Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν8


Recommended Posts

Αγγελική, εννοείται ότι πρέπει να πηγαίνουμε όλοι. Δεν είναι προαιρετικό! Υπογράφουμε κάθε μέρα, δηλαδή λες και κάποιος μας παίρνει παρουσίες, και όποιος δεν υπογράφει, δεν πληρώνεται.

Τώρα έχουμε εξετάσεις (ανεξετάσεις και κατατακτήριες), έχουμε κατανομές μαθημάτων, παραλαμβάνουμε τα βιβλία και βλέπουμε τι δε μας έχουν στείλει (πάντα τα μισά μας στέλνουν), ετοιμάζεται το πρόγραμμα, έρχονται συνέχεια μαθητές για να γραφτούν, πράγμα που δεν είναι τόσο απλό στο εσπερινό, γιατί δεν ξέρουμε πάντα σε ποια τάξη θα μπει ο μαθητής και ακόμα και αν δικαιούται να γραφτεί στο εσπερινό. Φυσικά, τα περισσότερα είναι δουλειά του διευθυντή και των βοηθών. Αλλά πάλι, δε γίνεται να μην πάμε, είναι εργάσιμος χρόνος, όπως και όλος ο Ιούνιος, που πάλι δεν έχει μαθητές.

Λένα, μουσική προπαίδεια θα τον γράψετε το μικρό; Είναι ωραίο σαν δραστηριότητα, αλλά αν δείτε κι έχει ταλέντο, σε κανένα-δύο χρόνια, γράψτε τον να μάθει το όργανο που του αρέσει, γιατί αλλιώς θα είναι χάσιμο χρόνου. Το έχω δει με παιδιά φίλων μου...

Καλά ρε, δε ντρέπεσαι να βάζεις σε πειρασμό τα κορίτσια που δεν τρώνε γλυκό, με τη μερέντα; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 931
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΚΟΣ Ε?ΤΙ ΚΑΛΑ!!!!!Κ ΓΩ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ Κ ΙΚΑ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕΤΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΔΗΛΑΔΗ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥ!!!!!!!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΓΙΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ Κ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΧΑΜΟΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ε?

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΓΡΑΨΕΙΣ ΑΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαντι εψαξα λιγακι στο ιντερνετ κ βρηκα αυτο, ισως σε βοηθησει κατι απο αυτα

http://www.ygeiaonline.gr/index.php?opt ... ktikihealt

κατεβα εκει που λεει βηχας

Μαϊμουδάκι δεν μου το βγάζει το link, δε πειράζει όμως, σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρων! Σήμερα είμαι λίγο καλύτερα με τον λαιμό. Νομίζω άρχισαν να επιδρούν όλα τα τσάγια και τα γιατροσόφια που έκανα τόσες μέρες. Πήρα και ένα φυτικό σιρόπι του Κορρε και ελπίζω να βοηθήσει και αυτό λίγο την κατάσταση.

Έχουμε και εμείς διαθέσιμη νύφη σε αναζήτηση γαμπρού!!! Μπορεί να είμαστε λίγες εβδομάδες πιο μικρές από τις υπόλοιπες αλλά είμαστε και πιο τσαχπίνες! Μαϊμουδάκι εσύ δεν είχες πει ότι ο άντρας σου είναι από αλεξ/πολη; Ε τότε μια Θρακιώτισσα νύφη θα την εκτιμήσει φαντάζομαι! :D Δεν ξέρω βέβαια εσύ αν την εκτιμήσεις και πόσο καλές εντυπώσεις έχεις από τους Θρακιώτες :lol::lol::lol: Όταν μας γνωρίσεις όμως θα αλλάξεις γνώμη! :D

