Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν6


Recommended Posts

Καλημεεερααα πως ειστε σημεραααα...εγω γενικα τα πρωινα ειμαι τοοοσο καλα..οσο περναει η ωρα και εχει ολο και πιο πολυ ζεστη γινομαι ολο και πιο χαλια και αισθανομαι ολο και πιο βαρια...πωπωωω...Αχ αυτα τα βαψιματαααα...αχ....δεν τα θελω καθολου...σαν ψεματα μου φαινεται πως τελειωσαμε...νομιζα οτι ποτε δεν θα μαζευτει το σπιτι τα εβλεπα τα πραγματα στο σαλονι και ελεγα με τιποτα...μου πηρε μια βδομαδα να τα καταφερω...ΑνναΜαρια και εμενα που ειναι η δουλεια μου δεν μου αρεσει καθολου το γυμναστηριο..το βαριεμαι...δεν περναει η ωρα...εγω κανω στο σπιτι γιογκα και περπατημα στην παραλια μαλιστα περισυ πηγαινα με τον Χριστοφορο και τον εβαζα στο καροτσι για να εχω αντισταση και να κανω καλυτερη γυμναστικη...γρηγορο περπατημα ετσι..οχι ενα βημα τωρα και ενα μετα...χιχιχ..το εχω δει και αυτο...και στη μεση της διαδρομης ξεκουραση και τσιγαρο...χαχαχαχα....και κανα σαντουιτς...ελεος...οσο για αυτες στην τηλεοραση...κανουνε καισαρικη και επι τοπου λιποαναροφηση και εχουν μαγειρες και τετοια και τις βλεπεις βγαινουν απο το νοσοκομειο στυλακια...την πρωτη φορα επαθα σοκ..νομιζα θα γεννησω και θα ειμαι οπως πριν...ελα ομως που δεν εισαι....οποτε μην τις κοιταται αυτες ειναι ολα ψεμματα..Λενα μου ασε τις μετρησεις μην συγκρινεις..και εμενα τωρα η μικρη ειναι αρκετα μικρη...μετα ομως με το καλο θα τα παρει τα κιλακια της...το σημαντικο ειναι να ειναι καλα...να γεννηθουν στην ωρα τους να μην εχουν προβλημα σε πνευμονια και τετοια και τα κιλα ειναι το τελευταιο....σας αφηνω...παω να ετοιμαστω για μαγαζι..και βαριεμαιιιιιιι...δεν περναει η ωρα γαμωτοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 926
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!Καλημέρα Εύη μου!!

Ένα καλό σαββατοκύριακο σε όλες τις όμορφες κοιλίτσες! Να είμαστε καλά!!

Κ σε όσες δουλεύουμε καλό κουράγιο!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ ΕΝΙΩΘΑ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΩΜΑ Κ ΜΕ ΠΟΝΟΥΣΑΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΑ ΜΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΙΔΕΡΩΜΑ ΚΟΥΡΤΙΝΑΣ Κ ΕΙΝΑΙ Κ 3Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΟΛΥ Η 2 ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΤΡΕΛΑ.

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ!!!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΩ ΝΥΜΕΣ ΟΛΟ ΙΝΤΣΙΤΟΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΑΖ ΛΙΠΟΑΝΑΡΟΦΗΣΕΙΣ ΕΧΟΥΝ Κ ΤΙΝ ΝΤΑΤΑ ΣΠΙΤΙ Κ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ Κ ΓΛΙΤΩΣΑΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΜΠΟΓΙΕΣ ΠΙΝΕΛΑ ΚΛΠ.ΔΩΣΑΜΕ 120 ΕΥΡΩ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΑ 900.ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΓΗΛΑΜΕ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ Κ ΘΑ ΤΙΝ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ 1100 ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ ΕΝΟΕΙΤΑΙ 200 ΕΥΡΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ?

