Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν7


Recommended Posts

Άννα Μαρία μου καλημέρα!!!!!

Ωχ σηκώθηκες από το χάραμα....κουράγιο και ελπίζω να έχετε ησυχία σήμερα

στο σχολείο!!!!!!!!

Γλυκιά Μικι καλημέρααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δώρα, ησυχία αποκλείεται, γιατί είναι όλοι πολύ φωνακλάδες!!! Ευτυχώς κανείς δεν έχει την απαίσια φωνή της πρώην διευθύντριας!

Αγγελική, ασπιρίνη γιατί παίρνεις; Εγώ έπαιρνα μαζί με ενέσεις ηπαρίνης λόγω θρομβοφιλίας, αλλά τα έκοψα όλα από τη 17η εβδομάδα νομίζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλα τα όμορφα κορίτσια..:)

Δράμα η χθεσινή νύχτα...δεν μπορούσα με τίποτα να κοιμηθώ ανάσκελα...κουραζόμουνα και με πονούσε η μέση μου.....έκανα και εγώ να γυρίσω δεξιά....τσουππππππππππ...να οι κλωτσιές από το μικράκι μου........έκανα αμέσως να γυρίσω λιγάκι αριστερά....τσουππππππππππππππ....μπουνιές από το μπεμπάκι μου...... :lol::lol::lol::lol: .....άυπνη έμεινα όλα το βράδυ.....να φανταστείτε σηκώθηκα πρωί πρωί και πήγα να αγοράσω μαξιλάρι πολλαπλών χρήσεων....αυτό που είναι για ύπνο, μετά για θηλασμό και μετά για να χαλαρώνει το μωρό.....ουφφφφφφ....για να δούμε...σήμερα θα κλείσουμε μάτι?.....

Κατα τα άλλα πώς μου είστε?......

Αγγελική, Δώρα, Άννα Μαρία, Ηλιάννα, Αναστασία, Κατερινάκι, Λενάκι (διορισμένο στα μέρη μας..:)...), girl, Βανεσσάκι, Μυριαμάκι σας στέλνω τα φιλιά μου...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γλυκουλες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!να'μαι κ εγω!!!!!!!! ξυπνησα κ τωρα απολαμβανω το καφεδακι μου κ την παρειτσα σας!!!! αχ αν ξεκουραστηκα λεει???..... ναι αρκετα!!!!πω πω πω τι ηταν κ αυτο....χαχα!!!

α κ το καλοξερετε ποιο ηταν? αυτη δεν μιλαγε, επρεπε εγω τοσες ωρες να σκεφτομαι διαφορα θεματα να συζητησουμε για να την ρωταω!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ε ποσα ποια να σκεφτω κ εγω τοσες ωρες???...... με εκνευριζει αφανταστα αυτο!!!!! :twisted:

αναστασια μου μπηκες στον 7ο ε????αντε ωραια περναει ο καιρος!!!!!!!περιμενουμε τα νεα απο τον γιατρο!!!!!!

νιακι μου τι εγινε χθες με τον γιατρουλη????

δωρα μου θα γυρισει η μικρουλα σου γλυκια μου, εχει χρονο!!!!!!!

κατερινακι μου καλα ασε απο αμνησια........ κ εγω δεν παω πισω κ δεν ειναι μονο τωρα στην εγκυμοσυνη, κ στεναχωριεμαι!!!!!!

γκιρλ πως εισαι κοριτσακι μου?????

αγγελικουλα μου τι κανεις καλη μου?????? ο μπεμπης?????? φιλακια!!!!

ευη περιμενουμε..........!!!!

βανεσσακι μουπατε για ψωνια σημερα ε????? αντε περιμενουμε να μας πεις τι πηρες!!!!

αχ αννα μαρια μου πω πω καταλαβαινω τα νευρα σου.....!!!!!!!!!!!! παντως μ'αρεσει ετσι οπως τα λες!!!!!

