Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 2011!!!ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕ


Recommended Posts

Καλημέρα!

Γεωργιάννα, ωραίο κείμενο!!!

Δαφνη, σε καταλαβαίνω,ετσι κάνω κ εγώ όταν την έχει η πεθερά μου κ κλαίει, στην αρχή την αφήνω μήπως κ σταματήσει αλλα όταν βλέπω κ κλαίει με δάκρυα λέω γιατί να ταλαιπωρείται το μωρό χωρίς λόγο κ την παίρνω επιτόπου, μάλιστα μια φορά δεν ήθελε να την αφήσει λέγοντας αυτό που είπε κ η γνωστή σου...Δεν υπήρχε περίπτωση!!!

Αναστασία, κ εγώ είμαι προβληματισμένη,Συμφωνώ μετη Δάφνη!Με το καλό να επιστρέψεις!

Σήμερα το μενού έχει μελιτζάνες παπουτσάκια κ μετά γυμναστήριο (για να τις κάψω...χχοχοχοχ)

Φιλιά!!

παντως, πολυ αναισθησια αυτες που αρπαζουν μωρα και λενε κιολας , θα του περασει!!!! εγω θυμαμαι, οταν ειχε μωρο στα χερια καποια φιλη, δεν το επαιρνα αγκαλια , παρα μονο αφου του ειχα μιλησει πρωτα, μου ειχε χαμογελασει και ειχε απλωσει τα χερακια του για να το παρω!!!!δεν ειναι το παιδι αξεσουαρ, να δεις αν σου παει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 955
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφροδίτη, όντως δεν είναι αξεσουάρ!! :lol: Σχετικά με τον ύπνο,μου φαίνεται λίγο περίπλοκο το πρόγραμμα που έχετε τώρα δηλ ύπνος 8-8.30, μπάνιο 9 μετά φαγητό κ μετά πάλι φαγητό.Εμείς αυτό που εφαρμόζουμε κ ηρεμεί κ την ίδια είναι ο τελευταίος απογευματινός της ύπνος (πράγμα σπάνιο για τη Μυρτώ)να είναι το πολύ μέχρι τις 19.30 μετά μπάνιο 20.30-20.45, φαγητό και ύπνος 10 παρά μέχρι τις 7 το πρωί, δηλ δεν την ξαναταϊζω μετά τις 10.Τώρα τι να σου πω, νομίζω ότι σιγά σιγά μπορείτε να κάνετε κάποιες αλλαγές στις ώρες ώστε να ξυπνάει κ νωρίτερα.Βέβαια κ εγώ θα το προτιμούσα να ξυπνούσε γύρω στις 8 γιατί το βράδυ εγώ κουτουλάω καθώς το μεσημέρι δεν κοιμάμαι πάντα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαφνη παιζει να την ειχα βρισει ασχημα γιατι εγω σε κατι τετοια εγω πολυ πρωτογονες αντιδρασεις... δεν καταλαβαινω τιποτα εν ολιγοις ... πολυ βλαμμενη. μετα που τον πηρες τι ειπε;

γιωργιαννα πολυ ομορφο κειμενο...

αχ αφροδιτη δε μπορω να σε βοηθησω εμεις θηλαζουμε το βραδυ φουλ.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!! Τί κάνετε κοριτσάκια μου κ Γιώργο;

Πολλά γράψατε πάλι βρε πολυλογούδες :D να δώ πότε θα προλάβω να τα διαβάσω όλα!

