Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρύσα για σένα ειδικά προσφέρουμε και τοπικα καταπλάσματα!!

Έλα έχουμε και άφθονο πάγο και μαλακά μαξιλαράκια να κωλοκαθήσεις!! :lol::lol::lol::x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΡΘΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

Καλε για τη Χρυσα πιασε ενα μοχιτο!!!!! :lol::lol:

Σισσιω μου εννοω οτι γινονται παιδια που δεν εχουν μια προσωπικοτητα αλλα δυο!!!!μη σου πω και τρεις!!!

Κακομαθημενα με τον παππου, σαν "χαμενα" και αλλοπροσαλα με τους γονεις λες και τους ειναι αγνωστοι.... :?:?:?:?

δε μιλαω για περιπτωσεις που τα κρατανε για λιγο αλλα για περιπτωσεις που τα εχουν σχεδον ολη μερα μαζι τους.

Οκ, ειναι και θεμα γιαγιας..αλλα σαν το γονιο κανενας νομιζω...

για αυτο Αφρο μη μασας...θα ανταμειφθεις που τα μεγαλωνεις μονη σου!!!!

Καλε τι διαβαζω...θα εχουμε συναντηση κορυφης στην Κρητη. ωωωωωωωωωωωω :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εγω αυτο που συγκρατησα απο την ημεριδα που ειχα παει με τα κοριτσια ,για το κοψιμο του ομφ. λωρου, ειναι οτι σε υγιης βρεφος η μονη μικρη επιπλοκη απο το μη γρηγορο κοψιμο ειναι να κανει το παιδι ικτερο (οχι παθολογικο ομως).

Σισσιω ... δεν καταλαβα τελικα τι σας απασχολει περισσοτερο;;τα οικονομικα;;; :roll::roll::roll:

Καλα μωρε Νατασα..καθεσαι ξυπνια για να εκμεταλλευτεις το νυχτερινο ρευμααααααα;;; :-o:-o:-o:-o και μετα κοροιδευω την πεθερα μου..... :lol::lol::lol::lol: Πολλα φιλια και απο μενα!!! :-*:-*:-*:-*

Λενα τι γαλα μαγνησιας επινες;;Μηπως εννοεις μαγνησιου;;;

Καλα μωρη λες οτι βαριεσαι να ταισεις τον ανασταση εδω μεσα με ολες τις καμενες στο θεμα φαγητου;;; :lol::lol::lol::lol::lol: Η συμπεθερα σου τι κανει;;;

Μητσακιιιιιιιιιιιι =p~=p~=p~=p~=p~ Αχ τι μου κανες με την κρεπαααααααααα!!!!!!!!!!!

Ερη αστον ξεβρακωτο στην αρχη.τι καιρο εχει εκει;;(μη κρυωσει το παιδι)

Ελενη εγω σε θυμαμαι χωρις γυαλια παντως.

Αργυρω πως εισαι;;;Σημερα ερχεται το αμαξι;;;

Λενακι και Νατασα τα παιδια σας κωλοκαθονται;;;Εμενα ο πατατουλης μου ελαχιστα και ειναι και σχεδον 8 μηνων....

Μαρη θου που εισαι;;;ακομη πλενεις τα ρουχα των διακοπων;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στο καινουριο τρενο!!!!

Περασα ενα ατελειωτο βραδυ υστεριας , με το μικρο να μην ξερει τι θελει και να ουρλιαζει λες και το δερνουν................Εχουμε κοιμηθει κανα δυωρο, σηκωθηκα κι απο την υπερενταση εκανα το σπιτι καινουριο.............Τωρα ειμαι κομματια, δεν μπορω ουτε τα πληκτρα να πατησω....

Σας διαβασα , δεν θυμαμαι τιποτα,στην ομαδα μπηκα τελικα, μενει να συντονιστω , να βρω που αρχιζει και τελειωνει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη καλημερα ρε!!!!Ακομη συνεχιζονται τα αγρυπνα βραδυα;;Οιμεεεεεεεε!!!!!!!111 #-o#-o#-o#-o

Αντε και το επομενο βημα θα ειναι να βαλεις κανα τικερακι να βλεπουμε ποσο ειναι τα βλασταρια σου!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΝΙΑ ο ΑΛεξ εχει γεννηθει αρχες 2009 ή τελη 2008;;;;

απο οταν τον γεννησες πηγες καθολου για δουλεια;;;; :?::?::?::?:

Αργυρουλα εννοειται οτι ο γιατρος ηταν αντρας μεγαλος σε ηλικια και δεν ειχε ποτε ασχοληθει με ανατροφη παιδιων!!!