Εμείς πήγαμε στο Λητώ σήμερα για καρότσι και κρεβατάκι - συρταριερα. Πλάκα είχαν! Καταλήγουμε σε καρότσι και τους ρωτάμε πόσο έχει και λέει 400 ευρώ με μια δωροεπιτσγή των 80 ευρώ. Μετά θέλαμε να δούμε για κρεβάτι και μας λέει ότι και αυτό που μας άρεσε κάνει 400 ευρώ και πάλι με δωροεπιτσγή των 80 ευρώ. Οπότε λέω και εγώ αν χρησιμοποιήσουμε την δωροεπιταγή του καροτσιού στο κρεβάτι πάει στα 320 ευρώ. Όχι μας λεει τη δωροεπιταγή δε μπορείς να τη χρησιμοποιήσεις στο κρεβάτι όπως ούτε και στη συρταρίερα. Δηλαδή μας έβγαλαν ένα σύνολο σχεδόν 1200 ευρώ και οι δωροεπιταγές στα 240 ευρώ! Τις δωροεπιταγές μπορείς να τις εξαργηρώσεις μόνο σε προίκα, πιπίλες, μπιμπερό κτλ. Δε ξέρω αλλά ξενερώσαμε. Εμάς θα μας δώσει πολλά πράγματα ο αδερφός μου και θέλαμε αυτά τα 3 συγκεκριμένα πράγματα προς το παρόν και τίποτα άλλο. Θα πάμε από ένα άλλο τοπικό κατάστημα που μας έκανε την έκπτωση κανονικά πάνω στην τιμή και μας τα αφήνει όλα εκεί γύρω στα 1000 ευρώ χωρίς δωροεπιταγες και βλακίες!

Πάω να κοιμηθώ γιατί πάλι με βλέπω να βρικολακιάζω και σήμερα. Φιλάκια πολλά σε όλες τις κοιλίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια:)

τι κανετε κοριτσακια μου?

μυριαμακι μου ηρεμα με τις δουλιτσες!να κανεις οτι μπορεις και μετα να ξεκουραζεσαι κοπελα μου!

αννα μαρια μου πηρες τα σλινγκ ε?ωραια ειναι?βαλε φωτο να δουμε!ελπιζω να μην σε ταλαιπωρησουν αλλο με το ιατροσυμβουλιο και να λυθει το θεμα συντομα!

αγγτ τον ειδατε τον μπομπιρα σε LIVE εκτέλεση ε?τι ωραια!φαινοταν τοσο καθαρα και σε ποιον μοιαζει λοιπον ε?αντε σε λιγο καιρο θα τον εχεις στην αγκαλιτσα σου!

μαρια 12 εχει μεγαλωσει το αντρακι σας!ολοκληρο αντρακι εχει γινει πλεον!με το καλο να τον εχετε στην αγκαλια σας κοριτσι μου!

μαιμουδακι μου περαστικα στον αντρουλη σου!η ιγμοριτιδα ζορικη ειναι και θελει τον χρονο της! θα βαλετε και τον μικρο ωδειο λοιπον ε?τι ωραια!ταλαντουχος ο αναστασακος!μπραβο!

νασιουλα μου που εχεις χαθει?ελπιζω να σαι καλα!

αναστασουλα μου μολις γεννησεις να φας οτι θες κοριτσι μου!λιγος καιρος εμεινε ακομα!υπομονη και θα χεις την μπεμπουλα σου σε λιγο καιρο!

teddy dion μου τι κανει η μπεμπουλα σου?εχεις μπει στο μηνα σου ή ακομα?

μαντυ μου καλες αγορες κοριτσακι μου για την μπεμπα σου!

δεν θυμαμαι κατι αλλο κοριτσακια μου!

φιλακια σε ολες!

να προσεχετε!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!!!τι κανετε???????τα μωρακια στις κοιλιτσες???????

εμεις καλα ειμαστε μονο που εγω νυσταζω πολυ...!!!!! [smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif][smilie=sleepy2.gif]

αλλα θα φτιαξω ενα καφεδακι κ πιστευω να ανοιξει λιγο το ματι!!!!χιχι

αγγελικουλα μου χαιρομαι πολυ που ολα ειναι καλα με τον γιοκα σου!!!!!!!!!!αντε κοριτσακι μου κοντευεις !!!!!!!!!

βρε κοριτσια να σας ρωτησω , σημερα μπηκα στην 34η εβδομαδα κ την αλλη τεταρτη μπαινω στη 45η.

στον μηνα μου ποτε μπαινω σημερα η απο βδομαδα??????????? :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?:

οεοοοοοοοοοοοοοο :idea::idea:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακιαααααααααααα τι μου κανετε? Σημερα εχει καλο καιρο και εχει δουλειες η ημερα να ξεβρωμισει λιγο το σπιτι...στο χαλαρο βεβαια δεν θα κανω και κωλοτουμπες!!Δεν εχω πολυ που ξυπνησα, εφαγα πρωινο,ειπα να δωσω το παρον και σιγα σιγα θα ξεκινησω!

