Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν7


Recommended Posts

το φοντο ειναι λευκο, αν αυτο σωζει την κατασταση!

α κ η ντουλαπα ειναι μπλε με πρασινο!

βασικα τα επιπλα ειναι αυτα που ειχα εγω στο δικο μου παιδικο δωματιο!

κ το κρεβατι του ειναι ημιδιπλο, μιλαμε για τρελα απλωματα οταν κοιμαται! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χι χι, πάλι καλά που είναι λευκό το φόντο! Αλλά ειδικά το κόκκινο τραπεζάκι είναι τρομερή εικαστική παρέμβαση!

Α, εγώ θα βάλω και μια μπεζ πολυθρόνα μέσα, αλλά σκέφτομαι να βάλω ένα κάλυμμα, ασορτί με τις κουρτίνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια το τραπεζακι ειναι κοκκινο κ τα ποδια ειναι σε σχημα μολυβιων

εχει ενα κοκκινο, ενα μπλε, ενα κιτρινο κ ενα πρασινο ποδαρακι! εχει πολυ πλακα!

αλλα ενω ακουγεται πολυ γυφτε ολα αυτα μεσα ταιριαζουν!

αχ πρεπει να μαζεψω τα παιχνιδια να σας δειξω φωτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kai egw exw akousei oti ginonte polles lamogies sta idiwtika me ta vlastokytara kai phrame thn apofash na ta kanoume dwrea sthn dhmosia trapeza etsi kai egw mporw na vrw doth opote xreiastw(xtypa ksylo)kai ta dika mou mpooun na sosoun kapoio allo paidaki tha pame ayrio sthn enhmerwsh kai na parume kai to kit me ayta pou xreiazonte kai tha sas pw analitikotera!!!!!!

rixte mia matia sto site tous ta leei para poly analitika

http://hcbb.bioacademy.gr/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!γεια σαααααααααας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλε φτασατε ως εδω κ εγω σας ψαχνω ????????...........

τι μου κανετε???????πως ειναι οι κοιλιτσες μερ τα μωρακια????????

κατ'αρχην καλοριζικο το νεο μας ποστακι, κ να γεμισει μονο με αυχαριστα νεακια κ τα πρωτα γεννητουρια!!!!!!!!!!!!!!

εγω εχω να μπω τεσσερις μερες κ φυσικα δεν εχω προλαβει να σας διαβασω!!!!!!μια το ενα μια το αλλο......!!!!!!

το σαββατο ειχαμε μια βαφτιση (απο το σοι του αντρα μου, :evil::evil: ) , τα παιδια τα πηρα μονο στην εκκλησια εννοειται κ μετα στο τραπεζι τα αφησα στη μαμα μου κ ειμασταν οι δυο μας με τον α ντρα μου!!!!!! πω πω κοριτσια μου κουραστηκα παρα πολυ ομως.....!!!!!!!πιαστηκα ολοκληρη!!!!!

μετα ειχαμε συνεχεια επισκεψεις μια οι κουμπαροι μας , μια φιλοι μας.......!!!!!!

τωρα εχει κ αδεια ο αντρας μου κ τα πηγαιναουμε τα μικρουλια μας καθε μερα σχεδον βολτουλες να ξεσκασουνε να παιξουνε λιγακι!!!!!!!

εγω με τον μικρουλη μου καλα ειμαστε κλωτσαει, σταματημο δεν εχει ο γλυκουλης μου!!!!!!!

φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες εγκυουλιτσες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θα σας διαβασω κ επιστρεφω.....!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι διαβασα το λινκ.. Εδω εχει δυο τρεις εταιριες αλλα ειναι ιδιωτικες.. Δεν εχω ακουσει για κατι δημοσιο αλλα αποκλειεται.. Εδω το δημοσιο νοσοκομειο δεν εχει τετοια πραγματα.. Ουτε να γεννησω δεν παω εκει.. Σε κατασφαζουν!οι περισσοτεροι γυναικολογοι εδω ειτε εχουν δικες τους κλινικες ειτε συνεργαζονται με ιδιωτικα νοσηλευτηρια για γεννες και επεμβασεις και εννοειται οτι πληρωνεις τα κερατα σου..την παρασκευη που θα παω θα ρωτησω για τα βλαστοκυτταρα..

Παντως αν ερχομουν αθηνα να γεννησω θα εκανα την δωρεα χωρις δευτερη σκεψη..

