Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν8


Recommended Posts

Αννα μαρια, αν βαλεις σκηνικα, μακιγιεζ, ενδυματολογο κτλ.. Η ζωη της πεθερας σου ειναι για σιριαλ..ουτε σιριαλ του παπακαλιατη να ηταν.. Εμενα η δικη μου δεν ειχε τοση πολυταραχη ζωη αλλα φροντιζει να αποκτησω εγω!

Μυριαμ, σχεδον τελειωσα με τα ρουχα και πετσετες.. Τα σιδερωσα κιολας.. Αυριο θα παω να παρω την καλαθουνα και σεντονια καλαθουνας, να τα πλυνω κι αυτα μεθαυριο και κυριακη λεω να ξεκινησω να ετοιμαζω βαλιτσα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 931
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχαχαχαχαχαχαχαα, Αγγελική, με πέθανες με τα σχόλια!!!!!!!!!!

Κορίτσια, εγώ παρ' όλο που θα πάρω αύριο τη συρταριέρα, δε θέλω ν' αρχίσουμε πλυσίματα και σιδερώματα. Νωρίς δεν είναι ακόμα; Νομίζω θα σκονιστούν αν τα κάνω από τώρα.

Α, δε σας είπα και το άλλο. Αύριο έχουμε πρωινό υποχρεωτικό σεμινάριο, το οποίο γίνεται σε εργάσιμο χρόνο. Πράγμα που σημαίνει ότι εμείς του εσπερινού, πηγαίνουμε το πρωί και απαλλασσόμαστε απ' το απόγευμα. Είπαμε στο διευθυντή να μας απαλλάξει, και δεν ήθελε, γιατί λέει, είναι άδικο!!! Ο βοηθός διευθυντής του είπε να απαλλάξει τουλάχιστον εμένα, και ευτυχώς δέχτηκε. Αλλά νιώθω άσχημα για τους άλλους συναδέλφους που θα πάνε και πρωί και απόγευμα, και είναι και από Λάρνακα, δεν είναι απ' την περιοχή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΙΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ Κ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ!!!!!!ΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΤΙΝ ΒΑΛΙΤΣΑ Κ ΓΩ ΛΕΩ ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΠΛΥΣΙΜΑΤΑ Κ ΣΙΔΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΓΩ ΤΙΝ ΒΑΛΙΤΣΟΥΛΑ!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΝΙΝΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριαμακι μου, δεν βλεπω την ωρα..

Αννα μαρια, γιατι πηγαινετε ολοι με ενα αυτοκινητο κι οχι ο καθενας με το δικο του?στην κατασταση σου, πρεπει να προσεχεις ποιος θα οδηγησει κτλ..οσο για τα ρουχα, ειναι νωρις να ξεκινησεις απο τωρα πλυσιματα κτλ.. Περιμενε λιγο ακομα για να ειναι φρεσκα και μυρωδατα για τον μικρο αντρικο!αντρεας να υποθεσω απο τον πεθερο η πατερα σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, εγώ υποτίθεται θα πήγαινα με το βοηθό διευθυντή, και κάποιες φορές με ένα από τους φιλολόγους και αν διοριστεί επιτέλους και ο εμποριολόγος που με πήγαινε για δύο χρόνια σχολείο, και με αυτόν. Και οι τρεις οδηγούν πολύ προσεκτικά.

