Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν8


Recommended Posts

Δωρακι μου, να μιλας στον αντρα σου και να ζητας αυτα που θελεις!δεν καταλαβα, αυτος δεν εχει υποχρεωσεις στο σπιτι?ααααχχχχχ.. Αυτα τα λαθη τα καναμε απο την αρχη..τωρα τα πληρωνουμε..τους καλομαθαμε..τι κανει το κοριτσακι σου?

Μυριαμακι, νομιζω το παρακανεις με τις δουλιτσες καλη μου, δεν ηταν αναγκη να τα βγαλεις ολα..πεταξε τα ληγμενα και περασε τα ραφια με ενα βεντεξ με λιγο ξυδακι!

Αννα μαρια, υποψιαζομαι οτι μελλον πηγες σε λαθος μαγαζι!δεν γινεται να εχουν τετοια διαφορα!αν ειναι, αυριο που θα ξαναπω (επειδη με εμαθαν πια οι κοπελες εκει αλλα και ο ιδιοκτητης) θα το κανονισω το θεμα..με 480€ θα παρεις το pegperego plico swith compact και θα μεινεις πολυ ευχαριστημενη..περαν του οτι οσες μαμαδες τα πηραν εχουν μεινει πολυ ευχαροστημενες κι εμενα μου αρεσε παρα πολυ..γιατι δεν υπαρχει κατι που να μην το εχει ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 931
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι, σου στέλνω γιατί θα έγραφα εγώ όνομα μαγαζιού, αλλά τελικά δε χρειάστηκε!!! Είναι αυτό που μου είπες, τα έλεγξα όλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Κ Η ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΜΑΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΡΧΗ...ΑΝ ΤΟΥΣ ΚΑΛΚΟΜΑΘΕΙΣ ΤΙΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΤΗΣΕΙ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια, το απογευμα θα το κανονισω το θεμα!δεν θα μας τρελανουν αυτοι εμας!

Μυριαμακι μου, εμεις την πατησαμε!!ας ελπισω οτι θα αλλαξουν τα πραγματα οταν θα ερθει ο γιος μας!!ο δικος μου ειναι μεν γουρουνι αλλα με συκγινει τον τελευταιο καιρο ..ξυπναω μεσα στην νυχτα και τον βλεπω να ειναι ξυπνιος και να χαιδευει την κοιλια μου για να νιωσει το μωρο και μιλαει στον γιο του λες και περιμενει απαντηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΚΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΛΠ.ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΝ ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝ ΠΑΛΙ ΕΧΕΙ ΟΡΕΞΗ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΒΟΗΘΑΕΙ.ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΙΝ ΖΕΣΤΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μυριαμακι μου, ακομα εχω κληματιστικο αναμμενο με τοση ζεστη!φαγαμε ολα το καλοκαιιρι και την ζεστη του σεπτεμβρη αλλα τα μωρα μας να ειναι καλα και τιποτα λλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ Κ ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΣ ΔΡΟΣΙΣΕΙ ΛΙΓΟ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ....

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΩ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΚΑΘΟΜΕ ΣΠΙΤΙ ΟΛΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΝΩ Κ ΣΥΜΑΖΕΜΑΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!

αχ νια μου πολυ πλακα πρεπει να εχουν τα διδυμα τελικα!! ακου εκει τον εκτοπισε η μικρη :lol::lol::lol:

γκερλ ποτε με το καλο ξεκιναει η αδεια σου??

χριστινακι αν του αλλαξες γαλατακι μπορει να τον ενοχλει.. κανει πολλες γουλιτσες?

μπορει να τον ποναει κ η κοιλιτσα του... αχ ερχονται κ για μας τα ξενυχτα!!

αγγελικουλα τι να κανω, δε φταιει αυτο το ερμο.. τωρα δεν εχω υπομονη κ αυτος ολο γκρινιαζει.. εχει αρχισει εν τω μεταξυ παλι κ γρατζουναει τα δαχτυλα του κ τα ματωνει :? απο τη ζηλια του μαλλον.. πως να σας το εξηγησω, με τα νυχια του γρατζουναει τα διπλανα τα δαχτυλα κ ειναι ξεπετσιασμενα κ ματωμενα.. στεναχωριεμαι μωρε με την ολη κατασταση, δε μπορω να το βλεπω στεναχωρημενο το παιδακι μου..