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΑΦΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΙΣΑΙ ΣΟΥΠΕΡ!!!!!!!ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ Κ ΟΧΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσόπουλα με τις κοιλίτσες!!!!!!!!!!

Πώς είστε σήμερα?????? Σάββατο και κάνουμε δουλίτσες?????

Εγώ δεν θα κάνω τίποτα απολύτως σήμερα...βαριέμαι απίστευτα κι αισθάνομαι 150 κιλά!!!!!!!!!! Η μικρή είναι στην μαμά μου, ευκαιρία να ξεκουραστώ πραγματικά αυτή την φορά, αν και πιστεύω ότι πλέον βαραίνουμε τόσο πολύ που κουραζόμαστε ακόμα και με την ξεκούραση :lol: Εντωμεταξύ, η κατάστασή μου με την ζέστη έχει καταντήσει τραγική.....εδώ έβραξε του καλού καιρού εχθές και υποτίθεται ότι δρόσισε αρκετά (έτσι λένε όλοι).....εγώ γιατί εξακολουθώ να ζεσταίνομαι?????? Το βράδυ στον ύπνο μου έγινα μούσκεμα, σηκώθηκα 500 φορές.....μια για νερό....μια για πιπί.....γενικά είχα πολύ χάλια ύπνο και ίδρωνα συνέχεια!!!! Ακόμα και τώρα έξω έχει συννεφιά και φυσάει αλλά εγώ κάθομαι με τον ανεμιστήρα......απελπισία!!!!!! Εδώ και μερικές μέρες με πονάει και ο λαιμός μου, μάλλον την πάτησα από το παγωμένο νερό που πίνω.....

Μυριάκι μου κουρτίνες ε???? Πωπω πώς τις βαριέμαι......εγώ θα τις πλύνω πάλι όταν θα κοντεύω να γεννήσω (εννοείται ότι το σίδερο θα το κάνει η μαμά μου) για να είναι έτοιμες για τον χειμώνα! Τί καλά που πιάνουν τα χέρια του άντρα σου και γλιτώσατε ένα κάρο λεφτά.....κι αυτοί οι ελαιοχρωματιστές παίρνουν της Παναγιάς τα μάτια λές και βάφουν με ράβδους χρυσού πιά!!! Ντουλάπα πήρατε μεγάλη από ότι κατάλαβα για το παιδικό ε??? Εγώ στην κόρη μου είχα πάρει μια μικρή άσπρη από ΙΚΕΑ πάρα πολύ όμορφη 120 ευρώ αλλά τώρα που θα έχω και τα ρουχαλάκια της μικρής δεν ξέρω αν θα μου χωρέσουν γιατί η Μαρία μου έχει ήδη πάαααααρα πολλά ρούχα!!!! Αυτά είναι τα σπαστικά του να μένεις στο ενοίκιο, δεν μπορείς να φτιάξεις πράγματα στο σπίτι.....και στην κρεββατοκάμαρα που βάλαμε τεράστια ντουλάπα (μας την είχε πάρει δώρο ο μπαμπάς μου 1700 ευρώ) όταν θα πάμε στο δικό μας σπίτι θα πρέπει να φωνάξουμε κάποιον τεχνίτη να την διαλύσει και να την ξανασυναρμολογήσει στο καινούριο σπίτι...... :roll:

Άννα Μαρία μου είσαι τυχερή που κάνει δουλειές ο άντρας σου.....ο δικός μου - αν και έχει όλη την καλή διάθεση να με βοηθήσει - αν τον αφήσω να ανακατευτεί θα μου τα κάνει μπάχαλο και θα πρέπει μετά εγώ να κουραστώ διπλά οπότε προτιμώ να τα κάνω μόνη μου! Από καμιά φορά τον βάζω να μου κάνει μια σκούπα για να μην σκύβω.....τώρα με την εγκυμοσύνη δηλαδή γιατί μετά την γέννα.......με βοηθάει όμως αρκετά με την μικρή.....κάτι είναι κι αυτό για να μπορώ να κάνω εγώ καμιά δουλειά!

