Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

αχ τι ζήλια ο Μανωλάκης :roll::roll::roll::roll:

Νατασούλα αφού το κακό έγινε....μήπως τις "έφαγε" όταν πήγε σπίτι? ή όταν ήταν μόνοι τους? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: .........

και εγώ δεν ξέρω τι θα έκανα, δεν μου έχει τύχει μπροστά σε άλλους μια τέτοια παρόμοια κατάσταση!!!! :? .....αλλά μάλλον θα συγκρατιόμουν μπροστά σε άλλους..... :?

Χρύσα γιατί δεν βάζεις τα πλήκτρα πάλι πίσω στην θέση τους? :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ιουλία για τους παιδικούς έχουν βγεί τα αποτελέσματα για το προσωπικό που θα προσλάβουν και η σύμβασή τους ξεκινάει από 1/9 οπότε θα ξεκινήσουν κανονικά οι παιδικοί.

Σήμερα το πολύ αύριο πιστεύω να βγουν τα αποτελέσματα για τα παιδιά ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπούλες καλημέρααααααα... :x:x:x:x:x Τι μου κάντετε;;;;Σας έλειψα καθόλου;;;;;;;; :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Εμενα πολύ πολύ πολύ φιλεναδάκια μου...Είχα πάει με τις μικρές στη μαμά μου, στο χωριό.... :D:D:D:D:D:D

Τόνιαααα να σου ζήσει η ΣΚΛΕΝΑΡΙΚΟΒΑ..... :x:x:x:x:x:x:x:x:x

Αναστασάκο ξέχασα να σε πάρω χθες... :oops::oops::oops::oops::oops: Χρόνια πολλά στην Αννυ μας..Να τα εκατοστήσει η τσαχπινούλα μας.... :x:x:x:x Γερή και καλότυχη σε όλη της τη ζωή με πολλά ωραία γκομενάκια.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ για το τριήμερο 28-30/10 ψάχνω κάπου να πάμε

Καλημέρα Χρύσα, Γωγώ :D

Δεν ανοίγεται και κανένα καινούργιο τρενάκι ?

Αργυρώ εσείς που έχετε και γενέθλια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυροτλα εχει μαδισει τα σιλικονουχα κουμπακια απο κατω και δεν ξανακουμπωνουν,εμεινε μονο η επαφη και ετσι κουτσογραφω...και εχω να σας πω πολλα...

Αντε απο αυριο η Αφρο παλη στην παρεα μας....

Τα αποτελεσματα παντως απο τον δικο μας παιδικο βγηκαν εδω και μερες...και φυσικα δεν ειμασταν μεσα...ποτε σημερα θα γραφτουμε στο μικρο τζινι...

Γωγω φιλακια...

Ερη οταν μπεις πες μαςτιεγινε με τον Κωστακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...