Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου Νο50-το Δρομολόγιο των Γεννεθλίων!


Recommended Posts

Ειμαι πολύ χάλια αλλά μου φτιάξατε την διάθεση με τις φωτογραφίες απο το πάρτυ!!!!

Τι τέλεια που ηταν! Εισαστε τέλειες και εσεις και τα νινάκια!

Ιουλία μου εισαι πολύ γλυκια!

Λενάκι μου τι ωραία η κοιλίτσα σου!!!

Και όλες οι άλλες κουκλες εισαστε, ρε υσ το Φουλινάκι πόσο αδυνατο ειναι????

Αφρο καλωσηρθατε! Περαστικά στον Μανωλάκη.

Χρυσα καλή φάση το οικολογικό τουμποφλό κ σημερα μου ειπε ο Βαγγ οτι βουλωσε ο νιπτήρας στο WC της κρεβατοκάμαρας το οποίο εγώ δεν το χρησιμοποιώ καθόλου..

Μάγδα μου υπομονή αυτη η φάση θα κρατήσει λίγο παραπάνω αλλά θα περάσει.. ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΑΝΑ!

Εμεις ειχαμε εφιαλτικό βράδυ αλλά μου φαινεται τωρα ειναι κάπως καλυτερα.. Το πρωι μου ζητησε γάλα και μπισκότο να χτυπιέται κάτω και του εδωσα.. ε και τα εβγαλε..

Τωρα το μονο που τρώει ειναι ρυζογκοφρέτες και γιαουρτι με προβιοτικά με το ζόρι για την αντιβίωση...

Φιλάκια πολλά κορίτσια, συγνώμη που δεν σχολιάζω περισσότερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 990
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έρη και η Φ παίρνει αντιβίωση από την Παρασκευή και αμέσως πήρε τα πάνω της..

Θα δεις τώρα με την αντιβίωση θα συνέλθει αμέσως. Συμβαίνουν αυτά τι να κάνουμε

Τι να πω κι εγώ που με τις απανωτές ωτίτιδες φοβάμαι μη μου κουφαθεί :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Μαράκι μου περαστικά και σε σας!

Καλέ το ξέχασα, χρονια πολλά στον Αλεξ της Τόνιας, γιορτάζει και ο μπαμπάς μου σημερα και με τετοιο μυαλό κουκουτσι το ξέχασα!!!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!Τι κανετε;Δεν εχω χρονο να σας διαβασω,ειμαι τυφλα στην νυστα...Εχει αρχισει να εχει κολικους η μικρη μου,ευτυχως οχι εντονους αλλα δυσφορει η καημενουλα και μονο στο στηθος παρηγορειται.

Χθες ηρθε ο γιατρος παλι να την δει.Οταν βγηκαμε απο την κλινικη στις 17 του μηνα ημασταν 2470 και τωρα ειμαστε 3 κιλα!!!Πηρε τα διπλασια απ'οτι επρεπε να παρει σε τοσες μερες.Αρα τρεφεται σωστα με το γαλατακι μου!Πολυ χαρηκα!Ομως κοριτσια,δεν εχω χρονο να τρωω σωστα και δεν πινω πολυ νερο και φοβαμαι μην μου κοπει το γαλα... :roll: Παιρνω και χαπια μαγια της μπυρας,νομιζω με βοηθανε...

Σας φιλω,σορρυ που δεν σας διαβασα... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπουλινο δε σου κοβεται το γαλα με τιποτα μην ανησυχεις! αν ηταν ετσι βρε στην Αιθιοπια δε θα θηλαζε καμια! ;) και τα χαπια δεν υπαρχει λογος να παιρνεις εφοσον βλεπεις οτι το μωρο παιρνει βαρος και με το παραπανω!

Παιδια εγω πιστευω οτι η καλυτερη ηλικια να φυγει ενα παιδι απο το σπιτι ειναι στα 3,αλλα αν οι γονεις δεν εχουν επιλογη ενταξει δε ειναι και τραγικο να παει και πιο νωρις...

