Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν6


Recommended Posts

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Κ Η ΜΙΚΙ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΑΡΑΙΩΜΕΝΗ Η ΓΛΥΚΟΖΗ ΠΟΥ ΠΙΝΟΥΜΕ,ΟΠΟΤΕ ΜΙΝ ΑΝΗΣΗΧΕΙΣ!!!!

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΧΑΜΕΝΕΣ?ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ...

ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΕΦΥΓΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ Κ ΕΠΛΥΝΑ ΠΙΑΤΑ Κ ΤΩΡΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 926
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσακια μου τι κανετε?

Τι κανουν οι κοιλιτσες?

Αναστασακο και βανεσακι, ταλαιπωρηθηκατε κουκλιτσες μου?μην αγχωνεστε με τα αποτελεσματα,θα τα κανονισει ο γιατρος απλα πρεπει να κανετε λιγο ακομα υπομονη και μια δυο θυσιες.. Εγω η καημενη εχω να φαω κατι αλμυρο απο τον μαιο και δεν εχω ουτε λευκωμα ουτε σακχαρο αλλα μου τα εκοψε λογω πιεσης και πρηξιμο οσο δεν φανταζεστε.. Και η καψερη τι τρωω??κολοκυθια νεροβραστα και ολα αναλατα. Καμια σοκολατιτσα ομως την τρωω που και που..υπομονη φιλεναδες ...λιγο εμεινε..

Χθες πηγαμε και αγορασαμε τα πραγματα του μπεμπη και σημερα τα φεραμε!!!γεμησε το σπιτι πραγματα, κουτες κτλ...

Τελικα καροτσι πηραμε το pliko swich compact της peg perego μαζι με το καθισμα αυτοκινητου..πηραμε κρεβατακι, συρταριερα με αλλαξιερα και μπανακι, προικα, ενδοεπικοινωνια, αποστειρωτη...

Αποστειρωτη πηραμε της avent εναν 24ωρο ηλεκτρονικο αλλα δεν μου ειπαν αν παιρνει μπιμπερο μονο της ιδιας εταιριας. Θα παρω τηλ αυριο να ρωτησω. Αν ειναι ετσι θα παω να τον αλλαξω. Σχεδον 100€εκανε ο ατιμος αλλα επεμενε ο αντρας μου να παρουμε αυτος που ειναι 24ωρος.(πραγματικα ωρες ωρες εχει αποψη για πραγματα που δεν πρεπει και θελει να την επιβαλει κιολας)

Ενδοεπικοινωνια πηρα μια της nuk, φαινεται καλη.θα δειξει.. Τωρα μου εμειναν το relax και αυτο το μουσικο περιστρεφωμενο και κατι μπιμπερο , πιπιλες κτλ..

Για θηλαστρο κι εγω σκεφτομαι να δω πως θα τα παω με τον θηλασμο και βλεποθμε..

Βρε κοριτσια αλλες λενε οτι μπορει να μην μπορω να θηλασω κι αλλες λενε οτι αν θελεις να το κανεις μπορεις..εγω θελω κι εχω την υπομονη αλλα φοβαμαι αυτο που λενε οτι σου κοβεται το γαλα κτλ..βασικα επειδη ξερω οτι τα σογια εδω θα με τρελανουν και φοβαμαι μηπως στεναχωρηθω γμτ.. Αλλα εδω και λιγο καιρο τους εχω κρατησει καπως μακρια αλλα οσο να ναι στην γεννα θα ερθουν και αν τους δω θα τα παρω...

Τιτινακι, λες να παρει ολο τον ενατο ο μπεμπης?

Μυριαμακι,ηλιαννα,ευη,μαρουλι,δωρα ελπιζω να ειστε καλα..σορυ αν ξεχναω καποια αλλα ειμαι τοσο πτωμα οσο δεν φανταζεστε..πολυ κουραση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΑΣ Κ ΝΑΤΑ ΧΑΡΕΙ.

Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΜΠΟΡΩ Κ ΑΛΛΟΙ ΛΕΝΕ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΓΑΛΑ ΘΑ ΘΗΛΑΣΕΙΣ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΤΡΩΣΕΙ ΚΛΠ.ΤΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ?ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΙΜΑΙ Κ ΑΣΧΕΤΗ Κ ΑΚΟΥΩ ΟΤΙΝΑΝΕ Κ ΑΝΧΩΝΩΜΑΙ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΛΜΥΡΑ Κ ΓΩ ΔΕΝ ΤΡΟΩ ΛΟΓΩ ΠΡΗΞΙΜΑΤΟΣ ΣΕ ΠΙΔΙΑ Κ ΧΕΡΙΑ Κ ΕΟΙΜΑΙ Κ ΥΠΟΤΑΣΙΚΗ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ Κ ΛΕΥΚΩΜΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΜΟΝΟ ΣΤΙΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΤΙΝ ΒΛΕΠΩ ΣΤΙΣ ΔΙΑΦΙΜΙΣΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριαμακι μου, εγω πριν μεινω εγκυος ειχα πιεση 5.5 με 10!απο τοτε που εμεινα εγκυος ομως καθε φορα που με μετρανε ειναι 7-13 το λιγοτερο. Ουτε λευκωμα εχω, ουτε σακχαρο ουτε τπτ αλλα πρηξημο πολυ!δεν μου κανουν ουτε τα παπουτσια μου ρε συ.. Δεν αντεχω αλλο! Οπου παμε με τον αντρα μου για φαγητο, αυτος τρωει του σκασμου κι εγω καμια τηγανητη πατατα, χωρις αλατι, χωρις κετσαπ, χωρις μαγιονεζα χωρις τπτ.. Σαλατες αποφευγω σε εστιατορια επειδη δεν ξερω αν τα πλενουν, κρεατικα παλι τα αποφευγω επειδη δεν ξερω αν τα ψηνουν καλα, κανα ψαρακι τρωω αλλα παλι σου λεει οχι τοσο, οχι ξιφια οχι σολωμο οχι μΕγαλα ψαρις, οχι θαλασσινα, οχι μακαροναδες, οχι ψωμια και ζυμΕς, οχι γλυκα, οχι εκεινο οχι το αλλο.. Εγω βαρεθηκα!εμειναν 8βδομαδες και μολις γεννησω ειπα στον αντρα μου να μου φερει μια πιτσα στην κλινικη!αμαν πια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια εδω είμαι και εγω ..."έχω ξαπλωσει και σας διαβάζω."...

Αγγελικακι μου με υγεία τα πραγματάκια σας.... Με το καλο να. Τα χαρεί το νινακι σας...."

Έμενα κορίτσια ακόμα δεν μου έχει κόψει τίποτα φτου φτου μην με Ματιασω χιχιχιχιχι να δούμε τώρα όταν θα πάω τι θα πει ....

Μυριαμ μου δεν ξερω ποτέ θα πάω θα τόν πάρω τηλ να μου πει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ 8 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΑΣ ΜΕΙΝΑΝΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΙΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ?ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΛΕΩ Κ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΓΕΝΗΣΩ ΛΕΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΤΟΥΡΤΑ ΘΑ ΦΑΩ Κ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΚΑΠΟΥΖΙ ΘΑ ΦΑΩ ΤΟΥ ΣΚΑΣΜΟΥ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΑΠΟΘΗΜΕΝΟ ΜΟΥ....ΒΛΕΠΩ ΡΕΣΥ ΚΑΡΠΟΥΖΙ Κ ΜΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΤΑ ΣΑΛΙΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΗΞΙΜΑΤΑ Κ ΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΙΕΣΗ ΟΥΤΕ ΛΕΥΚΩΜΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΗ....ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΝ ΒΕΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΣΦΙΓΓΕΙ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΛΕΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω τι πράγμα είναι αυτό με την ζεστή????δεν παλευετε κάθομαι και ιδρώνει ο κώλος μου και όλο τρομαζω γιατί νομίζω ότι σπασαν τα νερα...τι ανχος και αυτό???πωπω όλο μούσκεμα ειναι το βρακί μου...φφφφφ άντε να γενησσω δεν αντέχω άλλο σαν γιαγιά που περιμένει την σύνταξη νιώθω...χαχαχα κάθομαι από την μια καρέκλα στην άλλη και δεν βολευομαι πουθενααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα εγκυούλες!!!!!!!!!

