Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά Μωράκια 2011 Νο15!Αυγουστιάτικοι θυσαυροί


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 849
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ναι φυσιολογικά γέννησε, την έπιασαν κάτι πονάκια στη 1 τη νύχτα στις 4 σπάσαν τα νερά, 10 η ώρα της έβαλαν τεχνητούς πόνους και 1 και μισή είχε γεννήσει.

Λέει ότι η μπέμπα μπορεί να άργησε να έρθει αλλά στην έξοδο της ήταν κυρία και πολύ γρήγορη!! Εκεί που είχε διαστολή 5 στο 10 λεπτό έφτασε 10... αφού της σταύρωνε τα πόδια η μαία και της έλεγε να μην σφίγγεται για να προλάβει να έρθει ο γιατρός!! Κεντέρης λέει η μπέμπα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Τι κανετε;;;

ΩΩ γεννησε η συμπεθερα!!!! ....να μας ζησει!!!!

Πολυ καλο βαρος.Περιμενουμε νεα

Ευακη αντε και εσυ μετο καλο απο μερα σε μερα

Εμεις σημερα πηγαμε πρωτη μερα παιδικο.

Ετρεξε χωρις κλαματα αλλα μετα εκλαψε λιγακι αλλα οχι αυτο το απελπισμενο κλαμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αγαπημενες μου!!!Τι κανετε?Γεννησε η Μιχαελα?Τελεια!!!

Μιχαελα μου να σας ζησει γλυκεια μου η πριγκιπισσα σας!!Καλη λοχεια σε σενα!!

Η Ευη μας εμεινε ακομη..Με το καλο κοριτσακι μου!

Πως ειστε οι υπολοιπες?

Εμεις καλα,μεγαλωνουμε,πλεον γκρινιαζουμε απειροελαχιστα εως καθολου κ στον υπνο με ελαχιστες εξαιρεσεις ειμαστε πολυ ευκολες :D:D:D Ευτυχως απο την αρχη δεν τις πολυεμαθα αγκαλια κ ετσι κοιμουνται μονες τους ειτε στο ριλαξ ειτε στο κρεβατακι τους.Αυτες τις μερες ειμαι κ μονη μιας κ εδωσα αδεια στη μανουλα μου για διακοπες κ εχω λιγο τρεξιμο :( Αφηστε που αδιαθετησα κιολας κ κατεληξε σε αιμοραγια κ εχθες ημουν νοσοκομειο..δραμα κοριτσια,εχασα τοοοσο πολυ αιμα που τωρα σερνομαι.Μου εδωσαν χαπια να μου σταματησει αλλα ακομη τιποτα :(:(:(

Σε οσα κοριτσακια ταλαιπωρουνται λιγο με τα ζουζουνακια τους εχω να πω υπομονη,μετα το τριμηνο πραγματικα στρωνουν ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενα κοριτσακι μας έμεινε? Αντε με το καλό και φυσικά πολλά συγχαρητήρια στη Μιχαέλλα για το μωράκι της γερο κ τυχερό να είναι :D

Αυτο με εχει σ΄ωσει Diosaki ο θηλασμός ξαπλωμένη....και ναι κοιμήθηκε αλλα σε λίγο είναι το επόμενο γευμα..................... :shock:

Το φοβερό κορίτσια ενω εχω αρχίσσει κ κοιμαμαι παραπάνω ...νυστάζω περισσότερο...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου ξεκιμησατε παιδικο?Ευγε στον Χριστοφορο που δενε κλαψε!!Καλη αρχη!

Νικολ μου το ιδιο επαθα κι εγω,μολις ξεκινησα να κοιμαμαι περισσοτερο,νυσταζα κ περισσοτερο!!Σου βγαινει η κουραση κ η αυπνια οσο περισσοτερο χαλαρωνεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφίτσα μου ευχομαι περαστικά σου κοπέλα μου...τόσο πολύ αίμα ε? το εχω ακούσει ότι η 1η περίοδος είναι ζόρική σε αίμα....προσπάθησε να ξεκουραστείς και πιες χυμούς..κ φυσικά ότι σου είπαν οι γιατροί....

Πραγματικά εντυπωσιάζομαι με δίδυμα και να είσαι τόσο ήρεμη...εγω με 1 και τα εχω :shock:

μπράβο στα μαναράκια σου που δεν κουράζουν την μαμά....εμένα είναι αγκαλίτσας κ βυζάκιας...κ έχουμε ενα θέμα..οχι πάντα........

