Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν8


Recommended Posts

Η ενυδατική σε τι χρησιμεύει; Για τις ρυτίδες; Αν βάλω δηλαδή, δε θα κάνω ποτέ μου ρυτίδες; :P

Αν το σκουπίσω με βαμβάκι, ας πούμε, δε γίνεται; Δεν ξέρω κιόλας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 931
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολλές καλημέρες σε όλα τα κορίτσια! Τι κάνουμε; Μετά τις πεθερές πιάσαμε τα νύχια ε; :lol::lol: Διασκεδάζω πολύ με κάτι τέτοιες συζητήσεις σας!

Εμένα μου αρέσει μόνο το γαλικό ή ένα απαλό ροζάκι. Οτιδήποτε άλλο μου φαίνεται υπερβολικό πάνω μου! Γενικά το look μου είναι αρκετά απλό και σπορ και για αυτό δεν μου κολάει καθόλου ένα πχ κοκκινο νύχι. Ακόμη και αν ντυθώ πιο επίσημα πάλι δε μου αρέσει. Το περίεργο είναι ότι στις άλλες κοπέλες μου αρέσουν τα χρωμματιστά νύχια αλλά πάνω μου με τίποτα! :D

Τελικά για το καρότσι με πείσατε και έπεισα και εγώ τον αντρούλι μου: ΚΟΚΚΙΝΟ λοιπόν το καρότσι! 8-) Από εβδομάδα θα πάμε να το πάρουμε!

Αγγελική αυτό που σου είπε για το θερμό, λίγο δύσκολο να μην μείνει πάνω από 2-3 ώρες το νερό μέσα. Συνήθως βράζεις νερό πχ πριν κοιμηθείς και το βάζεις στο θερμό για να έχεις όλο το βράδυ και να μη χρειάζεται μέσα στα άγρια μεσάνυχτα να βράζεις νερό ενώ το μωρό θα ουρλιάζει. :roll: Δε ξέρω ... ας ελπίσουμε ότι θα καταφέρουμε να θηλάσουμε και δε θα το χρησιμοποιήσουμε ιδιαίτερα!

Εμείς σήμερα έχουμε μελιτζάνες παπουτσάκι, ταπεράκι από την μανούλα μου! Τι καλά το γλίτωσα το μαγείρεμα σήμερα!

Κορίτσια εμένα εδώ και λίγες μέρες πονάει ο λαιμός μου, με βήχα, φλέματα κτλ. (μια αηδία). Βέβαια την πάτησα από δικιά μου βλακία γιατί έφαγα ένα παγωτίνι σε κλάσματα δευτερολέπτου με πολύ λαιμαργία και την επόμενη χάλια ο λαιμός. Πήρα τηλ τη γιατρό μου και μου είπε να παρω το σιρόπι Mucosolvan, 2 κουταλιές τις σούπας την ημέρα. Στις οδηγίες όμως που διαβάζω λέει: η αμβροξόλη διαπερνά τον πλακούντα και η χρήση του φαρμάκου δεν συνιστάται κατά τη διάρκεια της κύησης!!! :shock: Και τώρα τι κάνεις το παίρνεις ή όχι; Είπα να το προσπαθήσω με χαμομύλια και μέλι με λεμόνι που λένε ότι βοηθάει. Αν όμως χειροτερέψει τι να κάνω ρε κορίτσια να το πάρω; :roll:

Αυτά προς το παρόν! Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια πιο καλε να σκουπισεις με βαμβακι, τον πισινο του μωρου?Θα κολησει ολο πανω... :lol::lol: Αλλα αυτο με το πλυσιμο και οχι μωρομαντηλα μου αρεσε η ιδεα.Μια πολυ μικρη λεκανιτσα διπλα στην αλλαξιερα με πανακια βαμβακερα και πλατς πλατς καθαριστηκε το μωρο!!!

