Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!!ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 955
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα!!!αντρια, τι ειναι αυτα που λες, οταν σου λενε να κανεις ενα σωρο εξετασεις στο μωρο σου στεναχωριεσαι, φυσιολογικο ειναι!!!! να σκεφτεσαι οτι ολα θα πανε καλα, και θα βγουν καλες οι εξετασεις!!!να επιμεινεις στο θηλασμο με συχνα γευματα!!!οσο για τι καρουμπαλακι εχουμε κι εμεις, και δεν μας ειπε τιποτα η παιδιατρος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ την πήρα τηλ κ μου είπε ότι μάλλον είναι ανατομικό αλλά θα το κοιτάξει όταν πάμε για το εμβόλιο Εγώ δεν ανησυχούσα, ο άντρας μου με άγχωσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afro mou apo extes 3epatw8ika ston 8ilasmo eipa na arxisoume pali tis mara8wnious 8ilasmous opws stis arxes gia na tis anoi3w to stomaxaki tis..Xtes dwsame k ligo 3eno me paaaara poli piesi kavgadisa k me tin mama mou pou tin pieze toso poli, i mikri evgaze tin glwsa tis k tis esprwxne to mpimpero k i mana mou epimene..Simera den dwsame 3eno akomi, meta to 8ilasma tis ekana 60ml k tin prospa8isa alla mou ekane kati gkrimatses san na k i8ele na kanei emeto..I koilitsa tis egine toumpano..O andras mou fwnazei giati leei pws 8a pa8ei tipota me toso gala..Mou ekane k liges angwges..

Afrodite mou etsi 3ekinisa simera sixna geumata, molis teleiwsoume ton 8ilasma prepei na 3ana 3ekinisoume apo tis wres pou 8ilazoume..Simera 9:20-11:30 k meta 12:10 mexri prin ligo k twra pali prepei na arxisoume..Gi'auto rwtaga xtes an ipologizw 2,5-3 wres apo tin enar3i i tin li3i tou proigoumenou 8ilasmou giati wspou na teleiwsw to 1o geuma erxete i wra tou 2ou geumatos hehehehe :))..An tin triti den exei valei varos simainei kati allo simvainei den ginete toso 8ilasma k apo gr tipota..

Danai mou k egw pistevw den einai tipota alla eipa afou mou gra4ane na kanw to ultrasound egkefalou 8a to kanw na feugei..K i giatros mou eipe pws den pistevei na einai tipota alla na einai anatomiko..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ema8a k kati prin k stenaxwre8ika paaaaaaara poli, pe8ane to mwraki mias filis tis mamas mou (45 xronwn) exei 2 paidakia xwrismeni k 3ana pantreutike persi ena poli mikrotero tis k o andras tis den eixe mwro k pire tin apofasi na kanei, ekane 2 fores e3wswmatiki alla tipota k telika emeine egkios moni tis..Gennise 2 evdomades meta apo mena kratisane to mwro sto nosokomeio 2,5 mines giati eixe anapneustika provlimata k prin liges meres to pire spiti, meta apo 5-6 meres pe8ane, aifnidios 8anatos tis eipane..Auto egine prin kammia 10aria meres..I kopela einai xalia pige 4ixologo k pernei xapia k leei pws itan 8elima 8eou k 8elei na stamatisei k ta xapia twra..Krimas!! O 8eos na tis dinei dinami...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κι εγω!! Κοριτσια μου σορρυ που χανομαι! εκτως απο τα ψυχολογικα μου ζητηματα , εχουμεε κ την βαπτιση κ λλιγο ειμαι χαμενη...εχουμε κ θεμα με το ρευμα στο σπιτι..ολα στραβα!!

Λοιπον αντριανακι μου μη στεναχωριεσαι ολα καλα θα πανε..κοιτα να εισαι γερη γιατι εχεις προσπαθησει πολυ για τον θηλασμο κλπ...ολα θα πανε καλα..εμεις εδω ειμαστε!

