Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου Νο50-το Δρομολόγιο των Γεννεθλίων!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 990
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλα μαρηηηη!εμενα βρηκες να βγαλεις με γεματο το πιατο;;;φτου σου!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αναστασακι εγω τισ 2 σοφιες ειδα..τη μια,της Λίνας,την εσωσα..την αλλη δε τα καταφερα δυστυχως :(

εσυ για ποιες αλλες καλε ξερεις;;;;;;;;;;;;;;;;;ααα!συκοφαντιες!!!εεεεετυχε! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θου καμια φωτο της προκοπης μας εβγαλες;;;;;;;;;;;;;;;;;; :geek::geek::geek::geek:

χα χα!τωρα ειδα!εβαλες κ τις γουρουνιες της νατασας! :lol::lol::lol:

καλε θουυ!!στην τελευταια φωτο,που φαινομαι στο βαθος..μοιαζω του γιωργου!!αληθεια ρε!! :o:o:o:o:o:o:o καλε μοιαζουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!! :o:o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock:

μπραβο φωτογραφε! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ππωωωωωωω.....ζηλευωωωωωωωωω...αχ και εγω θελωωωωωωωωωωωωωω παρτι Αννυς...τι τελεια που ηταν ολα. Λενιω οσο πας ομορφαινεις!!!!!!..η δε Αννυ θα καψει καρδιες..

λοιπον το αποφασισα..μεχρι να παρω καινουριο λαπιτοπι αντι για καινο θα βαζω τελιτσες...μη γραφε καλε τοσα πολλα....Θουληηηηηη οι σφυριες που ειναι...σημερα ο μικρος μαλλων περναει αλμα αναπτυξης.και.απο.το.προι.μολις.κοιμηθηκε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο βρε Θου!!!!!!!Ωραια!Αφου εγω η γουρουνα τρωω σαν βοδι :P:P:P κ δε βαζω φωτο βαλε εσυ!!! :D

Καλα οι γουρουνιες των κοριτσιων γραψαν!!! :lol::lol::lol: Ολες μεσα στην καρδια τους θα σε εχουν! :P:P:P Ιουλια για τον Γ ολα αυτα εε??? :lol::lol::lol::lol: Και ναι μοιαζετε σαν 2 σταγονες παγωτο ! :lol::lol:

Το φιλι Α-Παντελη τι γλυκοοοοοο!Εγω εχω Αννυ_θοδωρη σε...γλωσσοφιλο! :o:lol: Θα σας τη βαλω αργοτερα!

Το παιδι μου σε καθε μα κααααθε παρτυ διαλεγει ενα αγορακι κ το παρενοχλει σεξουαλικα! :roll::roll:8-}

Η Λενα-αγκαλιτσας δεν εχει πολυ ωραια κοριτσιστικη κοιλια? :P:P Καλα κοριτσια οταν αγκαλιαζει νομιζεις θα σου πεταχτουν τα ματια :lol::lol::lol::lol::lol: κ εγω η δολια φοβομουν μην παθει τιποτα ο μπεμπης!

Θα βαλω κ χορευτικες φωτο!Να δειτε γυμνασμενη γαμπα η Ιουλια!Ονειρο! :-*

Α!Δε σας ειπα!Χθες γυρω στις 6.30-7 κοπηκε το νερο και μετα τα κερακια το ρευμα!!!!!Επισης δεν εβρισκα τα κανονικα κερακια κ...εβαλα ρεσω! :P:lol::lol::lol: Καθολου γκαντεμια!!!Παλι καλα ειχαμε καλη διαθεση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θου μετα που εφυγες χορεψαμε!!

καλα ρε οργιο..αναστασι εσενα λεω!! :evil::evil::evil::evil::evil:

τί φωτο σουργελέ καλε με εβγαλες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!γυμνασμενη γαμπα;;αχ Παναγιτσα μου,τί θα δουν τα ματακια μου!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλα εβλεπα τον Α. με τη φωτογραφικη εκει που χορευαμε,αλλα νομιζα οτι τραβαει την αννυ!! :o:o:o:o:o:o:o:o

αντε,ας γελάσουμε,καλο κανει! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραίες φωτό.....Ιουλίααααααα τόοοοοοσο πολύ έφαγες ρε? :o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol:

τα πιστιρίκια ομορφούλικα όπως πάντα ;)

Θούλη τι όμορφη που είσαι στον γάμο!!! :D:x

Μάγδα :-bd:-bd:-bd για την Μαρκελλίτσα.....μήπως άλλαξε επειδή άρχισε παιδικό? μπορεί...... για να δούμε και τις επόμενες νύχτες!!!!.....ο μπαμπάς τι είπε? του άρεσε? :?:

αχ πολύ ζηλεύω που φοράτε τα στράπλες σας και τα πολύ καλοκαιρινά σας ...... πού να φορέσω εγώ εδώ στράπλες? :cry::cry:

α η τούρτα τέλεια!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσουπρες, μιαερωτηση στα γρηγορα...εβγαλα γυρω στα 90 μλγαλα σημερα-3 αντλησεις.Λετε να του φτασει του μικρου;;;;;...καμια ωριτσα..αντε..1,5 θα λειψω.

