Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν8


Recommended Posts

Αχ κοριτσια μολις συνειδητοποιησα οτι το επομενο ραντεβου μου με τον γιατρο ειναι αυτη την τριτη που ειναι τριτη και 13!!!! Ειμαι και λιγο προληπτικη.. Τι να κανω?να του πω δεν ερχομαο επειδη ειναι τριτη και 13?

Λυδια μου, ευχαριστω για τις ευχουλες!με το καλο κι εσυ! Βασικα θα παρω δυο τρια σεντονακια καλαθουνας ακομα, ειναι αυτα που θελουν και στην κλινικη, σαλιαρες και τα καλλυντικα του μωρου.. Κρεμες, πανες, λαδακια κτλ..

Ριλαξ και μουσικο περιστρεφωμενο δεν πηρα ακομα..ουτε σλιγκ..για σλιγκ ελεγα να παρω αφου σαραντισει το μωρο..

Κοριτσια εμενα μου τα πηραν ολα μα ολα οι δικοι μου..τα πεθερικα κανουν τους κινεζους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 931
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΧΑΘΗΚΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΞΕΝΥΧΤΙΑ, ΤΟ ΠΡΩΙ 7:30 ΣΗΚΩΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΘΑ ΦΑΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΛΙΓΟ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΑ. ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΚΑΘΗΣΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΝΥΣΤΑΞΩ.

ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΗΚΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΜΝΙΑΚΟ ΥΓΡΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ. ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ DOPPLER ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΚΑΤΩΤΕΡΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΙΝ ΤΡΕΙΣ ΒΔΟΜΑΔΕΣ. ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΟΜΦΑΛΙΚΗ ΑΡΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΒΔΟΜΑΔΕΣ. ΟΠΟΤΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΘΑ ΞΑΝΑ ΜΕΤΡΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΑΜΝΙΑΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ. ΕΝΤΟΜΕΤΑΞΥ ΕΠΕΙΔΗ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ (ΜΕ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΟΥΤΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ) ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΕΛΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 25/9 (38 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ) ΚΑΙ ΟΧΙ 9/10 (40 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ) ΚΑΙ ΑΝ ΔΙΑΠΙΣΤΩΘΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΤΟ ΑΜΝΙΑΚΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΣΤΗΣ 15/9. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΘΑ ΜΑΘΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.

ΟΥΦ ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΜΟΥ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΕΠΡΗΞΑ ΜΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΗΝΥΜΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΑΝΕΞΕΡΕΤΩΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδίαμίκι (δεν είμαι ακόμα έτοιμη να αποχωριστώ το Μίκι) ακόμα στο γραφείο ήσουν; Μέχρι τέτοια ώρα; Πω πω...

Αγγελική, πας καλά παιδάκι μου; :lol::lol::lol::lol::lol: Θα ακυρώσεις το ραντεβού επειδή είναι Τρίτη και 13; Τι θα γίνει δηλαδή; :lol::lol::lol::lol: Εγώ θυμάμαι είχα πάει για α' επιπέδου Τρίτη και 13! Μιας φίλης μου η κόρη της γεννήθηκε Τρίτη και 13! Μια μέρα σαν τις άλλες είναι! Είναι δυνατόν να πιστεύουμε σε τέτοια πράγματα;

Καλά, εμένα τα πεθερικά δε νομίζω να μας πάρουν κάτι μεγάλο. Πάντως, στα άλλα αδέλφια αγόρασαν και καρότσια και τέτοια, αλλά τα άλλα αδέλφια είναι του χαμού τελείως, μπάτε σκύλοι αλέστε! Η πεθερά είπε ότι όταν γεννηθεί το παιδί και σαραντίσω, θα έρθει να το "ασημώσει". Τώρα τι εννοεί μ' αυτό, ο Θεός κι η ψυχή της. Ελπίζω μόνο να μην εννοεί ότι θα το τυλίξει με ασημόχαρτο (αλουμινόχαρτο). Εμείς όλα μόνοι μας θα τα πάρουμε, κι ελπίζω να μη γίνει καμιά απεργία και δεν πληρωθώ, γιατί τότε ζήτω που καήκαμε!!!

Επιστήμη, καλή επιτυχία στην εξέταση! Καλά, 15/9 είναι σε μια βδομάδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιστημη μου, μακαρι να ειναι ολα καλα και να γεννησεις 25κι οχι 15! Βεβαια, αυτο που εχει σημασια ειναι να ειναι καλα το μωρο!ο αντρας σου επεστρεψε η οχι ακομα?