Στα πεταχτά που κοίταξα είδα κάτι για συνάντηση;; Άν κανονίσετε κάτι πείτε μου μπάς κ προλάβω να ξεφύγω λίγο απο το χαμό του σπιτιού! Πρέπει να πάω με τον ιδιοκτήτη του νέου σπιτιού να κάνουμε αίτηση στη ΔΕ,μετά μόνη μου μεταφορά τηλεφώνου,διακοπή απο εδώ ΔΕΗ μη πληρώνουμε τζ'αμπα αφού θα μείνει κλειστό το δικό μας σπίτι,αλλαγή εφορίας κ καθάρισμα το καινούριο! Κλάφτα Χαράλαμπε!Λέω να τα κάνω όλα σε μια μέρα άαααν προλάβω για να μη ξανατρέχω.Θα μου βγεί ο πάτος που λένε.. σύν οτι έχω κ το πακετάρισμα μόνη μου γιατι ο Χάρης όλη μέρα δουλεύει. :roll: Παρεπιμπτόντως έχει γενέθλια σήμερα ο αντρούλης μου κ δεν του έχω πάρει δώρο γιατι δεν έχω μία! :o Τόσα έξοδα μαζεμένα γμτ..

Δαφνούλα σ'ευχαριστούμε για τα λίνκς!Πολύ ενδιαφέρον.. όσο για τη γνωστή σου,το ίδιο κάνει η πεθερά μου κ μόνο που δεν του βγάζει το χέρι η χαζή για μην της τον πάρω να ηρεμήσει το μωρό! :twisted: Αφού κλαίει με λιγμούς το μωρό κ αυτή το χαβά της "εεεε,θα με μάθει κ δε θα ξανακλάψει" λέει! Που να βγάλω άκρη με τη πάρτη της..

Αφροδιτάκι μου είμαι 1000% σίγουρη οτι δεν είναι τίποτα σοβαρό ο σπήλος!Άδικα ανησυχείς αλλα καταλαβαίνω την αγωνία σου!

Δανάη παππουτσάκια μελιτζάνες έχω κ εγώ!Με τη διαφορά οτι εμένα θα μου μείνουν γιατι δεν πάω γυμναστήριο! :lol::lol:

Γεωργιάννα τί έχει εσένα το μενού;; Τα αντράκια σου τί κάνουν;;

Αναστασία με το καλό να γυρίσετε!!

Άφρο μου ελπίζω να φτιάξει η ψυχολογία σου πολύ σύντομα! Πάντως καλό θα ήταν να έβγαινες με μια φίλη να ξεχαστείς!Κάντο κ ας μη πολυθέλεις,νομίζω θα σου φτιάξει κάπως η διάθεση..

Άντρια μεγιά τη τσάντα!Τσιμπημένη αλλα ωραία κ πρακτική!Σαμάνθα,joanaki,Σούλα,Ειρήνη,Χοανίτα,Γλυκερία κ όποια άλλη ξεχνάω sorry αλλα κολλάει το μυαλό μου. Φιλάκια πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!! :D

Piga sto interview fenete na ta piga kala alla meso gia na sprw3ei ligo tin katastasi den exw :( Einai sxedon kiverntitiki douleia k oles 8eloun na pane..Oi wres einai 7:15/7:30-3 k 1-2 apogeumata to mina k mis8o 865evro (den rwtisa an einai ka8aros i 8a apokoptontai oi koinwnikes asfaliseis)

K egw afrodite mou tin taizw arga to vradi, to teleutaio tis geuma einai stis 11 alla einai koimismeni k 3ipna panw katw stis 7-8 to prwi..Egw tis dinw galataki stis 11 to vradi giati mou eipe i paidiatros na trwei 6 geumata/imera logw xamilou varous k etsi angkastika tis dinw, den to zita omws den peinaei san einai koimismeni tin allazw siga siga k tin taizw :D..Elenaki mou se euxaristoume..

Paw na taisw tin mikri!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mε πήραν τηλ στο σταθερό κ μου είπαν οτι κάνουν έρευνα για τη "σύγχρονη μητέρα" κ άν μπορούσα να έρθουν αύριο για απαντήσω στο ερωτηματολόγιο τους κ να κερδίσω ένα δωράκι..Αρνήθηκα γιατί φαντάστηκα οτι κάτι θα θέλουν να πουλήσουν αλλιώς θα με ρωτούσε κ απο το τηλ! Μα που στο καλό βρήκαν το τηλ μας;; Το έχουμε απόρρητο απο τον τηλεφωνικό κατάλογο :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Γυρισα και εγω απο τα ψωνια μου!!! πηρα 3 συσκευασιες μικρες Λιμπερο γτ μεγαλες δεν υπηρχαν!! στις 10 το πρωι!!!

