Μετάβαση σε περιεχόμενο

ανοιξιατικες μανουλες 2012!!!!!!αρχιζουμε!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 957
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ αυτα τα κιλά εγω είμαι στα +2,5 αλλα είδη είχα αρκετα κιλάκια οπότε προσπαθώ να μην ξεφύγω...δυσκολα...

MUMBASHA εύχομαι όλα να πάνε καλά!

Μακάρι να γινόταν όλα να κυλούσαν ήρεμα για όλες μας αλλα τι να κάνουμε ας προσπαθούμε τουλάχιστον να είμαστε αισιόδοξες γιατί τα μωράκια μας τα νοιώθουν όλα.Την δευτέρα εγω θα κάνω την αμινο... κ βλέπουμε.αντε να φύγει κ αυτο το άγχος.

Καλό βράδυ σε όλες !

2012.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια μου..

χριστίνα έχεις όλη την θετική μας ενέργεια να πάνε όλα καλα...μια χαρά θα είναι το μωρούλι σας θα το δείτε...θεσσαλονίκη θα την κάνεις??με το καλό όλα...

εγω σήμερα ξύπνησα νωρίς πήγα έδωσα αίμα, έκανα άλλες εξωτ δουλειές, ψώνισα και γύρισα...

θα ετοιμάσω φαγάκι και με βλέπω να κοιμάμαι μετά...νύσταξα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγείρεψα, έφτιαξα γλυκάκι, κοιμήθηκα και να μαι πάλι...

σε λίγο έρχεται ο άντρας μετά απο 5 μέρες άσκηση...γιούπιιιιιιιιι

τι κάνετε εσείς???

αχ βρε νάντια αλλού διαβάζω οτι πλεον θα πληρώνουμε κανονικά αλλού διαβάζω οτι όχι ειναι τιμές για τα ταμεία...δεν μπορώ να βγάλω άκρη...και γενικά προσπαθώ να μην πολυ απασχολώ το μυαλουδάκι με αυτά τώρα..να κάνουμε πρώτα την αυχενική να δούμε οτι είναι καλά και μετά...

εν τω μεταξύ εγώ με το ταμείο μου δεν δικαιούμαι τιποτις καθόλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης...όλα τα πληρώνω κανονικά και μάλλον θα πάρω λεφτά στο τέλος...είδωμεν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι +2,5 επισης!πως παμε;εμεις ειδαμε το μωρακι μας χτες! θα το ξαναδουμε στις 21 του νοεμβρη...!ειναι ολα καλα μεγαλωνει πολυ καλα ειμαστε 9 και κατι εκατοστα..ολα καλα .αλλα το χαζομωρακι μας ειχε τον ομφαλιο λωρο αναμεσα στα ποδαρακια του και δεν μπορουσε η γιατρος να δει καθαρα τι εχουμε...θεωρει ομως οτι μαλλον ....ειναι κοριτσακι!!!!!!!!!!!!!!ο γιατρος μας ειπε οτι αυτη που μας εκανε τον υπερηχο δεν κανει λαθος ποτε!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχα....αφησε η κοπελα ενα κομματι αμφιβολιας γιατι ο ομφαλιος λωρος μπορει να κρυβει κανα τσουτσουνακι απο κατω αλλα η ιδια το βλεπει πιο πολυ κοριτσακι..θα το σιγουρεψουμε το νοεμβρη.εγω εχω χαρει..εχω μερες που νιωθω οτι ισως ειναι κοριτσι(μπορει και απο αμυνα..για καλο και για κακο..χαχαχαχ)

εσας σας ειπαν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα, τι κάνετε?

Υπάρχει καμία ξύπνια? Εγω ειμαι μονη μου σπίτι και παρακολουθω Νικολούλη, εχει υπηρεσία ο συζυγος, η μικρη κοιμηθηκε και εγω ειχα επισκεψη μεχρι πριν λίγο. Άλλες φορες ερχοταν η μητερα μου να κοιμηθουμε μαζι αλλα σημερα δε μπορουσε οποταν μαλλον θα γινω νυχτοπούλι.

Cuando σου ευχομαι να ειναι κοριτσακι , μιας και το επιθυμεις και εσυ, εγω θα το αφησω για εκπληξη μεχρι το τελος εκτος αν μου κανει γκαφα ο γιατρος...

Mumbasha σου ευχομαι περαστικα , ακολουθα τις οδηγιες του γιατρου και ολα θα πανε καλα, πίστη και υπομονη να εχεις.