Νια, λυδια, καληνυχτα κουκλιτσες μου!ονειρα γλυκα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια, ξερω οτι ειναι μια μερα σαν τις αλλες αλλα δεν μου ειναι και τοσο ευχαριστο το να παω τετοια μερα στον γιατρο γιατι ετσι κι αλλιως αγχωνομαι καθε φορα που παω..απο την αλλη ειναι κια ευκαιρια να ξεπερασω τις φοβιες και τις προκαταληψεις που με πιανουν καποιες φορες..

Σας καληνυχτω κι εγω φιλεναδες μου!καλα νανακια να εχουμε ολες μας !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΤΩΣ ΜΟΛΙΣ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΓΧΩΘΗΚΑ. Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΥΧΕΡΟΙ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝΑΠΩΔΟ ΠΑΛΙ, ΤΟ Σ/Κ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΙ ΤΑ ΘΕΛΕΙΣ ΤΑ ΔΩΡΑ ΑΠ'ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ; ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΠΩΔΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΝ ΣΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ΘΑ ΣΤΟ ΚΟΠΑΝΑΝΕ ΟΛΗ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΖΩΗ. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΛΟΙΠΟΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιστήμη, μακάρι να μην έχετε απρόοπτα και να γεννήσεις κανονικά! Τα πεθερικά δεν το κοπανάνε όταν μας πάρουν κάτι, απλά αυτά που παίρνουν είναι πάντα χαζομάρες και ποτέ κάτι πραγματικά καλό και χρήσιμο. Δεν είχες έρθει ακόμη στο ποστ μας όταν έγραψα τι έστειλε για τον άντρα μου, για μένα και για το μωρό η πεθερά... Απλά μας δίνει ό,τι βρίσκει μπροστά της χωρίς καμιά απολύτως λογική. Θα πω μόνο ένα από αυτά: έστειλε για το μωρό, ανάμεσα σε άλλα, και κοριτσίστικες πυτζάμες για παιδί δύο ετών!!! :lol:

Αγγελική, νομίζω είναι μια καλή ευκαιρία για να ξεπεράσεις τις φοβίες σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΟΥ ΜΗΝΥΜΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΛΛΑ ΑΝΤΙ ΑΛΛΩΝ. ΣΥΓΝΩΜΗ :oops::oops::oops:

ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΟΥ ΤΑ ΔΩΡΑ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΥΤΖΑΜΑΚΙΑ.

ΕΧΕΙ ΤΩΡΑ ΕΤΟΙΜΟ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΟ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΥΧΡΟΝΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ :lol::lol::lol::lol:

ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΦΑΓΕ Η ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΧΕΙ ΣΤΕΙΛΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμ δε που έχω έτοιμο δώρο... Οι πυτζάμες είναι στα μεταχειρισμένα που μου έστειλε...

Τα δώρα που έστειλε γενικώς τα έχω γράψει στο νούμερο 7, νομίζω στις 25 Αυγούστου που είχε επιστρέψει ο άντρας μου από Ελλάδα με τα δώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Γλωσσοδιάρροια πάλι βλέπω ε; :D

Αγγελική Τρίτη και 13 γεννήθηκα! :D Για μένα είναι ο τυχερός μου αριθμός! Και είναι αλήθεια ότι με κυνηγάει και μου τυχαίνει πολύ συχνά αυτό το νούμερο. Το μωρό το περιμένουμε μέσα Δεκεμβρίου μια και θα πάω με καισαρική. Λες να σκάσει μύτη 13 Δεκμβρίου που είναι και Τρίτη; Πολύ θα το χαρώ! :D

Άννα Μαρία εγώ την δικιά μου τη πεθερά την λέω Λάρα (από το μουλάρα) για ευνόητους λόγους όπως καταλαβαίνεται! :lol::lol:

Κορίτσια σκέφτομαι να πάρω καροτσάκι σε χρώμα κόκκινο (της peg perego) αλλά ο άντρας μου φοβάται οτι είναι καθαρά κοριτσίστικο το κόκκινο και αν το 2ο μωρό θα ναι αγοράκι δεν θα μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε. Εγώ πάλι το θεωρώ πλέον unisex χρώμα το κόκκινο. Τι λέτε;

Πάω να την πέσω γιατί άργησα πάλι! Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιααα:)

νια μου τα διδυμακια κλωτσανε ε?τους πηρες και δωρακια!αχχχ ωραιαα!

νασιουλα μου μη στεναχωριεσαι για το λαπτοπ, εχει κανει και τη δημοσιευση, ελπιζω να μην εχει παθει κατι και να ηταν απλα παροδικο!

