Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχα Θουλάκι :lol::lol:

Στέλνω και εγώ ρε συνταγές στις συνταγές της παρέας, τις έστελνα απο πριν φτιάξω το site και τους στέλνω και τώρα καμια δυο φορές τον μηνα.

Καλή φάση με τον μικρό και το καρπούζι! Τον φαντάζομαι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi kale erh!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εχει αρθρα που λεει π.χ. συμμαζεμα δωματιου σε 15λ.

π.χ.

http://www.noikokyra.gr/index.php?optio ... &Itemid=16

ανοιγει?

μαρθαααα τρωει και καρπουζι καλε/????ααααα του δινεις και τρωει καλε για αυτο μπαμπατζεψε?? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!

καλε δακοπουλες στην κρητηδιαβαζω!!!!!!!!!!

καλε θελω κ εγω!!!!!!!!! αχ τι καλα ρε αναστασι που θα γνωρισεις την τονια!!!!

καλε δεν ντρεπεστε??? να μην πω κεγωμιαφορα τον πονο μου??

τς τς τς τς τι εισαστε εσεις!!

θου βολευει πεμπτη απογευμα?

αυριο θα παρκαρω τον ανασταση στη μαμα μου απο το πρωι μεχρι το βραδυ!!

θα βγουμε εξω για φαγητο μετα καφεδακι, μετα μια βολτα απο τα λητω να χαζεψουμε για τον μπεμπη κ μετα δεν αποφασισαμε ακομα!

βενι δε μας φορτωνεσαι ρε!! αφου σαγαπαμεεεε!!!!

οταν εχει το τσαχπινοκοριτσο γενεθλια εχουμε επετειο! 8-)

πω πω διαβασα πολλα κ δε θυμαμαι τιποτα τωρα

ξερετε αν μπορω να βαλω καταψυξη μελιτζανες κ κολοκυθακια??

πηραμε καταψυκτη!

σημερα πηγαμε για μπανιο, ο μικρος καλε κολυμπαει!! :shock::shock:

στην αρχη με το σωσιβιο, πηγαινε περα δωθε εκανε σβουρες, ειχε πολυ πλακα!

μετα ηθελε χωρις κ επεπλεε! χτυπουσε χερακια ποδαρακια, ηπιε ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥ νερο κ το καταχαρηκε!

αλλα φοβομουν κ δεν εχω φωτο χωρις σωσιβιο, ελπιζω να ξαναμπει ετσι να τον αποθανατισω!!

καρπουζακι βλεπω το μαναρι ε???????????? α ρεθουλη!!!!

σημερα ολη μερα ελεγα να τηλ εσενα κ την ψηλεγκω, ολο ελεγα αργοτερα κ αποτι βλεπετε... ακομα παιρνω!

ουφ λιωνω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελάρες μπήκα να σας χαιρετήσω.

Φεύγουμε αύριο το πρωι για 1 εβδομάδα!

Όλη μέρα ήμουν ονλαιν αλλά δεν κατάφερα να γράψω.

Τώρα μόλις τελείωσα τις βαλίτσες μαζέματα κλπ και πάω για ύπνο!

Φιλιά πολλά! Καλά να περνάτε και καλό 15άυγουστο να έχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορες!!!

Αργυ μου τι ειχες εχθες;;;; :(

Σημερα θα παρετε το αυτοκινητο ε;;;; :)

Θουληηη δωσε μαρη στο παιδι να φαει να στανιαρει!!!!!! :lol::lol::lol: αληθεια δε σκεφτεσαι να αρχισεις φρουτα ή λαχανικα;;; το μπεαμπα τον βρηκες τελικα;;;

Βενη τι γινεται με το θεμα του Φιλιππακου;; ενταξει με τα κακα του;;; τρωει τωρα;;

Λενα ελα ρε κολυμπαει το δελφινακι;;;;;μπραβο του!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Ωχ τι επαθες ρε Βενακι;;; καμια ιωση αρπαξες... τι αν παρεις τωρα ξερω γω...η φαρυγγιτιδα παντως δε θελει ζεστα,οτι πιεις να ειναι χλιαρο ή κρυο...τσαι μεντας με μελι κανει καλο...κανενα ντεπονακι επισης δε παιρνεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α δεν το ηξερα για τα ζεστα.. :?