μικι μου ωχχχχ δεν παω καθολου καλα...... μου βγηκε ετσι αυθορμητα πως ειναι κοριτσακι το μωρακι σου!!!!!! φιλακια γλυκια μουυ

βρε κοριτσια εδω κ ποσο καιρο εχω τετοια νυστα........δεν μπορω να ξυπνησω με τιποτα!!!!!!!!

εσεις το εχετε αυτο????

φιλακια στις κοιλιτσς!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μΟυ μαζευτηκατε?

Αννα μαρια, ασπιρινη μου ειοε να παρω προληπτικα..δεν ξερω γιατι αλλα εχω ακουσει κι αλλες κοπελες που παιρνουν..

Μικι μου ειναι λιγο ταλαιπωρια ο υπνος απο δω και περα.. Εγω ουτε με τα μαξιλαρακια βολευομαι..

Καλα πως αντεχεις και δεν εχεις μαθει ακομα το φυλο... Εμενα ο γιατρος μου το ξεφουρνησε απο την ενατη βδομαδα...

Ηλιαννα, δεν φτανει που μπαστακωθηκε τοσες ωρες η γειτονισσα σπιτι, ηταν και βαρετη...αχ... Να πεις οτι περασε η ωρα και δεν το πηρατε χαμπαρι, να το καταλαβω αλλα βαρεμαρα πληξη και ανια τοσες ωρες...

Δωρακι, φιλακια στην κοιλιτσα..

Τι αλλο γραψατε και δεν θυμαμαι...

Βρε κοριτσια που ειναι η ευη οεο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική μου λες να μην μπορέσω να βολευτώ και με το μαξιλάρι?.....πωπωπω....δεν μπορώ να κοιμηθώ με τίποτα ανάσκελα πλέον....με κουράζει πάρα πολύ αυτή η στάση...... :roll::roll::roll: ......ουφφφφφφφφφ.........το μικράκι μου δεν με αφήνει να γυρίσω στο πλάι..... :lol::lol: .....χιχι.......εσύ πώς κοιμάσαι καλή μου?....

Νιάκι μας πού είσαι?.......όλα καλά με τα νινάκια σου?...περιμένουμε νέα.......:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα παλι, εφου εριξα εναν υπνακο μεχρι της 9.30, μετα σηκωθηκα εκανα λιγο δουλιτσες χαλαρα και μολις εφαγα.Σημερα το κανω νωρις το προγραμμα για να μην πετυχω να πρεπει να φαω οταν ειμαι στον γιατρο!

Αγγελικουλα κι εγω επαιρνα σαλοσπιρ, ειναι ασπιρινη αλλα επρεπε μεχρι το πολυ τον 3ο μηνα μετα δεν εκανε...εσενα γιατι στο συνεχιζει ακομα?

Μικι μου εγω εχω ενα σκληρο μαξιλαρι αναμεσα στα ποδια, ειτε το καβαλαω στο πλαι σαν να εχω το ποδι στον αερα για να καταλαβεις...με ξεκουραζει αφανταστα,δοκιμασε το ετσι!!!

Αννα Μαρια εγω ακομα τις κανω τις ενεσεις δεν μου τις σταματησε δεν ξερω γιατι....γι αυτο τρελαινομαι με το ζαχαρο, μην κανω και ινσουλινης και χτυπαω μια δξια μια αριστερα και μια στον εγκεφαλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι μου...καλημέρα και στις δυο σας.... :P:P:P ......άντε σήμερα να πάτε στον γιατρό να μιλήσετε και για τις μετρήσεις ώστε να είσαι σίγουρη πλέον ότι έχεις ή δεν έχεις και να σταματήσεις την διατροφή κοριτσάκι μου..;)......