αναστασουλα μου τι κανει η μπεμπουλα?μεγαλωνει ε?

teddy dion κοντευεις και συ με το καλο κοπελα μου!ανυπομονεις φανταζομαι ε?ολα καλα να πανε κοριτσι μου!

αννα μαρια τελεια η ονομασια του μαγαζιου!κιτσα!με εκανες και γελασα!χαχα

μυριαμακι μου να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις κοριτσακι μου!λιγος καιρος εμεινε και θα χεις τον μπομπιρα κοντα σου!

η ευουλα εχει γεννησει κοριτσια?τι γινεται?

τι αλλο σχολιασατε?ξεχασσαααα!

φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες και στα μπεμπε!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδία, Νία, Επιστήμη, Αγγελική, Άννα Μαρία καλημερα κορίτσιαααααα!!!

Είστε όλες καλά??????

Η Ευούλα τι έγινε; Μήπως έχουμε γενννητούρια;;

Επιστήμη με το καλό κοριτσάκι μου και το δεύτερο, με ένα πόνο, ας γεννηθεί όποτε θέλει αρκει να είναι γερόοοο!!!!!!

φιλάκια στις κοιλίτσες σας!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia ...............

ti kanete? egw eimai xalia me to stomaxi moy pwpwpw treles kaoyres den mporw na stathw kai otan ksaplwnw einai akoma pio xalia ......................

aggelikh moy eftases sto telos pia ti angxwnese ......ola einai kal kai se ligo tha exeis sthn agkalia soy to thaymataki soy........ ;);););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?????????πως ειναι οι κοιλιτσες?????????????

δεν εχω προλαβει να σας διαβασω , ειμαι ακομα στη 23 σελιδα.....!! :shock::shock::?:D

εμεις καλα ειμαστε ευτυχως απο χθες ειμαι καλυτερα απο το πεσιμο, λιγο πονανει το ποδι μου!!!!!ομως εχω κατι πετρωματα στην κοιλια, να υποθεσω πως ειναι φυσιολογικα αυτα!!!!!!

ουυυυυυυφφφφφφφφφφφφφφφφ κοριτσια δεν ξερω με εχει πιασει ενα αγχος........!!!!!!!!

αααααα το βραδυ ειδα στον υπνο μου λεει το μωρακι μου, χαχα!!!!λεει πως ηταν μελααχρινουλι κ ιδιο εγω!!!!!χαχαχα μαλλον κ αυτο το αντιθετο θα ειναι!!!χιχι

αννα μαρια μου πω πω πολυ μπερδεγουει η κατασταση με την πεθερα κ τον πεθερο ε????

νασιουλα μου στεναχωρηθηκα βρε φιλεναδιτσα μου για ολα αυτα που ειπες πως γινανε......!!!!!!

αχ καλη μου!!!!!!!!!!! σου στελνω φιλακια κ μια μεγαλη αγκαλιτσα!!!!!!!!!

πως εισαι γλυκια μου???????τα κοριτσακια σου???????

μυριαμακι μου μεγια τα πραγματακια σας κουκλιτσα μου!!!!!!!με το καλο να τα χαρει ο μπεμπακος!!!!!!!!

κ εγω χθες εκανατα τελευταια ψωνια για τον μικρουλη μου.ολα ειναι κομπλε!!!!μονο κατι φορμακια θελουν σιδερωμα..!!!

αγγελικουλα μου πως εισαι καλη μου??????το αγορακι σου????????????

αχ δεν θυμαμαι αλλα κοριτσακια μου , συγχωρεστε με, θα σας διαβασω κ τα λεμε....!!!!!!!!!!1

φιλακια στις φουσκωτες κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσια τι κανετε?

Χθες μιλησα με τον διαβητολογο,λιγο 2 τιμες δεν του αρεσαν και πολυ αλλα μου ειπε να συνεχισω και να με δει απο την επομενη εβδομαδα.Τον ρωτησα για σκευασματα για διαβητικους και μου ειπε πω το δικο μου δεν ειναι οπως ενας κοινος διαβητικος και δεν μπορω να φαω!Οσο ελεγα να απολάυσω την εγκυμοσυνη μου,τωρα λεω αμαν ποτε θα ερθει η ωρα να γεννησω!Αν φαω αντι για 30 γρ ψωμι 40γρ εχει διαφορα στο ζαχαρο, να τρελαθεις!!

Τι να πω δεν ξερω!!Φιλια σε ολες τα λεμε αργοτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημρα κοριτσακια μου!

Τι κανετε?οι κοιλιτσες?