Madi ενας πονολαιμος αποψη μου καλα ειναι να αντιμετωπιστεί με ζεστα και κανενα τριψιματακι στο λαιμο.Εγω δεν θα το επαιρνα γιατι οι γιατροι σαν πολυ ελαστικοι εγιναν σημερα.Αφου το γραφουν οι οδηγιες, νομιζω για καποιο λογο τις βαζουν μεσα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρεγμένο βαμβάκι εννοούσα!!!!!!

Μάντι, αν είναι απλά πονόλαιμος και όχι καμιά ίωση, δε νομίζω ότι είναι ανάγκη να πάρεις φάρμακα. Λογικά σε μερικές μέρες θα περάσει. Φάε μέλι, πιές κανένα ζεστό ή καμιά πορτοκαλάδα ή λεμονάδα, αν και, εμένα όλα αυτά τα γιατροσόφια με κάνουν χειρότερα! Εδώ δεν παίρνουμε φάρμακα όταν είμαστε σε νορμάλ φάση και αρρωστήσουμε, όχι τώρα! Αν και εγώ, με τις αντιβιώσεις που έχω πάρει για το ουρεόπλασμα, έχω γίνει κινητό φαρμακείο... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ Κ ΤΡΩΜΕ ΣΥΧΝΑ!!!!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ Η ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΙΤΟΝΙΣΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΑΠΕΝΑΝΤΙ Κ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΟΠΟΤΕ Κ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ.ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΣΕΤΕ!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Κ ΓΩ ΠΗΡΑ Κ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ Κ ΠΑΜΠΕΡΣ Κ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ ΚΑΛΩΣ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.....ΑΛΛΙΩΣ Η ΚΑΚΕΣ ΓΛΩΣΕΣ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΛΕΝΕ.Κ ΤΙ ΘΑ ΦΟΡΕΣΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ Κ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ Κ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια. Και εγώ λέω να το προσπαθήσω με φυτικά γιατροσόφια. Απλά είναι στιγμές που βήχω σαν νταλικιέρης και προσπαθώ να κουλουριάζομαι για να μην έχω κανένα τράβηγμα στην κοιλιά και εχουμε μετά αποκολήσεις κτλ. Το καημένο μόλις αρχίζω να βήχω μάλλον το τρομάζω και αρχίσει να με κλωτσάει. Αν μπορούσε να μιλήσει θα φώναζε: Πιο σιγά ρε μάνα δε βλέπεις που κοιμάμαι; :lol:

Άννα Μαρία μπορείς να το καθαρίζεις το μικρούλι με βαμβάκι βρεγμένο σε ζεστό νερό ή με γαζούλες μιας χρήσεως πάλι βρεγμένες. Η νύφη μου τους πρώτους μήνες έτσι έκανε. Πόλυ αργότερα ξεκίνησε τα μωρομάντυλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ. ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΙ Η ΠΑΡΛΑ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΝΕΙ :lol::lol::lol:

MADI ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΜΕΛΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Η ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΚΑΤΕΨΕΙΣ ΜΕ ΛΙΓΟ ΧΥΜΟ ΛΕΜΟΝΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΙΡΟΠΑΚΙ. ΤΟ ΠΕΤΙΜΕΖΙ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΣΤΟΝ ΠΟΝΟΛΕΜΟ. ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΥΤΙΚΟ ΣΙΡΟΠΙ ΑΠ΄ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΤΗΣ ACTIVE HEALTH ΛΕΓΕΤΕ BRONCOTUSS ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΒΙΤΑΜΙΝΗ C, ΠΡΟΠΟΛΗ, ΘΥΜΑΡΙ ΚΑΙ ΕΥΚΑΛΥΠΤΟ. ΚΑΤΑΠΡΑΫΝΕΙ ΤΟΝ ΒΗΧΑ.

ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ. ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια, η απλη ενυδατικη, κρατει το δερμα ενυδατωμενο, ετσι ωστε να μην ξηραινεται και κανει ρυτιδες πιο γρηγορα, κανει το δερμα να φαινεται( και να ειναι) υγιες και λαμπερο και ξεκουραστο!υπαρχουν κι αυτες που κανουν προληψη ρυτιδων κτλ..ας μην γελιωμαστε, καποια στιγμη θα κανουμε ρυτιδες ειτε βαλουμε κρεμες ειτε οχι αλλα γιατι να μην το καθυστερησουμε? ειδικα αν καποια βαφεται πρεπει να περιποιηται πολυ το δερμα ..εγω κανω αρκετεσ φυσικεσ μασκεσ και στα μαλλια αλλα και προσωπο και σωμα..βεβαια τωρα εχω καιρο να κανω..

Μαντι μου.το mucosolvan ειναι ισχυρο αποχρεμπτικο, απεφυγε το καλυτερα..λιγο μελι και κανενα χλιαρο θα βοηθησει.. Δεν ξερω αν επιτρεπεται (και αν μπορεις φυσικα) να βαλεις λιγο vix το βραδακι κι αυριο θα εισαι περδικι!εγω οταν δεν ημουν εγκυος το εκανα..αλλα δεν αντεχω και πολυ την μυρωδια του..δεν ξερω αν επιτρεπεται παντως..

Κοριτσια, αυτο με το βαμβακι μου το ειπε κι εμενα η παιδιατρος..υπαρχει κι ενα σπρει της mustela που δεν χρειαζεται ξεβγαλμα και καθαριζεις με αυτο το μωρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με τα χιλια ζορια κοιμηθηκε η μικρη και ηρθα, το τι αγκαλιες ηθελε το τι να κατεβουμε στην πιλοτη μεσημεριατικααα, φυσικα και δεν την πηγα, της ειπα το απογευμα! αλλα με τιποτα δεν καθοταν στο κρεβατι της μετα απο 1 ωρα ομως ησυχασε ευτυχως!

ο μεγαλος βλεπει στην τηλεοραση στο σταρ ενα εργο που το εχει ξαναδει και του αρεσει πολυ αν και δεν προλβαινει τους υποτιτλους απο κατω του ειναι δυσκολο αλλα ειναι πολυ ωραια ταινια και την φχαριστιειται ακομα και αν δεν καταλαβαινει και πολλα!

γαζες οντως στο φαρμακειο εχουν ελπιζω να σας βολεψουν εγω οταν ηταν βρεφακια και καναν κακα ετσι οπως βγαζεις την πανα τα πολλα πολλα μενουν μεσα μετα τα εβαζα κατω απο το νερο, οταν μεγαλωσαμε μετα δεν εβαζα νερακι μωρομαντηλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι, τι κανεις?σε ταλαιπωρησε η μικρη,ε?

Εγω καθαρισα την σιδεροπρεσσα απο τα αλατα..μιλαμε εβγαλε τα κερατα της, εχει κανα διμηνο που βαζω νερο απο την βρυση και το εκανα χαλια.. Δεν θα ξαναβαλω..

Ο αντρας μου , μου εσπασε τα νευρα σημερα!σηκωθηκε του εκανα καφε μετα ηθελε να φαει, μετα μου λερωσε το σπιτι και τωρα κοιμαται σαν βοδι!ειπαμε θα καναμε ενα σωρο πραγματα σημερα κι αυτος κοιμαται..μες στην αναισθησια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειμαι αγγελικουλαα! πρεσσα εχεις? εμενα εχει η μαμα μου και δεν με ειχε βολεψει καθολου οταν την ειχα δοκιμασειι! και εχω σιδερο κανονικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειναι πρεσσα οπως αυτες με την πλακα, ειναι σαν το σιδερο αλλα το νερο δεν μπαινει μεσα στο σιδερο αλλα σε ξεχωριστο δοχειο, βαζεις κανα λιτρο νερο και βγαζει παρα πολυ ατμο..ειχα κανονικο ατμοσιδερο παλια αλλα χαλασε γρηγορα κι αν μεινεις απο σιδερο η απο πλυντηριο ειναι εφιαλτης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ναι το χειροτερο πραγμα να ξεμεινεις απο πληντυριο ή απο σιδερο, με τι ρουχα θε βγεις εξω!

