Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν7


Recommended Posts

Ολοκληρη διαδικασια να ετοιμασεις γαλατακι τελικα!ουτε οταν καναμε πειραματα στη χημεια στην σχολη δεν καναμε τοση διαδικασια.. Καλα το νερο βρε κοριτσια ειναι σωστο σωστο βραζουμε δυο φορες?

Φιλεναδες, παιδιατρο εχετε βρει?πρεπει να παρισταται και στην γεννα αν δεν κανω λαθος.. Εγω ακομη δεν ενημερωσα πσιδιατρο.. Ποτε το κσνουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μύριαμ, κοιτούσα τη λίστα που μας έγραψες (τώρα αξιώθηκα!!!) και στη δική μας βαλίτσα για την κλινική λέει κρέμα προσώπου και σώματος και οδοντικό νήμα + στοματικό διάλυμα. Αυτά είναι απαραίτητα, ή αν τα χρησιμοποιούμε στο σπίτι μας τα παίρνουμε και εκεί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια, στο βαλιστακι με τα προσωπικα ειδη λογικα θα βαλεις αυτα που χρησημοποιεις καθημερινα.. Πχ, εγω θα παρω και κρεμα ματιων οχι μονο προσωπου και καλλυντικα..οκ, δεν θα ειμαι με την βλεφαριδα καγκελο και αιλαινερ αλλα κατι ψιλα θα τα βαλουμε πανω μας.. Εχω ακουσει βεβαια και περιπτωσεις που πηγαινουν με μαλλι κομμωτηριου και μπουκλα να γεννησουν..

Στη λιστα που μου εδωσαν εμενα απο την κλινικη εχει και πιστολακι μαλλιων..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα, εγώ δε χρησιμοποιώ τίποτα, μόνο μια ενυδατική κάτω απ' το μέικ απ. Αν δω το χειμώνα ότι τα χέρια μου πάνε λίγο να σκάσουν, βάζω λίγη βαζελίνη. Το ίδιο και στο υπόλοιπο σώμα, όταν κάνω αποτρίχωση, π.χ. Δεν έχω βάλει ποτέ κάτι άλλο. Στα χέρια, π.χ. δοκίμασα Ατρίξ, αλλά δεν έκανε τόσο καλή δουλειά όσο η βαζελίνη.

Καλά, εμένα μια φίλη μου έκανε δύο γέννες και έκλεισε ραντεβού στο κομμωτήριο και στις δύο για να πάει να γεννήσει χτενισμένη! Την πρώτη φορά δεν πρόλαβε, γιατί γέννησε δύο βδομάδες νωρίτερα, τη δεύτερη λογικά πρόλαβε, γιατί μπήκε με πρόκληση. Και την πρώτη φορά που γέννησε νωρίτερα, είδε αίμα το πρωί, πήγε στο γιατρό, της είπε ότι γεννά και τη ρώτησε αν θέλει να περιμένει στο σπίτι της ή στην κλινική, κι αυτή είπε στο σπίτι. Φεύγει απ' την κλινική, και πηγαίνει στην αισθητικό για αποτρίχωση!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΗ Κ ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΘΕΡΜΟ ΚΑΝΟΥΝ ΓΑΛΑ ΚΛΠ.ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΘΕΡΜΑΝΗΡΑ.ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ ΔΙΑΛΥΜΑ ΚΛΠ.ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΟΝΟ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΑ ΠΑΡΩ ΟΛΑ ΘΕΛΩ 2 ΒΑΛΙΤΣΕΣ.

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριαμακι, θα παρω τηλ την παιδιατρο αυτες τις μερες και θα την ρωτησω.. Φανταζομαι ομως οτι οι παιδιατροι μπορει να εχουν διαφορετικες αποψεις..γι αυτο λεω καλυτερα να κανουμε τα αδυνατα δυνατα να θηλασουμε.. Εγω θα επιμεινω μεχρι τελικης πτωσης.. Θελω πολυ να θηλασω το μικρουλι μου για να παρει ολα τα αντισωματα απο το μητρικο γαλα..

Αννα μαρια, μια φιλη μου την πρωτη φορα που γεννησε πηγε απλα και κανονικα στο μαιευτηριο κι οταν ειδε τις αλλες με μπουκλες σινιον , κοκκινα νυχια και βλεφαριδα καγκελο, εΝιωσε ασχημα και την επομεΝη φορα πηγε κομμωτηριο πριν γεννησει...οσο για την φιλη σου, υποθετω πως εκανε αποτριχωση στα επιμαχα σημεια στην αισθητικο.. Εγω κανω μονη μου, ξυραφακι και τελειωνει δουλεια...τωρα οταν παω να γεννησω παλι μονη μου θα κανω, αν τα καταφερω ειναι αλλο θεμα..

