Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν8


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΕ ΤΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ Κ ΕΙΧΑ Κ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΟΥΡΙΑ Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΑΠΑΙΣΙΑ.

ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΝΑ ΦΑΜΕ Κ ΘΑ ΠΑΩ Κ ΣΟΥΠΕΡ.

ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΛΟΙΩΣΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ......ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΧΩ 1,5 ΩΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΙΔΕΡΩΝΩ Κ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ.ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΙΑ ΣΥΣΚΕΥΗ ΝΑ ΤΑ ΠΛΕΝΕΙ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΓΝΩΝΕΙ Κ ΝΑ ΤΑ ΣΙΔΕΡΩΝΕΙ?

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΨΑΡΑΚΙ Κ ΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΕΣΑ ΣΤΙΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.Κ ΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΡΑΓΑΔΕΣ ΕΥΤΗΧΩΣ ΑΛΛΑ ΚΥΤΑΡΙΤΙΔΑ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ Κ ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΔΥΣΤΗΧΩΣ.

ΜΑΡΙΑ 12 ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟ ΝΙΝΙ ΚΑΛΑ?ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ ΑΦΟΥ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ Η ΔΙΠΛΑΝΗ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΣΤΑΜΑΤΑ ΠΟΙΑ ΤΙ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙΣ ΠΑΛΙ.ΑΛΛΑ ΜΙΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΝΩ Κ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΤΑ ΑΦΗΣΩ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΟΙΑΝΕΙ ΤΡΕΛΑ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ.

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ!!!!!!!!ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΙΚΑ ΜΑΖΙ ΘΑ ΤΡΕΧΩ ΣΑΝ ΒΕΓΓΟΣ.

ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΠΟΝΑΚΙΑ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΩ!!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?

ΝΙΑ ΜΟΥ ΔΑΜΑΣΚΙΝΟΠΙΤΑ Ε?ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΑ ΔΑΜΑΣΚΗΝΑ!!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΙΝ ΑΔΕΙΑ!!!!!

ΚΙΣΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΙΛΑ Κ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 931
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια, και να αρχίσει η άδειά μου, δε σημαίνει κάτι. Τα ιατροσυμβούλια και οι ταλαιπωρίες για τις άδειες, συνεχίζονται... Και να απαλλαγώ τώρα, αν δεν δεχτούν την έκθεση του γιατρού μου, θα εκκρεμεί το ιατροσυμβούλιο για μετά τη γέννα... Απλά, δε θα έχω την ταλαιπωρία του σχολείου και την τρομερή φασαρία.

Ήρθαν και τα σλινγκ μας! Χάρηκα πάρα πολύ! Είναι καταπληκτικά, με εξαίρεση ένα μικροσκοπικό ματάκι που μου έβαλε στο τιρκουάζ σλινγκ, αλλά θα το βγάλω, εννοείται. Μόνο που δεν έχω ιδέα πώς να τα χρησιμοποιήσω. Έκανα μια δοκιμή, αλλά δε βγάζω άκρη.

Εν τω μεταξύ, έκανα ειδική παραγγελία το σλινγκ με τη σκακιστική στάμπα, το βλέπει ο άντρας μου στο αμάξι, λέει ότι του άρεσε, ερχόμαστε σπίτι, του λέω "έλα να τα δούμε" και μου λέει "μισό ν' αλλάξω" και πήγε και κόλλησε στον υπολογιστή... Έδωσα ένα κάρο επιπλέον λεφτά για την ειδική παραγγελία, κι αυτός ούτε που ασχολείται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να'μαι κ παλι!!!!!! ετοιμες κ οι φακες , εφτιαξα κ ποπ κορν (αλλα τα εφαγα χιχιχιχιχι θα φτιαξω κ αλλα :?:lol: ). εβαλα τα παιδακια μου για υπνο κ τωρα τρωω ενα γλυφιτζουρι της κορης μου χαχα!!!

