Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου Νο50-το Δρομολόγιο των Γεννεθλίων!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 990
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημεραααααααααα!!!!! :x:x:x

Νατασουλα..μη μασας ρε..στο σπιτι θα τον πλακωνε τον Μανωλακη η Αφρο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ερη ελπιζω να ειστε καλα σημερα!!!

Γωγω που εισαι ρε;;Η αλλη η ομορφη ποτε γυρναει;;;το Μητσακι;;αντε να τα πουμε τωρα που μαζευομαστε ολες!!!!

βρηκα φωτο με το Νικολα ουτε 2 μηνων να του δινω γαλα με το μπιμπερο επειδη ντρεπομουνα να θηλασω δημοσια.... :shock::shock::shock::shock: ντοκουμεντο!!!!! :!::!::!::!:

μα τι ζωον ημουνα Θεε μου!!!! :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

τι κάνετε?

Έρη τι κάνει ο Κ?? Εύχομαι να έπεσε ο πυρετός ;)

Παναγιώτα βάλε φωτο

Γωγώ welcome back

Χρύσα, Αργυρώ καλημέρα

Την Κυριακή έχουμε βάφτιση. Βαφτίζει η αδερφή του Γ τη μικρή της. Με το ζόρι πάω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Αργυρω μου...δεν εννοω στη φατσα..αν και εκει εχω αλλαξει :(:(:(

αλλα στη νοοτροπια..που ντρεπομουν ρε συ λες και θα εκανα κατι κακο :shock::shock::shock:

μετα εμαθα το σεντονι απο τα κοριτσια και τωρα......... πεταω το βυζο οξω :lol::lol::lol::lol:

Μαρακι θα ειναι ολοι εκει;;;και η #^^$^$????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Αργυρω μου...δεν εννοω στη φατσα..αν και εκει εχω αλλαξει :(:(:(

κατάλαβα τι εννοείς, απλά εγώ προσεξα ότι δεν έχεις αλλάξει καθόλου!!! :D

μου λέει ο άντρας μου χθες ότι φαίνομαι πολύ κουρασμένη και του λέω τι εννοείς? μου λέει φαίνεται στο πρόσωπό σου!!!! :( ....λέω χαίρω πολύ Αργυρούλα!!!! :evil::evil:

Μαρία τα κορίτσια σου δεν έχουν σχέση με τα ξαδελφάκια?

σας αφήνω πάω να κάνω και καμμιά δουλειά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι Αργυρώ καμία σχέση..και μάλλον αυτοί το θεωρούν λογικό :o

Πάντως είπα στο Γ να προσέξουμε και να γνωριστούν μην έχουμε απρόοπτα στο μέλλον :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιβιβάζομαι κι εγω

Παναγιώτα στην αρχή όλες ντρεπόμασταν, στη πορεία ξεθαρέψαμε :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εγώ πάντως μέχρι 5 μηνών πήγαινα στο αυτοκίνητο και θήλαζα.......

Μαρία ωραία θα έχουμε να θάβουμε την Δευτέρα :lol::lol::lol::lol::lol:

Κοίτα να είσαι υπεράνω, σαν να μην συμβαίνει τίποτα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημερα!

ηρθα και εγω στο τρενακι!

να ευχηθω στην Αννυ!

πως τα περασατε?

Αφροδιτη τι επαθες?

μεταλαχθηκε και η πεθερα σου?

χαλασε και αυτη?

Παναγιωτα εισαι κουκλα!

υπεροχα ματια!

ειδες πως αλλαζει ο ανθρωπος?

τωρα ουτε σεντονια ουτε τιποτα!

ο προφ. τι λεει που πετας το βυζο εξω?

ο Π.δεν ηθελε με τιποτα!

αλλα εγω το εκανα!

Μαρια πρεπει να μας εχεις απευθειας ανατποκριση απο το γεγονος!

Συμπεθερα...ηρθαν τα πεθ?

νυσταζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι απρόοπτα? τι εννοείς? σεξουαλική σχέση? :?

πείτε μου καμμιά ιδέα, τι δώρο να πάρω στην Ρ. μου για τα γενέθλιά της? :!:

μήπως καμμιά κούκλα που συνοδεύεται από τουαλέτα και κάνει πιπί και κακά εκεί? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen: αστείο, κρυώσαμε!!!! :mrgreen:

Νατασούλα και εγώ νόμιζα για το ΣΚ που μας πέρασε!!!!

συμπεθέρα αύριο έρχονται :mrgreen: τι κάνει η νυφούλα μου?

εγώ θήλαζα ελεύθερα από την πρώτη στιγμή, ποτέ δεν χρησιμοποίησα σεντόνια κ.λπ., :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμ αυτό ντε βρε Αργυρώ... φαντάζεσαι να μας γκομενιαρίζονται γιατί δε γνωρίζονται?

:o:o:o:o

δε βαριέσαι εγώ ότι ήταν να πω και να κάνω τα έκανα

τώρα ας κάνουν ότι νομίζουν, δεν με ενδιαφέρουν [-(

πήρα ένα πολύ ωραίο φόρεμα και τα κορίτσια θα είναι κουκλίτσες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!Πως ειστε!!?????

Σας ευχαριστω παααααααααααρα πααααααααααρα πολυ για τις ευχες κ ανταποδιδω *1000 για τα μωρακια κ τις οικογενειες σας! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x

Επισης ευχαριστω πολυ τα κοριτσια που καταφεραν να ερθουν στο παρτυ μας κ για την καλη τους διαθεση,τα χαμογελα τους,τα δωρα τους,τις αγκαλιες(κλαψ-λυγμ συγκινηθηκα!)...Ολα!!!!Τα εκτιμω αφανταστα! :D

Τελος να ευχαριστησω την μαμα μου,τον μπαμπα μου.....χαχαχαχαχαχαχαΠλακιτσα!

Περασαμε παρα πολυ ωραια!(εγω τουλαχιστον κ η Αννυ)Το ευχαριστηθηκα!Η μικρουλα μολις μαζευτηκαμε ελεγε "παλι μαμα κανουμε νεθια(γενεθλια) μου"!!! :lol::lol: Αλλη δουλεια δεν ειχαμε!!!! :P

βαλατε καπου φωτο?Καπου ειδε η Καρολ την τουρτα μας?Μηπως η Μαγκυ? :?:?

Καλοφωτιστη κ η Αδριαννα μας!!!Να εχει μια παραμυθενια ζωη κ να την χαιρεται πανω απ'ολους η μανουλιτσα της!!! :x:x:x

Ερη μου περαστικα στον Κωστη μας!Ψυχραιμια μανουλα!Ευχομαι να ειναι καλυτερα!

Δεν σας διαβασα πολυ καλα γτ μπαινω στα κλεφτα απο την Αννυ!Η οποια ευτυχως εκανε 4 φορες τσισακια στο γιογιο κ καμια στο πατωμα προς το παρον!χαχαχχα Χθες εκανε 3 φορες κατω κ με στενοχωρησε...

Σορρυ αν χανω σημαντικα νεα σας αλλα ειμαι λιγακι κομματια(καθαριζα+ τη χθεσινη μερα+τις δυσκολες νυχτες της Α χωρις μεμε)..μαλλον θα κοιμηθω κ το μεσημερι...

Θα σας βαλω φωτο του παρτυ μας καποια στιγμη!!!!

Πολλα πολλα φιλια!!!!

Α!Παναγιωτα ετσι ησουν 2 μηνων λεχωνα στον Ν??? :shock::shock::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Εισαι κουκλα καλεεεε!Κ νυχακι περιποιημενο βλεπω! :P:P Εμενα ηταν κομμενα συριζα κ αυτο οχι παντα γτ...δεν προλαβαινα!Απορω τι εκανα κ δεν εβρισκα χρονο!Μαλλον τρελλοορμονες! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μεγειά, ωραίο είναι ...... και εγώ παλιά attrattivo φορούσα!!!! :D έχει μόνο s και Μ!!! :?