Και τι μου προτεινε..να κωλοκαθομαι...να θηλαζω και να εχω τον νικολα διπλα και να του λεω παραμυθια (λες και θα καθονταν) 8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα τοτε τα φορουσα σαν βοηθητικα, μετα μου γιναν απαραιτητα :lol::lol::lol:

Γαλα μαγνησιας το θαυματουργο!!!!!!!Και κατι που ισως δε γνωριζετε, κανει και για αυθες που βγαζουν τα μικρα και τα γεμμιζουν βαμματα, μου το πε γνωστη μας ωρλ....

Πως μπαινουν , ειχα προσπαθησει καποια στιγμη, αλλα δεν...τελικα δεν μου παει η τεχνολογια :lol::lol:

Ξφνικα τον επιασε , ειχε μηνες να το παθει , κι οσο μεγαλωνει δεν ξερω και πως να το αντιμετωπισω :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οσο μεγαλωνει απλα λες οτι ηταν ενα κακο βραδυ.Δε μπορεις να κανεις και πολλα... :-??:-??:-??:-??

(εκτος και αν οφειλεται σε καποιο πονο πχ δοντι ή αρρωστια)

Γαλα μαγνησιας λεγεται τελικα;;; :-\ :-\ :-\ :-\

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααααχχχ έτσι ακριβώς όπως τα λες Παναγιώτα μου!

Δε μπορείς να φανταστείς ΠΟΣΟ κακομαθημένη είναι η μικρή όταν την αφήνω με παππουδογιαγιάδες! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Ευτυχώς όταν είναι μαζί μας είναι ένα σχεδόν :lol::lol::lol: φυσιολογικό παιδάκι! Η ανάγκη βλέπεις...

Καλά μαρή δε θυμάσαι το θεματάκι μου στην ομάδα;; Αυτό με απασχολεί! Τα οικονομικά είναι ένα θέμα, αλλά εν προκειμένω με απασχολούν λιγότερο, θα το αντιμετωπίσω στην ώρα του... :?

Νένη :roll::roll: ένα βράδυ ήταν και πέρασε... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πιο πιθανο ειναι δοντι, αντε να δουμε πως θα παει αποψε...

Τωρα κοιματε , ψοφιο ηταν το καημενο....

Για παππουδογιαγιαδες ακριβως ετσι...

Ημικρη μια βδομαδα εκατσε στην πεθερα κι οταν γυρισε με εγραφε κανονικα και με το νομο :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεεεεεεε, φυσικα και το θυμαμαι..και τα ειπαμε και απο κοντα..για αυτο σε ρωταω???

επειδη απο αυτα που εγραψες (μαλλον ομως επειδη ειναι το φορουμ ε;;; ) μου εμεινε σαν ιδεα οτι το μονο που συζητησατε ηταν τα οικονομικα και πως θα τα βγαλετε περα, και πως θα συνεχισετε να κανετε αυτα που κανατε και πιο πριν... και δεν εμβαθυνατε στα αλλα!!!!

Αχ παλι δεν καταλαβα καλαααααα :roll::roll::roll::roll:

Αυτα λεγονται καλυτερα απο κοντα !!!!

Πως ειναι η Αθηνα τον αυγουστο;;; κινειται τιποτα;;;

κοριτσια παντως για να κανεις ενα παιδακι καπως να συνεργαζεται μαζι σου στην εφηβεια θα πρεπει να φτυσεις πολυ αιμα οταν ειναι νηπιο.