Λενάκι μου δύσκολη ηλικία τα δύο????? Εμένα όλες οι ηλικίες της κόρης μου δύσκολες αποδεικνύονται τόσο ζόρικο παιδί που μου βγήκε αλλά τί να κάνουμε? Ας είναι γερή και όλα τα άλλα παλεύονται με κάποιον τρόπο!!!

Κίσκα μου υπομονή κορίτσι μου.....κοντεύεις να γεννήσεις κι εσύ!!!! Λές να μας κάνεις την έκπληξη προς το τέλος Αυγούστου?????

Κατερινούλα πώς πας???? Η κοιλίτσα????? Κάθε φορά που γράφω το όνομά σου θυμάμαι μια συμμαθήτριά μου που ακόμα και τώρα που είναι 36 χρονών Κατερινούλα την φωνάζουμε......

Πού είστε κοριτσάκια μου? Τώρα που είμαι εγώ μέσα δεν είναι καμία άλλη?????

Φιλάκιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!

Τι κανετε?

Εγω τελειωσα σχεδον τις δουλιτσες και τωρα θα ξεκουραστω λιγακι..

Αννα μαρια μου, εγω δεν εχω τετοιες πολυτελειες.. Ο δικος μου, δεν εχει ιδεα απο δουλειες του σπιτιου. Εφτα μηνες τωρα, εχει βαλει σκουπα μονο δυο φορες στο υπνοδωματιο. Α, επισης καμια φορα τον παιρνω μαζι μου στο σουπερμαρκετ (το μετανιωνω καθε φορα ομως) και κανει τον κουβαλητη!επισης μου κατεβαζει τα απλυτα κατω και καποιες φορες ανεβαζει τα πλυμενα!αυτες τις μερες ομως που προσπαθει να με καλοπιασει για να μην του φυγω, μου υποσχεθηκε οτι θα κανει τα παντα απο δω και περα. Οτι μα οτι του ζητησω..

Κοριστια δεν σας ειπα, ο δικος μου φοβαται μην του φυγω και παω στους γονεις μου. Καθε μερα με παιρνει τηλ καθε τρεις μαι λιγο κι αν δεν το απαντησω τον πιανει πανικος. Χθες το απογευμα μπηκα να κανω ενα ντους για πεντε λεπτα και βρηκα εξι αναπαντητες. .. Θα περασει καλα απο δω κΑι περΑ...

Οσο για τις εξετασεις που λετε, εννοειται πως κι εγω συμφωνω οτι πρεπει να γινονται. Εγω αλλωστε αυτο εχω σπουδασει,αλλα επειδη ξερω πολυ καλα και τους γιατρους και μικροβιολογους κτλ ξερω ποσο στοιχιζει μια εξεταση και ποσος χρεωνεται.. Κοριτσια, δεν λεω να μην κανουμε εξετασεις απλα ξερω και καποιους που εκμεταλλευονται καταστασεις..πιστεψτε με σε πολλες περιπτωσεις ειναι κατι σαν κυκλωμα..δεν ειναι ευκολο να βγαλεις ακρη. Οταν προκειται για θεματα υγειας, ολοι ξερουν πως θα κανεις τα παντα κι οτι σου πουν..απλα πολλες φορες μπορει να σου πουν κατι και να σε αγχωσουν χωρις λογο...δεν θελω να το παιξω ειδικη αλλα δουλευα σε εργαστηρια,εκανα εξετασεις,μετα επειδη βαρεθηκα ασχοληθηκα με φαρμακευτικες και γιατρους οποτε τους ξερω καλα..αλλα ενεκα η αναγκη κοριτσια!εγω να δειτε ποσα εχω πληρωσει σε εξετασεις ,φαρμακα και γιατρους κι ας με ξερουν κιολας..

Αλλαγη θεματος!