Με το θέμα του ύπνου πραγματικά αρχίζω να δυσκολεύομαι πλέον πολύ......μακάρι με αυτό το μαξιλάρι που πήγα και αγόρασα να βρω μια λύση γιατί θα μένω άυπνη από εδώ και πέρα... :roll::roll::roll: ...θα κάνω και αυτό που μου λες γλυκιά μου...;)

Τι άλλα νέα βρε κορίτσια?...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου,

χριστινακι ειδα τον μπεμπακο σου ειναι ενας κουκλοοοος :D να σας ζησει :D:D:D

καλα ηλιαννα αφανταστα σπαστικο αυτο που σου τυχεεε, θα σου πω μια μερα ιστορια με κατι παρομοιο που μου χει τυχει να γελασεις!

αννα μαρια καλως τα δεχτηκες και φετος! :lol: αφου λειπει η πολυλατρεμενη σου διευθυντρια πιστευω θα ειστε μια χαραα! :D

αναστασακι με το καλο ο γιατροος σημεραα!

αυριο εχουμε το παρτυ και ευτυχως τα εχω παρει ολα, εκανα επιδρομη και στα jumbo χθες μετα τον γιατρο!

τα νεα μας απο εκει: ο μικρος ειναι 2.310, παμε πολυ καλα! δεν εχει γυρισει ακομα αλλα εχουμε ελπιδες ακομαα! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Μικι μου κανε μια προσπαθεια με αυτο που αγορασες γιατι πρεπει να κοιμασαι...μετα δεν νομιζω να προλλαβαινεις....κι εγω εχω την εντυπωση οτι κοριτσακι εχεις,γερο να ειναι πανω απο ολα!!

Εχει ωραιο καιρο σημερα για πλυσιμο παντζουρια και βεραντες αλλα ειπα να προσεξω να μην κανω τετοια.

Κοριτσια ξερετε τι εχω επιθυμησει τρελα...ρυζογαλο!!!!!μμμμμμ αν με αφησει να φαω ενα γλυκο την εβδομαδα αυτο θα ειναι το πρωτο παντως!

Μαρακι ολοκληρο αντρακι ειναι καλε!!!Ευχαριστω πολυ θα σας πω νεα το βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:P:P:P .........Αναστασάκι μου λες να είναι κοριτσάκι τελικά..???....αχχχ..... :P:P:D:D .....μωρέ ας είναι γερό το μικρούλι μου και δεν με πειράζει το φύλο....απλά κάθε μέρα με τον αντρούλη μου λέμε και διαφορετικό...χιχιιχ....την μια λέμε κοριτσάκι...την άλλη αγοράκι...χιχιχι........έχει πάθει σύγχυση το μικρό μου...:)......

Καλά αποτελέσματα με τον γιατρό....θα περιμένουμε νέα σας.....πολλά φιλάκια...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια με βαλατε σε σκεψεις τωρα με την ασπιρινη.. Δεν θυμαμαι να μου ειπε να σταματησω οπως με το utrogestan kai cyclogest.. Εντωμεταξυ διαβασα κι εδω στο φορουμ οτι σε καποιες κοπελες ο γιατρος τους σταματησε την ασπιρινη στην 36 η 38 βδομαδα και αλλες σε αλλα σαιτ λενε οτι σταματησαν στον τριτο μηνα..δεν ξερω.. Θα τον παρω τηλ το απογευμα να ρωτησω.. Αμαν.. Λετε να μου ειπε να σταματησω και να μην το θυμαμαο?!θα νιωσω πολυ ηλιθια... Αυτο που σκεφτομαι ειναι μηπως εκανα κακο στο μωρακι μου..

Αλλα απο την αλλη βλεπω οτι κι αλλες κοπελες επαιρναν σε προχωρημενη εγκυμοσυνη και με καθησυχαζει καπως αυτο..μηπως επειδη ειχα δυο αποβολες?!α, μου ειχε πει απο τον οκτωβριο που μας περασε (2μηνες μετα την αποβολη , )να ξεκινησω να την παιρνω αν θελω να μεινω εγκυος αλλα την πηρα για κανα μηνα και μετα σταματησα και την ξεκινησα παλι οταν εμεινα εγκυος.. Στις αλλες δυο εγκυμοσυνες δεν επαιρνα τπτ..