Επισης..παναγιωτα αμα θες σου στελνω το αρχειο που εχω φτιαξει με τα ειδη βαφτυσης να δεις..ειναι πολυ το υλικο οποτε δωσμου ε-μαιλ.

Εμεις ειχαμε παρει τα κουφετα οπωςκαι καποια υλικα απο εδω

http://www.eshopgamou.gr/eshop/eidh-vap ... -bebe.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την ψαχνω τη φωτο Τζουλια!!Πολυ γελιο!!!! :lol::lol::lol: Μα τι νουμερα!!!!

Αργυρω τοσο που παινεψε η Ιουλια την τουρτα εφαγα 2 κοματαρες σημερα!!!! :lol::lol:

Α!Για το στραπλες...Εμεις σου προτειναμε 50000000000 φορες να ερθεις Ελλαδα αλλα εσυ μας αγνοεις! :lol::lol::P:P:P

Πρεπει να μικρυνω φωτο?δεν τις μικραινει αυτοματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όοοοοοχι δεν το ξέχασα, έφαγες της Λένας!!!! :mrgreen::mrgreen::@):@):@)

περιμένουμε την φωτό με τις γάμπες!!!! 8-)

Χρύσα αν τον ταϊσεις τον μικρό πριν φύγεις, μια χαρά τα 90!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω καλα ειναι..αλλα θα σαι κοντα σε περιπτωση που θελει κ αλλο?

βασικα εμενα μεχρι πριν 1 μηνα επ0ινε 80 μλ..δε ξερω γτ..δε πινει πολυ απο μπουκαλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ωραιες φωτο..χρονια πολλα και πολλα φιλακια στην ανυ αναστασια..

καλα σε λεει η αδερφη μου ασχημη..

μα που την χωρας τοση ασχημια;; :lol::lol::( και του χρονου παιδια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.Εμεις σου προτειναμε 50000000000 φορες να ερθεις Ελλαδα αλλα εσυ μας αγνοεις! :lol::lol::P:P:P

αληθεια γιατι δε ερχεσαι καμια βολτα ελλαδα??????????το σκεφτηκες?????????????

το γραφω κ γελαω μονη μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Για το στραπλες...Εμεις σου προτειναμε 50000000000 φορες να ερθεις Ελλαδα αλλα εσυ μας αγνοεις! :lol::lol::P:P:P

δεν μου το είπατε 52.000.000.000 να το εμπεδώσω!!!! :mrgreen:8-)

εγώ τις μικραίνω τις φωτό!!! ;) τις κάνω κόπυ κάπου αλλού και τις μικραίνω!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα αν τον ταϊσεις και φύγεις λογικά δεν θα του φτάσει..

Έπίσης έχω να δηλώσω ότι οι φώτο μας αδικούν :lol::lol::lol::lol::lol:

και νόμιζα προς στιγμή ότι την είχα γλιτώσει ...............

Αναστασία ελπίζω εσύ να βάλεις καμιά καλύτερη:mrgreen::mrgreen:

Μάγδα μπράβο στην Μαρκέλλα πάντα τέτοια :D:D

Παναγιώτα θέλεις να δώσεις αυτά τα χωνάκια σε όλους τους καλεσμένους? εγώ νόμιζα μόνο στα παιδιά :o:o και για πες το μπισκότο και τα ζαχαρωτά θα τα φάνε τις σαπουνόφουσκες τι θα τις κάνουν????????????? :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ότι νάναι γράφω........ θα του φτάσει εννοούσα όπως πιστεύω καταλάβατε.............