εγω δε σας κρυβω οτι πολλες φορες βαριεμαι και του βαζω dvd.Μαλακια κανω... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι Παναγιώτα καλύτερα απο κοντά! Πάντως δεν αποφασίστηκε τίποτα. Θα δούμε... :?:roll:

Άνθρωπος είσαι ρε και συ είναι φυσιολογικό ν αβαριέσαι κάποιες φορές. Εγω Ντι βι ντι δεν της βάζω, αλλά βλέπουμε μαζί το Εζέλ. :oops::oops::lol::lol::lol::oops::oops:

Αφου μια μέρα που το ξέχασα, μου λέει: "Έλα μαμα να δούμε το Εζέλ, άρχισε! Το Εζέλ το βλέπουν οι μαμάδες"! :shock::lol::lol::lol:

Νένη και μετά πώς επανήλθε η κόρη σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμα τον πιασω στα χερια μου θα τον κανω μαυρο στο ξυλο......οχι τον μανωλη αλλα τον κωστα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

εχει ενα χρονο που του λεω να κατσουμε να επιλεξουμε φωτογραφιες απο τον γαμο-βαπτιση και δεν καθετε ...εγω εχω κατσει αρκετες φωρες και ειχα κανει μια υπεροχη λυστα τελειωτικη με τις φωτο και του ελεγα να κατσει να τις δει να μου πει το οκ αλλα δεν καθοταν .....περασε ετσι ενας χρονος και βαλε :twisted::twisted::twisted::twisted: πριν φυγει ταξιδι μου ειπαι να το παρω παν μου και να του τα ετοιμασω αυτος απλα θα παει να δωσει την λυστα .....και ερχομαι εγω σημερα το πρωι να την καθαρογραψω και να σημειωσω μονο τις δυπλες .....και τι βλεπω ?παει η λυστα μου μου την ειχε πεταξει ο καφρος την τελευταια φορα που "καθαριζε" το γραφειο του :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

εφαγα ολο το πρωινο να ξανα κανω λυστα και ενα θεος ξερει αν ηταν αυτην που ηθελα :twisted::twisted::twisted::twisted: και τωρα το μυαλο μου ειναι κουρκουτι και τα ματια μου βλεπουν πουλακια :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: και θελω να τον μαδισω σαν κοτα αλλα ζωντανο :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το Εζελ;;; :lol::lol::lol::lol: γιαβας γιαβας... :lol::lol::lol::lol:

Νομιζω οτι η Ελενη λεει για το γιο της που ειναι μικρουλης ακομη.

Ρε συ dvd οταν του βαζω εγω κανω δουλειες...και νομιζω οτι ειναι χειροτερο γιατι θα το συνδυασει ...οτι αυτος θα καθεται και η δουλαρα θα καθαριζει...καταλαβες;;;

εχω δοκιμασει να κανουμε και μαζι δουλειες ακομη και μαγειρεμα αλλα εγινε μια τρυπα στο νερο και στο τελος τον μαλωσα κιολας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!! εγω θελω κρυα σοκολατα ΤΩΡΑ! :@):@):@):lol::lol::lol:

αργυρω καλοταξιδο το αμαξι! και εγω με την ανηφορα-κατηφορα ειχα θεμα μεγαλο μεχρι που ο δασκαλος μου εφαγε 2 ολκοκληρα μαθηματα σε μια ανηφορα-κατηφορα να ξεκιναω σταματαω και τωρα ποιος με πιανει!!!!! :lol::lol::lol::lol: να΄ναι καλα καλη του ωρα! :)

σισιω ελπιζω να βγαλατε ακρη...γραψε καλε στην ομαδα τι την εχουμε????? ;)

λενα αμα ξαναμιλησεις για μια μερα που δεν ειχε ορεξη το παιδι και εφαγε λιγα και καθεσαι και σκας θα σε τσουρομαδησω επιτοπου!!!!! :lol::lol::lol: αμα τρωει βαριεσαι να τον ταισεις..αμα δεν τρωει γιατι δεν τρωει..ε μαααααααααααααα :twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol:

εμενα βαζει μονος του την κοκινομουμιτσα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: και βλεπει.. :?:?:oops: και μετα τομ και τζερι.. :oops:

τι να κανω..δεν θα κατσω να σκασω..μεχρι και την βαφτιση βλεπουμε... :lol::lol::lol::lol::lol:

αναστασια κρητη ε????? τι καλα!!!!!!!! :):):):):)

καλα να περασετε!!

καλε νατασσα που θα πατε??????????

