Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν7


Recommended Posts

Το θεμα πεθερα κουνιαδα νυφη, το λατρευω!!!Καποια στιγμη θα γραψω βιβλιο.. Μη σας πω θα το κανω σεναριο για σιριαλ.. Θυμαστε τις εφτα θανασιμες πεθερες..πολλες φορες σκεφτηκα να στειλω σεΝαριο... Κοριτσια, οταν εΙσαι νυφη, εΙσαι ρε παιδι μου αυτη που ξεΜυαλισε τον γιο τον οποιο τοσα χρονια ειχαν του χεριου τους και φοβουνται μηπως πΕραΣει στο δικο σου χερι μετα.. Και καπου εκει γινεται η κλικα μανα κορη που ολη μερα ειναι κωλος και βρακι κι οταν παει η μια για κατουρημα η αλλη κραταει το χαρτι..

Η νυφη(εγω, εσεις, η καθεμια) το παιζει ψιλομυτα και σνομπ, δεν ξερει να μαγειρευει και ερεψε το παιδι, εκαψε το φαγητο, το μονο που την νοιαζει ειναι τα φρου φρου κι αρωματα..και δεν συμμαζευεται το πραγμα...

Αλλα οχι εγω δεν θα γινω τετοια πεθερα.. Γιατι δεν μου αρεσει να κανω στον αλλον αυτο που δεν θελω να μου κανουν..

Υπομονη κοριτσια μου, τα μωρακια μας να ειναι καλα και ο αντρουλης μας και παντα θα υπαρχουν αυτα.. Εγω πλεον το διασκεδαζω και περιμενω να δω ποια θα ειναι η επομενη θεικη ατακα για να απαντησω αναλογως!!

Α, καποτε η κουνιαδα μου, μιλουσε για μια που τυλιξε τον αντρα της με τα κολπα που του εκανε στο κρεβατι και λεει .... Ε, οι κοντες γυναικες κανουν κατι τετοια στομσεξ για να τυλιξουν τους αντρες..και μεΤα γυρναεΙ και λεεΙ ουπς, δΕν εννοουσα εσεΝα ελπιζω να μην παρεξηγηθεις... Και τι της απανταω ολο γλυκα.. Οχι καλη μου, ισα ισα που με τιμας κιολας.. Εσυ δλδ θα με παρεξηγουσες αν σε ελεγα χοντρη αχαρη και φαλαινα?!μωκο μετα η μανταμ...οχι παιζουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α, καποτε η κουνιαδα μου, μιλουσε για μια που τυλιξε τον αντρα της με τα κολπα που του εκανε στο κρεβατι και λεει .... Ε, οι κοντες γυναικες κανουν κατι τετοια στομσεξ για να τυλιξουν τους αντρες..και μεΤα γυρναεΙ και λεεΙ ουπς, δΕν εννοουσα εσεΝα ελπιζω να μην παρεξηγηθεις... Και τι της απανταω ολο γλυκα.. Οχι καλη μου, ισα ισα που με τιμας κιολας.. Εσυ δλδ θα με παρεξηγουσες αν σε ελεγα χοντρη αχαρη και φαλαινα?!μωκο μετα η μανταμ...οχι παιζουμε!

=))=))=))=))=)) Θεεικόοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia mou!!!!!!!!ax sas exw xasei teleios!!den exw prolavei na sas diavasw...

emeis eimaste poly kala eimaste sxetika hshxa mwrakia vevaia parxoun kai wres pou mporei na griniazoume kai 3 wres mexri na kanoume nani...kai ekei me pianei h krish mou giati den xerw ti thelei gia na hremhsei kai na koimithei kai trelenomai...........xalali tou omws....einai toso glykoulis kai to agapaw toso poly!!!!!!!!!

o antras mou exei ksetrelathei me voithaei paraaaaaa poly!!!!!!!!!o kaimenos trexei synexeia na apwstirwnei mpimpero!!!!!!!!!!ax na dw ti tha kanw apo deytera pou gyrnaei gia douleia....ton exw toso poly anagh na einai mazi mou aytes tis prwtes meres eidika!!!!!!!!!!!h aderfh mou twra mou mathainei na ton kanw mpanaki......shmera ton ekana sxedon monh mou...mwre einai toso mikroulika pou den xerw apo pou na ton piasw merikes fores!!

oriste fwtografies mas!!!!!!!!!!ma poso fatsa einai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;);););););)

post-11182-13873937628203_thumb.jpg

post-11182-13873937628292_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τι μωρο ειναι αυτο πω πω, φτου φτου σκορδαααααααααα!!!!!Μια χαρα θα τα πας τιτινουλα μην αγχωνεσαι,εισαι η μανουλα του και θα καταλαβεις τι θελει!!!!Να μου τον φιλησεις.

