Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν6


Recommended Posts

Μαρούλι μου.....Άννα Μαρία μου.....Μυριαμάκι μου....Μαρία μου.....να είσαστε πάντα καλά και σύντομα να κρατάτε στην αγκαλίτσα σας γερά μωράκια...:).....Χρόνια σας πολλά, πλημμυρισμένα απο ευτυχία και παιδικά χαμόγελα...:)

Νάσια μου γλυκιά να χαίρεσαι την κορούλα σου...να είναι πάντα γερή και δυνατή...ευτυχισμένη και χαρούμενη...:)

Σας γλυκοφιλώ όλες.....:).....να περάσουμε όμορφα σήμερα...:).......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 926
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσακια μου!!!!!μυριαμ , αννα μαρια, marie χρονια πολλα και με το καλο τα μωρακια σας!!!!νασιουλα μου, να χαιρεσαι κ εσυ την κορουλα σου!!!!φιλακια σε ολες!!!χριστινακι αντε, εφτασε η ωρα!!!με το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρόνια πολλά κορίτσια μου σε όσες γιορτάζουν με το καλό να έρθουν τα μωρακια μας να έρθουν εγώ ακόμα στην αναμονή.....έβαλα το υποθετο το βράδυ και δεν εχω υγρα σήμερα....νιώθω βάρος πολύ χαμηλά....ο μπέμπης πρέπει να έχει κατέβει αρκετά....ο γιατρός δεν μου είπε τελικά να παω στο μαιευτιριο να με δούνε μου είπε μιλάμε πάλι για ότι νιώσω....αχ αυτή η αναμονή με τρελενει....αφού σκέφτομαι καλύτερα να έκανα καισαρική να ηξερα τουλαχθστον ότι θα παω την τάδε μέρα και τελειωσε....ξέρω βλακειες σκεφτομαι...:///

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου ομορφα, τι κανετε?

Μυριαμακι, αννα μαρια, marie,μαρουλι χρονια σας πολλα κι οτι επιθυμειτε.

Νασια μου να χαιρεσαι το κοριτσακι σου και την μανουλα σου καλη μου.

Ελπιζω να μην ξεχναω καποια.

Βρε κοριτσια δυο μερες εκανα να μπω και διαβασα δεκατεσσερεις σελιδες!

Χριστινακι μου, γυρνα αθηνα οσο πιο γρηγορα μπορεις!μην το αφησεις για τελευταια στιγμη κουκλιτσα μου!

Μυριαμακι μου, μην αγχωνεσαι καλη μου με γις βλακειες μου λεει ο καθενας. Κι εμενα οταν ημουν πεντε μηνων (η κοιλια μου τοτε ξεκινησε νε φαινεται) μου ελεγε η πεθερα μου οτι ειναι πολυ χαμηλα το μωρο κΙ οτι μπορει να γεννησω προωρα...με αγχωσε, παγα γιατρο και γελουσε ο ανθρωπος μαζι μου..

Λενακι μου,καλες διακοπες!

Αναστασακι μου, κι εγω μπερδευομαι με τα ρουχα και τις ποσοτητες που πρεπει να παρουμε. Ασε που επειδη

Ειμαι εντελως ασχετη δεν ξερω ποια ειναι τα ζηπουνακια, ποια τα φορμακια, ποια τα εσωρουχα κτλ..

Ευη μου, μπαινεις στον μηνα σου αυτες τις μερες,ε?

Νια μου, τι κανεια κουκλιτσα μου?

Δωρα μου, ολα καλα?

Βανεσσακι, γκιρλ,πως ειστε?

Ηλιαννακι που χαθηκες?ελπιζω να εισαι καλα κουκλιτσα μου..

Εγω κοριτσακια μου τις τελευταιες μερες νιωθω την κοιλια μου να γινεται καπως σκληρη σε ορισμενα σημεια..ααα, το σαββατο πηγαμε γιατρο και ειδσμε το μικρουλι.. Καπου στο εναμιση κιλο περιπου ειπε..

Να ξεκουραζομαι και να ξαπλωνω λεει. Καλα η πιεση που μου πηρε η νοσοκομα μολοις εφτασα ηταν 9 με 15, με ηλεκτρονικο πιεσομετρο.. Επαθα πλακα.. Με εφησε να ξεκουρστω και μετα με μετρησε με το κανονικο 7-12,5... Αλλα μιλαμε αγχωθηκα τρελα..