αγγελικουλα μου χαιρομαι που κ εσυ εισαι καλυτερα σημερα!!!μαζι συμβαδιζουμε φιλεναδα, χαχα!!!!!

θα περιμενουμε τα νεακια σας!!!!!

αχ βρε αννα μαρια τι να πεις..... δεν βρισκεις ακρη!!!!

μυριαμακι μου τι καλα σημερα δεν εχεις μαγειρεμα, ομως κουραστηκες πολυ βρε κοριτσι μου.ξεκουρασου!!!!!

νιακι μου ετοιμη κ η δαμασκοινοπιτα σου ε???τι καλα!!!!

αχ κ εγω την αλλη παρασκευη εχω γιατρο που θα εχω μπει πλεον κ στο μηνα μου!!!!!!!αντε να περασουν οι μερες να τον δω τον μιρουλη μου αν κ δεν εμεινε πολυ που θα τον γνωρισω κ θα το κρατω στην αγκαλια μου!!!!!!!!!!!!!!!!

αχχχχχ με το καλο ολες μας κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυ να κρατησουμε γερα τα μωρακια μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριαμακι, κανε κανενα διαλειμματακι καλη μου.. Ειναι πολλες οο δουλειες που κανεις..αν συνεχισεις ετσι, θα τα παιξεις..

Αννα μαρια, με γεια τα σλιγκ!!αντε, να τα χαρεις με τον αντρικο σου μεσα!

Ηλιαννακι μου, κι εγω ελεγα να μαγειρεψω νωρις σημερα γιατι θα παμε γιατρο αλλα τελικα δεν προλαβα..νομιζω ο ανυρουλης μου θα φαει σουβλακια σημερα ..εγω δεν ξερω ακομα...μια μου κοβεται η ορεξη, μια με πιανει πεινα..δεν εχω ορεξη για κανονικο φαγητο τις τελευταιες μερες..ολο γιαουρτακκα , φρουτα, τοστ και γαλα με δημητριακα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω είμαι και εγω .....έφερα τα ταψια με τα γλυκα εδω .....και τα έχουμε τσακισει χιχχιχιιχι εύκολο είναι κάνω την ζύμη του κεικ στρωνω απο πάνω κομμένα σε χοντρές φετουλες τα δαμάσκηνα φρέσκα λέω βέβαια ε? και μετα έχω βάλει στάχτες σε ποτό να μουλιασουν και τις ρίχνω και αυτές απο πάνω μετα ετοιμασω ένα μίγμα με βούτυρο αλεύρι και ζάχαρη και το ζυμωνω λιγάκι και μετα το κάνω θριψαλα και το ρίχνω και αυτο απο πάνω τέλος ψηνω 1 ώρα στους 180 βαθμούς και έτοιμο ....... Αννα Μαρια με υγεία κοριτσάκι μου τα σλινγκ σας με το καλο να μπει ο αντρικος μέσα .....

Κοριτσακια καλη όρεξη σε ολες τα λέμε μετα πάλι......... Ααααααααα ξέχασα να σας πω αύριο έχω ραντεβου με τα μωρα μου........... 10.30 θα είμαι στο ιασω να δω ποτέ θα τελειώσω βέβαια ...... θα σας έχω νεακια έχω περίεργια πόσο είναι τα σκατουλια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου εγώ πάλι προτιμώ τα αλμυρά παρά τα γλυκά!!!! Αλλά γενικά το απαγορευμένο είναι που ζητάμε!!!!

Αγγελικούλα ναι μια χαρά είναι το αντράκι μου!!!!! Δόξα το Θεό, να πάνε όλα καλά για όλες μας, και ειδικα για τα μωρά μας! Λες να βγεις αληθινη και να έρθει το μπεμπάκι μου αρχές το μήνα;;;;;;; Από την στιγμή που θεωρείται τελειόμηνο, καλύτερα θα τον δω νωρίτερα!!!!! Άντε περιμένουμε τα δικά σου νεα σήμερα!!!!!