Οσο για καλλυντικα, εμενα μου αρεσει να βαφομαι. Οσο σπουδαζα δουλευα και ως αισθητικος σε διαφορες εταιριες(lancome,chanel) oποτε βαφομουν καθημερινα αλλα οχι υπερβολες.. Τωρα το καλοκαιρι ομως που κανει τοση ζεστη και λιωνω , βαζω λιγο μασκαρα και ενα διακριτικο κραγιον και αμα το κανω και αυτο..για μαλλια κτλ ποτε δεν ημουν τυπος του κομμωτηριου.. Κανω ενα ισιωματακι μονη μου κι εξω απο την πορτα..

Βεβαια σε τρια λεπτα τα εχω πιασει κοτσο γιατι ζεσταινομαι υπερβολικα και δεν αντεχω να ακουμπαει τριχα πανω μου..

Ασε , εγω με την κομμωτρια μου εχω ιδαιτερη σχεση!κανει μηνες να με δει συνηθως γιατι τα βαφω μονη μου οποτε παω μονο για κουρεμα. Εκει ειναι σαν να λυνουμε το κυπριακο καθε φορα!εγω δεν θελω να μου κοβει πολυ μαλλι κι εκεινη εχει μανια με το ψαλιδι..αλλα λεω αλλα λεει αλλα κανουμε κι αλλο βγαινει.. Πρεπει αυτες τις μερες να παω ομως γιατι εχω αφησει τοσους μηνες την ριζα και θα τρομαξει ο γιος μου αν με δει σαν την κρουελα ντε βιλ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γλυκές κοιλίτσες!!

Καλορίζικο το νέο μας ποστάκι. Τιτινάκι, Εύη με το καλό κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Τι όμορφα σε αυτό το ποστάκι θα έχουμε τα πρώτα μας γεννητούρια!!!!!!!!!!!

Νια μου σε ευχαριστούμε πολύ για τη φανουρόπιτα φιλενάδα!!!!!Να είσαι καλά και εσύ και τα μπουμπουκάκια σου!!!!!!!!!!Βοήθειά σου!!!!!!

Αγγελικούλα την Παρασκευή πας να δεις το καμάρι σου;Tι ωραία!!!!!!!!!!!!!!!!Μια χαρά θα είναι ο μπεμπάκος μην ανησυχείς αφού έχει πάρει τη θέση του, εκεί θα είναι το ζουζουνάκι σου στη θεσούλα του!!!!!!! Νομίζω ότι όταν μπούμε στο μήνα μας πάμε κάθε εβδομάδα στο γιατρό!!

Νασιούλα μου περαστικά!!Πωπω σε καταλαβαίνω ο πόνος των δοντιών είναι από τους χειρότερους για να μην πω ο χειρότερος!!Ταλαιπωρήθηκε το ζουζουνάκι σου με το εμβόλιο;Πως είναι τώρα;Και εγώ πρέπει να κάνω τα αιματολογικά του μήνα και την άλλη Πέμπτη πάω για Doppler.Εσύ καλό μου;

Miki μου σταμάτησα τη δουλειά και τώρα θα αφοσιωθώ στη μπεμπούλα μου!!!Μ ε το καλό να δείτε το γλυκούλι σας αύριο!!!!!!!!!!!!Τα φιλιά μας!!!!!!!!!!!!!

Muriamaki μεγάλωσε το αντράκι σας, ολόκληρο παιδάκι.Πολύ χαίρομαι κοριτσάκι μου!!!Περαστικά με τα δοντάκια και σε σένα και στον άντρα σου!!Σήμερα ζεστούλα πάλι;Και εδώ τα ίδια παρόλο που φυσάει κατά διαστήματα…Σε ευχαριστούμε πολύ για τη λιστούλα πολύ χρήσιμη!!

Βανεσσάκι την Παρασκευή πάλι καμπύλη; Καλά αποτελέσματα κοριτσάκι μου!!!

MaDi μου σας τρέλανε το κοριτσάκι σας!!!!!!!!!!!!Που να δεις από δω και πέρα, όσο μεγαλώνει τόσο καλύτερα θα το βλέπετε!!!!!!