Αλλά τελικά, ο βοηθός διευθυντής κανόνισε με το διευθυντή, τον άλλο (και κακό) βοηθό διευθυντή, και ο διευθυντής έφερε και τον ένα φιλόλογο, οπότε γίναμε πέντε... Φέτος τους έπιασε η τσιγκουνιά για τη βενζίνη, ενώ τουλάχιστον ο διευθυντής και οι βοηθοί διευθυντές παίρνουν, ο πρώτος γύρω στα τεσσεράμιση χιλιάρικα και οι δεύτεροι σχεδόν τέσσερα. Εγώ με 1900 περίπου (από αυτά μου αφαιρούν τη δόση του δανείου και διάφορα άλλα) και δεν κλαίγομαι. Τέλος πάντων, σήμερα που μας πήγε ο διευθυντής είχε πολύ ψηλό αμάξι, και σε κάτι κυρτώματα που είχε μας τράνταξε πάρα πολύ. Είπα στον καλό βοηθό διευθυντή να του πει να προσέχει, γιατί εγώ ντρεπόμουν, και ο κακός (και ξερόλας) βοηθός διευθυντής επέμενε ότι φταίει το αμάξι και όχι η οδήγηση. Τελικά ο καλός βοηθός του είπε και μια χαρά το πήγε μετά, δε μας τράνταξε καθόλου.

Ανδρέα λένε τον πατέρα μου. Τα πεθερικά έχουν τρία εγγόνια, οπότε άκουσαν και οι δύο το όνομά τους, και δεν έχουν απαιτήσεις, ούτε ιδιοτροπίες. Τους το είπε ο άντρας μου και δεν έχουν κανένα πρόβλημα. Αφού και στο πρώτο εγγόνι, η πεθερά είπε ότι δεν την πειράζει να βγάλουν την άλλη γιαγιά. Ευτυχώς σ' αυτά δεν έχουν κολλήματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακιααα!

τι κανετε?

αχ ρε νασιουλα μου, δεν λεει να διορθωθει ο συζυγος ε?ελπιζω να αλλαξουν τα πραγματα και να δει τι πραγματικα αξιζεις κοριτσι μου!μεγαλωσε και η μπεμπα ε?ολοκληρη κοπελα πλεον!τωρα κοιτα την υγεια σου εσενα και των κοριτσιων σου και ο συζυγος πιστευω και ευχομαι να καταλαβει τα λαθη του!

Αναστασακο μου η πεθερα σου τα χει παιξει τελειως ε. . .επιτηδες το κανει?αχχχ!

μυριαμακι αρχισες να ετοιμαζεσαι για την υποδοχη του μπεμπη λοιπον ε?αχ τι ωραιιιααα!

μικι μου τι κανεις?η κοιλιτσα?

madi, teddy dion, σια, αγγτ, αννα μαρια τα φιλια μου στις κοιλιτσες!

εγω κοριτσακια ειχα ραντεβου στο γιατρο χθες!

η μπεμπα εχει φτασει τα 710 γραμμαρια!το κοριτσι μας:)πολυ δραστηρια!ανοιγε και εκλεινε το στομα της και μας ξετρελανε με τα ναζια της:)

μου γραψε καμπυλη ζαχαρου να κανω σε 2 βδομαδες!για να δουμε . . .!

μου γραψε και κατι αναλυσεις αιματος για την πηκτικοτητα για να δουμε αν παμε καλα να σταματησουμε τις ενεσεις για την θρομβοφιλια!

απο την επομενη φορα μου ειπε θα παιρνω μαζι μου πρωινα ουρα για αναλυση!

αυτα τα νεα μου:)

:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aggt καλημεραααααααααα!!!! βλέπω ετοιμάζεσαι σιγά σιγά. Άντε μπράβο για να μην τα έχεις και άγχος!!!

Θέλω να γίνω μαμά καλημέραααααα!!!!! εγώ έχω ετοιμάσει τα πράγματα από την 30η εβδομάδα. Δεν άντεχα να περιμένω, άσε που τα έχω έτοιμα και είμαι ήρεμη!!!!

girl 84 μια χαρά είναι το κοριτσάκι σας! να είναι γερό και δυνατό!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσακια ομορφα,τι κανετε?