Αγγελικουλα 8 εβδομαδες εμειναν οχι 10 γιατι γενναω 15 ημερες νωριτερα λογο ζαχαρου!Υπομονη τι να κανω, θα περασουν,ολα για την μπεμπουλα μου!Μια χαρα ειδατε τον παιδαρο σας τυχερουλα.Κι εμενα εχει καλο μηχανημα ευτυχως!!

Λενακι πολυ γελασα με το ζαχαρουχο που εγραψες :lol::lol: μπορει να κατεβαζω και σοκολατουχο γαλα που ξερεις!!!χεχε

Μιριαμακι θα ερθεις οταν γεννησω στην κλινικη και θα φαμε μαζι απο μια τουρτα, θα σου κρατησω!! :lol::lol:

girl μου ολα καλα με την μπεμπουλινα σας?εσυ τι κανεις?

Ηλιανακι μου πως εισαι?Στην 36η μπαινεις στον μηνα σου!!!Νια,κατερινουλα,μαρακι 12,Αννα Μαρια,κισκα.....σορρυ αν ξεχναω καποια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIA MOU!!!!!!!!TI MOU KANETE????EGW EDW XENYXTI KAI AGIOS O THEOS!!!!!!!O MIKROULIS MOU AKOMA TALAIPWREITE ME PONAKIA KAI VGAZEI AKOMA ROUKETES TO GALA POU TOU DINW KAI PINEI...SHMERA ME KATATROMAXE.....MAZI ME TO GALA VGHKE KAI FLEMA KAI EIXE MESA AIMATAKI SKOURO.....PHRA TON GIATRO KAI MOU EIPE OTI EINAI MALLON APO TON ORO POU TOU VALAME STHN MYTH ISWS TON ERETHISAME LIGAKI....THN PARASKEVH THA PAME STON GIATRO NA MAS ZYGISEI KAI NA SYZHTHSOUME KAI GIA TO GALA!!!!EXW ENA ANXOS ELPIZW NA PERNEI KALO VAROS O MIKROULIS MOU!!!!!! :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!

Τι κανετε?

Μυριαμακι μου,εχεις τρεχαματα σημερα!θα δειτενκαιμτον μπεμπη!αντε, να μας φερεις καλα νεακια!

Νια , κι εσυ θα δεις τα μικτα σου σημερα!αντε με το καλο!

Γκιρλ μου, ακομα δουλευεις εσυ?κοριτσακι εχεις,ε?!

Ηλιαννακι μου, οπως σου ειπε και η αναστασια, στην 36η βδομαδα μπαινουμε στον μηνα μας!σε ενα μηνα απο τωρα θα εχεις τον μπομπιρακο σου αγκαλιτσα!

Αναστασακι μου, προσεχε σημερα να μην το παρακανεις..

Λενα μου, μακαρι να καταφερετε να τον βαλετε στο ωδειο τον μικρο!αφου του αρεσει του ανασταση , πρεπει να το κανετε..ειναι ωραιο που εκδηλωνουν τετοιεσ προτιμησεισ κι ευαισθησιεσ σε τετοια ηλικια!ο αντρας μου περιμενει πως και πως να τον γραψει σε ταεκβοντο!

Τι αλλο γραψατε δεν θυμαμαι..

Εχω κι εγω κατι τρεχαματα σημερα!πρεπει επιτελους να φτιαξω και την βαλιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιτινακι μου, δεν ξερω να σου πω, ελπιζω καποια μανουλα να σε διαφωτησει.. Ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο..οπως ειπε και η παιδιατρος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αναστασουλα , τιτινα κ αγγελικουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ουφφφφφφφφφφφφφφφ τι μπερδεμα......

δηλαδη απο βδομαδα που θα εχω κλεισει την 35η κ θα διανυω την 36η μπαινω στο μηνα μου?????

η την παραπανω??????????????????

πιστεψτε με τριτη μου εγκυμοσυνη κ ποτε μου δεν τα καταλαβα αυτα!!!!!!!μετραγα με την πητ μου..... :roll::roll::?

αναστασια μου καλα ειμαι , δεν ξερω ζεστενομαι πολυ!!!!!!!!σημερα δουλιτσες εχεις ε?????

τιτινα μου φανταζομαι την τρομαρα που θα πηρες!!!!!αλλα οπως σου ειπε κ ο γιατρος δεν θα ειναι τιποτα!!!!! συνεχιζονατι ακομα τα ξενυχτια ε????ισως ςιναι απο τους κολικους!!!!!