Λοιπον τα δικα μου νεα....ο διαβητολογος μου ειπε οτι ειμαστε πολυ καλα και ρυθμιστηκε το ζαχαρο, απλα πρεπει να αλλαξω μηχανημα γιατι αυτο εχει αποκλειση και δεν πρεπει.Στο γυναικολογο....η φραουλιτσα μας ειναι 920 γρμ,ολα ειναι οκ και η ατιμη ειναι εγκαρσια παλι γι αυτο δεν την ενιωθα πολυ.Ολο τουμπες εκανε και ειδαμε και τη φατσουλα της....κοριτσια νομιζω εμενα μοιαζει!!!! :P αλλα τα χειλια ειναι του μπαμπα της...καλα θα αλλαξει ακομα μεχρι να γεννηθει αλλα τα πρωτα δειγματα τα ειδαμε!χεχε

Εννοειται πως πεθερες ,κουνιαδες και ΣΙΑ ΟΕ μακρυα γιατι μονο μπερδεματα ειναι.Ενω τις καημενες τις μανουλες μας αν γινει κατι τις ριχνουμε και ενα περιποιημενο και μετα ολα καλα!!Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν το καταλαβαινουν αυτο ,οτι με τη μαμα ειναι αλλιως τα πραγματα και πιο ανετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιτινακι να σου ζήσει ο κούκλος σου!!!!

πώς ήταν η γέννα σου???? εύκολη?

έχεις γράψει κάπου σχετικά?

εγώ τώρα είμαι στην 35η εβδομάδα και ανυπομονώ να περάσει ο καιρός!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι μου, γυναικαρα η κορη σου!!!εφτασε το κιλο.. Τωρα θα μεγαλωνει με πιο γρηγορο ρυθμο..

Τελικα τωρα εσυ, εχεις σακχαρο η οχι.. Θα συνεχισεις την διαιτα η οχι??

Νασια μου, οποτε νιωθεις χαλια να μου το λες και θα σου στελνω περιστατικα με κουνιαδα και πεθερα να γελας με τις ωρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλιτσες μουυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε???????εμεις καθομαστε εξω στη βεραντα με τα παιδακια μου!!!!!!τωρα πηρε λιγο κατω η μαμα μου τον αγγελο γιατι την ηθελε.. , κ ειμαι με την αννουλα μου που οαιζει με τα τουβλακια της!!!!!!

αγγελικουλα μου πολυ γελασα ετσι οπως τα λες!!!!!!! ετσι ειναι οπως τα λες , κανουν κομμα πεθερα κ κουνιαδα κ δε συμαζευεται η κατασταση.......!!!!!!!

εμενα η δικια μου η μουμια οταν ειχα γεννησει την κορη μου ασε που ειχε λυσαξει να μεινει μεσα μαζι μου το βραδυ (λες κ δεν ειχα εγω τη μαμα μου η τον αντρα μου, τελοσπνατων) , ετσι απλα για να δειχνετε κ να λεει πως εμεινε μαζι μου.....!!!! ειχε ερθει την δευτερη μερα κ ειχε φερει ενα παλιο αλμπουμ κ δεν προλαβαινει να μπει μεσα στο δωματιο (ημουν σε δικλινο με μια αλλη κοπελα) το βγαζει απο τη σακουλα το ξετυλιγει κ λεει '' κοιτα ειναι ωραιο αυτο το αλμπουμ, ειναι καλο, ακριβο , δεν ειναι οτι κ οτι '' . :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

η αλλη κοπελα ακομα το θυμαται αυτο!!!!

αλλα με πετυχε τη στιγμη που πονουσα αφορητα κ το μονο που ηθελα ηταν να ασχουλουμαι μαζι της κ τις μ@λ@κιες της!!!!!!!