αυτο φανταστικα κ εγω ΣΟφία μου για την νύστα ..είναι η κούραση όλων των ημερών...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανούλες τι κάνετε????

Εμείς εδώ.... αγκαλίτσα με τον ζουζουνάκο μου!!!!!

Ξύπνησε μετά από 4 ώρες ύπνου..... κι ήπιαμε με λαιμαργία τα 120μλ. του..... μόνο το χέρι μου δεν έφαγε!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μετά τον έπιασε λοξυγκάκος.... ακόμη παιδεύεται ο μικρός μου & τα έχει πάρει τώρα και μου είναι μέσα στην γκρίνια!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Προσπαθώ να τον ηρεμήσω.... με αγκαλιά και πιπίλα.... γιατί σε λιγάκι πρέπει να ξαναρμεχτώ..... κι είμαι μόνη μου.... ο καλός μου πήγε πια κανομικά στη δουλειά....

Κατά τ΄άλλα είμαστε μία χαρούλα & μεγαλώνουμε...... ήρθαν χθες ένα φιλικό μας ζευγάρι με την 2,5 ετών κορούλα τους.... που κάποτε έκανα baby-sitting!!!! Η μικρή όλο φιλούσε τον μπέμπη στα πατουσάκια!!!! Ήθελε και στο προσωπάκι, αλλά εννοείται δεν την αφήσαμε!!!!!!!

Κοριτσάκια μου, σήμερα του έβαλα μόνη μου ορό του μικρούλη μου.... με άλλο τρόπο....

Τον ξάπλωσα, του κρατούσα σταθερό κεφαλάκι & χεράκια και του έβαλα σε 2 δόσεις.... με μία κίνηση.... σαν σύριγγα.... σα να το φύσηξα.... αυτομάτως βγήκε ο ορός πάλι έξω αλλά με μπόλικες μυξούλες.... δεν έκλαψε πολύ το νινί!!!!! Κι είχα ένα άγχος!!!!!

Αυτάάά φιλενάδες μου!!!!!!

Σας αφήνω.... πάω γι΄άρμεγμα.... ο μπέμπης αποκοιμήθηκε!!!!!! Θα τον βάλω στο κρεβάτι μας, περικυκλωμένο με μπόλικα μαξιλάρια να κοιμηθεί με τις άπλες του ο καλός μου!!!!!!!

ΒΥΕ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφιτσα σοβαρα;;;..περαστηκα σου βρε παιδι μου.

Ξεκουραση και χαπακια. Προσεχε μη σου κατεβει ο αιματοκριτης.

Γιελιζ η φωτο του Κερεμ με το δαχτυλο στοστομα ειναι τελεια!!!!

Νικολ την παλευεις με τον θηλασμο;;;

οσο για τον Χριστοφορο θα δειξει...να δουμε πως θα τα παει και αυριο..και κυριως απο βδομαδα που θααντιλυθει το μονημο τηςκαταστασης

Πηνελοπη μου φιλακια πολλαστον κουκλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επεστρεψα!! Είχε μια γκρινια ο μικρός άλλο πράγμα...είδα κι έπαθα να τον κοιμησω..Για να ηρεμησει τον έβαλα να ξαπλωσει μπρουμυτα στην κοιλιά μου και ευτυχως κοιμηθηκε!

Σοφάκι μου τι κάνεις? Περαστικά σου, να τρως καλά για να μην χασεις δυναμεις!

Νικόλ μου το ίδιο έπαθα κι εγώ..τώρα που κοιμαμαι περισσότερο, νυστάζω κ πιο πολύ!!

Χρύσα μου καλή αρχή στον παιδικό...Θέλει λίγο τον χρόνο του και μια χαρά θα τα πάει ο Χριστοφοράκος σου!

Πιπίτσα μου έχετε κι εσείς γκρινια??Υπομονή!!

Ελπιζω να μην ξυπνησει και να προλάβω να βγαλω γάλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούφ!!

Πήγα να απλώσω ρούχα... τελείωσα το άπλωμα μπήκα μέσα και είχε κατα χ@στεί ο μικρός!! (απο το πρωί προσπαθούσε!!) Ξεκινάω να τον αλλάξω του βγάζω το κορμάκι για να τον πλύνω,τραβάω 2 μωρομάντηλα και τελειώνουν σκύβω να πάρω απο το συρτάρι άλλο πακέτο τραβάει το πόδι του απο το χέρι μου και το χώνει μέσα στα σκ@τ@!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Και με κοιτάει και γελάει!!! Πήγα τον έπλυνα τον άλλαξα και τώρα είναι στο βυζί κάνει πώς πίνει γάλα ενώ παίζει!! Με κοιτάει και με το βυζί στο στόμα μου γελάει!!! ααχ!!!