Muriam είσαι καλύτερα;;; άσε και εγώ χτες απίστευτη καούρα, που εγώ δεν είχα θέμα, τέτοιο κάψιμο τι να πω;;; πονούσαν και τα χέρια μου και έκοβα βολτες μεσα στο σπίτι!!! Το μπεμπέ μου μια χαρά 2.600 !!!

Αννα Μαρία καλά λογική και αυτή διάγνωση μετά από 6 μήνες!!!!! Αμάν αυτή η γραφειοκρατία!!!! Με γεια τα σλινγκ!

Teddy_Dion θα δεχτεί πολλές προτάσεις και το κοριτσάκι σου!!!!!!! Πολλοί άντρες μαζεύτηκαν!!!!!!

Νια μου άντε να δεις και τα μωράκια σου αύριο!!!! θα περιμένουμε νέα σου!!!!

πολλά φιλιάαααααααα και στα υπόλοιπα κοριτσιούδια!!!!!!!! και στις κοιλίτσες!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!

αχ τι ωραια η ιστορια της ευης!!!!!! τη διαβαζα κ δεν τη χορταινα!!!

κοριτσακι να σας ζησει κ παλι!!!! να εισαστε παντα ευτυχισμενοι κ αγαπημενοι ολοι σας!!!

ο χριστοφορος πως πηρε τη νεα αφιξη??

μαρακι πως παει η κοιλιτσα? ολα καλα??

αχ αυτες οι ραγαδες... στον ανασταση δεν ειχα κανει ουτε μια, μονο οταν γεννησα φανηκαν 3-4, τωρα εχω γεμισει!!!!!!! σα σιδηροδρομος ειναι η κοιλια μου!!! :?:?:?

αγγελικουλα οντως πολυ λιγα κοριτσακια...

αχ εμεις σε ποια να κανουμε προταση???

στο αναστασακι η στη νια?? να μη βαλω τη δωρα σε διλημμα, ποιο γαμπρο να διαλεξει :lol::lol::lol:

ρεσυ αννα μαρια ελεος παιδι μου, τι ειναι αυτα? πανε καλα??????

σε τι ταλαιπωρια σε υποβαλλουν???

με γεια τα σλινγκ!!

οσο για τον αντρα συο επρεπε να πας να του το περασεις πανω απο το κεφαλι, να δει αν τον βολευει :lol:

αγγελικουλα με το καλο να δειτε το μικρακι σας σημερα!!

νια κ εσυ αυριο!!!!

αχ εγω δε μπορω, χτες δε μπορουσα να κοιμηθω, ολο στριφογυρνουσα, ο μικρος ψιλονιαουριζε, για καποιο λογο που δεν καταλαβαμε κ σημερα εχω κατι πονους στο πιπι μου...

το απογευμα ο αντρας μου θα παει σε εναν ωρυλα να τον δει για ενα βηχα που εχει 2 βδ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας σουσουραδιτσες!!!!!!!!!πως ειστε???????

εμεις πριν λιγο ξυπνησαμε ,φαγαμε τις φακες μας , (εκτος απο τον αγγελο γιατι δεν τις πολυγουσταρει.. :?:twisted::? ) κ τωρα τα μικρα μου παιζουν ακουγοντας τραγουδακια κ εγω με τον αντρα μου στους καναπεδες (ο αντρας μου με διαλλειματα γιατι παιζει με τα παιδια κ ως συνηθως κανει πιο πολυ φασαρια!! χαχαχα :lol::lol::lol::lol: )!!!!!!!!

νασια που εισαι βρε φιλεναδα?????? εχεις μερες να μπεις να μας πεις νεα σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε μανουλες? Εγω εδω με τον αντρουλι μου, μολις φαγαμε,εγω το απογευματινο, αυτος μεσημεριανο!! :P Εβαλα να μουσκεψουν και φασολια να κανω οσπρια αυριο,καιρο εχουμε να φαμε!!!

Σε λιγο θα ετοιμαστουμε για να παμε διαβητολογο, για να δουμε θα φαμε κατι παραπανω ή απλα θα μας παρει την επισκεψη... :?