η δε σπιουνα κουνιαδα μες τη ζηλεια χωρις λογο , χωρις να της κανω κατι (απλα επειδη τους πηρα τον κανακαρη τους κ απο τοτε τοτε τους εχει χεσμενους κ οπως λενε δεν προσεφερε απο τοτε τιποτα στο κολοσπιτο τους!!!!!). το μονο που ηξερε ηταν στη βαπτιση της κορης μου να πει στον αντρα μου πως στοεπομενο παιδι να βγαλουμε το ονομα του πατερα της!!!!φυσδικα κ δεν το βγαλαμε κ ουτε προκειται, πηραν τον ...λο!!!!!!

τον γιατρο τον πηρες τηλεφωνο?????????

αναστασια μου τι εγινε με τον γιατρο??????

νιακι μου εισαι καλα κοπελα μου εσυ κ τα μωρακια σου????

αχ τιτινα μου τι κουκλακι ειναι ο μικρουλης σου!!!!!!!!!!!!!να σου ζησει κ παλι!!!!!!!!!

ετσι ειναι οι πρωτες μερες καλη μου.σιγα σιγα θα βρειτε το ρυθμο σας κ το προγραμμα σας κ θα ειστε οκ!!!!!!

τεντυ μου ετσι κ εμεναη δικια μου η μουμια σε εμενα δεν την ενοιαζε κ τωρα για την κορη.....!!!!!!

δεν βαριεσαι...καλυτερα δεν την εχω κ μες στα ποδια μου να με πρηζει κιολας κ ολα τα σχετικα....... :twisted::twisted::twisted:

αχ κοριτσια εχω απο το απογευμα να νιωσω το μπεμπη , εχω απλα κατι πετρωματα στην κοιλια κ τωρα πριν λιγο εσπρωξε με το ποδσαρακι του!!!! :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι το ζαχαρο υπαρχει Αγγελικουλα, απλα καταφερα να το σταθεροποιησω,αυτο ειναι το θετικο.Συνεχιζω διατροφη και θα μου την αλλαξει απο την αλλη εβδομαδα να τρωω λιγακι σαν ανθρωπος!

Ναι μωρε το ζουζουνι μας μεγαλωσε, ολοκληρο μωρακι πλεον!!!!

Ηλιανα καλο σόου εχεις κι εσυ με την πεθερα και την κουνιαδα....ρε κατι νουμερα που κυκλοφορουν...

και η δικια μου τετοια ειναι να δειχνεται!! :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννα μου, ψωνισαμε απο σβερκο πεθερες μαλλον..

Αναστασακι μου, μακαρι να σου χαλαρωσει λιγο την διατροφη..

Α , μιλησα με τον γιατρο και μου ειπε να συνεχισω να παιρνω ασπιρινη για λιγο ακομα..

Μιλησα και με αλλον γιατρο και μου ειπε οτι ειναι οκ και δεν συντρεχει λογος να την σταματησω αφου δεν μου εχει κανει καποιο προβλημα μεχρι τωρα.. Μιλαμε ομως οτι τρελαθηκα απο το αγχος.. Ισως ειμαι απο τις περιπτωσεις που την σταματανε λιγο πριν γεννησουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Πριν είκοσι λεπτά γύρισα απ' το σχολείο... Πέθανα μιλάμε... Εξετάσαμε προφορικά έξι άτομα... Με το ζόρι να τους βγάλουμε μια λέξη.

-Διάβασες;

-Όχι.

-Θυμάσαι κάτι να σε ρωτήσουμε;

-Όχι.

(Διαβάζουμε ένα ποίημα).

-Τι σημαίνει εδώ αυτό/αυτή η λέξη/μπλα μπλα;

-Δεν ξέρω, τι να σημαίνει;

-Πες για ποιο λόγο μαθαίνουμε ξένες γλώσσες.

-Εεεεε... Για να βρούμε δουλειά, εεεεεεε, για να γνωρίσουμε κόσμο.

-Άλλο;

-Δεν ξέρω.

-Μπορείς να μας περιγράψεις αυτή την εικόνα.

-Εεεεε, τι να περιγράψω δηλαδή; Τι να σας πω;

Ρωτάω ένα μαθητή, εντελώς αναλφάβητο, αν πιστεύει ότι είναι καλύτερο γι' αυτόν να μείνει στην ίδια τάξη ή να περάσει στην επόμενη.

