Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

τι να φαει βρε θου ? με τις φωτο ξεχασα να του βαλω κ πρωινο κ να μαγηρεψω :oops::oops::oops:

κατα τιε 11 ηρθε κ μου ειπαι "μαμα νερο" κ τοτε το καταλαβα ....ουτε γαλα δεν του ειχα δωσει :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Koritsia σας χαιρετω!Τα λεμε πεμπτη βραδυ!

Θουλακι μου εισαι καλα γλυκια μου? :x:x Ελπιζω να δω κ την αδερφουλα σου στη κρητη! :D

Τονακι στειλε πμ το τηλ σου!Που μενεις αληθεια?Ποσο μακρια ειναι η χερσονησος?Δεν ειναι πολυ μακρια απο αεροδρομιο...Αν ροχαλιζει ο Α να ερθω να μεινω σε σενα? :lol::lol::lol::P

Αφρο δεν το πιστευω!!!Ξεχασες να τον ταισεις κ αυτος ζητησε νερο??Αχ θα μας τρελανουν!!!Μαλλον χαλαρωσες αφου εφαγε κρεας χθες!!! :P ή προχθες ηταν?!

Χρυσα δε θα μας γραψεις για τον τοκετο σου?Δε θελεις? :oops: Η δεν προλαβαινεις?

Φευγω!Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια αν γνωρισεις τονια θα δεις κ αδεεφη μου..αυτες ειναι αφαλοκομενες που λενε :lol::lol::lol:

απο αεροδρομιο εσεις εχετε 30-40 λεπτα δρομο..η τονια εχει 10 σχεδον..εσυ με τη τονια στο μισαωρο κοντα θα ειστε..

α μενει ηρακλειο..παραπανω δε λεω... :P:P:P:P μεσω φορουμ εννοω 8-)8-)8-)8-)

καλα τα λεω τονιααααα :D:D:D:D:D:D

καλα να περασεις..εμεις θα ερθουμε στο παρτι πρωτα ο θεος :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγα μην του ταιζω και το πρωινο ....

ο μαλακας ο απο κατω μου τραγουδαει παλυ και με ξυπνησε Ο ΜΑΛΑΚΑΣ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ετσι μου ερχετε να παω να του χτυπαω τα κουδουνια το ΨΩΝΙΟ :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει τουλαχιστον ωραια φωνη? :P:P:P:P τι εννοεις τραγουδαει?

αχ σπαστικο ε/????

καλε ξεχασα να αναφερω τη γλυκεια μου παναγιωτα...τι κανετε καλε?τα φαγατε τα λεφτα σας? :lol::lol::lol::lol::lol:

τι εννοεις δε καθετε?εμενα εχει 3 μερες που ψιλοστεκεται καθιστος..φυσικα με βοηθεια μου γτ αλλιως παει σα ζελες..αλλα αν τοβαλω στα γονατα μου ειναι σουπερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια αν γνωρισεις τονια θα δεις κ αδεεφη μου..αυτες ειναι αφαλοκομενες που λενε :lol::lol::lol:

απο αεροδρομιο εσεις εχετε 30-40 λεπτα δρομο..η τονια εχει 10 σχεδον..εσυ με τη τονια στο μισαωρο κοντα θα ειστε..

α μενει ηρακλειο..παραπανω δε λεω... :P:P:P:P μεσω φορουμ εννοω 8-)8-)8-)8-)

καλα τα λεω τονιααααα :D:D:D:D:D:D

:lol::lol::lol::lol: Θουλακι αυτο το αφαλοκομενες απο το στομα μου το πηρες!!!!! :lol::lol::lol:

Εννοειται οτι θα γνωρισει και τη Σωσω!!!! ;)

Λοιπον οπως τα λεει το Θουλακι ειναι μονο λιγο πιο κοντα..δηλαδη γυρω στα 20' ειναι Ηρακλειο-Χερσονησος.. αν πηγαινεις βεβαια και λιγο γρηγορα! :P

Το αεροδρομιο απο το σπιτι μου ειναι ουτε 10' αν δεν εχει κινηση..

