Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν8


Recommended Posts

γενικα τσακωνομαστε, αλλα τωρα τελευταια εχει παραγινει το κακο..

μπορει κ εγω να ειμαι λιγο πιο ευεξαπτη αλλα δε με βοηθαει οσο θα ηθελα με τον μικρο!

κ δε δουλευει να πω οτι κουραζεται.. κ επειδη δεν πολυασχολειται με τον ανασταση κ αυτος δεν τον θελει μετα... κ κολλαει πανω μου κ γκρινιαζω!

εχω φουσκωσει, γενικα δε μπορω να κανω αρκετα πραγματα που εκανα με ανεση πριν με τον μικρο κ δεν εχω υπομονη καθολου!! σημερα ειδικα καταλαβα οτι τον φωναζω πολυ...

παιζαμε στο τραπεζακι στο δωματιο του κ του επεσε κατω ενα κομματακι πλαστελινη.. κ κατεβηκε απο το καρεκλακι του κ ηρθε με φιλουσε κ μου ελεγε "νωμη νωμη" (συγνωμη) ε δε μπορω, δε θελω να ξεσπαω στο παιδι, νιωθω ασχημα, αλλα ειναι ωρες που απλα δε μπορω ουτε καν να κουνηθω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 931
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λένα, σαν τον άντρα μου είναι κι ο δικός σου. Εμ δε δουλεύει, εμ κωλοβαράει όλη μέρα. Η αλήθεια είναι ότι ο δικός μου κάνει αρκετές δουλειές, αλλά τις κάνει με το δικό του ρυθμό. Δηλαδή, θα παίζει στον υπολογιστή, και μπορεί να πλύνει τα πιάτα στις δύο το πρωί. Θα τα πλύνει, αλλά στις δύο, όχι νωρίτερα, αν αυτό θέλει. Δε με πειράζει αυτό, αν και, τις περισσότερες μεγάλες δουλειές, π.χ. μπάνιο, ή το άδειασμα του παιδικού από τις κούτες, τις αναβάλλει. Αλλά αύριο που θα γεννηθεί το παιδί, δε θα τον περιμένει να τελειώσει τις μάχες του στο ηλίθιο παιχνίδι που παίζει για να το αλλάξει ή να το ταΐσει ή να το κοιμίσει. Του το λέω, και μου λέει κατηγορηματικά ότι, όοοοχι, θα τρέχω αμέσως στον Ανδρέα. Δεν του έχω, όμως, καμία εμπιστοσύνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΒΛΕΠΩ ΤΙΝ ΓΕΙΤΟΝΙΣΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΤΡΕΧΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ 2 ΜΙΚΡΑ.ΑΥΤΟΙ Η ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΑΝΕΣΤΗΤΟΙ Κ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΜΙΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΧΕΙ ΑΣ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ Κ ΜΟΝΗ ΤΙΣ....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ.Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΑ ΚΛΑΨΩ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΩΡΑ Κ ΖΗΤΑΕΙ Κ ΣΥΓΝΩΜΗ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μιριαμ ασε... κ ειχε ερθει μπροστα στο προσωπο μου, κ με κοιτουσε βαθια μεσα στα ματια κ τα ματακια του ηταν ετοιμα να δακρυσουν κ μου ζητουσε κ συγνωμη.. αχ το πουλακι μου τι γουρουνα που εχω γινει.. ενταξει δε φταιει μονο ο αντρας μου κ εγω φταιω, με το σπιτι γενικα με βοηθαει, δε μπορω να πω, με το παιδι ομως χρειαζομαι περισσοτερο βοηθεια, ετσι κ αλλιως οι δουλειες δε με πολυαπασχολουν.

τεσπα δε γκρινιαζω αλλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΣΥΓΚΙΝΙΤΙΚΟ!!!!ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΣΤΟΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ?ΜΑΜΑ Η ΠΕΘΕΡΑ?