καλα ο φιλιππακος..μια τρωει μια λιγοτερο θελει να απασχολειται με κατι και να τον απειλω πως θα το παρω αμα δεν φαει και ετσι τρωει :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

αλλα χοντροαλεσμενα ακομα..τουλαχιστον βγηκανε τα αχλαδια και το απογευμα αντι φρουτοκρεμα του δινω 2 αχλαδια μην ξεχασει να φασαει κιολας..

σημερα εχουμε γιατρο να της ρωτησω και καποια πραγματα..αντε να δουμε :roll::roll:

λενα μου δηλ. δεν θα ερθετε στα γενεθλια??????? θα γιορτασετε τον ερωτα σας???? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα 8-)8-)8-)

Κερναω καφε στο γραφειο!!!!! Κι επειδη βαριεμαι να γραφω, φωναζει κι η Θου μετα , βρε , δωσε φαι στο παιδι να γινει αντρας!!!

Λενα κολυμπαει ο μπομπιρας μονος του ;;Μπραβο βρε, φοβερος!!!!

Βενι, περαστικα...

Τονια , Αργι καλημερα!!! Αντε , καλες βολτες με το νεο αυτοκινητο, και καλες ανηφορες :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νένη ωραίες φωτό έβαλες ρε συ στην ομάδα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::x

Τόνια κάθε μέρα έχω όχι μόνο εχθές!!! :( .....αλλά δεν μπορώ να μιζεριάζω καθημερινά και να χαλάω την διάθεση όλων.......

φεύγουμε σε κανένα μισάωρο....τελικά θα πάμε με το αυτοκ., και στον γυρισμό ο άντρας μου θα οδηγήσει το καινούργιο με την Ρ. και εγώ από πίσω με το παλιό!!!! :? ....λίγο ποντιακό, αλλά δεν πειράζει.....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα καλορίζικο το αμαξάκι!

Γιατι δεν τα γράφεις στην ομάδα, να το συζητήσουμε και να ξαλαφρώσεις...; :roll:

Νένη θα μάθεις βρε δεν είναι τίποτα, πάλεψέ το λίγο. :D

Νατάσα καλές διακοπές! Ελπίζω αυτές να τις ευχαριστηθείτε! :x

λενακι, βένη, Τόνια :x

Μητσάκι σε βλέπω μέσα. :x Πώς είστε σήμερα;

Άφρο ακόμα πρωινό φτιάνς;

Παναγιώτα πώς και δε φάνηκες ακόμα; :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι θηλασα ,αλλαξα δυο φορες πανα ,εβγαλα φωτογραφιες (οχι την πανα :lol::lol: ) μου δειχνει ο Μ απο τον καταλογο τζαμπο τι θελει !!! 8-) πινω καφε ,εβαλα σκουπακαι βαριεμαι να σφουγκαρισω ...αυτα . :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ πες τα βρε να ξαλαφρωσεις!!! αφου ξερεις οτι σ'αγαπαμε,δε μας χαλας τη διαθεση!!! :x

Βουτηξα τον Αλεξ το πρωι και τον πηγα για εξετασεις αιματος...μου ειπε μια κουμπαρα της Σωσως παιδιατρος απο σουηδια να ελεγξω θυροειδη και αμυγδαλες...να αποκλεισω καθε οατρικο λογο που μπορει να οφειλεται η αφαγια...το καρκινο θα βγαλω στο τελος με αυτο το παιδι!!!! :(:(:(:(

Αφρο ποιος το χεζει το σφουγγαρισμα ρε;; μ'αρεσει που σου κανει και παραγγελια ο Μανωλακης με καταλογο!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο χθες που τον βρηκε με εχει πριξει ...δεν παιζει καθετε και τον "διαβαζει" ...θελει κατι λιτλ πιπολ και την ντορα !!! :o α ναι και ενα μεγαλο κουκλοσπιτο !!!! :o:o:o:shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x

Αχ διαβασα πολλα και τα χω κανει αχταρμα!!!

