Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν6


Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια μου,τι κανετε???εγω πηγα για την καμπυλη,αλλα δυστυχως δεν τα καταφερα :cry::cry::cry: εκανα μεχρι τη 1 ωρα και μετα τα εβγαλα ολα!!!ελεος, τι αηδια ηταν αυτη???τωρα θα παω στις 12 να παρω τα αποτελεσματα.η μικροβιολογος μου ειπε οτι ειναι σημαντικο που πηραμε τη μετρηση της 1 ωρας, αλλα θα πρεπει να ρωτησω κ το γιατρο.παντως δε θα αντεξω να το ξανακανω!!!!αηδιααααααα!!!!!ελπιζω να ειναι οκ μεχρι τη 1 ωρα τουλαχιστον!!!!

αναστασια, εσυ τα καταφερες???οι υπολοιπες τι κανετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 926
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Vanessaki k Anastasia καλά αποτελέσματα με την καμπυλη! Βρε κορίτσια, εσεις που κάνατε ήδη την καμπύλη το αντέξατε αυτό το γλυκο ζουμί? Γιατι εγω στην Αλεξία το "έβγαλα" μετα απο 45 λεπτά!!!

Νασια μια χαρά βολεύτηκε ο πρώην βλέπω!!! Δεν θα πλήτει κιόλας με 2 "διαφορετικά" πρόσωπα :lol:

girl σουπερ τη βρίσκω τη μπεμπουλα σας!!!!

Ηλιαννακι πηρες καλό μου το γιατρο σου να του πεις για τα πονακια κ τις συσπασεις?

teddy μου απο την Τρίτη η άδεια? Εγω σταματαω την άλλη Παρασκευή!

ΚΑτι άλλο δεν θυμάμαι να σχολιάσω, γράφετε κ πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιανάκι ακόμα πονάς μικρό μου;Μίλησες με τον γιατρό;

Εμείς είμαστε καλά ανυπομονώ να περάσουν δύο εβδομάδες

να δω και εγώ το κοριτσάκι μου!!

Vanessaki μου δεν το άντεξες παιδί μου;Σε καταλαβαίνω απόλυτα........

Η αλήθεια είναι ότι εμένα μου έφερε τρελή υπνηλία εκείνο το αηδιαστικό

υγρό και με ξυπνούσαν κάθε μια ώρα, οπότε την γλίτωσα!!

Νομίζω ότι και άλλα κορίτσια έκαναν της μιας ώρας, ρώτα όμως και τον

γιατρό σου για να είσαι σίγουρη!!

Marouli λίγη υπομονή και έφθασαν οι άδειες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vanessaki δεν τό άντεξες ουτε εσυ? Εμενα τη χαζή μου ειχε γραψει ο γιατρος μου της μιας ώρας αλλα εγω εκεινη την ημερα ειχα ξεχασει το χαρτι αυτο στο σπιτι κ δεν θυμόμουν, οποτε τους ειπα να μου κανουν των 3 ωρών :lol: δεν ήξερα τί με περιμένει!!!!

teddy μου φθάνουν οι αδειούλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΤΡΟΜΕΡΗ ΖΕΣΤΗ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΦΥΣΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΑΛΙ ΑΣ ΒΡΕΞΕΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΡΟΣΙΣΤΟΥΜΕ......

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΔΕΙΟΥΛΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ!!!!!!!Κ ΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ....1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΜΑ.

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΑΚΙ Κ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ.ΤΟΝ ΠΗΡΕΣ ΤΗΛ.ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΕΜΕΤΟ?ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΟΤΙΝΑΝΕ ΓΙΑΝΑ ΜΙΝ ΤΑ ΒΓΑΛΩ.ΚΑΛΑ Α[ΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!

ΜΑΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΑΔΕΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ 1 ΑΝΘΡΩΠΟΣ 2 ΠΡΟΣΩΠΑ ΣΑΝ ΤΑΙΝΙΑ ....ΑΣ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΤΙ ΕΙΧΕ Κ ΤΙ ΠΗΡΕ,ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ!!!!!!ΘΑ ΤΟΥ ΕΣΤΕΛΝΑ ΤΙΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΟΔΑΡΙΚΟ ΑΛΛΑ ΜΕΝΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΓΑΜΩΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΜΕΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΡΘΙΟ.ΧΑΧΑ

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ Κ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΑΚΙΑ Ε?ΣΤΑ ΠΟΥΠΟΥΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΣΑΣ!!!!!Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΙ ΛΕΕΙ ΖΗΛΕΥΕΙ?Η ΕΧΕΙ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙΝ ΜΙΚΡΗ?

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

ΝΑΣΙΑ 1 ΑΝΘΡΩΠΟΣ 2 ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΑΙΝΙΑ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ.....Α

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.Μολις τελειωσα με την καμπυλη.Ειχε πολυ γλυκια γευση και αρωμα πορτοκαλαδας.Το καταφερα και το ειπια, αντεξα και τις 2 ωρες και μετα γυρισα και τα εβγαλα!!!Το μεσημερι τα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vanessaki τωρα που το λες προλαβε κ μου πηρε αιμα στη μια ωρα κ εμένα! Συνέχισε να μου παίρνει κανονικά κ τις επομενες αιμοληψίες, οσο να΄ναι μου ειπε κατι θα έμεινε! Δεν την ξαναέκανα, αξιολογησε αυτα τα αποτελέσματα ο γιατρος μου κ δεν χρειάστηκε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι αποστειρωτη πηρατε?Ειδα της avent τον ηλεκτρονικο αλλα λεει πως παιρνει 8 μπουκαλια μονο μαερκας avent!Δηλαδη αλλαη μαρκα δεν χωραει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκι κι εγω της Avent ειχα παρει αρχικά αλλά έπαιρνε μόνο Avent ή της Nuk τα μικρά!!! Κανένα άλλο, κι εγω είχα της Chicco. Κι αυτο γιατί έχει θήκες για το καθε ένα μπιμπερό. Γι΄αυτο πηγα κ τον άλλαξα κ πηρα της Chicco που παιρνει τα πάντα κ είμαι παρα πολυ ευχαριστημενη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχαχα!!!!! :lol::lol::lol:

Α! το θήλαστρο εννοειες!!!!!

Δεν αγορασα γιατι απο μια έρευνα που έκανα κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου κατέληξα στο συμπέρασμα ότι αυτα που κυκλοφορουν στην αγορα δεν κανουν τη δουλεια που πρέπει. Γι΄αυτο νοίκιασα το νοσοκομειακο της medela, το symphony!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΖΑΜΠΟ 40 ΕΥΡΩ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΑΡΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΡΟΣ ΜΕ ΜΠΛΕ Κ ΠΑΙΡΝΕΙ 6 ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ ΜΙΚΡΑ Κ ΜΕΓΑΛΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΓΕΙΤΟΝΙΣΑ ΜΟΥ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΜΕΝΗ.

ΖΥΓΙΣΤΙΚΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΕ +10 ΕΔΩ Κ 2 ΕΒΟΜΑΔΕΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΛΡΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΒΑΡΟΣ?ΑΝΧΩΝΘΗΚΑ ΤΩΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΛΕΩ ΝΑ ΜΙΝ ΠΑΡΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΚΛΠ.Κ ΜΕΤΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΠΑΡΩ.ΠΑΝΤΩΣ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ....

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσακιααααα εμείς ακόμα μέσα στην κοιλιτσα ειμαστε....τίποτα ακόμα...υπομονηηηηη λιγακι ακόμα και θα τον πάρω αγγαλιτσα....απίστευτο....ο μπεμπουλησ πάντως είναι ακόμα πολύ δραστηριος....

εγώ θηλαστρο δεν εχω πάρει ακόμα...να δούμε πως θα τα παω με τον θηλασμό και βλέπουμε.....αποστηρωτη μου έδωσαν οι κουμπαροι από γερμανία έναν τώρα αμα είναι καλός δεν ξέρω....θα δείξει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μου είπε πότε το βλέπει μυριαμακι απλώς μου είπε πως ακόμα δεν φαινετε να γενναω...θα δείξει.ούτος η άλλως δεν μου έμεινε πολύ....;))))

εσυ. πως είσαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...