Σημερα, θα μεινουμε σπιτι προς το παρον με τον αντρουλι μου.. Καναμε αρκετες βολτες το σκ και κουραστηκα.. Το σοι εχει παρει τα βουνα και πηγαν στα ορεινα, μας ειπαν κι εμας να παμε αλλα σιγα μην παω... Με τοση κινηση, μποτιλιαρισμα ζεστη και ξινα κατεβασμενα μουτρα σιγα μην παω να με ταραξουν παλι.. Ασε που για τουαλετα που να τρεχω η καημενη???μαλλον το βραδακι θα παμε καπου με τον αντρουλι μου χαλαρα...

Αχ κοριτσια, μπηκα στον ογδοο!!!!επιτελους!!!αλλα η κοιλια μου παλι ειναι μικρη...

Ελπιζω να ειστε καλα ολες κι εσεις και τα μωρακια μας!η Παναγια να βοηθησει να ειμαστε ολες καλα και να κρατησουμε τα μικρα μας γερα στα χερια μας!

Φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσια?ακομα τριγυρνατε εεε?καλα κανετε ετσι να περνατε καλα.

Αγγελικη μου αρχισα να μην αγχωνομαι για τα ρουχαλακια γιατι οτι και να λειπει θα το παρουμε μετα δεν πειραζει.Εφοσον εχουμε παρει τα βασικα ειμαστε οκ πιστευω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!Κ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΣΕ ΕΣΑΣ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!ΜΑΡΟΥΛΙ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Κ ΜΑΡΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ,ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ,ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΠΩΣ ΝΑ ΜΙΝ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ ΜΕ ΣΥΝΧΥΖΟΥΝ ΚΑΛΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.....ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΩ Κ ΔΕΝ ΞΑΝΑΚΟΥΩ ΚΑΜΙΑ ΤΕΛΟΣ.

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΕΤΟΙΜΟΤΗΤΑ!!!!!!!!!!ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙΣ....ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ...Κ ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ.ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΦΥΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ Κ ΦΑΓΗΤΟ Κ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΠΡΙΝ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ.ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΓΥΡΝΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΤΕΡΜΑ Η ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ.

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μυριακι μου μην ακούς καμία και κανέναν όλα καλα θα πανε για ολες μας φιλακιααααααα.....

Καλε ολες σήμερα έχουμε σκορπίσει χαχαχαχαχα καλα να είμαστε και θα μαζευτουμε πάλι που θα παει ......διάλεξης σε ολεσσσσσσσσσσσς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια.

Πριν λίγο γυρίσαμε απ' το τραπέζι στο σπίτι της φίλης μου. Καλά, μιλάμε, ήταν σαν γάμος. Δεν μπορείτε να φανταστείτε, πάρα πολύς κόσμος, που τους περισσότερους δεν τους γνωρίζαμε καν, πάρα πολλά τραπέζια, λες και τρώγαμε σε εστιατόριο, τα φαγητά πρέπει να ήταν από κέτερινγκ, γιατί τα είχαν σ' αυτά τα ταψιά που έχουν φωτιά από κάτω, πάρα πολλή βαβούρα, και τους οικοδεσπότες σχεδόν δεν τους είδαμε. Απορώ πώς τους αρέσει να κάνουν τέτοια πανηγύρια...

Τέλος πάντων, μιλούσαμε με μια κοπέλα για εγκυμοσύνες, γέννες, αγορές, κ.λπ. Αυτή είχε όπως εμένα παλλίνδρομη με άδειο σάκο (εμένα δεν ήταν τελείως άδειος) και μετά εγκυμοσύνη και τώρα έχει ένα παιδάκι 10 μηνών που δεν το έφερε επειδή ήταν λίγο άρρωστο. Μου έλεγε ότι όταν έκανε απόξεση, της έβαλαν ένα τεράστιο ταμπόν και μετά ήρθαν οι νοσοκόμες να της το βγάλουν και το τραβούσαν με μια τσιμπίδα και δεν έβγαινε, βάζανε τα χέρια τους μέσα, και γενικά αυτή πήγε να πεθάνει. Ρε κορίτσια, όσες κάνατε απόξεση, σας κάνανε τέτοιο πράγμα; Γιατί εμένα απλά μου βάλανε σερβιέτες λοχείας. Σα βασανιστήριο μου φάνηκε.

