Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010 Νο4/οι ξεσηκώστρες & το σποράκι!


Recommended Posts

Ρουκ Ζουκ είναι ο τίτλος ενός ελληνικού τηλεπαιχνιδιού, το οποίο προβαλλόταν από τον τηλεοπτικό σταθμό Mega Channel από τον Απρίλιο του 1994 έως τον Ιούνιο του 1997.

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%A1%CE% ... F%85%CE%BA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kata ta legomena ths mamas mou theorei pws htan entelos anorimh gia na ginei mana sta 18 ths, me evlepe san mia zontanh koukla etsi mou leei.. Otan gennhse kai ton deftero aderfo mou sta 30 ths eixe pleon thn orimotita na skeftei alios kai etsi ton megalose telios diaforetika apo emas (emena kai ton proto aderfo mou)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κι εγω συμφωνω οτι σημασια εχει πώς νιωθεις κι οχι ποσο εισαι..αλλα για να ειμαστε και λιγο αντικειμενικες,η διαφορα ηλικιας ειναι ενα θεμα..οταν θα πηγαινω να παιρνω τους ελεγχους του παιδιου κι αυτο θα συγκρινει αθελα του τις αλλες μαμαδες που θα ειναι νεοτερες με την δικη του,ε δε θα νιωθει καπως; και αυτο να ειναι το λιγοτερο πες,αλλα οταν θα ειναι 20 χρονων και εμεις θα ειμαστε σχεδον 60,δε θα νιωθει μια ανασφαλεια για το μελλον του;

θα με κανετε να καπνισω και βαριεμαι να παω εξω...απο την αλλη,ευχαριστω τον Θεο που με αξιωσε κι εγινα μανα και δε θα πρεπει να ειμαι αγνωμων,αλλα;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουκ Ζουκ είναι ο τίτλος ενός ελληνικού τηλεπαιχνιδιού, το οποίο προβαλλόταν από τον τηλεοπτικό σταθμό Mega Channel από τον Απρίλιο του 1994 έως τον Ιούνιο του 1997.

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%A1%CE% ... F%85%CE%BA

το εχω χασει τελειως;;;;; μηπως θυμαμαι κατι αλλο;πώς το ελεγαν ενα παιδικο που ηταν στο πλατω δυο βαρκες και καθοντουσαν σε καθε βαρκα απο μια ομαδα παιδιων κι ηταν παιχνιδι γνωσεων και ικανοτητων;κατι με φουσκους,φουσκες...ελατε!!πειτε οτι το θυμαστε!!μαλλον αυτο ηθελα να πω...σας ανακατεψα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριέττα, άσε την κλάψα, σφουγγάρισα το απόγευμα, βαριέμαι να σφουγγαρίζω πάλι!!!! =))=))=))=))

Τι καλά που περνούσαμε όμως εε;;;.. Κάντυ Κάντυ... Thundercats... Μάγια η Μέλισσα... Πίπι Φακιδομύτη... και πόσα άλλα!! Τώρα τι θα βλέπουν τα βλαστάρια μας, που όλα είναι αηδίες;;;; :-s:-s:-s:-s

Μμμμμ... το σοβαρέψατε...

Ναι... συμφωνώ μ'αυτά που λέτε... κι εγώ αυτό λέω, στα 20 του θα'μαι σχεδόν 60...

Αυτό που έχουμε χρέος να κάνουμε είναι να φροντίζουμε τους εαυτούς μας όσο μπορούμε περισσότερο, έτσι ώστε ναι μεν να'μαστε σε μεγαλύτερη ηλικία από τις περισσότερες άλλες μαμάδες, αλλά τουλάχιστον να είμαστε καλά, υγιείς και όχι τίποτα σαράβαλα παραιτημένα.... καταλαβαίνετε τι θέλω να πω...

Ωχ καμία σχέση Μαριέττα... δεν το θυμάμαι αυτό που λες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kata ta legomena ths mamas mou theorei pws htan entelos anorimh gia na ginei mana sta 18 ths, me evlepe san mia zontanh koukla etsi mou leei.. Otan gennhse kai ton deftero aderfo mou sta 30 ths eixe pleon thn orimotita na skeftei alios kai etsi ton megalose telios diaforetika apo emas (emena kai ton proto aderfo mou)..

ζωντανη κουκλα,εννοουσε απο ομορφια!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sths meres mas Marietta einai toses poles oi gunnekes pou kanoun paidia meta ta 35 pou den tha tou fanei katholou paraksena, etsi nomizw toulaxiston....

Simasia exei na mhn simperiferese kai na mhn exeis gerazmenes idees...

Eksalou stis meres mas h epistimh exei proxorisei arketa opote tha zhsoume mexri ta vathia geramata , alla kalou kakou kopse to tsigaraki esu gia na eimaste sigoures...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως να πω κάτι άλλο;; Έχει να κάνει και με τους εκάστοτε χαρακτήρες...