Αννα μαρια σκεψου και το απαλο γαλαζιο για κουρτινα..εμενα μου αρεσει η τριχρωμια στην διακοσμηση αλλα για παιδικο δωματιο θελεις χρωματα ... Παντως εγω αν και ελεγα να παρω ουδετερα τελικα μονο την προικα πηρα σε ουδετερο (αποχρωσεις μπεζ).. Ολα τα υπολοιπα ειναι αγοριστικα...

Ηλιαννακι μου, εισαι καλα κουκλιτσα μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια.

Καθάρισα τα ράφια του ψυγείου προηγουμένως, μια που τώρα που δε μένουμε εδώ είναι σχεδόν άδειο! Τα συρτάρια κάτω που βάζουμε τα λαχανικά είναι λίγο χάλια, αλλά δεν τα έκανα, ελπίζω να έρθει αύριο η μάνα μου να τα κάνει. Πέταξα και διάφορα περίεργα που ήταν κανένα χρόνο εκεί μέσα και είχαν βγάλει γούνα ή φτερά :P

Πριν πήρα τον άντρα μου και μου λέει ότι είναι στο δωμάτιό του η γιαγιά του και σφουγγαρίζει!!!! Του έβαλα τις φωνές! Είναι δυνατόν, να αφήνει γυναίκα 82 χρονών να σφουγγαρίζει κι αυτός να κοιτάει; Καλά, φυσικά τα αδέλφια του, της λένε να τους φέρει και νερό!!!!! Τελικά, είναι πόσο αέρα θα δώσεις στον άλλον...

Αγγελική, σε γαλάζιο είχε επίσης πολύ ωραίες κουρτίνες. Είχε και μία με Μπομπ Σφουγγαράκη, που τον λατρεύουμε με τον άντρα μου, αλλά δε θέλω να βάλω κάτι τόσο περιοριστικό, να ταυτίσω το δωμάτιο του παιδιού με τον Μπομπ Σφουγγαράκη ή τον Γουίνι ή τον Μίκι, ας πούμε. Προτιμώ κάτι πιο γενικό, σε ζωάκια, π.χ. Πάντως, για παιδικά δωμάτια υπάρχουν καταπληκτικά πράγματα!

Λέναααααα!!!!!!!! Θέλουμε φωτογραφία εδώ και τώρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μσρια, κι εμενα μου αρεσει ο μπομπ σφουγγαρακης. Πηρα κ ενα φουτερακι του μπεμπη απο τα ζαρα με τον μπομπ και τον πατρικ. Σημερα το πρωι εβλεπα μπομπ στη νοβα!χαχα ακομα βλεπω καρτουν..

Το ψυγειακι εγω τα καθαριζω με νερο και ξυδι και γινεται μια χαρα.. Ασε πρεπει κι εγω να το κανω αυτες τις μερες γιατι στο πανω ραφι που δεν πολυφτανω κιολας αφου το ψυγειο μου ειναι ουρανοξυστης, δεν ξερω τι εχει..

Λενακι, εχεις τοσο μεγαλο κρεβατακι του ανασταση απο τωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται ότι κι εμείς βλέπουμε καρτούν!!!! Ειδικά είναι ένα κανάλι της Λεμεσού, είτε το Έξτρα, είτε το Κάπιταλ, που δείχνει Looney Tunes, που το χιούμορ τους είναι για μεγάλους και είναι τέλεια! Εντελώς σουρρεαλιστικά!

Το ψυγείο εγώ το καθάρισα με λίγο Ντετόλ, αυτό το ψεκαζόμενο και νερό. Δεν ήταν λερωμένο πολύ, κάτι ψίχουλα είχε, τέτοια πράγματα. Λεκέδες και τέτοια σχεδόν καθόλου, παρ' όλο που δεν το κάνω και συχνά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εγινε βρε κοριτσια ολες με τα ψυγεια σημερα?Κι εγω μολις καθαρισα το δικο μας.Ειχα παρει απο το σουπερ ενα ειδικο για ψυγεια και φουρνους μικροκυματων αλλα βρωμουσε,ετσι βαζω σε μια λεκανιτσα ζεστο νερο και για τα πιατα και με ενα σφουγγαρακι τα περναω και μετα με ενα βιτεξ και μια χαρα μοσχομυριζει!

Τα συρταρια απο τα λαχανικα παντα λερωνονται και πιο πολυ απο τα φρουτα αν ξεχασεις κανενα και σαπισει.... 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλεναδες ... Δουλίτσα ολες κάνουμε ε??. Και εγω μόλις καθησα έκανα την μια βεράντα και οοοοοολες τις γλάστρες και μετα έβαλα λίγο σκούπα και καθαρισα το ένα μπάνιο το δικό μου χιχιχιχιχι το αντρουλι αύριο με πέθανε η μέση μου τώρα και εκατσα στην βρώμικη όμως βεράντα γιατί και αυτή αύριο θα την κάνω .........

