Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν8


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 931
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhspera koyklitses ....thn eixa pesei gia ypnako kai twra efaga kai peponaki kai etoimazome na kanw mpanaki exei poly zesth pwpwpwpwpw kai exw ginei kai xialia apo to gala ..........olh h mployza xaxaxa........

nai hlianna moy xamos egine exthes mallon xoreyan ta skatoylia xaxaxxaxa

anna maria moy na xairesai ton mpampaka soy....me thn mama soy den se vlepw kala tha skwtothite sto telos xaxaxaxxa

gia kremoyles kai vapsimata poy lete egv eimai mesa se ola ayta moy aresoyn poly ta kalyntika kai na peripoioyme ton eayto moy ........ apo rytides e olo kai kati exw kai egw alla ti na kanoyme 37 xrwnwn ginome se 2 mhnes kai poly kala kratieme oloi lene pws den fainete me tipota h ilikia moy........paw gia mpanaki kai meta berantoylaaaaaaaaaa peytei kai o hlios opote mia xara na drosisei ligaki..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τι ήταν αυτό που πέρασααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν το πιστεύω αυτό το πράγμα... Ξεκινήσαμε για τα γενέθλια. Φτάνουμε στις αγγλικές βάσεις της Δεκέλειας και κανονικά έπρεπε να πάμε ευθεία από τον κόμβο, αλλά ο δρόμος ευθεία ήταν κλειστός με μπάρες και συρματοπλέγματα, οπότε, πήγαμε δεξιά μέσα στις βάσεις. Αφού περάσαμε όλες τις εγκαταστάσεις των βάσεων, φτάνουμε στο χωριό που κατευθυνόμασταν. Οι οδηγίες λέγανε από το βενζινάδικο του χωριού δεξιά. Προχωράμε, βενζινάδικο δε βρίσκουμε. Ρωτάμε σ' ένα καφενείο, μας λένε ότι πρέπει να διασχίσουμε όοολο το χωριό και μετά θα βρούμε το βενζινάδικο. Το διασχίζουμε, βρίσκουμε το βενζινάδικο, στρίβουμε δεξιά και ήταν χωματόδρομος. Εγώ αρχίζω να φωνάζω ότι άμα είναι από δω θα φύγουμε, παίρνω την κοπέλα τηλέφωνο και λέει όχι απ' το χωματόδρομο, απ' το επόμενο. Προχωράμε, πάλι χωματόδρομος. Ξαναπροχωράμε, μπαίνουμε σ' ένα στρίψιμο, ήταν άσχετο. Τέλος πάντων, μπήκαμε, βγήκαμε, γυρίσαμε πίσω, γυρίσαμε μπροστά, με έπαιρνε τηλέφωνο κι η φίλη μου που είχε πάει μέσω Τρικάλων, γιατί κι αυτοί είχαν χαθεί, τελικά ρωτήσαμε στο βενζινάδικο και μας δείχνουν το σπίτι που φαινόταν απ' το δρόμο!!! Μας λένε από πού να πάμε, αλλά ήταν χωματόδρομος. Λέμε να πάμε από τον επόμενο δρόμο. Πηγαίνουμε και πέφτουμε σε ένα δρόμο που δεν ήταν δρόμος, ήταν σαν ελβετικό τυρί απ' τις τρύπες. Κατέβηκα για να μην ταρακουνηθώ, γυρνάμε πίσω, πηγαίνουμε απ' το δρόμο που μας είπαν απ' το βενζινάδικο (εγώ πάλι κατέβηκα) και το βρίσκουμε!!! Εν τω μεταξύ, εγώ τσαντίστηκα, φώναζα, γιατί είχα ταλαιπωρηθεί τρομερά...

Τελικά, οι οδηγίες ήταν για τη διαδρομή απ' τον αυτοκινητόδρομο, ενώ εμείς είχαμε έρθει απ' την αντίθετη μεριά. Οπότε, εκεί που έλεγε δεξιά, εμείς έπρεπε να πάμε αριστερά, κ.λπ. Αλλά δεν ήταν και πολύ σαφείς, γιατί και οι άλλοι που ήρθαν από τον αυτοκινητόδρομο χάθηκαν. Τελικά, τώρα που γυρνούσαμε, ακολουθήσαμε ένα φίλο μας και ήταν πανεύκολο!!!!!

