Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010 Νο4/οι ξεσηκώστρες & το σποράκι!


Recommended Posts

Αμαν ρε γμτ. Εγραψα μια χαρα και οταν πιγα να ποσταρω μου βγαζει ERROR και οτι η σελιδα δεν ειναι διαθεσιμη :evil::evil:

Τωρα ολα χαθικαν και εγω ειμαι πολυ κουραζμενη για να ξαναγραψω, ασε που κοντεβει να παθει μπλακ αουτ το μιαλο μου τωρα.....

Μαριεττακι σινχοραμε αλλα τα ιπολιπα αυριο.... :ympray::ympray::ympray:

Φιλακια πολλα μανουλες,,, καληνυχτα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θα την βρείτε την άκρη.. θα προσαρμοστεί κι εκείνη κι ο μικρός..

Κι εγώ το ψάχνω!! Βρήκα μία σχολή στη Ν. Σμύρνη, αλλά ακόμα δεν έχουν ξεκινήσει τμήμα γιόγκας.. έχουν ένα σωρό άλλα, πιλάτες, ζούμπα, χορό κλπ...

Πάω κι εγώ.. φιλάκια, καληνύχτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλες καλημερα!!!!!χρειαζομαι ενα τονο καφε ηδη εχω εχω πιει 2 :crazy::crazy::crazy: !!!!!ειμαστε ξυπνιες απο τις 3και 30 σερι!!!!!!θυμηθηκα τι γινιταν οταν θηλαζαμε!!!!χωρις λογο ετσι ξαφνικα ξυπνησε και δεν ξανακοιμοταν και κοιμηθηκε και σχετικα αργα!!!!!ειμαι ενα ρακος!!!!!!

Δεσποινα καλως ηρθες!ειδα φωτο στο facebook απο τη μικρη σου στη βαφτιση μια κουκλιτσα ειναι!!!!!!!!

εγω νιμιζω μια χαρα τα πηγατε για πρωτη μερα Μαριετακη μηπως κολαγε επειδη ησουν και εσυ εκει?

ευτυχως ειναι συγγενης τουλαχιστον !

Ευη υπομονη θα προσαρμοστει το κοριτσακι σου!

κοριτσια νυσταζω!!!!!!!!!! :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!

Πολύ καφέ σήμερα όλες μας βλέπω...

Είμαι στην δουλειά, το αφεντικό λείπει και τα πράγματα είναι αρκετά ήρεμα. Χαλαρά....τι ωραία!!!

Μέχρι στιγμής μου αρέσει που γύρισα στην δουλειά...δουλεύω 6ωρο και περνάει η μέρα πολύ γρήγορα και βλέπω και αρκετά το αντράκι μου.

Χθες είχαμε και επέτειο γάμου με τον Δημήτρη - 3 χρόνια. Πως περάσανε τόσο γρήγορα? Περνάω καλά και δεν το έχω καταλάβει..

Ο Νώντας είναι μια χαρά, περιμένουμε από μέρα σε μέρα να σκάσουνε και τα άλλα 2 δοντάκια και να έχουμε 4!! Έχει λίγη γκρίνια αλλά τον βάζω στο καρότσι και βολτάρουμε και τα ξεχνάει όλα..ας είναι καλά και το τζελ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενία χρόνια σας πολλά!! Με υγεία και κάθε καλό και να χαίρεστε το παιδάκι σας!!

Στέλλα συνεννοημένα είναι τα παιδιά μας;;; Κι ο δικός μου ξύπνησε στις 3!! Και κοιμήθηκε στις 6... :shock::shock::shock:

Σήμερα πήγαμε στην εκκλησία και κοινωνήσαμε κι οι δύο, μιας κι είναι η γιορτή μου! Να με χαίρεστε!! :D

Χρόνια πολλά σε όσους έχετε που γιορτάζουν!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρούλα χρονια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!! να εισαι γερη κι ευτυχισμενη διπλα στα αντρακια σου κι ευχομαι ο,τι καλυτερο για την οικογενειακη και προσωπικη σας ευτυχια!!! η μανα ειναι ο βραχος του σπιτιου,μη το ξεχνας,οποτε αν εσυ εισαι γερη και δυνατη,ολα τα υπολοιπα γινονται!!!!

