Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

Τι να εκανα Παναγιωτα μου...οποτε θυμομουν χαιρομουν...

οσο για το γαλα... http://farmakopoioi.blogspot.com/2009/0 ... st_12.html

Αυτο ειναι

Αφρο χαρα στο κουραγιο σου. Εγω σημερα θα κανω μακαρονια στο φουρνο.

Παιδια ειλικρινα σας το λεω με το χερι στην καρδια οτι κουραστηκα να ποναω....αφου δε θελλω να φαω απο τον φοβο μου οτι μετα πρεπει να παω τουαλετα.

Σταματησε να μου ποναει το στηθος, δεν ποναει η καισαρικη..και αντι να πεταω απο υγεια και να κοβω βολτες με τα παιδια μου..εγω κλαψουριζω ολη μερα γιατι...ποναιε ο πισινος μου.

Δεν αντεχω αααααααααλλλλλλλλοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παναγιωτα κροκσ εχει και ο φοφος...ο οποιος θελει να μπαινει στη χαλασα και με τα τα γιαλια και το καπελο αλλα μισει τα μπρατσακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδια ειλικρινα σας το λεω με το χερι στην καρδια οτι κουραστηκα να ποναω....αφου δε θελλω να φαω απο τον φοβο μου οτι μετα πρεπει να παω τουαλετα.

Χρυσα μου σε νοιωθω.Ειχα φτασει σε σημειο για 2 μερες να τρωω μονο χορτα. :?:?:?

θα περασει ομως.κανε υπομονη.

Καλα και πως επιπλεει χωρις μπρατσακια το θηριο;;;; τον εχετε αγκαλιτσα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δε θελει να επιπλεει, θελει να παταει κατω..εχει πολυ γελιο λεει η μαμα μου.. Εγω φετος το καλοκαιρι δεν το χαρηκα το παιδι μου. βαλε οτι θα παει και παιδικο...αχ!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα τα χαρεις του χρονου και τα 2 μαζι!!!!! :D:D:D

και εγω περυσι δεν ειχα κανει μπανια και τους εβλεπα απο την ακτη.

ο αντρας μου, ο κουβαλητης ,επιασε 3 χταποδια και με "εχωσε" να τα μαγειρεψω σημερα.πιφφφφφφφ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! :D

Νατασα καλες διακοπες και παλι! Που πατε τωρα?

Αργυ το παλιο αυτοκινητο θα το κρατησετε? Ωραια θα ειναι να εχει ο καθενας το δικο του. Καλοριζικο και παλι το καινουριο!

Ερη μου με κολασες με το εκμεκ!! Δεν μπορω να αντισταθω σε παγωτο με τιποτα! Ρε συ δεν νομιζω οτι δεν σε περνει ηλικιακα για παιδι. Μια χαρα ειναι η ηλικια σου.

Βεννη τι καλα που αρχισε να τρωει ο μικρος!

Αφρο πλακα εχει ο Μ. που διαλεγει τι θελει! :D

Λενα μπραβο στο Α. που εμαθε να κολυμπαει!! Δελφινακι σκετο! :)

Παω να κοιμησω τον μικρο. φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια εδω και 2 μερες Αθηνα και βαριεμαι!! Αρχιζω κ μετρω μερες για Ουγκαντα...κανονικα θα φευγαμε την Κυριακη κ τωρα λογω Σουηδιας θα φυγω στις 25...αντε να δουμε!!

Καλα περασαμε κατω, αν κ εκει βαρεθηκα λιγο...το Σεμπινι το καταχαρηκε, δεν εβγαινε απο τη θαλασσα...ενθουσιαστηκε με τα μπρατσακια κ κολυμπουσε μονο του! Μια χαρα!!! εδω βαριεται κ αυτο το καημενουλι...

Δεν διαβασα πολλα...Ερη τι λες βρε κοριτσι οτι δεν σε παιρνει λογω ηλικιας?? Ιδια ηλικια εχουμε κ εγω αν κανω δευτερο λεω να το κανω σε 3 χρονια που θα ειμαι σχεδον 40....ξερεις ποσες φιλες του Κ στη Δανια εχουμε που εκαναν παιδι μετα τα 36-37?? Εγω το σεμπινι που το εκανα 34 μικρη με θεωρω!!! Νομιζω πως αν κανω αλλο οταν το σεμπινι θα ειναι γυρω στα 4 ειναι η ιδανικη διαφορα...τωρα αν δεν μου κατσει τοτε, δεν χαλασε κ ο κοσμος βεβαια...εννοω δεν τρελαινομαι και για δευτερο παιδι...

Παντως εγω ειχα ψαξει για υιοθεσια στην Ουγκαντα αλλα ενω ειναι σχετικα ευκολο πρεπει να μεινεις στη χωρα συνεχομενα 3 χρονια για να υιοθετησεις το μωρο οποτε δεν μπορουσαμε...

Κοριτσια σας ειπα πως αν τελικα δεν παρω τη δουλεια στη ΣΟυδια οι επιλογες μας ειναι μαλλον η Βορεια Κορεα?? Μου αρεσει...εκει δεν παταει ποδο δυτικος...θα εχει πολυ ενδιαφερον....Για να δουμε!