αγγελικουλα μου αχ ναι ενας μηνας ακριβως εμεινε!!!!!!!!!!!

αντε να ετοιμασεις κ τη βαλιτσουλα σου να εισαι πανετοιμη!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους μαζευτηκαμε σπιτι!πηγαμε στο γιατρο!ειχε φερει ενα καινουργιο μηχανημα τετραδιαστατο λεει που βλεπεια το μωρο να κινειται σε πραγματικο χρονο..μαζι με τον γιατρο ηταν κι ενας χειρηστης..ειδα το αγορακι μου!ειναι ενας κουκλος!εχει σαρκωδη χειλη και μυτουλα σαν τον πατερα του και μετωπο και ματακια απο την μαμα του!!εχει και κατι μαλλακια κολλημενα στο κεφαλακι του.. Φαινοταν πεντακαθαρα γιατι ειχε πολυ καλη θεση και ειναι συνεργασιμο μωρο ειπε ο χειρηστης!τον πετυχαμε σε φαση που εκανε γιογκα γιατι ειχε το ενα του ποδι διπλωμενο..παλι τα χερακια μπροστα στο στοματακι του..σκετη γλυκα το πουλακι μου!

Δωρα μου, φιλεναδα μου, συμπεθερα δεν θα σε λεω γιατι δεν μου αρεσει οποιαδηποτε λεξη ειναι παραγωγο της πεθερας!ο γαμος εκλεισε!θα τον κανουμε στην φανερωμενη στην λευκαδα και θα εχει θεα ολη την παραλια του αη γιαννη..την προικα μονο να προσεχεις να μην την φαει ο σκωρος!αν ειναι εχω κι εγω κατι θφαρμενα, καπως θα τα βολεψουμε τα εγγονια μας!

Αγγελικούλα μου,

μια χαρά το αγοράκι μας!!μπράβο το γλυκούλι, πολύ χαιρόμαστε και εγώ και η κόρη μου!!

φτου φτου!!Τι φοβερό να το βλέπεις έτσι καθαρά!!Άντε πλησιάζετε και ακολουθούμε και

εμείς!!!

Πάω πάντα στη Φανερωμένη όταν πάω στη Λευκάδα!!Είναι η αγαπημένη μου εκκλησία!!

Κάτι λεπτομέρειες μας μένουν ακόμα για τη δεξίωση αλλά έχουμε χρόνο....

Α....και μάζεψε την προίκα την καλή σε παρακαλώ!!!

Όσο για τη λέξη συμπεθέρα έχεις δίκιο πα πα πα!!!

Φιλιάααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρακι μου, το καλοκαιρι να βρεθουμε στο νησι να κανονισουμε τις τελευταιες λεπτομερεις..σε λιγες μερες μπαινεις στον μηνα σου κι εσυ φιλεναδα!ποτε πας γιατρο να δεις την μικρη?

Ηλιαννα μου, τωρα μπερδευτηκα κι εγω!ξερω πως οταν μπαινεις στην 36η μπαινεις στον μηνα σου!εγω στην 36η μπηκα την περασμενη παρασκευη αλλα ημερομηνιακα σημερα μπηκα στον μηνα μου!ποτε θα γεννησω οεο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ δωρα σε προλαβε η αγγελικουλα.... κριμα!

Καλημέρα φίλες μου!!!!!!!!!

Λενάκι μην στεναχωριέσαι έχω σκοπό να κάνω άλλα ένα παιδάκι Θεού θέλοντος οπότε μπορεί να μας δοθεί η ευκαιρία…….και τότε θα κρατήσω λίγη καλή προικούλα και για σας!!Πολύ μου αρέσει ο Αναστασάκος που του κάνει κέφι η μουσική, να προσπαθήσετε να το πάτε στο ωδείο καλή μου, είναι πολύ ενδιαφέρουσα δραστηριότητα!!Περαστικά στον Τόλη, πρέπει να τα είδε όλα ο καημένος!!

Αναστασάκο μου λίγη υπομονή ακόμα με τα γλυκά γι ατη μικρή φραουλίτσα!!!Μετά θα του δώσεις και θα καταλάβει, τούρτες, παγωγτά, πάστες, κεικ και ότι άλλο λαχταράς!!!Και το γάλα της φραουλίτσας όπως λέει και η φίλη Λένα ζαχαρούχο!!!!!!!Τουλάχιστον θα αυξήσεις λίγο τα αλμυρά κάτι είναι και αυτό φιλενάδα μου!!!!!!!

