Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν7


Recommended Posts

ευχαριστουμεε νασια μου, και για το κοριτσακι σου ευχομαιι τα καλυτερα, ετσι γερα να ειναι τα καμαρια μας να μεγαλωνουν :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ. ΑΝ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΦΑΝΩ ΕΠΙΜΕΛΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΣΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΠΑΙΝΩ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΕ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΞΥΠΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ, ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΓΡΑΦΕΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΦΕΞΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΛΥΣΤΡΗΣΑ. ΠΑΡ'ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.

ΜΑΡΙΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ. ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΤΑ 2 ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ.

ΕΥΑΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΛΙΓΟ ΕΜΕΙΝΕ. ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.

ΑΝΝΑΜΑΡΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΒΑΘΜΟ ΣΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΤΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΒΑΣΗ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΨΥΧΟΠΛΑΚΩΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΣΤΙΣ 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΓΙΑ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ. ΟΥΦ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιστήμη, μετά από τις χτεσινές εξετάσεις, εσύ μου φαίνεσαι αριστούχος!!!

ΑΧΑ ΚΑΛΟ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ ΧΗΜΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΚΑΝΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ. ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΑΣΚΩ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ. ΕΙΧΑ ΛΑΒΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙ ΤΡΙΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ: 0+4=0, 0+4=-4. :o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιστημη, μην αγχωνεσαι.. Μπορει να σου κανει εκπληξη ο αντρουλης σου και να γυρισει εκει που δεν το περιμενεις...

Μαρακι μου, ο αντρας μου διελυσε μονος του το λαπτοπ για να παρει αλλο.. Πηρε και τα κατσαβιδια και το ανοιξε κιολας..το ξεκανε εντελως..ευτυχως εχουμε κι αλλο λαπτοπ, λιγο πιο παλιο βεβαια, αλλα εχει και το ipad, σιγα μην τον αφησω να παρει αλλο λαπτοπ τωρα..δεν σφαξανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες!

Μαρακι χρονια πολλα για το βλασταρι σου, να τα εκατοστησει!!Φαε και λιγο τουρτιτσα για μενα που δεν μπορω κλαψ! :(

Επιστημη μου και μονο τα καλα νεακια σου να μας γραφεις φτανει δεν χρειαζεται να θυμασαι τι γραφουμε παντα. ;)

Σημερα χοροπηδαει η φραουλιτσα.Εκανα μια μικρη παρασπονδια σημερα,αντι για ψωμι το μεσημερι εφαγα ενα κομματι σπανακοτυροπιτα,μικρο ομως.Στα ορια το ζαχαρο, αλλα δεν μπορω ρε κοριτσια τι να κανω.... εγκυος γυναικα ειμαι και λιγουρεύομαι!!

Οταν θα γεννησω για μια εβδομαδα ουτε κι εγω δεν ξερω τι θα τρωω,οτι βρω μπροστα μου!!! :twisted: Ηδη παρειγγειλα στον αντρα μου ουδε και την ιδια ημερα της γεννας εναν μπακλαβα με σοκολατα σιροπιαστο και χοιρινο γυρο!!!ωχ τα σαλια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινα, εκλαψε το μωρο μεσα στον. Υπο του και σταματησε μονο του?!και μαλιστα την ιδια ωρα ππυ γεννηθηκε?!αραγε γιατι?

Αναστασια μου, τι κανεις?ζωηρη η μικρη σημερα!κι εγω ειπα στο αντρα μου, μολις γεννησω να μου φερει μια πιτσα απο μια ιταλικη πιτσαρια που εχουμε εδω και τρελενομαι να την απολαμβανω... Ειναι με λεπτη ζυμη, μαργαριτα με εξτρα μανιταρακια... Πωπω.. Εχω κατι μηνες να φαω ποτσα και τωρα που το σκεφτομαι θα ηθελα να τσακιζα καμια...αχ τι τραβαμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μου.......το παιδάκι σου είναι κουκλάκι....:)...το πιο γλυκό πλασματάκι κοριτσάκι μου...:)...να μου το φιλήσεις στα χεράκια του...;)......

Μαρί μου να χαίρεστε την Κατερινούλα σας...να είναι πάντα ευτυχισμένη και γερή...:)...

