Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια χειμώνα 2010 Νο4/οι ξεσηκώστρες & το σποράκι!


Recommended Posts

σημερα εχετε ορεξη για κουβεντα κορες..αλλα εγω πρεπει να βγαλω αληθινη την μαριεττα και θα την κανω...παω για αγκαλιτσες...

να σας πω μην εχετε αλλαξει θεμα μεχρι αυριο να βρουμε τιτλο αν και μαρεσει αυτος..εκτος και αν το σπορακι γινει σπορακια... :oops::oops::oops:

ευη φαντασου ομως πως οταν μεγαλωσει λιγο και ο μικρος θα εχει καποιον να κανουν μαζι τις ζαβολιες τους..δεν θα νοιωθει μονος... :lol::lol::lol::lol: (μην βαρας ενταξει??)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι και το ρυζι και παλιοτερα οταν ημουν μικρη και δεν τις τρωγαμε τις φακες η μανα μου εβαζε ρυζι και το τσακιζαμε(ανωμαλια και αυτη εε?)

μαριεττα εσυ δεν εισαι γκουρμε...πιασε τον τσελεμεντε και χωσου στην κουζινα ακαματρα κορη :lol::lol::lol:

πού να δεις πώς ετρωγε ο Μανος τις φακες μικρος και απο τοτε τις σιχαθηκε και μεχρι να γνωρισει εμενα δεν τις ειχε πλησιασει ποτε:η μαμα του εβαζε ΚΡΑΤΗΘΕΙΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΖΑΧΑΡΗ :lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):)):)):))8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-} ΣΤΙΣ ΦΑΚΕΣ!!!!!!!!!!!!!!

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!

μετα πώς να μη το γυρισει ο χριστιανος στα κρεατικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

το σκεφτομαι και γελαω =))=))=))=))=))=))=))=)):ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για την απορρόφηση του σιδήρου επιμένω: βιταμίνη C.

Διαβάστε κι εδώ: http://www.medlook.net/article.asp?item_id=210

Προς τα κάτω λέει για πηγές σιδήρου κλπ.

Μαράκι ακόμα εδώ είσαι;;; Έφυγες!!!!! =)) =)) =))

Κλείνω και πίσω δεν κοιτώ, δε θα κοιμηθώ απόψε με σας!!! χαχαχαχαχαχαχαχα

Φιλάκιαααααααααααααααααααααααα!!!!!

Αααααααααααααααααααααααα δε μπορώ να μην σχολιάσω!! χαχαχαχα

Μαριέττα σου'χω χειρότερο!!!!

Στον παιδικό σταθμό που πήγαινε ο Γιάννης, μέσα στις φακές τους έκοβαν σφικτό αυγό!!!!

Πως να μην σιχαθεί τις φακές ο Γιάννης;;; Τους τις πέταγε στα μούτρα!!!! χαχαχαχαχα Αηδία έτσι;;; Μπλιάχ!!!! :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη φαντασου ομως πως οταν μεγαλωσει λιγο και ο μικρος θα εχει καποιον να κανουν μαζι τις ζαβολιες τους..δεν θα νοιωθει μονος... :lol: :lol: :lol: :lol: (μην βαρας ενταξει??)

Αυτο φοβαμε και εγω, πως θα εχει την καλητερη δασκαλα........

Καληνυχτα και πολλες πολλες αγκαλιτσες σου ευχομε......

Εμενα δουλεβει οποτε δεν εχει τπτ, ασε που εχω και περιοδο :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για την απορρόφηση του σιδήρου επιμένω: βιταμίνη C.

Διαβάστε κι εδώ: http://www.medlook.net/article.asp?item_id=210

Προς τα κάτω λέει για πηγές σιδήρου κλπ.

Μαράκι ακόμα εδώ είσαι;;; Έφυγες!!!!! =)) =)) =))

Κλείνω και πίσω δεν κοιτώ, δε θα κοιμηθώ απόψε με σας!!! χαχαχαχαχαχαχαχα

Φιλάκιαααααααααααααααααααααααα!!!!!

Αααααααααααααααααααααααα δε μπορώ να μην σχολιάσω!! χαχαχαχα

Μαριέττα σου'χω χειρότερο!!!!