Εννοειται οτι εχω χωρο για φιλοξενια!!! :D μονο Αναστασι που μπορει να παθεις κανενα πολιτισμικο σοκ εδω μεσα...ειπαμε...Χαι Χιτλερ!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σου στελνω πμ τα τηλεφωνα! ;)

Θουλακι εσυ να κοιταξεις οχι ποτε θα ξαναρθεις για διακοπες,αλλα ΓΙΑ ΜΟΝΙΜΑ!!!! :YMHUG::YMHUG::x:x:-*:-*

Σισιω πεθανα στα γελια με το "πεταμενα λεφτα"!!!!!! :)):)):)):)) πετας κατι πετυχημενα κι εσυ βρε παιδι μου!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αφρο ξεχασα να σχολιασω πριν για το καμαρι σου το Κ και την εξυπναδα που εκανε.....ευτυχως που λειπει σε ταξιδι αλλιως δε θα το χε γλιτωσει το ΚΑΤ και με το δικιο σου!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασι σε ζηλευω..και εγω θελλω Κρητη....και εγω θελλω Τονια...καλα τη Γωγω την εχω γνωρησει αλλα θα ηθελα να καναμε περισσοτερη παρεα..η μικρη της ηταν κουκλι περισυ..φανταζομαι οτι μεγαλωσε!!!!

Για τη γεννα τι να σου πω...δεν εχω να πω πολλα..καλυτερα δηλαδη να μη το σκεφτομαι καθολου.

Θα μεινω μονο στο γεγονος οτι το μωρακι μου γεννηθηκε γερο δυνατο χωρις "παρατραγουδα".

Ειμαι απογοητευμενη, ειναι η πικρη αληθεια...γιατι με αυτο το μωρο τελειωσε μια περιοδος για μεα..και αρχιζει μια αλλη ζωη..αλλα παιδια δεν θα κανω...δεν αντεχω τριτη καισαρικη ουτε σωματικα ουτε κυριως ψυχολογικα και τωρα θελλω να αφοσιοθω στα δυο μου κουκλακια και ανυπομονω να ζησω τη ζωη μου...

Ειναι αυτο που λεμε ανοιγει ενα νεο κεφαλαιο για μενα.

Αυτη τη φορα ολα ηταν διαφορετικα...θα σας τα γραψω στην ομαδα γιατι αλλιως θα μακριγορισω πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα τσούπρες!!!

Σας παρακολουθώ, αλλά δεν προλαβαίνω να γράψω!!! Σούζα μ' έχει το μικρόβιο!!!! :shock::lol:

Κοιμηθήκαμε μισή ώρα αγκαλιά!!!! :ymparty: Ε ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ!!! =))

Μα τι παιδί... Να μη του γουστάρει ούτε το πιπίλισμα, μπας και ησυχάσει λίγο!!! :shock:

Και φυσικά τώρα την έχω αγκαλιά! :?

Θουλάκι μου, αντέχω, δεν έχω κι άλλη επιλογή!!! :roll: Με καταλαβαίνεις... :? Αυτό το βραδινό με τσακίζει κυρίως, γιατί μετά δεν έχω δυνάμεις ν' αντιμετωπίσω τη μέρα!!! Κατά την οποία, δεν μπορείς να την αφήσεις κάτω ΟΥΤΕ για 2 λεπτά!!! :shock::shock::shock: Αλλά κι αυτή η άτιμη η νύχτα ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ με τόσες διακοπές... :? Τι να γίνει... Θα μεγαλώσει, που θα πάει... Στο χέρι της είναι;;; :lol: Όπως τα λες, και τα δύο ίδια!!! Ή μάλλον... η 2η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ απ' την 1η!!! :shock::shock::shock:

Σταματάω, δεν μ' αρέσει να παραπονιέμαι!!! :oops: Την υγεία τους να έχουν μόνο!!! :roll: Συγχωρέστε με για τη γκρίνια, αλλά ξέρω ότι εσείς με καταλαβαίνετε!!! :x

Λενάκι... :x:x:x ΤΕΛΕΙΕΣ οι φωτογραφίες απ' το Παρίσι!!!! :D Το ΛΑΤΡΕΥΩ το Παρίσι, έχω πάει 2 φορές και θέλω να ξαναξανάπάω!!! :D

Αναστασί, καλές διακοπούλες!!! :D Βλέπω είσαι ενήμερη περί Κατερινάρας!!! Τα λόγια είναι περιττά! ;)

Αργυρούλα, το παγωτό μέσα, κι όμως, δεν λιώνει!!! Κι εγώ απορούσα συνεχώς... πως στο καλό το βάζει μέσα;;;; :shock::lol:

Σας κόλασα όλες, ε; :lol: Ήθελα να το μοιραστώ!!! :lol: Αυτή η κρέπα, ήταν εμπειρία!!! :@):)) Σας λέω δεν παίζεται η συγκεκριμένη κρεπερί!!!