Ευτυχώς δεν είχε πολύ κόσμο, ούτε πολλά παιδιά να τσιρίζουν.

Νία, δεν υπάρχει η κοιλιά σου!!!!!! Και μετά λέω εγώ ότι έχω γίνει τεράστια!!!

Ηλιάννα, πολλά φιλάκια!

Εύη, σου ευχήθηκα και στο φέισμπουκ, καλό σαραντισμό κι από δω και ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΤΙ ΜΟΥ ΠΕΡΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΛΑ!!!!!ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΣΑΙ ΜΕ ΜΕΛΙ Η ΛΙΓΕΣ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΛΕΜΟΝΙ Κ Η ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΟ Κ ΚΑΜΙΑ ΕΝΤΡΙΒΗ ΒΑΛΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΤΡΙΨΕΙ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΡΕΞΙΜΟ Κ ΜΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΠΙΤΙ Κ ΕΞΩ Κ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ...ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!!!ΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ ΣΠΙΤΙ Κ ΔΕΝ ΛΕΓΑΝΕ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΕΓΩ ΧΑΣΜΟΥΡΙΟΜΟΥΝ ΣΑΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙ Κ ΕΚΕΙΝΟΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΤΡΑΠΕΖΙ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΛΕΣ Κ ΕΣΚΑΒΑ ΠΑΛΙ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ Κ ΚΑΛΑ ΕΧΩ Κ ΣΥΧΝΟΥΡΙΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΔΡΑΜΑ.ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ?

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΕΣ ΓΑΖΕΣ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΣΕ 3 ΜΕΓΕΘΗ Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΒΑΖΕΙΣ ΚΡΕΜΑ Κ ΓΩ ΕΝΥΔΑΤΙΚΗ ΒΑΖΩ ΟΠΟΤΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ Κ ΜΑΣΚΕΣ ΚΑΝΩ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 1 ΜΕ ΡΟΔΙ ΑΠΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΙΝ ΤΙΣ ΑΠΙΒΙΤΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΝΑ ΧΑΙΕΣΑΙ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΣΟΥ!!!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΛΑ!!!!

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.......ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΑ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!!!!!

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΙΝ ΜΙΚΡΗ ΜΙΛΑ!!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΡΟΜΕΡΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙ?

ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ ΚΑΛΕ?

ΦΙΛΟΥΡΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια, επιτέλους βρήκα άνθρωπο που ξέρει τη μάρκα του καροτσιού που είδα. Δηλαδή όχι ακριβώς βρήκα, αλλά μια φίλη μου έχει μια ξαδέλφη που έχει τέτοιο καρότσι, και τη ρώτησε. Δεν της είπε και τόσο καλά λόγια, λέει μέσα σε ένα χρόνο άρχισε να χαλάει το ύφασμα, χάλασε ο ένας τροχός και έκαναν πολύ καιρό να τους το φτιάξουν, κι αν μπορώ να πάρω κάτι καλύτερο, να πάρω.

Ήμουν σίγουρη ότι κάτι δεν πήγαινε καλά!

Οπότε, Αγγελική, αν μπορείς, στείλε μου εκείνη την προσφορά απ' το γνωστό μαγαζί, για το γνωστό καρότσι, αν και, είμαι σίγουρη ότι θα μου πουν κάτι του στιλ "ήταν η προσφορά του μήνα" ή "ήταν περίοδος εκπτώσεων τότε".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νία, κι ο άντρας μου αυτό λέει, ότι μπορεί να ήταν το συγκεκριμένο και να μην φταίει η μάρκα. Θα ρωτήσω και αλλού, αλλά άμα είναι να δώσω τόσα λεφτά, τουλάχιστον να είναι κάτι που αξίζει.

