Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν8


Recommended Posts

Ναι νασιακι το βλέπω και εγωωωω...... Αννα Μαρια είσαι τρελαραααααααααα χαχαχαχαχαχαχα ......

Τα νεύρα μου δεν μπορώ να βάλω την φωτοοοοοοοοοο.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 931
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νασιούλα τι σε βρήκε πάλι παιδί μου;

μην στεναχωριέσαι όμως γιατί όπως είπε και η Άννα Μαρία

το λαπτοπ σου σώθηκε!!!Έγινε η δημοσίευση......΄

Άννα Μαρία είσαι ταλέντο στις περιγραφές, νομίζω στο έχω ξαναπει!!!

Ελπίζω η Εύη να έχει καλά νεάκια και η Μίλα να είναι πανέτοιμη για τη

μεγάλη έξοδο!!

Βανεσσάκι κανένο νέο από τους αναπληρωτές;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου, βλεπω το ριξαμε ολες εξω!ολες σιγα σιγα ετοιμαζομαστε για να υποδεχτουμε τα μικρουλια μας!

Νασια μου, τι γκαντεμια!μακαρι να φτιαχτει.. Κι εμας μας χαλασε το λαπτοπ, μολις εληξε η εγγυηση του!θελει 250€να φτιαχτει αλλα λεω στον αντρα μου να χρησιμοποιησει το πιο παλιο που εχουμε (ειναι τα ζωα μου αργα) γιατι δεν αξιζει να το φτιαξει τωρα και δεν παιζει με τιποτα να παρει καινουργιο..

Μυριαμ, τρεχαματα και αυριο,ε?με γεια τον αποστειρωτη!ελπιζω να ειναι καλος!κι εγω επεστρεψα τον δικο μου, δεν αξιζε τα λεφτα του..και δεν χωρουσε ολα τα μπιμπερο μεσα!

Αννα μαρια, καπως ετσι ειναι και τα ζευγαρια που ξερω εγω!οσο για τα δικα μου πεθερικα, τι να σου πω?!δεν προλαβαινω να δεχομαι δωρα, αφου τους εχω βαλει και ωραριο που δεχομαστε τα δωρα για να μην ερχονται ολη μερα! με εχουν σκλαβωσει με την καλοσυνη τους!

Νια μου, βολτιτσες κι εσυ?με γεια τα φορμακια..

Βανεσσακι μου, ακομα περιμενετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσάκι, μήπως θα βγάλουν τη δευτεροβάθμια σε λίγο; Εμάς ακόμα υπάρχουν καθηγητές που δεν έχουν διοριστεί. Ο ένας από τους οικονομολόγους του σχολείου μας (ο νορμάλ, γιατί ο άλλος είναι δυο λαλούν και τρεις χορεύουν) ακόμα περιμένει να διοριστεί, ενώ δούλεψε δύο χρόνια ο άνθρωπος...

Αγγελική, εγώ σκέφτομαι να ανοίξω μαγαζί με τα δώρα που μου κάνει η πεθερά μου. Χωρίς πλάκα, ένα μαγαζί θα γέμιζε με όσα μας έχει πάρει κατά καιρούς, και θα το ονομάσω κάτι του στιλ "Κινέζικο παζαράκι" ή "Νεωτερισμοί η Κίτσα" (απ' το κιτς).

Μύριαμ, πάλι ψώνια και δουλειές ε;

Δώρα, τι περιγραφή έκανα αυτή τη φορά καλέ;

Νία, τα είδα τα φορμάκια στο φέισμπουκ! Τέλεια είναι!!! Είχαμε δει κι εμείς κάτι σαλιάρες που λέγανε I love daddy και I love mammy, αλλά ήταν στα ακατανόμαστα και είχαν μέσα πολυέστερ και δεν τις πήραμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια, πολυ πετυχημενη ονομασια αυτο με την κιτσα!Αχ τωρα θυμηθηκα οτι δεν εχω παρει σαλιαρες!πρεπει να παω αυριο παλι ...

Νια μου,μτα εχει και σε μακρυμανικο αυτα η οχι? απο το h&m?