Κ ΜΕΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΕΛΑ ΝΑ ΣΥΜΑΖΕΨΟΥΜΕ ΤΩΡΑ Κ ΝΑ ΒΑΡΙΕΤΑΙ ΚΛΠ.Κ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΤΙΚΟ.ΑΣ ΜΙΝ ΓΚΡΙΝΙΑΞΟΥΜΕ ΑΛΛΟ.ΦΙΛΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIA!!!AX PERASAME ENA VRADY PALI SHMERA.........O MPEMPIS SXEDON KATHE MIA WRA KSYPNAGE KAI HTAN TOSO ANHSYXOS.........EKLEGE O GLYKOS MOU!!!TI NA TON ENOXLEI RE GAMWTO DEN MPORW NA TON VLEPW ETSI!!!! :oops::oops::oops::oops:

ANTE NA PERASOUN OI MERES NA STRWSEI LIGO TO POULAKI MOU!!!!!!!!!

ESEIS PWS EISSTE?????????OI KOILITSES??????

WX PALI GRINIAAAAAAAAAAAAAAAA TREXWWWWWWWWWWWWWWWWW

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsares .........

kalhmera mpempako omorfe .......giati vre thn trexeis thn manoyla ??????????

lenaki moy ante me ekanes na klapsw prwi prwi .agaph moy glykia akoy sygnwmh to mwro moy......

ax koritsia oyte kai emena me vohthaei ama den toy to pw me tipota den shkwnete poly spania kai moy leei ti na kanw egw twra einai konta h mama soy ......kai moy spaei ta neyraaaaaaaaaaaa..........

kala me ta 2 mwra tha exoyme polla gelia xaxaxa tha ton exw soyza na mathei aytos.xxxxxmmmmmmmm

shmera pali martyrio o ypnos exei paei o mikros kai exei sfhnosei mesa sto deksi pleyro h mallon ton exei ektopisei h mikrh kai ton exei xwsei ekei mesa kai den mporw na gyrisw giati ektos oti fovame mhn ta zoylaw exw kai to ekswgkoma kai den mporw exei poly plaka giati einai apo thn mia meria ena terastio foyskoma xixixixixxii.....shmera tha parw ton giatro na moy klisei pali ena ranteyoy sto iasw gia na paw gia yperhxo ante na dw kai posa kila einai xixixixixi

filakia se oles kai kalh evdomada na exoyme........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκιτσες μου!!!!!!!!τι κανετε????????οι κοιλιτσες??????????

εμεις καλα ειμαστε. χθες πηγαμε βολτιτσα τελικα ομως οι δυο μας με τον αντρα μου , τα παιδια τα αφησα στη μαμα μου. τα αφησα γιατι η κορη μου μου εσπασε τα νευρα, ειχδε απο το μεσσημερι χτυπαγε τον αγγελο, μετα εκλαιγε κ αφου τους ειχα ετοιμασει τι θα φορεσουνε λυσαξε να βαλει κατι παπουτσια τα οποια σεν της κανουνε!!!!!να εχει πεσει κατω να κλαιει , να τσιριζει , να ουρλιαζει.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: εκανα υπομονη υπομονη ε μετα δεν αντεξα κ αρχισα να της φωναζω :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

αφου δεν επαθα τιποτα χθες ........παλι καλα!!!!!συγχιστηκα τοσο πολυ , κοντευα να σκασω!!!!!

στεναχωρηθηκα πολυ γιατι δεν μου κανει ετσι κ θες δεν την αναγνωριζα!!!!η αληθεια ειναι οτι τωρα τελευταια εχει αλλαξει καπως , δεν ειναι οπως ητανε, δηλαδη ειναι πολυ απαιτητικη....!!!ουφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

ευη μου καλως ηρθες κ παλιφιλεναδα!!!!!!!επιστροφη στο σπιτακι σας λοιπον παρεα με τη μικρη μιλα!!!!!!!!! με το καλο να βρειτε το ρυθμο σας!!!!!!!!!κ παλι να σας ζησει κοριτσι μου!!!!!!!!