Ουτε σιδηρο μου δινει, ουτε ασβεστιο.. Μονο τις πολυβιταμινες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να'μαι κ παλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ετοιμαζομαι να την πεσω λιγο να ξεκουραστω!!οχι οτι εκανα κατι το ιδιαιτερο αλλα αισθανομαι τρομερη εξαντληση!!!!!!!!

μικι μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:-*:-*:-*:-*

αγγελικη μου ναι ασε πολυ πληξη!!!!!!! :twisted::twisted: με το τσιγκελι της τα εβγαζα!!!!!!!

οσο για την ασπιρινη δεν εχω ιδεα κοπελιτσα μου!!!!!καλα θα κανεις να τον παρεις ενα τηλ μετα!!!!!μην αγχωνεσαι!!!!!!!λογικα αμα σου ειχε πει να την σταματησεις θα το θυμοσουνα, ειμαι σιγουρη!!!!!!!

αναστασια μου ολα καλα θα ειναι καλη μου!!!!!περιμενουμε.....!!!!!

μαρακι μου μια χαρα ειναι ο μικρουλης σου!!!!!!!!πως εισαι γλυκουλα μου?????φιλακια!!!!!!!!!

ευη τι εγινε γεννησεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςςςςςς???????????????????????????????

νιακι μου που εισαι καλη μου?????ολα καλα????

εγκυουλιτσες μου θα τα πουμε μετα το απογευματακι τωρα!!!!!!

φιλακιαααααααααααα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικουλα μη σε πιανει πανικος γιατι εμεις που την πηραμε ηταν σε συνδιασμο με ενεσεις ηπαρινης, ισως εσυ επειδη δεν κανεις ενεσεις γι αυτο να επιτρεπεται να παιρνεις ασπιρινη.Αλλα καλου κακου κανε του ενα τηλεφωνακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!!

κοριτσια, αυτη η αφηρημαδα θα μεινει κ μετα την εγκυμοσυνη :roll::roll::roll::roll:

μετα θα ειναι τοσο αυξημενες οι υποχρεωσεις μας σα μαμαδες που θα ξεχναμε ακομα περισσοτερα!!

μεχρι να παει 8 μηνων ο αναστασης εγω επαναλαμβανα καμια 10φορες οτι ηθελα να πω :lol::lol::lol:

αλλα φανταζομαι οτι δεν ειναι ιδιο σε ολες... ο αντρας μου με φωναζε αλτς!! (απο το αλτσχαιμερ)

αλλα σαυτη την εγκυμοσυνη δεν ειμαι τοσο αφηρημενη οσο στην πρωτη..

αγγελικουλα θεωρω το θηλασμο οτι καλυτερο για το παιδι κ ειμαι καπως "πορωμενη" με αυτο το θεμα

οσο ημουν εγκυος στον ανασταση ελεγα οτι δε θα θηλασω καθολου γιατι θεωρουσα αηδιαστικο να βγαζω γαλα απο το στηθος μου (ποσο συνδεδεμενο το εχουμε με το σεξ!!)

κ αυτη τη φορα με εχει πιασει ενας αρνητισμος οτι δε θα καταφερω να το θηλασω, αλλα θελω να το παλεψω πολυ!!

κοιτα, θελει επιμονη κ υπομονη γιατι μερικα μωρα μεχρι να πανε 2 μηνων μπορει να θελουν να ειναι κ 20 ωρες το 24ωρο στο στηθος! ετσι ρυθμιζουν την παραγωγη σου, χωρις αυτο ομως να σημαινει οτι κανουν ετσι ολα τα μωρακια... ο δικος μου δεν κοιμοταν κιολας (ζητημα ειναι να κοιμοταν 10ωρες τη μερα-ελαχιστες για νεογεννητο!! τωρα να φανταστεις κοιμαται περισσοτερες)

σε ποναει μονο αν το μωρο δεν πιανει καλα τη θηλη, αν την πιανει καλα καταλαβαινεις ενα πολυ ελαφρυ σαν τσουξιμο την ωρα που αρχιζει κ κατεβαινει το γαλα! μετα καααααααθεσαι!