Αφρο μου γιατι πανικοβαλεσαι που τρωςει τα χερια της; Κι εμας τα τρωει κ ο παιδιατρος λεει δν πειραζει..μπορει ουλα αλλα ειναι κι επειδη τα εχει ανακαλυψει κ θελει να τα τρωει! τι πειραζει σιγα! εγω δεν θα δοκιμαζα πιπιλα!

Κι εμας στρυφογυρναει σα ρολόι... οσο για το ανβασκελα μπρουμητα εμας προσπαθει κ στον υπνο της αλλα ειναι μικρη η καλαθουνσ χαχα

Εμεις καναμε εμβλοιο κ ανεβασαμε πυρετο την παρσκευη,..μαγικο 3ημερο...ειχα κ μια φαγωμαρα..σαν καποιος να μας γλωσσοτρωγε! δε πειραζει! υγεια!!!

Να πω? την νινιδα πως την καταπολεμαμε?

Δαναη μπορεις να κατεβασεις το στρωμα απλως εσενα θα πιανετε η μεση σου να την πιανεις~

Δαφνη καλα ψωνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Touristria για τη νινίδα της frezyderm baby ABCC ειδικο λάδι για την νινίδα, κάποιοι βάζουν κ ελαιόλαδο στη μικρη της frezyderm ηταν αποτελεσματικο

Andria φριχτί αυτό που συνέβη στο μωρό της φίλης σας μακριά από εμάς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντριάκι μη στεναχωριέσαι,είμαι σίγουρη πώς όλα θα είναι τέλεια με την Βικτωρια!Εσύ έκανες κ κάνεις ότι καλύτερο μπορείς για να βάλει βάρος,μη νιώθεις άσχημα για το ξένο.Αν είναι αυτό το καλύτερο για τη μικρή σου τότε ασυζητητή δώστο!Όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι μου θα το δείς σε λίγες μέρες με τις εξετάσεις! Όσο για το γρομπαλάκι έχει κ ο δικός μου στο κεφαλάκι(εξόστωση μας το είπαν),οι γιατροί στο νοσοκομείο όταν γεννήθηκε μας είπαν να το παρακολουθούμε μη τυχόν μεγαλώσει κ ο δικός μας παιδίατρος είπε οτι είναι η κατατομή του κεφαλιού του έτσι κ ίσως φύγει μεγαλώνοντας. ;)

Μπαίνω κάθε μέρα κ σας διαβάζω αλλα δεν γράφω γιατί δεν είμαι ψυχολογικά καλά.

Νιώθω χάλια,κουρασμένη,μόνη λίγο απ'όλα.Ξαφνικά μου φταίνε όλοι γύρω μου χωρίς λόγο.

Ήρθε κάτι ακόμα για να μου χαλάσει τελείως τη διάθεση..Έπιανα κάτι στο στήθος μου απο την εγκυμοσύνη,πήγα για υπέρηχο μαστών κ μου βρήκαν 2 ιναδενώματα,κάτι

οζίδια απροσδιόριστης μορφής κ έντονης πυκνότητας.Λόγω ιστορικού Ca μαστού της μαμάς μου ο γιατρός δεν ήταν τόσο καθησυχαστικός,θέλει να το ψάξουμε