Αναστασάκι μου καλά έκανες κουκλάρα μου και έφαγες σπανακοτυρόπιτα.....εεεε...μα πια.....δεν γίνεται.....αν και πιστεύω ότι εφόσον προσέχεις την διατροφή σου, μια μικρή παρασπονδία δεν πειράζει και τόσο....;)

Εύη μου κάνε λιγάκι ακόμη υπομονή.....έρχεται η μπεμπούλα σου..;)...σε φιλώ...:)

Ηλιάννα μου......πάρε τηλ τον γιατρό σου να τον ενημερώσεις για τον Χρηστάκο σου..;)...μην ανησυχείς...όλα είναι μια χαρούλα..;)

Αγγελική,Άννα Μαρία, Νάσια, Δώρα, Μυριαμ, Επιστήμη σας στέλνω τα φιλιά μου..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ζουζουνίτσες!!!!

Ευάκι λίγο υπομονή μικρό μου!!!!Έρχεται η Μίλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαράκι να χαίρεσαι την κορούλα σου, να είναι πάντα γερή και ευτυχισμένη και καλά να περάσετε σήμερα!!!!

Αναστασάκο μια χαρά η φραουλίτσα, μεγάλωσε το κοριτσάκι και μοιάζει και στη μανούλα!!!φτου φτου!!! Αφού σταθεροποιήθηκε το σάκχαρο είσαι πολύ καλά εμένα μια φίλη βασανίστηκε μέχρι να το φέρει στα ίσια του. αν σου αλλάξει και τη διατροφούλα λίγο θα είσαι καλά φιλενάδα!!!

Τιτινάκι τι γλυκούλης είναι ο μπεμπάκος σας!!!!!!!!!!!!!!!!Ψυχουλίτσα!!!!!!!!!!!!φτου φτου!!!!! Και αυτό που έγινε σήμερα είναι τόσο συγκινητικό….

Αγγελικούλα ρώτησα μια φίλη μου που έπαιρνε ασπιρίνη και τη σταμάτησε λίγο πριν γεννήσει, δεν θέλω άγχος γιατί θα αρχίσω τις απειλές…τα λες ωραία με τις πεθερές και τις κουνιάδες. Καλά της την έχωσες της κουνιάδας με εκείνα τα χοντρή ,άχαρη κλπ.Όπως επίσης καλά τα λες και με το θηλασμό και την πεθερούλα…

Νασιούλα πάλι σε σύγχυσε ο σύζυγος;;;;Είναι που είναι οι ορμόνες μας τσίτα μας κάνουν και κάτι τέτοια πετυχημένα πώς να μην τα πάρουμε!!!Και εγώ τώρα πια αρπάζομαι στο δευτερόλεπτο!!!Έχουμε πει όμως ψυχραιμία για τα μπεμπάκια μας!!!

Ηλιαννάκι πως είσαι;Μην ανησυχείς μπορεί να ξεκουράζεται ο μικρός Χρηστάκης, έχει και μια παλιοζέστη σήμερα. Και εσένα η πεθερά και η κουνιάδα πρώτο πράγμα είναι βλέπω…

Άννα Μαρία μου μια χαρά ο Ανδρέας, μεγάλωσε το αγοράκι σου!!! λογικό να κουράστηκες εχθές, ζόρικοι μαθητές, να μην μπορείς να τους πάρεις μια κουβέντα….

Maimoudaki είμαι στην 33η εβδομάδα!!Καλά αυτή η ατάκα με το θηλασμό και το βιαστή είναι τι να πω….απερίγραπτη!!!!!!!!

Νια μου χαίρομαι πολύ που όλα είναι μια χαρούλα με τα μικρούλια σου αυτό έχει σημασία. Όταν τα δεις με λεπτομέρεια θα μας πεις νεάκια!!

Κατερινούλα μην σε πιάνουν ανασφάλειες θα είσαι μια κούκλα με την κοιλίτσα σου!!!

Επιστήμη μην στεναχωριέσαι, είναι λογικό να σου λείπει ο αντρούλης σου αλλά νομίζω θα σου κάνει την έκπληξη!!!

Miki μου τα φιλιά μας!!!!!!!!!!!!

Muriamaki, Vanessaki που είστε;

Σας αφήνω γιατί πάω στη γιορτή της ξαδέρφης μου!!!!

Φιλιάαααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΟΜΩΣ ΠΑΛΙ ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑ Κ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ...ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΦΥΣΟΥΣΕ Κ ΗΤΑΝ ΣΟΥΠΕΡ!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΧΟΙΡΙΝΕΣ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ ΤΗΓΑΝΙΤΕΣ Κ ΧΩΡΙΑΤΙΚΗ ΣΑΛΑΤΑ Κ ΑΥΡΙΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΡΟΛΟ ΚΙΜΑ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ ΦΟΥΡΝΟΥ.ΕΣΕΙΣ?ΧΘΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑΣ Κ ΓΩ ΠΟΝΟΥΣΑ ΞΜΕΣΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΛΟΓΙΚΟ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΚΑΦΕ.ΠΗΡΑ Κ ΚΑΤΙ ΖΙΠΟΥΝΑΚΙΑ ΧΘΕΣ ΜΕ ΜΑΚΡΥ ΜΑΝΙΚΙ ΜΕ ΤΟΜ Κ ΤΖΕΡΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΑ Η&Μ ΠΗΓΕΝΕΤΕ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΤΙΜΕΣ Κ ΟΜΟΡΦΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ Κ ΙΚΕΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΠΟΥΡΝΟΥΖΑΚΙΑ ΠΑΙΔΙΚΑ Κ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ Κ ΟΛΟ ΤΟ ΑΜΕΛΩ.

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΦΟΒΕΡΗ ΕΞΗΠΗΡΕΤΗΣΗ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΜΙΚΡΗ?

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ ΠΑΝΤΑ Κ ΑΝΧΩΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ?ΜΙΝ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΜΟΝΟ.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΤΑ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΤΑ ΝΥΧΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΡΩ 2 ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ.....ΣΑΝ ΤΙΣ ΜΠΥΤΖΑΜΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΗΡΑ Κ ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΙΝ ΜΟΔΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΝΥΧΤΙΚΑ Ε?ΠΑΡΕ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΓΟΥΣΤΟ.

ΛΕΝΑΚΙ ΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΟ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ.....ΘΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΝΥΧΤΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΕΓΑΛΩΣΑΤΕ Ε?Κ ΜΕ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΥΤΗΧΩΣ!!!!!ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!!!!

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ?

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΓΛΥΚΑΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ!!!!!!!!

ΚΙΣΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριαμακι μου, τι κανεις καλη μου.. Κουραστηκες χθες ε,?κι εγω το προηγουμενονσαββατο που πηγαμε για καφε τα επαιξα..με γεια τα πραγματακια σας.. Κι εγω θα στειλω την αδερφη μου στα h&m γιατι εδω δεν εχει..απο τιμες στα φορμακια τι λενε?η ποιοτητα καλη?

Δωρα μου, 33η βδομαδα,ε?!κοντευεις κι εσυ!ετοιμασες τιποτα η ακομα?τα μαλλινα τα επλυνες η ακομα ?εχω κι εγω τα ξεθωριασμενα απο τον ηλιο που μου φερανε..αν τα πλυνω θα μεινουν μονο οι κλωστες..χαχα..

Τα υπολοιπα κοριτσακια ειναι βολτα σαββατο βραδακι μαλλον...

Ααα, λενακι πολυ χρησημα τα λινκ που εβαλες χθες..ολο το απογευμα τα μελετουσα..ευχαριστω πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΠΟΙΗΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ Κ ΑΠΟ ΤΙΜΕΣ ΣΟΥΠΕΡ 7,95 ΕΙΧΕ ΤΑ ΖΙΠΟΥΝΑΚΙΑ Κ ΤΑ 2 ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΜΑΖΙ 14,95 ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΝΑ ΤΙΝ ΣΤΗΛΕΙΣ ΤΙΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρα... Θα την στειλω να μου παρει για3-6 κι 6-9 ..τι τραβαει κι η αδερφουλα μου μαζι μου?!γμτ εδω δεν εχει h&m και γενικα βρισκεις καλα ρουχαλακια και καλες τιμες...αλλα και να ανοιξουν δεν θα εχουν τις ιδιες τιμες με ελλαδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

α ρε ευη κ εγω νομιζα πως γεννησες!!! αντε ερχεται η ωρα σου ομως, δεν εχεις πολυ ακομα!

αναστασακο ωραια τοτε με τα κιλα! αντε να σε αφηνει να τρως κ κατι παραπανω, μη βοσκας μονο στις σαλατες! ε δε νομιζω να πειραζει κ τοοοσο πολυ ενα κομματι σπανοτυροπιτα που εφαγες!! μη στεναχωριεσαι!!