Δεν ήταν καλή η Φωτογράφος Αργυρώ γιαυτό δεν κατάλαβες ποια ήμουν :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και δεν πηγαίνεις ιπποκράτειο ή Παπαγεωργιου ; Ότι εφημερεύει.. Βρες μια δικαιολογία κ θα σε δούνε..
    • Είναι ακριβώς αυτό όμως, όπως το περιγράφεις.. μακάρι να μπορούσα να κάνω κάτι, να ήταν δηλαδή στο χέρι μου το όποιο στάδιο της εγκυμοσύνης.. δυστυχώς όμως δεν είναι και το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να προσεύχομαι και να πιστεύω στο σπορακι και πως "κάποιος" θα φροντίσει και για εμάς να καταφέρουμε να το πάρουμε στην αγκαλιά μας τελειόμηνο και υγιές.. Άσε κοριτσάκι μου!!! Γίνομαι έξαλλη, πιάνω από 0-100 σε 1"..!!! Ή συγκινούμαι και πάνε να με πιάσουν τα κλάματα επίσης σε δευτερόλεπτα με το πιο άσχετο.. πχ χθες είδα μια ταινία οικογενειακή ιστορική για την ανθρωπιά και τη καλοσύνη και βουρκωνα/δακρυζα κάθε τρεις και λίγο.. που είμαι άνθρωπος σκληρός και δεν συγκινούμαι καθόλου εύκολα.. by the way η ταινία λέγεται white bird.. αξίζει να τη δείτε αν σας ενδιαφέρει.. Ήθελα να σε ρωτήσω εντωμεταξυ.. και όποια άλλη κοπέλα δηλαδή που μπορεί να απαντήσει, αλλά επειδή θυμάμαι διάβασα δικό σου σχόλιο για το συμπλήρωμα σιδήρου ρωτάω εσένα.. τι ακριβώς σου είπαν οι γιατροί σου σχετικά; Σε ρωτάω γιατί ο δικός μου το απογοήτευσε στο πρώτο τρίμηνο γιατί υπάρχουν έρευνες λέει που δείχνουν ότι ο σίδηρος συνδέεται με υψηλές πιθανότητες τερατογενεσεων στο έμβρυο και υπάρχει γενική οδηγία η λήψη του να γίνεται μετά το πρώτο τρίμηνο, το έψαξα και όντως το απαγορεύουν γενικά.. τώρα διάβαζα ξεκίνησαν (το 2013) στην Δανία να δίνουν ως γενική οδηγία την έναρξη του σιδήρου στην 10η εβδομάδα αλλά ακόμα δεν έχουν καταλήξει αν είναι ασφαλές και συστήνεται να αποφεύγεται.. το ίδιο μου είπε και η αιματολογος προχθές που ρώτησα για διασταύρωση.. σκέψου ότι έχω και στίγμα μεσογειακής αναιμίας με αιματοκρίτη πάντα χαμηλό και στην εγκυμοσύνη πέρσι είχε φτάσει 32 πριν χάσω το μωράκι.. και πάλι ο γιατρός λέει όχι.. είδα εσένα στο ξεκίνησαν πολύ νωρίς.. σου το αιτιολογησαν; Ήθελα να στο πω όταν σε διάβασα αλλά δεν ήμουν έτοιμη ακόμα να γράψω..
    • Και να την καμαρώνεις για μια ολόκληρη ζωή υγιή και ευτυχισμένη πάντα!!! Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού είναι καθαρά δική σας επιλογή και απόφαση! Δεν χρειάζεται να δικαιολογήσεις τίποτα και δη σε εμάς!! Δεν το είπα για αυτό δηλαδή.. Παρόλα αυτά, με τις συνθήκες που περιγράφεις το καταλαβαίνω, θα ήταν δύσκολα τώρα στο νησί με ότι συνεπάγεται αυτό.. αν και δεν έχω ακόμα παιδάκι για να ξέρω από πρώτο χέρι τη γλυκιά κούραση που περιγράφεις γλαφυρά (🤣) αλλά έτσι όπως το έχω στο μυαλό μου τουλάχιστον, δεν ξέρω αν θα είχα την ενέργεια να τα ξαναπεράσω όλα τόσο σύντομα.. θα ήθελα να "ευχαριστηθω" λίγο το παιδί, να "απορροφησω" δηλαδή τη κάθε μαγική στιγμή του... τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσει δημοτικό.. μη σου πω να το τελειώσει κιόλας!! 🤣🤣🤣 Βλέπεις κουραστηκαμε τόσο πολύ για να έρθει η εγκυμοσύνη (κλεισμένα 6 κοντά σχεδόν 7 χρόνια προσπαθειών με εξωσωματική και ακόμα χωρίς να είμαστε σίγουροι ότι θα γεννηθεί υγιέστατο μωράκι στο τέλος αυτής) οπότε δεν βιάζομαι να το ξαναπεράσω όλο αυτό.. δεν σου κρύβω ότι πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα στη ζωή, θα είμαι ειλικρινά τρισευτυχισμένη και με ένα υγιές παιδάκι στην αγκαλιά μου...!
    • Νομίζω υπάρχει πάντα κάποιος εφημερεύον γιατρός! Εγώ είχα πάει σε αργία σκέψου…πάρε ένα τηλέφωνο κορίτσι μου κ δες αν συνεχίσεις να αγχώνεσαι, να πας για να σου φύγει!! 
    • Σ'ευχαριστώ! Εχω αλλα 3 παιδια και στα 3 ειχα τρελαθεί στις αναγουλες στους εμετούς κτλ. Απλα σε καποιες ξεκινησαν τα συμπτώματα απο τις 5+4 περιπου ενω σε αλλες μετα την 6+. Σημερα ειμαι 5+2. Ειναι καπως το στομάχι μου ειναι η αλήθεια αλλα οχι κάτι τρομερό. Πρέπει να σκέφτομαι θετικά. Το ξερω. Αργεί πολυ ο γιατρός ισως αυτο με εχει επηρεασει. 10/6 εχω το 1ο ραντεβού. Αλλα σίγουρα μια πιο ηρεμεί εγκυμοσύνη με 3 μικρα παιδια , θα ήταν προτιμότερο...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...