με παρακέντηση για να βεβαιωθούμε άν είναι όλα καλά.θα με τρελάνουν οι σκέψεις!φοβάμαι όχι για μένα αλλα για το μωράκι μου..δε θέλω να έχω τίποτα κακό κ να του λείψω. Ούφ!Με συγχωρείτε βρε κοριτσια άν σας μαύρισα τη ψυχή αλλα είχα ανάγκη να σας τα πώ μπάς κ ηρεμήσω.Κουράστηκα να κλαίω αυτές τις μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ema8a k kati prin k stenaxwre8ika paaaaaaara poli, pe8ane to mwraki mias filis tis mamas mou (45 xronwn) exei 2 paidakia xwrismeni k 3ana pantreutike persi ena poli mikrotero tis k o andras tis den eixe mwro k pire tin apofasi na kanei, ekane 2 fores e3wswmatiki alla tipota k telika emeine egkios moni tis..Gennise 2 evdomades meta apo mena kratisane to mwro sto nosokomeio 2,5 mines giati eixe anapneustika provlimata k prin liges meres to pire spiti, meta apo 5-6 meres pe8ane, aifnidios 8anatos tis eipane..Auto egine prin kammia 10aria meres..I kopela einai xalia pige 4ixologo k pernei xapia k leei pws itan 8elima 8eou k 8elei na stamatisei k ta xapia twra..Krimas!! O 8eos na tis dinei dinami...

κριμά το μωρούλι......... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenakos, είμαι σίγουρη ότι θα πάνε όλα καλά!Κ εγώ έχω ιστορικό ca μαστού από τη μητέρα μου κ σε καταλαβαίνω Η μαμά μου έιναι καλά γιατί το βρήκε νωρίς!οποτε ο,τι και να είναι, είναι πολύ σημαντικό που το ψάχνεις

Andria,στη θέση σου δεν θα επέτρεπα στη μητέρα μου να ανακατεύεται κ να έχει και άποψη για το πόσο γάλα ξένο θα πιει το παιδί μου Φαντάσου ότι η μητέρα μου που έχει μεγαλώσει 4 παιδιά, όταν γέννησα και κατέβηκε να με βοηθήσει πάντα με ρωτούσε πριν κάνει ο,τιδήποτε με τη μικρή και με άφηνε να αποφασίσω, δεν μου έκανε την παραμικρή υπόδειξη Πόσο μάλλον στην περίπτωσή σου που ταλαιπωρείσαι και που οι γιατροί σε έχουν τρελάνει Υπερασπίσου την άποψή σου και την επιλογή σου να θηλάσεις το κοριτσάκι σου!Του κάνεις πολύ καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danai mou eipame (vasika mou eipane apo to dimosio) na arxisoume na tis dinoume 3eno meta to 8ilasmo na doume an o logos pou den vazei varos einai i posotita tis paragwgis mou k den xortenei k gia na tis megalwsoume to stomaxaki tis k oxi kapooia alli aitia, egw eipa tis mamas mou na tis dwsei 3eno giati eimoun kommatia apo to 8ilasmo alla 8imwsa giati tin pieze toso poli na piei enw fainotan na min 8elei i mikri..Min fovase eimai genika skila k oti 8elw na to pw to lew eu8ews :D..

Simera den xreiastike na dwsw 3eno, tin dokimasa alla den pinei..

Makari na pane ola kala, avrio 8a pame na dwsoume aima gia tis analiseis tis (ws tis 9 to prwi pernoun aima k den to i3era k den tous prolavame simera) k 8a tous pw na mou tin zigisoun na doume an evale tipota apo xtes pou 3anazigistike..

Elenaki mou na eisai aisiodo3i k na'xeis 8etiki ske4i (poia milaei twra?) k 8a pane ola kala, eisai mikri!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω βρε κοριτσια, ποιος μας εφτυσε;;;!!τι γκαντεμια ειναι αυτη;;;ολα καλα μου λετε σημερα!!! :o:o