Ευγενια χρονια πολλα και σε εσας!!! να ειναι παντα ευτυχισμενοι,να χαιρεστε το βλασταρι σας και με το καλο να ερθουν και τα επομενα!!!!

Στελλα,εσυ δεν εχεις χρονια πολλα :)):)) ,αλλα εχεις την αμεριστη συμπαρασταση μου,γιατι κι ο δικος μου σημερα ξυπνησε 05:00,06:20 μεχρι τις 07:15...οποτε του εφτιαξα γαλα και ξεραθηκε μαζι με την μαμα του μεχρι τις 09:10......μαλλον παμε για τεταρτο δοντι,γιατι το τριτο εχει ηδη κανει την εμφανιση του!!!

σημερα εχω ενα κεφαλι καζανι,κανω τα απαραιτητα στο σπιτι,πηγαμε για ψωνια...γαμωτο ξεχασα οτι τα φαρμακεια σημερα ειναι κλειστα και χρειαζομουν ορο για την μυτουλα του,αλλα για καλη μου τυχη βρηκα ενα που εφημερευει κι ηταν κοντα στο σπιτι....τωρα ο μικρος κοιμαται,οπου να ειναι θα ξυπνησει...και θα συνεχισουμε την μερα μας!!!!

φιλια και μη ξεχνιεστε οι εορταζοντες:ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΛΥΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα Ρουλα!!!!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] να χαιρεσαι το ονομα σου υγεια και ευτυχια στην οικογενεια σου!!!!!δεν ξερω τι παθανε μιλαμε ειμαι πτωμα!

Ευγενια χρονια σας πολλα παντα να εισαστε ερωτευμενοι και αγαπημενοι και να μεγαλωσετε τη οικογενεια σας!!!!!! [smilie=love6.gif][smilie=love6.gif][smilie=love4.gif]

Εμεις σημερα κλεινουμε 6 χρονια σχεσης!!!!!τον αγαπω πολυ!!!!!!!!!!!!!! [smilie=love2.gif][smilie=love2.gif][smilie=love2.gif][smilie=love2.gif][smilie=love2.gif][smilie=love2.gif][smilie=love2.gif][smilie=love2.gif][smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα Ρουλα!!!!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] να χαιρεσαι το ονομα σου υγεια και ευτυχια στην οικογενεια σου!!!!!δεν ξερω τι παθανε μιλαμε ειμαι πτωμα!

Ευγενια χρονια σας πολλα παντα να εισαστε ερωτευμενοι και αγαπημενοι και να μεγαλωσετε τη οικογενεια σας!!!!!! [smilie=love6.gif][smilie=love6.gif][smilie=love4.gif]

Εμεις σημερα κλεινουμε 6 χρονια σχεσης!!!!!τον αγαπω πολυ!!!!!!!!!!!!!! [smilie=love2.gif][smilie=love2.gif][smilie=love2.gif][smilie=love2.gif][smilie=love2.gif][smilie=love2.gif][smilie=love2.gif][smilie=love2.gif][smilie=love7.gif]

να που εχεις κι εσυ χρονια πολλα!!!!!!!!!!ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΑΣΤΕΙΡΕΥΤΗ ΑΓΑΠΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά Ρούλα!!!! Να σε χαιρόμαστε κι εσύ να χαίρεσαι την οικογένειά σου!!!!! Πάντα με υγεία και ευτυχία!!!!

Ευγενεία χρόνια πολλά και σε σας! Να είστε πάντα αγαπημένοι και να περνάτε καλά ώστε να καμαρώνετε το παιδάκι σας ή τα παιδάκια σας (!!!!!!)....

Εμείς εδώ στην δουλειά ζούμε μια τρέλα λόγω προετιμασίας μετακόμισης αλλά δεν μπορώ να μην μπαίνω να μαθαίνω νέα σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε βρε χαρες σημερα...καλημερα κοριτσια και:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΡΟΥΛΑΑΑΑ [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif] ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΤΟΥΣ....

ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΑΙ ΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΣΑς ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ [smilie=love3.gif][smilie=love3.gif][smilie=love3.gif][smilie=love3.gif][smilie=love3.gif][smilie=love3.gif]

ΣΤΕΛΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΝΑ ΕΙΣΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΓΙΑ 1006 ΑΚΟΜΑ ΧΡΟΝΙΑ [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love6.gif][smilie=love6.gif][smilie=love6.gif][smilie=love6.gif]

τα ειπα ολα νομιζω εεε??να καλωσορισω και εγω την δεσποινα και να της ευχηθω καλες αντοχες με μας τα τρελοκομεια που παει να μπλεξει...και να συστηθω και εγω..με λενε μαρια ειμαι απο την κρητη εχω το πιο μεγαλο μπεμπονι της παρεας και να επισημανω πως δεν ειναι παιδι αυτο αλλα.................. δεν μπορω να βρω ικανοποιητικο χαρακτηρισμο..εχθες κοιμηθηκε στην ωρα του 7.30-8 αλλα ξυπνησε 10 ευτυχως ειπιε γαλα και ξαναταβλιαστικε αλλα το 6 η ωρα δεν το γλιτωσαμε..ξανα...υποφερω...ουτε μωρο δεν τα εκανε αυτα..σας νοιωθω κοριτσια

μαριεττα καλα τα πηγατε για πρωτη φορα νομιζω...υπομονη και με τον καιρο θα τα πανε μια χαρα..και ειναι λογικο η κοπελα να φοβαται να τον ταισει γρηγορα για πρωτη φορα..θυμασαι πως ησουν εσυ την πρωτη φορα που τον ταισες με το κουταλι...???διπλοπροσεκτικες ημασταν ολες και καναμε σιγα σιγα..εεε τωρα πια το πηραμε το κολαι και μπουκωνουμε..οποτε θα μαθει και η κοπελα..

στελλα ηρθε?η ακομα την περιμενεις?

φευγω παω να τελειωσω το μαγειρεμα σημερα εχει βλητα το μενου βραστα με πατατουλες και κολοκυθακι..μιαμ μιαμ..το σκιζει και ο μπεμπης οποτε καλυφθηκαμε.. :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανες!!!!!

σημερα ειναι μια απο αυτες τις μερες που λεω μανα γιατι με γεννησες!!!!

το τι τρεξιμο γκρινια κτλ με την μικρη δεν λεγετε!!!!

ειναι τερατακι!!!

θελει να στεκετε παντου με το ενα χερι και τρεποπαιζουν τα ποδια της σαν να κανει σερφινκ!!!

παω διπλα να την προσεχω βαζω το χερι μου μην χτυπησει και η ανεξαρτητη γυναικα με διωχνει στην κυριολεξια!!!πιανει το χερι μου και μου το σπρωχνει,μην σας πω ετοιμη ειναι να μου πει ...αι μωρη....

ρουλιτσα μου χρονια πολλα υγεια και μαγεια!!!!!

στελλακι ευγενια να χαιρεστε την οικογενεια!!!φτου σας και χρονια πολλα!!!!!

σημερα μεσα σε ολα εφτιαξα και σπανακοπιτα!!!!τρελενομαι!!!!παω να την βαλω να κοιμηθει και επιστρεφω με φωτο απο το τερατακι μου!!!

και επιμενω ΕΙΡΗΝΑΚΗ που εισαι καλε???

δεσποινα να μπαινεις συχνα καλε...ελα που εισαι ολα τα κοριτσια σε καλωσορισανε!!!!η μικρη θεα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι μην βαρατε!!!!!!

διαβαζω κανω την καθαριστρια και την γραμματεα στο ιατρειο και την μανα στο σπιτι!!!!!!!!!!!!!!

ο παναης καθε πρωι που ξυπναει λεει...δεν θελω να παω σχολειο ....του λεμε γιατι ????και λεει γιατι δεν θελω να τρωω μαρμελαδα (τους βαζουν καθε πρωι με ψωμακι)

κατα τα αλλα παιζει ,εκανε φιλους συμμετεχει και ποτε δεν μας ζηταει,αντιθετως οταν παω να τον παρω λεει οχιιιθελω να κατσω......βγαλτε συμπερασματα με το παλαβο :lol:

ρε Στελλα κανε τεστ μας εσκασες

Δεσποινακι καλως ηρθες,ξερω σχεδον τα παντα για σενα....γιατι ως γνωστο ειμαι κουτσομπολα :lol: οχι μαθαινα καποια στιγμη απο την wendy

εδω δεν ειναι να χανεσαι ομως.............βαλε καμμια φωτο την μπεμπουλας γιατι εκτος απο καλη μουρλοπαρεα ,κανονιζουμε και συμπεθερια :D

Ρουλι χρονια πολλα

το ιδιο και σε εσας Ευγενια και στελλα!!!