νατασσουλα σε πεθυμησα αντε γυρνα!!! :x

χρυσα μου χρονια πολλα και καλα για τα γενεθλια σου!!! :x:x:x

εχω τον μαγειροξεπαγωμοουλτι ετοιμο στο κουτι..εκανα και με ξυδι πλυσεις και ειναι του κουτιου και παλι σε ευχαριστω πολλυ!!! :x:x:x:x:-*:YMHUG:

παναγωιτα γελασα με τον γιατρο :lol::lol: προφανως και δεν ειχε ποτε να μεγαλωσει παιδια.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αφρο :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

σας φιλωω!! αυριο εχουμε γιατρο να δουμε... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερωτηση της ημερας...Ναι, παλι...Σκεφτομαι να βαλω φωτο στην ομαδα...

1, υπαρχει περιπτωση να της δει καποιος που δεν ειναι μελος;;;

2, αμα θελησω μπορω να της ξαναβγαλω;;

3, πως τις περναω, δεδομενου οτι τις εχω σε εξωτερικη μοναδα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω Ντι βι ντι δεν της βάζω, αλλά βλέπουμε μαζί το Εζέλ. :oops::oops::lol::lol::lol::oops::oops:

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)) Ρε Σισσακι πολυ αστειο μου φανηκε αυτο,δε ξερω γιατι!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μεχρι τα 2 δεν εβλεπε κι εμενα καθολου αλλα μετα τη μπεμπα ειναι μια σωτηρια λυση!!! απλως προσπαθω να του βαζω μετρο γιατι αν τον αφησω θα βλεπει συνεχεια!

Νενη οχι κανεις δε τη βλεπει και μπορεις να τη βγαλεις οποτε θελεις! ;) ειμαι κι εγω ασχετη με τη τεχνολογια,αλλα εισαι κι εσυ αδερφακι μου...!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σισσακι θεσε κι εσυ τους προβληματισμους σου σημερα και πες μας αυριο που καταληξατε... :roll:

Βενη μαζι θα τη βαραμε τη Λενα!!!! :lol::lol::lol:

Με τους παπουδογιαγιαδες ποσο δικιο εχεις Παναγιωτα!!!! αν αφησω 2 μερες τον Αλεξ στη πεθερα μου θα βρω το μεγαλυτερο κωλοπαιδο οταν γυρισω!!!!

Η Αργυ αυριο νομιζω το παιρνουν το αυτοκινητο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πριν το νινι εβλεπε με μετρο ...μετα το χασαμε το μετρο ....

το καλο ειναι οτι δεν καθετε σαν αποβλακομενο ,παιζει παραλληλα και με την ντορα βλεπω εξελιξη στην ομιλια ....οσο κουφο και να ακουγετε ....μεχρι και πιδακα λεει !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουχου σας κουκλες!!!Πολυ γελιο εχετε!!!! :D:D

Τονια ασε τις ερωτησεις κ αρχισε να μοιραζεις τα βρακια σου!!!! :lol::lol::lol: Δε μου ειπε ακομα το τελειωτικο οκ αλλα κατεληξε σε ποιο ξενδοχειο(στη χερσονησο ειναι) κ οτι θα νοικιασουμε αμαξι οποτε ειμαστε σε καλο δρομο!Ερχομαστε Παρασκευη κ αναχωρουμε την πεμπτη 18 του μηνα!6 μερες δλδ..(δεν μπορω εγω παραπανω)

Σισσιω εδω(φορουμ) θα σου πω μονο πως η κουβεντα σας δε μου φανηκε ΚΑΘΟΛΟΥ μια τρυπα στο νερο!Πολυ θετικες προοπτικες μου δινει αυτη η σταση του! ;)

Κοριτσια κ η Αννυ βλεπει τβ...Στανταρ τον μικι μαους κ μπορει κ τα προηγουμενα!κ καποιες μερες παει κ βαζει μονη της στο πσ3 οτι ντι-μπι-ντι :lol: βρει!

Καθομαστε να φαμε στο τραπεζι(εφαγε 2 μπουκιες πατατα κ 2 τυρι,εσκασε παλι) κ με βλεπει που πινω περιε!Εχει τρελλα με το περιε γτ ο μπαμπας της της δινει καμια γουλια που κ που... :twisted:

Μου λεει "σελω πεγιε",λεω "δεν πινουν τα παιδακια",ξανα αυτη"σεεεεελω"...Της λεω "καλα,σε λιγο,τωρα δεν μπορω γτ τρωω"

