseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees!!!!!!!!!!!!ti kanete????????emeis fagame kai kanoume nani!!!!!na doume gia poso :D:D:D:D

argotera tha pame sthn ekklhsia na paroume thn mish eyxh!!!!elpizw na einai fronimos o mikroulis mou kai na mhn petaksei kamia rouketa ston pappa!!!!!!!xaxaxaxaxa

epistimi mou kai egw dystixws pistevw pws kati tetoi tha einai...kamia palindromish...exths to vrady pou ton taisame to evgale sxedon olo......krima to mwraki mou elpizw na mhn synexistei allo kai na vroume to katalilo galataki !!!!!!!!!!!

koritsia kai egw servietes tena phra kai htan poly kales...vevea egw me kaisarikh pou ekana den eixa trello aima...den xerw ti ginete kai ton fysiologiko....ayta ta vrakakia tis tena nomizw pws einai ypervolika na parete!!!!!!!alla eseis kserete kalytera ti sas volvei :D:D:D:D

ante koritsaki na ksekinisoun ta gennitouria pali...poia tha einai h epomenh twra pou perimenoume??????????axxxxxx ante perimenw pws kai pws na dw ta mwrakia sas :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!χριστινακι φτου φτου!!!κουκλακι ειναι το μωρακι σου!!!!μην ανησυχεις,θα βρειτε το σωστο γαλατακι και θα παει μια χαρα!!!κοριτσια δε θυμαμαι ποια εγραψε για πονους χαμηλα,αλλα κι εγω αυτο ακριβως αισθανομαι.σα να εχει κατεβει πολυ χαμηλα και να παει να βγει!!!!χθες ειδικα που βοηθουσα τον αντρα μου που εβαφε και κουραστηκα,το ενιωθα πολυ εντονα.σημερα ομως ειναι ενταξει.

αννα μαρια αν μπορεις, παρε την αδεια σου να μεινεις να ξεκουραστεις και να χαλαρωσεις!!!πανω απ ολα ο ανδρεας!!!

κοριτσακια σας βαζω φωτο απο το δωματιο της μικρης να δειτε πως το βαψαμε.τα χρωματα δε φαινονται τοσο καλα στην οθονη, αλλα απο κοντα ειναο τελειο!!!περιμενουμε τωρα τα επιπλα και μετα θα βαλουμε την υπολοιπη διακοσμηση.α!!αυριο θα παω να παρω και πολυθρονα θηλασμου!!!θα σας βαλω φωτο να μου πειτε τη γνωμη σας!!!

επιστημη ,με το καλο!!!σειρα σου τωρα!!!

νασιουλα, ηλιαννα, δωρα, λυδια, νιακι,αγγελικουλα, αναστασια , πολλα φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!

πως μπαινουν οι φωτο???παω να τις κανω αντιγραφη, αλλα δεν εχει επικολληση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδεσ ...........χριστινακι μου γλυκο δωσε 2 φιλακια στα μπουτακια του μικρου σου...χιχιχιχι βανεσακι αντε περιμενουμε φωτο.................

ΠΑΛΙ ΖΕΣΤΗ ΣΗΜΕΡΑ ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμενα...διαβασα σελιδες ολοκληρες...δεν μπορω να μαπινω συνεχεια τωρα και δεν σας προλαβαινω..Ηλιανα μου εγω τους τελευταιους μηνες δεν πηγαινα με βαση την εβδομαδα αλλα με την πητ εε μα πια μας εχουν μπερδεψει...σερβιετες ειχα παρει τις τενα σουπερ ειναι αρκετα μεγαλες μεχρι πισω και ετσι κοιμασαι ανετα..μια κοπελα πηρε τις night και ηταν πιο μικρες σε μακρος..οταν γυρισα σπιτι δεν ειχα και τοσο αιμα και ετσι πλεον φοραω απλες σερβιετες..στο νοσοκομειο εμενα ηρθε ο γιος μου και στις αλλες μανουλες ηρθαν τα παιδια τους δεν υπηρχε προβλημα οπως σε αλλα νοσοκομεια και γιατι να υπαρχει δεν καταλαβαινω δηλαδη οι μεγαλοι που καπνιζουν και βηχουν ειναι καλυτεροι??Αννα Μαρια μηπως πονανε τα κοκαλα σου γιατι ανοιγεις??γιατι και εγω το ειχα αυτο...μιλαμε ενα βραδυ εκλαιγα απο πονους..Χριστινα μου...παλλινδρομιση πρεπει να ειναι...τοσες ρουκετε δεν ειναι φυσιολογικο..το ειχε και η αδερφη μου και θυμαμαι να βγαζει ολο το γαλα..εμενα αντε να βγαλει 1-2 φορες την ημερα αλλα οχι ολο το γαλα το περισσοτερο ειναι φλεματα...στο νοσοκομειο εβγαζε συνεχεια φλεματα τωρα εχει αρχισει να καθαριζει...εχτες ηρθε η γυναικα του θειου μου...αυτη που της εδωσα τα ρουχα πισω...με τα 2 της παιδια..χτυπανε...δεν ανοιγουμε(ειχαν παει διπλα στη θεια μου και επι ευκαιριας ηρθαν απο εδω...)φευγουν...ερχονται παλι χτυπανε...δεν ανοιγουμε...κοιμοτανε και ο Χριστοφορος και η Μιλα...ξανα ερχονται αλλα ειχε ξυπνησει ο Χριστοφορος και ανοιξε την πορτα...παιρνει ο αντρας μου τη Μιλα και την παει στο δωματιο..την εχω στο σαλονι μεχρι να νυχτωσει για να μαθει τη μερα με τη νυχτα΄..καθονται γινοτανε χαμος απο τις φωνες...να λεω στον Χριστοφορο να κανει ησυχια μπας και φιλοτιμηθει αυτη και πει και στα δικα της..καποια στιγμη το ενα της το παιδι το μικρο φευγει..και τι λεει...ΑΑΑ ΚΑΝΕΤΕ ΦΑΣΑΡΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΦΥΓΕ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΤΟΥ???Δηλαδη εμενα η Μιλα τι να κανει?να παρει την καλαθουνα και να φυγει???Μεχρι να φυγουν η χολη μου βγηκε...ξυπνησε η Μιλα δεν μπορουσε να κοιμηθει γιατι εχασε τη σειρα της..της εδωσα γαλα...στις 7-8 και στις 9...για να νανουριστει..ελεος..μα ποσο δεν καταλαβαινει ο κοσμος εεε???σας βαζω και φωτο απο το κινεζακι μου...αα Επιστημη....αστα 4 μερες στο νοσοκομειο πηγα να λαλησω μακρια απο το παιδακι μου...το φεραμε την 2η μερα αλλα οχι για πολυ...ετρεχεκαι πανω κατω στο διαδρομο...μετα οταν τον επαιρνα τηλ εκανε τον καυμενο...ηξερα οτι ειναι ψεμα....ολη μερα επαιζε υπολογιστη και κινητο και εβλεπε τηλεοραση αλλα και παλι σαν μανα...μου ελειπε...τουλαχιστον τωρα ειμαστε μαζι και το εχει ξεχασει ηδη!!

post-1349-13873937692684_thumb.jpg

post-1349-13873937692914_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...