παντως λιγες ωρες μου φαινονται για το νερο στο θερμος..

αναστασακο τι σαμπουαν πηρες? εσεις κοριτσια ποια πηρατε?

εγω στον ανασταση επαιρνα το προδερμ μεχρι να γινει ενος, μετα εκανε νινιδα (μπορει να μη φταιει κ το σαμπουαν βεβαια) τωρα του παιρνω το φισαν, εσεις τι θα παρετε?

βανεσσακι τα χρωματα θα ειναι σουπερ!!

καλε βαλτε κ καμια φωτο απο τα δωματια των μικρων!!

αννα μαρια τετοια διαφορα στις τιμες???

μιριαμ μην κουραζεσαι κοριτσι μου..

αγγελικουλα κ ο δικος μου ετσι εκανε, ξυπνουσε το βραδυ κ μου χαιδευε την κοιλια

οταν γεννηθηκε ο μικρος ουτε καν τον ακουγε που ουρλιαζε!!

κ ααααααααν ξυπνουσε καμια φορα μου ελεγε πως δε μπορει να κανει πολλα πραγματα ετσι κ αλλιως, αφου τον θηλαζα!! :lol::lol:

σημερα πηγαμε οδοντιατρο, εκανα εναν ελαφρυ καθαρισμο κ διορθωσα ενα σφραγισμα.. τι τρομαρα που ειχα! ειδικα οταν ειδα την ενεση να ερχεται κατα πανω μου... μπρρρ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΛΟΓΙΚΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΖΗΛΙΑ...Κ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΩ.ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙ?ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ.

ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΠΡΟΔΕΡΜ Κ ΣΑΜΠΟΥΑΝ Κ ΚΡΕΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ Κ ΛΑΔΑΚΙ Κ ΓΙΑ ΣΥΓΚΑΜΑ ΠΗΡΑ ΠΕΝΑΤΕ.ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΤΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ Κ ΤΙΝ ΘΕΙΑ ΜΟΥ Κ Η ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΧΡΙΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑΝ ΠΡΟΔΕΡΜ.ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριαμακι, καλα να περασεις καλη μου το απογευματακι!

Λενα μου μισω τον οδοντιατρο οσο δεν φανταζεσαι..και τωρα στην εγκυμοσυνη τον επισκευθηκα ουκ ολιγες φορες αλλα δεν τον αφησα να μου κανει ενεση, εκανα το σφραγισμα ετσι!τι εννοεις γραντζουναει τα δαχτυλα?κατα λαθος γδερνεται δλδ?η μηπως το κανει με την θεληση του?κοψε του τα νυχια πολυ κοντα αν ειναι..κι αν σου κατσει βεβαια..

Για σαμπουαν κτλ.. Εγω πηρα της προδερμ αλλα η παιδιατρος μου ειπε οτι τα mustela ειναι πιο αγνα. Πηρα κρεμα για τις ραγαδες αυτης της εταιρειας..λιγο ακριβουτσικα μου φαινονται ομως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

του τα κοβω τα νυχια παντα, οσο πιο κοντα μπορω

αλλα αυτος παντα βρισκει τροπο

το ειχε ξεκινησει οταν του ειχαμε πρωτοπει για το μπεμπε κ τωρα παλι το αρχισε..

δεν ξερω, τι να πω, ελπιζω να του περασει...

γενικα δεν πολυμιλαμε ουτε μπροστα του ουτε σε αυτον για το μωρο..

αχ κ κρεμα για τις ραγαδες πρεπει να παρω αλλη... εχω γεμισει, αυτη δε μου εκανε τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου, μαλλον απο ζηλεια το κανει.. Πρεπει ομως να το αντιμετωπισετε Με καποιο τροπο..

Ραγαδες εγω δεν εκανα και τελικα ουτε την κρεμα εβαλα.. Γενικα ειναι λιγο μικρη η κοιλια μου για το σταδιο που ειμαι..ειμαι και λιγο μικροκαμωμενη γενικα..δεν ξερω αν αυτο παιζει ρολο στο μεγεθος της κοιλιας..