και μου απανταει "Ελα μαμα σεεεελω,πασησε(προσπαθησε)-κατεφεεις(καταφερεις)!" :lol::lol::lol::lol::lol: Το σκατακι μου!!!!!!!!!!! :P:P

βενετια που εισαι βρε κοριτσαρα???Χαθηκες!!!Δε με λες!Θα ερθετε στο παρτυ μας 28 αυγουστου???Κανω λιστα αλ΄λα καμια δε μου απανταει! :lol:

Καλα αυτο για τη Λενα που ειπες κ εσυ κ η Παναγιωτα ηθελα να το σχολιασω κ εγω!!!!Μα δεν ντρεπεται ρε γμτ...Οι μισες παλευουμε ολη μερα για 1 μπουκια φαγητο κ αυτη καθεται κ αραδιαζει ενα σ/μ πραγματα που εφαγε ο Στασης κ πως βαριεται κ να τον ταισει! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Τι να πω?Γαιδουριά!

Νατασουλα φιλια κ περαστικα στο δαχτυλακι σας!

Αφροδιτη τι...γλυκος ο αντρουλης σου! :lol: Εσυ φταις που ζητουσες κ τη γνωμη του!Επρεπε να γραψεις τα νουμερα των φωτο κ να τα email στον φωτογραφο...

Νενι φιλικη συμβουλη! :P:D Πατα lilypie,φτιαξε τικερακια με τις ηλικιες των παιδιων κ κανε επικολληση τον bbcode που θα σου δωσει για το καθενα στην υπογραφη(στο προφιλ σου θα το βρεις!)!Οχι!Μη μ'ευχαριστεις!Ευχαριστηση μου!!!!! :P:P:lol::lol::lol:

Α!!!!ΜΗΤΣΑΚΙ πηγες διακοπες στα λουτρα στην αιδηψω?Εκει μενει ο θειος μου(ο ενας αδερφος της μαμας μου) κ εχω περασει απειρες διακοπες και εκει!Η κρεπερι της Κατιναρας!Οπως λενε τα ξαδερφια μου!!!!!Μμμμμμμμ!!!!!

Παναγιωτα ρε συ κ εγω καθομαι κ παρατηρω συμπεριφορες παιδιων-γονιων..αλλα προσπαθω να μην το κανω γτ ασυναισθητα "κρινω"...και ειπα πως θα σταματησω να κρινω αφου δεν μπορω να ξερω πως θα φερομουν εγω στη θεση του καθενα(ασχετο?)

Θα φυγω κατα τις 5 νομιζω...παω να ετοιμασω τπτ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένηηηη μας έλειψες βρε θηρίο!! :x:x

Άφρο άντρες! Πεταμένα λεφτα! :lol::lol::lol::evil:

Βρε και η δικιά μου βλέπει, αλλά δεν της βάζω εγω! Της βάζει στο λαπ τοπ ο μπαμπάς της! :evil: Μια εποχή με την σταχτοπούτα είχα βρει τον μπελά μου!

Ακόμα και όταν είναι ανοιχτή η τηλεόραση δεν της δίνει και πολύ σημασία και αυτό μου δίνει μεγάλη χαρά. Έχει όμως ενα κόλλημα με τις διαφημίσεις, όπως όλα τα παιδάκια φαντάζομαι. :roll:

Παναγιώτα πρέπει να χαλαρώσεις. Εγω από τοτότε που χαλάρωσα λίιιιιγο με την τάξη και την καθαριότητα είμαι καλύτερα. ή τουλάχιστον δε βγάζω χολή προς τα έξω και δε ζοχαδιάζομαι με τους γύρω μου. Πάντως εμείς όταν μαγειρεύουμε μαζί περνάμε πολύ καλά και ας μου τα κάνει όλα κώλο! Της πλένω χέρια, της πιάνω τα μαλλιά, βάζουμε και μια πετσέτα για ποδιά και έτοιμες! :D

Αναστασί νεότερα θα έχω την Τετάρτη! ;)

Σας φιλώ προς το παρόν! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax!!!!...

παναγιωτα στο θεμα παπποδογιαγιαδες ποσο δικιο εχεις!!!!!

επισης μερσι για το μοχιτο....θελλω και την κρεπα της συμπεθερας μας ομως...και εννωειτε και τα μαξηλαρια..και τα καταπλασματα..και ενα ποτιρι γαλα μαγνησιας!!!!