σημερ κατι με εχει ποιασει αν και δεν ειναι οτι ζεσταινομαι δνε μπορω να καθομαι σε ενα μερος ωρα, ολο σηκωνομαι ξανα καθομαιι! τι ειν τουτοοο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εμείς πήγαμε και φάγαμε στους γονείς μου, μια που σήμερα είναι τα γενέθλιά του. Είχε μοσχαράκι ρόστο (στο φούρνο με κρασί και σκόρδο), πατάτες πουρέ και πληγούρι. Τώρα τελευταία την έχει πιάσει και τις Κυριακές φτιάχνει δύο συνοδευτικά, και μετά κλαίγεται ότι είναι κουρασμένη.

Τέλος πάντων, σε λίγο θα ετοιμαστούμε και θα πάμε στα γενέθλια του μικρού της φίλης μου. Είναι και σ' ένα χωριό, και τώρα μετακόμισαν, ελπίζω να μη χαθούμε. Υποτίθεται θα ακολουθούσαμε με το αμάξι μια φίλη μου, που ξέρει το χωριό, αλλά αυτή ήθελε να πάμε μέσω Τρικάλων, και βαριόμασταν να κάνουμε την τριπλάσια διαδρομή, έτσι θα πάμε μόνοι μας κι ο Θεός βοηθός.

Αγγελική, ίδιο στιλ σίδερο έχουμε, αλλά εγώ έχω να το χρησιμοποιήσω πάρα πολλούς μήνες. 25η Μαρτίου σιδέρωσα για τελευταία φορά και έβλεπα την Καρέζη στην Μαντώ Μαυρογένους, μετά ήρθε μερικές φορές η μάνα μου και σιδέρωσε, και μετά της τα πηγαίνουμε σπίτι της, γιατί λέει είναι βαρύ το δικό μου σίδερο και δεν μπορεί...

Όσο για τις κρέμες, τις μάσκες, κ.λπ., δεν έχω κάνει ποτέ μου. Μάσκα προσώπου έκανα όταν παντρεύτηκα και την είχαν στο πακέτο της περιποίησης της νύφης. Όχι ότι είδα καμιά διαφορά δηλαδή. Ρυτίδες έχω κάνει, αλλά έκφρασης, ε, σόρι, δε γίνεται να μη γελάω κιόλας!!! Γενικά έχω πολύ απαλό δέρμα και όλοι μου λένε ότι φαίνομαι μικρότερη απ' την ηλικία μου. Όταν πρωτοπήγα σχολείο πριν δύο χρόνια, ήμουν 29 και μια μαθήτρια νόμιζε ότι είμαι 23!!!!! Για να μην πω για μια νοσοκόμα στην κλινική του γιατρού μου, που μου είπε ότι είμαι σαν την κόρη της, κι όταν τη ρώτησα πόσων χρονών είναι η κόρη της, μου είπε 13!!!!!!!!!! Καλά, αυτή είναι τελείως μα τελείως γκάου!!!!!!!! :lol:

Μαρί, ωραίος ο σύνδεσμος που έβαλες στο φέισμπουκ. Αυτό με τον κανόνα του εσωρούχου, το είχε εφαρμόσει κι η πεθερά μου αυτοσχεδιάζοντας στη μεγάλη εγγονή, γιατί το περιβάλλον που μεγαλώνει η μικρή δεν είναι κι ό,τι καλύτερο...

Ουφ, τώρα που πήγαμε στη μάνα μου, της έδειξα τις εικόνες που βρήκα για τη ζωγραφιά στο παιδικό κι άρχισε τα ξινίσματα. Όχι ότι θέλω την έγκρισή της, αλλά τη χρειάζομαι να βοηθήσει, γιατί μόνη μου δεν μπορώ. Είναι της παλιάς σχολής, όμως, απαλά χρώματα, απαλές γραμμές, και θα μου σπάσει τα νεύρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι λενε οτι λιγο πριν γεννησεις σε πιανει υπερκινητικοτητα!ποσο πιο πριν δεν ξερω,...ποτε πας γιατρο?