Αφροδιτη οταν της αλλαζεις τις ωρες υπνου ειναι λογικο να αλλαζει και αυτη. Το ειδα στον Διονυση αυτο ενω τον εβαζα το καλοκαιρι πιο αργα, αντι να ξυπναει πιο αργα αυτος μου ξυπναγε πιο νωρις. Τωρα εαν εσυ θελεις να την βαζεις πιο νωρις για υπνο αρχισε να το εφαρμοζεις σιγα σιγα και θα συνηθισει το καινουργιο ωραριο. Εμενα τωρα αρχιζει να κοιματε και παλι 9-4 και 4-7. εγω τον ξυπναω το πρωι για να παμε σχολειο, δεμ γρινιαζει γτ κατα τις 9 ή 10 κοιματε για λιγο.

Λοιπον λεω για Δευτερα συναντηση κατα τις 10 στο Village. Ποιες μπορειτε; Ετσι να μας παει μετα καλα η εβδομαδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δεν υποσχομαι κατι ομως αν μου ξυπνησει 9 μετα ξανακοιμαται κατα τις δωδεκα θα προσπαθησω εστω κ για λιγο... αλλα θα το ξερω τη δευτερα πουρνο πουρνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια! την ταιζω κοιμισμενη για να μην χανει γευματα, αφου κοιμαται (κοιμοταν ) μεχρι τις 9.30 το πρωι...ελενα, μαλλον απο το μαιευτηριο θα βρηκαν το τηλ. και καπου διαβασα οτι ειναι πλασιε..

μολις γυρισαμε απο το γιατρο και ειμαι λιγο σκ@τα.... μας ειπε οτι ο σπιλος πρεπει να αφαιρεθει, και ΘΑ αφαιρεθει για να μην υπαρχει κινδυνος καρκινου στο μελλον...δεν ειναι μεγαλος αλλα καλα ειναι να αφαιρουνται οσο γινεται νωριτερα και το δερμα ακομα ειναι μπολικο...μιση ωρα υποθεση, με γενικη αναισθησια, και το σημαδι που θα αφησει θα ειναι μια γραμμη....αλλα, μου φαινεται τοσο μικρουλα για νυστερι, βρε κοριτσια!!!!!αλλα αυτο που με ανησυχησε ηταν που βρηκε κατι ψηλαφιζοντας το κεφαλακι της....καπου, λεει, φαινεται να ενωνονται τα οστα, και προφανως αυτο δεν πρεπει να γινεται, αλλα θα μιλησει με την παιδιατρο μας ( αυτη μας τον συστησε ) , της οποιας το εγκωμιο ειχε πλεξει νωριτερα, και θα μας πει...μα καλα, πριν 10 μερες μας ειδε η παιδιατρος, δεν θα μας ελεγε τιποτε η ιδια για το κεφαλακι της;;;και αντε, πες οτι κατι εχει, τι κανεις με τα οστα στο κρανιο του παιδιου;;;!!!να σκασω ειμαι....προφανως, θα ψαξουμε και για δευτερη γνωμη, ηδη ρωτησαμε μια ξαδερφη....μηπως ξερετε κι εσεις να μου πειτε;;;;ειδικα αν εχετε γνωστο, η καποια παρομοια εμπειρια απο δημοσιο νοσοκομειο, γιατι το εμπιστευομαι λιγο περισσοτερο απο τα ιδιωτικα οπου πρωτο λογο παιζει το χρημα....

