Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδάκια Μαϊου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009+τα αδερφάκια τους Νο8!


Recommended Posts

Εγω ειμαι απο αλλο ανεκδοτο........ :lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΑ ΚΥΡΑ ΦΑΝΗ, ΓΕΛΑ ΤΩΡΑ, ΘΑ ΡΘΕΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ, ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ... :lol::lol::lol:

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΕ ΑΛΛΑ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΓΙΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΕΣ ΚΑΙ ΨΕΥΔΟΚΥΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΥΨΗΛΕΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΜΒΡΥΟ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΣΑΚΟΣ, ΤΑ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ.... ΣΤΙΣ ΠΟΣΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΑΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ? ΤΑ ΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΟΛΑ ΜΙΛΑΜΕ :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σουσου μου εγω σε σκεφτομουνα ειλικρινα αλλο που δεν εγραψα..συγχαρητηρια καλη μου ολα καλα να πανε με ενα γερο μωρακι...γυρω στις 7-8 εβδομαδες πας για να ακουσεις κ καρδουλα

φανη μου εσυ εμεινες η εχουμε κι αλλες?

χαρουλα μου δεν το πηρα κατι παιζει με της μαμας μου το γραμματοκιβωτιο

σημερα ψοφησα ολη τη μερα στο ποδι και καθλου δεν ξεκουραστηκα για μεσημερι για πειτε δωρα για τα παιδακια σας ο αντρας μου θελει να του παρουμε αυτο

ww.koukou.gr/default.asp?pid=3&la=1&itmID=421

κατι τετοι να δουμε εγω ειμαι στο θρανιακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως χαιρομαι που ολες μεχρι στιγμης εμειναν χωρις ιδιατερη προσπαθεια κ αν εξαιρεσουμε τη κατερινα ολες παλι καλοκαιρινα μωρακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στεφανια... Ακομη γελαω γιατι δεν εχω βαλει μπρος την μηχανη... :lol::lol::lol:

Οταν προσπαθουσα 4 μηνες να "πιασω" την μικρη.. ειχα τις μαυρες μου....Κλαααααμμα ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ!

Τελος παντων..Πεταω χαρταετο ακομα.. Τωρα που το "μαλεταω" το θεμα :lol: .. λεω να κλεισω τα 30 και μετα να το ξανασκεφτω.. Παιδι ειμαι ακομα...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ασε που εχει και τους φοβους της η μικρη "δεν εχεις νινακι στην κοιλιτσα μαμα"... :o

Οοοοοοοοοοοοοοοχι παιδι μου της λεω!! Μονο εσενα εχω!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Στεφανια τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα; :P με το καλο κοπελα μου να προσεχεις...τελικα ειχα δικιο μου φαινεται που ελεγα πετα εκεινα τα τεστ ωοριξιας...ειδες που ηρθε το σπορακι σου.... ;) νομιζω κλεινωντας 6 εβδομαδα ακους καρδουλα.... :)

Ιφι δεν πειραζει που η νεραιδα μου ειναι χειμωνιατικη,καθε αλλο..... :)

Φανη αντε λιγες μεινατε οι αγκαστρωτες που λεει κ η Ζαιρα.......δεν ειναι τιποτε καλε μη φοβαστε χιχι :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο στεφανια-ελα γρηγορα στην ομάδα μας και θα την μετατρέψουμε σε καλοκαιρινά μωράκια-μπραβο!

εγω 6 και 0 ειδα την κουκιδίτσα μου να χτυπαει

Με ξεχασατε εγω ειμαι η επόμενη που θα δει το φύλο όχι η στεφανία-ας πα΄ρω εγω το κορίτσι και η στεφανία το αγόρι-εντάξει? ;) 13 Δεκεμβριου εχω αυχενική

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοιετε κατερινα μου ας ειναι τοξοτινα πλακα μου κανεις?δυναμικη ουαουυυυυυυυυυυυυυ....

ναι χαρουλα μου εσυ θα παρεις την κορη και η σουσου τον γιο δεν θα μας χαλασετε τη σειρα ετσι?

επισης σουσου εγω δεν διαβαζα σε καμια εγκυμοσυνη μου στεναχωρα πραγματα οποτε και εσυ κλεισε αυτια ματια και να το χαρεις..ο αντρας σου τι ειπε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλα παρελαβα το κεφιρ!!!!

Θα κατσω να το φτιαξω το ΣΚ

Διλαδη για πες..θα στραγγιξω το βαζακι, αυτο που εμεινε θα το βαλω σε αλλο βαζω και θα συμπληροσω με γαλα;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπέροχαααααααααααααααααααααα νέα

μια καλημερα μπήκα να πω....