Μαρακι κουκλι ο Μανωλιος

ποτε περιμενουμε νεα για την μανωλιτσα :roll:

ρεββεκουλα μου μια χαρα ειναι η μικρουλα,το χαλι το εγκαινιασατε????? ;)

Αναστασουλα σε εχασα ρε!

παναγιωτα τα ρουχα και τα ματια σου...πως αντεδρασε ο αντρουλης σου???????

ευουλιτσα σε φιλω

κατερινακι κουραγιο η κορακλα ερχετε....ρε συ δεν εχω καταλαβει τι εννοεις οταν λες οτι προσεχατε και εμεινες εγκυος :roll:

σας φιλω ολες μουρλες και μη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι μην βαρατε!!!!!!

διαβαζω κανω την καθαριστρια και την γραμματεα στο ιατρειο και την μανα στο σπιτι!!!!!!!!!!!!!!

ο παναης καθε πρωι που ξυπναει λεει...δεν θελω να παω σχολειο ....του λεμε γιατι ????και λεει γιατι δεν θελω να τρωω μαρμελαδα (τους βαζουν καθε πρωι με ψωμακι)

κατα τα αλλα παιζει ,εκανε φιλους συμμετεχει και ποτε δεν μας ζηταει,αντιθετως οταν παω να τον παρω λεει οχιιιθελω να κατσω......βγαλτε συμπερασματα με το παλαβο :lol:

ρε Στελλα κανε τεστ μας εσκασες

Δεσποινακι καλως ηρθες,ξερω σχεδον τα παντα για σενα....γιατι ως γνωστο ειμαι κουτσομπολα :lol: οχι μαθαινα καποια στιγμη απο την wendy

εδω δεν ειναι να χανεσαι ομως.............βαλε καμμια φωτο την μπεμπουλας γιατι εκτος απο καλη μουρλοπαρεα ,κανονιζουμε και συμπεθερια :D

Ρουλι χρονια πολλα

το ιδιο και σε εσας Ευγενια και στελλα!!!

Μαρακι κουκλι ο Μανωλιος

ποτε περιμενουμε νεα για την μανωλιτσα :roll:

ρεββεκουλα μου μια χαρα ειναι η μικρουλα,το χαλι το εγκαινιασατε????? ;)

Αναστασουλα σε εχασα ρε!

παναγιωτα τα ρουχα και τα ματια σου...πως αντεδρασε ο αντρουλης σου???????

ευουλιτσα σε φιλω

κατερινακι κουραγιο η κορακλα ερχετε....ρε συ δεν εχω καταλαβει τι εννοεις οταν λες οτι προσεχατε και εμεινες εγκυος :roll:

σας φιλω ολες μουρλες και μη

την Αννα,την Ελενη κι εμενα μας εχεις χεσμενες!!!! γιατι καμια αναφορα στο προσωπακι μας; [smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=tongue2.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!Τι κάνετε?

Ρούλααααα χρόνια πολλά και καλάάάάάάά!!!!!

Στέλλα και Ευγενία,να είστε πάντα ευτυχισμένες και ερωτευμένες με τα αντράκια σας!!

Ρεββέκα,τρελή φάτσα η μικρή!!Ο δικός μου στέκεται στο πάρκο και κρατιέται με το ένα χέρι και με το άλλο προσπαθεί να πιάσει τα σχέδια στο στρωματάκι του πάρκου και φυσικά...πέφτει!! :lol: Θα με τρελάνει αυτό το παιδί!!

Ειρήνη,μια χαρά ο Παναής!! ;) Βάλτου εκεί μια φέτα ψωμί με μερέντα να στανιάρει!! :lol: Δίκιο έχει η Μαριέττα,εμάς μας έγραψες ε??!!Αλλά δεν σου κρατάω κακία,αφού τα λέμε στο φατσομπούκι!! :mrgreen:

Στέλλα,ακόμα να κάνεις το τέστ?