Η άλλες Τσουπρες που είστε καλε???.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από εμένα κορίτσια! Βλέπω η γλώσσα ροδάνι πάει και σήμερα ε; :D

Εμείς σήμερα κάναμε το β-επιπέδου!!! :D Όλα πήγανε μια χαρά και το κοριτσάκι μας είναι υγιαίστατο!!! :D Πείσμωσε όμως και δεν μας έδειξε την φατσούλα της (σε 3D) γιατί όλη την ώρα έβαζε το χεράκι μπροστά :lol: :lol: :lol: Με έβαλε να περπατήσω με ζούληξε με ζόρισε αλλά με τίποτα δεν ήθελε να την δούμε. Αλλά δεν μας νοιάζει αρκεί που είδε όλα τα υπόλοιπα όργανα και είναι όλα καλά! Ο γιατρός έλεγε πειραχτικά στον άντρα μου να την προσέχει τη μικρή όταν μεγαλώσει γιατί όλο το αιδίο της μας δειχνει ενώ το πρόσωπο με τίποτα! :lol: :lol: :lol: Πόσο μεγάλωσε ρε κορίτσια! Και τι χαριτωμένο που είναι!!! Ρίξαμε πάλι κλάμα! Αχ πολύ όμορφες στιγμές! Και κάθε μέρα να με έβαζε να το βλέπω νομίζω πάντα τον ίδιο ενθουσιασμό θα είχα!

Φιλιά σε όλες τις κοιλίτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ madi μου τελειαααα δεν ηταν?Απο εδω και περα θα φαινεται ακομα καλυτερα στους υπερηχους, θα τρελενεστε ακομα περισοτερο.Σημερα με επιασε μια λαχταρα να περνουσαν οι μηνες να γεννιοταν να την ειχαμε στην αγκαλιτσα μας!!! :ymdaydream:

Νια κι εσυ βλεπω δεν πας πισω με τις δουλειες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδεςςς εδω και εγω..μπηκα μια γρηγορα γιατι ειμαι λιγο κουρασμενηηη...και ζεσταινομαι...Αναστασια μου τι να πω...προσοχηη...ουτε και εγω δεν προσεχω ...απλα προσπαθησε οσο μπορεις...για τα βλαστοκυτταρα και εγω δωρα θα τα κανω...εχω ηδη παρει το κιτ και ψυγειακι ...το εψαξα πολυ με τον αντρα μου και δεν συμφερει να τα καρατησεις σε ιδιωτικη...γνωμη μας παντα...πρωτον αμα χτυπα ξυλο τα χρειαστει το ιδιο το παιδι δεν μπορει να τα χρησιμοποιησει μιας και τα δικα του ειναι με προβλημα..οποτε πρεπει να παρει απο την δημοσια ενω εσυ εχεις χρυσοπληρωσει να τα φυλαξεις για εσενα..οποτε απο το να τα πεταξουμε καλυτερα να τα χρησιμοποιησει αμεσα η οχι καποιος αλλος..για δωματια λετε εεε???εμας το ειδατε...μισο ροζ φουξια...μισο μπλε κοκκινο...λογω μακουιν...καλα απο παιδικα βλεπουμε ολη μερα Νοβα..Ντισνευ και ετσι...τα εχω μαθει πλεον απο εξω και ανακατωτα...αφου αμα δεν εχει τιποτα η τηλεοραση βαζω καρτουν να δω..σας αφηνω γιατι ειμαι χωμα..αυριο 8και μιση εχω γιατρο και ετσι θα ξυπνησω νωρις...Χριστινα ακομηηηη...εεε ρε το τεμπελικο το γιο σου....φιλακια πολλα κουκλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια , ηρθαμε κι εμεις!

Μαντι μου, μπραβο κοριτσι μου!χαιριμαι που ειναι ολα καλα!κι εμας ο δικος μας ολο μας δειχνει το πουλακι του..

Αναστασια μου, δεν ειπαμε να μεινεις να ξεκουραστεις λιγες μερουλες?ηταν αναγκη να κανεις δουλιτσες σημερα?

Ευη εγω βλεπω boomerang στη νοβα και δεν χανω με τιποτα τον garfield..τι να δω?τους ψυθηρους καρδιας σε επαναληψη?

Νια μου, οι βεραντες κι οτι εχει σχεση με νερο ειναι οι αγαπημενες μου δουλεις!