τι να πω...ο,τι και να'ναι, ανθρωπινα ειναι ολα, θα τα ξεπερασουμε!!!!ελενα, να εισαι δυνατη για το αγορακι σου και να σκεφτεσαι το καλυτερο!!!μηπως εχουν δημιουργηθει λογω του θηλασμου;;;;ποτε θα κανετε παρακεντηση;;;;να μας πεις ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ τα αποτελεσματα!!!αντρια, να μην απογοητευεσαι, κι αν χρειαζεται ξενο γαλα, μικρο το κακο, απλα πιστευω οτι πιο ευκολα δεχεται το μωρο το γαλα απο το στηθος γιατι το βλεπει και σαν παιχνιδι.... ;) παντως, κι εμεις, καθε εβδομαδα ζυγιζομαστε για να βεβαιωνομαστε οτι τρεφεται καλα η μπουμπου, και μαλιστα στο τελευταιο ζυγισμα πηρε 150 γρ, οποτε αυτην την εβδομαδα, τη θηλαζω στο διωρο και οχι οταν πεινασει για να μην χανουμε γευματα....καλα, ουτε που θελω να σκεφτομαι την κακομοιρη αυτη γυναικα που εχασε το μωρο της, δεν ξερω πως βρισκεις κουραγιο μετα απο κατι τετοιο, για να συνεχισεις να ζεις.... :(:(

κοριτσια, οπως και να'χει πρεπει να σκεφτομαστε αισιοδοξα!!!!ειμαστε μανες τωρα, δεν μας παιρνει να κλαψουριζουμε.....πρεπει να τα λεμε, να βγαινουν απο μεσα μας, και μετα να στηριζουμε και τους αλλους, γιατι στις φουρτουνες ολοι απο τον καπετανιο κρεμονται... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα τι ψυχολογια ειναι αυτη που εχετε; Γιατι τοσο πεσμενες; Μια φορα ζουμε και πρεπει να χαρουμε οσο μπορουμε τα μωρακια μας! Μας χρειαζονται καλα και χαρουμενες!!!!!

Κοιματε ο ανδρας μου και ειπα να μπω αλλα με στεναχωρησατε ετσι οπως σας βρισκω. ΑΝΕΒΕΙΤΕ ΛΙΓΑΚΙ!!!!!

Σε λιγο θα παμε για μπανακι στην θαλασσα και θα κανω μια βουτια και για σας!!

Εδω εχει αρχισει να εχει ζεστη το μεσιμερι αλλα το βραδυ ειναι καλα.

Ελενακι δεν ειναι τπτ και ειμαι σιγουρι οτι ανυσυχεις τσαμπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ...ΑΝΕΒΗΚΑ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΘΙΣΩ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΑΝΤΕΞΑ...ΠΟΛΥ ΒΑΡΕΤΑ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ..ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΟΙ ΦΙΛΕΣ Κ ΟΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΛΕΙΠΟΥΝ,ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΕΑ,Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ,ΤΑ ΑΔΕΡΙΑ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΦΕΥΓΑΤΟΙ Κ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ...ΗΡΘΕ Κ ΜΕ ΠΗΡΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΝΙΚΟ ΛΕΙΠΕΙ ΤΑΞΙΔΙ...ΠΡΙΝ 2 ΩΡΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ...Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΟΥΤΡΑ..ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ...ΑΧ ΒΡΕ ΑΝΤΡΙΟΥΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΑΙΔΕΥΤΕΙΣ ΠΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ...ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΠΟΥ ΣΕ ΑΚΟΥΩ ΠΕΛΑΓΩΜΕΝΗ...ΕΠΙΣΗΣ ΕΛΕΝΑΚΟΣ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΟΥΣ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΟΥΤΕ Η ΠΡΩΤΗ ΟΥΤΕ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ...ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑ ΤΗ ΦΡΙΚΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΑΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΝΕΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ...

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgw mou k emeis simera 8ilazoume sinexomena 8ilazoume 2wra seri k wspou na teleiwsoume prepei na 3ana 3ekinisoume, niw8w poli talaipwrimeni..Piezoume k pinw k poli nero sinexws trexw stin toualeta, afinw ton 8ilasmo stin mesi k trexw :)) piezomai afantasta na trww..Axxxxxx me ponane ola mou!!

Giouli mou asta niw8w poli mikri se ola autapou ginontai..Ekei pou vazw mia seira kati simvainei k me pernei pisw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, τί έχουμε πάθει?

Η Αφροδίτη έχει δίκιο!!! Ξαναδιαβάστε αυτό που έγραψε.