Οσο για τις δραστηριοτητες θα συμφωνησω με τη Μαρια οτι δε χρειαζεται να φορτωνονται απο τοσο μικρα με μπαλετα κτλ...σε τοσο μικρες ηλικιες τα παιδια πρεπει να ΠΑΙΖΟΥΝ και μονο να ΠΑΙΖΟΥΝ κι οσο πιο ελευθερα γινεται για μενα!

Εχω σκοπο γυρω στα 4-5 να παω τον Αλεξ σε διαφορες δραστηριοτητες για να ανακαλυψουμε και αξιοποιησουμε τα οποια ταλεντα εχει,αλλα μεχρι τοτε το μονο που θα ηθελα ειναι να μπορει να παιζει εξω ελευθερος! :roll:

Ερακι ευχαριστω πολυ!!! :YMHUG::x Θα δεις ποσο γρηγορα να αναρρωσει με την αντιβιωση! πριν 2-3 μηνες που επαθε ο Αλεξ αμυγδαλιτιδα με το που πηρε αντιβιωση εστρωσε αμεσως! ;)

Τι εχεις και δεν εισαι καλα;;; :(:(

Σας ειπα πως μας λαχταρησε σημερα ο Αλεξ;;;; ειχα το ριλαξ πανω στο σκαμπο του σαλονιου,πηγε να μπει μεσα,μπερδευτηκε στα λουρια(υποθετω) και τουμπαρει με τα μουτρα στο πατωμα και το ριλαξ απο πανω του!!! :o ο απολογισμος;;;...1 σπασμενο δοντι και σκισμενα χειλια πανω κατω... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπεμπουλίνο καλησπερα!τελεια νεα!ειδες;τα πηγαινετε καταπληκτικα!!μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοο!!! :):):):)

μην αγχωνεσαι που δε τρεφεσαι πολυ σωστα..δεν προκειται να σου κοπει το γαλα!κ εγω δεν ειχα καθολου χρονο,σε καταλαβαινω,αλλα προβλημα παραγωγης δεν αντιμετωπισα..ουτε πηρα χαπια μαγιας..

απλα πινε νερακι για να μην αφυδατωθεις εσυ..δε νιωθεις εντονο το αισθημα της διψας κατα τη διαρκεια του θηλασμου;;εγω κορακιαζα! :shock::shock::shock::shock:

μη βασανιζεια το μυαλουδακι σου με αγχη..ολα πηγαινουν καταπληκτικα!να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις κ ..να χαμογελάς!!

φιλακια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!!!

λοιπον ..ειμαι και χαρουμενη που σας διαβασα και προβληματισμενη!!! :roll::roll::roll:

Γελασα παρα πολυ με τα σχολια για τις φωτο. ειδικα για την πεθερα και την Ιουλιααααα :lol::lol::lol:

Λεναρααααααα τι τελεια κοιλια ρε!!φτου φτου!!!!

Χρυσα θενκς για τα τιπς!!!θα το κανω και εγω αυτο μαζι με την Ιουλια και τη Σισσιω :lol::lol:

για ποιο θεμα λες;;εγω εχω εκνευριστει με ενα αλλο θεμα αλλα δεν γραφω τωρα εδω ποιο ειναι.δε γουσταρω.

οι προβληματισμοι μου εχουν να κανουν με το θεμα μαθηση-μορφωση vs παιδειας!!!

για μενα ειναι 2 ξεχωριστα πραγματα που κατα ενα περιεργο τροπο ομως αλληλοσυμπληρωνονται!!!

και θεωρω οτι η παιδεια ξεκιναει απο τη στιγμη που γεννιεται ενας ανθρωπος...για αυτο θεωρω το ρολο του γονεα καταλυτικο στον χαρακτηρα ενος ανθρωπου (οκ..περα απο την κληρονομικοτητα).

και επειδη μεχρι τα 3 διαμορφωνεται η προσωπικοτητα ενος ανθρωπου καλο θα ηταν να μην υπαρχουν επεμβασεις απο τριτους.