Απάντηση:

Πιστεύω ότι το καλύτερο για μένα είναι να μείνω στην ίδια τάξη, αλλά αν με αφήσετε στην ίδια τάξη δε θα ξανάρθω σχολείο.

Δεν μπορώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω..................................................

Ευτυχώς στο γυρισμό με έφερε μια συνάδελφος και γλίτωσα τη βαβούρα στο αμάξι.

Κορίτσια, ευτυχώς εγώ δεν έχω νύφη, έχω κάτι συννυφάδες τις οποίες τα πεθερικά δεν έχουν σε μεγάλη εκτίμηση. Βασικά, εγώ είμαι η σούπερ νύφη κι οι άλλες οι χάλια, οπότε, σ' αυτό δεν έχω πρόβλημα. Η πεθερά δεν πολυαντέχεται, αλλά γενικά δεν επεμβαίνει, δε ρίχνει μπηχτές, κ.λπ. Είμαστε μακριά κι αγαπημένοι, τέλος!

Χριστίνα, φάτσας δε λες τίποτα!!!!!!!!

Αναστασία, καλά τα νέα σου! Θα συνεχίσεις τη διατροφή;

Νάσια, φοβερή εξυπηρέτηση, καλύτερη κι απ' τα ακατανόμαστα (mothercare).

Αχ, δε θυμάμαι τι άλλο γράψατε... Είμαι και ζαλισμένη απ' το σχολείο, έχω και τον άντρα μου δίπλα μου να μιλάει στο τηλέφωνο και με ενοχλεί.

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λλο κοριτσαρες!!!

καλα εννοειται οτι αν καποια για τον α β λογο δεν καταφερει να θηλασει οτι ειναι κατωτερη απο τις αλλες!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

φυσικα κ κανω πλακα... αυτα δεν τα μπορω, εσυ δε θηλασες η εσυ γεννησες με καισαρικη η εσυ εκανες επισκληριδιο η εσυ πως αφησες το μωρο στη μαμα σου κλπ κλπ κλπ ααααααααα δεν εισαι καλη μανα!!! ΕΛΕΟΣ!! μη φτανουμε στο αλλο ακρο!

φανταζομαι οτι ειναι αυτονοητο οτι η καθε μια κανει οτι μπορει κ οτι θεωρει καλυτερο για το παιδι της.. δεν το αμφισητει κανεις αυτο!!

εμενα απλα μου τη δινουν οι απαντησεις του στυλ ε κ εσυ που δε θηλασες τι επαθες, κοψτο βυζι γιατι ειναι αγορι κ θα γινει βιαστης κ αλλα τετοια ομορφα

νασια ελπιζω κοριτσακι μου να σου ερθουν ολα βολικα αυτη τη φορα κ να μη ζοριστεις καθολου!!

στο μιντια μαρκτ ειναι οντως απαισια η εξυπηρετηση, ελεος!

τεντυ κ εγω φανταζομαι οτι θα με βολεψει το μαξιλαρι... σε ποια εβδομαδα ειπαμε οτι εισαι? θυμισε μου!

μαντι να τη χαιρεσαι καλε την πεθερα σου!

τιτινα ο μικρος ειναι τεεεεεεεεεεεεεεελειος!!!!!!!!!!!!!!!

αννα μαρια εριξα πολυ γελιο!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ μεσενα αγγελικουλα!! εισαστε φοβερες στις περιγραφες σας!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικουλα ειδες που τζαμπα αγχωθηκες??? σαν κ μενα που εκανα μονη μου διαγνωση οτι εχω διαβητη κυησης!! :lol::lol::lol:

αναστασακο μπραβο κοριτσαρα μου!!!!

αντε να αρχισεις λιγο να τρως γιατι ειναι πολυ ζορικο φανταζομαι..

με τα κιλα πως εισαι?

εχασες κ αλλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άλλη ατάκα:

-Σε ποια χώρα διαδραματίζεται το διήγημα του Τσέχοφ "Ο παχύς και ο αδύνατος".

-(ειρωνικά) Στην Κούβα... πού θέλετε να ξέρω.

-Άκου προσεκτικά το όνομα του συγγραφέα και θα το βρεις. ΤΣΕΧΟΦ...

-Στη Τσεχία...