Νατασούλι, κι εσύ καλά να περάσεις!!! :D Η δίαιτα δεν έχει αποδώσει, γιατί τη σταμάτησα!!! :oops: Κάθε μέρα λέω θα την ξαναξεκινήσω και κάθε μέρα λέω άστο από αύριο!!! :oops: Αλλά πρέπει!!! Ήθελα και την έμπειρη-πεινασμένη γνώμη σου!!! ;) Είμαι ακόμα μπερδεμένη μεταξύ της άποψης της μαίας και της άποψης της παιδιάτρου! :roll: Μάλλον πρέπει να τη δοκιμάσω όμως για ένα σεβαστό διάστημα, μήπως και φανεί... Εσύ τι τρως πουλάκι μου; Για πες μου λίγο να συγκρίνω! (δε ρωτώ τι ΔΕΝ τρως, είναι πιο πολλά!) :lol::?

Κι άλλη ήθελα να πω, αλλά τα ξεχνώ και μόλις χε@@@κε η φοράδα στ' αλώνι!!! :P Ψέμματα, το μικρόβιο χε@@@κε και πάω!!! :lol:

Σισσάκι, σ' έχω στο νου μου... :YMHUG::x Εύχομαι όλα να πάνε καλά και στο 2ο γύρο... ;) Και συμφωνώ με την Αναστασί, δεν μου φαίνεται σαν μια τρύπα στο νερό, βλέπω θετικά στοιχεία απ' τη χθεσινή κουβέντα... ;)

Εράκι, κι εγώ σε σκέφτομαι!!! :-* Και έφτιαξα τις frozen bananas σου!!! :mrgreen:

Σας φιλώ ΟΛΕΣ!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλάκι μου, κι εγώ θέλω πολύ να μάθω για τον τοκετό σου, αλλά μόνο αν δεν σου είναι δυσάρεστο να μας πεις!!!

Να μακρυγορήσεις όσο πολύ ή λίγο θέλεις!!! ;)

Μ' αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι, μ' αρέσει που θέλεις να απολαύσεις τη ζωή σου... ;)

Εμένα πάντως μου ακούγεται υπέροχη αυτή η νέα ζωή που λες, αυτό το νέο κεφάλαιο... Γιατί να είσαι στεναχωρημένη;;; Μόνο να χαμογελάς και ν' ατενίζεις με αισιοδοξία το μέλλον... :D (πως τα λέω η άτιμη!!!) :P:P

Υπό μία έννοια, μακάρι να μπορούσα να το πω κι εγώ αυτό... Όχι πως με πιέζει κανείς, αλλά ξέρω ότι -όσο περνάει απ' το χέρι μου- δεν θα σταματήσω εδώ κι αυτό, αυτή τη στιγμή, με ΤΟΣΟ ξενύχτι και ΤΟΣΗ κούραση, μου φαίνεται εφιαλτικό... :? Ο απόλυτος παραλογισμος, ε; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλι διακοπες κανονιζετε;;;;; και μαλιστα Κρητη;;;;Αναστασια, καλα να περασετε!!

Χρυσα , δε θελω να σε ακουω στενοχωρημενη..... Συγκεντρωσου στο πως θα ναι η ζωη σου απο δω και περα, κι απολαυσε τη οσο το δυνατον καλυτερα.

Και μην πιεις ενα ποτηρι γαλα μαγνησιας , γιατι σε βλεπω να σηκωνεσε απο ..... του χρονου :lol::lol: , μια κουταλια της σ. ειναι αρκετη!!!