Α Σισσω τωρα που ειπες Εζελ..οσο περιμενα με σπασμενα νερα..φεραν μια κοπελα να γεννησει...ηταν δεν ηταν 25 αυτη...σε καποια φαση την ακουω να μιλαει στο κινητο σε απταιστα ποντιακα..τοσο που θυμηθηκα τη σχορεμενη τη γιαγια μου...τρομερο λεγειν...

πιασαμε τη συζητηση και μου λεει σε καποια φαση- μπορει να μπει ο συζυγος μεσα;;;..της λεω πως ναι αμα το ζητησει συνηθως αφινουν για 2-3 λεπτα...ααα μου λεει δεν ξερει Ελληνικα...και της λεω απο που ειναι..και μου λεει φυσικοτατα Τουρκος ειναι :o:o:o:o:o

Εμεινα...λεω απο μεσα μου Ποντια να παρει Τουρκο πφφφφ...

περιμανα λοιπον να δω αυτον τον Τουρκο...και οταν τον ειδα..απαπαππα...ενα μικροκαμομενο αδυνατο παιδαρελι ηταν...και λεω αμα ηταν να παρει Τουρκο..ας επαιρνε τουλαχιστων καποιον με προδιαγραφες Εζελ!!!

Κουτσομπολα αλλα δε με νοιαζει.

Αφρο μη στεναχωριεσαι...απο τον δικο μου γαμο εχουν περασει 3,5 χρονια και οχι δεν εχω διαλεξει ακομα φωτογραφιες ουτε τιποτα..και δε στεναχωριεμαι και πολυ επ'αυτου!!!

Αναστασια τυχερη....και εγω θελλω Κρητη!!!

Του χρονου θα παρω την κουμπαρα μου και θα παμε

DVD εμενα βλεπει συγκεκριμενα..πχ η Εποχη των παγετονων...αστεριξ, νεμο...του αρεσει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα καφε παρακαλωωωωω

τι κανετε?

δε διαβασα το νεο τρενο..

ακουσα για κρητηηηηηηηηηηηηη

θελω κγωωωωωωωωωωωωωωω :((:((:((:((:((:((:((

τελεια αναστασια...

τονια καλο μου με τη πανα πως πατε?

λενακι ακομα να δω τις φωτο..

αργι εισαι η μονη που με ρωτησες για τη πτηση..μα που τα θυμασαι..εγω το ειχα ξεχασει..ο θ οκ δε φοβηθηκε..καλη ηταν..ο μικρος ουρλιαζε κανα τεταρτο..νυσταζε

τελεια η φωτι σου..πολλη καλοκαιρινη

σισσιω δηλ εκανε σα να μη συμβαινει τιποτα? :roll::roll::roll::roll:

νενι..θυμασαι οταν μπηκες στο τρενο σε καλοσορισα κ σε ειπα να μη γραφεις πολλα :P:P:P

εσυ βλεπω ξεφυγες [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

για να μη ξεχνιομαστε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

συμπεθερα μου βλεπω μες τα ταξιδακια..τη καλυτερη δουλεια λεμεε κανεις

λεναρα ποτε θα πιουμε καφε?βενι??????λοιπεςςςς :D:D:D:D:D

εεγω κανω τυροψωμο..ασχετο

ερη καλα περνας?για δευτερο δε θες?

χρυσα δε σε πηρα τηλ δε προλαβα :oops: τοσο πονο ρε??????????? :cry::cry::cry: για πες ο φ καλα?

νατασουλα κλα εισαι????????ποτε γυρνας??????????

μαρια εσυ?????????φιλια στις νεραιδες 8-)

μιτσακι αντεχεις μανα/????????????βλεπω κ η δικη σου περιπτωη δε ειναι 1+1 ε?ειναι2 ιδια :roll::roll::roll:

αφρο 4 κ σημερα??????

εφαγε ο μ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ δεν φοβασε με την κριση μην κλεισει το μαγαζι? :lol::lol::lol::lol:

πλακα στην πλακα τις εχω σιχαθει ...ε μα τοσες φορες που τις εχω δει!!!

ο μικρος κανει αου και πιπιλαει τον ωμο μου ....κατι θελει να μου πει :roll:

λυπαμαι κ τις μαμαδες μας ...μα παντρεψαν κ ουτε μια φωτογραφια δεν εχουν ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...