Συμπθέρα μου περαστικά σου!!! Την προηγούμενη φορά εγώ είχα 5 μέρες αίμα ποτάμι!! Είχα φρικάρει!! Μάλλον έτσι γίνεται μετά απο καισαρική!

Μπράβο τα κοριτσάκια σου που είναι ήσυχα!

Νικόλ μου και εδώ έχω έναν αγκαλίτσα-βυζάκια!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: 7

Μαράκι έχετε γκρίνια σήμερα ε? Μήπως τον πονάει η κοιλίτσα? Η μήπως κάνει καψόνια στη μαμά?? :D:D:D:D

Χρύσα μου ευχαριστώ!!

Πιπίτσα μου καλό άρμεγμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Γιελιζ μου αδικα χαρηκα ότι κοιμηθηκε...στα 5 λεπτά να τον πάλι! Τον άλλαξα, του έκανα τσαι αλλά τίποτα!! Καψονια μου κάνει, είμαι σίγουρη!!

Κι εσένα όμως σε παιδεύει ο Κερεμ ε?Γεμίσατε σκατό??? όπου να'ναι μου φαίνεται ότι είναι η δική μας ώρα!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν με παιδεύει λέει?? Με έχει πάρει χαμπάρι ότι του έχω αδυναμία και το εκμεταλλεύεται!! :lol::lol::lol:

Γεμίσαμε και μπόλικο κιόλας!!! Η σειρά σας τώρα!! :lol::lol::lol::lol: Είναι η ώρα του σκατού φαίνεται!!!

Αν θυμάσαι όσο είμασταν έγκυες τέτοια ώρα μιλούσαμε για το τι θα φάμε..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί γιαυτό να μην κοιμάται πάνω απο 5 λεπτά το παιδί, να θέλει να κάνει κακά... και ο δικός μου μέχρι να τα κάνει έτσι έκανε... τώρα κοιμήθηκε... τον έβαλα στο κρεββάτι και πιπιλάει στον αέρα, σαν να έχει βυζί στο στόμα!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Γιελιζ επαθα το ιδιο με εσενα...ειχα ανοικτη την πάνα κι άρχισε να κάνει κακά, ταυτοχρονα πνιγηκε με το σάλιο του κ πανικοβληθηκε και εκλαιγε..Πηγα να το ανασηκώσω λίγο να ηρεμησει και....γεμισαν σκ@το η αλλάχττρα, τα χερια μου, τα πόδια του!!!Κατευθειαν για μπάνιο κι οι δυο μας!!! :shock::lol::lol:

Τωρα ξεραθηκε για λιγο ομως αφου θα φαει σε λίγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια μου γιατί παιδεύονται έτσι τα μικρούλια μας με την κοιλίτσα & τα κακάκια τους???

Από τις 1 που τον έπιασε η γκρίνια.... ελάχιστα κοιμήθηκε!!!!!! Τον έβαλα στο κρεβάτι, για να έχει τις άπλες του ο πασάκας μου.... κι άρχισε να σφίγγεται & να ξυπνάει με κλάμματα!!!!! Προφανώς τον πονά η κοιλίτσα!!!!

Κατά τις 2.30 τον έβαλα να θηλάσει κι ήπιε κανένα 20λεπτο.... μας πήρε κι ο ύπνος!!!! Τώρα τον έχω αγκαλιά και τον ταϊζω.... δυστυχώς δεν πρόλαβα να μαζέψω πολύ γάλα.... μόλις 90μλ. αν δω να τρώει κι άλλο χεράκια θα του δώσω και συμπλήρωμα.... αναγκαστικά....νυστάζει πολύ αλλά πρέπει να φάει.... έχει περάσει η ώρα του πολύ... κι ακόμη κακάκια δεεενννν..... μόνο πολλά πριτς....