‘Αννα Μαρία μου αύριο γυρνάει ο αντρούλης σου;Με τόσο στραπάτσο που έφαγε θα έρθει σε μεγάλη φόρμα,θα σε έχει στα όπα όπα!!!Όσο για τις εξετασούλες σου πότε θα πας στο γιατρό;Μήπως σου δώσει λίγο σίδηρο ακόμα;

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια?Σημερα η μπεμπουλα ολο κωλοτουμπες κανει, αφου καποια στιγμη τρομαξα απο την κλωτσια που εφαγα!Φανταζομαι τι εχει να γινει σε κανενα μηνα,θα χορευει η κοιλια μου!Ενιωσα και πριν στην αριστερη σαλπιγγα εντονο πονο λες και θα γεννουσα....ετυχε σε καμια σας?ευτυχως ηρεμησα τωρα!

Αννα Μαρια σιγουρα θα σου δωσει κι αλλο σιδηρο,πρεπει να καλυπτεις τις αναγκες του οργανισμου σου και του μωρου!

Βανεσσακι φαε τωρα που προλλαβαινεις.....πειναωωωωωωωωωωω!!!! :cry: τι θα κανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia mou!!!!!!!!kaname poly megalh volta shmera.........perpatsa arketa phgame to prwi gia ta vlastokytara kai phrame kai thn tsantoula me ta aparetita pou tha xreiastoume gia na ta pame!!!!!!!!!

meta phgame sto metro mall meta sto media market kai meta super market....ouf ksepatothikaaaaaaaaaaa..................

pali pswnisa gia ton mpempouli mou kai o antras mou oriotan mesa sto H&M..axxaxaxaxxaa ma exei apisteyta mwroudiaka egw ftaiw???????????? na diete ti phra........ta latrepsaaaaaaaaaaaaa :P:P:P:P

pwpw evi ontws kai emena me eknevrizei poly otan rwtane pote gennas......eidika twra pou eimai stis meres mou vlepw synexeia ta idia atoma kai kathe fora akouw ta idia me to kalo kai me enan pono kai lew e thn epomenh fora pou tha tous dw tha exw genisei kai tyxainei na tous ksanadw kai mou lene kala akoma??????????niothw les kai exei kourastei o kosmos na me vlepei me koilia..xaxaxaxaxaxaxa :lol::lol::lol::lol: e maaaaaaaaaa ante na gennisw piaaaaaaaaaaaaaaaaa den antexw allo!!!!!!!!!!!!!!!!

oso gia paidiatro den exw vrei akoma.....eipame me ton antra mou na vroume kapoion apo to paidwn pou einai poly kaloi.......mhpws exete kanenan ypopsin sas???????????

telika egw den efaga tis fakes shmera giati phgame sta KFC kai efaga fterouges pikantikes........giam giammmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

post-11182-13873937539812_thumb.jpg

post-11182-13873937541544_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας εγκυουλιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι μου κανετε?????πως ειναι τα μωρακια μας?????????

καταφερα κ σας διαβασα επιτελους, ομως δενθυμαμαι κ πολλα!!!!!!!

εμεις καλα ειμαστε, ζεστη παλι κ σημερα...!!!!!ο μπεμπης καλα ειναι κ αυτος, κλωτσαει κ πιανω χερακια , ποδαρακια..... (ασχετα αν δεν καταταλαβαινω τι ακριβως ειναι)χιχιχι!!!απ'οτι τον κοβω δεν εχει γυρισει ακομα...!!!!!!(ουτως η αλλος η γυρισει η οχι δεν εχει σημασια σε μενα το μαχαιρακι θα το φαω ετσι κ αλλιως ....οποτε......!!!!!!

ετοιμασα κ ττη βαλιτσουλα του!!!!!επλυνα κ σιδερωσα ολα του τα ρουχαλακια, περιττο να πω πως στο σιδερωμα δεν ξερω τι με επιασε κ συγκινηθηκα , εκλαιγα.... εκτος του οτι κουραστηκα!!!!!!

ειναι ετοιμη λοιπον η δικια του, το μονο που πρεπει να βαλω ειναι τα μπουκαλια του ( να παρω θηλες για να τα αποστειρωσω), κρεμα για το συγκαμα, κ λιγες πανες!!!!!!!

κ σιγα σιγα να ετοιμασω κ τη δικη μου!!(παιρνω δυο γιατι δεν θελω να ακουμπανε τα ρουχακια του με τα δικα μου κ επειτα ειναι πιο μαζεμενα κ ξερω τι μου γινεται!!!!!