Εμεις πριν δυο χρονια που ηρθαμε σ.αυτο το σπιτι (που μακαρι να μην ερχομασταν δλδ) το βαψαμε μονοι μας. Για την ακριβεια εγω εβαψα τοιχους κι ο αντρας μου ταβανια..οι ελαιοχρωματιστες θελους πολλα λεφτα και δεν χρησιμοποιουν καλες βαφες.μυριζουν και δςν ειναι καλης ποιοτητας..και πρι ενα χρονο που αλλαξα χρωμα στην κρεβατοκαμαρα μου, μονη μου το εκανα σε μια μερα κιολας!

Ηλιαννακι μου, ολα καλα,ε!μπραβο. Μονο τρια κιλακια???απιστευτο!

Αυτα προς το παρον, σας κουρασα λιγακι!

Θα τα πουμε αργοτερα, να στε ολες καλα. Φιλακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Μύριαμ, άμα θέλατε 120 ευρώ για μπογιές, πινέλα, κ.λπ., κι ο άλλος ζήτησε 900, τότε μιλάμε για τεράστια διαφορά. Εμάς, όμως, οι μπογιές μόνο ήταν 150, οπότε μέχρι τα 350 που μας ζήτησε δεν είναι μεγάλη η διαφορά.

Λένα, κι εγώ έτσι είμαι, κάθομαι και ψάχνω, διαβάζω διάφορα και μετά πανικοβάλλομαι... Άσε, αυτή η ιστορία με έχει πάρει πολύ από κάτω...

Αγγελική, μας το ξαναείπες για τον άντρα σου ότι σε παίρνει συνέχεια τηλέφωνο! Χι χι! Άστον έτσι, να καεί λίγο!

Νάσια, κι εμείς όταν μέναμε με τους γονείς μου έτσι ένιωθα: δεν μπορούσαμε να πάρουμε καμιά πρωτοβουλία και να κάνουμε τίποτα για το σπίτι, αφού δεν ήταν δικό μας. Τώρα που πηραμε το διαμέρισμα κάνουμε ό,τι θέλουμε, ή μάλλον, σκεφτόμαστε να κάνουμε ό,τι θέλουμε, αφού δεν έχουμε λεφτά!!!

Εμάς το παιδικό έχει μια ντουλάπα εντοιχισμένη, όχι μεγάλη, αλλά προς το παρόν θα πάρουμε μια συρταριέρα και θα βολευτούμε. Ευτυχώς το δωμάτιό μας έχει μια πολύ μεγάλη ντουλάπα και χωράνε τα πάντα μέσα. Άλλωστε, κι εμείς δεν έχουμε και πολλά πράγματα, εγώ δηλαδή, γιατί ο άντρας μου έχει περισσότερα ρούχα! Αφού όποτε πάει Πάτρα ή Μυτιλήνη, η μάνα του, του κάνει δώρο σώβρακα, φανελάκια και κάλτσες. Μιλάμε, τα συρτάρια του ξεχειλίζουν κι αυτός ο ηλίθιος της λέει "πάρε μου και καμιά κάλτσα". Του λέω να πετάξουμε αυτά που χαλάνε, εκεί αυτός... "Άσ' τα, θα τα φοράω στο σπίτι"!

Εύη, κι εγώ έτσι κάνω, πολύ γρήγορο περπάτημα. Αλλά τώρα όπως είμαι και με τη ζέστη, δεν μπορώ να κουνηθώ!

Α! Αγγελική έχεις γενέθλια; Το είδα στο φέισμπουκ! Να ζήσεις και ό,τι επιθυμείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?Σαββατο σημερα η ημερα για ψωνια.Πηγα σουπερ, λαικη,φουρνο τα σηκωσα ολα.Χθες εριξε μια βροχη αλλο πραγμα,καρεκλοποδαρα!Αλλα ειχε και την αξιολατρευτη δροσουλα ομως και επιτελους κοιμηθηκα!