Πώς είστε????? Υπερβολική ζέστη σήμερα......δεν ένιωθα καθόλου καλά κατά την διάρκεια της μέρας και τώρα είμαι με τον ανεμιστήρα φυσικά!!!!! Αισθάνομαι κατάκοπη και μόλις απομακρυνθώ από τον ανεμιστήρα κατευθείαν ιδρώνω!!!!! Απίστευτο πράγμα το φετινό....ούτε Αφρική να είμασταν!!!

Αναστασάκο και Βανεσάκι.....ζόρικα με την καμπύλη ε????? Μην στεναχωριέστε κουκλίτσες...ότι σας πεί ο γιατρός θα κάνετε, για καλό είναι!!! Κι εγώ θα πάω την Δευτέρα για αιματολογικές και ούρων και θα κάνω άλλη μία αιματολογική για να δούν τα επίπεδα ζαχάρου τους τρείς τελευταίους μήνες.....ωχχχχχχχ!!!! Κι έχω ξεσκιστεί στα γλυκά......για να δούμε!!!!

Αγγελική μου δίκιο έχεις κι εσύ....μη το ένα, μη το άλλο.....κι εμένα τα νεύρα μου τσατάλια θα ήταν!!!! Υπομονή καλό μου....λίγο έμεινε!!!! Όσο για την πίεση....μήπως κάνεις κι εσύ νευροπίεση σαν εμένα?????? Στο σπίτι μου πάντα είναι 11 με 7 και μόλις πάω στον γιατρό ανεβαίνει στο 15 με 9,5!!!! Στην αρχή είχε κατααγχωθεί ο γιατρός μου...τώρα απλά με κοροϊδεύει......με αποκαλεί αγχίτσα!!!! Μεγειά τα καινούρια πραγματάκια του μπέμπη!!!! Αποστειρωτή κι εγώ της chicco έχω και χωράει 8 μπουκάλια οποιασδήποτε μάρκας, τον είχα πάρει 50 ευρώ και έμεινα πολύ ευχαριστημένη!

Μυριάκι μου τί κάνεις????? Προσπαθείς να κάνεις διατροφή λόγω καμπύλης????? Εγώ ακόμα δεν έχω κόψει τίποτα ούτε αλάτι, ούτε ζάχαρη....μα τί γουρούνα που είμαι τελοσπάντων!!!!

Ηλιαννάκι μου στις 9 Δεκεμβρίου έχει γενέθλια το δικό μου λουλουδάκι!!!!

Τιτινάκι μου εσύ τώρα με το ζόρι που τραβάς θα ζεσταίνεσαι διπλά.....οι ορμόνες έχουν πιάσει ταβάνι!!!!!

Πωπω αυτή η ζέστη με έχει αποσυντονίσει τελείως...νιώθω τελείως πτώμα, σε πλήρη αποσύνθεση!!!! Πάω να ξαπλώσω μπας και χαλαρώσω γιατί αισθάνομαι σαν δαρμένη!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες τις κοιλουμπίτσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ...ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ Κ ΓΩ ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑ ΚΟΝΤΕΥΕΙ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΝΑ ΚΛΑΤΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΙΝ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΗ.

ΚΑΝΩ ΑΝΑΓΑΣΤΙΚΗ ΑΥΤΟΣΥΓΚΡΑΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΛΟΓΩ ΟΡΙΑΚΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΝΙΝΙΑ ΜΑΣ!!!!!!

ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινα μου, δεν εχω υπαρξει ποτε στην θεση σου αλλα πιστεψε με μπορω να καταλαβω πως ειναι και ξερω πως οταν με το καλο φτασω κι εγω σε αυτην την βδομαδα, θα ειμαι σε πολυ χειροτερη κατασταση γιατι ενα πραγμα που δεν αντεχω με τπτ ειναι η αναμονη... Εχω πολυ υπομονη γενικα αλλα το να περιμενω κατι ειναι το πιο βασανιστικο για μενα.. Ηδη ξςκινησα να γκρινιαζω αλλα οχι για το ποτε θα γεννησω αλλα για το ππτε επιτελους θα μπω στον μηνα μου... (η παρανοια σε ολο το μεγαλειο!λες και δεν ξερω ποτε θα μπω στο μηνα μου)..