Στον παιδικό σταθμό που πήγαινε ο Γιάννης, μέσα στις φακές τους έκοβαν σφικτό αυγό!!!!

Πως να μην σιχαθεί τις φακές ο Γιάννης;;; Τους τις πέταγε στα μούτρα!!!! χαχαχαχαχα Αηδία έτσι;;; Μπλιάχ!!!! :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

φανταζομαι μετα τι θα τους εκοβε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μα πώς εχουν μεγαλωσει καποια παιδακια γαμωτο :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για την απορρόφηση του σιδήρου επιμένω: βιταμίνη C.

Διαβάστε κι εδώ: http://www.medlook.net/article.asp?item_id=210

Προς τα κάτω λέει για πηγές σιδήρου κλπ.

Μαράκι ακόμα εδώ είσαι;;; Έφυγες!!!!! =)) =)) =))

Κλείνω και πίσω δεν κοιτώ, δε θα κοιμηθώ απόψε με σας!!! χαχαχαχαχαχαχαχα

Φιλάκιαααααααααααααααααααααααα!!!!!

Αααααααααααααααααααααααα δε μπορώ να μην σχολιάσω!! χαχαχαχα

Μαριέττα σου'χω χειρότερο!!!!

Στον παιδικό σταθμό που πήγαινε ο Γιάννης, μέσα στις φακές τους έκοβαν σφικτό αυγό!!!!

Πως να μην σιχαθεί τις φακές ο Γιάννης;;; Τους τις πέταγε στα μούτρα!!!! χαχαχαχαχα Αηδία έτσι;;; Μπλιάχ!!!! :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Ρε σι εγω θα το ετρογα το αυγο με τις φακες :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο φοβαμε και εγω, πως θα εχει την καλητερη δασκαλα........

Καληνυχτα και πολλες πολλες αγκαλιτσες σου ευχομε......

Εμενα δουλεβει οποτε δεν εχει τπτ, ασε που εχω και περιοδο :(:(

γιατι εγω που τον εχω εδω,κοιμαται στον καναπε :lol::lol::lol::lol: ...εχω και περιοδο :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α να χαθειτε θα με κανετε να σιχαθω τις φακες...και ειναι το μονο οσπριο που τρωω με ορεξη...

φευγω..τελευταια ανακοινωση..

καληνυχτα μανουλια ηρεμη και υσηχη νυχτα να εχουμε και ολες να ξυπνησουμε 9 το πρωι(εκτος αυτες που δουλευουν...μην εχουμε και απολυσεις δεν λεει..) :lol::lol::lol:

και μενα ροχαλιζει στον καναπε αλλα να ξυπνησειιιιιι :twisted::twisted::twisted::twisted: και δεν εχω περιοδο(δεν περιμενω στις 21...χαχαχχαχαχαχα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΜΕ ΤΙΣ Φ Α Κ Ε Σ =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil:

Καλα ολα τα εχω ακουσει αλλα αυτο πρωτη φορα :shock::shock::shock: Που κολαει η ζαχαρη στις φακες θα τρελαθω τελιος τωρα.......Παω να καψω τον Τσελεμεντε μου μιλαμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη λυπησου μας!!! σε παρακαλω!!! θα ξερασω!!!!!!!! πού να τα διαβασει ολα αυτα η Κατερινα αυριο!!!!

Κατερινα δειξε υπομονη κοριτσι μου!!!! κι εμεις απο αυριο θα δειξουμε κατανοηση, μου αρεσει που εκανα και παρατηρηση στην Ρεβεκκα...τι τολμησε να ξεστομισει το κοριτσακι;ειπε μια λεξη:παντζαρια...τι κακο εκανε; Ρεβεκκα σου ζηταω δημοσια ταπεινα συγνωμη :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη λυπησου μας!!! σε παρακαλω!!! θα ξερασω!!!!!!!! πού να τα διαβασει ολα αυτα η Κατερινα αυριο!!!!