Πάντως αυτός ο μικρός, μπορεί να λέει κανένα πετυχημένο και να γελάμε, αλλά μου έσπασε τα νεύρα. Μπαίνει μέσα, τον ρωτάμε αν διάβασε, φυσικά δεν είχε ανοίξει βιβλίο, του λέμε γιατί και μας λέει με απίστευτο θράσος "γιατί εμείς πρέπει να δουλεύουμε ξέρετε, τι νομίσατε, ότι είμαστε σαν κι εσάς, που κάθεστε εδώ πέρα και πληρώνεστε;". Του την είπε ο άλλος που εξετάζαμε μαζί, πολύ όμορφα ότι για να φτάσουμε εμείς εκεί σκοτωθήκαμε και διαβάσαμε και δουλέψαμε, κι ακόμα συνεχίζουμε, ενώ αυτός γυρνούσε με το μηχανάκι, και το βούλωσε. Αλλά απ' ό,τι φαίνεται αυτός πάει για να περάσει και θα έχουμε πρόβλημα...

Όσο για το θηλασμό, πιστεύω ότι αν θηλάσουμε θα μας λένε "καλά, δε δίνεις και συμπλήρωμα; ΚΑΙ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ;;;;;;". Αν θηλάσουμε πολύ καιρό θα μας λένε "καλά ΑΚΟΜΑ θηλάζεις;;;; Μα είναι δυνατόν; ΑΚΟΜΑ;;;;;;; Θα το θηλάζεις μέχρι το λύκειο;". Αν δε θηλάσουμε θα μας λένε "Δε θηλάζεις ε; (υποτιμητικό ύφος). Εντάξει μωρέ, δεν πειράζει... Δε βαριέσαι... Κι ΕΓΩ που θήλασα τι κατάλαβα;". Αυτοί που θα πουν κάτι είναι αυτοί που πάντα έχουν κάτι να πουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσαρες μου ...τι κάνετε εγω είμαι καλα μια χαρα έχθες όλα με τα μωρακια μου αλλα μόλις που μπόρεσα να σας γράψω ...ειμουν όλη τη μέρα έξω ικεα jambo και σε διάφορα αλλα μαγαζιά μετα φαγητο και μόλις τώρα μαζευτικα χαχαχαχ......σε δυο εβδομάδες. ΜΟυ είπε να πάω στο ιάσω να κάνουμε πιο καλο υπερηχο και να κάνουμε και μετρήσεις γιατί το παλιομηχανημα του είναι Καραπαλιο και δεν κάνει μετρήσεις αλλα δεν με νοιάζει αφού είναι καλα αυτο έχει σημασία .......

Δεν σας έχω διαβάσει παρα μόνο είδα το νινακι μασσσσσσς τι κουκλι είναι αυτο αχχχχχχχ θα τρελαθω είναι ένας κουκλοσ χριστινακι μου να τον χαίρεσαι και να τον δεις όπως επιθυμείς κοριτσάκι μου........

Φιλεναδουλες μου θα τα πούμε αύριο γιατί τώρα είμαι πτώμα σας φιλω ολες γλυκα ...."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ατακα που λεω στον αντρα μου για τον θηλασμο.. (η πεθερα μου οχι δεν μπορουσε αλλα απλα δεν ηθελε να θηλασει) ..

Εγω θα θηλασω τωρα που ειναι μωρα και πρεπει να τα θηλαζουμε κι οχι οταν γινουν 20και 30χρονων τα παιδια μας..(η κουνιαδα κι ο κουνιαδος ειναι ολη μερα με την πεθερα, το ιδιο κι ο δικος μου μεχρι πριν λιγο καιρο.. Και εννοειται οτι του την ελεγα οτι καπως αργα θυμηθηκε η μανα σου να σας θηλασει η πχ οταν ελεγε παω στην μανα μου του ελεγα.. Πας να θηλασεις?και τετοια χιχιχιχι.. Ας τολμησουν να μου ξαναπουν τιποτα..

Λενα μου, καλα ωρες ωρες τυφλωνομαι απο το αγχος..ταν προκειτε για μενα ξεχναω και τι σπουδασα τι ξερω τα παντα.. Που να με δεις οταν μου κανουν αιμοληψια.. Παθαινω υστερια.. Και να φανταστεις οτι περασα κι απο το αλεξανδρας κι εΜαθα να καωνω και αιμοληψιες κι οτι θεΣ αλλα...