Παναγιώτα,το βιολογικό στο Χαϊδάρι είναι δίπλα στην πλατεία ηρώων προς την μεριά των everest,έχει ποικιλία από διάφορα που μπορείς να δώσεις για απόγευμα,εγώ δίνω εναλλάξ βρώμη,σιμιγδάλι και ρυζάλευρο ή γιαούρτι.

Μαριέττα μου,καλούτσικα τα πήγατε για πρώτη φορά...Βέβαια το ότι πήγε να πέσει,κι εμένα δεν μου άρεσε αλλά ίσως ακόμα δεν ξέρει η κοπέλα για το τι είναι ικανός ο μικρούλης σου!! 8-)

Έχω πονοκέφαλο,δεν θυμάμαι άλλα...δεν έφαγε και καλά ο μικρός το μεσημέρι,και όλο μου τον ξυπνάνε τα κ%$&*μηχανάκια...μόλις κλείσει τα ματάκια του..βρρρρρρρρρρ :evil::evil::evil: Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη μια χαρουλα ο μικρος!!!!!!καλα τα παει!!!!!θα το κανω αυριο αν δεν αδιαθετησω!

Ρεββεκακη τρελο φατσονι η μικρη και μου φαινεται και τσαμπουκαλου!!!!! τη θερμοκρασια εχετε εκει ?θελω και εγω να στρωσω αλλα κανει απιστευτη ζεστη ρε γαμωτο!

ελεος μς αυτα τα μηχανακια μα καλα δεν υπαρχει τροχαια!!!!!!!! [smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif]

Μου φαινεται θα ερθω και εγω στο Αιγαλεω γιατι στο Περιστερι δεν εχει τετοιο μαγαζι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη μια χαρουλα ο μικρος!!!!!!καλα τα παει!!!!!θα το κανω αυριο αν δεν αδιαθετησω!

Ρεββεκακη τρελο φατσονι η μικρη και μου φαινεται και τσαμπουκαλου!!!!! τη θερμοκρασια εχετε εκει ?θελω και εγω να στρωσω αλλα κανει απιστευτη ζεστη ρε γαμωτο!

ελεος μς αυτα τα μηχανακια μα καλα δεν υπαρχει τροχαια!!!!!!!! [smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif]

Μου φαινεται θα ερθω και εγω στο Αιγαλεω γιατι στο Περιστερι δεν εχει τετοιο μαγαζιε

σημερα ειχαμε 30 βαθμους αλλα μονο το μεσημερι ειναι ετσι,το πρωι νωρις και το βραδυ εχει ψυχρα!!!το σπιτι μου γενικα ειναι πολυ δροσερο το καλοκαιρι οποτε δεν μας χαλασε το χαλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα ειναι σκετη τρελα να τα βλεπεις να κρατιουνται με το ενα χερακι και με το αλλο να ψαχνουν ασχετα πραγματακια ή να προσπαθουν να πιασουν διαφορα...λες και το παιζουν ανετοι κι ωραιοι!!!

για τα μηχανακια τωρα:το σπιτι ειναι δικο σας;τα παραθυρα ειναι διπλα;αν ναι στο πρωτο και οχι στο δευτερο,δε το κανετε να γλυτωσετε απιστευτη ηχορυπανση;ειναι κοστος,αλλα γλυτωνετε και κρυο το χειμωνα ετσι...

Λυδια εισαι σκετο αλητακι!! μοιαζεις απιστευτα στον μπαμπα(μαμα μη ζηλευεις!!) και μπορεις ανετα να κανεις παρεα με ενα αλλο αλητακι εδω:τον λενε Μανωλιο κι ειναι Κρητικαρος και το λεει η ψυχουλα του!!! κι αμα λαχει,θα πει και καμια μαντιναδα για να καψει την καρδια σου,γιατι ειναι αντρακι!!!

Σαρα να πεις στον Καπετανιο οτι "εμεις οι Αγγλοι" ετσι πρεπει να παιρνουμε το πρωινο μας:ψωμακι,βουτυρο,μαρμελαδα,τσαι (αντε για την αφεντια του γαλα),αυγουλακι...ε!!φτανει...πρωι ειναι!!!

Νατασσακι πώς ειναι οι παππουδες;με την βαπτιση πώς πας;εμεις σχεδον τελειωσαμε...ουφ!! δε το πιστευω!!μενουν κατι γλυκακια για μετα κι οκ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη μια χαρουλα ο μικρος!!!!!!καλα τα παει!!!!!θα το κανω αυριο αν δεν αδιαθετησω!