νιακι μου τι τελεια κοιλιτσα ειναι αυτη!!!!!!!!φτου φτου κοριτσακι μου!!!!!!!!

βρε αννα μαρια πω πω ολοκληρο γυρω κανατε κ οχι μονο!!!!!!κ μονο που το διαβασα κουραστηκα!!!!!!!!

πω ταλαιπωρια.....!!!!!

χριστινα γκρινιαρουλης ο μιρκουλης ε???αχ μωρε κατι θα τον ενοχλει!!!!!

δεν θυμαμι αλλα κοριτσακια μου!!!!

φιλακια στις κοιλιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα πολυλογουδες μου :D ¨

τι μου κανετε?

εγω καλα ειμαι!ξεκουραση το σαβκο και τωρα πισω στη δουλιτσα!

πολυ κοτοπουλο επεσε χτες ρε κοριτσια ε? :) ¨

ρε κοριτσια και μενα μου αρεσε η ιδεα των αποστειρωμενων γαζων γιατι το βαμβακι το βρεγμενο νομιζω θα ψιλοκολλαει στον πωπο του παιδιου!

μαντυ μου περαστικα σου κοριτσακι μου!μην το χρησιμοποιησεις το σιροπι εφοσον γραφει οτι δεν πρεπει να καταναλωθει στη διαρκεια της κυησης! προσπαθησε με κανενα τσαγακι με μελι, καμια πορτοκαλαδιτσα και νομιζω θα το ξεπερασεις!

αννα μαρια μου ταλαιπωρηθηκες με το δρομο για τα γενεθλια ε?αχ!δεν πειραζει, τωρα εχει περασει!

ευακι μου γεννησες ε?συγχαρητηρια!με το καλο το μωρακι σας!περιμενουμε νεοτερα για την αφιξη της μπεμπας!

νιακι μου τελεια η κοιλιτσα!εχει μεγαλωσει αρκετααα!ωραιιιιαααα!

αυτα απο μενα!δεν θυμαμαι κατι αλλο κοριτσακια μου!

φιλακια!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε που εισαστε σημερα ολες??????μονη μου ειμαι?????που εξαφανιστηκατε??????

γκιρλ μου χαιρμαι που εισαι καλα εσυ κ το μωρακι σου!!!!!δουλιτσα παλι σημερα ε??!!!

αντυε για ελατε..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΤΑ ΒΛΕΠΩ Κ ΑΠΟ ΤΙ ΘΕΙΑΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΤΑΧΕΙΜΩΝΟ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΙΝ ΦΟΥΣΤΑ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΛΣΟΝ Κ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ.ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΣΕΣ ΚΑΛΑ ΣΤΙΝ ΒΟΛΤΙΤΣΑ!!!!!

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΓΚΡΙΝΙΑ Ε?ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!

ΓΚΕΡΛ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.ΠΟΤΕ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΔΕΙΑ?

ΝΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακι μου!τι κανετε?

Ευη μου, να σου ζησει το κοροτσακι σου και καλη λοχεια να εχεις!

Ηλιαννα μου, σε κουρασαν τα μικρα σου φιλεναδα?παλι καλα που για κατι τετοιες ωρες ειναι και η μαμα σου κοντα!

Νια μου, τι τεραστια κοιλια ειναι αυτη!!!καλα, εχει και δυο μωρακια θα μου πεις αλλα σε σχεση με την δικη μου που μπαινω ενατο...η δικη σου εχει τα πρωτεια!σου παει πολυ το κοκκινο νια μου!μια κουκλα!α, πως ανεβασες φωτο απο το ipad?

Αννα μαρια, ταλαιπωρηθηκες ε?κι εμενα θα ειχαν γινει χαλια τα νευρα μου!θα κοιταξω το απογευμα για την προσφορα..ειμαι σιγουρη οτι οι τιμες ειναι αυτες που σου ειπα..τελικα ενδιαφερεσαι για το σετ των τριων(καροτσι-καθ.αυτοκινητου-πορτ μπεμπε) η τα δυο (καροτσι και καθ. Αυτοκινητου) . Τσαντα , ποδοσακος και αδιαβροχα περιλαμβανοναται και στα δυο..αυριο θα ξανα παω κιολας απο το καταστημα για να παρω και κανενα αλλο σεντονακι γιατι στην κλινικη νομιζω θελουν αρκετα..