Βανεσσακι, υπαρχει περιπτωση να εργαζεται καποιος δημοσιος φορεας τετοια ωρα ?και μαλιστα στην ελλαδα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μενα μου εφεραν 2 κουβερτουλες φλις πολυεστερ και λεω να τις βαλω στο ριλαξ, αλλα με σεντονακι απο πανω!!! Καλα δεν ξερουν για τα αποκλειστικα βαμβακερα για τα βρεφη? ουφ!!!

Μιριαμ εσυ πηρες θηκη για μπιμπερο απο το jambo και στεγνωτηρα?

Αννα Μαρια ανοιξε το μαγαζακι και θα σου στειλω κι εγω ενα σωρο, πλουσιες θα γινουμε!!! :lol::lol:

Αγγελικη προσεξε και με τις σαλιαρες να ειναι οι πρωτες βαμβακερες,βεβαια και να λερωθουν απο γαλατακι θα ειναι μωρε και ετσι καθαριζουν ευκολα.

Εγω θελω να παρω μια μεγαλη μπουρνουζοπετσετα για το μπανιο.Πως μαθαινουμε τι χρειαζομαστε στην κλινικη για εμας?Τηλεφωνικός σου τα λενε ή πρεπει να παμε απο εκει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΑ Κ ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ...ΣΙΔΕΡΩΣΑ Κ ΕΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΑΛΑΞΑ Κ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ Κ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ.

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ Κ ΑΥΡΙΟ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΙΚΑ ΝΑΜΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΕΙ Κ ΝΑ ΜΙΝ ΑΠΕΡΓΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ Κ ΜΕΝΑ Ο ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗΣ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ ΧΩΡΟΥΣΕ ΜΟΝΟ ΜΙΚΡΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ.ΕΛΕΟΣ!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΜΗΝΗΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΙΝ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ.....Κ ΕΜΑΣ ΕΧΕΙ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΝΕΙ ΝΕΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΙΝ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΛΑΨΩ.

ΝΙΑ ΜΟΥ ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΝΑ ΘΕΛΩ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΠΟΤΕ.ΨΩΝΙΑ ΝΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΒΓΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΛΑΞΩ ΤΟΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ.

ΕΥΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ......

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι μου, πηρα μια σαλιαρα 100% βαμβακι αλλα δεν ηξερα αν επρεπε να παρω απο αυτες κι αλλες..θα παω αυριο παλι..

Οσο για τις κουβερτες, εγω δεν βρηκα μικρες που να μπαινουν στην καλαθουνα και να ειναι ολο βαμβακι..και το παλωματακι της καλαθουνας μου φαινεται μεγαλο..αυτες οι ισπανικες κουβετρες παλι, ειναι μεγαλες και ειναι μονο για κουνια κρεβατακι, μια πικε που μου εφερε η μαμα μου ειναι κι αυτη μεγαλη..με το θα σκεπαζω το μωρο στην καλαθουνα?

Οι φλις ποτε χρησιμοποιουνται?

Ειδα κατι ωραιες σημερα piere gardin..που παλι ειναι μεγαλες για καλαθουνα αλλα δεν φανταζομαι να ειναι 100% βαμβακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολοσωμα είναι Αγγελική μου.....

αννα Μαρια μου ακατανομαστα ε??? χαχαχαχχα θέλω να πάω και εκει να δω το καρότσι που μου έβαλε η madi...

Όσο για το μαγαζάκι να το ανοιξετε χαχαχαχχα το ονοματακι τέλειο ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΑΙ Κ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ Κ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΑΜΠΟ Κ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑ ΕΜΕΙΝΑΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΜΕΝΕΣ ΟΠΟΤΕ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευούλα άντε κορίτσι μου εύχομαι να γεννήσεις με το καλό!!!!!!

Αγγελικούλα όλα τα ξέρουν αυτές οι πεθερές ε????? :lol: Αφού ήξερε ότι θα γεννήσεις και πρόωρα....πάντως σου δίνει κουράγιο :?

βανεσάκι που θα πάνε θα βγουν τα αποτελέσματα......περιμένουμε νέα!