Ηλιανα αναρωτιεμαι ο δικος μου θα παιζει ετσι με τα παιδια μας ή απλα ονειρευομαι...?

Μεγια το σλιγκ Αννα Μαρια!!!!Ωραιο και πρωτότυπο μου ακουγεται!!

Και ονειρευομαι τωρα μια παστα σοκολατινα....αχ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω και παλι..Λενα μου ευχαριστω για τις ευχες...ηθελα να σας γραψω οτι ακριβως εγινε μιας και εγω ηθελα να διαβαζω τις αλλες ιστοριες με λεπτομερειες...Αννα Μαρια μολις πηρα το σλινγκ μου και εγω...ειχε παει σε λαθος αριθμο το χαρτι και καλα που πηγα απο το ταχυδρομιο...απαραδεκτη η ταχυδρομος...με ξερει και πηγε το χαρτι αλλου ελεος...Ο Χριστοφορινος μια χαρα ολα...τον ειχαμε προετοιμασει πααρα πολυ και βοηθησε..θελει να βοηθαει συνεχεια αλλιως νευριαζει..υπαρχει λιγη ζηλια αλλα προσπαθουμε να του δινουμε οσο προσοχη γινεται...λιγο ξεχνιεται και φωναζει αλλα θα βρεθει λυση..απο τη μια θα μαθει η Μιλα και απο την αλλη θα αρχισει να ειναι πιο ηρεμος ο Χριστοφορος..ελπιζω..παντως αλλα παιδακια που ειδα στο νοσοκομειο που ηρθαν να δουν τη μαμα τους και πως εκαναν...καμια σχεση..ολα καλα σε εμας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρεπει να βρουμε γρηγορα νυφη αλλα τωρα που το ξανασκεφτομαι βρηκα!!

Δωρακι σας κανουμε προταση εσας επειδη εχετε και προικα απο την γιαγια σας!

Παντως οποια παρει το καμαρι μου, θα εχει την καλυτερη πεθερα!υποσχεθηκα στον εαυτο μου οτι δεν θα κανω ποτε οτι μου εχουν κανει και θα αγαπαω την νυφη μου σαν κορη μου!

Aγγελικούλα δεχόμαστε την πρότασή σου με μεγάλη χαρά!!!

Ααααααααααααα.........και ο γάμος θα γίνει στη Λευκάδα!!!

Καλά θα φυλάξω τα ρούχα και τα παπλώματα για τα εγγονάκια μας!!!

Περιμένουμε νέα από το γαμπρούλη μας!!!!!!!!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι διάβασα την ιστορία σας.Η καλύετρη γέννα, η μικρή Μίλα

δεν την κούρασε καθόλου τη μανούλα!!Να σας ζήσει το κοριτσάκι σας!!!

Να είναι πάντα γερή και ευτυχισμένη!!

Αναστασάκο περιμένουμε νέα από τον διαβητολόγο!!Εύχομαι να επιτρέψει

κανένα γλυκάκι!!

Muriamaki,Νια περιμένουμε νέα σας αύριο από τον γιατρό!!!!!!

Άννα Μαρία τι γραφειοκρατία είναι αυτή;Aν είναι δυνατόν....

Με'γεια τα sling, βάλε μας καμιά φωτό!!Όσο για το σύζυγο και να

σε παρακαλέσει τώρα μην του το δείξεις...

Λενάκι είσαι απολαυστική τα σχόλιά σου άπαικτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΟΛΟ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ!!!!!!ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ Κ ΦΑΓΑΜΕ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΜΕ ΡΥΖΙ Κ ΠΑΤΑΤΕΣ Κ ΔΕΝ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΤΙΝ ΓΛΙΤΩΣΑ ΣΗΜΕΡΑ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΑΒΗΤΟΛΟΓΟ.Κ ΓΩ ΘΑ ΜΟΥΣΚΕΨΩ ΦΑΣΟΛΙΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ.ΠΩΣ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΜΕ ΤΑ ΓΛΥΚΑ.ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΘΑ ΦΑΩ ΜΙΑ ΤΟΥΡΤΑ ΣΟΚΟΛΑΤΙΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ ΕΧΩ ΛΥΣΑΞΕΙ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΕΓΕΙΑ ΤΟ ΣΛΙΝΚ!!!!