μ'αρεσετε...έτσι να πληθαίνουμε τη "γειτονιά" μας.

άλλες γεννάνε, αλλες μένουν εγκυες.......

Φανηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη :roll::roll::roll::roll:

θα σχολιάσω το μεσημέρι.....γιατί νιαουρίζει το μωρό μου.....

αααααααααααχχχχχχχχχχχχχ θέλω και γω!!!!!!!!!!!!ξανά και ξανά και ξανά...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλα ε!

Ντροπη!!!

Χρονια πολλα στην ετοιμογεννη!!!!!!!

Κατερινακι μου να εισαι γερη αγαπη μου!

Να χαιρεσαι την ομορφη οικογενεια σου και με το καλο να παρεις στην αγκαλια σου την νεραιδουλα σου σε λιγες μερες..!

Ο θεος να σας εχει καλα..

Ζαιαρακι μου....... :D:D:D

Ποσο μ΄αρεσει να μου τα "χωνεις"... :D:D

Πες... πες .. πες ......

Μπορει να παρω μπρος στο τελος...... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααα!!!!!

Τι διαβαζω :D:D:D ??????!!!!!!!

Στεφανια μου ,γλυκο μου κοριτσακι συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!Με το καλο!!!!Τελεια τελεια τελεια!!!!Ειδες που αγχωνοσουν??Ολα ερχονται στην ωρα τους!!Αλλα please σταματα να διαβαζεις ιστοριες κ θεματα εδω κ εκει κ επηρρεαζεσαι [-x !!!Να εισαι χαλαρηκ θετικη!!

Μα τι γουρλιδικο ποστακι :lol: ??

Καντε μου μια επαληθευση...4 εγκυουλες σωστα??Κατερινα,Χαρουλα,Καρολ ,Στεφανια?

Πολυ χαιρομαι βρε κοριτσια!!!!

Πιο πολυ απο τη Ζαιρα ομως αποκλειεται :lol::lol: !!!Θα τριβει τα χερια της απο τη χαρα της :lol::-* !!

Οι υπολοιπες καλα???Λιγο που σας κοιταξα ολα καλα μου φανηκαν!

Α!!Κατερινακι χρονια πολλα με υγεια κ απο δω!!!Τα καλυτερα σου ευχομαι!!!!Με το καλο η μικρουλα :):):) !!!!!!

Εγω καλα εχω ακομα κατι τρεχαματα κ δουλειτσες αλλα ενταξει,πιο χαλαρα!Βασικα πολυ ορεξη δεν εχω ακομα γι'αυτο κ δε πολυμπαινω κιολας...δε θελω να σας σκοτιζω :x !!Που θα παει θα φτιαξει η ρημαδα η διαθεση :lol: !

Σημερα λεω να στολισω το δεντρο...μονο που το σκεφτομαι με πιανει πονκεφαλος...κατεβα στο υπογειο,ψαξε βρες το,συναρμολογησε,βαλε τα λαμπακια,βαλε τις μπαλες,σκουπισε το χαμο... :(( !!Ουφ τεσπα!Λεω να παω τη μικρη στη μαμα μου να το κανω με ησυχια γιατι με τη σοσουραδα εδω αδυνατο!Θα κρατησω λιγα στολιδια να τα κρεμασει εκεινη αυριο ;) !

Αυριο...ουφ παλι..γιορταζω κ δε θελω να κανω τιποτα!Γιατι δε το καταλαβαινει κανεις?Εκανα μεγαλο νταβαντουρι στα γενεθλια της μικρης κ του Αλεξη,στη γιορτη μου δε θελω πανηγυρια!Ησυχα πραγματα,αν θελει να ερθει καποιος ,ευχαριστως!!!Να τον κερασω γλυκακι,να κατσουμε ,να τα πουμε,να πιουμε τιποτα!Αλλα δε θελω να καλεσω εγω κοσμο ουτε να κανω τραπεζια κ τα σχετικα!

Αχ παλι σας ζαλιζω!!!!

Τεσπα κατα τ'αλλα καλα :lol::lol: !!!

Η μικρη μιαααααα χαρα!!!Εχει παθει τρελλο κολλημα με τον Scooby Doo!!!Κολλημα οχι αστεια!!Πρεπει να τη δειτε τι κραυγες ενθουσιασμου βγαζει οταν ξεκιναει!!Δε θελει κανενα αλλο παιδικο!

Α!Πλενουμε πια τα δοντια κ με οδοντοκρεμα!!Αλλος ενθουσιασμος εκει!!!Ανυπομονει να τα πλυνουμε για να φτυσει το νερο!Πολυ γελιο!!