η αθηνουλα κοιμαται, κουραστηκε το παιδακι μου....να φανταστειτε , κοιμηθηκε στο αυτοκινητο και δεν ξυπνησε οταν την εβγαλα απο το καθισματακι, οπως συνηθως, για να την παω σπιτι....μακαρι να'ναι καλα το παιδακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον αφροδιτη καταρχας ψυχραιμια..μολις μιλησα με τη μανα μου που λογω επαγγελματος γνωριζει πολλα. μου ειπε καταρχας θα παρεις τηλ στο παιδων αγια σοφια κ θα ζητησεις να κλεισεις ραντεβου με τον καθηγητη παιδιατρικης, τωρα για το σπιλο δεν ειναι τιποτα αν πρεπει να αφαιρεθει θα αφαιρεθει ισως ο καθηγητης σε παραπεμψει κ σε παιδοδερματολογο αυτο για τα οστα ειναι συνηθως γονιδιακο αυτος τι σου ειπε επ αυτου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη μου τι ειναι αυτο με το κεφαλι; μηπως να πας να ρωτησεις και καποιον αλλον γιατρο;

Ηθελα να σε ρωτησω πριν γτ την ταιζεις στις 11 το βραδυ; εγω τον ταιζω στις 9-9.30 και μετα κοιματε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον στο ιντερνετ βρηκα αυτο:

Σε σπάνιες περιπτώσεις έχουμε πρόωρη σύγκλειση των ραφών (κρανιοσυνόστωση). Σ΄ αυτές τις περιπτώσεις παρακολουθείται ο ρυθμός αύξησης της περιμέτρου της κεφαλής και πολύ σπάνια μπορεί να χρειαστεί χειρουργική αντιμετώπιση.

αλλα θα παρεις δευτερη γνωμη ισωςς το ειχες εσυ η ο αντρας σου κ δε χρειαστηκε τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ?

ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ?ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΕΠΙΣΗΜΑ ΚΡΕΜΑ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΒΑΝΙΛΙΑ...ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΣΕΙΣ ΠΟΙΑ ΚΡΕΜΑ ΔΙΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΗΣ ΝΟΥΤΡΙΤΣΙΑ...

ΕΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΙΟΥΝΗ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ 10 ΚΙΛΑ ΣΕ 3 ΜΗΝΕΣ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΓΕΝΝΑ Κ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙ ΠΛΗΡΩΣ..ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΝ ΧΑΣΩ 8 ΚΙΛΑ...ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΝΑΩ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΣΚΕΦΤΕΙΤΑΙ ΧΤΕΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΙΤΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙ...ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΤΟ ΠΟΔΗΛΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΝΩ 30-45 ΛΕΠΤΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ...

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΗΓΑ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΕΚΑΝΑ ΑΝΤΑΥΓΙΕΣ ΜΠΕΖ Κ ΞΑΝΘΙΣΤΙΚΗ ΣΤΗ ΡΙΖΑ...ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΞΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΜΑΛΛΙ...ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΗΘΕΛΑ...ΣΗΜΕΡΑ Ο ΝΙΚΟΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ...

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΝ Κ ΤΑ ΒΙΛΑΤΖ ΤΑ ΑΝΤΙΠΑΘΩ ΑΛΛΑ NEVER MIND...ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΜΗΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ Κ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ Κ ΗΡΘΕ ΕΔΩ ΜΙΑ ΘΕΙΤΣΑ Κ ΜΑΣ ΕΠΡΗΞΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΕΓΚΥΚΛΟΠΑΙΔΙΕΣ...ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΜΠΕΡΟ?ΕΓΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ Η ΠΑΜΠΕΡΣ Η ΜΠΕΜΠΙΛΙΝΟ ΓΤ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΣΥΝΕΧΩΣ ΚΟΥΠΟΝΙΑ...

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΜΕ ΣΑΛΑΤΟΥΛΑ...ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:ymbringiton:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα!!