Αννα μαρια, διασκεδαστικη μου φαινεται η δουλεΙα σου... Εχει ωραια μαργαρηταρια...

Νια μου, ευτυχως ειναι καλα τα ζουζουνακια σου.. Καλη ξεκουραση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, μπορεί να έχουμε κάποιες διασκεδαστικές στιγμές, αλλά όταν έρχονται και μας λένε ότι όλους αυτούς τους αναλφάβητους πρέπει να τους περάσουμε στην επόμενη τάξη, και "να βρούμε τρόπο", πού είναι η αξιοπρέπειά μας;

Όταν μπαίνεις σε μια τάξη με 15-20 άτομα διαφόρων ηλικιών με πολλαπλά προβλήματα, και πρέπει να τους κάνεις Καβάφη, αυτοί δεν ξέρουν ούτε το όνομά τους να γράψουν και συμπεριφέρονται λες και είναι στο γήπεδο...; Και πας στη διεύθυνση του σχολείου και σου λέει "πρέπει να ΒΡΕΙΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ να επικοινωνήσεις με τους μαθητές σου"; Άσε, άσε, προτιμώ τις ατάκες και τα μαργαριτάρια να τα διαβάζω στο ίντερνετ...

Γιατί παθαίνεις υστερία όταν σου κάνουν αιμοληψία βρε; Τι εννοείς όταν σου παίρνουν αίμα με τι σύριγγα; Για μένα αυτά είναι στην ημερησία διάταξη από 12 χρονών!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!!

Πωπω τούρμπο με έχει κάνει πάλι ο άντρας μου......δεν τον ενοχλώ ποτέ στην δουλειά αλλά τώρα με όλα τα προβλήματα αυτής της εγκυμοσύνης του έχω εξηγήσει ότι μπορεί ανά πάσα στιγμή να χρειαστώ το οτιδήποτε οπότε καλά είναι να έχει τον νού του...τελοσπάντων, σήμερα από το μεσημέρι και μετά τον έψαχνα γιατί έβαλε την αδερφή μου να του κάνει μία δουλειά στην Θεσ/νίκη κι έπρεπε να μου πεί τί θέλει.......φυσικά μας έγραψε κανονικά και κάποια στιγμή πριν από λίγο με πήρε από άλλο νούμερο (δεν έχει μονάδες στο δικό του παρόλο που φεύγοντας από δω το μεσημέρι μου είπε ότι θα έβαζε γιατί ποτέ δεν ξέρεις τί μπορεί να συμβεί) για να μου πεί ότι είχε το αφεντικό του (ένας βλάκας πιτσιρικάς είναι) πάνω από το κεφάλι και δεν μπορούσε να το σηκώσει!!!!!!!!!! Έγινα έξαλλη γιατί εφόσον το αφεντικό του γνωρίζει την κατάστασή μου θα μπορούσε να του πεί "κάτσε να το σηκώσω γιατί μπορεί να χρειάζεται κάτι".........του λέω "κι αν ήμουν σε κανένα νοσοκομείο τί θα μου έλεγες?????? Ότι τακτοποιούσες τις δουλειές του Γιώργου???????" " Άϊ σιχτίρ κι εσύ κι ο Γιώργος μαζί" και του το 'κλεισα....φυσικά θα έχει σκάσει τώρα αλλά ούτε τηλέφωνο δεν μπορεί να με πάρει εφόσον δεν φρόντισε ούτε μονάδες να βάλει........αφήστε που κάθε απόγευμα μεταξύ 6 και 8 (τις ώρες που τον έπαιρνα δηλαδή) είναι ολομόναχος στην δουλειά οπότε μάλλον για δικαιολογίες έψαχνε!!!!!

Αναστασία μου νομίζω ότι μια χαρά θα τα πάς από δώ και πέρα και δεν θα έχεις πρόβλημα με το ζάχαρο κορίτσι μου.......το μηχανάκι στάνταρ ήταν χαλασμένο και έδειχνε ότι να 'ναι!!!!!!! Και η μπέμπα κοπελάρα!!!!!!!!!! Μπράβο κουκλίτσα μου!!!!

Αγγελική μου να μας λές εσύ τις ιστορίες από τα "πεθεροκουνάβια" σου, να λέω κι εγώ τις ιστορίες μου από τις δύο πεθερές μου (πρώην και νυν) να κάνουμε εδώ τις εγκυούλες μας να γελάνε για μέρες!!! Άραγε ποιά είναι πιό δηλητηριώδης??????