Τι αλλο?

Δεν θυμαμαι...

Ααα, το μυριαμακι θα πηγαινε γιατρο σημερα!αντε να μας φερει ωραια νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Madi μου πολυ όμορφα τα νεακια σου με το καλο να την πάρεις στην αγκαλιτσα σου.......

Έχει λίγο αεράκι απόψε μια χαρα είναι. Να κοιμηθούμε καλα..".....

Βασικά και τώρα

Στο κρεβάτι είμαι χα χαχαχαχα με τις κότες πού λένε σας αφήνω και τα λέμε αύριο φιλακια και όνειρα γλυκα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αννα μαρια κ εγω καθαρισα το ψυγειο τις προαλλες κ μονο κροκοδειλους δε βρηκα εκει μεσα!!!!

α πα πα πα!!

φωτο δεν εβγαλα κοριτσια, δε το συμμαζεψα καθολου :oops::oops:

αγγελικουλα ναι εχουμε μεγαλο κρεβατι στον μικρο γιατι δεν κοιμοταν καθολου στην κουνια του

κανει πολυ ανησυχο υπνο κ μπλεκονταν τα ποδια κ τα χερια του στα καγκελα κ ξυπνουσε, αυτο απο 7 μηνων.

μαντι πολυ χαιρομαι κοριτσακι που ειναι ολα καλα!!! τελεια!!

πω πω νια τα σιχαινομαι τα μπαλκονια κ τις γλαστρες!! το χειροτερο μου ειναι!!

κισκα πως εισαι? ποτε εχεις γιατρο ειπες?

φιλακια πολλα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!

ΓΚΕΡΛ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΛΙΣΤΟΥΛΑ!!!!!

ΜΑΝΤΙ ΜΟΥ ΚΟΛΠΑΚΙΑ Η ΜΙΚΡΗ Ε?Κ ΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΑ ΓΑΛΑΚΤΟΜΙΚΑ Κ ΜΙΝ ΞΕΧΝΑΣ ΤΟ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΣΟΥ.Κ ΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΕΝΑ ΔΟΝΤΙ Κ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ.....ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΕΙΧΑΜΕ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΠΗΓΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΟΥΣΕ ΤΟ ΔΟΝΤΙ ΤΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΗΝΑ Κ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΕ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ....ΕΛΕΟΣ!!!!ΤΙΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΕΙ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΝ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΑΚΟΜΑ.Κ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΤΡΟΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΦΕΤΑ Κ ΚΑΣΕΡΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΤΡΟΩ ΣΠΑΝΙΑ ΓΙΑΟΥΡΤΙ.ΑΧ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΥΡΑΝΟΙ...ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ Κ ΑΝ ΣΕ ΚΟΥΡΑΖΟΥΝ Η ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΜΙΝ ΔΕΧΕΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ....ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ?

ΝΙΑ ΕΧΕΤΕ ΔΡΟΣΙΑ Ε?ΕΔΩ ΧΑΛΙΑ ΦΥΛΛΟ ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ.

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ!!!!!

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ....

ΕΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΧΕΔΟΝ 1,5 ΚΙΛΟ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ.Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΓΥΡΙΣΜΕΝΗ ΠΛΑΤΗ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑΖΙΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...ΤΩΡΑ ΞΑΝΑ ΣΕ 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΑΧ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΣΟΥΝ?ΘΕΛΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕ ΑΥΤΙΝ ΤΙΝ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ.

ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ Κ ΑΥΡΙΟ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΜΙΕΣ ΤΙΣ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!!!

ΜΙΚΙ,ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ,ΑΓΓΕΛΙΚΗ,ΚΙΣΚΑ,ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΟΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΝΙΚΗ Η ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΝ ΘΕΣΝΙΚΗ Κ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΔΩΡΕΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΑΡΩΝ 2313 307 419 ΩΡΕΣ 8\30 ΕΩΣ 13.30 ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ.

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΥΡΙΟ ΤΗΛ.ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ.....

ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααααα....εδω το καλο γαλατακιιιιιιιιιιιιαρμεξα τις κατσικεςςςςςςςςςςς =p~ ....αρχισαμε παλι να ξυπναω νωρις τι θα γινει αυτη η ιστορια δεν ξερω.... :-?3:-O

Σημερα πρεπει να κατεβω Βεροια εχω πολλες δουλειες να κανω, οι λογαριασμοι μαζευτηκαν!!Και η κατασταση με την τοπικη συγκοινωνια ειναι στο απροχώρητο....Μπορει να παρω ταξακι και να ανεβω πιο καλα!