Ρεββεκακη τρελο φατσονι η μικρη και μου φαινεται και τσαμπουκαλου!!!!! τη θερμοκρασια εχετε εκει ?θελω και εγω να στρωσω αλλα κανει απιστευτη ζεστη ρε γαμωτο!

ελεος μς αυτα τα μηχανακια μα καλα δεν υπαρχει τροχαια!!!!!!!! [smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif]

Μου φαινεται θα ερθω και εγω στο Αιγαλεω γιατι στο Περιστερι δεν εχει τετοιο μαγαζι!

Κοριτσάκι μου,3 μαγαζιά με βιολογικά έχετε:

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

ΒΙΟΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - Ηροδότου 27

ΒΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΘΗΣΑΥΡΟΣ - Δ. Γούναρη 9 - Τηλ. 210 57 86 922

ΓΩΝΙΑ - ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ Ε. - ΜΑΝΔΡΩΝΗ Θ. Ο.Ε. Πίνδου 11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες!ειμαι αρκετα καλυτερα απο αναγουλες ελπιζω να κρατησει...ευγενια και στελλα να τα χιλιασετε με τους αντρες σας να ειστε παντα αγαπημενοι [smilie=love7.gif]

μαριετακι ολα καλα πηγαν μπραβο!δες και τις επομενες φορες πως θα παει και αποφασιζεις.

ρεββεκα τι παραπονιεσαι βρε που κυνηγας τη μικρη σου???εγω γι'αυτη τη στιγμη ζω!!πολυ ωραια η μοκετα σας και μεγαλη να αλωνιζει ανετα η μικρη σου!εγω να δω τι θα κανω που ειμαστε στριμογμενοι σε αυτο το σπιτι δεν θα εχει που να μπουσουλισει το παιδι.εμενα το μονο που εχει αλλαξει ειναι οτι οταν τον βαζω λιγο στα ποδαρακια του κανει κατι σε στυλ χοροπηδητο..αλλα να τον κρατησω απο τα χερακια ουτε λογος δεν ειναι ετοιμος και δεν θελει οποτε δεν πιεζω κι εγω.

ρουλακι χρονια πολλα !!!

ειρηνη λες να ειναι κορουλα??καλα να'ναι μονο.. εγω μεχρι να γινει η αυχενικη δε δενω τιποτα γιατι εχω φαει πικρες στο παρελθον...οταν λεω προσεχαμε εννοω οτι στιγμιαια στην αρχη εγινε λιγο χωρις "τα πολεμοφοδια" κι ετσι εγινε..αλλη φορα μεσα στο μηνα δεν υπερξε :shock::shock::shock: αυτο βεβαια δεν το λες προσοχη ακριβως :roll:

στελλιτσα αντε περιμενω αυριο νεακια σου αν και υποψιαζομαι οτι θα'χω παρεουλα! :ymparty::ymparty::ymparty: να το κανεις πρωι πρωι πιανει καλυτερα.

ανουλα σηκωνεται κι εσενα ο μικρος σου ε??αντε να δουμε και το δικο μου ποτε θα μας κανει τη τιμη,χρυσο τον εχω κανει!

κοριτσια για πειτε??ειναι κανενα μωρακι που δεν εχει πει ακομα μαμα μπαμπα και γενικα συλλαβουλες η μονο εμεις μειναμε παλι αμανατι??

δεσποινα καλωσηρθες!