η μαθηση μπορει να αρχισει αργοτερα...δεν ειναι αναγκη 6 ετων να εχει παρει το παιδι πτυχιο αρμονιας... :?:?:?:? ή στην τριτη Γυμνασιου Proficiency kai sorbonne c1!!!! το θεμα ειναι ενας ανθρωπος να αγαπησει τη μαθηση και σε ολη του τη ζωη να προσπαθει να βελτιωθει.γηράσκω αεί διδασκόμενος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ ρε τονια :?:? Ωραιο δωρο ο ερμος :shock::shock: φανταζομαι κλαμα!!!

Μπεμπουλινο να πινεις νερο οποτε διψας και να τρως απλα και φρεσκα πραγματα που δε θελουν πολυ προετοιμασια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι και η Ιω τα ίδια με τις δικές σου...Ιδιοφυία... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Παναγιώτα έλα πες με τι έχεις εκνευριστεί...Μαζί μου ε;;;;;; :lol::lol::lol::lol::x:x:x:x:x

Συμφωνώ μαζι σου στο θέμα παιδείας-μορφωσης... :roll::roll::roll::roll: Είδες ρε συμφωνούμε και σε κάτι... :lol::lol::lol:

Τόνια έλα ρε τον κακομοιρούλη τον Άλεξ..Πάει το δοντάκι.... :(:(:(:(:(:(:(

Μπεμπουλίνο μια χαρά είναι η μικρούλα σου.... :D:D:D:D Νερό να πίνεις...Συμφωνώ με την Ιουλία..Κι εγώ στην αρχή κοράκιαζα...Θήλαζα και ταυτόχρονα έπινα νερό.... :roll::roll::lol::lol:

Εράκι μου θα περάσει και θα είναι πάλι καλά ο κωστάκης...Να του δωσεις φιλάκια... :x:x

Ο γιώργος μου έφερε ανθοδέσμη... :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω δε σε ειπα χρονια σας πολλλλαααα..μμμ σιγα τα συροπια :lol::lol::lol::lol:

μπεμπουλινο σουπερ πας..μπραβο...

μιλησα με νατασα... :D:D:D:D θα σας πει τα νεα :?:?:?

τονια :o:o:o:o:o:o μα τι σκατα εχει ο κωλος του κ δε καθεται λεπτο..απαπα..το μπροστινο δοντι?κλαμα φανταζομαι ε?κριμα το γιαβρι μου

αυριο εχω λειζερ :D:D:D:D:D:D:D:D

παναγιωτα εγω το παω το θοδωρη παιδικο απο9+ μηνων παιδικο :cry::cry::cry::cry:

αλλα ποσο ακομα να φορτωσω το προγραμμα του..ισως κολυμβητηριο ελεγα αλλα δε ξερω..ειμαι κ τεμπελα :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλες μουυυυυυυυυ!

Γεια σας! Γυρίσαμε σήμερα!!!

Περάσαμε πολύ πολύ όμορφα αλλά δυστυχώς οι διακοπές μας βγήκαν όχι απλά ξυνές αλλά θεόπικρες....

Στο δρόμο της επιστροφής πάθαμε ατύχημα με το αυτοκίνητο και χάσαμε τη μισή μας ζώη. Τη γλυτώσαμε για τα καλά μόνο με κάποιους μόλωπες (που έχει ο Δ) και με πολλές πολλές υλικές ζημιές . Μια τύπισσα έχασε τον έλεγχο του αυτοκινήτου της στο αντίθετο ρεύμα, έπεσε πάνω μας πλαγιομετωπικά και τουμπάτησε στην άκρη του δρόμου. Μέχρι να βγω από το αυτοκίνητο και να δω πίσω αν είναι τα μωρά καλά έχασα τη μισή μου ζωή. Ευτυχώς δεν πάθαμε τίποτα και γλυτώσαμε τα χειρότερα μιας και φορούσαμε φυσικά όλοι ζώνες και οι μικρές ήταν στα καρεκλάκια τους. Το αυτοκινητάκι μας ρημάχτηκε και υπολογίζεται η ζημιά γύρω στα 7.000 ευρώ. Να μην τύχει σε καμιά σας. Εγώ έπαθα σοκ. Βγήκα από το αυτοκίνητο τρέμοντας και έσκουζα από την τρομάρα μου.