Οσο για τις αντοχες, ειχες δικιο... Ξεκινησα σημερα να πλενω ρουχαλακια και ειπα να ξεκινησω με την προικα, σεντονακι κλτ αλλα κουραστηκα τοσο μα τοσο πολυ.. Καθε μερα ειναι και πιο κουραστικη και δυστυχως πρεπει να τα κανω ολα μονη.. Τι να πω στον αντρα μου?να μου σιδερωσει??

Κοριτσακια εσεις που εχετε κοντα σας την μανουλα σας ειστε τυχερες...

Μυριαμακι μου, ευτο με την βερα που λες πρεπει να το αντιμετωπισεις συντομα... Αν πρηστουν κι αλλο τα δαχτυλα τι θα κανεις? βαλε σαπουνι, λαδακι... Σιγουρα εβαλες δλδ αλλα δεν βγαινει??εγω δεν φοραω δαχτυλιδια αλλα το μονοπετρο δεν πρεπει να μου κανει με τπτ.. Εχουν γινει τα δαχτυλα σαν φραντζολες...

Αλλα κανω υπομονη για χαρη του και λεω μακαρι να ναι μονο αυτα τα προβληματα και να μην εχουμε αλλα...

Νια μου, τι κανουν τα διδυμακια??διπλες κλοτσιες!τυχερη!

Κοριτσια τις τελευταιες μερες εχω μεγαλο θεμα με τον υπνο... Πολλες αυπνιες.. Ξυπναω στις 3και γινεται εξι να κοιμηθω.. Χθες ομως αργησα να κοιμηθω , δλδ στις μιαμιση κοιμηθηκα και πεντεμιση ξυπνησα..αν κοιμηθω μεσημερι κανα μισαωρο καλως... Τωρα ακομα να με παρει ο υπνος...και φανταστειτε οτι νιωθω πτωμα απο την κουραση ταυτοχρονα εχω τετοια υπερενταση και σκεφτομαι διαφορα και δεν κολλαει υπνος με τπτ... Μεχρι και προβατακια μετρησα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια μου, κι γω εχω θεμα με την ζεστη.. Βαζω μια κληματιστικο, μια ανεμηστηρα αλλα δεν τα αντεχω για πολλη ωρα.. Μου την δινει κι ο θορυβος που κανουν... Μεχρι και βενταλια αγορασα...

Αυτο που λες με την πιεση ισχυει γιατι πολλες φορες στο σπιτι ειναι οκ αλλα μολις παω γιατρο ανεβαινει η ρημαδα.. Και ξερεις τι του λεω?οτι μετα απο μια ωρα αναμονη αυτος θα ειχε παραπανω πιεση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΣΑΠΟΥΝΙ ΛΑΔΙ ΚΛΠ.ΟΛΟ ΤΟ ΑΜΕΛΩ ΟΛΟ ΑΥΡΙΟ ΚΛΠ.ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΟΥΤΕ ΜΕ ΑΥΤΑ...ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΜΟΥ ΛΕΣ Κ ΔΟΥΛΕΥΩ ΟΙΚΟΔΟΜΗ ΧΑΧΑ.

ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΚΟΝΤΑ ΤΙΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΙΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ.

ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΦΕΡΑΝΕ ΔΩΡΟ ΠΡΟΙΚΑ ΜΩΡΟΥ ΜΕ ΤΟΥΤΙ ΣΕ ΧΡΩΜΑ ΓΑΛΑΖΙΟ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ Κ ΛΕΩ ΝΑ ΤΙΝ ΠΛΥΝΩ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ?Η ΘΑ ΧΑΛΑΣΕΙ?

ΕΙΣΑΙ 31 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Η ΠΑΡΑΠΑΝΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες μου αγαπημένες!!!