Αυτές τις μέρες έχω πολλά υγρά και αγχώθηκα λίγο...

Απ' το Τιτινάκι είχαμε κανένα νέο;

Φιλούρες σε όλα τα κοριτσάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρασ σε όλες τις κοιλουμπίτσες!!

Girl μου χαίρομαι που όλα είναι μια χαρά!!Αστεράκι η μπεμπούλα σας!!

Νασιούλα πως τα περάσατε εχθές που είχατε τις γιορτούλες σας;

Διάβασα παντρεύεται ο πρώην σου;Ποια τυχερή τον παίρνει;

Αγγελικούλα είδες και εσύ το ζουζουνάκι σου, τι καλά!!!!Ανέβασες πίεση

από το άγχος καλό μου;άσε εγώ κάθε φορά που πάω για υπέρηχο παθαίνω

κάτι χειρότερο................μου έρχεται να πάω στην τουαλέτα......

Ευτυχώς που δεν πήγες βόλτα με το σόι...............θα γύριζες με σύγχιση!!

Άννα Μαρία μου αυτές οι συγκεντρώσεις που περιέγραψες είναι ακριβώς αυτό

που σιχαίνομαι.Η επίσκεψη είχε έρθει από τις 8:30!!Είναι κάτι κουμπάροι των

γονιών μου για την ακρίβεια, οι οποίοι έφεραν και τα δυο τους παιδάκια μαζί,

τα οποία σκοτωνόντουσαν όλη την ώρα.Ανάσα δεν πήραμε!!!

Περιττό να σου πω ο άντρας μου χαρά που έκανε................

Και εννοείται ότι έφυγαν το βράδυ όταν πλέον μισοκοιμόμουνα στον καναπέ................

Τι να πω δεν ξέρω.............

Τιτινάκι πως πας;

Μαρουλάκι χρόνια πολλά κοριτσάκι μου, συγγνώμη σε ξέχασα εχθές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Εμείς κοιμηθήκαμε δεύτερη νύχτα στους καναπέδες του σαλονιού γιατί το δωμάτιό μας ακόμα έχει λίγη μυρωδιά απ' την μπογιά. Μια χαρά ήταν πάντως, καλύτερα απ' το σπίτι της μάνας μου κοιμήθηκα! Σαν κατασκήνωση είναι!

Κλαψ, σήμερα φεύγει ο άντρας μου για Μυτιλήνη, και θα μετακομίσω στη μάνα μου. Μόνο που το σκέφτομαι απελπίζομαι... Ποτέ δεν ενθουσιαζόμουν στην ιδέα να μένω με τους γονείς μου, πόσο μάλλον τώρα... Θα προσπαθώ να έρχομαι όσο πιο πολλές ώρες στο σπίτι μου γίνεται, αλλά πάλι χάλια θα είναι...

Δώρα, αυτοί δε σας έκαναν επίσκεψη! Μετακόμισαν σπίτι σας κανονικά!

Φιλάκια σε όλα τα άλλα κοριτσάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην κλαιςςςςς.....και μην λυπάσαι που βραδιάζειιιιιιιιιι.........εμείςςςςςςςς......που ζήσαμεεεεε φτωχοιίιιιιι..:)).......Άννα Μαρία μου μην στενοχωριέσαι......σκέψου ότι θα ξεκουράζεσαι όλη την ημέρα χωρίς να κάνεις το οτιδήποτε.....θα σε προσέχει η μανούλα και όλα καλά....:)).........και όταν δεν αντέχεις άλλο, θα παίρνεις τον Ανδρίκο σου και θα πηγαίνεις σπιτάκι σου για αποτοξίνωση...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Τέντυ μου σε ευχαριστώ πολύ καλή μου για τις ευχές!!!

Αννα Μαρία, κουράγιο! Οπλισου με υπομονή κ οι μέρες θα περάσουν!!!

miki μου, πολύ ωραίο το .... άσμα :lol::lol: !!!!!!

Αναστασάκι τί καλό θα μαγειρέψεις?