Αχ και πάλι αχ. Τα θυμάμαι και τρέμω........

Συγνώμη που σας μαυρίζω αλλά δεν είμαι σε διάθεση να πω περισσότερα....... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:cry::cry::cry: Νατάσσα πάλι καλά που είχατε μόνο υλικές ζημιές. μην το σκέφτεσαι. Είστε όλοι καλά..αυτό είναι το σημαντικό. Τα κορίτσια ? Τρομάξανε? Περαστικά και στον Δ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρεσυ νατασα!!!! αν ειναι δυνατον!!! :shock::shock::shock::shock:

τι τρομαρα περασατε καλε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! σε διαβαζα κ σφιχτηκα!!

περαστικα στον δ, παλι καλα που ειναι μονο υλικες οι ζημιες, αν κ ειναι μεγαλο το ποσο..

τα κοριτσια τρομαξαν φανταζομαι ε?

μα που σας χτυπησε?? εκει στις στροφες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε Νατασάκι μου.... :(:(:(:(:(:( Και μόνο που διάβαζα τι περάσατε, έτρεμα...Φαντάζομαι εσείς.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: Ευτυχώς που δεν πάθατε τίποτα.... :(:(:(:(:(:( Τα κοριτσια έκλαιγαν;;;;;;;;; :cry::cry::cry:

Ας είναι οι ζημιές....Αυτή δε θα σας πληρώσει;;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μικρή κοιμόταν και απλά ξύπνησε, η Ε τρόμαξε όταν την έβγαλα από το αυτοκίνητο και με είδε που ήμουν σε κατάσταση πανικού. Ευτυχώς συνήλθα γρήγορα και την καλμάρησα και αυτήν. Άλλο να σας το λέω και άλλο να το βλέπετε........

Ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά......

Αύριο που θα είμαι σε άλλη διάθεση θα σας ανεβάσω φωτο από τις διακοπές και θα σας πω για τα κατορθώματα της Ε......

Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!!

Καλως ηρθες Νατασα μου!!!φανταζομαι ακριβως πως ενοιωσες :(:( εκεινη την ωρα συνειδητοποιεις ποσο μικρος εισαι και τι εχει πραγματικα σημασια!!! ρε συ το αυτοκινητο τουμπαρε;;; :?:?:?

να ειστε παντα καλα κοπελα μου.αμαν φετος με τα τρακαρισματα.

ΡεΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

Χρονια πολλα κοριτσακι μου!!!Να εισαι γερη, τυχερουλα και χαρουμενη παντα στη ζωη σου!!!

Αργυρουλα μου να τη χαιρεστε!!!!!

Λαμπρινη;;;;;;;;εισαι εδω;;;πολλα πολλα φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στη Ρέα [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif]

Αργυρώ να την χαίρεστε και να την καμαρώνετε πάντα ευτυχισμένη!!!!!!!!!!!

Νατασάκι μου τι ήταν πάλι αυτό κοριτσάκι μου :(:(:(:( φαντάζομαι την τρομάρα σου...

Ευτυχώς που είστε όλοι καλά, μην σκέφτεσαι τίποτε άλλο

Τόνια περαστικά και σε εσάς ελπίζω να μην πόνεσε πολύ το πουλάκι μου........

Έρη με την αντιβίωση θα συνέλθει γρήγορα μην στεναχωριέσαι, Χρόνια Πολλά στον μπαμπάκα σου

Μπεμπουλίνο σούπερ τα πάτε, μην αγχώνεσαι για την διατροφή δεν κόβεται από αυτό το γάλα, σκέψου πόσα μωρά έχουν αλλεργίες και οι μητέρες τρώνε ελάχιστα πράγματα

Η Έλενα κοιμήθηκε όλο το βράδυ στο κρεβάτι της και δεν ξύπνησε καθόλου :D:D:D:D

Θα σας πώ αργότερα και για τον παιδικό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα στην ΡεΑ !!!!