Αγγελικη μου εχεις δικιο, η πεινα δεν σηκωνει ευγενειες.....που θα παει δεν θα ερθει στιγμη που δεν θα μπορει να φαει για καποιο λογο?εκει να δεις τι θα φτιαξω και θα στειλω!! :twisted:

Girl μου μια χαρα η μπεμπουλα,Εξεταση για πηκτικοτητα?χμμμ μηπως επρεπε να μου το κανει κι εμενα για να σταματησω τις ενεσεις?θα τον ρωτησω την Παρασκευη που θα παω!

Αννα Μαρια δηλαδη εσυ θα εισαι πρωινη απο εδω και περα αν καταλαβα?

Κι εγω κοριτσια λεω οταν με το καλο φτασω 30η με 32η εβδομαδα να αρχισω πλυσιματα.Αλλωστε θα πρεπει λογο ζαχαρου να γεννησω 15 ημερες νωριτερα.Αραγε θα χρειαστει να την βαλουν και θερμοκιτιδα? :shock:

Μιριαμακι μου καποιο κοριτσι το ειχε κανει εδω μεσα δεν θυμαμαι ποια ομως,να πλυνεις σιγα σιγα και τα ετοιμα να τα βαλεις σε ναύλον συσκευασίες με φερμουαρ και οταν ερθει η ντουλαπα τα τακτοποιείς?

Σημερα εχω πονοκεφαλο,λετε να εχω καμια ανεβασμενη πιεση ή να ειναι φυσιολογικο?

Που ειστε καλε ολες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι κανετε ομορφά μου κοριτσακια??!!

Εγω καλα ειμαι αν κ εκανα ανησυχο υπνο!Μονη μου ματιαστηκα!Έλεγα καθε μερα τι ωραια που κοιμαμαι κ δεν με εχει επηρεασει η εγκυμοσυνη κ αυτο το βραδυ, αγανακτησα..Κουναγε συνεχεια ο μικρουλης μου, έβλεπα κ κατι περιέργα ονειρα..

Εκανα το καρδιογραφημα κ τις εξετασεις αιματος μια χαρουλα ολα!Περιμενω τωρα την καλλιεργεια του κολπικου κ την γενικη ούρων..Σηκωθηκα το βραδυ πήρα δειγμα για τη γενική κ η ωρα ηταν 4, ειχα πλυθει κ πριν κοιμηθω μια χαρα!Κ τελικα μου ειπαν το πρωι οτι επρεπε να τα εχω βαλει στο ψυγειο..... :cry:

Άντε παλι αυριο!

Αναστασία μου μηπως δεν κοιμηθηκες καλα γι αυτο εχεις πονοκεφαλο?Νομιζω παντως το οτι θα γεννησεις 2 εβδομαδες πριν την πητ δεν σημαινει οτι θα μπει το μωρακι σου σε θερμοκοιτιδα..

Νάσια μου προσπαθησε οσο γινεται να εισαι ψυχραιμη με την κατασταση που περνας για το καλο των κοριτσιων σου!!ίσως με λιγηήρεμη συζητηση καταλαβει ο αντρας σου ότι δεν ειναι σωστο να συμπεριφερεται ετσι σε μια γυναικα που εγκυμονει!Κ ενα παραπάνω το παιδί του!

Άννα Μαρία πρωινη σημερα?Μην αισθανεσαι ασχημα για τους συναδελφους.Ας μας σκεφτει κ μας καποιος!Που οπου κ να παω εκτος σπιτιού κανουν ολοι οτι δεν βλεπουν την κοιλιά μου ή εχουν ενα υφος του τύπου εγκυμοσυνες δεν ηθελες, καλα να παθεις, γιατι να σε προσεξουμε ή να σου δωσουμε τη σειρά μας??????

Αγγελική μου θα παρεις την καλαθουνα σημερα?Με το καλο να τη χαρεις κ με το μωρακι σου μεσα!

Μυριαμ καλοριζικα όλα σου τα ψώνια!