αν θελεις μπορω να σου στειλω λινκ και σε πμ για να διαβασεις, εχω πολλα!

πολυ γελασα με την απειλη στη μπεμπα της δωρας!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

αγορακι εχεις ειπαμε ετσι??

μην αγχωνεσαι για την ασπιρινη, εγω εχω ακουσει οτι τη δινουν σε κοπελες με θρομβοφιλια, μπορει σε εσενα να την εδινε προληπτικα. παρε ενα τηλ κ μην αγχωνεσαι!! ;)

αναστασι πιστευω οτι θα μας πεις πολυ καλα νεα!!!

οσο για τις επισκεψεις αν θυμαμαι καλα απο τον ανασταση οταν μπηκα στο μηνα μου πηγαινα καθε βδομαδα νομιζω.. εμενα αρχες οκτωρη γενναει κ η γυναικολογος μου, οποτε λογικα τελη οκτωβρη θα ξαναπαω, θα κοντευω να μπω στον 8ο!!

μικι πηρα κ εγω μαξιλαρι θηλασμου, σαν κ αυτο που λες! ελπιζω κ εγω οτι θα με βολεψει, γιατι μεσα στο βραδυ ξυπναω κ ειμαι τελειως μπρουμυτα κ αγχωνομαι λιγο..

για τα συμπληρωματα που λετε, οταν γεννησα τον ανασταση ο γιατρος μου ειχε πει να τα παιρνω ολα για 2 μηνες ακομα. τωρα που δεν παιρνω τιποτα μαλλον δε θα παιρνω τιποτα κ μετα τη γεννα!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, εμένα μου σταμάτησε ηπαρίνη και ασπιρίνη, γιατί είπε ότι η ηπαρίνη δε χρειάζεται μετά την 17η εβδομάδα, ενώ η ασπιρίνη μπορεί να προκαλέσει αιμορραγίες. Δεν είπε ότι μπορεί να κάνει κακό στο μωρό. Αφού δε σου προκάλεσε τίποτα, μην αγχώνεσαι!!! Πάντως, όντως, η ασπιρίνη αραιώνει το αίμα. Οι γονείς μου παίρνουν και οι δύο ασπιρίνη για την καρδιά και με το που ακουμπάνε κάπου κατευθείαν κάνουν κάτι μαυρίλες, ενώ έτσι και γδαρθεί ο πατέρας μου, θέλει φάρμακο και επίδεσμο για να σταματήσει το αίμα. Φυσικά, μιλάμε για χρόνια χρήση, όχι για μερικούς μήνες.

Κι εμένα μου είχε πει ότι θα έπρεπε να παίρνω ασπιρίνη δύο μήνες πριν μείνω έγκυος (λες και ήξερα πότε θα μείνω), αλλά αυτό μου το είπε όταν ήμουν ήδη 5 εβδομάδων, μια που τότε του πήγα τις εξετάσεις της θρομβοφιλίας!!! Πάντως, θα έπρεπε να σε βάλει κι εσένα να κάνεις εξετάσεις τουλάχιστον για θρομβοφιλία, αφού είχες δύο αποβολές, και να μη σε βάζει να παίρνεις τζάμπα την ασπιρίνη, ενώ ίσως δεν τη χρειάζεσαι.

Αναστασία, αφού εγώ έχω θρομβοφιλία, και μάλιστα και 2-3 είδη και σταμάτησα τις ηπαρίνες, εσύ που δεν ξέρεις καν αν έχεις θρομβοφιλία δε νομίζω να πάθεις κάτι αν τις σταματήσεις. Αλλά δε θα τις σταματήσεις από μόνη σου, ό,τι πει ο γιατρός.