θέλω να γίνω μαμά, εδώ δεν συνηθίζεται μετά γάμου να πληρώνουν οι γονείς, αρκετοι βοηθάνε (όπως οι δικοί μου.......π.χ. τώρα με το μωρό μας πήραν κούνια, αλλαξιέρα, όλα τα προικιά του μωρού, πιπίλες, φορμάκια, μπεμπιλίνο, κουδουνίστρες, παιχνίδια, πάνες αγκαλιάς, σαλιάρες, γυμναστήριο για αργότερα.....και αλλα πολλά) αλλά δεν είναι και υποχρεωμένοι....

Πάντως από συζητήσεις με γνωστές πάντα οι γονεις της γυναίκας βοηθάνε ..του άντρα όλο προβλήματα...γιατί άραγε???

Πολύ γέλασα με το "Κίτσα" να είσαι καλά......!!!!!!! :lol::lol:

muriam ακουσα και εγώ για τους γιατρούς έχουν απεργία αύριο και μεθαύριο...μην ταλαιπωρηθείς και άδικα!

nikoylinaki τι κάνουν τα μωράκια σου????

και εγώ έτσι κάνω πάω για κάτι άλλο και στο τέλος ψωνίζω για τον μπέμπη!!!

Νάσια μου, μην στεναχωριέσαι για το λαπτοπ...βλέπω ότι κάτι κάνει!!!!

Teddy_Dion φιλάκιαααααααα

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικη απο εκει που πηρες την καλαθουνα,δεν ρωτας μηπως εχουν προικα για τα μετρα της?Γιατι ξερω και σεντονακια εχουν ειδικα γι αυτην!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι μου πως είσαι σήμερα είδα ότι είχες λίγο αιματακι εχτες????

Μυριαμ μου τι κανείς το μικρουλι σου??. να μην κουραζεσε πολυ και ΕΣΥ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια μου κατι καφετεια ειχα σημερα οχι αιματακι ευτυχως, αλλα λογικο ειναι αφου τον πισινο μου συνεχεια ορθιο τον εχω.... :lol::lol: εσυ πως εισαι τι κανουν τα μικρουλια σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑ12 ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΜΗΠΩΣ Κ ΤΕΛΕΙΩΣΩ.

ΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ....ΕΣΕΝΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΟΥ?

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΦΛΙΣ ΠΙΚΕ ΒΑΜΒΑΚΕΡΕΣ ΚΛΠ.ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΟΥΤΣΙΚΕΣ ΠΟΙΟ ΜΙΚΡΕΣ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ.ΚΑΤΙ ΦΛΙΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΕΡΑΝΕ ΑΠΟ ΤΖΑΜΠΟ ΔΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΕΣ ΓΙΑ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΡΙΛΑΞ ΚΛΠ.ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που το σκέφτομαι, οι γονείς μου θα κλείσουν το μαγαζί τους, οπότε μπορούμε να πάρουμε εμείς το χώρο και να ανοίξουμε το μαγαζάκι με τα δώρα των πεθερών μας!!!

Όσο για τα ψώνια, εγώ δεν πηγαίνω για να αγοράσω κάτι για μένα, οπότε, δε βρίσκω ευκαιρία να αγοράσω και για το μωρό! Έχω να ψωνίσω ρούχο για μένα από το Μάιο, που πήρα ένα φόρεμα και μια φούστα. Βαριέμαι φρικτά τα ψώνια και τώρα τι να πάω να πάρω; Με αγχώνει, όμως, το φθινόπωρο, γιατί, ενώ τα περισσότερα καλοκαιρινά μου είναι φαρδιά, τα φθινοπωρινά-χειμερινά είναι κανονικά/στενά. Για να δούμε...

Νία, όπως είχα πει και σε άλλο ποστ, τα καρότσια του ακατανόμαστου δεν έχουν πολλές δυνατότητες και είναι ακριβά γι' αυτά που προσφέρουν. Δηλαδή, δε γυρίζουν να βλέπεις εσύ το μωρό και κοιτάνε μόνο απ' έξω, κλείνουν δύσκολα και τα υφάσματα χάλια. Αυτό το είχα προσέξει πριν γίνουν ακατανόμαστα τα ακατανόμαστα.