Λενα μου, με εβαλες σε σκεψη τωρα με το νερο στο θερμο γιατι θυμαμαι οτι μου ειπε οτι βαζουμε νερο για 2-3 μπιμπερο, αρα δεν ειναι λογικο να το βαζεις μονο για τοση λιγη ωρα..θα την ξαναρωτησω!αχ καλε , θα σε μαλωσω!γιατι θυμωνεις στο γλυκουλη τον ανασταση?ειναι τοσο γλυκας που δεν μπορω να τον φανταστω με ματια βουρκωμενα να ζηταει συγνωμη!να του δωσεις αμεσως ενα μεγαλο φιλι και να τον κανεις μια αγκαλιτσα απο μενα!

Μυριαμακι, και ο δικος μου αντρας μια απο τα ιδια ειναι!κι εγω δεν ειχα και την πιο ευκολη εγκυμοσυνη..ολη μερα μονη μου τα κανω..κι αν ζητησω κατι δυσανασχετει κιολας αλλα μετα μου λεει οτι θελεις να μου το ζητας και οταν θα γεννηθει το μωρο θα τα κανει ολα αυτος!βλακεις βεβαια λεει αλλα τις πιστευει κιολας!

Χριστινακι, γκρινιαζει ο μπεμπης?μηπως ειναι κολικοι?ξερωωοτι στις 2-3 βδομαδες μπορει να ξεκινησουν..μπορει να τον πειραζει που του αλλαξες γαλατακι οπως ειπες?αχ, αυτα ειναι.. Τωρα σιγα σιγα θε χουμε να αντιμετωπισουμε πολλα τετοια περιστατικα...

Αναστασακι, νασια, δωρα, κατερινουλα,μαρια, βανεσακι,επιστημη, μαρι, τα φιλια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μυριαμακι μου ναι ασε ωρες ωρες με πιανει τρελο αγχος πως δεν θα τακαταφερω κ με τα τρια!!!!!αχχχχχχχ

αγγελικουλα μου τι κανεις καλη μου????πως εισαι σημερα?????αχ ναι τα πηρε κατω η μαμα μου.... παλι καλα!!!!!

αχ με εχουν πιασει τα ψυχολογικα μου παλι, καιρο ειχαν να με πιασουν...!!!! :roll::roll::roll:

νιωθω οτι ''πνιγομαι'', πως δεν με καταλαβαινει κανεεις κ ενα σωρο αλλα ...!!!!

αχ αφηστε που δεν θελω κ το σπιτι μας πλεον!!!!εχω φαει τον αντρα μου να το πουλησουμε κ να παρουμε αλλο σε αλλο μερος , εκει που μεναμε παλια πριν παντρευτουμε κ ερθουμε εδω σ'αυτο το κολομερος....!!!!!

ουφφφφφφφφφφφ σας ζαλισα με τα δικα μου......!!!!

τι θα φατε σημερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κορτσουδια, τι κανετε?Μολις γυρισα απο ψωνακια για την μπεμπα,της πηρα τα καλυντικα της,σαμπουαν κτλ, ενα θερμο και κατι φορμακια!!Πω πω τελεια!!!!

Εσεις τι κανετε?Σημερα τρωμε μπιφτεκακια στη σχαρα με ρυζακι εγω με πατατες ο αντρας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!εμεις ξεκινησαμε βαψιμο!!!πηραμε τρια χρωματακια .παλ λιλα,παλ ροζ και παλ γκρι.δενουν τελεια μεταξυ τους.ελπιζω να βγει ωραιο και στους τοιχους το αποτελεσμα!!!θα σας βαλω φωτο οταν τα τελειωσουμε ολα και ερθουν και τα επιπλα!!