Αναστασάκο, Vanessaki τι έγινε με τις καμπύλες παιδιά μου; Πάντως μην στεναχωριέστε γιατί το πολύ πολύ να σας δώσει ο γιατρός μια δίαιτα. Αφήστε που εδώ που τα λέμε όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια όλες σε δίαιτα είμαστε….

Vanessaki εσύ θα επαναλάβεις σήμερα;

Είπαμε θα τα κάνουμε όλα για τα μικρά μας.

Αφήστε εγώ με το παλιοστόμαχο που έχω δεν τρώω γλυκά γιατί μου φέρνουν ανακατοσούρα και τα αλμυρά μου τα έχει κόψει ο γιατρός για την κατακράτηση……..

Τιτινάκι πως πας;

Muriamaki και μένα η ζέστη με τρελαίνει………….Σήμερα φυσάει λίγο (να μην το ματιάσω!!)

Όσο για το βεράκι και εμένα άρχισε να με στενεύει………….

Αγγελικούλα με’γεια τα πραγματάκια!!!Με το καλό να τα χαρεί ο μπεμπάκος !Πρέπει να πάω και εγώ αυτές τις μέρες γιατί όπως με βλέπω σε λίγο καιρό δεν θα μπορώ να πάρω τα πόδια μου!!

Γλυκιά Miki δεν ήσουν πολύ καλά εχθές παιδί μου;

Νασιούλα πως είσαι;

Άννα Μαρία έχεις πολύ πλάκα………Γελάω με τις περιγραφές σου!!! Κουράγιο με τη μανούλα!!

Εύη μου έρχεται το κοριτσάκι σου!!!!!!!!!Τι καλά!!!!!!!!!!!!!

Ηλιαννάκι πως είσαι;

Μαρούλι καλημέρα, πως είσαι;

Nia μου πως είναι τα ζουζουνάκια σου;

Εγώ σήμερα λέω να ασχοληθώ με το θέμα sling.Πρέπει να πάρω μια απόφαση……….

Σας φιλώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!

Κι εδώ φυσάει αλλά νομίζω ότι η ζέστη είναι και πάλι αφόρητη!!!!!!!!! Μου'ρχεται να βγάλω το δέρμα μου πιά........

Τί κάνετε κουκλίτσες μου?????

Teddy μου καλά είμαι κοριτσάκι μου!!!! Την Δευτέρα πάω πάλι για εξετάσεις και coomps......για να δούμε......Έχεις ακόμα αναγούλες????? Φαντάζομαι σε συνδυασμό με αυτή τη βρωμοζέστη τί περνάς.......

Μυριάκι μου αν σε στενεύει τόσο η βέρα σε σημείο να μην μπορείς ήδη να την βγάλεις κάνε προσπάθεια να την βγάλεις όσο είναι καιρός γιατί αργότερα θα θέλεις τανάλια :lol::lol::lol: Κι εγώ κόντεψα να την πατήσω στην προηγούμενη εγκυμοσύνη.....μου έλεγε μια κοπέλα να την βγάλω και ευτυχώς την άκουσα και μετά από μερικές μέρες πρήστηκαν ξαφνικά τα χέρια μου σαν λουκάνικα χωριάτικα είχαν γίνει (ούτε καν Φρανκφούρτης...αυτά είναι λεπτά =)) ) Κι εγώ σκέφτομαι να την βγάλω.....άρχισε πιά και με στενεύει επικίνδυνα!!!!!! Δεν σε πήρα τηλέφωνο εχθές, έχω εγώ την μικρή αυτές τις μέρες και όπως καταλαβαίνεις γίνεται πανικός στο σπίτι.....

Αχ Αγγελική μου μ'αυτή την βεντάλια έχει πιαστεί κι εμένα το χέρι μου πιά.......αν θεωρείται γυμναστική αυτό θα φτιάξω κάτι μπράτσα.........

Μαρούλι μου καλημέρα....χίλια συγνώμη που ξέχασα την γιορτή σου προχθές! Πολύχρονη να είσαι κοπέλα μου και με το καλό να γεννήσεις!!!!!!