ΕΥΗ ΜΟΥ Κ Ο ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΥΡΙΟΣ ΒΟΗΘΑΕΙ Κ ΤΙΝ ΜΙΚΡΗ ΜΙΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ!!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ Κ ΜΕΤΑ ΜΑΖΕΥΤΗΚΕ ΠΑΛΙ ΒΟΥΝΟ....ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΟΛΟ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΧΩ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΟΡΕΞΗ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΑΥΡΙΟ.ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΕΚΑΝΑ!!!!

ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ Ε?ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΧΑΧΑ :lol::lol::lol:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ....ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Κ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Πριν λίγο γύρισα απ' το σχολείο! Σήμερα φύγαμε νωρίς επειδή έχει Champions League και παίζει κυπριακή ομάδα!!! Μεθαύριο έρχονται και οι μαθητές, να δούμε πώς θα πάει...

Είπα στο διευθυντή για το ιατροσυμβούλιο και μου είπε ότι δεν υπάρχει περίπτωση να μου δημιουργήσουν πρόβλημα. Αύριο θα πάω στο γιατρό μου να μου γράψει την έκθεση, και μετά μάλλον θα πάμε να δούμε για κανένα ανδρεορουχαλάκι.

Ραγάδες εγώ δεν έχω κάνει, και δε βάζω και τίποτα στην κοιλιά μου. Νομίζω ότι άμα το έχει το δέρμα κάνεις, είτε βάζεις κρέμες είτε όχι. Εμένα πάντως το έχει, γιατί, όπως και η Αγγελική, στην εφηβεία όταν ψήλωσα, έκανα ραγάδες στα μπούτια εσωτερικά. Για να δούμε τώρα...

Εύη, μια χαρά τον βλέπω τον Χριστόφορο. Άλλα παιδιά παθαίνουν κρίσεις. Λίγη ζήλια είναι πάντα μέσα στο πρόγραμμα!!

Αναστασία και Μύριαμ, κι εμένα κάποιες φορές μου μυρίζει σοκολατίνα. Τι μου μυρίζει, στο στόμα την νιώθω και μάλιστα μια συγκεκριμένη σοκολατίνα. Αλλά μου περνάει. Νομίζω ότι, επειδή εμένα δε μου απαγορεύει κανείς να φάω γλυκό, δεν το θέλω τόσο πολύ. Όταν, όμως, δεν μπορείς να φας κάτι, τότε είναι που τρελαίνεσαι.

Λένα, Μαρία (12), Ηλιάννα, Δώρα, και σία, πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κοριτσια!!!

Εχω και ευχαριστα και δυσαρεστα νεα.Τα ευχαριστα ειναι οτι λογο των κιλων που εχασα μου ανεβασε θερμιδες και θα τρωω λιγακι παραπανω.Τα δυσαρεστα ειναι ουτε ζωγραφιστο δεν μπορω να δω γλυκο μεχρι να γεννησω,γιατι θα μας χαλασει τη σειρα τωρα που το ρυθμισα!Την ημερα που θα γεννησεις μου ειπε παρε και φαε μια τουρτα μονη σου!!!Ολα απο τον πλακουντα ειναι,αλλωστε φαινεται απο την ρυθμιση του ζαχαρου!!!

Την Παρασκευη θα παμε να δουμε και την μπεμπα,το βαρος της και το αμνιακο και υπομονη αλλους 2 μηνες!!!Και ολη η ουσια ειναι να βγει το μωρο μικρο και οχι τεραστιο και για να μην εχει και προβλημα μελλοντικα !