Μπορεί μια 20αρα μάνα να'ναι πολύ πιο ώριμη από μια 30αρα ή 40αρα...

Μαριέττα, αυτό που λες ήταν στην κρατική τηλεόραση λογικά... Γύρω στο '83-'85, αφού λες πως ήσουν γύρω στα 10.. οπότε... ποιος θυμάται;;;; Είμαι πολύ γριά για να τα θυμάμαι όλα αυτά!!! =))=))=))=))=))

Συμφωνώ με την Εύη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη και Ρουλα συμφωνω μαζι σας με τα χιλια...

και το τσιγαρο σχεδον το ξαναεκοψα..ειναι θεμα χρονου να το αφησω εντελως...μαλλον ηταν η λαχταρα να το ξαναπιασω μετα απο 15 μηνες,αλλα ειδα οτι υπαρχουν αλλα πραγματα που με χαλαρωνουν τωρα,που το τσιγαρο ειναι περιττο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια λέω να την κάνω....εκλαψε λίγο ο μικρός αλλα ευτυχώς του έβαλα πιπιλα κ ξανακοιμηθηκε.

Θα τα πούμε το πρωί.

Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη και Ρουλα συμφωνω μαζι σας με τα χιλια...

και το τσιγαρο σχεδον το ξαναεκοψα..ειναι θεμα χρονου να το αφησω εντελως...μαλλον ηταν η λαχταρα να το ξαναπιασω μετα απο 15 μηνες,αλλα ειδα οτι υπαρχουν αλλα πραγματα που με χαλαρωνουν τωρα,που το τσιγαρο ειναι περιττο...

Μπράβο κοριτσάκι μου!!! :ymapplause::ymapplause:

Καληνύχτα Ελίζα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη και Ρουλα συμφωνω μαζι σας με τα χιλια...

και το τσιγαρο σχεδον το ξαναεκοψα..ειναι θεμα χρονου να το αφησω εντελως...μαλλον ηταν η λαχταρα να το ξαναπιασω μετα απο 15 μηνες,αλλα ειδα οτι υπαρχουν αλλα πραγματα που με χαλαρωνουν τωρα,που το τσιγαρο ειναι περιττο...

Nai twra piasame to alkool kai mas vlepw stous AA ton erxomeno ximona :lol::lol::lol::lol:

Egw xtipisa thn sangria prhn erthw....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai twra piasame to alkool kai mas vlepw stous AA ton erxomeno ximona :lol::lol::lol::lol:

Egw xtipisa thn sangria prhn erthw....

πού την χτυπησες; =))=))=)) κρυωσες;

κακουργα!!απο κει σε επιασε ο λαιμος σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ο γιος μου (λεω γιος μου και δεν το πιστευω καποιες φορες!!) κοιμαται τοσο ατσαλα!!τωρα εχει τα πατουσακια του εξω απο τα καγκελα,το αριστερο χερι κατω απο την κοιλια,το δεξι το εχει περασει εξω απο το προσκεφαλο,ο πωπωδακος του ειναι τουρλα...μα πώς βολευεται!!!

εχει πλακα οταν τυχαινει και τον βλεπω να ξυπναει μες την νυχτα,που σηκωνεται στον πισινουλη του,ψαχνει με τα χερακια του την πιπιλα και πεφτει με φορα ξανα στο κρεββατι κι οποια σταση παρει μενει εκει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axxx koritsia prepei na paw na thn pesw giati aurio thelei na pame sthn eklhsia se ena mnimoshno alla kai na kinonisoume ton mikro gia 3h fora meta thn vaftish opote tha sikothw apo ths 7 gia na prolavw na etimastw kai na etimasw oti tha paroume mazi mas giati tha epistrepsoume spiti to apogevma..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο ίντερνετ το διάβασα, σε κάτι λινκ που είδα στο facebook... στην τηλεόραση δεν είπαν κάτι...

Πήγε 1.30 σχεδόν... Ευάκι θα σ'ακολουθήσω κι εγώ...

Εξάλλου είπαμε, πρέπει να προσέχουμε!! Ο ύπνος φτιάχνει επιδερμίδα!! =))=))=))=))=))

Φιλάκια πολλά σε όλες σας, καληνύχτα!!!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω δεν ειδα σημερα καθολου ειδησεις...

Ευη καληνυχτα,Ρουλα παω κι εγω...αντε πηγαινε κι εσυ να κανουμε τριαδα!!

η τριλιζα εχει καποια σχεση; :)):)):))

εχω ανοιξει το κουτακι με τις βλακειες και δε συμμαζευομαι...

πρωινες!!μη δινετε σημασια!!ατιμα γηρατεια!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...