Σας φιλω ολες μια μια :-* !!!Παω να ψησω τις μπριζολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελλιτσα οι 2 μας μειναμε αγκαστρωτες...

Και το Ντινακι μας το Δραμινό που μας ξεχασε...... :D:D:D:D

Εγω σιγουρα δε θα ειμαι η επομενη.. Μαλλον καποια αλλη θα κανει την εκπληξη.. :D

Θα στολισεις ε?

Εγω το αλλο Σ/Κ.. μα ποοοοοσες μερες να τα κρατησουμε.. θα αμς φαει η σκονη.. :evil:

Χθες ο Β εφερε (τι θελει και ξοδευει σε μπουρδες.. :evil: ) ενα ελαφακι για το μπαλκονι που γυριζει μια απο δω και μια απο κει το κεφαλι του.

Περσι ειχαμε αγορασει 60 ευρω ενα ελαφι με ελκηθρο.. (αυτα με τη φωτοροη)

Θελαμε και δευτερο τωρα? Με τσατισε γιατι ακομη δε μου ειπε ποσο το πηρε.. :evil::evil:

Τελος παντων....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα τι γουρλιδικο ποστακι :lol: ??

Καντε μου μια επαληθευση...4 εγκυουλες σωστα??Κατερινα,Χαρουλα,Καρολ ,Στεφανια?

Πολυ χαιρομαι βρε κοριτσια!!!!

Πιο πολυ απο τη Ζαιρα ομως αποκλειεται :lol: :lol: !!!Θα τριβει τα χερια της απο τη χαρα της :lol::-* !!

κάτι ήξερα εγω που εβαζα.....θα ας βάλω όλες στο λούκι.....καμιά σας δε θα ξεφύγει....το μεγάλο μου σοίχημα δε χρειάζεται να επαναλάβω ότι είναι η Φανή [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] ....έτσι επειδή μου κολλάει. ;);););) ...εκεί θα κάνω πάρτυ...πολύ θα χαρώ όταν ένα σπερματοζωαριάκι του άντρα της έστω και τυχαία θα πάει να συναντήσει το αυγουλάκι της..... χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα..και ναι θα τρίβω τα χέρια μου για όλες σας...και μην ξεχνάτε είμαστε ακόμα στα μισά του ποστ...οπότε (δεν) έχετε χρόνο ακόμα....γιατί

και ναι θέλω και άλλο και πολύ θα παρακαλέσω, όχι ακόμα Ιφη αλλά σε κανα χρόνο από τώρα....και πολύ θα παρακακλέσω όταν η μπίλια θα είναι στο κορίτσι...

Κατερινάκι χρόνια σου πολλά...μια γερή γέννα και ένα υγιές μωράκι...

Στεφανια τι βλακείες είναι αυτές που κάθεσε και διαβάζεις..... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: γερή - τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα υιές μωράκι...ααααααα και η μπίλια σε εσένα μάλλον πέφτει αγοράκι....η χαρούλα θα μας ανακοινώσει πρώτη....

τι άλλα???? πήγαμε παιδίατρο χτες....μισό κιλό πήρε ο μπέμπης...αλλά είναι μια χαρά...ανέβηκε μια καμπύλη...ο Στρατής σε αυτη την ηλικία ήταν 10 κιλά #-o#-o#-o#-o....

και μόλις μπήκαμε μέσα στην παιδιάτρο ήταν δύο μωράκια και περιμενανε με τις μαμαδες τους...και λέει ο Στρατής "γειά σας να σας ζήσει" κλαίγαμε από τα γελια με τη μάνα μου.....περττό να σας πω ότι χει γινει σλόγκαν....όλη μερα τον "δουλευουμε" ....μεγάλη καρικατούρα ο γιος μου.....η μία ατακα μετα την αλλη....μας εχει τρελάνει....δεν ξέρω πόσες ώρες πρέπει να γράφω...

και φυσικά από κοντα ερχετε και ο μικρός.....σαν τα μουτρα του θα τον κάνει ο μεγαλος....μεγάλο σιγοντο

σας αφηνω.....φιλια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ,

ΑΚΕΦΙΕΣ ΣΗΜΕΡΑ.... :( Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΗ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ, 70 ΜΟΝΑΔΕΣ... ΑΠ' ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΣ ΥΠΟΨΗ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ 40-300. ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΙΟ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΑ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΜΟΥ....

ΠΗΡΑ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. :cry:

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑ ΒΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ :oops:

ΧΑΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΠΡΟΣΦΑΤΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ, ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ....