Αννα Μαρια προσπαθω ουτε καν να σκεφτομαι γλυκο γιατι τρελαινομαι...εχεις δικιο κι εγω μεχρι τους 6 μηνες ετρωγα αλλα προσεκτικα,αλλα οταν στο απαγορευουν λυσας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, τουλάχιστον δε θα πεινάς. Κάτσε να δεις που μόλις γεννήσεις, θα σου φέρουν τούρτα, θα φας δυο κουταλιές και θα λιγώσεις!!!!!!

Κορίτσια, διόρθωνα τώρα γραπτά εξετάσεων.

Ακούστε μαργαριτάρια:

"Στο πρωινό σχολείο έχουμε γύρω μας παιδιά της ηλικίας μας και μπορεί να παρασυρθούμε και να κάνουμε καμιά μαλακία".

Αντίθετο του "λυκόφως": κουφός!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οι περισσότεροι ούτε τέτοια δε γράψανε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μπραβο ευη μου, ετσι καλα να τα πατε!!!

αναστασακο, δεν πειραζει, τουλαχιστον θα μπορεις να τρως κ λιγακι παραπανω!!

μετα πλακωσου στα γλυκα, αν θηλασεις θα το κατεβαζεις ζαχαρουχο!! :lol::lol::lol:

αχ δωρα σε προλαβε η αγγελικουλα.... κριμα!

αγγελικουλα πως πηγε ο γιατρος? για πες μας τα νεα σας!!

αννα μαρια καλα που δεν εχουν κακες συναναστροφες με τα παιδια απο τα πρωινα!!! :lol::lol::lol:

μιριαμ τυχερη εισαι, γλυτωσες το μαγειρεμα..

καλε η νασια που ειναι???????

εμεις σημερα πηγαμε σε μια ωρυλα να δει τον τολη, εχει βηχα λιγο μυξα κ πολυ φλεμα 2 βδομαδες, μπορει κ παραπανω

τον εξετασε κ του λεει οτι πρεπει να του κανει ενδοσκοπηση στη μυτη :roll:

κ πριν προλαβω να ρωτησω τι ειναι τι γινεται κλπ αυτος απανταει με χαρα ναι κ αυτη παιρνει τα συνεργα

πηρε ενα τεραστιο σωληνακι κ το εχωσε μεσα στη μυτη του :shock: :shock: :shock: :shock:

ηταν γεματος πυον!!!!!!!!! πολυ πραμα κοριτσια!!

κ μας λεει οτι πρεπει να το καθαρισει, οκ λεει παλι ο τολης κ παιρνει αυτη ενα αλλο σωληνακι τα χωνει κ τα δυο μεσα κ με το ενα αρχιζει να ρουφαει :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

καλα ο τολης πρεπει να γαμηθηκε στον πονο!!!!

κ ο αναστασης κοιτουσε με τα ματια ορθανοιχτα, κ οταν ακουγε να ρουφαει το πυον αρχισε να φωναζει φτανει φτανει μπαμπα, οχι αλλο!! :lol: :lol:

τρομαξε το πουλακι μου!!!!

τελικα η διαγνωση ειναι ιγμοριτιδα, οξεια κιολας, μια βδομαδα αντιβιωση, κατι σπρει κ κατι χαπακια, ουτε θυμαμαι για τι ειναι αυτα..

πηγαμε ρωτησαμε κ στο ωδειο β ελλαδος για τον μικρο, θα δουμε αν θα τον παμε τελικα!!

ομορφα περασαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ Λένα, μεγάλο μανίκι η ιγμορίτιδα. Είχα πάθει κι εγώ στο πρώτο έτος στο Αρχαιολογικό και είχα φρικτούς πονοκεφάλους... Δεν μπορούσα να σηκώσω κεφάλι απ' τον πονοκέφαλο. Μια φίλη μου έπαθε μόλυνση στα ιγμόρεια και νοσηλεύτηκε για δύο εβδομάδες περίπου στο νοσοκομείο.