Σας φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Φρανίτα Β.Κορέα?? :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock:

Καλέ απο κει θέλουν να φύγουν όσοι είναι εσείς θα πάτε??

Αυτοί εκεί διάβασα δε θέλουν σχέσεις με τη δύση. Θέλεις να πάτε? ΓΙΑΤΙΙΙΙΙ??? :o:o:o:o:o

Λοιπόν χτες αγόρασα μαγιό μόνο το πάνω. Ένα πολύ σταθερό που μου άρεσε και στρώνει καλά

Πήρα και μια ολόσωμη φόρμα που ήθελα και πήγα και στο G (Αργυρώ το μαγαζί του Γεωργ. έχεις πάει??) και κόντεψα να καταστραφώ οικονομικά με τα φορέματα που μου έδωσε ο τύπος να δοκιμάσω. Μου άρεσε πολύ ένα που μου έδωσε να βάλω ..δεν ξέρω ίσως το πάρω. Έτσι και το χειμώνα. Κάθε φορά που μπαίνω κάτι θα μου βρουν πολύ καλό :?:?:?:?

Χρύσα υπομονή κούκλα μου. Δεν έχω εμπειρία αλλά πιστεύω σε πολύ λίγες μέρες θα περάσει! :D

Αναστασία τέλεια στην Κρήτη! Εγώ Ρέθυμνο έμεινα. Σας έχω πει ιστορίες απο Κρήτη ε? :oops::oops::oops::lol:

Τόνια είσαι τυχερή ζεις σε πολύ όμορφο μέρος :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

:ymdaydream:

Τι άλλο?? Μόλις θυμηθώ θα ξαναγράψω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

κοιμουνται..τι καλα..με ψωφησαν..πφφφφφφφφ

αφρο μια απ τα ιδια..το τι κολλημα ειχε φαει με το καταλογο του τζαμπο..ωρες ατελειωτες στο γιογιο..μα ωωωωρες....

φρα τοσο βαρετα ε?

παναγιωτα καλε βουτα το μωρο με το κεφαλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι 8-)8-)8-)8-)

χρυσα υπομονη πουλιμ..αχ τοσο χαλια ε?

τονια οχι ρε ακομα δε δινω φαι..ετσι εδωσα ..που κ που δινω να γλυψει πεπονι κ καρπουζι...

λεω τελη του μηνα..κ ΝΑΙ βρηκα το ατμομαγειρα..στο μπαμπα μου ηταν

νενι κερνας καφε??ερχομαιιιιι

ερη αληθεια λες για τη ηλικια σου|? :shock: ελα ρε..δε εισαι κ 45

αληθεια λετε για υιοθεσια?δυσκολο πραμα..μπραβο

νατασα καλα να περασετεεεεεεεεεεεε

εμεις παρασκευη παμε καβαλα στη βαφτηστηρα \(ξαδερφη του αντωνη)

για μια μερα

αργι γερμανοποντιος ο αντρας σου?καλοταξιδο :D

βενι κ λενα σας περιμενω..εστω κ αρρωστες..καμια αλλη θα ερθει? :roll::roll::roll:

ερη τι εγινε χθες? :oops::oops: κανα νεο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα μικρα κοιμουντε και εγω περιμενω τα μπιφτεκια :twisted:

εβαλα καροτακι και ντοματα μεσα ...μιαμ μιαμ

σις 22 παιρνει ο Κ αδεια !!!! :D και θα παμε Καβαλα !!! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΝΙΑ ο ΑΛεξ εχει γεννηθει αρχες 2009 ή τελη 2008;;;;

απο οταν τον γεννησες πηγες καθολου για δουλεια;;;; :?::?::?::?:

Παναγιωτα μου σορυ ρε ξεχασα να σου απαντησω!!! :oops::oops:

Γεννηθηκε 22/12/2008 και φυσικα πηγα στη δουλεια...1,5 ολοκληρο μηνα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν εχω διαβασει τιπποτα παρακατω..ηθελα να απαντησω της Παναγιωτας μη το ξεχασω παλι! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια χαι χιτλερ :lol::lol::lol::lol:

Εεεεετσιιιιιιι!!!!για να μη ξεχνιομαστε!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Κοιμαται ακομη ο Παντελακος;;;;

Φρανι ρε συ κι εμενα δε μου ακουγεται καλη ιδεα η Κορεα... :? χωρις να γνωριζω αυτα που λεει η Μαρια καπως μου κανει..

Στη Σουηδια τι δουλεια περιμενεις;;;;

Μαρια ναι μωρε καλη ειναι η Κρητη,αλλα εχει κακο κλιμα.. :roll:

Συμπεθερα πολυ χαρηκα που σας ειδα στις φωτο!!! :D

Αναστασι που εισαι παιδακι μου να μου πεις αν θα ερθετε τελικα...ή να ακονιζω τη χατζαρα;;;!!!! :lol::lol:

Ερακι η φωτο με αυτο που εφτιαξες εχθες μου εχει κολλησει στο μυαλο!!! =p~=p~=p~

Μαρακι ηντα λες μωρε πιωμενη εισαι;;;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τονια με λαχανικα θα αρχησω..τι ειπες?αν κοιμαται? =))=))=))=))=))

κοιμηθηκε 1,30 ωρες κ ξυπνησε 5 φορες...