οσο για την εποστειρωση εγω κ στα δυο παιδια μου χρησιμοποιουσα θερμο για το νερο!!!!!

κ για το πως θα ειμαι οταν θα παω να γεννησω ,οπως κ τις δυο προηγουμενες φορες ετσι κ τωρα (βαψιμο μαλλια απο την προηγουμενη , ισιωμα μαλλι, ξυρισμα κλπ...) , ε μη με δει το παιδι κ τρομαξει!!!!!!!χιχιχιχι

ααααααααααααα ξεχασα να σας πω , σημερα μπηκαμε στον 8οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αναστασια μου πως εισαι κοριτσι μου?????ξεκουρασου,μην κανεις τιποτα κ ολα θα ειναι μια χαρα!!!!!!!!!

νασιουλα μου υπεφερες απο τα δοντια σου καλη μου, ε????παιρνε τα συμπληρωματα σου ολα !!!!!!!!!!!

φιλακια στην κοιλιτσ κ στο μαρακι!!!!!!!!!

μυριαμακι μου γλυκο πως εισαι κουκλιτσα μου?????? ο μπεμπακος σου????????

νιακι μου τι κανεις?????? τα δυδυμακια σου????σε τρελενουν στις κλωτσιες???????? τελεια φαινεται η φανουροπιτα!!!!!!!!!

αγγελικουλα μου την παρασκευη μαζι εχουμε γιατρουλη να δουμε τα αγορακια μας!!!!!!!

βανεσακι μου παλι καμπυλη??????τι κανει η κοιλιτσα????

μαντι τελεια ολα με την μικρουλα σας!!!!!μπραβο πολου χαιρομαι κοπελα μου!!!!

αχ δεν θυμαμαι κατι αλλο βρε κοριτσακια μου, αννα μαρια , τεντυ μου , μικι , γκιρλ ,, ευη , σιγουρα ξεχναω καποια(πραγματικα εχει κολλησει το μυαλο μου τωρα, συγχωρεστε με), τα φιλια μου σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, εγώ αποκλείεται να ένιωθα άσχημα αν δεν ήμουν χτενισμένη σε κομμωτήριο, βαμμένη, κ.λπ. Ποτέ μου δε χτενίζομαι σε κομμωτήριο, οπότε άμα ήταν, θα ένιωθα άσχημα γενικώς! Για να γεννήσουμε πάμε, δεν πάμε για πασαρέλα! Όσο για βάψιμο μαλλιών, δεν τα έχω βάψει ποτέ μου και ούτε πρόκειται, εκτός αν αρχίζουν να ασπρίζουν νωρίς.

Πριν πήρα τηλέφωνο το γιατρό και του είπα τα αποτελέσματα των αναλύσεων. Όπως περίμενα κι εγώ κι εσείς, μου διπλασίασε το σίδηρο. Δεν αγχώνομαι, πάντως, γιατί είδα σήμερα κάτι αναλύσεις που είχα κάνει πέρσι τον Νοέμβρη νομίζω, και είχα σίδηρο 30. Οπότε τώρα με εγκυμοσύνη να έχω 39 είμαι στα χάι μου!!!

Ηλιάννα, κι εγώ θα ετοιμάσω τη βαλίτσα του μωρού σύντομα. Μένει να αγοράσω τη βαλίτσα και τα πράγματα! :P

Χριστίνα, πότε γεννάς; :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

les anastasia mou??????????????????makari!!!!!!!!!!!!!eimai poly periergh na dw poia mera tha dialeksei o mpempis mou na vgei..........o antras mou me exei trelanei ante pote tha geniseis??????????thelei na genisw grhgora prin teleiwsei h adeia tou...phgainei pali sthn douleia 4 semptemvrh kai thelei na xortasei ton mpempouli!!!!!!!!!!

nia mou vrhka thn syntagh ths fanouropitas sou......xaxaxaxaxaxaxaxa

http://lilaspurplethoughts.blogspot.com ... st_25.html :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ Κ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ!!!!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΒΑΛΙΤΣΑ?Η ΝΑ ΤΙΝ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΕΤΟΙΜΟΤΗΤΑ?Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΑΝΧΩΝΩΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ ΓΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ Κ ΕΧΩ Κ ΝΕΥΡΑ ΓΙΑΤΙ Η ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΜΑΣ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΛΥΝΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΥ ΝΑΤΑ ΒΑΛΩ.