Του έχει κολλήσει αυτό το καρότσι, και όντως ήταν πολύ ωραίο, αλλά αυτός πάντα έτσι είναι, κολλάει σε κάτι και πάει και το παίρνει, και τελικά είναι η χειρότερη επιλογή...

Τώρα του κόλλησε και το άλλο: να δούμε το καρότσι του φίλου του, που είναι όχι δεύτερο, αλλά τρίτο χέρι. Το είχαν αυτοί, το δώσανε σε άλλους και τώρα οι άλλοι θα τους το δώσουν πίσω και θέλουν να το δώσουν σ' εμάς. Του είπε αυτός ότι είναι σχεδόν καινούριο, γιατί ούτε αυτοί, ούτε οι άλλοι το χρησιμοποίησαν πολύ. Ό,τι κι αν είναι, του λέω ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΩ. Αμάν πια, μ' έπρηξε με το καρότσι τρίτο χέρι... Δεν είμαι ρακοσυλλέκτης. Του λέω, άμα θέλουν να μας κάνουν ένα δώρο, ας μας κάνουν, όχι να μας δώσουν το καρότσι-λάστιχο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι κι εγωωωωωωωω.....

Νια τελειααααααααααα η κοιλιτσα σου, καλε απιστευτο εχεις εκει μεσα 2 μικρουλια!!φτου φτουυυυυ!!!!

Αννα Μαρια εσυ εισαι για ταινιες θριλερ :lol::lol: παλι καλα που βρήκατε και το σπιτι και δεν βρεθηκατε στην αλλη ακρη της Ελλαδας!!! :mrgreen:

Ευη καλη λοχεια κοριτσι και οταν θα εχεις χρονο θελουμε λεπτομερειες απο την γεννα αστραπη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, άσε. Στο τέλος το βρήκαμε, στη φάση που είπαμε ότι ξενερώσαμε και επιστρέφουμε Λάρνακα. Μέχρι που είχαμε φτάσει σε ένα άλλο χωριό σε κάποια φάση!!!

Στην άλλη άκρη της Κύπρου, όμως, θα φτάναμε, όχι της Ελλάδας! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε μα... Με έχει πρήξει μ' αυτό το καρότσι, επειδή του είπε λέει ο φίλος του. Είναι καινούριο, λέει, γιατί δεν το χρησιμοποιούσαν λέει, ούτε αυτοί, ούτε οι επόμενοι που το πήραν. Ε τότε γιατί το πήραν; Όσο κι αν δεν το χρησιμοποίησαν πολύ καιρό, πόσο καινούριο μπορεί να είναι; Και να μου λέει το κορυφαίο "κοστίζει πολλά λεφτά το καρότσι, αν μπορούμε να τα γλιτώσουμε, γιατί όχι;". Αν δεν πήγαινε Μυτιλήνη, όμως, τα λεφτά του καροτσιού θα τα είχαμε περίσσευμα, αλλά αυτός πήγε και τα ξόδεψε σε ένα ταξίδι-φιάσκο και τώρα τον έπιασε ο πόνος για τα λεφτά μας (μου).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε ετσι οπως το πηγαινατε κι εδω πανω σε μενα θα φτανατε :lol::lol:

Πω πω δεν αντεξα εφαγα λιγο τυροπιτα τωρα,ελπιζω να μην δω κανενα ζαχαρο 200!!! :shock: Αλλοι 2 μηνες εμεινα.....ουφ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝ ΕΦΑΓΕΣ ΛΙΓΟ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ.....

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΚΑΤΙ ΣΕ ΓΛΥΚΟ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΕΡΕΝΤΑ Κ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΚΛΑΨΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ συνέχεια θέλω κάτι γλυκό, αλλά ευτυχώς κρατιέμαι. Τώρα έχω στο ψυγείο παγωτό καραμέλα, μαστίχα και σοκολάτα και μια κρέμα με ροδάκινα που έκανε η μάνα μου, αλλά δεν τρώω τίποτα, γιατί προηγουμένως στα γενέθλια φάγαμε διάφορα, κυρίως αλμυρά, όμως, πάλι καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

αγγελικουλα ετσι σου ειπε για το νερο στο θερμος??? καλε δεν το ηξερα, εμενα εκεινος που πηγαιναμε στην αρχη μου ειχε πει οτι κραταει μεχρι 24 ωρες.. :?:?