Ηλιαννάκι στο μήνα σου μπάινεις την 36η εβδομάδα!!!

Αγγελικούλα φτιάξε το βαλιτσάκι σου παιδί μου!!!

Muriamaki περιμένουμε νέα από το γιατρό κοριτσάκι μου, με το καλό!!!

Τιτινάκι λαχτάρησες εχθές μικρό μου…….μια χαρά θα είναι ο μπεμπούλης αφού σε καθησύχασε και η παιδίατρος όλα θα είναι καλά!!Περιμένουμε τα νέα του μπεμπάκου την Παρασκευή!!

Girl μου καλημέρα μια χαρά είναι η μπεμπούλα μου δόξα το Θεό, την άλλη Πέμπτη μπάινω στο μήνα μου!!Πως είσαι εσύ κοριτσάκι μου η ζουζούνα σας;

MaDi το πάθαμε και εμείς αυτό με τις δωροεπιταγές και ξενερώσαμε άσχημα…Τελικά δεν ψωνίσαμε από εκεί μια και μια κούνια που θελαμε την είχε και το lapin και μας έκανε 30% έκπτωση σε μετρητά και όχι σε δωροεπιταγή.Και εμείς λέγαμε lapin μακριά θα είναι πανάκριβο, τελικά καλά που περάσαμε μια βόλτα και κάναμε τη δουλειά μας.Χαίρομαι που είσαι καλύτερα με το λαιμό και το βήχα!!

Νια περιμένουμε και τα δικά σου νεάκια από το γιατρό!!

Άννα Μαρία μου τι κάνεις;

Νασιούλα που είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν Αγγελικούλα κανονίζουμε τελευταίες λεπτομέρειες το καλοκαίρι

και μετά χαλαρώνουμε!!!Όσο να ναι είναι ένα άγχος!!!

Αύριο πάω να κάνω καλλιέργεια κολπικού υγρού και τοξόπλασμα

νομίζω μου το είπε ο γιατρός και σκέφτομαι να του ζητήσω να τη δούμε

λίγο τη μικρούλα!!Αλλιώς κανονικά θ ατη δω την άλλη Πέμπτη!!

Αρχές Οκτωβρίου σου είπε ο γιατρός να περιμένεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια γιατι δεν λετε τιποτα και κανω δουλειες?Του Σταυρου ειναι σημερα, μεγαλη γιορτη!!! :?

Σταματησα, ευτυχως δεν εκανα και πολλα, εμεινε ενα σφουγγαρισμα το μπανιο και τελος.

Σημερα ξεκινησα το αλλο διατροφολογιο αλλα δεν μου αρεσε μετα το πρωινο το ζαχαρο,159 ενω πρεπει να ειναι κατω απο 140.Θα δω πως παει 2-3 ημερες και θα τον παρω τηλεφωνο παλι.Τι τον πειραζει μωρε να χασω λιγα κιλακια?Καλα το ρυθμισα μην το χαλασουμε παλι και δεν αντεχω....ουφ

Σημερα ρεβυθια,αλλωστε δεν τρωνε και κρεας!Περιμενουμε και ενα ζευγαρι σημερα να ερθει για καφεδακι...να κανω ενα κεικ με τον καφε ή να ψησω λιγα λουκανοπιτακια και τυροπιτακια...τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκο έχεις δίκιο, του Σταυρού σήμερα!!!

Θα πάω και εκκλησία και θα προσευχηθώ για όλες μας,

για να έρθουν γερά μωράκια!!

Για τον καφέ να κάνεις αυτό που είναι πιο εύκολο φιλενάδα!!

Δεν πρέπει να χάσεις άλλα κιλά φίλη μου για αυτό σου άλλαξε

το διαιτολόγιο ο γιατρός!!!Υπομονήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

όλα για τη φραουλίτσα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρακι να σαι καλα κοριτσι που μας σκεφτεσαι!!Καλα δεν ειπα να χασω και 10 κιλα αλλα αυτα που εβαλα με την εγκυμσυνη, αλλα 3 δηλαδη περιπου.Μετα σταματαμε....δεν ξερω θα δω πως παει και θα ενημερωσω.