Καλά, εσύ με το μικρό γιατί δε βγήκατε έξω; Ήταν ανάγκη να κάθεστε να παρακολουθείτε το θέαμα; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!!!!!!πως ειστε??????εμεις καλα , εδω ρολαξαρουμε με τον μπεμπη!!!!!!χιχι

δωρα μου τι κανεις κοπελα μου??? η μπεμπουλα σου????? την προικα της πεθερας φυλαξε την καλα, κριμα ειναι να σκονιστει η να την φαει ο σκορος!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:;););););)

αννα μαρια παλι καλα που απ'οτι σου ειπανε δεν θα σε ταλαιπωρησουνε!!!!!πω πω πω τι μαργαριταρια ειναι αυτα βρε???????τι βλεπουν τα ματακια σας κ τι ακουν τα αυτακια σας!!!!!!!!χαχα :lol::lol:

αναστασια μου το ξερω ειναι λιγο δυσκολο αυτο ομως λιγη υπομονη καλη μου γιατην μπεμπουλιτσα σου!!!!!!κ οπως ειπε ηαννα μαρια μετα δεν θα την θελεις καν!!!!!φιλακια στην κοιλιτσα!!!!

μυριαμακι μου αχ αυτο το σιδερο, κ εγω δεν το μπορω....!!!!!!!μια χαρα που γλιτωσες το μαγειρεμα, κατι ειναι κ αυτο!!!!!

ευη μου μπραβο μια χαρα ο χριστοφορινος με την μικρη μιλα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου ομορφα!

Επιτελους μαζευτηκαμε σπιτι!πηγαμε στο γιατρο!ειχε φερει ενα καινουργιο μηχανημα τετραδιαστατο λεει που βλεπεια το μωρο να κινειται σε πραγματικο χρονο..μαζι με τον γιατρο ηταν κι ενας χειρηστης..ειδα το αγορακι μου!ειναι ενας κουκλος!εχει σαρκωδη χειλη και μυτουλα σαν τον πατερα του και μετωπο και ματακια απο την μαμα του!!εχει και κατι μαλλακια κολλημενα στο κεφαλακι του.. Φαινοταν πεντακαθαρα γιατι ειχε πολυ καλη θεση και ειναι συνεργασιμο μωρο ειπε ο χειρηστης!τον πετυχαμε σε φαση που εκανε γιογκα γιατι ειχε το ενα του ποδι διπλωμενο..παλι τα χερακια μπροστα στο στοματακι του..σκετη γλυκα το πουλακι μου!

Βαρος δεν μετρησαμε αλλα μια χαρα ειναι μου ειπε..μπηκαμε στον μηνα μας και τωρα θα με ελεγχει και κολπικα(και ντρεπομαι ρε γμτ) ..ακομα βεβαια η μητρα μου ειναι κλειστη και τελος του μηνα με αρχες του επομενου το βλεπει να ερχεται..την αλλη τριτη θα ξαναπαω μιας και θα με βλεπει καθε βδομαδα τωρα!

Αναστασακι μου, δεκα βδομαδες εμειναν κοριτσακι μου.. Λιγη υπομονη και θα περασουν..η μικρη να εΙναι καλα και τπτ αλλο..δεν εισαι η μονη..εγω εχω ξεχασει την γευση που εχει οτιδηποτε αλμυρο..

Νια μου, περιμενουμε τα δικα σου νεακι αυριο!

Μαρι, ειχες κι εσυ γιατρουλι σημερα!τι σου ειπε?

Μυριαμακι, σε περοποιηθηκε η πεθερουλα.ε?αυριο μην κανεις πολλες δουλιτσες..ξεκουρασου και λιγο..

Ηλιαννακι μου, πρεπει να ειναι πολυ ωραια να βλεπεις τα παιδια σου να παιζουν με τον πατερα τους..ομορφες στιγμες?