αναστασια μου, μεγεια τα πραγματακια σας.ηθελα να ρωτησω επειδη εγω δεν εχω μιλησει ακομη με παιδιατρο, ποια μαρκα καλλυντικα ειναι καλα για τα μωρακια μας???η μια λεει τα μεν ειναι τελεια, η αλλη τα βγαζει σκαρτα.δε ξερω τι να πιστεψω πηρα μονο μια sudocreme προς το παρον...

ευη μου, καλη λοχεια σου ευχομαι και να χαιρεστε τη μικρουλα σας.βαλε μας και φωτο οταν μπορεσεις!!!

χριστινακι σε πεθανε ο μικρος ε...τι να κανουμε, αξιζει τετοιο κουκλακι που ειναι!!!

ηλιαννακι σε εχει πιασει και σενα,ε???κι εγω συνεχεια μεσα στα νευρα ειμαι!!!

νασια,αννα μαρια, τεντυ, κατερινουλα,αγγελικη και οσες ξεχναω, πολλα πολλα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Πώς το πάθατε σήμερα και γράψατε μόνο μια σελίδα;

Αγγελική, το σετ των δύο με ενδιαφέρει.

Χριστίνα, σιγά σιγά θα στρώσει ο μικρός!

Αναστασία, πάλι ψώνια ε;

Ηλιάννα, κουράγιο... Είναι και οι ορμόνες, πώς να μην τρελαίνεσαι; Όσο για τα παπουτσάκια της μικρής, θα μπορούσες να της τα φορέσεις, να δει ότι δεν της κάνουν και να το καταλάβει από μόνη της. Ή αν δεν το καταλάβαινε, να την αφήσεις με τα στενά/μικρά παπούτσια και να σου πει μετά από μόνη της ότι δεν της κάνουν.

Ο άντρας μου κάνει πάρα πολλές δουλειές, δηλαδή, τις κάνει όλες, αλλά όπως είπα και χτες, με τους δικούς του ρυθμούς. Χτες βράδι του είπα ότι όλη μέρα κάθεται στον υπολογιστή και παίζει, ενώ υπάρχουν τόσες δουλειές που πρέπει να γίνουν. Με ρωτάει τι δουλειές, και του λέω, π.χ. πρέπει να πλύνεις το μπάνιο. Και μου λέει "μου είπες;". Θέλουν καθοδήγηση, μόνοι τους δεν μπορούν να πάρουν πρωτοβουλίες!!!!!

Αλλά εγώ γενικά δεν είμαι απ' αυτές που λένε στον άντρα τους, στο παιδί τους, κ.π., κάνε αυτό και αν δεν το κάνουν στα αμέσως επόμενα δευτερόλεπτα, να το κάνουν αυτές. Έχω τραύμα απ' τη μάνα μου που έκανε ακριβώς αυτό, οπότε λέω, δε με νοιάζει, ας τα κάνει όποτε θέλει, φτάνει να τα κάνει.

Εμείς σήμερα τρώμε ένα από τα αγαπημένα μας φαγητά, κολοκυθάκια γεμιστά αβγολέμονο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσακι της fisan πηρα για αρχη, ειχε και της penate αλλα μου λεει στην πορεια το βλεπεις πιο κολαει καλυτερα στο μωρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου μεγια τα πραγματακια σας κοπελα μου!!!!

βανεσακι μου πολυ ωραια μου ακουγονται τα χρωματακια!!!!!περιμενουμε το φωτο οταν ετοιμαστει!!!

αχ ναι μ'εχει πιασει, δεν ξερω.....!!!

εγω απο σαμπουαν κ λοσιον παιρνω της πενατεν , κ της τζονσον με την ελια που ειναι.μυριζουν πολυ ωραια!!!!εμενα τουλαχιστον μου αρεσει πολυ κ μια χαρα τα εχω βολευτει!!!!!!