Γενικά, όπως έχω ξαναπεί, προτιμώ να πηγαίνω σε ντόπια μαγαζιά και όχι σε αλυσίδες-πολυεθνικές. Αφήστε, όταν άνοιξαν εδώ τα Lidl, πριν κανένα χρόνο, είχε κάνει ο άντρας μου αίτηση για δουλειά, και τον απέρριψαν χωρίς συνέντευξη! Λίγο καιρό μετά έπιασε εκεί δουλειά ένας μαθητής μας. Μας παραπονιόταν συνέχεια ότι δεν τους πληρώνουν τα μπόνους και τις υπερωρίες, ότι δεν τους πληρώνουν γενικώς, ότι τους κοροϊδεύουν, κ.λπ. Τελικά, έρχεται προχτές στο σχολείο για να γραφτεί, και μου λέει ότι τους απέλυσαν όλους, γιατί είναι η τακτική τους να απολύουν όλους τους υπαλλήλους πριν κλείσουν εξάμηνο... Και μετά μου λένε "Πήγαινε στα Lidl/Τζάμπο/κ.λπ. γιατί είναι φτηνά και πρέπει να κοιτάξεις την τσέπη σου". Ε, όχι, προτιμώ να δώσω κάτι παραπάνω σε ένα οικογενειακό σούπερ μάρκετ και να μην πάω να δώσω λεφτά σ' αυτούς που πίνουν το αίμα των εργαζομένων και μετά τους πετάνε στο δρόμο, μπλα μπλα.

Μαρία, εμένα Άννα-Μαρία με λένε (αν και ο καινούριος διευθυντής του σχολείου με λέει σκέτο "Άννα" και προχτές στη συνεδρίαση με είπε "Γιάννα" και αναρωτιόμασταν όλοι σε ποιαν μιλάει!!!!). Καλά, κι εδώ δεν είναι υποχρεωμένοι οι γονείς να ζουν τα παιδιά τους μετά το γάμο, απλά πολλοί το θεωρούν αυτονόητο. Π.χ. ο (μαλάκας) βοηθός διευθυντής μας κοκορευόταν ότι οι δύο γιοί του που είναι παντρεμένοι με παιδιά ποτέ τους δεν αγόρασαν πάνες ή γάλα, γιατί πάντα τους τα αγοράζουν αυτοί, μαζί με πολλά άλλα. Ενώ οι γιοί και οι νύφες δουλεύουν.

Εγώ γενικά δε θέλω βοήθεια, αρκετά δώσανε οι δικοί μου δέκα χρόνια που σπούδαζα. Τώρα, π.χ. αγόρασε η μάνα μου το ύφασμα για τις πάνες και τις πάνες αγκαλιάς, που φυσικά είναι 100% βαμβακερό και αρκετά ακριβό, και ήθελα να της το πληρώσω, αλλά δε δέχτηκε. Μας αγόρασε και ένα σετ σεντονάκια και ένα σετ πετσετούλες. Αλλά δε θέλω και πολλά δώρα, προτιμώ να τα κάνουμε όλα μόνοι μας, όπως και το σπίτι μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τί κάνετε?....βλέπω είσαστε όλες καλά και με αρκετά ολοκαίνουρια πραγματάκια για τα νινάκια μας.... :P:P:P:P:P .......

Νιάκι μου άρχισες κοριτσάκι μου τα ψωνάκια για τα διδυμάκια σου?....αχχχ..τί ωραία... :P:P:P

Μυριαμάκι μου.....πολύ καλά έκανες και τον άλλαξες τον αποστειρωτή.....μια χαρούλα τωρα..;)...αύριο εύχομαι να μην ταλαιπωρηθείς με το ΙΚΑ... :roll::roll::roll:

Αναστασακι μου είσαι υπερκινητική εε?..... :P:P:P .....να προσέχεις κουκλίτσα μου.... :P:P

Άννα Μαρία τα επαγγελματικά σου σχέδια είναι τελεια..... :P:P:P ...ιδίως η επωνυμία του καταστήματος είναι όλα τα λεφτα..... :P:P:P

Ευάκι με το καλό να κρατήσεις σε λόγες ώρες την Μίλα σου....είδες?...περίμενε πρώτα να πάρεις το σλινγκ για να έρθει στην αγκαλίτσα σου..:)

Αγγελική μου σαλιάρες σου έμειναν μόνο?....και σεντονάκια για την καλαθούνα?.....είσαι μια χαρούλα......μεγειά και η νεα σας καλαθούνα...με το καλό να κάνει τα πιο όμορφα νανάκια εκεί μέσα ο γιόκας σου.... :P:P:P