Με τα ξενύχτια πώς τα πάτε κοριτσάκια??? Εμένα σχεδόν πάντα τον ταϊζει ο καλός μου, αφού την ίδια ώρα εγώ πρέπει ν΄αρμεχτώ!!!! Αλλά ο ζουζουνάκος... ότι θέλει μας κάνει το σκατούλι από τώρα!!!! όταν θέλουμε να φάμε ή να κοιμηθούμε..... γαρίδα το μάτι!!!!! Όταν πρέπει εκείνος να κοιμηθεί....... τον παρακαλάμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα μου εγω οταν βλεπω οτι ζοριζεται πολυ του βαζω λιγο το θερμομετρο στον πωπο και αρχιζει να κανει κακια...δοκιμασε το...

Με τον υπνο εμεις αρχισαμε να στρωνουμε...Μετα το μπανιο κοιμαται σχεδον 7 ωρες!!!

Θα στρωσει κι ο δικός σου θα δεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!Τι κανετε;Επιτελους βρηκα λιγο χρονο να μπω!Εμεις ειμαστε καλα.Η μπεμπουλα αρχισε να στρωνει,τρωει καθε 4 ωρες,καμια φορα και 3.Ησυχη ειναι γενικα,αν και καμια φορα δεν κοιμαται,την πιανει υπερενταση και θελει αγκαλια για να κοιμηθει.Τα ξημερωματα την επιασαν μαλλον κολικοι γιατι καθε 3 λεπτα μουγκριζε και αφηνε αερια.Τελικα της εδωσα σταγονιτσες και ηρεμισε.Ευτυχως ο αντρας μου εχει αδεια και ετσι μου την κραταει και κοιμαμαι λιγο το βραδυ αλλα και το μεσημερι.Με ξεκουραζει πολυ!

Με τον θηλασμο τα παμε πολυ καλα.Κανενα προβλημα μεχρι στιγμης.

Να σας ρωτησω,αυτη η ξαπλωτη σταση δεν ειναι επικινδυνη;Το μωρο ειναι τελειως ξαπλωμενο,οριζοντια και μπορει να παθει αναρροφηση...Θελω να ρωτησω τον γιατρο μου.Την δοκιμασα μια φορα αλλα φοβομουν μην μου πνιγει.Συνηθως απο την λαιμαργια της πνιγεται!Και φυσικα ακομα δεν μου ρευεται...Και μετα βγαζει γουλιτσες ή κανει λοξυγγα!

Το αλλο δεν σας το ειπα.Το λιονταρακι μου βρυχαται συνεχως! :lol: Βγαζει ηχους στον υπνο της και με ξυπναει! :lol: Δεν με αφηνει να κοιμηθω,ολο τεντωνεται και κανει θορυβους!Πολυ γελιο! :lol:

Εμενα με εχει φαει λιγο η κλεισουρα,αλλα δεν εχω και κουραγιο να βγω..

Απότι διαβαζω,ειστε ολες καλα!Και τα μπεμπακια το ιδιο!

Σοφακι περαστικα!Εισαι καλυτερα τωρα;

Συμπεθερα,Πιπιτσα,Γιελιζ,Τιτινα,Ευη,Κρυσταλλενη,Αννα,Κατερινα και σε ολα τα κοριτσακια,πολλα φιλακια!

ΜΙΧΑΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!!ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ! :ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάαλιι!!

Μαράκι τα ίδια πάθατε και εσείς ε? Καλά το είπες εσύ ότι ετοιμάζεται και ο δικός σου! :lol::lol::lol:

Πιπίτσα έχει δίκιο το Μαράκι, μέρα με τη μέρα θα βλέπεις διαφορά στο μωράκι σου, σιγά σιγά θα στρώσει... Εμείς τώρα πιά κοιμόμαστε τη νύχτα.. δεν έχω παράπονο!

Νίκη μου χαίρομαι που είσαι καλά! Στην ξαπλωτή στάση το μωρό δεν είναι τελείως οριζόντια εγώ βάζω το κεφαλάκι του πάνω στο χέρι μου και τον γυρνάω στο πλαι και τον στηρίζω με μαξιλάρι απο πίσω... επίσης τον σηκώνω για να ρευτεί κανα 2 φορές και μετά τον ξαναξαπλώνω για να πιεί λίγο ακόμα και να τον πάρει ο ύπνος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera manoule k gia ligo akomh egkuoules..

emeis molis prin koimhthikame ..trwme kala k meta to mpanio to bradu opws leei k to maraki xalarwnoume k koimomaste sxedon mexri tis 6 to prwi ..arxise na katalabainei mera k nuxta to zououni mou

emeis kakakia kanoume an oxi kathe mera ana mia mera..prits exoume polla alla auto einai kalo giati den menoun aeria na kanei kolikous..an k den mas pianoun polu suxna..sxedon katholou..