κοριτσια, οπως και να'χει πρεπει να σκεφτομαστε αισιοδοξα!!!!ειμαστε μανες τωρα, δεν μας παιρνει να κλαψουριζουμε.....πρεπει να τα λεμε, να βγαινουν απο μεσα μας, και μετα να στηριζουμε και τους αλλους, γιατι στις φουρτουνες ολοι απο τον καπετανιο κρεμονται... ;)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα δε θα ειναι τιπορα θα δεις απλα λογω προλακτινης ειναι σε εξαρση η περιοχη ...ολα θα ειναι καλα και δεν το λεω για να σε παρηγορησω ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ.

Μας εχουν μουντζωσει ειναι φανερο... Τωρα κοιμηθηκε λιγο, μετα απο μια μιση μερα... Πιπιλα δεν εδωσα , βασικα πηγα και την εφτυσε.. Η συμβουλος μου ειπε αλμα αναπτυξης σε συνδυασμο με προετοιμασια οδοντοφυιας... Εκανα κ κατι που δεν επρεπε ενω ξερω οτι δε δινουμε τιποτα στο θηλασμο εδωσα 25 μλ κιντερτε ε τα πιε εκανε κακα θηλασε και κοιμηθηκε, ναι ξερω οτι δεν κανει αλλα θελω να πιστευω οτι για μια φορα δεν τρεχει κατι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K egw edwsa 40ml 3eno (simera den eixa dwsei ka8olou) den eimai kala niw8w xalia (oxi epeidi edwsa 3eno) alla epeidi 3erw pws mporw na min dinw k ka8olou exw gala k tis edwsa :( kanw pisogirismata sinexws den eimai dinati pleon, kourastika simera para poli, 4ixologika eimai SKATA k stiri3i apo kanena, katarreusa!!!! Simera ekane 2 fores kakakia liga fisika k vre3ame k 6 panes..Sorry pou eimai vareti me auto to 8ema..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hey κοριτσια,παραέπεσε η ψυχολογία...η Αφροδίτη εχει δίκιο απο δω κ πέρα οφείλουμε μόνο δυνατές να ειμαστε,θα πέφτουμε αλλα θα ξανασηκωνόμαστε...τα ζουζουνια μας ειναι η ζωή μας,να εκτιμάμε την κάθε στιγμή μαζί τους,διάβασα κ αυτο που συνεβει στην φίλη της Αντριάς κ θόλωσα.

Ο Θεός να τους δίνει δύναμη...

Ελενάκο μου καταλαβαίνω οτι έχεις φοβηθεί,ειναι σίγουρα κάτι αντιμετωπίσιμο,σε παρακαλώ μην στεναχωριέσαι κ θα δείς 'οτι θα κανεις εξετάσεις κ 8α πάνε ολα καλα.

Μην βάζεις αρνητικες σκεψεις στο μυάλο σου please!!!

Ότι χρειαστείς είμαστε εδώ...

Γεωργιάννα εννοείς οτι θα θελουν να συλλεξουν λογω ποικιλίας ε?Εχεις δικιο,αλλα τώρα ειναι αργα εχω αγορασει τα υλικα :?

Αντριά μην τρελένεσαι κ εσύ ,οτι ειναι να γίνει θα γίνει,το μωρο μια χαρα θα είναι είναι το μόνο σιγουρο...

Τι να πω κ εγω που στον 1,5 μήνα μου είπε οτι δεν παίρνει βαρος το παιδι κ εγκατελειψα απο τον φόβο μου.....προσπαθησέ το κ αλλο κ βλεπεις....

Το ξένο δεν είναι τοσο τραγικο,χαλάρωσε !

Η μικρή μου τρώει 2 φορές κρέμα την ημερα κ της βάζω μεσα κ σκονη γαλακτος για ενισχυση.