α!δε σας ειπα ο γιαννακης εμαθε να κολαει 5!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριέττα μου,δικό μας είναι το σπίτι και με κλειστά τα παράθυρα δεν ακούγεται,απλά τώρα καλοκαίρι τα αφήνω ανοιχτά για να μπαίνει δροσιά,δοκίμασα να αφήνω κλιματιστικό αλλά ο μικρός έχει μύξες και λέω μήπως φταίει αυτό.Το πρόβλημα είναι ότι το δωμάτιο κοιτάει δρόμο και έτσι τρώμε όλη τη φασαρία,αν φτιάξουν λίγο τα πράγματα θα ανοίξουμε το άλλο μισό σπίτι που κοιτάει την αυλή και θα βρούμε την ησυχία μας(το νοικιάζουμε το μισό γιατί ήταν πολύ μεγάλο σπίτι για 1 άτομο που ήταν ο άντρας μου).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε?εχω απελπιστει με τον γιο μου..(λυδια μου αν κανετε παρεα σας βλεπω να σκαρφαλωνετε στα βουνα για αναρηχηση)..τι εκανε παλι εε?τα μεσημερια που ειναι εδω και ο αλεξης πηγαινουμε απο πανω και καθομαστε ολοι μαζι στο κρεβατι μπας και φιλοτιμηθει και κοιμηθει..αυτο βεβαια δεν γινετε ποτε αφου το καμαρι παιζει με τον μπαμπουλι του και ακομα και να κουτουλαει στο κρεβατι του δεν παει..τον αφηνουμε λοιπον και περιφερεται γιατι δεν θελει να ειναι και κλεισμενος στο δωματιο..παει λοιπον στο δικο του επαιζε στριγκλιζε τον ακουγαμε..σε καποια φαση υσηχια σχεδον εκτος απο καποια γελακια ενοχα..ωχ σκεφτομαι και παω...τρομοκρατηθηκα τον ειδα σκαρφαλωμενο στο σκαμπο(ειναι σαν πουφ αλλα ειναι σκληρο σαν ζαρι φανταστειτε ντυμενο με υφασμα αλλα σκληρο δεν βουλιαζει οταν καθεσε)και φωναζω αποτην τρομαρα μου με ακουει και τρομαζει και αυτος και εκει που επεφτε προλαβαινω και βαζω τα χερια μου και δεν τρανταξε εντελως το κεφαλι του κατω(ευτυχως εχω ακομα το χαλι στο δωματιο του)ουτε εγω δεν ξερω ποση ωρα εκανα να συνελθω και οι δυο μας δηλαδη...

ρε κοριτσια τι αλλο να κανω?να αδειασω το σπιτι?και οσα μη και οχι και αν του λεω εκεινος θα κανει του κεφαλιου του...και οσο ειναι στην θεση του εχει καλως ποτε θα ανοιξει δεν ξερω...

ρεββεκα τι κουκλα η μικρη και να αφηνεις το παιδι ελευθερο...ειδες τον δικο μου πως εγινε με την πολλη ελευθερια?

κατερινακι θελεις να σου πω κι αλλες ιστοριες μπας και σε πεισω να αφησεις το παιδι εκει που καθεται?στην κατασταση σου δεν εισαι για τρομαρες.. ;);););)

ειρηνη μια χαρα ο παναγιωτακης..

και εγω θελω να δροσισει οχι να κρυωσει η να αρχισει βροχες αλλα να μην εχει τετοια ζεστη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Μαρία!!Τι ταρζανάκι είναι αυτό???!!!Φαντάζομαι την τρομάρα σου!!!Ο δικός μου τώρα που κάναμε μπάνιο,τον πάω στο υπνοδωμάτιο και τον βάζω να κάτσει στη μέση του κρεβατιού μας για να τακτοποιήσω το κρεβατάκι του,και εκεί που καθόταν όμορφα και ωραία,κάποια στιγμή βάζει δύναμη στα πόδια του,ανασηκώνεται και κάνει μια βουτιά μπροστά! :shock::shock::shock::shock: Στο τσάκ τον πρόλαβα να μην φύγει από το κρεβάτι!!Θα μας πεθάνουν τα σκατούλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α καλα αννα απο τετοιες τουμπες αλλο τιποτα ευτυχως ειναι και χαμηλο το κρεβατι μας και ετσι ουτε καρουμπαλο..εγω το κρεβατι του το φτιαχνω οταν ειναι εδω ο αλεξης αλλιως τον αφηνω κατω...και οπου θελει ας παει..

ειλικρινα δεν ξερω τι αλλο να κανω..σε δευτερολεπτα μεσα εξαφανιζεται...

λετε να ειμαι κακια μαμα?? :(:(:(:( να μην δινω στο παιδι μου την απαραιτητη προσοχη??αλλα και παλι δεν θελω να ειμαι απο τις μαμαδες που ειναι συνεχεια μη και μη και μη..τι δεν κανω καλα γαμωτο??? :-s:-s:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...