Συμπληρώματα εγώ σίδηρο και φυλλικό οξύ. Ασβέστιο και πολυβιταμίνες δε μου έδωσε.

Τι τρώτε σήμερα κορίτσια; Εμείς φασολάκια γιαχνί. Είπα στον άντρα μου να φέρει φρέσκα, κι έκανα μία ώρα να καθαρίσω μια σακουλίτσα φασολάκια... Εννοείται ότι ήμουν μισοξαπλωμένη στον καναπέ, αλλά πολύ κουραστική δουλειά... Έχω και τον Ανδρέα να δίνει κάτι περίεργες κλωτσιές στα πλευρά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια εγω σημερα εκανα μακαρονια με κιμα

προς το παρον δηλ ειναι ετοιμος ο κιμας.. επειδη κοιμουνται τα αγορια μου μεσα βαρεθηκα κ δεν εκανα τα μακαρονια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου, με ενδιαφερει πολυ το θεμα του θηλασμου.. Θελω οσο τιποτα να θηλασω το μωρακι μου, τουλαχιστον τους πρωτους εξι μηνες.. Κι αυτο που λενε οτι μπορει να μην χορταινει και να του δινεις και γαλα φορμουλας δεν με πειραζει, αρκει να παιρνει κι απο το δικο μου.. Δεν σκεφτομαι τον πονο, συνηθως αντεχω τον πονο , αλλα μηπως δεν εχω γαλα..στειλε μου το λινκ που λες να ριξω μια ματια κι εκει..

Την επομενη βδομαδα που θα βρεθω με την παιδιατρο μου ειπε οτι θα μου εξηγησει κι αυτη σχετικα με τον θηλασμο...

Η πεθερα μου, δεν ηθελε να θηλασει κανενα απο τα παιδια της και η κουνιαδα μου δεν θα μπορεσει επειδη εκανε πλαστικη στο στηθοσ και καποια μαλακια εκανε ο γιατροσ με τουσ αδενεΣ,,κι οταν ειπα οτι εγω θελω πολυ να θηλασω με κοροιδευανε οτι το κανω για να γλιτωσω χρηματα κι οτι οπου σταθω κι οπου βρεθω θα βγαζω εξω το στηθος μου να θηλαζω και να με βλεπει ο κοσμος.. Μου ανεβηκε τι αιμα στο κεφαλι φυσικα καο φανταζεστε απαντηση που πηραν ολοι τους..

Αμα με πιασουν τα διολια μου, ξεχναω και τροπους και ιεραρχιες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΑΙΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!! :P:P:P ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ Κ ΜΕΤΑ ΒΓΗΚΑ ΕΞΩ ΝΑ ΨΑΞΩ ΓΙΑ ΝΥΧΤΙΚΑΚΙΑ ΜΕ ΚΟΥΜΠΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΑ ΨΑΞΩ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΣΤΙΝ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΕΙΧΕ ΝΥΧΤΙΚΟ ΜΕ ΚΟΥΜΠΙΑ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΧΕ 65 ΕΥΡΩ Κ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΟ.

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΛΑ ΕΙΜΣΑΙ Κ ΕΓΩ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ.ΑΧ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ Κ ΑΥΤΗ ΚΟΠΕΛΑ ΕΛΕΟΣ ΤΟΣΟ ΑΡΓΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ...ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ?ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!1

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΗΓΕΣ ΣΤΟΝ ΔΙΑΒΗΤΟΛΟΓΟ?

ΜΑΡΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕ!!!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΣΑΛΑΤΕΣ ΑΠΕΞΩ ΚΛΠ.ΔΕΝ ΤΡΟΩ Κ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΞΩ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΚΑΛΟΨΗΜΕΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΙΝ ΠΑΘΩ.ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ?

ΜΑΙΜΟΥΔΑΚΙ Κ ΓΩ ΕΧΩ ΚΕΝΑ ΜΝΗΜΗΣ :lol::lol::lol: ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!!