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑ, ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΕΡΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"γειά σας να σας ζήσει" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γεια σου ρε Στρατη με τα ωραια σου........ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πολλες ατακες αυτη η ηλικια οντως...... :lol::lol::lol:

Ειμαστε στην φαση του "γιατι" :evil: και ωρες ωρες δεν αντεχω να απανταω.. ειλικρινα..

Μια μερα της ειπα "γιατι ετσι".. και μου λεει "γιατι, γιατι ετσι"......?? :shock::o:o:o:o

Ερωτηση πριν 5 λεπτα..

Ειναι στην τουαλετα και με φωναζει..

"Τι εχω μεσα στο παπι μου μαμα"..? :shock::shock::shock::shock::shock:

Κοριτσι μου τι εχεις? Παπι.. :lol: ... προσπαθουσε να δει τι εχει μεσα.. αν ειναι δυνατον... :lol:

Τι να της απαντησω μου λετε...????? :?::?::?::?::?::?::?::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια..

συμπεθερουλα μουυυυυυυυυυυυυυυ χιλιοχρονη κοριτσαρα μου και με το καλο να ερθει στον κοσμο η μπεμπουλα σου...να σαι παντα γερη και να καμαρωνεις τα παιδακια σου!!!!!!!!!!!!!!οτι μα οοοοτι επιθυμεις ευχη μου...

μακια σε ολες...σορυ αλλα ειμαι ακομη κρυωμενο με βηχα :( και η διαθεσηειναι χαλια..μην σας ζαλιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα περαστικα καρολινα μου

καταρχην χρονια πολλα κατρεινα μου με το καλο να εχεις τη μπουμπου σου......

σουσου μου μην αγχωνεσαι δεν ξερεις ποτε εγινε η συλληψη μπορει τελευταιες μερες ειχες ποτε παλινδρομη κυηση κ αγχωνεσαι?

στελλα χρονια πολλα γι αυριο οτι επιθυμεις....

ντινα μου μεχρι να γεννησουν ολες του ποστ κ η φανη θα αρχισουν τα 3 μωρακια...ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφι γιατι...........??????????????????

Θελεις να παρεις σειρα και για τριτο.......??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αμα περιμενετε εμενααααααα............ Ουουυυυυυυυ...... Ζητω και καηκαμε.... :lol::lol::lol:

Καρολ περαστικα σου αγαπη μου.. και χρονια πολλα για χθες... Ειχες τα γενεθλιακια σου.... :D

σε ξεχασα.. :oops::oops::oops::oops:

Στελλιτσα.. Χρονια πολλα και σε σενα!! Περασμενες 12.. μπορω να σου ευχηθω!!

Με ...... ΕΝΑΝ ΓΙΟ!!!!!!!!!!!!!! Καλα γκαστρωματα........!!! Και του χρονου να εισαι γερη!

Η Α ακομη χοροπηδαει.. το κεφαλι μου ειναι καζανι.. Μα δεν κοιμαται με τιποτα αυτο το παιδι... Λες και εχει τσιπακι.. Πριν τις 12 μιση με 1 ΠΟΤΕ....!! :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΒΡΕ ΦΑΝΗ ΤΩΡΑ(12:25) ΑΚΟΜΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΩ ΠΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ :shock:

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΟΧΙ, ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΑΥΤΟ.

ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ, Ο, ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στεφανια...... βγαλε τις κακες σκεψεις απ' το μυαλουδακι σου μη στα "χωσω" τωρα ε!! :P:P

Οοοοοοολα θα πανε καλα... Ειναι περιεργα στην αρχη.. δε τα ξερεις?

Λες και δε τα' χεις ξαναπερασει... Ααααααααααα!! :D:D

Εγω δεν εχω εμπειρια χοριακης.. Δεν ειχα κανει ουτε μια.. Κατευθειαν στο γιατρο για υπερηχο μετα το θετικο τεστ εγκυμοσυνης απο το φαρμακειο... :?:?

Κοιμηθηκε το καμαρι μου!!

12:40 ...!!! Νωρις νωρις...!! :lol:

Σας αφηνω κι εγω σιγα σιγα...

Καληνυχτα!

Πολλα πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα κοριτσια θα σας μαλωσω τοσο αργα κοιμουνται τα καμαρια σας?εμεις 10,30 στο κρεββατι...μετα ξεκιναει ο αγωνας μου με τη μικρη κοιμηθηκε 12,30 οποτε μετα τις 12,30 εχω ελευθερο χρονο χεχεχεχεχ...