Θα δω αν εχω κατι ετοιμο στον καταψυκτη και θα ψησω βαριεμαι να ετοιμαζω τωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μέρα που είναι σήμερα εύχομαι σε όλες γεράααα μωράκια και με ένα πόνο!!!!!!

Girl τι κάνεις;; πώς είναι το μικρό σου αστεράκι;;; σου κάνει κουνήματα;;; να μου το φιλήσεις!

MaDi το Λητώ έτσι κάνει……. Βρίσκεις και αλλού ποιοτικά και προιόντα και τα ίδια και σε καλύτερη τιμή..! Εμείς πήραμε το καρότσι που στα Λητώ είχε κοντά στα 700 το πήραμε 500 από άλλο κατάστημα!!!!!!3 σε 1!

Αναστασία σημασία έχει ότι όλα πάνε καλά και μπράβο σου!!!!!!! Και εγώ τώρα που δε μπορώ να φάω αλάτι θέλω τυρόπιτα, λουκανοπιτάκια, τοστ και διάφορα άλλα τέτοια! Όταν με το καλό γεννήσουμε όπως λέει και η Άννα Μαρία δε θα θέλουμε τίποτα! Άντε την Παρασκευή θα δείτε και την κοράκλα σας!!!! Εγώ θα πάω παλι την Δευτέρα.

Αγγελικούλα τι ωραία περιγραφή!!! Είδατε το κουκλάκι σας!!!! Μόνο από την περιγραφή τρελάθηκα πού να το έβλεπα κιόλας!!!! Άντε να δούμε ποια θα γεννήσει πρώτη! Και εγώ θα πάω πάλι την Δευτέρα. Σήμερα περιμένω αποτελέσματα από εξετάσεις, πιο πολύ μας ενδιαφέρει η γενική ούρων, για αυτό και το κόψιμο αλατιού, για λευκωμα…. Έχω αγωνία….

Muriam τι κάνει το αγοράκι σου;; οι εξετάσεις καλά; Καλά αποτελέσματα!!!

Αννα Μαρία ωραία και τα μαργαριτάριααααααα!!!! Φαντάζομαι από την μια θα σου πέφτουν τα μαλλιά και από την άλλη θα κατουριέσαι (ένα παραπάνω χα χα) με αυτά που ακούς και διαβάζεις!

Λενα περαστικά στον αντρούλη σου!!!!! Καλά ταλέντο ο μικρός σου ε;;;;;;

Τιτινάκι το κάνει συνέχεια ο μικρούλης σου αυτό;;; Να βγάζει το γάλα ρουκέτα;;;

Νια μου σήμερα θα δεις τα αγγελούδια σου , περιμένω νέα σου!!!!!!

Ευούλα τι κάνει η μικρή Μιλα;;;;; εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου;;;

Ηλιάννα πότε ήταν η τελευταία σου περίοδος για να σου πω πότε μπαίνεις στο μήνα σου..

Μαρία Σαραντοπούλου , Λυδία , Βανεσάκι, Επιστήμη , Δώρα, Νάσια, Κατερινούλα 11 είστε καλά κοριτσάκια μου;;; φιλάκια σε όλες και στα μπεμπέ φυσικάααααα

:D

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο αναστασια μου , ετσι πανω απολα τα μωρακια μας!!!!!!!!!

τεντυ μου τι κανεις????πως ειναι η μπεμπικα????????δωστης φιλακι στην κοιλιτσα!!!!!!!

μανται μου κ γκιρλ μου πως ειστε????τα μωρακια πως ειναι????

μαρια 12 μου τι κανεις εσυ κοριτσακι μου????η κοιλιτσα?????

τελευταια περιοδο ειχα στις 19/1. ουφ εχω καταμπερδευτει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μαρακι μου στις 26 σεπτεμβριου μαπινω στον μηνα μου βαση της πητς πητα μου που ειναι στις 26 /10.

αυτο που με μπερδευει ειναι βαση των εβδομαδων (οπως εχουμε στα τικερακια μας!).

τελοσπαντων, θα ρωτησω τον γιατρο μου την αλλη παρασκυη που θα παω!!!!

σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου!!!!!!φιλακια στην κοιλιτσα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φιλεναδίτσες μου φουσκίτσες!!!!!!!!!