Αχ δεν θελω να ακουω καθολου για βαψιματα, μου σηκωνεται η τριχα.Περσυ βαψαμε και μεχρι να συνελθει το σπιτι ειδα κι επαθα.Για χοντρες δουλειες λεω κατα τον Σεπτεμβριο να κανω.Πω πω περναει ο καιρος κοριτσιααααα!!

Κι εγω στην αρχη το εκανα να διαβαζω περιεργες ιστοριες και με επιανε κριση, τωρα ουτε που τις δινω σημασια!

Φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, μια που λέτε για ψώνια, εγώ δεν πηγαίνω σχεδόν ποτέ. Μόνο ψάρια αγοράζω απ' την ψαραγορά. Κατά τα άλλα, όλα τα υπόλοιπα ψώνια, σούπερ μάρκετ, μανάβη, χασάπη, κ.λπ. τα κάνει ο άντρας μου. Και τώρα που είμαι έγκυος και πριν. Όποτε πάω να αγοράσω κάτι, μου σπάνε τα νεύρα. Ψάχνω τρεις ώρες, δεν μπορώ να βρω τίποτα και εκνευρίζομαι. Καλά, εσείς που πηγαίνετε για ψώνια, πώς τα κουβαλάτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες!!!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε?????πως ειναι οι κοιλιτσες??????

εγω σημερα ειμαι κομματια!!!δεν εχω διαθεση για τιποτα, ποναω ολοκληρη, σερνομαι...........!!!!!!!!!!!!!!!

αφου ουτε να μιλησω δεν εχω κουραγιο κ το απογευμα με ρωταει η κορη μου ''μαμα γιατι μιλας τοσο σιγα κ οχι δυνατα????'' :lol::lol::lol::lol:

σημερα δεν κανω τιποτα απολυτως!!!μονο φαγητο πρεπει να φτιαξω για να φανε τα μικρουλια μου αλλιως ουτε ααυτο θα εκανα!!!!!!!!

νασια μου η μικουλα δεν μαζευεται ε????? :lol::lol::lol::lol::lol: αχχχχχ ετσι εξαρτηση εχει κ εμενα η αννα μαρια μου, κ τα δυο δηλαδη αλλα η αννουλα σαν πιο μεγαλη δεν ξεκολαει απο πανω μου. κ οταν παω καπου πρπει να της εξηγω που, γιατι, για ποσο, κτλ!!!!!!!

να δεις οταν φευγω κ ειναι με τον πατερα τους πως κανουν............!!!!!!!!!!!!!!! :roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οντως μπορει να φυσαει αλλα εχει τρομερη ζεστη!!!!!!!

αννα μαρια κ εγω ωρες ωρες απορω με μενα , ομως δεν ξερω με τα παιδια την βρισκω την ενεργεια!!!!!!!!!!!!! αχ πως κ δεν σουυ αρεσουν καθολου τα ψωνια????

μυριαμακι μου αντε κοντευεται φιλεναδιτσα μου με το βαψιμο!!!!!το παιδικο εμεινε κ μετα τελος!!!!!!!!φιλακια στον μπεμπακο σου!!!!!

κοριτσακια μου δεν θυμαμαι αλλα παω κ παλι να ξαπλωσω στον καναπε μεχρι να ερθει ο αντρας μου κ να κοιμηθω μπας κ γινω λιγο καλυτερα γιατι μετα εχουμε κ μια γιορτηνα παμε.....αχ ποσο βαριεμαι...!!!!!!!!!!!!!

φιλακιααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!EDW EIMASTE KAI EMEIS :D:D:D:D:D:D

KALE ANNA MARIA PWS DEN SOU ARESOUN TA PSWNIA???????EGW TRELENOMAI KALE....LEFTA DWSE MOU KAI ASE ME OLH MERA EKSW NA KANW PSWNIA..... :P:P:P:P:P:P:P

ANTE ANASTASIA MOU MPHKES STON 6o E?????TELEIAAAAAAAAA PERNAEI O KAIROS KORITSIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

EMENA MOU EXOUN MEINEI TO POLY 22 MEROULES AKOMAAAAAAAAAAAAAA............ENTOMETAXY OLOI YPOLOGIZOUN OTI THA GENISW TELOS AYGOUSTOU ALLA EGW EXW KOLISEI OTI THA GENISW PIO PRIN........EXOUME PEI ME TOUS KOUMPAROUS OTI 21 THA GENISW.....KAI TO EXOUME PISTEPSEI KIOLAS!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D GIA NA DOUME......DEN KRATIEMAIIIIIIIIIIIIII MILAME!!!!!!!!!!

EMEIS SHMERA PAME EKSOXIKO KAI GYRNAME AYRIO.........KAI THN DEYTERA PAW GIA TON YPERHXO!!!!!!!!!!!!!AX...........EXW TOSH AGWNIAAAAAAAAAAAAAAA............KAI THN TRITH PAW NA TON DEI O GIATROS MOU...NA DOUME AMA THA MOU PEI POTE PERIPOU ME VLEPEI NA GENAW......PWPWPW APO OLES TIS EKSETASEIS POU EXW KANEI MEXRI TWRA AYTES OI TELEYTEES EINAI KAI OI PIO ANYPOMONES!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XRONIA POLLA AGGELIKOULA MAS!!!!!!!!!!!!!!!NA TA EKATOSTHSEIS KAI ME TO KALO NA PAREIS AGGALITSA TO MWRAKI SOUUUUUUUUUUUUU!!!nA EISAI PANTA EYTIXISMENH EYXOMAI [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!!!

νασια μου κ του ανασταση ολες οι ηλικιες δυσκολες ηταν!! απο οταν γεννηθηκε ελεγα θα μεγαλωσει κ θα ηρεμησει, αλλα αυτος γινοταν ολο κ χειροτερος!! εχει λιγο καιρο τωρα που ηρεμησε κ ευελπιστω να μην τον πιασουν οι μεγαλες κρισεις οταν ερθει το μπεμπε!!

αγγελικη χρονια σου πολλα1! ολα να σου πανε τελεια κ με το καλο να κρατησεις το αγγελακι σου αγκαλιτσα!!

τιτινακι αντε λιγες μερες εμειναν, υπομονη!

για τα ψωνια που λετε ο αντρας μου δε μαφηνει να σηκωσω τιποτα!οταν σας λεω τιποτα, τιποτα ομως! ουτε καν τα κωλοχαρτα!! ουτε να οδηγησω δε μαφηνει.. τι τον εχει πιασει δεν ξερω..

χτες δεν κοιμηθηκα εβλεπα συνεχεια εφιαλτες, ειχα στεναχωρεθει πολυ με το μωρο. αλλα σημερα ειμαι καλυτερα ψυχολογικα, απλα θα προσεχω αυτο με τις αρτηριες κ ολα θα πανε καλα!

φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LENA MOU MHN ANXONESE KORITSAKI MOU THA PANE OLA KALA ME TO MWRAKI SOU.....AFOU THA TO PARAKOLOUTHITE TWRA...PROSPATHISE NA EISAI PSYXREMH KAI O THEOULIS THA TON EXEI KALA KAI THA TON PAREIS YGIESTATO STHN AGGALITSA SOU SE LIGO KAIRO!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική μου να τα εκατοστήσεις!!!!!!!!!! Με το καλό να γεννήσεις και όλα να διορθωθούν με την βοήθεια του Θεού!!!

Λενάκι μου μην στεναχωριέσαι κορίτσι μου....να δείς που τίποτα στραβό δεν θα συμβεί και το μπεμπάκι θα είναι μια χαρούλα!!!!!!!!!!! Άσε που δεν καταλαβαίνω γιατί η πίεση έχει σχέση με τις μητριαίες αρτηρίες.....για να το λένε οι γιατροί κάτι θα ξέρουν αλλά σάμπως πάλι κι εγώ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου που δεν είχα τέτοιο θέμα, δεν ανέβαζα κάτι ωραιότατα 16άρια πίεση??????? Μην αγχώνεσαι και όλα θα πάνε τέλεια......θα το δείς!!!!!!!