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΙΑ ΚΙΣΚΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΙΚΙ ΓΚΕΡΛ ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Αγγελική, δεν υπάρχουν η πεθερά και η κουνιάδα σου!!! Τι βρήκαν να πουν τα άτομα;;;

Λένα, εμείς ενώσαμε τις δυνάμεις μας με τον άντρα μου και κάναμε τα φασολάκια. Τέλεια έγιναν!!! Πάλι σκάσαμε!! Καλά, εσύ σκέτο κιμά θα φας ή θα τους περιμένεις να ξυπνήσουν;

Μύριαμ, το κρέας το θέλουμε καλοψημένο για να μην κολλήσουμε καμιά σαλμονέλλα, κανένα τοξόπλασμα... Τώρα η διάρροια ίσως να προήλθε από καμιά μουστάρδα, καμιά μαγιονέζα, κανένα κέτσαπ, τέτοια πράγματα! Κι εσύ φασολάκια σήμερα ε; Εμένα πιάστηκαν τα χέρια μου να τα καθαρίσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Κ ΓΩ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΝΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΦΡΕΣΚΑ ΤΑ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!

ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟΨΗΜΕΝΟ ΤΟ ΚΡΕΑΣ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΣΩΣ ΜΑΓΙΟΝΕΖΕΣ ΚΕΤΣΑΠ ΚΛΠ.ΠΩΣ ΤΙΝ ΕΠΑΘΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.mazimagazine.gr/?p=4955

http://www.mitrikosthilasmos.com/2010/0 ... _7025.html

http://to-protogala.blogspot.com/2010/0 ... _3391.html

κ στο σαιτ του μητρικου θηλασμου (το δευτερο που σου εβαλα) αλλα κ στην ιστοσελιδα του παπαβεντζη http://pediatros-thes.gr/ εχει αρκετα για το μητρικο θηλασμο

επισης αν το βαζεις στο στηθος οαο ζηταει το μωρο θα εχεις γαλα.. εγω εκανα τη βλακεια κ ακουσα τις μαιες στο μαιευτηριο που ελεγαν να θηλαζω 10' απο το καθε στηθος κ θα χορταινει το μωρο κ αν κλαιει να του δινω συμπληρωμα. αλλα ευτυχως το κοψαμε γρηγορα το συμπληρωμα γιατι εμαθα το σωστο τροπο.. οι γυναικες που πραγματικα δεν εχουν γαλα συνηθως υπαρχει καποιος ιατρικος ορμονολογικος λογος. κ η νασια ελεγε οτι δεν εχει γαλα, οτι εβγαζε αιμα..ελπιζω κ ευχομαι να ηταν τυχαιο κ να θηλασει ΠΑΝευκολα τη μπεμπουλα της!! :D

καλα εννοειται οτι θα ακους ενα σωρο μαλακιες αν θηλαζεις.. εμενα οι γονεις μου μου εκαναν τεραστιο πολεμο να σταματησω το θηλασμο.. ακουσον ακουσον, οι ιδιοι μου οι γονεις!!

η παιδιατρος μην κοβεις το κεφαλι σου οτι θα σου πει τα σωστα περι θηλασμου.. ειναι πολυ λιγοι οι γνωστες!! ;) περισσοτερα θα μαθεις απο το ιντερνετ! εμενα προσωπικα με εσωσε το μαμμυλαντ!

μιριαμ ναι ρεσυ ακριβο ειναι 65 ευρω!! ειδικα αν σκεφτεις οτι θα το φορεσεις μονο στην κλινικη.. πανακριβο ειναι!!

εγω ευτυχως εχωκατι γεροντιστικα απο οταν γεννησα τον ανασταση :lol::lol:

χαχαχαχα αννα μαρια αφου ειχες ενισχυσεις, παλι καλα!! αχ ωραια τα φασολακια, εχω καιρο να φαω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...