Βανεσσάκι λιγάκι ακόμη υπομονή εύχομαι να είναι κάπου κοντά ο αντρούλης σου...;)

Νασιούλα μου το λάπτοπ σου είναι μια χαρά....δεν έπαθε τίποτα και όλες διαβάσαμε την δημοσίευση σου.....:)..μην στενοχωριέσαι άδικα καλή μου...:)

Δώρα μου.....:)......τόσα πολλά πράγματα σου φέρνουν τα πεθερικά σου?....μπράβο....!!!......είσαι από τις τυχερές....:))

Μαρια12 τί κάνει το αγοράκι σου?>........

Τώρα κάποια με ρώτησε από πού πήρα το μαξιλάρι......από τα όνειρα βεβε.......έχει και ιστοσελίδα...:)....

Πολλά φιλάκια σε όλες.... :P:D:D:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θια διαβάσω αύριο τα νέα σας......;)......φεύγω από γραφείο και πάω σπίτι γιατί είμαι εδώ από τις 18:00 και τα έχουμε παίξει με το μπεμπεκ μου...:)....

όνειρα γλυκά σε όλες....πολλά φιλάκια στα νινάκια σας..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Α καλά γι' αυτό είμαι σίγουρη!!! Μετά απο τόσες προσευχές μου ήρθε ξαφνικά χωρίς να το περιμένω, άρα σίγουρα μόλις την αντικρύσω δε θα με νοιάζει τίποτα! Σίγουρα θα βρεθεί. Δεν αγχώνομαι καθόλου. Κι όμως όπως σου είπα την έβαλε 26/12 για καισαρική γιατί μετά έφευγε για διακοπές! Αν συντρέχει λόγος δεν το συζητώ! Αλλά θέλω να προσπαθήσω για φυσιολογικό τοκετό όσο περισσότερο γίνεται! Γενικά απ' ότι έχετε καταλάβει... είμαι πολύ ΖΕΝ! Αλλά δε σημαίνει πως έχω και "άγνοια κινδύνου" Απλώς προσπαθώ να σκεφτώ κάποια πράγματα όσο νωρίτερα γίνεται για να μη μου φανούν βουνό μετά! Κι άλλωστε η παρέα εδώ μαζί σας, με βοηθάει πολύ γιατί δεν κρατάω τίποτα μέσα μου!
    • @Apostolia88και γώ έχω τέτοιες ενοχλήσεις και πονάκια. Κυρίως με πιάνουν μετά το μεσημέρι και καταλήγω τα απογεύματα ξάπλα! Ευτυχώς είναι αυτές τις μέρες εδώ ο αντρας μου και βοηθάει με τα παιδιά.    Για κιλά εγώ δεν κάνει να μιλάω…+1 αλλά ξεκίνησα από 69!!!! @Pinacoladaγια πες πέρασες καλά;;;  Το ταξίδι ήταν οκ;;;
    • Όχι δε νιώθω απολύτως τίποτα, γι'αυτό και τρυπιέμαι συνεχώς! Νιώθεις κάτι;Αν ναι μήπως πρέπει να ενημερώσεις!
    • Τραγικό να σε βάζουν σε καισαρική για τις διακοπές τους. Από αυτή την άποψη ναι καλύτερα ειλικρίνεια! Εγώ το πέταξα σε μια επίσκεψη, λέω λόγω σακχάρου πρέπει να πάμε σε καισαρική; Και μου λέει όχι, αν προχωράμε καλά δεν υπάρχει λόγος! Ό,τι είναι ασφαλέστερο για το μωράκι και τη μαμά, ευτυχώς ο γιατρός μου εμπνέει εμπιστοσύνη σε αυτό το θέμα! Δε με φοβίζει πάντως και η καισαρική, αν πρέπει για την υγεία μας θα το κάνω χωρίς δεύτερη σκέψη! Βέβαια, να μιλήσεις με την ψυχολόγο σου και νωρίς γτ τότε μπορεί να είσαι και ευαίσθητη λόγω των ορμονών, θηλασμού κτλ
    • @nanouko κορίτσι μου να σε ρωτήσω όταν έχεις ανεβασμένο ζαχαρο το καταλαβαίνεις ; Νιώθεις κάτι ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...