εμεις εδω χαλια ...ο Μ εχει λαρυγγιτιδα και αρχισε και μενα να με ποναει ο λαιμος ....φοβαμαι για το μωρο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!

νατασα μου :(:(

σε διαβαζα κ απο την αγωνια μου δακρυσα.. :(:(:(

αχ Παναγιτσα μου..

εσεις να ειστε καλα..πώς γυρισατε πισω τελικα;με την οδικη βοηθεια;περαστικα στον δημητρη..

φιλακια πολλα σε σενα κ στις νεραιδουλες σου!

αφρο μαλλον κυκλοφορει ιωση λαρυγγιτιδας..κ ο γιωργος εδω κ 2 μερες εχει μυξς κ βηχει,σα να πηγαινει γι αλαρυγγιτιδα..αλλα ακομη δεν..κ εμενα ο λαιμος μου με φαγουριζει..αλλα εχθες βραδυ εφαγα μια κουταλια μελι πριν κοιμηθω κ ως το πρωι ημουν καλα..τωρα παλι αρχισε..

περαστικα σας!

ερη πώς ειναι ο κωστακης;φιλακια πολλα!

βρε τονια!νομιζω τελικα οτι ο αλεξ θα ηταν ο ιδανικος κολλητος φιλος για τον γιωργο!!!τί κριμα να ειστε μακρια..μαζι θα ειχαν ισοπεδωσει τα παντα!

φανταζομαι τρομαρα το πουλακι μου.. :(:(

ξυπνησε ο γιωργος..

σας χαιρετω!φιλακια σε ολες!

καλεεεεεεε!!!χρονια πολλα Ρεααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπρες!!!

Ρε ΝΑτασακι ξετρεμουλιασα μονο που το διαβασα!!!!!!! :o:o:o:o:o θα ειχαν ασπρισει τα μαλλια μου μεχρι να δω οτι τα παιδια ειναι καλα!!!! [smilie=icon_pale.gif] [smilie=icon_pale.gif]

Αχ παναγια μου ευτυχως που ειχατε μονο υλικες!!! :roll:

Παναγιωτα συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ μαζι σου περι παιδειας και μορφωσης!!!!! ;)

Α μη το ξεχασω καλε,ηταν το πρωτο που ηθελα να πω αλλα αποσυντονιστηκα με τα της Νατασας!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΡΕΑ!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] Να εισαι παντα ευτυχισμενη και τσαχπινα οπως τωρα!!!!!! :D

Αργυ μου να τη καμαρωνεις παντα τη τσαουσα σου!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:-*:-*

Ρε Γωγωουλι ξεχασα να σου πω κι εσενα χρονια πολλα για την επετειον σας!!!! :oops: Τι καλος ο Γιωργος σου!!!! :x:x:x:x

Αλλα σονει εδα με τα συροπια γιατι κολλησαμε!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ιουλια οποια θελει να κανει ανακαινιση να μας το πει να στειλουμε τα καμαρια μας!!!!! :lol::lol::lol:

Αφρο κι εσεις αρρωστοι ρε γαμωτο;;;;μα ελεος πια!!!!! αχ ελπιζω να μη κολλησει ο Πανουλης!!!!! :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

ευχαριστώ κορίτσια για τις ευχούλες για την κοπελάρα μου :x:x:x

δεν διάβασα όλα τα νέα σας γιατί θέλω να ετοιμάσω και το πρωινό......

Νατάσα στεναχωρήθηκα με το ατύχημά σας καταλαβαίνω την τρομάρα σας :(:(:( ....το σημαντικότερο είναι ότι όλοι είστε καλά και οι μόλωπες του Δ. θα φύγουν σύντομα....φιλάκια στα παιδάκια, άντε και σε σένα!!!! :lol::lol::x:x:x:x

Συμπεθέρα θα του περάσει μην ανησυχείς, φιλάκια και΄πάλι περαστικά :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!

Μολις σταματησα να ανατριχιαζω...εδω κ 1 ωρα+ που διαβασα τα νεα της Νατασας :(:(:( Ιουλια πηγε τους πηρε ενας φιλος τους μεχρι να τελειωνει ο Δ με τροχαια κ μετα τους εφερε ο μπαμπας της που ηταν καπου εκει κοντα...