Αφροδίτη, καταλαβαίνω ότι σε αγχώνει η επέμβαση, κ εμένα θα με άγχωνε αλλα σκέψου ότι όσο νωρίτερα γίνει τόσο καλύτερα για τη μικρή.Επίσης,έχω παρατηρήσει ότι τα μωρά μας περιμένουν να δούνε τις δικές μας αντιδράσεις για να αντιδράσουν ανάλογα.αν είσαι εσύ ψύχραιμη θα είναι κ η Αθηνούλα κ όλα θα πανε καλά!Για το κρανίο δεν ξέρω να σου, η Μυρτώ ενα καρουμπαλάκι είχε κ κάναμε υπέρηχο εγκεφάλου κ όλα καλά.Ψάξτο!

Γεωργιάννα, πήρα κ εγώ libero 2 κουτιά το νούμερο 4 (7 κιλά +) γιατί έχω ήδη τρια πακέτα νούμερο 3 γιατί εδώ κ ενα μήνα τα είχε προσφορά ο Χαλκιαδάκης (ο Μασούτης της Κρήτης) 7 ευρώ το μικρό πακέτο,οπότε σκέφτηκα οτι δεδομένου ότι libero φοράει μόνο τη νύχτα και στις εξόδους δεν θα προλάβω να τις χρησιμοποιησω αν πάρω κ άλλες 5-8 κιλά,τώρα είναι 6.200.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλη ειμαι ευχαριστημενη. Εαν δεν εχουν προσφορα παιρνω τα Μπεμπιλινο. Δεν φουσκωνουν τοσο μπροστα οσο τα Παμπερς ή αλλες πανες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη μου εμένα ο μικρός όταν γεννήθηκε είχε εξόστωση αριστερού οπίσθιου βρεγματικού.Μόνη μου το βρήκα καθώς το χάϊδευα,ήταν μια "μυτούλα" που προεξείχε. Δεν ξέρω αν είναι το ίδιο με το δικό σας,πάντως κ εμάς μας είχαν τρομάξει λεγοντας μας καλό θα ήταν να κάναμε μια ακινογραφία κ οτι πρέπει να το παρατηρούμε συχνά μη τυχόν μεγαλώσει κ χρειαστεί χειρουργείο! :o Στο ίντερνετ που το είχα ψάξει έλεγε για όγκους κτλ.,είχα τρελαθεί. Για να μη πολυλογώ ο δικός μας παιδίατρος μας είπε οτι τζάμπα μας ανησύχησαν μιας κ ήταν καθαρά ανατομικό-κληρονομικό κ ίσως να φύγει όπως έφυγε

(σχεδόν τελείως).Μάλιστα ο παππούς μου έχει ένα καρούμπαλο στο κούτελο,σήμερα 87 ετών κ είναι υγιέστατος! Εύχομαι να πάνε όλα καλά κ με εσάς!! Πες μας νέα! Ελπίζω να σε καθησύχασα λιγάκι..

Για τη συνάντηση κορίτσια μου θα προσπαθήσω!Ελπίζω να μη μετακομίζουμε εκείνη τη μέρα γιατί περιμένουμε τήλ απο τον ιδιοκτήτη να μας πεί πότε μπορούμε να μπούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως, γεωργιαννα, πολυ ομορφο αποσπασμα!!!αναστασια, καταλαβαινω τη διαθεση σου, αλλα τι να πω, ας ειναι τα μπεμπακια μας καλα...

ειμαι πολυ αγχωμενη...διαβαζα πριν λιγο, εδω στο μαμι για τους σπιλους ( ελιες ) -ενα αρθρο του κ.πανουσοπουλου, και ανησυχω ολο και περισσοτερο....μου φαινεται οτι θα μας πει να το αφαιρεσουμε χειρουργικα και τρεμω στην ιδεα!!!φοβαμαι πααααααρα πολυ για αυριο , ξαφνικα σκεφτομαι πως δεν ειναι για καλο το οτι μας εστειλε η παιδιατρος , μαλλον δεν ηθελε να μας το πει η ιδια...δεν αντεχω στην σκεψη οτι κατι μπορει να απειλει το παιδακι μου, και θα πρεπει να υποβληθει σε εξετασεις και χειρουργεια....προσπαθω να ειμαι αισιοδοξη, αλλα δε μπορω ρε γμτ...