Ηλιαννάκι μου πεθαίνω που αποκαλείς την πεθερούλα σου μούμια!!!!!!!!!!!! Πολύ χάλια ε?????

Άννα Μαρία σπίρτα καμμένα οι μαθητές σας!!!!!!!!!!!!! Κοτσάνι θα τα περάσετε και φέτος μ'αυτά τα ξουράφια!!!!!!!!!!!!

Μαϊμουδάκι μου αλήθεια σου έχουν πεί τέτοια κοτσάνα?? Ότι το παιδί άμα θηλάσει (και είναι αγόρι φυσικά) θα γίνει βιαστής?????? Τί μπούρδες έχουν ακούσει κι εσένα τα αυτιά σου.......μα είναι δυνατόν???????

Νία μου μια χαρά τα twins!!!!!!!!!!!

Τιτινάκι κούκλος ο μικρός!!!!!!!!! Και τί φωτογένεια!!!!!!!!! Λες και στήνεται στον φακό!!!!!!!!!

Μυριάκι μου πού είσαι καλό μου???? Είσαι καλύτερα από χθές???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια, τι σκας; Η δική του δουλειά δεν έγινε! Μη σου πω ότι γι' αυτό δεν το σήκωνε, επειδή βαριόταν να σας εξηγεί.

Καλά, τι δουλειά κάνει ο άντρας σου και ούτε το τηλέφωνο δεν τον αφήνουν να σηκώσει;

Η πλάκα είναι ότι στο σχολείο εμείς ούτε κατά διάνοια να σηκώσουμε το κινητό την ώρα του μαθήματος, ενώ οι μαθητές μια χαρά βγαίνουν έξω και το απαντάνε και μιλάνε και πόση ώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια , δεν αντεχω να μου παιρνουν αιμα γιατι εχω πολυ λεπτες και κινητες φλεβες και συνηθως μου τις σπανε και ποναω και εχω δεκα μερες μελανια..

Αυτο που σας κανουν παντως οι ανωτεροι λιγο βλακεια.. Τι θα πει κοψε το κεφαλι σου και τετραγωνησε τον κυκλο?εσυ πρεπεο να βρεις τροπο?να σου υποδειξουν και να τον ακολουθησεις..

Νασια μου, καλα του εκανες... Εκει,να ψηνεται τωρα!οσο για τις πεθερες, ναι μεν εσυ εχεις ποικιλια γιατι ειναι δυο αλλα εγω ρε φιλεναδα εχω κουνιαδα που κανει για δεκα πεθερες μαζι και καποιες φορες εχω και τον πεθερο guest star..ασε, σε νικαω στα σημεια!μιλαμε για υπερπαραγωγη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αγγελικουλα κ εγω εχω τρελη φοβια με τις συριγγες!!! με πιανει αμοκ οταν βλεπω βελονα να πλησιαζει το τρυφερο μου χερακι!!!!!! :shock::shock::shock::shock:

κ εμενα ετσι ειναι ι φλεβες μου κ δεινοπαθω... τωρα δε που εκανα την καμπυλη ειμαι σα τζανκι!!! εχω συνολικα8 μελανιες κ στα 2 χερια (οι 5 ειναι που δε μπορουσαν να μου βρουν)

κ ειναι πολυ ανατριχιαστικο οταν καταλααινεις τη βελονα να μπαινει κ να κανει τσακ τσακ να πονας κ να ξερεις οτι πονας τοσο πολυ επειδη δε μπορουν να βρουν φλεβα..

καλε ανατριχιασα1

αννα μαρια ελεος εινα ικαλε αυτοι!!

ελεγες οτι ειναι χαλια αλλα τοσο πολυ????????????????????

νασια που δουλευει ο καλος σου?

καλε ναι, ο καθενας λεει οτι του κατεβει στο μυαλο..

κ το τραγικο ειναι οτι μερικα τα εχω ακουσει κ απο γιατρους.. :lol::lol::lol::lol:

τεσπα εχουμε να ακουσουμε ΠΟΛΛΑ ακομα φανταζομαι...