Φασολακι σημερ να λαδωσει το εντερο λιγακι.Θα τα πουμε παλι μολις τελειωσω δουλειες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια:)

τι μου κανετε?

ρε αναστασακι καλα εμεις ξυπναμε τοσο νωρις γιατι ερχομαστε δουλιτσα:)εσυυυυ?απ τις 6???:)εχεις δουλιτσες ομως σημερα ε?αντε και να ξεκουραζεσαι κοριτσακι μου!

χριστινακι μου ακομα να βγει ο μπεμπης?σας κανει ναζια καλε!

madi μου ολα τελεια λοιπον ε!μπραβο κοριτσακι μου!και εσυ μπεμπουλα λοιπον?πηραν φορα οι μπεμπες:)απο δω και περα θα φαινονται ολα πολυ πιο καθαρα και θα ξετρελαινεστε καθε φορα!

κισκα πας γιατρουδακο σημερα?καλη επιτυχια κοπελα μου!

αχ θυμομουν κι αλλα, μα τωρα κολλησα!χεχε

αντε καλη μερα σε ολες μας!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera kai apo emena thn dydimomana.........shmera lew na kanw kamia fakoyla tis exv epythimisei.........kai moy aresoyn kai poly alla me aythn thn zesth pws ua tis faw xixixixi mallon ua tis fav kryes ..........kai kanena pasto gia ton antra moy mia xara fagaki...............

eides ton mpompirako soy myriaki eee?????oloklhros paidaros pia 1500 grammaria ........kai emena o giatros erxrte 1 toy mhna sto iatreio kai den antexw allo thelw na dw ta nianakia moyyyyyyyyyyyyyyyy

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakiaaaaaaaa edw eimaste kai emeis!!!!!!!!!!!xypnisame na pame gia thn enhmerwsh tvn vlastokytarwn :D:D:D:D:D

myriamaki teleios o mikroulis sou!!!!!olokliro mwraki!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

vre nia mou kai emeis fakes shmera.....xaxaxaxaxa...kai egw tis epithimisa paraaaaaaaa poly....to skeftomouna proxthes kai lew ama tha to pw sthn mhtera mou tha me perasei gia trelli.......axaxaxaxa kai omws exthes mou leei thes na sou ftiaxw fakes??????????giaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

kai egw ayto skeftomun pws tha tis faw me tetoia zesth..alla den variesai.....tha faw kai meta katyheian air condition...xaxaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα!

Τι κανετε?

Εγω μολις τελειωσα τις δουλιτσες και περιμενω να τελειωσει και το πληντυριο να απλωσω τα ρουχα..

Πρεπει να κατεβω και φαρμακειο για ασπιρινες και φολικο....αχ φιλεναδες, δεν κοιμηθηκα καλα χθες... Ξυπναω κι εγω νωρις γιατι δεν μου αρεσει να φευγει ο αντρουλης μου κι εγω να κοιμαμαι..

Τι φαγακι να κανω σημερα.. Εχω στερεψει απο ιδεες.. Λεω να αποπειραθω να κανω σνιτσελ, δεν εχω ξανακανει για να ειμαι ειλικρηνης.. Εχει ενα πολυ καλο σαιτ (συνταγες της παρεας) που βρισκεις τα παντα μεσα..σκεφτομουν κι εγω τις φακες νια μου, κι εμενα κρυες μου αρεσουν ..

Ευη μου,με το καλο ο γιατρουλης σημερα.. Αντε να δουμε τι θα πει...

Χριστινακι, εσυ ποτε λες να πας γιατρο?

Μυριαμ, εναμιση κιλο ο μπεμπαρος,ε? τελεια!

Ανασασακι μου γλυκο,τι κανει το κοριτσακι μας?μη μου το κουρασεις σημερα με τις δουλιτσες και τα τρεχαματα..ειπαμε προσοχη!

Ηλιανακι, ολα καλα?

Νασια μου, που εισαι παλι?ακομα πονανε τα :δοντακια?

Λενα μου, ζωηρουλης ο αναστασης ,ε?εμενα μου αρεσει η ιδεα να υπαρχουν παντου παιχνιδακια αλλα δεν ξερω στην πραξη αν θα το αντεξω...

Το δωρακι μας πηρε την αδεια της,ε?

Βανεσσακι, τι ειπε ο γιατρος?

Αννα μαρια ,ποτε τελειωνει ο εφιαλτης του αντρα σου?

Ελπιζω να μην ξεχασα καμια σας!

Φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...