αννα μαρια μου της τα φορεσα αλλα αυτη δεν καταλαβαινε χριστο!!!!

ενω της εβγαιναν τα δαχτυλακια μπροστα, αυτη...... τιποτα!!δεν ξερω την ειχε πιασει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΜΙΝ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ....Κ ΜΕΝΑ ΜΕ ΠΟΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΕΧΕΙΣ Κ ΜΕΝΑ ΠΑΡΕΑ!!!!!!!

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΑΜΠΟΥΑΝ ΕΝΥΔΑΤΙΚΗ ΛΑΔΑΚΙ ΠΗΡΑ ΤΖΟΝΣΟΝ Κ ΚΡΕΜΑ ΓΙΑ ΣΥΓΚΑΜΑ ΠΗΡΑ ΠΕΝΑΤΕ ΑΜΑ ΜΕΙΝΩ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΘΑ ΤΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΑΝ ΟΧΙ ΑΛΑΖΩ ΑΥΤΑ ΘΑ ΤΑ ΔΕΙΣ ΣΤΙΝ ΠΟΡΕΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΟ ΛΕΝΕ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ Κ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΙΝΕΖΟΙ.ΤΩΡΑ ΕΒΑΛΑ 2 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΕΝΑ ΑΣΠΡΟ Κ ΕΝΑ ΣΚΟΥΡΑ Κ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Κ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΒΑΛΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΜΕ ΤΙΝ ΛΕΚΑΝΗ.ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ.

ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΕΧΩ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ.

ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΣΙΡΙΞΩ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου, ηρθα κι εγω!

Κατι γινεται με το μαμμυ!δεν μου βγαζει ολα τα ποστ..πχ, τωρα ειδα το ποστακι της ηλιαννας που εγραψε μετα απο μενα, ενω πιο πριν μου εμφανιζε μονοντης αναστασιας...τεσπα..

Βανεσσακι μο, ωραια τα χρωματα!περιμενουμε φωτο!

Ηλιαννα μου, μην σκεφτεσαι τετοια τωρα.. Που να τρεχεις τωρα με τρια παιδια να κανεις τετοια πραγματα...αντε λιγο εμεινε να γεννησεις και θα νιωσεις καλυτερα!

Αννα μαρια κι εγω το σετ των δυο πηρα μαζι βεβαια με ποδοσακο τσαντα και αδιαβροχο κι εκανε 480€ αλλα υπαρχει κι ενα αλλο μποντελο της pegperego που μενει σταθερο το καροτσι και μπαινει απο πανω το καθισμα αυτοκινητου και ειναι πιο οικονομικο..αυριο που θα παω θα σου πω λεπτομερεις..

Μυριαμ τα ιδια μου λεει κι εμενα για το πλυντηριο, περιμενε να τα κανουμε μαζι κι αν του πω κατι λεει ειναι αναγκη να το γινει τωρα αυτη η δουλεια?ηθελα να ξερα αν δεν εκανα απολυτως τιποτα και το σπιτι ηταν μεσα στην βρωμα και τα ρουχα του απλυτα και ασιδερωτα , τι θα εκανε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλενάδες!!!

Βασανίζομαι με αυτό το ίντερνετ , με πετάει συνέχεια έξω!!!

Εύη μου να σας ζήσει η μικρούλα σας!!!καλή λοχεία κοριτσάκι μου και όταν μπορέσεις πες μας λεπτομέρειες!!!

Τιτινάκι λίγη υπομονή και θα βρείτε τους ρυθμούς σας με το μικρό αγαπουλάκι σου!!

Νία η κοιλιά σου μια μούρλια!!φτου φτου!!

Αγγελικούλα αυτή τη μάρκα mustela που λες την ξέρω, έβαζα τέτοια κρέμα για τις ραγάδες και ήταν ότι καλύτερο!!θα δω αν υπάρχουν μωρομάντηλα ή τι άλλο υπάρχει και θα τα πάρω σίγουρα!!