καλε να μας γραφετε ιστοριες, μαρεσει να διαβαζω τετοια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικουλα κ σε εμας ολο βλακειες λενε απο το υπουργειο

αυτα τα λενε γιατι εχουν να μπουν να διδαξουν ουυυυυυυυυ ουτε αυτοι θυμουνται απο ποτε!

νια μπραβο κοριτσακι μου που ολα ειναι τελεια!

με το καλο να κανεις κ τον καλυτερο υπερηχο!!!

τι ψωνισες?

κ εμεις ικεα θα παμε αυριο

αχ δευτερα θα ερθουν να μας βαλουν φυσικο αεριο... ΑΧ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, να μας υποδείξουν τρόπο και να τον ακολουθήσουμε δεν παίζει, πρώτο γιατί δεν είμαστε λογιστές και δεύτερο γιατί δεν υπάρχει κάποια συνταγή που να εφαρμόζεται με σίγουρα αποτελέσματα! Αλλά συνήθως οι διευθυντές και οι βοηθοί διευθυντές αρνούνται να αναλάβουν τις ευθύνες τους. Θέλουν ΠΑΝΤΑ να τα πηγαίνουν καλά με μαθητές και γονείς (καλά, εμάς η παρουσία των γονέων είναι αμελητέα) και προτιμούν να ρίχνουν το συνάδελφο. Υπάρχουν περιπτώσεις που όντως φταίει ο καθηγητής, αλλά όταν από τους δέκα καθηγητές που κάνουν μάθημα σε ένα τμήμα έχουν πρόβλημα οι εννιά και ο δέκατος έχει πρόβλημα, αλλά δεν το λέει για να μη θεωρηθεί προβληματικός, τότε οφείλει να αναλάβει η διεύθυνση. Αν, όμως, έρθει ο διευθυντής ή ο βοηθός διευθυντής και απλά τους πει "ακούστε να σας πω, είναι η τελευταία φορά που μου κάνουν παράπονο για σας, την επόμενη φορά θα σας τιμωρήσω", κι αυτό το λένε ΚΑΘΕ φορά που τους καλούμε, τότε είναι προφανές ότι δε βοηθάνε ιδιαίτερα. Ήταν η τακτική της περσινής διευθύντριας, και πολύ γρήγορα οι μαθητές την κατάλαβαν, και χαζογελούσαν μπροστά της όταν τους μάλωνε, κι αυτή τους έλεγε "μου υπόσχεσαι ότι θα προσπαθήσεις να γίνεις καλύτερος;". Της λέγανε "ναι, θα προσπαθήσω" κι όλοι ήταν ευχαριστημένοι, χωρίς να αλλάζει το παραμικρό... Στα πρωινά σχολεία τα πράγματα είναι πολύ χειρότερα, γιατί εκεί επεμβαίνουν συνεχώς και οι γονείς...

Λένα, κι εμάς στο Παιδαγωγικό μας λέγανε κάτι τελείως τρελά, λες και ήμασταν στη Σουηδία, γιατί είτε δε δίδαξαν ποτέ τους, είτε γιατί δίδαξαν στη δεκαετία του 70... Αλλά είναι φοβερό να βλέπεις ανθρώπους να μεταμορφώνονται απ' τη μια στιγμή στην άλλη με την προαγωγή. Η περσινή διευθύντρια ήταν καθηγήτριά μου και ήταν φόβος και τρόμος. Μέχρι που είχε χαστουκίσει μαθητή μέσα στην τάξη και μετά έβγαινε και το κοκορευόταν, και μόλις έγινε διευθύντρια το έπαιζε παιδαγωγός...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ θελω κι εγω να παω ικεα αλλα ειναι καμια ωρα δρομος γμτ..

Λενα μου, ανατριχιασα...δεν αντεχω τις συριγγες.. Εφιαλτης για μενα..απαπα...

Καλα οι ανωτεροι μας συνηθως ζουν στον κοσμο τους.. Εναν κοσμο ιδανικα πλασμενο.. Οι περισσοτεροι αρνουνται να πιστεψουν οτι εχουν περασει και 30 χρονια απο τοτε που ειχαν ισχυ αυτα που πιστευουν... Μαλλον τοτε ηταν η τελευται φορα που ηρθαν σε επαφη με υο αντικειμενο...αχ μου θυμησατε τον πρωην εργοδοτη μου στην φαρμακευτικη που νομιζε οτι τους γιατρους τους γλυκαινεις με μια καραμελα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...