Σε ολες τις φουσκοκοιλίτσες καλημερα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινουλα λενε νομιζω οτι τα πνευμονια του μωρου δεν ειναι ετοιμα ακομα γι αυτο σκεφτηκα μηπως μπει και θερμοκοιτίδα....ή σου βαζουν να κανεις ενεσουλες για τα πνευμονια κατι τετοιο δεν ειμαι σιγουρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΑΝ Κ ΕΧΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΑ.

ΕΔΩ ΘΕΣΝΙΚΗ ΒΡΕΧΕΙ ΑΠΟ ΧΘΕΣ Κ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΕΧΕΙ ΔΡΟΣΟΥΛΑ Κ ΕΥΤΗΧΩΣ ΧΘΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.

ΤΙ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΤΕ?ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ Κ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ.ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΑΛΑΞΩ Κ ΤΟΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΕΥΧΩΣ ΘΑ ΠΑΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΡΕΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΧΙΧΙ.

ΓΚΕΡΛ ΜΟΥ ΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΑ ΚΑΝΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΑΝΧΩΘΩ.ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΤΙ ΝΕΑ?

ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Κ ΑΠΟ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ!!!!!!ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟ ΙΚΑ ΓΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΣ Κ ΟΥΡΩΝ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ :lol::lol::lol::lol::lol: ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΤΙΣ ΧΑΧΑ!!!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΜΠΕΙ ΘΕΡΜΟΚΙΤΙΔΑ ΚΛΠ.ΑΥΤΙΝ ΤΙΝ ΕΝΕΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ ΣΗΝΗΘΩΣ ΤΙΝ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΩΡΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΑΣΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 34 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΤΣΙ ΞΕΡΩ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!

Τ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω πολλες φορες πονακια σαν να με τραβανε οι σαλπιγγες,καπως ετσι!!!Φακη λεω σημερα να παρω και εξτρα σιδηρο χιχι!!

Κοριτσια βαζετε κρεμουλα στις θηλες,σας ειπε ο γυναικολογος?Αραγε βοηθαει οσο λενε για το θηλασμό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα δεν μου εχει πει κατι για τις θηλες..Λεω να περιμενω οταν γεννησω κ μετα να ασχοληθώ..Ή μηπως θα ειναι αργά..?

Μπάμιες με πατατούλες σημερα εμεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηδη απο τον 5ο μηνα μου ειπε να βαζω για να ειναι μαλακες οι θηλες και να μην ποναω σε περιπτωση θυάσμου.Παντως πολλα κοριτσια στις εβδομαδες μου εχουν και πρωτογαλα, εγω δεν εχω κατι ακομα,....γιατι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα εγκυούλες μου..;)...

και εδώ σήμερα αρκετή δροσιά....ουφφφ....λίγο να ανασάνουμε βρε κορίτσια... :P:P:P ......προσωπικά από τότε που αγόρασα το μαξιλάρι κοιμάμαι τόσο καλά που σκέφτομαι να το κρατήσω και για μετά....χιχι...αν θα το προλαβαίνω βέβαια από τον άντρα μου που το γλυκοκοιτάζει..... :lol::lol::lol::lol: ......χιχιχιιχι.....

κατερινούλα μου μια χαρά με τις εξετάσεις σου.....απλά θα χρειαστεί να ξανακάνεις τσίσα για τα ούρα.... :lol::lol::lol::lol: ......δεν πειράζει μωρέ...από τσισάκια όλες μας άφθονα... :lol::lol:

Girl μου η κουκλίτσα σας μεγαλώνει εε?...αχχ....το κοριτσάκι μου....να μου την φιλήσεις..;)

Μαρια 12 πώς είναι η κοιλίτσα σου?....το αγοράκι σου?.....