auta apo emas..stis 17 tou mhnos tha saranthsoume kiolas..aaaxxx pws pernaei o kairos..k o mpempakos mou allakse polu psulose allo mwro..xairomai polu..

filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΧΑΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!! [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif]

Γεια σας κοριτσάκια!!!!!!!!!! Τι κάνετε? Εμείς καλά, ή μάλλον όλο και καλύτερα. Η μικρή γίνεται μέρα με τη μέρα πιο ήρεμη. Να φανταστείτε...χθες το βραδυ κοιμήθηκε στις 10, την τάισα στον ύπνο της στη 1τη νύχτα και μετά ξύπνησε στις 9 το πρωί!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Ελπίζω να συνεχίσει έτσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Τι κάνετε τσούπρες???

Εμείς είμαστε μία χαρούλα!!!!!!!!!! Τώρα ο γατούλης μου κοιμάται κι η μαμά αρμέγεται!!!!!! Η νύχτα μας ήταν πολύ ζόρικη….. καταφέραμε να τον κοιμίσουμε στις 4…. κι 6 παρά ο μπαμπάς μας σηκώθηκε να ετοιμαστεί για τη δουλειά!!!! Σηκώθηκα κι εγώ κατά τις 6.30΄ κι έκτοτε δεν έχω ξανακοιμηθεί και νυστάάάζωωωωω!!!!

Ξύπνησε ο τζουτζουκάκης 8 παρά… αλλάξαμε την πάνα μας…. καταβροχθίσαμε το γαλατάκι της μανούλας…. φάγαμε και λίγο βυζάκι…. έτσι 10΄ για επιδόρπιο & ξανακοιμηθήκαμε!!!! Τώρα μόλις ξεμπερδέψω το άρμεγμα θα πάω να την πέσω κι εγώ…. όσο προλάβω δλδ!!!! Έβαλα και τον αποστειρωτή να δουλεύει κι έχω έτοιμα τα μπιμπεράκια μας για τα επόμενα γεύματα του μπέμπη!!!!

Από χθες που βάζω γαλατάκι επάνω στις θηλές μου είναι πολύ λιγότερος ο πόνος!!! Μεγάλη διαφορά…. και πάλι βέβαια εάν δεν πιάσει καλά ο μπέμπης το στήθος… πάλι θα πονάω… αλλά πολύ λιγότερο!!!

Σήμερα κι αύριο (κι αν δεν ακυρωθεί και την Παρασκευή) περιμένουμε επισκεψούλες!!!! 2 φιλικά μας ζευγάρια και μία οικογένεια συγγενική…. θείοι & ξαδελφούλες του καλού μου…. που όμως είναι σα να είναι αίμα μου….. τους αγαπάω & με αγαπάνε πολύ!!!! Γενικά όλοι στο σοϊ… δεν έχω παράπονο!!!!! Έρχονται να δούνε το στολίδι μας μωλέ!!!!!

Θα τηλεφωνήσω και στην πεθερά μου αργότερα…. έχει τα γενέθλιά της σήμερα… 60αρίζει!!!! Κι επειδή έχει ξεσκιστεί να με βοηθάει από την εγκυμοσύνη κι έπειτα πάρα πολύ… οφείλω να της το αναγνωρίσω αυτό…. κι είναι και πολύ διακριτική που δεν της το είχα!!!!

Τι τρώτε σήμερα κορίτσια μου??? Λέω να φτιάξω κοτοπουλάκι με πατατούλες στο φούρνο…. ίσως και πατατίτσες γιαχνί…. θα έχω για 2 μέρες φαγητό…. όλα αυτά εάν προλάβω βέβαια… μαζί με τις άλλες δουλειές μου!!!!!!

ΘΕΛΩ ΚΑΦΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!

Σας χαιρετώ μικρές μου!!!!!!!

Λογοδιάρροια έλαβε τέλος!!!!!!!!!

Μάκια σε όλες!!!!!!!!

Υ.Υ.: Μόλις είδα στην TV μία σκυλίτσα που εκτός από τα κουταβάκια της…… θηλάζει και 14 γουρουνάκια (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) Μπράβο της!!!!!!!!!! Θέλω κι εγώ!!!!!

:roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:Να έχω έτσι μπόλικο γαλατάκι!!!!! Όχι να θηλάζω…. γουρουνάκια!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...