Θα σας γραψω καποια στιγμη τα σωψυχα μου κι εγω στην ομαδα, αμα βγαλω ακρη πως λειτουργει :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσαφ τσουφφφ!! Επιβιβαζομαι και εγω και θελω μια κρυα σοκολατα μαυρη μαυρη! :lol:

Δεν ειναι γραφτο να σας γραψω σημερα..απο το πρωι γραφω και δεν με αφηνει ο σκατιαρης μου να ποσταρω! Εβαλα φωτο στη ομαδα χθες βραδυ. Μπορειτε να γελασετε ελευθερα με τα μαλλια μου! :lol: Δεν μου αρεσαν καθολου αλλα δεν βαριεσαι...Γερμανια ειμαι και δεν με ξερουν πολλοι :D

Σισσακι εκλεισε το ραντεβου για την Ντισνευλαντ!! Τα λεμε στην εισοδο σε 5 χρονια! :lol: Και εγω πολυ θετικη την διαβασα την χθεσινη σας κουβεντα. Ευχομαι να βγαλετε μια ακρη συντομα. Καλα οι Γαλλοι οπως τα ελεγες ναι. Μου θυμισαν λιγο τους Ελληνες στην κουτοπονηρια τους, στην οδηγηση και στην συμπεριφορα τους(σκαλιουν την μυτη-αυτια δημοσια) :ymsick:

Συμπεθερα για σενα καθομουν 12:30 η ωρα τη νυχτα και περνουσα φωτο! :D Τι κανει το Ανδριανακι μου? Βηχει ακομα?

Αναστασια καλα να περασετε στην Κρητη! Τι Θασο και κουραφεξαλα! :P Κρητη και παλι Κρητη! Να μου φιλησεις την συμπεθερα και τα παιδια!

Χρυσα πολυ χαιρομαι που σκεφτεσαι ετσι αλλα δεν καταλαβαινω γιατι στεναχωριεσαι :roll: Ψηλα το κεφαλι και προχωρα με δυναμη και αποφασιστικοτητα. :YMHUG::x

Θου τι κεικ εκανες? Θελω συνταγη για τυροψωμο. Δεν εχω κανει ποτε και μαρεσει τοσο πολυ!

Δεν θυμαμαι αλλα..θα επανελθω μετα. Παω να φαω παγωτο! :D:x:x:x:YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ακομα δεν καταλαβα τι ειναι αυτο το γαλα ...και απο που το αγοραζεις :roll:

αχ εχει πολυ ζεστη σημερα ...δε εκανα ποδηλατο .

ο μικρος ακομα ειναι στα καλα του χαμογελαει ...και ας πλησιαζει 8 το απογευμα ,ο Μ απο την μια τον χαιδευει και τον "παιζει" απο την αλλη δεν θελει να τον ακουμπαει ο μικρος :shock: ....τι να πεις ....παντως ειναι πολυ καλος ,οταν κλαιει το μικρο και δεν μπορω να παω του λεω να παει να τον χαιδεψει και παει τον χαιδευει και του λεει λογακια απο γλυκα "μη νινι μη κλαις" μεχρι αυστηρα "σσσσ ησυχια αμαν " :lol::lol::lol::lol::lol:

κρητη δεν εχω παει ποτε ....να πω την αληθεια δεν καιγομουν ποτε για κρητη ....τονια μην με σκοτωσεις :mrgreen::mrgreen::mrgreen: για σενα θα ερχομουνα :D:D:D:D

ουτε η Θασος μου αρεσει :oops::oops::oops::oops::oops:

αλλα για κερκυρα πεταω !!!!ειμαι των επτανησων εγω :D α! και καβαλα πηλιο μην ξεχασω

μακαρι να πανε ολα καλα και μπορει να σας πω και εγω κατι ευχαριστο ....για μενα ευχαριστο :D

μιτσακι μου ....σκευτεσε να παρεις το επιδομα πολυτεκνων ? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας τα εγραψα..οχι πολυ αναλυτικα..αλλα σας τα εγραψα.

Καποια στιγμη θα τη δω ντιβανι ψυχολογου- αλλα Γιαλομ- και θα σας πω και αλλα...ειδικα τις πρωτες μερες ημουν πολυ χαλια...ευτυχως συνηλθα..αμα μου περασει και ο πονος στον πισινο..θα ειμαι τελεια πιστευω..

'Εγω παλη Κρητη πηγαινω ανετα καθε χρονο...Στα Χανια στη Βιεννη και στο Μοναχο και στη Πραγα μπορω να ζησω για παντα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκληρό και για μένα!