Χάθηκα το ξέρω αλλά την τελευταία εβδομάδα η μικρή πραγματικά με ξετίναξε.......μόνο τα βράδια μπορούσα να χαλαρώνω λίγο και τότε έπεφτα ξερή για ύπνο μαζί με την κόρη μου, δεν είχα κουράγιο για τίποτα!!!!

Ευτυχώς με βοήθησαν πολύ η μαμά και η αδερφή μου γιατί θα το έβγαζα το μωρό πριν την ώρα του από την κούραση......και η ζέστη επανήλθε οπότε ακόμα χειρότερα.......αν περίμενα από την πεθερά!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ο άντρας μου την παρακαλούσε δύο μέρες να κρατήσει κι αυτή λίγο την μικρή κι έκανε τον κινέζο η σκύλα.......Ούτε ένα τηλέφωνο δεν έπαιρνε η μουλάρα να δεί πως την παλεύουμε!!!! :evil: Στο τέλος τα πήρα κι εγώ στο κρανίο και σκυλόβρισα τον άντρα μου που την παρακαλούσε......μη σώσει και βοηθήσει......σιγά μην την ικετέψω κιόλας!!!!!! Αλλά τους το ξεκαθάρισα πλέον να μην περιμένουν από μένα ούτε να τους γηροκομήσω αργότερα......στο γηροκομείο θα καταλήξουν!!!!!!!! Εεεεε μα πιάααααα!!!!!!!!!! Ας είναι καλά οι δικοί μου....

Με βοήθησε η μάνα μου αυτές τις μέρες και κατέβασα τις κούτες με τα βρεφικά ρουχαλάκια της Μαρίας, ξεχώρισα ποιά θα ξαναχρησιμοποιήσω, έβαλα τρία πλυντήρια (φανταστείτε τί ρούχα είχε η κόρη μου και πάλι ούτε τα μισά δεν έβγαλα), σιδερώσαμε, τα τακτοποιήσαμε στην συρταριέρα και στην ντουλάπα......από αυτά πλέον είμαι έτοιμη!!!!!!!!!

Σήμερα πήγα και στο σούπερ μάρκετ και ψώνισα κάποια πράγματα για την βαλίτσα που θα πάρω στο μαιευτήριο....ξέρετε, οδοντόβουρτσα, οδοντόκρεμα, σαμπουάν, σερβιέτες λοχείας κτλ. Σιγά σιγά να ετοιμάζονται κι αυτά......σε 15 μέρες μπαίνω στον μήνα μου...απίστευτο μου φαίνεται!!!!!!!!!

Μην με παρεξηγήσετε που δεν σχολιάζω αλλά έχω διαβάσει πάρα πολύ λίγα από αυτά που γράψατε και δεν θυμάμαι σχεδόν τίποτα......είναι πάρα πολλές οι σελίδες που έχασα, ελπίζω να καταφέρω να τις διαβάσω σιγά σιγά πριν αλλάξουμε ποστάκι!!!!! Αν έχει γίνει κάτι τρανταχτό που το έχασα ας με ενημερώσει κάποιο κοριτσάκι........

Σήμερα και αύριο που η μικρή μου θα είναι στην μαμά μου θα έχω χρόνο να τα λέμε......

Φιλάκια πολλά σε όλες τις κοιλίτσες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιουλα μου μην αναστατωνεσαι για κανεναν ειπαμε, αστους να κουρευονται εσυ τη δουλεια σου.Ποιες σερβιετες πηρες για λοχεια τις tena lady?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκο μου ναι αυτές πήρα.....αλλά τί να σου πώ...πέθανα στο γέλιο γιατί στην αρχή μπερδεύτηκα και πήρα ΤΕΝΑ βρακάκια (σαν τις πάνες βρακάκια για τα μωρά)!!!!!!!!!!!!!!!! Πώς πάς με την διατροφή καλό μου??????? Η φραουλίτσα μας πώς είναι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιουλα η πωλητρια στο σουπερ μου ειπε οτι παιρνουν και απο τα αλλα που ειναι σαν βρακακια, αλλα ειπα ας παρω αυτες που μοιαζουν σερβιετες καλυτερα!!

Μια χαρα ειναι η φραουλιτσα,τα κλωτσιδια πανε κι ερχονται!Μια χαρα τελειωσες και με τα ρουχαλακια.Τον αλλο μηνα λεω να τα κανω,αφου θα ερθει και η συρταριερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...