εγω θελω να κανω ενα σωρο πραγματα και ο βλακας κοιμαται και ροχαλιζει..κι απο την αλλη ξυπναει που και που και μου λεει να μην κουραζομαι πολυ αλλα δεν βλεπω και καμια προθυμια να σηκωθει να κανει τιποτα..με νευριαζει απιστευτα τις τελευταιες μερες με την συμπεριφορα του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια μου η λενα το ειχε ανεβασει στην σελιδα του mammyland απο εκει το ειδα! και οντως ειναι πολυ σημαντικο να γνωριζουμε τοσο εμεις οσο και να ενημερωνουμε τα παιδια μας!

σε τι ζωγραφια κατεληξες τελικα?

αγγελικη την τριτη εχω γιατρο! αντε να δουμεεε!

ειναι και οι ορμονες και τα βλεπεις 3 φορες χειροτερα αυτα που κανει ο συζηγος :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια , αμα μικροδειχνεις κι εχεις και καλης ποιουητας δερμα δερμα, εισαι τυχερη!εγω ειμαι αρκετα ανοιχτοχρωμη και το δερμα μου ειναι λεπτο και διαφανο και η παραμικρη κοκκινιλα φαινεται πανω μου..τωρα στην εγκυμοσυνη αλλαξε καπως κι εχω ροδισει λιγο απο τις βιταμινες αλλα φανταζομαι οταν ξεκινησω να κουραζομαι με το μωρο και τις αυπνιες θα φανει η κουραση..

Καλα να περασετε στα γενεθλια του μικρου..ειναι σαν να ακουω τσιριδες, κλαματα φωνες..αυτα τα κλασσικα που συννοδευουν τα παιδικα παρτυ

Μαρακι κι εγω τΗν τριτη θα παω!αμ δε που ειναι οι ορμονες...αυτη την στιγμη δεν ροχαλιζουν οι ορμονες διπλα μου αλλα ο αντρας μου που απο χθες που σχολασε ειναι μονο μαμ κακα και νανι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε, Αγγελική, κι εγώ δεν αντέχω τα παιδικά πάρτι... Τα βαριέμαι όσο τίποτε άλλο... Ειδικά έχω κάποιες φίλες που καλούν ένα σύνταγμα, και γίνεται πανζουρλισμός, με αποτέλεσμα να μην περνάει κανείς καλά. Δεν ξέρω αυτή σήμερα πόσους κάλεσε. Πριν λίγο καιρό μετακόμισαν, ούτε μήνας δεν έχει περάσει, και θα θέλει να δείξει και το σπίτι, οπότε, προβλέπω να γίνεται χαμός...

Ο άντρας σου τι δουλειά κάνει; Μήπως κουράζεται πολύ; Ο άντρας μιας ξαδέλφης μου είναι έτσι. Κάθε σαββατοκύριακο, κοιμάται 20 ώρες το 24ωρο. Σε κάποια φάση είχαν τα γενέθλια του γιού τους, η ξαδέλφη μου είχε εκατόν πενήντα δουλειές να κάνει, κι αυτός πήγε να παίξει τένις... Η ξαδέλφη μου είχε σκάσει, ήμασταν κι εμείς μπροστά, οι γονείς μου δεν μπορούσαν να του πουν κάτι, γιατί μετά θα νόμιζε ότι τους έβαλε η ξαδέλφη μου... Χάλια...