Αννα μαρια, μιλησα με την πωλητρια..σου εστειλα και πμ. Οι τιμες ειναι αυτες που σου ειπα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω στη ζηλεια το αποδιδω... ειπαμεμε τον αντρα μου να μην δινουμε σημασια στα χερακια του (σα να μην υπαρχει δηλ) κ ελπιζουμε οτι θα φυγει.. γιατι την αλλη φορα ειχαμε φαει μεγαλη φρικη κ ισως το συνεχιζε επειδη τον διναμε σημασια..

πιστευω οτι παιζει ρολο κ η κατασκευη του σωματος σε σχεση με την κοιλια..

εγω τα ειχα τα κιλακια μου πριν μεινω εγκυος κ νομιζω οτι εχω φουσκωσει αρκετα.. δεν ξερω πως θα καταληξω σε λιγο καιρο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μήπως να το υποβαθμίστετε το θέμα,αν κάνατε

τους αδιάφορους μήπως το έκοβε ο Αναστασάκος;

μου φαίνεται ζηλεύει το γλυκούλι!!

Muriamaki άντε να πας για καφέ στη φίλη μπας και ξεκουραστείς

φιλενάδα!!σε έπιασε το στομάχι σου;μήπως σε πείραξε κάτι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε βρε κοριτσοπουλα? Σημερα παρολο που ειχαμε καλο φαγητο μπορω να πω, μπιφτεκακι με μακαρονακι κοφτο,η πεινα παει συννεφο.Ηδη εχω χασει 3 κιλα,δηλαδη απο τα 6 εχω τα 3 τωρα :oops: ....υποψιαζομαι οτι θα βγω πιο αδυνατη απο την κλινικη,απο οτι ημουν πριν μεινω εγκυος :lol::lol:

Λενακι ο πιτσιρικος σας σιγουρα ζηλευει....σε μια φιλη μου οταν περιμενανε την μπεμπα τους ο μικρος τους,5 χρονων, επαθε αλωπεκίαση στα φρυδια απο το ζορι του και ακομα να βγουν!Θελει προσοχη!!

Τακτοποιησα και τα πραγματακια της μπεμπας που πηρα, αλλα αν δεν ερθει η συρταριερα δουλεια δεν γινεται, εχουν στριμωχθει σε συρταρια δικα μας,και σε σακουλες σκορπιες....ουφ,λογικα τελη Σεπτεμβρίου θα την εχουμε.Κατι με τη φιγουρα που εχει πανω δεν ειχε το εργοστασιο και περιμενουμε!!

Μιριαμ τι επαθες βρε κοριτσι?Μηπως επειδη δεν εφαγες χθες γλυκακι? :P

Απορια....τα νυχακια ποτε τα κοβουμε στα μωρακια?Με ψαλιδακι ή νυχοκοπτη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ευχαριστω για το ενδιαφερον!! πραγματικα! :)

αυτο λεμε να κανουμε, να μη δινουμε συνεχεια... ελπιζω να του περασει συντομα

αναστασακο με ψαλιδακι, εχει κατι μικρα με στρογγυλεμενες ακρες

κορμι θα γινεις καλε με αυτη τη διατροφη!!! :lol:

δωρα τι κανει η κοιλιτσα?????

καλε για πειτε, ποιες εχετε κοριτσακι κ εισαστε υποψηφιες συμπεθερες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδουλες μου τι κάνετε? εγω τώρα μαζευτικα ειμουν στην Μαμα μαγειρεψα εκει μπουφέ ακι και φαβα που μου αρέσει πολυ....... Σας ευχαριστω για τα καλα σας λόγια για την κοιλουμπα μου χιχιχιχι

Αγγελική μου δεν τις έβαλα απο το pad τις φωτο απο το λαπ τοπ .....δεν ξέρω πως να βάλω γαμωτο απο το pad.......εγω κορίτσια ακόμα δεν έχω πάρει τίποτα μόνο 6 φορμακια εσώρουχα σε κανά δυο εβδομάδες της αρχίσω αχχχχχχχχχ πως και πως το περιμένω

Λενα μου ναι να μην δίνετε σημασία και θα δείτε τι θα κάνει.....