αφροδιτη μου καλα θα κανεις που θα το ψαξεις αλλα δεν ειναι κατι ανησυχητικο εχω κ εγω εναν τεραστιο σπιλο στο πιγουνι μου στο μεγεθος μιας ελιας καλαβρυτων :lol: με μια εξετασουλα απο πανω θα καταλαβει ο γιατρος...μην φοβασε ενα απο ελιτσακι ειναι θα ειναι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα υπομονη με την μετακομιση! Ελπιζω να ειναι και η τελευταια!!!!!

νομιζα οτι ειχατε μετακομισει κιολας. Θα ξανακανουμε συναντησεις και μετα θα ειναι πιο ευκολο για σενα μολις τακτοποιηθεις.

Γιουλη ρυζαλευρο ειναι φανταστικο της Μιλουπα, θυμαμαι απο τον Αλεξανδρο.

Λεμε για το Village Ρεντη επειδη ειναι πιο ευρυχωρο και μπορουμε να κανουμε και καμια βολτα.

Βρομη πως θα μπορουσα να δωσω στο μικρο; ή κατι αλλο αντι ετοιμες κρεμες για απογευμα μετα τον 6ο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτακι μου τωρα διαβασα κ τα υπολοιπα σορρυ!!!παρε κ μια δευτερη γνωμη κ μετα προχωρα!!!!ευχομε να ειναι ολα περαστηκα!!!!

γεωργιαννα δηλαδη η μπεμπα που χαιδευει το μπουκαλι προσπαθει να το διεγειρη???? :lol::lol::lol: ωραιο το αρθρο!!!

γιουλι εγω ξεκινησα με το νουνου(ριζαλευρο βανιλια),τωρα πηρα μιλουπα αλλα δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενη με το νουνου εβαζα 4 -4,5 μεζουρες κ πηχτωνε με την μια..με την μιλουπα βαζω 8 μεζουρες κ συνεχιζει να ειναι αραιη σε 4 μερες παει το κουτι κ εκτος αυτου εχει μεσα γαλα 2ης βρεφικης ηλικιας κ ειναι παρα πολυ γλυκεια οποτε θα μεινω στην νουνου...

ελενακι μονο που διαβασα ποσες δουλειες εχειες κουραστηκα!!!!καλο κουραγιο!!!μακαρι να ειμασταν κοντα να βαζα ενα χερακι!!

στειση μου δυστιχως ολα τα ωραια τελειωνουν...με το καλο να γυρισετε πισω!!!!

δαναη πολυ σωστη!!!τα παιδια αν βλεπουν εμας να τρελενομαστε κανουν το ιδιο,ψυχραιμια θελει σε ολα αλλα πως????εγω φοβαμε πολυ τα νοσοκομεια αιματα ενεσεις κ τρελενομε οταν μου την πειραζουν πως θα γινει να μην της το μεταδωσω????

σημερα ερχετε η μαμα μου θα φυγει ο αντρας μου ασκηση κ θα ερθει να μου κανει λιγη παρεα...

ηρθαν τα πουγκια μου εφτιαξα μια δοκομαστικη μπομπονιερα κ ειναι πολυ ομορφη...ετσι την βλεω εγω τουλαχιστον :lol::lol::lol:

σημερα το μενου εχει μπριαμ!!!!

γεωργιαννα καμμια καλη συνταγη για γλασο εχεις????

ελενακι τελικα καταληξαμε σε ονομα...ΕΛΕΝΑ...

εχω ψιλοξενερωσει ομως με ολο το σκηνικο που εγινε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα μου γλασο σοκολατας; Βαλε σοκολατα κουβερτουρα και λιωσε την μαζι με βουτηρο. Αυτο κανω εγω, βαλε και λιγο γαλα ή κρεμα γαλακτος.

Περιμενουμε φωτο της μπομπονιερας.