Κ ΓΩ ΘΑ ΒΑΨΩ ΜΑΛΛΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΙΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΧΟΥΜΕ ΓΑΜΟ Κ ΒΑΦΤΙΣΙΑ ΜΑΖΙ,Η ΡΙΖΑ ΧΑΛΙΑ ΜΑΥΡΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ...ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΜΙΑ ΒΑΦΗ Κ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΠΟΔΙΑ ΜΠΙΚΙΝΙ ΟΛΟ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑΜΕ ΞΥΡΙΣΟΥΝ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑΝ ΣΤΙΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ Κ ΤΙΝ ΚΟΨΑΝΕ.ΝΑΜΕ ΔΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΟΙΗΜΕΝΗ.ΦΙΛΙΑ ΣΤΟΝ ΧΡΗΣΤΑΚΟ.

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΚΑΛΗ Η ΛΙΣΤΑ Ε?ΤΙΝ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ Κ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΧΑΧΑ!!!!!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΣΤΙΚΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ?

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ Κ ΓΩ ΚΟΜΩΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΠΑΩ ΣΥΧΝΑ ΓΙΑ ΚΟΥΡΕΜΑ Κ ΧΤΕΝΙΣΜΑ ΚΛΠ.ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΝΑ ΓΑΜΟ ΚΛΠ.Κ ΠΑΩ Κ ΧΤΕΝΙΣΤΩ.ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ Κ ΠΕΣΜΟΥ.Κ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ.

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑΚΙΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!ΜΕΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!1

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιριαμ ετυχε σε φιλη μου να κανει αποτριχωση κανονικοτητα παντου πριν παει να γεννησει και παλι της εβαλαν ξυραφι...τωρα μαλλον τριχες στα αχυρα εψαχναν κι αυτοι τι να πω....ειναι μερικοι γιατροι που δεν δινουν βαση στο ξυρισμα δεν τους ενδιαφερει,ετυχε σε αλλη φιλη μου!Μονο ξυραφι βαζω στην ευαισθητη οεριοχη αλλα οταν παω για γεννα αν θα ειναι φυσιολογικα και ξερω ποτε θα τα κανω ολα μια αποτριχωση και οτι γινει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα, μ' αρέσει αυτό με το παιδί που θα μας δει και θα τρομάξει!!!!!!!!!

Μύριαμ, μπροστά στους πόνους της γέννας και στο σκίσιμο εκεί κάτω, να μας κόψουν λίγο με το ξυραφάκι, δε θα πάθουμε και τίποτα! Καλά, εγώ να κάνω χαλάουα στο μπικίνι ολόκληρο δεν υπάρχει περίπτωση, ούτε μία στο εκατομμύριο! Ξυράφι βάζω, αλλά πάλι, προτιμώ να με κάνουν οι νοσοκόμες που θα βλέπουν τι κάνουν και που το έχουν κάνει τόσες φορές. Εμένα στάνταρ θα μου ξεφύγουν πολλές τρίχες... Πάντως στην απόξεση είχα ξυριστεί μόνη μου και ούτε καν με κοίταξαν. Μάλλον ο γιατρός μου θα είναι απ' αυτούς που λέει η Αναστασία που δε δίνουν και πολλή σημασία στις τρίχες!