Μυριαμάκι μου μήπως να έπαιρνες αυτό το μαξιλάρι για να κοιμάσαι πιο ξεκούραστα βρε κοριτσάκι μου???...εγώ πολύ βολεύτηκα...:)....καλά που είπες για τον αποστειρωτή.....μόλις γυρίσαμε χθες σπίτι δοκιμάσαμε με τον άντρα μου τα μπιμπερό μεσα και ευτυχώς τα χωράει....όχι τίποτα αλλά έχω και πολύ καιρό που τα πήρα...;)....να πας να τον αλλάξεις σήμερα και εσύ...:)

Αναστασάκι μου και εγώ γύρω στις 32 εβδομαδες λέω να αρχίσω να πλένω τα ρουχάκια κτλ του μωρού....και να τακτοποιώ στην συρταριέρα του..;)......όσον αφορά την θερμοκοιτίδα να σου πω και εγώ έμεινα εκεί για 2 ημέρες και δόξα τον Θεούλη είμαι μια χαρούλα.....μήν ανησυχείς για την φραουλίτσα σου......εφόσον θα βγει 2 εβδομαδες νωρίτερα σημαίνει ότι θα είναι έτοιμη για να την πάρεις αγκαλίτσα..:)

Αγγελική μου δεν ξεκουράστηκες και εσύ καλή μου......πάρε το μαξιλάρι..;)......πωπω....προμοσιον κάνω..χαχα.. :lol::lol::lol:

Άννα Μαρία απήλαυσε την ημέρα σου σήμερα και το απόγευμα χαλάρωσε με τον Ανδρίκο σου.....και μην σκέφτεσαι κανέναν.....σε φιλώ...:)

Πολλά φιλάκια στην Νασιούλα μου, Δώρα μου, Ηλιάννα μου, Μαρί μου, Εύη μου, Βανεσσάκι μου, Λενάκι μου...

Αναστασία μου εγώ βάζω κρέμα αλλά όχι ειδική για τις θήλες, αλλά αυτή που βάζω και στην κοιλιά μου.......όσον αφορά το πρωτόγαλα, προχθες που επεξεργαζόμουν την περιοχή, πιέζοντας λιγάκι αμέσως έβγαλε πρωτόγαλα...και με μάλωσε ο άντρας μου γιατί λέει να μην τις πιέζω και αρχίσουν και τρέχουν όλη την ημέρα... :lol::lol::lol::lol: ....καλά ο αντρούλης μου έχει ειδικευθεί....χαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααααα....σήμερα βάση της ΠΗΤ μου μπήκαμε στον 7οοοοοοοοοοοοοοοοοο.....αχ.....άντε...κοντεύουμε και εμείς δειλά δειλά....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδία μου καλημερα κ σε σένα!Μπήκες στον 7ο ε?Με το καλο να περάσει κ αυτος ο μηνας κ να σαι καλα με το μωρακι σου!

Βαζω κ γω στο στηθος λαδακι που βαζω στην κοιλίτσα αλλά δεν δινω βαση στις θηλές γιατι ειναι για τις ραγάδες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερίνα μου......ναιιιιιι...μπήκαμε αισίως στον 7οοοοοοοοοο....αχχχχχχχχχ.......έχουμε όμως ακόμη....προηγείστε όλες εσείς και ακουλουθούμε σιγά σιγά και οι υπόλοιπες.....Η Παναγίτσα να μας προστατεύει όλες και να προσεχει τα μωράκια μας....