Τελικα αυτο το γαλα μαγνησιας τι ειναι;;;μα δε μου απαντησε καμια σας;;;Εδω στη Μαγνησια το παραγουν;;; :lol::lol::lol::lol: καλο ε;;;;;;;;;; 8-}8-}8-}8-}8-}

Σισσακι μου κατσε να αρχισω τη δουλεια και να σφιξουν οι κωλοι και θα σου πω εγω μετα καθαριοτητες...εχει να πεσει μποχαααααααααα #-o#-o#-o#-o

τι ωραια που μαγειρευεις με την κορη σου ρε!!!!!

Αργυρω περιμενουμε νεα απο το αυτοκινητακι σας!!!!

τονια σε ρωτησα κατι στη σελιδα 1-2.δες και απαντησε μου ρε :-*:-*:-*:-*

Ερη..δε ντρεπεσαι να μας μοστραρεις το τελειο εκμεκ;;; =p~=p~=p~=p~=p~=p~=p~

επανερχομαι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε καποια φαση την ακουω να μιλαει στο κινητο σε απταιστα ποντιακα..τοσο που θυμηθηκα τη σχορεμενη τη γιαγια μου...τρομερο λεγειν...

πιασαμε τη συζητηση και μου λεει σε καποια φαση- μπορει να μπει ο συζυγος μεσα;;;..της λεω πως ναι αμα το ζητησει συνηθως αφινουν για 2-3 λεπτα...ααα μου λεει δεν ξερει Ελληνικα...και της λεω απο που ειναι..και μου λεει φυσικοτατα Τουρκος ειναι :o:o:o:o:o

Εμεινα...λεω απο μεσα μου Ποντια να παρει Τουρκο πφφφφ...

περιμανα λοιπον να δω αυτον τον Τουρκο...και οταν τον ειδα..απαπαππα...ενα μικροκαμομενο αδυνατο παιδαρελι ηταν...και λεω αμα ηταν να παρει Τουρκο..ας επαιρνε τουλαχιστων καποιον με προδιαγραφες Εζελ!!!

Κουτσομπολα αλλα δε με νοιαζει.

Καλα μωρη ,αυτα σκεφτοσουνα πριν γεννησεις;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη μου ,ρε συ δεν εχεις απαγορευτικη ηλικια για εγκυμοσυνη.δηλαδη αν εσυ θες , με λιγη προσοχη δε θα εχεις κανενα προβλημα.

την υοθεσια πως τη σκεφτεστε;;;μωρου ή νηπιου;;;

γεια σου μητσακι μου!!!! :x:x:x συνεχιζονται οι λευκες νυχτες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα θα φτιαξω (καποια στιγμη δεν ξεπαγωσε ακομα ) μπιφτεκια με μοσχαρισιο κρεας ....για να δουμε αν φαει ...

παναγιωτα τι κανεις ?ποσα μπανια εκανες? ο Ν κανει μπανιο με μπρατσακια η σαμπρελα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ξεχασα να σας πω. Ο Νικολας κανει με μπρατσακια μονος του πια!!!! :D:D:D

Την 1η εβδομαδα εκανε μονο με μας αγκαλια,τη 2η του κραταγαμε τα χερακια και τωρα κανει μονος του.

Παπουτσακια του πηρα τα κροκς(τα βρηκα 10 ευρω) που τα φορας και μεσα και εξω απο το νερο ,στεγνωνουν αμεσως γιατι ειναι πλαστικα και ειναι παναλαφρα.

χθες μετα απο πολυ κοπο εκανε και ο μπεμπης μπανιο και δεν ηθελε να βγει!!!!!!ειχαν πολυ γελιο και τα 2 μαζι!!!!!

ποσα μπανια εκανες?

οχι πολλα φιλεναδα.και ειμαι κτασπρη εντελως!!! :?:?:?

σημερα αδιαθετησα κιολας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...