Κανει κακακια περισσοτερο απο πριν ,αλλα πινει γυρω στα 500 μλ γαλα...θα δειξει στο ζυγισμα οτι πάνε όλα καλά....κατα ταλλα θέλει να ασχολούμαι συνέχεια μαζί της.

Παω για ντουζακι τωρα που κοιμηθηκε....ο αντρας ρεπο κ τρεχει στα γηπεδα ουφφφφ δλδ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To 3erw Gwgw mou pws to 3eno den einai toso tragiko aplws me polles 8isies prospa8w na ka8ierwsw to 8ilasmo k den 8elw me liga ml 3eno na pane ola xamena!!!

K egw stenaxwre8ika poli gia to mwraki tis filis tis mamas mou, makari sintoma na 3ana meinei egkios na alla3ei 4ixologia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hey κοριτσια,παραέπεσε η ψυχολογία...η Αφροδίτη εχει δίκιο απο δω κ πέρα οφείλουμε μόνο δυνατές να ειμαστε,θα πέφτουμε αλλα θα ξανασηκωνόμαστε...τα ζουζουνια μας ειναι η ζωή μας,να εκτιμάμε την κάθε στιγμή μαζί τους,διάβασα κ αυτο που συνεβει στην φίλη της Αντριάς κ θόλωσα.

Ο Θεός να τους δίνει δύναμη...

Ελενάκο μου καταλαβαίνω οτι έχεις φοβηθεί,ειναι σίγουρα κάτι αντιμετωπίσιμο,σε παρακαλώ μην στεναχωριέσαι κ θα δείς 'οτι θα κανεις εξετάσεις κ 8α πάνε ολα καλα.

Μην βάζεις αρνητικες σκεψεις στο μυάλο σου please!!!

Ότι χρειαστείς είμαστε εδώ...

Γεωργιάννα εννοείς οτι θα θελουν να συλλεξουν λογω ποικιλίας ε?Εχεις δικιο,αλλα τώρα ειναι αργα εχω αγορασει τα υλικα :?

Αντριά μην τρελένεσαι κ εσύ ,οτι ειναι να γίνει θα γίνει,το μωρο μια χαρα θα είναι είναι το μόνο σιγουρο...

Τι να πω κ εγω που στον 1,5 μήνα μου είπε οτι δεν παίρνει βαρος το παιδι κ εγκατελειψα απο τον φόβο μου.....προσπαθησέ το κ αλλο κ βλεπεις....

Το ξένο δεν είναι τοσο τραγικο,χαλάρωσε !

Η μικρή μου τρώει 2 φορές κρέμα την ημερα κ της βάζω μεσα κ σκονη γαλακτος για ενισχυση.

Κανει κακακια περισσοτερο απο πριν ,αλλα πινει γυρω στα 500 μλ γαλα...θα δειξει στο ζυγισμα οτι πάνε όλα καλά....κατα ταλλα θέλει να ασχολούμαι συνέχεια μαζί της.

Παω για ντουζακι τωρα που κοιμηθηκε....ο αντρας ρεπο κ τρεχει στα γηπεδα ουφφφφ δλδ!!!!

ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΙ ΒΑΖΕΙΣ ΜΕΣ Κ ΣΚΟΝΗ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΓΙΑ ΕΝΙΣΧΥΣΗ??ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΟΝΗ ΤΗΣ ΚΡΕΜΑΣ ΒΑΖΕΙΣ Κ ΓΑΛΑ?ΚΙ ΑΝ ΝΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΕΧΕΙΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΙΣ ΔΟΣΟΛΟΓΙΕΣ?ΠΟΣΕΣ ΜΕΖΟΥΡΕΣ ΓΑΛΑΚΑΙ ΠΟΣΕΣ ΚΡΕΜΕΣ?ΡΩΤΗΣΕΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το κιντερτε ειναι ροφημα επειδη δε διευκρινησα με 25 μλ δε θα παθει τιποτα ... κ η γιωργιαννα νομιζω που κ που δινει ροφημα κι ολα καλα με το θηλασμο της ειδομεν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!ελπιζω να ειμαστε καλυτερα σημερα και ολα να πανε καλα!!!αντρια, μην απελπιζεσαι, δεν πειραζει και λιγο ξενο, το σημαντικο ειναι να μεγαλωσει το στομαχακι της βικτωριας!!!!κανε υπομονη, μη στεναχωριεσαι, ακομα κι αν το δικο σου γαλα δεν ειναι αρκετο μπορει να βρεθει τροπος για να δυναμωσει!!!!ελενακο, μη μας ξεχνας, πες μας οταν εχεις νεα!!!ο μαριος τι κανει;;;;;που ειστε;;;;