Χριστινακι καλες επιτυχιες για τη Δευτερα τα καλυτερα σου ευχομαι.

Λοιπον σας αφηνω τελιωσε το διαλλειμα, καλο βραδυ !! Εγω εδω θα ειμαι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κουκλες!!!!!!

Ειχα χαθεί λιγο γιατί είχε χαλάσει ο υπολογιστής!

Πωπω...πως ζηλευω που έχετε ηδη αναψει τζακι!!!!!! Θελω και εγώ!!!! Αλλά εδω και 3-4 μέρες είμαστε πάλι με καλοκαιρινά! Οχι εχουμε βάλει τα χειμερινά απλά μια ζακετούλα την βαζαμε την προηγούμενη εβδομάδα.... ανυπομονώ να ερθει και εδω λιγάκι κρυο....!

Η εγκυμοσύνη μου πάει μια χαρά και στις 26 θα δούμε και το φύλο!!!!!

nm0113 μου, αφού έχεις την υπομονή να μάθεις την ωρα της γέννας το φυλο του μωρού μπράβο σου!!!! Και εγώ ετσι ήθελα αλλα τώρα με εχει φάει η περιέργεια! :lol:

Από κιλά ευτυχώς ακόμα στο +1 είμαι! Εχω όμως παραπανίσια κιλάκια και δεν θελω να αφεθώ γιατί αλλιώς δεν θα χωράω από την πόρτα! :lol:

Ξυπνησε ο μικρός μου και πάω να του βαλω να φάει παστίτσιο! μιαμμμμμμ!!!!!

Φιλιά σε όλες τις κοιλίτσες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμενα ο αντρας μου ηθελε να το αφησουμε για εκπληξη αλλα μου φαινοταν ζορικο να μην ξερω.. :lol::lol: θα το δουμε στην 20η βδομαδα..μαιρυλου μου με το καλο να το δειτε και σεις!!!φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σε όλες...

cuando μπράβο...με το καλό η μπέμπα σας...δηλ να σας ροζίσω ή να περιμένουμε???

το βασικό ειναι οτι είναι γερό... :x

μαριλού ζηλεύω.... είσαι Ηράκλειο....αχ έχω ζήσει 6 χρόνια στα Χανιά και όλη η Κρήτη είναι μέσα στην καρδιά μου...πόσο θέλω να ξαναέρθω... παρακαλάμε για καμιά μετάθεση Κρήτη..η δε πεθερά μου είναι απο Λασίθι έφυγε 10 χρονών απο εκει. πάντως αυτό που λες για το καιρό το έχω ζήσει..Νοέμβρη μήνα καθόμασταν σε εξωτ αμφιθέατρο με καταγάλανο ουρανό και χαζεύαμε τα χιονισμένα Λευκά Όρη...

με το καλό να δείτε και εσείς το φύλο του μωρού σας...

εδώ πάντως έχει παγώσει ο καιρός...κρύο και υγρασία...

expecting ναι στρατιωτικός είναι...χτες γύρισε απο σκηνάκια και σήμερα τον έχουν βάλει υπηρεσία... άλλη μια μέρα μόνη μου...nm0113 και εσένα είναι στρατιωτικός?

καλό βράδυ Σαββάτου εύχομαι και μια ήρεμη Κυριακή.... :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γκαστρομενουλες μου!! Δυο μέρες δεν έδωσα παρών. Τι κάνετε;; Μια χαρα διαβάζω είστε όλες. Χριστίνα με το καλο η αμνιοπαραμεντηση σας και όλα θα πανε καλα. Νινού μου αχ πως αντεχεται εσείς οι σύζυγοι στρατιωτικών μακριά απο τους άντρες σας τόσες μέρες, μπράβο σας τι να πω!!! Εμείς σήμερα είχε γενέθλια ο αντουλης μου και βγήκαμε για ουζακι, οι άλλοι όχι εγω, και γυρίσαμε αργά και έχω μια νύστα. Έχω δυο μέρες να κάνω εμετο και ελπίζω να μου κρατήσει!!! Ανακατωσουρα έχω ακόμα αλλα μην τα θέλω και όλα δικα μου... Θυμάστε και που σας έλεγα για κάτι πονάκια χαμηλά στην κοιλιά μου ; Ε προχθές την Πέμπτη το βράδυ κατα τις 3 με έπιασε φοβερός πόνος αφού θυμήθηκα όταν γεννουσα. Να μην τα πολυλογω την Παρασκευή είπα το γιατρο μου και ξεκινησα τα yutopar και τα outrogestan. Και όσο έλεγα θα την γλυτωσω σε αυτη την εγκυμοσύνη... Δεν πειράζει, με ταλαιπωρούν λίγο αυτά τα χαπια αλλα υπομονή για το σποράκι μου!! Αυτα κοπέλες πάω για νανι!!! Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninou μου χαίρομαι που σου αρεσει ο τόπος μας!!! Οστόσο βλεπω πως είσαι Θρακη... η πεθερά μου είναι από Αλεξανδρούπολη! Γνώρισε τον πεθερό μου οταν ηταν εκείνος φανταρος στα μερη της και βρεθηκε εδώ! Αντε να ανταλλάξουμε καλέ! Ελατε εσεις εδώ να ερθουμε εμείς εκεί! :lol::lol::lol::lol:

Ναντια να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!!!!! Να είστε πάντα όλοι χαρούμενοι και γεμάτοι υγεία! Αντε με το καλό και το νέο μέλος που μάλλον άρχισε να καταλαβαίνει την μανούλα και δεν θελει να την ταλαιπωρήσει άλλο με τους εμετούς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!!!

Κ γω χθες είχα γενέθλια κ ήρθαν μερικοί φίλοι στο σπίτι,κουράστηκα λίγο γιατι ήμουν απο τις 5 στο πόδι λόγω δουλειάς αλλα δεν πειράζει γιατί το μωρουλίνι μου κουνιόταν συνέχεια κ μ' άρεσε!!Τώρα ανάψαμε το τζάκι κ εμείς κ θα ψήσουμε κάστανα μιαμ μιαμ . Άντε να πάω κ αύριο στο γιατρό να δούμε το μωρό κ να τελείωνω με αυτό.. Κλείνω τώρα παω να χουχουλιάσω δίπλα στη φωτιά

Φιλάκια

2012.pngMake a pregnancy ticker :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και απο μενα...

Νάντια να χαίρεσαι τον αντρούλη σου...χρόνια του πολλά και καλά..αχ πολύ χαίρομαι που ηρέμησες απο τις εξαγωγές..εύχομαι να κρατήσει μέχρι το τέλος..όσο για χαπάκια υπομονή για καλό είναι..το ζουζούνι πάνω απο όλα...

χριστίνα με το καλό αύριο η άμνιο..εύχομαι να πάνε όλα καλά..που θα πάνε δηλ... ;)

μαριλού καλέ τι θες να κάνεις εδω πάνω...καλά είστε κάτω..άντε να έρθουμε και εμείς.. :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα,

Τι κανετε? Πρωτα απο ολα πολυχρονη Χριστινα μου, και στον αντρα της mamnantia , na ton xairesai!

Εμεις περασαμε ησυχα, ημασταν στης μητερας μου για φαγητο και ηρθαμε πριν λιγο, ειπα να καθησω να μαθω τα νεα σας και να ξεκουραστω μηπως κουνηθει λιγο το μωρακι γιατι σημερα ολο στο ποδι και δεν το ενιοωσα.

Τη Τριτη με το καλο παω καιε γω στο γιατρο μετα απο ενα μηνα, περιμενω πω και πως...

Υπομονη mamnantia με τα χαπακια,και να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις.

Νινου , και μενα στρατιωτικος ειναι , αλλα ευτυχως ασκηση εχει αρκετο καιρο να παει, αντε γιατι και οι 3 υπηρεσιες το μηνα αρκετες ειναι.

Λοιπον καλο σας βραδυ γλυκιες φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι γαϊδούρα που είμαι...Χριστίνα χρόνια πολλά και καλά..να είσαι πάντα γερή και ευτυχισμένη και με ένα γερό μωράκι...αχ του χρόνου θα το έχεις αγκαλίτσα.... :x:x

nm0113 κύπρο που είστε είναι νομίζω λίγο καλύτερα τα πράγματα...και σίγουρα καλύτερα απο άποψη μισθών..κάποια στιγμή είχαμε έρθει Κύπρο και συναντηθήκαμε με συμμαθητές του άντρα μου και πάθαμε σοκ με την διαφορά στο μισθό...πόσο μάλλον τώρα που εδώ οι μισθοί έχουν πιάσει πάτο :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγώ θα έχω ένα ανοιξιάτικο μωράκι!!! Είμαι στην 15η εβδομάδα και όλα πάνε πάρα πολύ καλά! Η κοιλίτσα ακόμα δεν πολυφαίνεται...όλοι με ρωτάνε που το έχω το μωρό :D:D 2 κιλάκια έχω πάρει κ φαίνομαι σαν να είμαι απλά πρησμένη, όπως πριν απο περίοδο! Αλλά το στήθος έχει γίνει τεράστιο!!! Έκανα κ την αυχενική κ τρελάθηκα ότα τον είδα τον κούκλο μου!!! Ναι ναι! Είδαμε ότι είναι κ αγοράκι!!! :D:D:D

Αν όλα πάνε καλά αρχές Απριλίου γεννάω!!!