Κορίτσια παντός ολες έχουμε νευρακια χιχιχιχχι εγω πριν απο λίγο τι μ@λ@κι@ εκανα ??? ήρθε ο καημενος ο άντρας μου απο την δουλειά και επειδή μου χτύπησε το θυροτηλεφωνο το σηκώνοντας και του λέω δεν έχεις κλειδιά ρεεεε χιχιχιχι και ήταν μαζί του και μια απο τον τέταρτο όροφο και τον εκανα ρεζίλι κρίμα μωρε στενάχωρεθηκα αλλα την είχα κάνει α

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου έχει σπάσει τα νεύρα το Μαμμυ ότι θέλει κάνει χαχααχχαχα

Σήμερα έχει πανσέληνο ε ??? είναι τέλειο το φεγγάρι καθόμαστε βεράντα και το απολαμβάνουμε

Φιλακια σε ολες .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια ,πως ειστε????απ'οτι βλεπω ολες μες στα νευρα ειμαστε, ουαουυυυυυυυυυυυυυ

τι πρωτοτυπο.......!!!!!

αχ τι ζεστη εχει ρε γμτ..!!!!! μολις εκανα ενα ντουζακι!!!!!! ααα πηρα κ τον παππα τηλ κ κανονισα για την παμπτη να ερθει να κανω ενα ευχελαιο!!!!ηθελα τωρα πριν γεννησω να κανω.....

να σας ρωτησω βρε κοριτσια, εχω εδω κ δυο μερες ποναω πολυ, εχω ακομα πονους περιοδου.κ σημερα ποναω για αρκετη ωρα κ νιωθω μια πιεση χαμηλα.

εσεις το εχετε αυτο????

λετε να ειναι φυσιολογικο ή να παρω τον γιατρο τηλ???

οσο για τους αντρες εγω με τον δικο μου στην αρχη ημουν που δεν μιλουσα.τωρα ομως κ καμποσα χρονια (6 - 7) δεν σηκωνω κουβεντα!!!!!!!!αυτο που θα πω, τελειωσε!!!!!

δεν θελει να τους καλομαθαινουμε γιατι μετα εκμεταλλευονται!!!!παιρνω παραδειγμα απο τους γονες μου οπου η μαμα μου δεν κοταγε να πει κουβεντα.....!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

τωρα οσο για δουλειες δεν μπορω να πω με βοηθαει αρκετα!!!οταν ομως βαριεται.....

η οταν πει μετα = ΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννακι μου Καλητερα να τον πάρεις αν είναι πόνοι γιατί να το αφήνεις δεν υπάρχει λόγος αυτός κάτι ξέρει παραπάνω....

Παντός εγω κορίτσια ούτε να κοιμηθώ πια δεν μπορώ και λέω λόγια είδατε την κοιλουμπαρα μου που να την βάλω πωπωπω και ακόμα έχω μπόλικο καιρο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουσκοκοιλιτσες , ηρθα κι εγω!

Βλεπω ολες ειμαστε καπως τσιτωμενες..η εγκυμοσυνη, οι ορμονες, οι αλλοι..τι μας κανει να νιωθουμε ετσι τελικα?μηπως η πανσεληνος??εγω νιωθω πολυ κουρασμενη..και αρκετα νταουν..

Αυριο το απογευμα θα παω γιατρο, ελπιζω να φτιαξει λιγο η διαθεση μου..

Νασια, κατερινακι?εχει μερες να φανουν..

Οι υπολοιπες κοιλιτσες ελπιζω να ειστε καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγραφα τοση ωρα και μου εβγαλε λαθος και τα εχασα ολα!!!!!Ελεοςςςςςςςςςςςς!!!!

Λενακι πρωτη υποψηφια νυφη η δικια μου αλλα θα ειναι λιγο ατακτουλα σαν την μαμα της!!χεχε

Ηλιανακι πολυ καλη η σκεψη σου για ευχέλαιο, θα κανω κι εγω στον επομενο μηνα!

Αγγελικουλα εγω καθε μερα εχω πανσεληνο στο κεφαλι μου, στο τελος θα βγαλω δοντια και τριχες!! :twisted:

Για να δουμε θα το παρει αυτο που εγραψα?

ΑΑΑΑ μετρησα και το ζαχαρο εχω 62 με οριο το χαμηλοτερο 60.....γλυκοοοοοοοοοοοοοο θελωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...