Άννα Μαρία μου υπομονή με την μαμά.....τί να κάνουμε??? Παλιά μυαλά....

Ηλιαννάκι μουυυυυυυυυυ.....................μάκιαααααα!!!!!!!

Κορίτσια έχω κάτι νεύρα σήμερα.....άλλο πράγμα......Από της Παναγίας φορτώνω αλλά είπα να μην μιλήσω λόγο της ημέρας.....σήμερα όμως τον ξέχεσα τον άντρα μου!!!!! Ούτε ο πατέρας του ούτε ο αδερφός του πήραν να ευχηθούν για την μικρή!!!! Η μάνα του μόνο μας πέταξε ένα 50ευρω στα μούτρα κι αυτό ήταν όλο!!!!!! Τα ίδια μου έκανε ο πεθερός και στα πρώτα γενέθλια της μικρής......όχι μόνο δεν ήρθε στο πάρτυ αλλά δεν πήρε καν ένα τηλέφωνο να πεί χρόνια πολλά το γαϊδούρι!!!!!! Για να μην σχολιάσω την συμπεριφορά της νονάς.....πήρε μία φορά τηλέφωνο κι επειδή εκείνη τη ώρα δεν μπορούσα να το σηκώσω (έκανα μπάνιο) δεν ξαναπήρε......πήρε μετά από δύο μέρες να μας ευχηθεί.....τί να πώ πιά!!!!!!!!!! Της τα έχωσα όμως......της λέω ας ξαναέπαιρνες, τί περίμενες να σε πάρω εγώ για να μας ευχηθείς??????? Εεεεε μααα δεν άντεξα ρε κορίτσια.....εγώ είμαι μαλάκω που σ'αυτά είμαι πάντα τόσο μα τόσο τυπική!!!!!!!!!!!!!!!

Με τον άντρα μου κλασσικά είμαστε πάλι σφαγμένοι.......γιόρταζε η κόρη του (ήμουν στην μαμά μου, σας είχα πεί) κι αυτός προτίμησε να καθίσει στο χωριό του και να γιορτάσει για την γυναίκα ενός θείου του που είχαν τραπέζι παρά να έρθει στο χωριό να δεί το παιδί του......κι είχε το θράσος να μου πεί ότι δεν είχε όρεξη να έρθει!!!!!!!!! Από κείνη την μέρα όποτε παίρνει τηλέφωνο δεν το σηκώνω και μετά του λέω ότι δεν είχα όρεξη και βαριόμουν να το σηκώσω....

Ουφφφφφφφ φούντωσα πάλι...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teddy μου καλά είμαι, στο γραφειο κ δεν εχω δουλεια αυτές τις μέρες κ δεν περνά με τιποτα η ώρα!

Νασια μου ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου! ΚΙ εσύ να χαίρεσαι κ να καμαρώνεις το κοριτσακι σου κ με το καλό να έρθει κ η αδελφούλα της! ΜΑ καλά, ο άντρας σου δεν ήταν μαζί σας στη γιορτη της κόρης σας?!!! Το αφηνω ασχολίαστο αυτό! Αν κατάλαβα καλά δεν μένετε μαζί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαζί μένουμε Μαρούλι μου (δεν έχουμε χωρίσει δηλαδή) αλλά επειδή οι γονείς του έχουν ταβέρνα και συνήθως έχουν πολύ κόσμο τον Δεκαπενταύγουστο, πήρε ρεπό από την κανονική του δουλειά στο ξενοδοχείο για να τους βοηθήσει....εγώ είχα πάει στην μαμά μου για να μην είμαι ολομόναχη εκείνη την μέρα......όταν όμως τελείωσε ο μεγάλος πανικός δεν ήρθε σε μας!!! Προτίμησε να πάει στο τραπέζι του θείου του!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις όμορφες και απο εμάς...;)

Δώρα μου ειλικρινά χθες ήμουν πολύ χάλια...:(.....πόνος αφόρητος στα πόδια και πολύ κούραση....αλλά δόξα τον Θεούλη κοιμήθηκα 2,5 ώρες το μεσημερι παρέα με το κλιματιστικό και χαλάρωσα...άσε που τα ποδαράκια μου τα τάραξα στα κρύα ντουζάκια...:)).....κρυοπαγήματα σου λέω.... :lol::lol::lol::lol: .....σήμερα όμως είμαστε μια χαρούλα και τα δυο μας,,,;)..εσύ καλή μου?....η μπεμπούλα?...:)...σας φιλούμε γλυκά..:)

Αγγελική μου με το καλό να ερθει το αγοράκι σου για να δει όλα τα καλούδια που το πήρατε..;).....