Αναστασία εγώ δεν είδα καμμιά φωτό.....άντε και του χρόνου πάλι παρτάκι!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου...ποσο χαιρομαι που περασατε τελειαααααααααα!!!! :x:x ετσι πρεπει!!!!

και του χρονου!!!Η καρολ ειδε την περυσινη σας τουρτα!!! ;)

Καλε το νυχι το εχω φτιαγμενο γιατι θα πηγαιναμε στην Πατρα σε γαμο!!!Μιλαμε η κοπελα που μου τα εφτιαξε δεινοπαθησε γιατι ο Νικολας ηθελε συνεχεια μεμε!!!

ρε συ ειδες πως ελαμπα ..αν και ξενυχτουσα απιστευτα..τωρα με πηρε η κατω βολτα ρε γμτ :?:?:?

Μαρακι φοβερο το φορεμα.θα σε κοιτανε ολοι ετσι =p~=p~=p~

Αργυρω ολο κοπλιμεντα αυτος ο Γερμανος πια!!! Η ΡεΑ τι σου ζηταει να της παρεις;;;

Καλως τη Βυκουλα!!πως πας;;;ο προφ δε λεει τπτ ο καημενος γιατι το πηγαμε λαου λαου.πρωτα μπιμπερο μετα σεντονι μετα χυμα...απλα μεχρι να μπει το μωρο στο στηθος κοιταζει γυρω γυρω :lol::lol::lol:

αυτος που εχει ψιλοθεμα ειναι ο αδερφος μου :twisted::twisted::twisted:

κοριτσια ερωτευτηκα αυτες τις μπομπονιερες-γλυκο.Δεν ειναι τελειες;;

http://whenminacreates.blogspot.com/201 ... -post.html

κανουν 5 ευρω ομως :?:?:?

θα μπορουσα να τις φτιαξω μονη μου με χωνακια απο τη βενη.μπισκοτα απο ιντερνετ και ζαχαρωτα,γλυφιτζουρι,σαπουνοφουσκες ..θα εβγαινε γυρω στα 4..σιγα τη διαφορα ..ασε που βαριεμαι κιολας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μαζεψε υλικο να εχουμε απο βδομαδα να λεμε!!!! :lol::lol::lol:

Περα απο τη πλακα ομως καταλαβαινω πως πας με το στανιο...και για μενα εφιαλτης θα ηταν!!! :?

Το φορεματακι μ'αρεσει παααρααα πολυ!!!θα σκασουν μερικες μερικες!!!! ;)

Αναστασι κουρατηκες αλλα αφου περασατε τοσο καλα χαλαλι! ;) Ρε συ εννοειται οτι θα εχει παρα πολλα ατυχηματα η Αννυ..μιλαμε οτι τα παει τελεια για τοσο μικρουλα που ειναι!!! ;)

Αργυ πολυ γελασα με το δωρο της Ρεας!!!!! :lol::lol::lol: εμενα παλι πολυ καλη ιδεα μου φαινεται!!!! :P

Κουρασμενη του φαινεσαι του αντρα σου;;;;; ε μα το παραξενο θα ηταν να του φαινοσουν ξεκουραστη!!! :twisted:

Παναγιωτα τι τελεια μπλε ματια που εχεις!!!!! ;;);;) οντως ο Νικ πολυ ομορφο μπεμπακι!!! :x γιατι δε πηγαινες ρε στο αυτοκινητο να τον θηλαζεις αμα ντρεποσουν;;; μα να εχεις το γευμα στο βυζι και να κουβαλας ενα σκασμο τσιμπραγαλα;;; :roll:

Βικυ κανατε αυχενικη;;;ολα καλα με το μωρακι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α και κατι αλλο..