γεωργιαννα, ηρθε η μαμα σου;;;;;χαιρομαι που ξεκουραζεσαι και περνατε ωραια με τον αντρουλη σου!!! ο διονυσακος τι κανει;;;;ο αλεξανδρος;;;;

αφρο, μη σκας, μετα απο τοσο καιρο δεν κλονιζεται με τιποτα ο θηλασμος!!! ;) να φανταστεις, οτι οταν προσπαθησα να της δωσω κι εγω λιγο ροφημα χαμομηλιου ( νομιζω αυτο πρεπει να ηταν της μιλουπα) ουτε να το φτυσει το μπουκαλι η καλη μου, κι ηταν μονο 40 ημερων!!!μολις μαθουν στη θηλη, δεν θελουν τιποτα αλλο!!!ακομα και πιπιλα που τρωει για να κοιμηθει δεν επηρεαζει το θηλασμο και μια χαρα τρωει!!

γιουλη καλως ηρθες!!!αν δεν εχεις παρεα, ειναι βαρετα!!!ο αντρας σου ποτε επιστρεφει;;;;ο αλεξακος τι κανει;;;; η διαιτα πως παει;;;;

αναστασια , δαφνη, πως πανε οι ετοιμασιες για τις διακοπες;;;; δαναη τι κανετε;;;γωγω τι κανει το χριστινακι;;;

εγω εχω σιδερο και βαααααααααααριεμαι!!!!

φιλια, τα λεμε αργοτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ....

ΑΦΡΟ ΜΟΥ Η ΔΙΑΙΤΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΖΥΓΙΣΤΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ 84 ΑΠΟ 108 ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ...ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ....ΝΙΩΘΩ ΗΔΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΜΦΑΝΗΣ Η ΔΙΑΦΟΡΑ...ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΚΑΘΕΚΤΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΧΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ 60 ΚΙΛΑ....Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΡΧΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ...ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΒΑΡΕΤΑ ΑΠΟ ΕΔΩ...ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΕΝ ΕΠΙΑΝΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΛΙΓΟ ΜΟΥΣΙΚΗ,ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ,Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ,ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ ΦΕΥΓΑΤΟΙ Κ ΑΥΤΟΙ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΕΕΣ ΤΟΥ Κ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ....Ε!!ΞΥΠΝΗΣΑ ΕΝΑ ΠΡΩΙ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΗ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ Κ ΑΝΕΒΗΚΕ Κ ΜΕ ΠΗΡΕ...ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΦΙΛΗ Η ΒΕΝΕΤΙΑ...Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΤΗΛ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑ...ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΜΟΥΤΡΑ....ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!!!

Ο ΑΛΕΞΗΣ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΕΙΧΕ ΤΟΣΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΕΜΟΥΣΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ....ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΑΝ ΝΥΣΤΑΖΕΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΛΑΙΕΙ ΣΠΑΡΑΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ....ΤΙ ΤΟΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑ,ΤΙ ΤΟΝ ΝΑΝΟΥΡΙΖΑ,ΤΙ ΤΟΝ ΚΟΥΝΟΥΣΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑ....ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ...

ΕΛΕΝΑΚΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ,ΑΝΔΡΙΟΥΛΑ ΕΠΙΣΗΣ ΚΙ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ

ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...