Cheers! [smilie=occasion14.gif] Αυτοι κρατάνε μπύρα αλλά δεν πειράζει.. :lol:

οι διακοπές συνεχίζονται.... φαντάζομαι οτι αναφέρεσαι σε διακοπές ρευματος Σισσάκι! :lol:

Αναστασία μπράβο που θα πάτε Κρήτη τέλεια!

Γελάω με το Νενάκι που δεν μπορει να κάνει το ενα ή το άλλο! Σιγά σιγά όλα θα γινουν Νένη!

Για δευτερο δεν παω λόγω ηλικίας τα είπαμε αυτά. Εχουμε αρχισει και συχητάμε για υοθεσία. Προς το παρον ανώριμες σκέψεις αλλά πολύ πιθανον να ωριμάσουν δεν ξέρω θα δούμε.. Απο του χρονου αυτο αν κάνουμε κινηση.

Λενάκι εμένα μου άρεσαν τα μαλάκια αλλά μην τρελαινεσαι θα μακρύνουν σε χρόνο dt.

Νατάσα στείλε ρε καμια καλή συνταγή, και εσεις όλες ρε αχαίρευτες στείλτε καμια ωραία διαφορετική εύκολη, νόστιμη και εντυπωσιακή πολλά ζητάω??? :lol::lol::lol:

Εγώ που σας αγαπώ, σας κερνάω το εκμεκ που εφτιαξα χτες

ekmek_kantaifi_1.JPG[/attachment:2hmf35ed]

Βενάκι, Χρυσουλάκι, Τονάκι, Μητσάκι μου, Παναγιωτάκι, Αφροδιτάκι, Θουλάκι, και σε όσες ξέχασα

τα σιροπιαστά μου φιλάκια!

post-4408-13873937499781_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα! 2 φορες σημερα ουαουυυυυυυυυ!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

αναστασια θελω πολυ να ερθω! :D που θα γινουνε? ελπιζω μονο να μπορεσω(τροπο βασικα...εισαι και μακρυα μαρη!!!!) :lol::lol: παλι η λενα θα με φορτωθουνε μαλλον..εκτος και εαν ερθει ο κωστας που μου κανε νερα τωρα τελευταια με τις συναντησεις..τον ματιαξες καλε τοτε ππυ σου εκανε εντυπωση που ερχονται οι αντρες στα παρτυ και δεν ηρθε ξανα πουθενα :twisted::twisted::twisted::lol::lol:

ερη μου τι καλα υιοθεσια!!!! ενα μαυρακι με τα χειλακια τα φουσκωτα και τα μαλακια τα φουντωτα και γουτσου γουτσου θελω!!! :lol: ! :D:D νομιζω ειναι το πιο ευγενικο πραγμα η υιοθεσια..νομιζω ειναι πιο ευκολο να αγαπησεςι το δικο σου παιδι αλλα ενα "ξενο" θελει πραγματικα μεγαλη καρδια...

αγαπω πολυ τους γονεις που μαθαινω πως εχουνε υιθετησει...με συγκινει βρε παιδι μου!!! :x

θα ηθελα πολυ να δωσω μια καλη ζωη σε ενα παιδακι που θα μεγαλωνε αλλιως σε ιδρυμα :(:(:(

λοιπον κανω εδω και 2 μερες αυτο το συστημα και εχω ξανανιωσει...

αχαιρευτες και απογραμματιστες φιλεναδες καντε το και θα με θυμηθειτε :lol::lol:

http://www.noikokyra.gr/index.php?optio ... &Itemid=16

αυτο κανω σε ολα τα δωματια κυλιομενα...

π.χ. εχθες εκαν το γραφειο & καθιστικο(κουζινα ενοειται)..σημερα ειναι κουκλια και εκανα κρεβατοκαμαρα..αυριο θα κανω παιδικο...και νιωθω πιο ξεκουραστη... :D

ποτε θα παμε για καφεδακι?? :D

λενακι τελεια στο παρισι ε???? :):):):)

τυροψωμο τελειοοοοοοοοοοο της ερης αυτο!

http://eri-captaincook.blogspot.com/201 ... st_20.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη καλα καλε ξεχασες να ταισεις τον μανωλακη??????? :lol::lol::lol::lol:

φανταζομαι σε τι κατασταση θα ησουνα..τοσες μερες παιδευεσαι να τον ταισεις και για να τον ξεχασες....το μινι εγκεφαλικο πιστευω το επαθες με τις φωτο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τι καλα και που προσεχει τον μικρο!!! :x:x

θυμαστε που ειχα ρωτησει για το ποτε γυρναει το μωρο που δεν γυρνουσε της νονας μας?????