Εγω νυσταζω!χαλια ο υπνος το βραδυ...ξυπνησα στις τρεις για πιπι, δεν μπορουσα να ξανακοιμηθω, ειχα και καουρες, κατα τις τεσσερεις και κατι κοιμηθηκα και πεντε ξανα τουάλετα.. Καθε τρεις και λιγο η ιδια ιστορια. Μετα ξεκινησαν και κατι πονοι..αχ.. Υπομονη!

Μαντι μου, τι κανεις?το κακκινο εμενα μου αρεσει σε καροτσι!κι εγω τετοιο χρωμα ηθελα αλλα ειχε κι ο αντρας μου την ιδια αποψη με τον δικο σου, οτι τι κοκκινο ειναι κοριτσιστικο και τελικα πηραμε γκρι!

Νια μου, καουρες?τα παιδακια σου πιεζουν το στομαχακι σου ....

Μαρια 12, τι κανεις?

Ηλιαννακι μου, καλα ειμαιθα παω να παρω κι εγω κατι τελευταια πραγματακια για τον μικρο και εχω και κατι πραγματα για σιδερωμα και μετα βαλιτσα!ειδες τον μικρο σου στον υπνο?!λαχταρας πολυ να τον δεις κι απο κοντα!

Αναστασακι μου, ξερω ειναι δυσκολο.. Αλλα ειναι για καλο κοριτσακι μου.. Για την φραουλιτσα σου!αυτην να σκεφτεσαι!θα περασουν γρηγορα οι βδομαδες!

Δεν θυμαμαι κατι αλλο τωρα, συγχωρεστε με αλλα ειμαι σαν ζαλισμενο κοτοπουλο!

Οι υπολοιπες κοιλιτσες ελπιζω να ειστε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακιααα, πριν λιγο μπηκα και τωρα παω να διαβασω οσα γραψατεεε, αλλα ειδα ευχαριστα νεα και ηρθα να σας τα πωω

γεννησε η ευη μας, να σου ζησει αγαπη μου, να την χαιρεσαι, παντα γερη και δυνατη να σας γεμιζει πολλα πολλαααααααα χαμογελααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ ναι καταφερα κ σας διαβασα ομως δεν θυμαμαι κ πολλα αφου σηκωνομουνα συνεχεια για να βαζω τραγουδια στα παιδια!!!! :lol:

αγγελικουλα μου μεγια την καλαθουνα κοπελα μου!!!!!!αντε τωρα να ερθει ο μικρουλης να την γεμισει!!!!!

αντε βρε πηγαινε στο ραντεβου σου , ολα τελεια θα πανε!!!!!!! ;););););):D:D:D:D

αναστασια μου κ εγω κ τα δυο μου παιδια λογω καισαρικης τα γεννησα δυο βδομαδες πριν την πηι τ κ δεν μπηκαν θερμοκοιτιδα, μια χαρα!!!!!!! μην αγχωνεσαι!!!!!!

καλα οσο για τα πεθερικα δεν το συζητω δεν εχουν παρει το παραμικρο για τα παιδια!!!!!!

αχ νασια μου πω πω βρε παιδι μου τι ειναι αυτο παλι με το λαπτοπ.....

ευη μου αντε κοριτσακι μου με το καλο να γεννησεις σημερα κ να ησυχασεις βρε φιλεναδα!!!!!!!!!!!!!

θα προσπαθησωνα σας βαλω κ εγω φωτο το σλινγκ μας.... :P:P

δεν θυμαμαι περισσοτερα κοριτσακια μου συγχωρεστε με!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΗ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΚΑΛΩΣ ΔΕΧΤΗΚΕΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΙΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕ ΛΟΙΠΟΝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΑΣ , ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ , ΥΓΙΕΙΣ , Κ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΟΛΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ, ΑΧ ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to kokkino kai emena moy aresei poly kai den nomizw oti einai apoklistika gia koritsi............

alla na soy pw mhpws o antroylis einai antiolympiakos san ton diko moy??????xaxaxaxaxaxxa.....kai einai bazelaki??????

ti trwme shmera egw kanw gigantes poy toys pethimisa....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GENISE TO EVAKI MAS!!!!!!!!!!!!!!!!SYNXARITIRIA KOPELA MOU KAI PALI!!!!!!!!!!!!!NA SAS ZHSEI H MPOUMPOU KALH LOXEIA SE ESENA ME TO KALO NA PATE SPITAKI STHN OIKOGENEIA SOU KAI STON XRISTOFORINO|!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια μου, εμενα το κοκκινο ειναι το αγαπημενο μου χρωμα αλλα δεν ειμαι ολυμπιακος!και ειδικα το κοκκινο την peg perego ειναι και σαν υφασμα καλη ποιοτητα.. Εχει και για διδυμακια νομιζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...