Εγω κλασσικά στη δουλεια! 9 μέρες μείνανε κ μετά άδεια....επ΄αόριστον!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε???πως ειναι οι κοιλιτσες?????????

καλε εχετε γραψει παααααααρα πολλα παλι.....!!!!!......δεν θυμαμαι κ πολλα, σχεδον τιποτα δηλαδη!!!!!!

κατ'αρχην να ευχηθω στα κοριτσακια που γιορταζαν χθες!!!!!!!!

μυριαμακι μου, μαρακι μου,αννα μαρια ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ!!!!!!!!!!!!!!Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!

ΝΑΣΙΟΥΛΑ ΜΟΥ να χαιρεσε το κοριτσακι σου!!!!!!!!!!να ειναι παντα καλα κ να το καμαρωνεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τιτινα τι διαβαζω, ερχεται ο μπεμπης γρηγορα γρηγορα ε????

αχ αννα μαρια κ νασιουλα μου πολυ γελασα με τα της εκκλησιας κ τη γιαγια του πρωην κ ολα τα σχετικα!!!!! ........... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γκιρλ μου πολυ χαιρομαι που ολα ειν αι τελεια με την μπουμπουκα σας!!!!!!!!!!!μπραβο κοριτσακι μου!!!!!!!

εμεις ειχαμε παει δυο μερουλες στο εξοχικο της νονας της κορης μου κ γυρισαμε χθες βραδακι!!!!!

ωραια ητανε μονο που κουραστηκα παρα πολυ!!!!δεν με κουρασανε τα παιδακια μου αλλα γενικα εχω γινει πλεον αστα να πανε.....δεν αντεχω πολλα πολλα, τιποτα σχεδον!!!!!!!!

αφηστε που εξακολουθω να εχω πονους περιοδου κ αρχισανε κ εχω κ συσπασεις!!!!ειδικα χθες ειχα συνεχεια!!!!!!κ ετσι λοιπον μ'αυτα κ μ'αυτα δεν προλαβα να μπω μα ουτε κ κουραγιο ειχα!!!!!!!....

να φανταστειτε ουτε τηλεφωνο για τις χθεσινες γιορτες να εχω παρει.....θα παρω αμεσως τωρα ομως!!!!!!!.......

φιλια πολλα σε ολες εγκυουλες μου!!!!!!!!!!!!!

ξεχασα αρκετες το ξερω :oops::oops::oops::oops::oops::oops: ............συγχωρεστε με....!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίκι, και τώρα ξεκουράζομαι και δεν κάνω τίποτα! Οι ελάχιστες δουλειές που κάνω δε με επιβαρύνουν! Είναι και πολύ μεγάλοι οι γονείς μου και είναι πάρα πολύ δύσκολο...

Αναστασία, τι καλό θα φτιάξεις; Εγώ αρακά και μπιφτέκια!

Μαρούλι, 9 μέρες ε; Εγώ 1η Σεπτεμβρίου επιστρέφω στο σχολείο για δύο μήνες.......... Από τη μία μου φαίνεται αδιανόητο, απ' την άλλη, αν μου πει ο γιατρός "θα σου γράψω άδεια να μην πας καθόλου σχολείο" δε θα θέλω...

Ηλιάννα, αφού λες ότι συνεχίζονται οι πόνοι περιόδου και άρχισαν και συσπάσεις, πάρε το γιατρό σου. Εγώ τον παίρνω απ' το πρωί, για να μου δώσει πιστοποιητικό για να μην κάνω ακτινογραφία, και δεν το σηκώνει κανείς... Το ξέρω ότι έχει κλείσει αυτές τις μέρες, αλλά είναι δυνατόν να μην είναι κανείς στην κλινική;

Το άλλο δε σας το είπα: αυτή η κοπέλα που μιλούσαμε χτες, μου έλεγε ότι γέννησε με προγραμματισμένη καισαρική (έχει μια αναπηρία στα πόδια και δεν μπορούσε να γεννήσει φυσιολογικά) και της φέρανε το παιδί δύο μέρες μετά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τη ρώτησα γιατί και μου είπε ότι απλά το ξεχνούσαν οι νοσοκόμες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εγώ θα είχα σηκώσει την κλινική στο πόδι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ ΤΡΕΛΑ....ΠΩΣ ΘΑ ΤΙΝ ΠΑΛΕΨΩ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ ΚΟΚΙΝΙΣΤΟ ΜΕ ΡΥΖΙ ΜΕ ΑΝΑΜΕΙΚΤΟ,ΔΕΝ ΜΕ ΤΡΕΛΕΝΕΙ ΤΟ ΜΟΣΧΑΡΙ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΚΡΕΑΣ ΑΛΛΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΝΩ ΛΟΓΩ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ.1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΜΕΙΝΕ Κ ΠΑΩ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ Κ ΑΥΤΕΣ Η ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙΣ?