Εσείς που ήδη έχετε το πρώτο μωράκι πότε το νιώσατε; Γιατί νομίζω σήμερα κάτι αισθάνθηκα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ καλή εβδομάδα!!

Χριστινάκι μου χρόνια σου πολλά για προχθές!Σου εύχομαι να έχεις τέλεια αποτελέσματα κ όλα να πάνε καλά!!Με το καλό να κρατήσεις ενα γερό μωράκι στην αγκαλιά σου!Εύχομαι όλα να πάνε καλά σήμερα!Θα περιμένουμε τα νέα σου!!

Νάντια να χαίρεσαι κ εσύ τον αντρούλη σου για εχθές!Με το καλό να υποδεχτείτε το νέο μέλος της οικογένειας!! Ελπίζω να σταματήσουν κ οι εμετοί μια κ καλή!!

Σήμερα το πρωί κ εγώ είχα έντονους πόνους χαμηλά στην κοιλιά,τώρα που κάθομαι δεν το νιώθω αλλά αν πάω να σηκωθώ με τραβάει λίγο!Δεν ξέρω τί μπορεί να είναι πάλι αυτό..Αν συνεχιστεί θα πάρω κ εγώ την γιατρό μου!Εύχομαι να μην είναι κάτι σοβαρό..

Τελικά απ'ότι διαβάζω έχω πάρει τα περισσότερα κιλά..Τί να πώ..προσπαθώ για το αντίθετο αλλά δεν τα καταφέρνω.. :? Θα το υποστώ κ αυτό :oops::D:lol:8-)8-)8-)8-)

Το τζάκι δεν έσβησε όλο το ΣΚ,είχε πολύ κρύο.Σήμερα βέβαια είναι χερότερα,4 βαθμούς είχε το πρωί που ερχόμουν στην δουλειά!Πάγωσα..Πολύ απότομη αλλάγή,είναι να μην αρρωσταίνει ο κόσμος?Πάλι 20 βαθμούς λένε θα φτάσει την Πέμπτη!Απο τους 6 πάμε στους 20 κ το ανάποδο!!

Corina μου καλωσήρθες στην παρέα μας!!Με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου!!Κ εγώ την 15η εβδομάδα το ένιωσα πρώτη φορά!Σιγά σιγά θα δυναμώνουν οι κινήσεις του..Σε λίγο καιρό δεν θα έχεις καμια αμφιβολία!!!

Σας αφήνω να κάνω κ καμια δουλίτσα!

Φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα!!!Τι κάνετε;;; Έχω λίγες μέρες να σας διαβάσω αλλά είμαστε Ελλάδα και δεν πολυκάθομαι στον υπολογιστή, καλέ τι κρύο είναι αυτό;;; Έχω τυλιχτεί με ό,τι έχω βρει μπροστά μου και δεν σταματάω να κρυώνω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

Χριστίνα μου χρόνια σου πολλά για τα γενέθλια σου προχθές και καλά αποτελέσματα για σήμερα.

Εμείς το Σάββατο γιορτάσαμε τα γενέθλια του Δημητράκη μας (σε παιδότοπο τα κάναμε) και περάσαμε πάρα πολύ ωραία.Αυτές είναι δουλιές :lol: ,πολύ χρήμα,μετατρέπεις το σπίτι σου σε παιδότοπο βάζεις και 2-3 κοπέλες να προσέχουν τα ζουζουνάκια και όλα μια χαρά!!!!!

Χρύσα82 και εγώ έχω έντονους πόνους και μου λέει ο γιατρός ή είναι έντερο ή είναι η μήτρα που μεγαλώνει.Για καλό και για κακό μου λέει να παίρνω και κανένα ουτρο για να χαλαρώνει η μήτρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φουσκοκοιλίτσες μου!!!!!