Βανεσσάκι πολύ ομορφούλια τα χρώματα, περιμένουμε φωτό!!

Αννα Μαρία τι εφιαλτικό ήταν αυτό το χθεσινό…αυτό με το καρότσι το τριτοχρησιμοποιημένο δεν το βλέπω καλή ιδέα!!

Αναστασάκο με’γεια τα πραγματάκια της φραουλίτσας!!!

Και ο δικός μου ο άντρας είναι η αλήθεια ότι δεν το έχει με τις δουλειές…πρέπει να το ζητήσω μεικές φορές και μετά να γίνει η δουλειά….ώρες και ώρες λέω να πω καμιά κουβέντα αλλά λέω άσε….ασε που αν πω καμιά κουβέντα μου λέει ότι γκρινιάζω συνέχεια…………..

Ηλιαννάκι τσιτώθηκες καλή μου εχθές;πέρασε η παλιομέρα…Όσο για τα ψυχολογικά έχουν αρχίσει και με πιάνουν και μένα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, από το ίδιο μαγαζί, το σετ των δύο μας είπαν ότι κάνει 640 με την έκπτωση!!! Εντύπωση μου κάνει... Θα ξαναπάμε κι άμα είναι θα τους πούμε ότι στη Λεμεσό μια φίλη μου το πήρε 480. Το άλλο που δε βγαίνει το καρότσι μας το έδειξαν, αλλά θα είναι πολύ βαρύ και θα δυσκολεύει στη μεταφορά, ειδικά αφού δεν έχουμε ασανσέρ στην πολυκατοικία. Φυσικά στον πρώτο μένουμε και δεν είναι πολλά τα σκαλιά, αλλά πάλι...

Κι εμένα κάτι τέτοια λέει, "το κάνουμε μετά", "δεν είναι ανάγκη τώρα" ή "έβαλα πρόγραμμα να το κάνω αύριο". Δε με νοιάζει, τον αφήνω και τα κάνει όποτε θέλει, αφού κάποια στιγμή θα τα κάνει, δεν υπάρχει περίπτωση. Τα μόνα που δε χρειάζεται να του λέω είναι το πλυντήριο που το κανονίζει αυτός, τα σκουπίδια και μερικές άλλες δουλειές που έχει την αποκλειστικότητα και δεν ανακατεύομαι καθόλου. Τώρα ενώσαμε τις δυνάμεις μας και φτιάξαμε τα κολοκυθάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ Κ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΠΟΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΣΟΥ Ε?ΩΡΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ Κ ΠΟΙΑΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ....ΕΜΕΝΑ ΤΙΝ ΜΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΙΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ Κ ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΣΙΔΕΡΩΣΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΛΥΝΕ ΤΑ ΠΙΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΜΕΤΑ ΚΛΠ.ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΑΚΡΗ.

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΤΙΝ ΜΙΑ ΕΤΣΙ Κ ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΓΙΟΥΒΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΙΑΣΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΜΩΣ.

ΜΟΛΙΣ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΟΛΟ ΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΕΒΓΑΛΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΞΩ ΕΠΛΥΝΑ ΤΑ ΡΑΦΙΑ ΚΛΠ.Κ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΤΑ ΡΑΦΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΨΥΞΗΣ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΦΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΛΥΣΑΞΕΙ ΤΙΣ ΠΕΙΝΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, καλά, Μύριαμ, ο δικός σου είναι λίγο γαϊδούρι. Άκου "σιδέρωσε είναι πολλά", "πλύνε τα πιάτα θα μαζευτούν"!!!! Απίστευτο μου φαίνεται!!!!!

Καλά, εσύ γιατί δεν του λες να πλύνει αυτός τα πιάτα; Κι ας μην τα πλύνει εκείνη τη στιγμή. Όσο για το σίδερο, και ο δικός μου δεν το έχει, με τίποτα όμως!!!!! Αλλά κάνει άλλες δουλειές, καλά, μέτρια, τις κάνει πάντως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...