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ?ΜΟΝΟ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕΝ ΚΑΝΑΝΕ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΔΗΛΑΔΗ.....ΕΛΕΟΣ.

ΝΙΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΝΩ.

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΗΓΕΝΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Κ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!!ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΣΕΝΑ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ!!!!!

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααα κοριτσακια μου....καλά είμαστε ακόμα στην αναμονή....εχω κάτι πονακια και ειδικά το βράδυ νιώθω τον μπεμπη τόσο χαμηλά. ..και σπρωχνει κιόλας....εχω φτάσει σε σημείο να λέω δεν αντέχω αλλοοοοοοο πολύ δύσκολες αυτές οι τελευτεες μέρες...ουφφφφφ

έχει πολύ ζεστή σήμερα...να περνάτε όλες τελειααααα τα φιλία μας σας στέλνουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα, η φύση προνοεί! Σε φέρνει σε σημείο να μην αντέχεις άλλο και να παρακαλείς να γεννήσεις! Τώρα είσαι 100% έτοιμη!

Μύριαμ, κι εγώ μια απ' τα ίδια με το κρέας, αλλά τι να κάνουμε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι!!!!

Muriamaki να τρως μοσχαράκι για τον αιματοκρίτη!και εγώ δεν το κάνω κέφι

αλλά το τρώω αυτές τις μέρες σε διάφορες παραλαγές γιουβετσάκι, λεμονάτο κλπ

α.................και μην ακούς κανέναν από δω και μπρος!!!!!!!!!!!

Άντε να περάσει η βδομαδούλα να δεις το αγοράκι σου!!!

Άννα Μαρία μου υπομονή αυτές τις μέρες!!!!!!!!!!!!!!!!ΔΙάβασα για την οργάνωση

που έχει κάνει ο άντρα σου στη Μυτιλήνη.Ζορικα τα πράγματα!

Ηλιαννάκι μίλησες με το γιατρό κοριτσάκι μου για τις συσπάσεις;

Marouli 9 μερούλες υπομονή..............

Αναστασάκο τι μαγειρεύεις σήμερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Κ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΡΕΑΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ Ε?Κ ΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ Κ ΜΠΙΦΤΕΚΙΑ ΤΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΑΠΟ ΜΟΣΧΑΡΙ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΚΛΠ.

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φουσκιτσες τι κάνετε???? εγω ειμαι καλα και δεν είμαι πολυ Ζέστη λίγος ύπνος και αρκετή κούραση νιώθω χωρίς να κάνω και πολλα πράγματα πωπωπωωπ και που να φτάσω στον έβδομο όγδοο μήνα καλα δεν θα παλευετε με τίποτα ......

Ηλιαννακι μας ελειψες καλεεεεεεεεε αλλα αφού είσαι καλ οκ φιλακιααααααα

Αννα Μαρια τι λες και εγω θα τις είχα σκωτοσει τις παλιονοσοκομες άκου μετα σπονδυλική μέρες ..δεν παει καλα ο Κόσμος ........

Εγω σήμερα κάνω γεμιστουλια μμμμμμμμ μου αρέσουν παρα πολυ και λέω να κάνω και ένα ψωμάκι και αρχίζω τώρα κιόλας χαχαχαχαχα

Α δεν σας είπα αύριο το πρωί ερχετε το μαγαλο μου αδελφάκι πάλι γιατί πρέπει να βγάλει διαβατήριο και απο Γερμανία θα του κάνουν πολλές μέρες οπότε ερχετε εδω για 5 μερουλες και θα τον έχουμε εδω πάλι χιχιχχιχιχι .......

Φιλακιααααααα σε ολεσσσσσσσσσσς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...