Αχ σημερα επιτέλους βρεχει και εδώ και πολύ μου αρεσει!!! Κρύο ιδιαίτερο δεν κάνει αλλά το εβαλα το μπουφανάκι σήμερα!

Χριστίνα μου χρόνια πολλά για τα γενέθλιά σου!!!! Πολύχρονη κοπέλα μου και με ένα γερό νινί!!! Ευχομαι σημερα να πάνε όλα καλα!

Μαριάννα μου να σου ζήσει το βλασταράκι!!!!! Να τον καμαρώσεις όπως ποθείς και με το καλό να ορίσει και το αδερφάκι του!!!!

Κορίνα καλωσθηρθες στην παρεα μας!!! Για 1η εγκυμοσύνη είναι λίγο νωρίς να ένιωσες το μωρούλι χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω.... συνήθως μετά την 17η - 18η εβδομάδα το νιώθεις... Ευχομαι πάντως να ηταν το σποράκι σου που έδωσε το παρόν και όχι κανένα δύστροπο εντεράκι!!! :lol: Εγώ στην 1η το κατάλαβα στην 20η εβδομάδα αλλά από την 19η κάτι σαν να κουνιόταν αλλά δεν ημουν σίγουρη.... τώρα στην 2η εγκυμοσύνη το ένιωσα πάρα πολύ νωρίς στην 14η εβδομάδα αν και η γιατρός μου, μου είπε ότι δεν υπάρχει περίπτωση να ήταν το μωρό γιατί είναι νωρίς, αλλά εγώ ήμουν 100% σίγουρη οτι ήταν αυτό! Αφού συνεχιζει να κουνιέται στο ίδιο ρυθμό απλά πιο έντονα τώρα! Κλωτσιά όμως δεν μου έδωσε ακόμα το πουλάκι μου! Την περιμένω πως και πως! :lol::lol:

Χρυσα μου, και εγώ είχα κάποια πονάκια και είναι λόγω της μήτρας.... ξεκούραση θέλει και ηρεμία!

Παω λίγο να τεμπελιάσω στον καναπέ μιας που κοιμάται το μικρούλι μου!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.κ εγώ αυτο σκέφτηκα το πρωί,ότι θα είναι απο την μήτρα.Ευτυχώς σταμάτησε να με τραβάει όταν σηκώνομαι..

Μαριλού μου απο ξεκούραση άλλο τίποτα!Μετά την δουλειά πάω σπίτι κ αράζω στον καναπέ!!Δεν μ'αφήνει ο άντρας μου να κάνω τίποτα..Μόνο μαγειρεύω κ λίγο συμμαζεύω...τα ελαφρυά πράγματα πάντα!! 8-)8-)8-) Φοβούνται πολύ..Το Σαββατο έβαλα σκούπα κ έγινε χαμός..Ε είπα να μην τους χαλάσω το χατήρι. 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι πρέπει Χρύσα82 να μην τους χαλάς το χατήρι :D !!!!Απόλαυσε τώρα την περιποίηση που σου παρέχουν γιατί όταν με το καλό γεννήσουμε πάνε όλα αυτά :cry: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κι εμένα ο άντρας μου ούτε τα πιάτα δεν με αφήνει να πλύνω, μόνο μαγειρεύω, λίιιιγο συμμάζεμα και σίδερο καθιστή και για λίγη ώρα μόνο κάνω. Αλλά αφού επιμένει γιατί να τον κακοκαρδίσω, κρίμα δεν είναι;;; Αφήστε που εκτίμησε τις ορμόνες μου δεόντως γιατί τον τρομοκράτησε ένας φίλος του, ότι η δική του γυναίκα όταν ήταν έγκυος ήταν συνεχώς μέσα στα νεύρα οπότε με κοιτάει που είμαι μέσα στην καλή χαρά και προσέχει μην ματιαστεί μόνος του και αλλάξω τροπάριο!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia mou!!!!!!!!!!!!

na mai kai egw!!! :D:D xristina xronia polla!! :D

expectingymmy kai egw den kanw apolytws tipota vasika :lol::lol:

eixa kairo na sas grapsw giati sto xwrio den exoume internet!!se emas xionise panw sto xwrio!!!

kai tou lew wra na katevoume pros thn polh... :lol::lol:

e kai irthame simera...

ante koritsia 1 evdomadoula emeine gia na dw to mwro mouuu!!!

anypomonwwwwwwwwwwww :?:?:?:?

kai egw exw ponakia!!alla exw na paw 5 imeres toualeta...mporei gia auto!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...