κατερινα δε χρειαζεται να εχεις τετοιες ανησυχιες.. αν κ νομιζω λιγο πολυ ολες μας πιανει.. εγω δε θελω να βγαινω φωτογραφιες.. :?

αχ νια κ εγω ανυπομονω να ερθει ο χειμωνας!!! να εχουμε αγκαλια ολες μας τα γερα μωρακια μας!!

αγγελικουλα οχι δουλειες, τη δευτερα θα μας περασουν το φυσικο αεριο κ εκει θα ξεσκιστω! γιατι θελει ο αντρας μου να παμε αλεξανδρουπολη να δουμε τον μπαμπα του :evil: κ πρεπει να τελειωσω τα πολλα πολλα μεχρι αργα το απογευμα.. ουφ

πηγαμε ικεα, ειδαμε κατι συρταριερες, μια για εμας μια για το παιδικο, πηραμε τραπεζακι κ καρεκλιτσες για το παιδικο κ διαφορα μικροπραγματα.. θα σας βαλω φωτο τωρα απο το ολοκλωρωμενο δωματιο!! ;)

χαιρομαι που σαρεσαν τα λινκ!

μαρακι να χαιρεστε το κοριτσακι σας! παντα γερο χαμογελαστο κ ευτυχισμενο!!

επιστημη μην αγχωνεσαι, ελπιζω να προλαβει να γυρισει ο αντρουλης σου!!

αννα μαρια μη συγχιζεσαι με τον καθε ασχετο που λεει οτι δε δουλευουμε οι εκπαιδευτικοι.. εδω οι ιδιοι οι καφροι οι πολιτικοι λενε οτι κωλοβαραμε, τι περιμενεις απο τον καθενα?

τεντυ πλησιαζεις κ εσυ καλε!!!!!!! αντε να φτασει η ωρα σας να γεννησουμε κ εμεις που ειμαστε πιο πισω!!

μιριαμ ναι εχουν αρκετα καλη ποιοτητα τα h&m!!

νασια τελικα του μαγειρεψες του αντρα σου?? h&M εχει στο city gate, κοντα στο σταθμο, το ξερεις?

αχ κοριτσια δεν ξερω τι με εχει πιασει αλλα εχει 2 μερες που θελω σαν παλαβη να φαω κουραμπιεδες!!!! :lol::lol::lol::lol: θελω να ξεπαστρεψω 2 ταψια!!!

σημερα πηγαμε με τον μικρο κ ενα πολυ φιλικο ζευγαρι σε αυτες τις καφετεριες που ιεναι σε καραβακι, τρελαθηκε ο αναστασακος1!!! μετα εφαγε ποπ κορν κ ανεβηκαμε κ σε ενα τρενακι, ωραιο οικογενειακο σαββατοβραδο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου, ουτε εγω θελω να βγαινω φωτογραφιες τωρα στην εγκυμοσυνη..αφου μου λεει ο αντρας μου, βρε ελα να σε βγαλω μια να εχουμε να δειχνουμε στο παιδι οταν θα μεγαλωσει...τπτ εγω εκει να επιμενω.. Τελικα με εβγαλε αλλα του ειπα να μην μουντην δειξει..

Νασια να πας στα h&m εχουν πολυ καλα πραγματακια..τα παιδικα εγω βεβαια δεν τα προλαβα την τελευταια φορα που ημουν αθηνα αλλα ολο και κατι θα πετυχεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ ΜΙΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΟΥ...ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ ΒΟΛΤΙΤΣΑ!!!!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΑΚΡΙΒΑ Ε?ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΣ ΤΡΑΒΗΞΟΥΝ Κ Η ΑΔΕΡΦΕΣ ΜΑΣ ΚΑΤΙ!!!ΧΑΧΑ!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΙΝ ΤΣΙΜΙΣΚΗ ΛΙΓΟ ΠΟΙΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΕΡΚΕΝΛΗ {ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ}ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΜΑΣΟΥΤΗ Κ ΕΧΕΙ Κ ΣΤΟ ΣΙΤΥ ΓΚΕΙΤ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΙΣΟΓΕΙΟ.

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιριαμ εχει κ στο κοσμος παιδικα??? δεν το ξερα! εγω νομιζα μονο στο σιτι γκειτ!

αγγελικουλα ασε ανεβασςε μια κοπελα εδω στο μαμμυ φωτο απο το παρτυ της κορης της κ με ειδα με την κοιλια κ κατι επαθα!!! α πα πα πα!!!

καλε εχετε φειςμπουκ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...