Να ρωτήσω κάτι βρε κορίτσια.......εσείς τί κάθισμα ΙΧΕ θα πάρετε?.....από 0-13, από 0-18 ή 9-18?.....έχω μπερδευτεί πολύ......το κυριότερο όμως είναι ότι δεν γνωρίζω καθόλου περί του θέματος τούτου.... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααα τι κανετεε..εμεις ακομα εδωωω με πονακια πιο δυνατααα και περιμενουμεεε...βαρεθικα να μετραωωω....σημερα μας εστειλαν και στο σλινγκ και ανυπομονω!!!Αναστασια μου εγω εκανα τις ενεσεις για τα πνευμονια τα εκανα στις 34 βδομαδες...αχ να ειναι η μερα σημεραααα να τελειωνωωωω.....σας βαζω φωτο με το σλινγκ....Αννα Μαρια εσυ δεν ειχες πει οτι ειναι με σκακι???Γιατι ειδα ενα και ειναι τελειο...αα και της Ηλιανας ειναι φανταστικοο ανυπομονωωωω...αα για τις θηλες τιποτα δεν βαζω...αλλα γενικα θα χρησιμοποιησω πλαστικες θηλες!Οσο για γαλα εγω τιποτα δεν βγαζω ακομα...αλλα δεν βγαζουν ολες οι γυναικες...φυσιολογικο ειναι αυτο!Με το καλο να τελειωσεις και τον 7οοο εγω απο καθησμα εχω ενα 0-13 κιλα και ενα 0-18 αλλα θα βαλω το πρωτο τωρα ειναι πιο μικρο και νομιζω καλυτερο για νεογεννητο.

post-1349-13873937632979_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη μου σε ευχαριστώ πολύ για την ευχούλα καλή μου.......και εσύ με το καλό να δεχτείς μέσα στο ΥΠΕΡΟΧΟ SLING την Μίλα σου.......πωπωωωωωωωωωωωωωωωω....είναι εκπληκτικόοοοοοοοοο.........πανέμορφοοοοοοοοοο........θέλω και εγωωωωω...αλλά δεν ξέρω τί χρώμα να επιλέξωωωωωωωωωωωωω.........αχχχχχχ.......με βοήθησες πολύ με το κάθισμα....για να ψάξω αυτές τις κατηγορίες.....σε φιλώ Εύη μου...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλίτσες!!!!!!!!

Εύη μου λίγο ακόμα και φθάνει η μικρή Μίλα!!!Με το καλό κοριτσάκι μου!!Καλά το sling απλώς τέλειο!!

Νασιούλα μου τι καλά μεγαλώνει η μπεμπούλα και είναι και δυνατή…Έτσι και η δικιά μου.Άντε με το καλό να κάνεις και το Doppler την Παρασκευή!Καλά αυτός ο άντρας σου πότε θα καταλάβει ότι δεν πρέπει να σε συγχύζει.Μυαλό καθόλου; Και πήρε και δώρο στον εαυτό του….Άβυσσος η ψυχή του…………….. (δεν ξέρω πώς να τον χαρακτηρίσω).Κάτσε να γεννήσεις με το καλό και άνοιξε το στόμα σου να μπουν τα απράγματα στη θέση τους!!!Σου στέλνω μια αγκαλίτσα!!!!!!!!!!

Αναστασάκο γλυκάκια η πεθερούλα, τι καλά……………….Είναι κάτι πράγματα που απίστευτα!! Πονοκέφαλο έχω και εγώ που και που και μάλιστα ημικρανία και μου είπε ο γιατρός ότι είναι φυσιολογικό οπότε μην ανησυχείς!

Vanessaki άντε να βγουν οι αναπληρωτές να ησυχάσεις κοριτσάκι μου!! Τι διάβασα και εσύ στο club με τις καλά σόγια;

Γλυκιά Miki στον έβδομο καλή μου;Τέλεια!!!!Για πότε περνάει ο καιρός ούτε που θα το πάρεις χαμπάρι...

Εδώ εγώ μπαίνω στο μήνα μου και ούτε που το κατάλαβα....

Αγγελικούλα την πήρες την καλαθούνα φιλενάδα;

Girl μου καλημέρα μεγαλώνει το κοριτσάκι μπράβο μπράβο και είναι και παιχνιδιάρικο!Με το καλό να κα΄νεις και τις υπόλοιπες εξετασούλες!

Μαράκι πως είσαι, ξεκουράσου καλή μου!

Muriamaki με γεια τις αγορές, με το καλό να τα χαρεί όλα ο μπεμπάκος. Τώρα όμως ξεκουράσου και εσύ παιδί μου!!!