ε γυρισε τελικα και οοοοχι μονο γυρισε ειναι και χαμηλα και με τελεια μετωπικη θεση ετοιμη για εξοδο!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D αχ ποτε θα παω να της παρω την φουφουλιτσα??????????

πως και πως την περιμενω την κοπελα μας!! ολες αγορια κανουμε!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Βενάκι δεν δουλεύει το λινκ της νοικοκυράς, που το θυμήθηκες αυτο το site καλέ εμπαινα παλιά σαν τρελή χαχαχαχαχα!

Ελα ελα πες σε ποια κατηγορία ειναι η πες τίτλο γιατι δεν δουλεύει το λινκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασχετο, εχετε καμια μαμά που να εχει μπλογκ και μου εχει διαφύγει.. Δηλαδή ξέρω έχει η Φραν, έχει η Σαυρογιώτα, καμιά άλλη? τις βάζω στο μπλογκ μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη ειναι εκει που λεει καθαριοτητα..το google μου το εβγαλε οταν εψαχνα για οργανωση :lol::lol:

μιλαμε ερη σωτηρια...

και ναι σημερα μπορει να ερθει ανθρωπος ακαλεστος!!! :lol::lol::lol: θα του ανοιξω!! :lol::lol::lol:

καλο βραδυ παω να δω ταινια...

ασχετο..βλεπω κατι αγωνες bowling και σκεφτομαι ποοοοσο μου εχει λειψει..και πως μπορει λογω του οτι σταματησα το χομπι μου να εχω τοσα ξεσπασματα και νευρα.. :?:?:(

μηπως να το ξαναρχισω? :? αλλα ρε γμτ πολλα λευτα θελει..μονο καθε δευτερα π.χ. στους αγωνες του συλλογου θελεις 20ε συμμετοχη+κατι να πιεις...μετα προκυπτει και κανενας καφες..κανενας παιδοτοπος.. κανενας αγωνας ομοσπονδιας που παει 40ε η συμμετοχη..+καμια προπονηση της εβδομαδας 10ε..δεν υπαρχει πλεον τετοια πολυτελεια...τι να κανω ρε γμτ??????????

μετα αλλους κοροιδευα..παντρευομαστε και μουχλιαζουμε αλλα τελικα και καταλαβα τον λογο..τα λεφτα μου μεσα, παντα το οικονομικο μπροστα!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Βενι με δουλεύεις?? χαχαχαχαχα

Συγκεντρωθείτε σε ένα ρυθμό για να μπορέσετε να τελειώσετε τη δουλειά συντομότερα. Κατεβάστε το τηλέφωνο, κλείστε την τηλεόραση, όσο για τα παιδιά, καλό είναι να τα στείλετε στον κινηματογράφο, θα τελειώσετε πολύ πιο γρήγορα αν κάνετε τη δουλειά σας απερίσπαστη και χωρίς άλλα πράγματα να μπλέκουν στα πόδια σας. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε συ τι τιτλο έχει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

ρε παιδια εχει κανα μηνα που εδωσα στο μικρο να γλυψει καρπουζι..εμεινε ανεκφραστο..κατα καιρους δινω αλλα τιποτα..

δινω σημερα κ πεινουσε κιολας κ να πιανει το χερι μου που ειχα το πιρουνι κ να το φερνει στο στομα του..κ δωστου να γλυφει..πεθανα στο γελιο..κ οταν του το πηρα κλααααααμαααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ο θοδωρης ουτε να το φτυσει αντιστοιχα οταν ηταν μικρουλης 8-)

καλε τονια η αναστασια εχει γνωρισει τη σωσωκα μου :D:D:D

λενακι ουτε προσεξα μαλλι :oops::oops: εκανα κεικ πορτοκαλιου..κ τυροψωμο αυτο

http://www.sintagespareas.gr/sintages/t ... stimo.html

κ εβαλα κ ελιες..τη επομενη φορα θα κανω της ερης.. ;););)

σας φιλω ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...