ΡΕΑ!!!!!!!!Χρονια πολλα κευτυχισμενα!!!ζουζουνιαρικα,τσαουσικα,τσαπερδονικα,παιχνιδιαρικα!!! :D:D:D:P

Να την χαιρεσαι Αργυρουλα μου κ να καμαρωνεις τα παιδακια σου οπως επιθυμεις!!!Χρωστας μερικες φωτο σημερινες!Νομιζω πρπει να το καθιερωσουμε κ σε καθε γενεθλιογιορτη να δειχνουμε στις υπολοιπες φωτο! :idea::idea::D

Περαστικα στα χειλακια του τρελλοΑλεξ!!!! :P

Περαστικα κ στονΓιωργη κ στη Τζουλια!Ελπιζω να την περασετε ελαφρια...Δεν εχω κ αμαξι ακομη,αλλιως θα ερχομουν να...κολλησω! :P:P

Περαστικα κ στην Αφρο_Μανωλακη!

Απαπαααα αρχισαμε αρρωστιες απο τωρα? :(:(

Ερη πως ειναι ο Κ???

Λενακι Γερμ εισαι καλα?Δεν ξερω γτ ρωταω ετσι...!

σας χαιρετω για λιγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

ρε παιδια...τι εγινε...περονοσπορος επεσε;;;

νατασα μου τρομαξα...και θυμηθηκα αλλα πραγματα.

Σημασια εχει να ειστε καλα εσεις και το αμαξι ας παει στα κομματια.

Αλλο κακο να μη σας βρει.

Ελπιζω να ηρεμησες καπως.

Αφρο και Τονια περαστηκα..καλα Τονια δεν το συζητω με τον μικρο Ταρζαν σου...πουλακι μου πρεπει να πονεσε πολυ

Αργυρουλα μου χρονια πολλα. Με υγεια για την κουκλιτσα σου. Να τη καμαρωσεις οπως επιθυμεις.

Αναστασια και Ιουλια, και οποια αλλη θελει φυσικα απο μεσα Σεπτεμβριου που ο φοφος θα παει παιδικο και θα χαλαροσω λιγο,ειμαι στη διαθεση σας για επισκεψη οποτε θελετε. Απλα μη περιμενετε να φτιαξω κατι....θα παρω ετοιμα καρυδακια,μεντοκ και σου :lol::lol::lol::lol:

Ιουλια εγω αυτο με τη σοδα το κανω μια φορα το μηνα...γιατι ακομα πλενω σκατα -σορυ-,,κανω σε κουζινα, νυπτηρα, μπανιερα και αποχετευση μπανιου.

Παναγιωτα και Μαρακι συμφονω μαζι σας σχεδων απολυτα...μαρι Γωγω..αμα απο τωρα στελνεις την Ιωαννα σε τετοιο ποιδικο μετα τι θα κανεις;;;;..θα πουλίσεις τα μπερμπερι για να σουδασεις στο Harvard;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Για τον παιδικο ειπα και πριν...ξεκιναμε δευτερα..κραταω μικρο καλαθι δε...

το προγραμμα τους φαινετε καλο, θα παει στο μεταβρεφικο τμημα και ας μην ειναι συμπληρωμενα 2,5. Θα κανουν πολλες δραστηριοτητες ομαδικες και ατομικες, ειναι διαλακτηκες στο θεμα προινο, μιλησαμε για τις ιδιετερες απαιτησεις του...δηλ αλαγμα συχνο φανελας λογο του οτι ιδρωνει, διατροφη, ευαισθησια στις λοιμωξεις κλπ...

εχουν συνεργασια με παιδιατρο και παιδοψυχολογο και λογοθεραπευτη...θα δουμε

δεν ξερω αν θα του αρεσει και πως θα τα παμε...θα δειξει

Θα κατσει εκει 8-4

Αχ,ηθελα να σας πω και αλλα πολλα...αλλα με το χαλασμενο λαπτομ δεν

Φιλια θα ξαναμπω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...