αννα μαρια, εγω γενικα τον επλενα, μεχρι 2 χρονων, ειδικα οταν εκανε κακα. ακομα κ τωρα αν κανει πολλα του ριχνω λιγο νερακι στο πωπουδακι! αλλα δε νομιζω να πειραζει αν παρεις τα πολλα πολλα με μωρομαντηλα κ μετα το πλυνεις, εγω τουλαχιστον ετσι εκανα, δε μπουρουσα να γεμιζει ο νιπτηρας σκατουλακια! μεχρι να κλεισει 2 μηνες οταν λερωνοταν κ εγω με βαμβακι βρεμενο με νερο τον επλενα, αλλα ηταν πολυ κουραστικο... γιατι καμια φορα νυσταζε κιολας κ γκρινιαααα

καλα ετσι, κ μονο που σε διαβαζα κουραστηκα!! μη σου πω οτι κοντεψε να πονεσει κ η κοιλια μου απο τις λακουβες!! :lol:

αναστασακο εννοειται κοριτσαρα μου! εσυ το παιδι σου κ ο αντρας σου! κ οποιος θελει να σου πηδηξει την ψυχολογια ΟΥΣΤ! κανενα δε θα αφησεις να σε ταραζει-επηρεαζει κ μονο τις καλοπροαιρετες συμβουλες θα λαμβανεις υποψιν-οχι απαραιτητα να τις ακολουθησεις κιολας

μαντι κοιτα, αν δεν εχουν πειραχτει οι αμυγδαλες σου καλο ειναι να μην παρεις τιποτα. κ κακως που σου ειπε να παρεις σιροπι η οτιδηποτε απο το τηλ, καλο ειναι να σε δει καποιος. αν ειναι ιωση το πολυ σε 7 μερες θα κανει τον κυκλο της κ θα φυγει, αν απλα ερεθιστηκε ο λαιμος σου το πολυ σε 4 μερες. μονο αν εχουν πειραχτει οι αμυγδαλες σου ΙΣΩΣ χρειαστει να παρεις αντιβιωση.. ενα κουταλι μελι το βραδυ πριν κοιμηθεις ξερεις πως μαλακωνει το λαιμο? ;) οπως κ ναχει περαστικα!!

νια ΟΥΑΟΥ!!! τι κοιλιαειναι αυτη??? τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

η δικια μου δεν ειναι τοσο μεγαλη κ ειναι κ πλαδαρη :?:?:? χαλια ειμαι

ευη καλη λοχεια κοριτσακι!!!!! καλους θηλασμους κ να εισαστε ολοι γεροι!!!!!!!

περιμενουμε μια φωτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μιριαμ στειλε τον αντρα σου να σου παρει κανενα παγωτακι!!

εγω κοριτσια ολο τσακωνομαι με τον αντρα μου τις τελευταιες μερες.. εχω βαρεθει..

βαρεθηκα να με ακουω να γκρινιαζω, να φωναζω, να τσατιζομαι ουφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια ο διαβητολογος ειναι πολυ αυστηρος δεν ξερω,ισως να το κανει για να το ρυθμισουμε, αλλα ανθρωπος ειμαι δεν αντεχω....μονο γλυκο δεν εχω φαει προς το παρον και απορω ακομα με τον εαυτο μου!

Μιριαμ κανενα γλυκο του κουταλιου δεν εχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑ ΜΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΙΝ ΕΠΕΣΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΑΛΛΑ Κ ΝΑ ΜΙΝ ΤΙΝ ΕΠΕΦΤΕ ΣΙΓΑ ΜΙΝ ΠΗΓΕΝΕ....

ΓΙΑΤΙ ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ?

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΜΕ ΠΟΙΑΝΕΙ ΜΙΑ ΤΡΕΛΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...