ο Νικολας εκτος απο τον ΜΑκ κουιν και τον μπαρμπα που θελεινα του παρουμε,μου ζητησε και Μπαρμπι :oops::oops::oops:

εγω του ειπα "ναι αγορακι μου" γιατι δεν ηθελα να του πω το κλασσικο "με τις κουκλες παιζουν τα κοριτσια"...μετα ομως του ειπα οτι μπαρμπι θα παρουμε στη φιλη μας την Κελυ που ειναι κοριτσακι...

αν παμε στα τζαμπο και θελει τι να κανω;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα τι τελεια μπλε ματια που εχεις!!!!! ;;);;) οντως ο Νικ πολυ ομορφο μπεμπακι!!! :x γιατι δε πηγαινες ρε στο αυτοκινητο να τον θηλαζεις αμα ντρεποσουν;;; μα να εχεις το γευμα στο βυζι και να κουβαλας ενα σκασμο τσιμπραγαλα;;; :roll:

Τονια μου μετα αυτο εκανα.Απλα τοτε ηταν η πρωτη μας δημοσια βολτα και δεν ηξερα πως να το χειριστω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα :lol::lol::lol::lol::lol: δύσκολο και αυτό με την μπάρμπι και τα αγοράκια :?

σας είχα πει ότι μια μέρα είδα ένα καρότσι με αγοράκι μέσα που κρατούσε μια κούκλα!!! :o:o

είχαμε πάει σε ένα πολυκατάστημα και η Ρ. κοιτούσε ένα καρότσι μεγαλύτερο από αυτό που έχει.....αλλά μου φαίνεται τόσο χαζό δώρο, χωρίς τίποτα εκπαιδευτικό, κάτι που να χρησιμοποιήσει το μυαλό της........μάλλον θα κοιτάξω καμμιά κατασκευή :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.monsoon.co.uk/day-dresses/fl ... /95831402/

της Ντούντου (Φ) σε διαφορετικά χρώματα κόκκινο και μπλε

αν το βάλει βέβαια

και η Ι ένα φόρεμα από Monsoon πάρα πολύ ωραίο που δεν το βρίσκω

Αργυρώ το S πήρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα...και εγώ αύριο ήθελα αλλα δεν ξέρω αν είναι ανοιχτά τα μικροβιολογικά ή εχουν ακόμα απεργία... οπότε θα πάω τρίτη για σίγουρα...θα κάνω και εξετάσεις μαζί... βέβαια ιδανικά θα ηταν αύριο γιατί έχω και ραντεβού στο γιατρό...αλλα δεν πειράζει! @Elk δεν το σκέφτηκα καν για ασφάλεια στη συρταριέρα...μια απλη συρταριέρα έκανα...τωρα για όταν μεγαλώσει πως θα τα καταφέρω δεν ξέρω 😂  
    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
    • Καλέ τι χαζά είναι αυτά;;; Δηλαδή αν αύριο αισθάνεσαι τελείως "καλά" θα μπεις ξανά στο ίδιο τριπάκι;;; Συμπτώματα είναι! Τη μια μέρα θα έχεις το ένα, την άλλη το άλλο και κάποια άλλη μέρα δε θα έχεις τίποτα!!! Για ηρέμησε σε παρακαλώ πολύ και μη μου αγχώνεις και στεναχωρείς το μπιζελάκι σου!!! Όσο για την ανακοίνωση... όπως, όποτε και σε όποιον θέλεις εσύ και μόνο θα το πεις!!! Σιγά μην καταπιεστούμε και για αυτό!
    • Ναι, κουλό. Κ εγώ δεν το είχα ξανακούσει, μου φαινόταν πολυ αντιφατικο, γι αυτό ρωτούσα την κοπέλα πώς εγινε... Τελικα από τιποτα δεν μπορούμε να είμαστε 100% ήσυχοι.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...