Αφήστε, εμένα με έχει πρήξει ο μαθηματικός του σχολείου (άσχετο). Το μισό Ιούλιο με έπρηζε γιατί ήθελε να του γράψω ένα γράμμα για ένα μεταπτυχιακό σε αγγλικό πανεπιστήμιο. Τώρα γιατί δεν το έγραφε ο ίδιος δεν ξέρω, αφού έχει κάνει ήδη ένα μεταπτυχιακό στη Βοστώνη και ξέρει καλά αγγλικά. Πριν λίγες μέρες, με ξαναπαίρνει τηλέφωνο και μου λέει ότι αποφάσισε να κάνει άλλο μεταπτυχιακό (τζάμπα έγραψα το γράμμα δηλαδή...) και θέλει να του γράψω βιογραφικό με αλάτι και πιπέρι (τι αλάτι και πιπέρι να βάλω, έλεος!) και ένα γράμμα πάλι. Σήμερα με παίρνει και μου λέει "άνοιξε τον υπολογιστή σου και γράψε ένα γράμμα ότι με γνωρίζεις και ότι ξέρω καλά αγγλικά και στείλτο μου μέσα στην επόμενη μισή ώρα". Εγώ ντρέπομαι να του πω ότι δεν μπορώ, γιατί μπορούσα κιόλας, δεν είχα καμιά δουλειά και γιατί είμαστε κάθε μέρα μαζί στο σχολείο και δε θέλω να χαλάσω τις σχέσεις μας.Του γράφω το γράμμα, και υπογράφω Δρ!!!!!! Χαχαχαχα!!!!! Για να αποκτήσει περισσότερη βαρύτητα το γράμμα. Δεν το έχω ξαναχρησιμοποιήσει ποτέ μου, μου φαίνεται πάρα πολύ ψωνίστικο! Αλλά δεν το έχει παρακάνει λίγο ο τύπος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΞΑΝΑΞΥΡΙΣΑΝ ΤΙΝ ΚΟΠΕΛΑ?ΕΛΕΟΣ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟΥΣ ΕΚΡΑΖΑ ΠΑΝΤΩΣ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΝΑΙ ΟΚΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΚΛΠ.ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΞΥΡΙΣΜΕΝΗ ΤΙΝΑΣΕ ΞΥΡΙΖΟΥΝ ΠΑΛΙ...ΣΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ Κ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ......Κ ΑΥΡΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΠΡΩΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΙΚΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΣΙΔΗΡΟ ΚΛΠ.Κ ΙΣΩΣ ΠΑΩ Κ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ.

ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κουκλιτσες τι κάνετε? εγω μόλις μαζευτικα πάλι χιχιχι ειμουν όλη την μέρα στην μαμακα μου.....τελικά και εγω δεν εφαγα φακες μακαρόνια με κιμά φάγαμε χαχαχαχα που έκανε η Μαμα .....

Για τρίχες μιλάτε ε? εγω θα την κάνω την αποτριχωσουλα μου όταν έρθει η ώρα γιατί φοβαμαινα με ξυρισουν αυτές και μια που θα πάω με ραντεβου λόγο καισαρικη βολεύει επισεις θα πάω και κομωτηρειο εγω είμαι του χτενισματος πολυ όμως δυο φορές την εβδομάδα πάω ....βασικά την εφερνα Σπιτι αλλα τώρα δεν θα ερχετε Πειραιά οπότε πρέπει να βρω άλλη για το Σπιτι....

Χριστινακι βρηκες την πιτα ε? χαχαχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΑ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΛΟΓΩ ΦΟΒΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ.ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΝΟ ΒΑΦΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΘΑ ΧΤΕΝΙΣΤΩ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΠΙΣΤΟΛΑΚΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.

ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΒΟΛΤΑΡΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΑ ΝΙΝΙΑ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΘΑ ΠΕΡΙΟΡΙΣΤΕΙ.

ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑ ΣΟΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μυριαμ μου θα κλειστουμε σίγουρα τον χειμώνα αλλα το καλοκαιρακι θα είναι μια χαρα θα βολταρουμε μαζί με τα νινακια μας........ ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες, ηρθαμε κι εμεις...

Σας ειπα οτι αυτες τις μερες εχω κατι πονακια σαν αυτα τις περιοδου αλλα ελεγα να μην κανω σαν υστερικη και να παιρνω τον γιατρο καθε τρεις και λιγο.. Δεν τον πηρα λοιπον τηλ.. Σημερα το απογευμα ειχα λιγο αιματακι ομως και αγχωθηκα..και πονουσα ολο και περισσοτερο, καθε 15-20 λεπτα ενιωθα πονακια.. Τον πηρα τηλ και μου ειπε οτι μαλλον ειναι απο κουραση (σιδερωνα καμια ωρα το απογευμα , πηγα σπυπερμαρκετ, φαρμακειο κτλ..) οταν του λεω για τους πονους μου λεει ελα τωρα...

Ενιωθα το μωρο να μετακινειται και πονουσα..

Πηγαμε , με ελεγξε και τελικα ολα οκ!αχ παναγια μου, αγχωθηκα πολυ..τελικα μου εβαλε τις φωνες για τις δουλειες.´ ρε κοριτσια.. Σας το εχω ξαναπει, δεν εχω την αισθηση του μετρου στον πονο και στην κουραση.. Παω μεχρι εκει που δεν αντεχω αλλα, μεχρι τελικης πτωσης!απο αυριο θα προσεχω...

Δεν μου εκανε υπερηχο ομως για να δω το μικρο μου, τον ακουσε με κατι αλλα μηχανηματα... Την τριτη θα ξαναπαω τωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...