Α, ακούστε τι έκανε η μάνα μου. Έραψε υφασμάτινες πάνες, πάνες αγκαλιάς και κάτι σεντονάκια για το μωρό, κι έπιασε να τα πλύνει. Της εξήγησα ότι βάζουμε ειδικό απορρυπαντικό, και της το είχε πει και μια φίλη της, που έγινε πρόσφατα γιαγιά. Και τι έκανε; Πήγε στο σούπερ μάρκετ, και έκανε λάθος, κι αντί να πάρει υγρό απορρυπαντικό για παιδιά, πήρε ένα βιολογικό μαλακτικό (μετά είδε ότι είναι μαλακτικό). Και πλένει τα πράγματα του μωρού με κανονικό απορρυπαντικό και με το βιολογικό μαλακτικό. Και μετά, όταν έβγαζα εγώ αφρούς, έλεγε ότι είμαι πάρα πολύ ιδιότροπη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εδω ειμαι κ εγω!!!!!!!!!!κοιμηθηκα λιγο κ ξυπνησα κ τωρα θα την πεσωλιγο στον καναπε!!!!!!

τι κανετε???πως ειστε?????παλι γραψατε ενα σωρο , σας δαιβασα ομως δεν θυμαμαι πολλα!!!!!!!!

σιδερωσα χθες κ τα τελευταια ρουχακια του μπεμπη μου, ετοιμασα κ βαλιτσουλες κ ειμαστε κο,πλε , πανετοιμοι!!!!!χιχι!!!!

αχ θα βαλω τωρα να πιω λιγο γαλατακι με δημητριακα!!!!!!χαχα

μετα εχουμε κανονισει με την κουμπαρα μου (νονα του αγγελου) να παμε ολοι μαζι κ με τα παιδια για καφεδακι κ να παιξουν αυτα εκει στα φουσκωτα!!!!!!

νασιουλα μου πολυ χαιρομαι που περασες καλα που βγηκες!!!!!!!βρε ειδες περιποιηση το κουνιαδακι????ποιος την χαρη σου!!!!αχ αχ αχ τι να πεις....!!!!

μαρακι μου γλυκο πως εισαι εσυ???η κοιλιτσα????ωραια ταπερασες κ εσυ με τις φιλες σου ε????μετα στο σπιτι ολα οκ????χαχα!!!

δωρα μου πω πω το μουσειο κ λιγο ειναι με τις παλιαντζουρες που σου κουβαλαει η πεθερα!!!!!χαχα

εμενα παντως δεν μου εχει φερει απολυτως τιποτα η μουμια τοσα χρονια, ουτε για τα εγγονια της!!!!!!

αυτη ομως λεει το αλλο ΘΑ................ ΘΑ.................... ΘΑ............ ΘΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ............................... σαν τους πολιτικους κ αυτη!!!!!!!!

φαντασου να ειχα βασιστει στα ΘΑ της........!!!!!

αγγελικουλα μου τι κανεις καλη μου??????μεγια η καλαθουνα σας!!!!!!!πω πω τα ρουχακια μετα παλι πλυσιμο ε????πολυ σπασιμο αυτο..!!!!! :twisted::twisted:

νιακι μου παρτυ εκαναν χθες τα μωρακια σου ε????πω πω θα σε ταραξαν!!!!!! :D:D;);)

αννα μαρια μου πως εισαι????? τι κανει ο αντρικος???? να χαιρεσε τον μπαμπα σου σημερα!!!

μυρυιαμακι μου τι κανεις γλυκια μου?????ιο μπεμπακος σου??????τρεχεις ε?????φιλακια στην κοιλιτσα!!!

μαντι μου περαστικα σου κοπελα μου!!!!

δεν θυμαμαι κατι αλλο κοριτσακια μου

φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδεςςςςς...μολις γυρισα σπιτι....περιμενω κοσμο...καταλαβαινετε...η μπεμπουλα γεννηθικε 2630 και 50εκ...τρωει καθε 3 ωρες μονο θηλασμο..και κοιμαται!!Ο χριστοφορινος ειναι τελειος..απο αυριο πιστευω θα εχω χρονο να μπω να διαβασω νεα και να σας πω λεπτομερειες...δεν υπαρχει η γεννα μου..μιλαμε γεννησα τσακ μπαμ!!φιλακια στις κοιλιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...