Δωρα μου, φιλεναδα μου, συμπεθερα δεν θα σε λεω γιατι δεν μου αρεσει οποιαδηποτε λεξη ειναι παραγωγο της πεθερας!ο γαμος εκλεισε!θα τον κανουμε στην φανερωμενη στην λευκαδα και θα εχει θεα ολη την παραλια του αη γιαννη..την προικα μονο να προσεχεις να μην την φαει ο σκωρος!αν ειναι εχω κι εγω κατι θφαρμενα, καπως θα τα βολεψουμε τα εγγονια μας!

Αννα μαρια, τι κανετε τοσες μερες στο σχολειο χωρις μαθητες?ειναι αναγκη να πηγαινεις κι εσυ?

Λενα μου, βελε λιγο λαδακι για τις ραγαδες..εκανες μεγαλη κοιλιτσα?οσο για νυφη, διαλεΞε γρηγορα γιατι δεν θα βρεις ευκολα μετα..

Βρε κοριτσια, η νασια που ειναι?ελπιζω μονο να ειναι καλα!και η λυδια εχει μερες να μπει..

Ευη, κατερινουλα, βανεσσακι, επιστημη, χριστινακι.μαντι, γκιρλ, μαρια 12, να μην ξεχναω καμια..τα φιλια μου στις κοιλιτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΗΣΟΥΜΕ ΘΑ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΛΥΚΑ :lol::lol::lol: ΕΙΜΑΙ Κ ΛΙΧΟΥΔΑ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ!!!!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ :P:P

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ!!!!Η ΝΥΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ :?:

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΠΩ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!!Κ ΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΤΥΡΑΝΙΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ Κ ΠΟΝΑΕΙ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΛΥΣΑΞΕΙ ΓΙΑ ΓΛΥΚΟ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΠΙΤΙ Κ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου, θα το θυμαται μια ζωη ο αναστασης αυτο!ετσι οπως το διαβασα εγω πονεσα λιγο..

Σκεφτεστε να βαλετε τον μικρο ωδειο?του αρεσει η μουσικη?τι λεει?θελει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις για βολτα πηγαμε, επειδη το ιατρειο ηταν διπλα στην πλατεια κ ειπαμε θα παει μετα να παιξει κ ο μικρος

δεν ειχα σκοπο να μπουμε μεσα αλλα οταν ειδε το σκατο τον πατερα του να μπαινει ετρεξε κ φωναζε οτι ηθελε να δει :lol::lol::lol::lol: ε το ειδε κ το ευχαριστηθηκε :lol::lol::lol::lol:

αχ αγγελικουλα τι καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σε λιγο καιρο θα βλεπετε κ το προσωπακι του λαιβ!!!!!!!!!!

αυριο ειπε ο τολης οτι θα παει να μου παρει ενα λαδακι.. για να δουμε, εδω κ καμια 10αρια μερες λεει οτι θα μου παρει κατι..

δεν υπερβαλλω παντως οταν σας λεω οτι εχω γινει σιδηροδρομος, πολυ χαλια!!

μιριαμ μολις εφαγα 3 κουταλιες μερεντα!!! σοκολαση!!!!!!!!!

εγω εχω λκυσσαξει να φαω κουραμπιεδες... θελω να φτιαξω κ ο αντρας μου με δουλευει συνεχεια.. :?

γιατι αραγε?? :lol::lol:

καλε δε θελει καμια να συμπεθεριασουμε??? εγω τις νυφες μου στα ωπα ωπα θα τις εχω1

αγγελικουλα του αρεσει κ η μουσικη κ το τραγουδι.. να ακουει βεβαια τα τραγουδια γιατι δε μιλαει πολυ ακομα... τον αρεσει να παιζει με τα οργανα κ οταν ειδε τους χωρους σημερα φανηκε ενθουσιασμενος! θα δουμε!! εκει που στεναχωρεθηκα μονο ειναι οτι μου ειπε οτι το τμημα κατα πασα θα γινει τριτες, κ εμεις τριτες εχουμε ηδη κλεισει για τις αλλες δραστηριοτητες που σας ειχα ξαναγραψει... ελπιζω να γινει καποια αλλη μερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...