Τιτίνα 22 μέρες μόνο μείνανε????? Καλά από δω και πέρα θα είσαι στην αναμονή κάθε μέρα!!!!!!!!! Εγώ κάνω πρόβλεψη για 22- 25 Αυγούστου.......με το καλό όποτε κι αν έρθει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά μιλάμε έχω πεθάνει στο γέλιο!!!!!!!!! Κάθομαι πόση ώρα και παρακολουθώ την κοιλιά μου......κάνει κύματα!!!!!!!!! Η Χρυσουλίτσα μου έχει πάρτυ εκεί μέσα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι κοριτσάκια!

Εμείς πήγαμε στο βιβλιοπωλείο του θείου μου και πήραμε δώρο ένα βιβλίο για την κουμπάρα μας που έχει τη γιορτή της, και φυσικά, πήρα κι ένα βιβλίο για μένα! Τα ψώνια σε βιβλιοπωλείο είναι τα μόνα που μου αρέσουν!!!! Αν μπορούσα, θα σήκωνα και όλο το μαγαζί!!! Παραγγείλαμε τελικά και το βιβλίο για την ανατροφή του μωρού, γιατί δεν το είχαν.

Α, μου αρέσει να χαζεύω και σε μαγαζιά με είδη διακόσμησης, αλλά εκεί εκνευρίζομαι γιατί είναι πανάκριβα. Μια μέρα είχα πάει σε ένα και είδα μια τέλεια σκακιέρα. Ρωτάω πόσο έχει και είχε 430 ευρώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Άντε να μην εκνευριστείς μετά...

Όσο για τα ψώνια σε ρούχα, καλλυντικά, παπούτσια, τσάντες, και τέτοια τα μισώ. Είναι ό,τι χειρότερο για μένα. Τα απεχθάνομαι!!! Τα σιχαίνομαι! Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αρέσουν στις περισσότερες γυναίκες.

Ύστερα πήγαμε στο μάδερκεαρ για να δούμε για καρότσια. Ρε κορίτσια, χάλια ήταν όλα. Όλα ήταν δική τους μάρκα, κανένα δε γύριζε κι από μέσα (να κοιτάω το μωρό, μόνο να κοιτάει το μωρό απ' έξω είχε). Από τιμές όχι και τόσο άσχημα, από 330 μέχρι 600 ευρώ, αλλά έτσι όπως ήταν τι να τα κάνω; Πολύ μικρή γκάμα και μέτρια καρότσια. Θα πάμε και αλλού, αλλά δεν μπορώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λένα, κι εγώ είχα εφιάλτες χτες βράδι. Είδα τη διευθύντρια...

Καλά, εννοείται ότι εγώ δε σηκώνω τίποτα, αυτό μας έλειπε. Οδηγώ ακόμα, αλλά λίγο και μικρές αποστάσεις.

Ηλιάννα, τελικά σου βγήκε σήμερα η κούραση!

Νάσια, κι εμένα έτσι κύμματα κάνει η κοιλιά ώρες ώρες!

Χριστίνα, άντε, λίγο σου έμεινε... Αχ πόσο αγχώνομαι ότι δε θα καταφέρω να φτάσω μέχρι εκεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου, σας ευχαριστω παρα παλυ για τις ευχες σας! Να στε καλα κι εσεις και τα μωρακια σας!

Αννα μαρια, ο αντρας σου σε εχει στα οπα οπα,ε!?τυχερουλα!

Χριστινακι, θα θελα κι εγω να ειμαι στη θεση σου και στον μηνα σου!αντε με το καλο!κι εγω πιστευω θα γεννησεις μεχρι τις 25.

Νασια μου, εχει πλακα αυτο με τους κυματισμους. Κι εγω το απολαμβανω.