Ελενα ολο ξαχναω να χαιρεσε τον Χαρη!!! Δεν πειραζει για το δωρο εαν του κανεις κατι που του αρεσει δεν θα θυμηθει οτι δεν του πηρες δωρο, καλε φαγητο εννοω που πηγε το μυαλο σου! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θελω να φτιαξω μερικα μπισκοτα ή εκεινα τα μηλοπιτακια αλλα δεν ξερω εαν ειναι καλυτερα να κοιμηθω τωρα μαζι με το μικρο. Σπαω το κεφαλι μου να δω τι θα μαγειρεψω στον ανδρα μου! Για μενα εχω χοιρινο με πατατες λεμονατο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω κοριτσια για ολα!!αφρο, καπως ετσι μας το ειπε ο γιατρος-συνοστεωση- αλλα δεν θυμαμαι ακριβως τον ορο..ειπε οτι δεν ηταν σιγουρος και θα επρεπε να μιλησει με την παιδιατρο μας...δεν την εχω παρει ακομα τηλ. μηπως και πρεπει να συννενοηθουν πρωτα μεταξυ τους....το εψαξε λιγο αντρας μου στο ιντερνετ και με φρικαρε εντελως οταν μου ειπε οτι μπορει να μην βρισκει χωρο και να μην αναπτυσσεται ο εγκεφαλος....υποτιθεται ομως συμβαινει σε σπανιες περιπτωσεις..ελενακι, δεν ξερω αν ειναι παρομοια περιπτωση, μακαρι να ειναι, και να προκειται απλα για κατι ανατομικο....χρονια πολλα και για τον αντρουλη σου και κουραγιο στη μετακομιση!!!σουλακι, ρωτησαμε λιγο για να δουμε και καποιον αλλο γιατρο, και εν ολιγοις μας ειπαν οτι οι καλυτεροι ειναι αυτος, στο μητερα, και στο παιδων (πεντελης, νομιζω)...προεχει να παρω τηλ .το απογευμα την παιδιατρο, κι αν χρειαστει να μας ξαναδει, ξερω κι εγω....ααααχ!!!!τιποτε αλλο δεν θελω, μονο να'ναι καλα το κοριτσακι μου!!!τρεμω στην ιδεα να του συμβει κατι!!!ευτυχως, ο γιωργος ειναι αισιοδοξος και ψυχραιμος, γιατι εγω ειμαι απλα χαλια...

συγγνωμη, βρε κοριτσια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη καλα θα κανεις να παρεις και μια 2η γνωμη οσο καλος και αν ειναι ο αλλος. Εγω αυτο θα εκανα.

Τελικα κοιμηθηκα μαζι με το μικρο!! Δεν κοιμοταν μονος του και ετσι ξαπλωσα διπλα του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα που χαθηκατε σημερα;

εφτιαξα τα μηλοπιτακια πολυ ωραια, ο Αλεξανδρος τα τσακισε. Τα μπισκοτακια οχι και τοσο ωραια, εβαλα σοκολατα μεσα να γινουν πιο νοστιμα. Τελικα ζυμωσα για πιτσα στον ανδρα μου, του πηρα προσουτο που του αρεσει.

Παω να κανω μπανιο το μικρο και μετα να τον βαλω για υπνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μικρή με ξετίναξε σήμερα, γκρίνια,κλάμα κ ανησυχία,μπορεί και από τα δόντια, της έδωσα λίγο depon (το φυλάω για περίπτωση ανάγκης όπως σήμερα).Πριν λίγο την έβαλα για ύπνο...ουφφφφ να χαλαρώσω λίγο, βλέπω το NCIS και έχει διάλειμμα τώρα , όπου να 'ναι επιστρέφει κ ο Κώστας από τα μαθήματα.Γεωργιάννα, super μαγειρικές σήμερα!!Στείλε μου ενα κομμάτι Pizza σε παρακαλώ!!!Αν κ παραγγείλαμε χθες... :oops::oops: Καλόι βραδάκι κ καλή ξεκούραση σε όλες-όλους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...