Κατερινα δειξε υπομονη κοριτσι μου!!!! κι εμεις απο αυριο θα δειξουμε κατανοηση, μου αρεσει που εκανα και παρατηρηση στην Ρεβεκκα...τι τολμησε να ξεστομισει το κοριτσακι;ειπε μια λεξη:παντζαρια...τι κακο εκανε; Ρεβεκκα σου ζηταω δημοσια ταπεινα συγνωμη :oops: :oops: :oops:

Και πανο που πιγε να εστανθει λιγο καλιτερα το κοριτσι, μπενει στο mammy και στανιαρει απο την αναγουλα =))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και πανο που πιγε να εστανθει λιγο καλιτερα το κοριτσι, μπενει στο mammy και στανιαρει απο την αναγουλα =))=))=))=))=))=))

Κατερινα δειξε κατανοηση:μας εχει πιασει #@^#@ια....αν αυριο εισαι καλα μετα απο οσα θα εχεις διαβασει,σημαινει οτι περασες την κρισιμη φαση :lol::lol::):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριεττα τι λες παμε να ξαπλαρουμε και εμεις??? Να ειμαστε φρεσκιες αυριο.....Ασε που τωρα δεν μπορω ουτε τα μεσημερια να ξαπλωνω αλο γιατι πρεπει να διαβαζω το αστροπελεκι μου.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι παω να κοιμηθω!!

πηγαινε κι εσυ ΤΩΡΑ!!!

παω κοριτσακι μου γιατι αυριο 09:00 θα μας χτυπησει το κουδουνι η Ευτυχια...η κοπελα του μικρου!!

δε λεει να με βρει με την τσιμπλα στο ματι...να φτιαξω και λιγο το σαλονι,ο Μανος ροχαλιζει διπλα μου και τα ποδαρια του εχουν πιασει την πλατη του καναπε...ο καημενος ο καναπες αναστεναζει καθε βραδυ :lol::lol::lol:

καληνυχτα και ονειρα γλυκα!!!!!!!! :-*:-* (δυο μονο γιατι τοσα φανταζομαι θα εδωσες και σε μενα)..

τα υπολοιπα στα παιδακια σου :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριεττα τι λες παμε να ξαπλαρουμε και εμεις??? Να ειμαστε φρεσκιες αυριο.....Ασε που τωρα δεν μπορω ουτε τα μεσημερια να ξαπλωνω αλο γιατι πρεπει να διαβαζω το αστροπελεκι μου.... :roll:

ουτε συννενοημενες να ημασταν :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

10 σελιδες εμιναν μονο κανονιστε οι προινες να βριτε εναν τιτλο για το νεο μας θεματακι....

Μονο ιδοπιηστε εεεε να μην ψαχνω αυριο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααα!!!!!!!!!!! και εγω ειπα πως τωρα θα εχετε γραψει καμια σελιδουλα οι προινες αλλα τζιφος.....

Καλημεραααααααα οληηηηηη μεραααααα να εχετε μανουλες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!καλημερα ευη!!!

καλε με ανακατεψατε πρωι πρωι!!!!!κατερινα μην διαβασεις τις πισω σελιδες!!!! :shock:

εγω τις φακες τις κανω με ρυζι και αντι για ξυδι βαζω λεμονι!!!γινετε καλητερη αποροφηση σιδηρου οταν συνδιαζετε με βιταμινη c ο σιδηρος!!!!αυτα για τις φακες!!

ειμαι ξυπνια απο τις 6!!και γενικα καθε 1 με 2 ωρες ξυπνουσαμε την νυχτα!!!!

κοριτσια ποσο τηλεοραση βλεπουν τα μπεμπακια σας???εννοω καρτουν!!!

και επισης εσεις κοριτσια που εχετε κανει καισαρικη,πονατε ακομα στην τομη στην κοιλιτσα σας???

καλα ξυπνησα με μια επιυθμια να φαω κιουνεφε!!!!!τι ειναι αυτο???θα σας στειλω φωτο και μετα να δειτε για ποτε θα τρεξετε κατα δω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακουστε τραγουδακι που τραγουδαω με τον γιοκα μου προινιατικα....

ΟΠΑΑΑΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ.... :lol::lol::lol::lol::lol:

xaxaxa ελεος πρωι πρωι!!!!

χορευει ο μικρος???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...