μα κ να κλασω ξυπναει :lol::lol::lol::lol:

εφαγα μια γαβαθα φασολακια..

κ 3 φετες με βιταμ μαρμελαδα κ τυρι κ πειναωωωωωωωωωωωωω

α η αναστασια καλε διακοπαρει..πεμπτη αν θυμαμαι καλα γυρναει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: είδα που δε μου δίνετε σημασία και είπα να γράαψω μια μαλακία

να δω αν θα το προσέξετε :lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Γκουγκλάρετε Βόρεια Κορέα και θα καταλάβετε τι λέω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε τσουπες;;;; Σας διαβασα αλλα ειμαι λιγο κοτοπουλο απο τη ζεστη....

Αργι, ωραιο το αυτοκινητο;;!!!Θελω φωτο σε ανηφορα!!!!!!!! Οταν εκανα μαθηματα , προ αμνημονευτων χρονων, το 2ο το εκανα σε ανηφορα με παγο :shock::shock: ,

Μαρια , δεν καταλαβα τι εγινε στην κορεα :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν γυρίσαμε :D

πάμε, μας είχαν πει 13.00, βλέπουμε τον πωλητή και μας λέει ότι είχε κάνει λάθος και το αυτοκ. θα ήταν έτοιμο στις 14.00 :o:o:o:o ....Η Φρανκφούρτη είναι 200χλμ μακρυά μας.....περιμένουμε, τελικά ήρθε, το ελέγξαμε, βγάλαμε και την παραδοσιακή φωτό μπροστά στο αυτοκ. και τρεχάλα πίσω για να προλάβουμε να πάρουμε τον Λ. που ήταν στο σχολείο!!!!....εγώ δλδ που ήμουν μόνη μου στο παλιό :D:D:D:D .....όταν δεν υπήρχε όριο ταχύτητας έφτασα μέχρι τα 160-170χλμ (μόνο!!!)... \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/ .αχ κορίτσια πολύ το χάρηκα!!!! :lol::lol::lol: πρώτη φορά οδήγησα στην άουτομπαν μόνη τόσα χλμ!!!....τέλεια....και φυσικά ήρθα πρώτη....ο άντρας μου με ρώτησε "πόσο έτρεχες που δεν μπορούσα να σε πιάσω?" :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Α-ΠΟ-ΛΑΥ-ΣΗ!!!! :D:D:D:D

δεν του είπα!!!! :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα πλάκα μας κάνεις με την ηλικία σου? :o:o:o:o

εγώ γέννησα την νύφη σου στα 37 μου!!!! μια χαρά, χωρίς προβλήματα ;)

αποφάσισέ το και όλα θα πάνε καλά..............είμαι υπέρ της υιοθεσίας αλλά όταν δεν μπορεί κάποιος να κάνει παιδί, αλλιώς να έχεις ένα βιολογικό και ένα υιοθετημένο....νομίζω το 2ο θα υστερεί λίγο, είναι δύσκολες οι ισσοροπίες!!! :x ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετα απο πολυ προσπαθεια εβαλα δυο φωτο, λιγο χαλια φαινοντε, δεν ξερω γιατι....

Πως μπορω να σβησω την πολυ θολη;;; Παταω διαγραφη , λεει αν θελω να διαγραψω, αλλα δεν βγαζει επιλογη ναι η οχι :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι πτωμα ,με ποναει η πλατη μου απο τον αυχενα μεχρι κατω ....

ο Μ το απογευμα εφαγε 2 μπιφτεκια!!!!! :D:D η πρωτη πιρουνια ειναι πολυ κλαμμα ....απο αντιδραση μετα που ηρεμησε του μιλησα του ειπα παλι οτι πρεπει να τρωει για να ειναι καλα και να μπορει να παιζει και να τρεχει .....και γιατι αν δεν τρωει η γιατρος θα του κανει συνεχεια τσιμ τσιμ για να ειναι καλα :oops::oops::oops: με κοιταξε ετσι :shock::shock::shock::shock::shock::shock: ....μετα μου εκλεισε το στωμα με το χερι του και ανοιξε το δικο του 8-) ...του ειπα οτι θα φαει ενα κι μετα θα του δωσω γιαουρτακι ....εφαγε το πρωτο (με λιγα ναζιαρικα οχι) μου λεει "παει" ναι του λεω το εφαγες ...μετα απο 2 λεπτα του λεω "θες και το δευτερο ?" μου λεει οχι (τι πρωτοτυπο!!!) του προτεινω το πιρουνι με μπιφτεκι και το εφαγε ....τελικα εφαγε με ορεξη μπορω να πω και το δευτερο !!!γιαουρτακι εφαγε μετα απο μια ωρα και αφου το ζητησε .....πηγαμε και σουπερ μαρκετ και ηρθα πτωμα ....

παω να βαλω τον μικρο για υπνο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...