Άννα Μαρία η ζωή της πεθεράς σου είναι ένα τρομερό σενάριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δώρα μου.....σε ευχαριστώ πολυ γλυκιά μου....και σε σένα αντεύχομαι με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου σύντομα την μπεμπούλα σου...;)......πλησιάζει η στιγμή που θα της δώσεις το πιο τρυφερό φιλάκι...αχχχχχχχχχχ..... :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηδη απο τον 5ο μηνα μου ειπε να βαζω για να ειναι μαλακες οι θηλες και να μην ποναω σε περιπτωση θυάσμου.Παντως πολλα κοριτσια στις εβδομαδες μου εχουν και πρωτογαλα, εγω δεν εχω κατι ακομα,....γιατι?

Φραουλίτσα εμένα μου έδωσαν ένα δειγματάκι για τις θηλές εχθές στο φαρμακείο

θα πάρω να ρωτήσω τον γιατρό και αν είναι θα το βάλω!

Πρωτόγαλα δεν έχω ούτε εγώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρακι πριν τον 5ο που δεν εβαζα ολο τεντωμενες τις ενιωθα, να τσουζουν και να πονανε,μετα απο χρηση της κρεμας τωρα ειναι αρκετα μαλακες μπορω να πω και σπανια να τσουξουν!Ναι ειμαι κι εγω στο κλαμπ με τις σουπερ πεθερες,αστα να πανε!!

Μικι πλησιαζουμε κι εμεις .....βεβαια εγω ολο βλεπω 3/12 πητ και μετα θυμαμαι οτι θα γεννησω 15 ημερες νωριτερα!!Ωρες ωρες εχω αγωνια, αλλες φορες με πιανει πανικος...πω πω για να δουμε.....

Τις θηλες σου μην τις πειραζεις μπορει να προκαλεσεις πρόωρο τοκετο,προσεχε!

Ευη απλα τελειο το σλιγκ!!!Μαλλον γι αυτο το σ/κ σε βλεπω.... :D

Η Νια που ειναι?Το Βανεσσακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia 32 μου η κουνιάδα μου γέννησε με καισαρικη 2 βδομάδες νωρίτερα λόγω σακχάρου. Το μωρό το έβαλαν μια μερα στην θερμοκοιτίδα καθαρά για προληπτικούς λόγους (ή για τα χρήματα τι να πω?) μαμά και μωρό ήταν μια χαρά, 3450 γεννήθηκε. Μην αγχώνεσαι, και δε σημαίνει ότι θα μπει και το δικό σου, αλλα κορίτσια που διαβαζω εδώ γέννησαν ακόμη και στην 33η και δεν μπήκε το μωρό ουτε μια μέρα!!!

κατερινούλα 11 καλημερούδιαααααααα , πώς ειμαστε καλά?

miki 82 καλά είναι το αγοράκι μου, κουνιέται συνεχως το μαναράκι μου, φτουυυυυυυυ φτουυυυυ!!

Το μαξιλάρι αυτό από που το αγόρασες; Εγώ έχω 6 μαξιλάρια και κοιμάμαι όταν με αφήνουν οι αυπνίες βέβαια. Μπήκατε και στον 7ο!!!!! Άντε καλή συνέχεια!!!!! Εγώ για αρχή έχω καθισματάκι μικρό, ήταν με το καρότσι , Cam, αργότερα θα δω τι θα πάρω όταν μεγαλώσει πρώτα ο θεός!!!

kiska με γεια το υπεροχοοοοοοοοοοοο σλινγκ!!!Άντε πλησιάζει η ώρα που θα κρατήσεις αγκαλίστσα και την μπεμπούλα σου!!!!!!!

Teddy_Dion πώς είσαι σήμερα????όλα καλά??το μπεμπέ σου;;;;

φιλάκιαααααααααααα σε όλεςςςςςςςςςςςςςς

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...