Μυριαμάκι μου.....τί τέλεια προίκα σου έφεραν....:)......σιελ τουίτιιιιι...αχχχχ....θέλω και εγώ...;)

Σας φιλώ όλες.......περιμένουμε νέα από Βανεσσάκι και Αναστασία...;)

΄

Νάσια μου τί κάνεις?...το νινί?....

Άννα Μαρία μου?...πώς πάει η συγκατοίκηση με τους γονείς??.... ;););)

Κορίτσια τί τσάντα αλλαξιέρα μου προτείνετε?.....είδα προχθές κάποιες και έπαθα σοκκκκκ από τις τιμές.......85 Ευρώωωωω....... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miki μου καλημέρα!!!

Ευτυχώς είσαι καλύτερα σήμερα!!! Εγω πηρα απλή τσάντα κ όχι τσάντα αλλαξιέρα (αλήθεια τί διαφορά έχουν?) απο το Λητω γυρω στα 50€. Καπου εκεί είναι οι τιμές δυστυχώς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:).....ευτυχώς Μαρούλι μου σήμερα είμαστε μια χαρούλα..:)

Η τσάντα αλλαξιέρα από ότι κατάλαβα και είδα έχει μέσα και την αλλαξιέρα σε περίπτωση που χρειαστεί να αλλάξεις το μωρό αν είσαι εκτός σπιτιού..:).....αλλα οι τιμές κάπου εκεί κυμαίνονται από ότι έχω αντιληφθει..:(....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιούλα μου,

Αυτό το σόι απερίγραπτο όλο……τι να πω;

Πες του τα ένα χεράκι του άντρα σου, σε ότι αφορά το παιδί πρέπει να είναι σωστός!!!

Όσο για τον πεθερό σου δεν έχω λόγια………….

Και η κουμπάρα όμως….άλλα αντί άλλων. Καλά έκανες και τις τα είπες ένα χεράκι…

Τελικά πιστεύω καλύτερα να μιλάς παρά να μη μιλάς γιατί σε θεωρούν βλάκα…..

Εμένα πρέπει να με θεωρούν πρώτο βλάκα!!!

Και έτσι για να ευθυμήσουμε θα σας πω ότι η πεθερά μου εχθές μου είπε ότι θα μου φέρει για το μωρό τα ρούχα της κουνιάδας μου κάτι μάλλινες καφές φούστες με κίτρινα παπάκια…………..τα οποία ρούχα είναι 38 ετών!!!!!!!!

Αυτά…………….

Μικι μου χαίρομαι που συνήλθες καλό μου!!!

Είμαστε και οι δύο καλά και σας στέλνουμε τα φιλιά μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικι μου εμενα δε μου χρειάστηκε ποτέ να έχω αλλαξιέρα εκτος σπιτιού! Το πολυ πολυ να παρεις μαζι σου ένα μικρο σελτεδάκι, είναι το ίδιο!

τεντυ μου τα ρούχα της κουνιάδας σου?!!! Μα, σε βρίσκω παράξενη, γιατί δεν τα θέλεις, είναι κ μάλλινα που απαγορεύεται σε βρέφος....μια χαρά δλδ!!!!! :lol: Παντως για να πω κ την αλήθεια όλο το χειμώνα φορουσα στην κόρη μου μια ωραιότατη ροζ γούνινη κάπα με κουκούλα που ηταν δική μου!!!!!! 35 ετών δλδ!!!! Αλλα διατηρείται σαν καινούρια! Αφού όλοι τη χάζευαν κ όταν τους έλεγα ότι ήταν δική μου δεν με πίστευαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...