σουσου μου χαλαρωσε να σου για μενα στο πρωτο που εκανα η συλλησψη εγινε περιπου την 11-12 μερα του κυκλου 28-30 κυκλος την 3 μερα καθυστερησης ειχα 1160μοναδες...δηλ 15μερες εμβρυακι και τοσες μοναδες κατι τετοιες βλακεις μου ειπε και εμενα οτι ειναι ψιλοχαμηλη και να κανω επανληπτικη ο μικροβιολογος αλλα ηθελε μου φαινεται το 50η 60αρη?δεν κανει αλλος χωριακη εδω σε μια μερα....και πηγα μετα απο κανα 3 μερες στο γυναικολογο ειδα κουκιδα και μονο αυτο και μετα απο 15 μερες ξαναπηγα καρδουλα τωρα αυτη τη φορα εκανα τεστχωρις καθυστερηση μιας και το ειχα καταλαβει απο νωρις και πηγ μονη μου στις 7με 8 εβδομαδες και ακουσα και καρδουλα.μην σκας...ολες εχουμε το φοβο για τα διαφορα.....

φανη μου μιας και η ντινα ειπε σε κανα χρονο ειπα αν μεινεις γεκυος συντομα θα σε προλαβει αν παλι το παρεις αποφαση μετα απο 3 χρονια ισως παρω και εγω αποφαση για 3 αφου δεν ειμαι κατα του 3 αλλα οχι τοσο κοντα κολασηη και αν βεβαια αντεχουν τα οικονομικα μην ξεχνιομαστε....

να σου πω και το αλλο και στη ντινα και στη φανη εσυ που λες οχι οχι τωρα θα μας φανεερωσεις απο το πουθενα τσουπ εγκυμοσυν αυτες που λενε οχι οχι αυτες την πατανε μια φιλη μου γεννησεπριν ενα χρονο ειχε δυσκολη εγκυμοσυνη-γεννα ειχε διδυμα εχασε το ενα πολυ νωρις στο αλλο εμεινε αρκετα ξαπλα εμετουςπ πιεση σαχαρο μεχρι και στο τελος δεν μεγαλωνε οσο επρεπε γεννησε μολις μπηκε στο μηνα της με καισαρικη 1900γρ θερμοκοιτιδα κανα20μερο κ τι δεν τραβηξαν πριν φυγω για τη βαφτιση της γεωργιας την ευχηθηκα αντε με ενα παιδακι ακομα(ηρθαν να δουν τη μικρη)μου λενε οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μετα απο αυτη την δυσκοη εμπειρια θα το αργησω να ηρεμησω λιγο και ψυχολογικα και λογο της μικρης της δυσκολο παιδι μετα απο 1,5μηνα που γυρισα μαθαινω οτι ,ολις μαθαν οτι ειναι εγκυος σοκ Ε? της λεω ελεγες οχι αποκλειεται και να που εγινε....

αυτα αχ χαιρομαι κατρεινα μου σε λιγες μερες στη παρεα μας θα εχουμε τη μπουμπου σου ευχομαι περα απο το γερη και ησυχη να ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας Στελλα μου χρονια πολλα πολυχρονη,να εχεις μια ομορφη μερα με την οικογενοια σου.. :x

Στεφανια μη βαζεις κακες σκεψεις με το μυαλο σου...κ εγω στο μικρο με χαμηλη χοριακη ειχα ξεκινησει αλλα στη πορεια ολα καλα.... ;):) θα μου πεις ολες αυτο κανουμε διαφορες σκεψεις,κ ανχονομαστε χωρις λογο......

Φανη καλα μ αρεσει τοσο πολυ που σου κολαει η Ντινα που πραγματικα το διασκεδαζω :lol: θα μας κανεις την εκπληξη εσυ οταν δε θα το περιμενουμε....... ;)

Καρολινακι μου ακομη αρωστουλα εισαι; μακια πολλα :x:x

κοριτσια να σας πω αυτη τη φορα νιωθω τη μπουμπου πιο χαμηλα,αφου καθομαι κ νομιζω πως η κοιλια ακουμπαει στους γοφους μου....οχι οτι πηρα κ πολλα κιλα 10 μεχρι τωρα αλλα νιωθω διαφορετικα...κ κουραζομαι δε μπορω ορθια για πολυ ωρα......το σπιτι δε το στολισα ακομη τεταρτη λεω να με βοηθησει ο αντρας μου κ μετα να φυγω,γιατι γυρνοντας εχοντας την μπουμπου να κλαιει κ τον μικρο να μη καθεται καθολου που να προλαβω να στολισω.....ααα λαμπακια δε βαζω μεσα μονο στο μπαλκονι,γιατι φοβαμαι μηπως ο μικρος τραβηξει τα καλωδια κ παθει τπτ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...