Βρε κοριτσια, οταν εχει λοξυγκα το μωρο,πως το καταλαβαινουμε εμεις?

Τι νιωθουμε δλδ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία μου δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σε πανικοβάλλει έτσι ο γιατρός σου!!!! Μήπως προσπαθεί να σε προετοιμάσει για καμιά καισαρικούλα προκειμένου να τα "αρπάξει"???????? Έλεος πιά......εντάξει ΟΚ έχεις θεματάκι με τα πυοσφαίρια αλλά όχι κι έτσι βρε παιδί μου.......Όσο για καρότσι ρίξε μια ματιά και στα peg perego συγκεκριμένα το pliko switch και το uno έχουν αυτό το σύστημα που γυρίζει και προς τις δύο κατευθύνσεις για να μπορείς να βλέπεις το μωρό.......εγώ έχω το pliko switch, μου το είχε πάρει δώρο η αδερφή μου, μαζί με το καθισματάκι αυτοκινήτου, δεν είχαμε πάρει το πορτ μπεμπε...και κόστιζε νομίζω γύρω στα 500-600 ευρώ....έμεινα πολύ ευχαριστημένη και τώρα θα το ξαναχρησιμοποιήσω φυσικά!!!!

Αγγελική μου δεν ξέρω κι εγώ να σου πώ για τον λόξυγγα αλλά υποθέτω ότι την πιάνει όταν η κοιλιά μου "χτυπάει" κάπως πιο ρυθμικά τακ τακ και όχι ακανόνιστα μια από δω και μια από κει.....δεν είμαι και σίγουρη, στην κόρη μου το καταλάβαινα πιο έντονα! Γενικά επειδή αυτή τη φορά έχω πρόσθιο πλακούντα δεν "πιάνω" και πολλά από αυτά που κάνει η μπεμπίκα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια, δεν παίζει αυτό με την καισαρική, γιατί το γιατρό μου δεν τον πληρώνω. Όπως έχω ξαναπεί είναι συγγενής και δεν παίρνει ποτέ λεφτά, ούτε από μένα, ούτε από την υπόλοιπη οικογένεια. Φυσικά, δε βάζει κι απ' την τσέπη του, αλλά π.χ. πέρσι που έκανα την απόξεση, πλήρωσα μόνο τον αναισθησιολόγο και τον βοηθό χειρουργείου, λογικό νομίζω.

Πιστεύω ότι είναι με τις μέρες του. Την άλλη φορά που πήγα και του πήρα τα αποτελέσματα της καλλιέργειας και έδειχνε για νιοστή φορά ουρεόπλασμα, έκανε πλάκα, ήταν μες την τρελή χαρά, και όλα ωραία. Χτες έκανε σαν υστερικός. Ελπίζω τουλάχιστον να πάνε όλα καλά, κι ας φωνάζει.

Για καρότσι, κι εγώ για peg perego ήθελα να δω. Μου είπαν ότι είναι τα καλύτερα, αλλά αυτοί εκεί πέρα, είχαν μόνο καρότσια mothercare. Και είχαν πέντε καρότσια. Ελάχιστα. Θα πάω και σε άλλα μαγαζιά να δω, αλλά για τα mothercare είχα ακούσει τα καλύτερα. Κοιτάξαμε και για μάρσιππο. Εσείς τι πιστεύετε ότι είναι καλύτερο; Μάρσιππος ή σλινγκ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vre anna maria mou xalarwse ligaki........mhn anxonese tha vreis to karotsaki pou tha s eksipiretei se ayta pou tha theleis...ypomonh thelei kai ligo psaksimo...kai egw sthn arxh anxothika ligaki alla ok to telos vrhka ayto pou hthela....

oso gia ton loksiga thaton katalaveis sigoura einai diaforetikos apo tis klotsies einai ena xtypima rythmiko...emena otan tonpianei ksexnaei na stamatisei!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...