Μετάβαση σε περιεχόμενο

XΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ


Anna_80

Recommended Posts

κοριτσακι μου γλυκο θα ηθελα και εγω με τη σειρα μου να σου ευχηθω να πανε ολα καλα....θα το δεις.....σε λιγο καιρο που θα γυρισετε ολοι σπιτακι σας θα το ξεψχασεις ολο αυτο...και θα γελας και θα σε ξετρελαινουνε τα μωρουλινια σου με τις φωνουλες τους....αντε μωρε μανουλα σου ευχομαι τα καλυτερα μεσα απο την καρδια μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 128
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσακι μου γλυκο θα ηθελα και εγω με τη σειρα μου να σου ευχηθω να πανε ολα καλα....θα το δεις.....σε λιγο καιρο που θα γυρισετε ολοι σπιτακι σας θα το ξεψχασεις ολο αυτο...και θα γελας και θα σε ξετρελαινουνε τα μωρουλινια σου με τις φωνουλες τους....αντε μωρε μανουλα σου ευχομαι τα καλυτερα μεσα απο την καρδια μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΟΙ ΚΟΡΟΥΛΕΣ ΣΟΥ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ.ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΟΙ ΚΟΡΟΥΛΕΣ ΣΟΥ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ.ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννακι μου καλο μολις διαβασα την ιστορια σου.

Μην ανησυχεις κοριτσι μου ισως εγινε για καλο που βγηκαν τοσο νωρις τα κοριτσια σου.

Σε καθε περιπτωση θα φανουν γενναιες, υπομονη μονο να περασει λιγο ο καιρος και θα τις εχεις κοντα σου και τις 3.

Το ξερεις οτι καταλαβαινουν την παρουσια σου οταν πηγαινεις και τις βλεπεις στην θερμοκοιτιδα?

Να εισαι θετικη και να τους δινεις κουραγιο. Τα μωρα ολα τα καταλαβαινουν και δεν μπορουμε να τους κρυφτουμε.

Φιλακια πολλα και ευχομαι να κυλησουν ολα ομαλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννακι μου καλο μολις διαβασα την ιστορια σου.

Μην ανησυχεις κοριτσι μου ισως εγινε για καλο που βγηκαν τοσο νωρις τα κοριτσια σου.

Σε καθε περιπτωση θα φανουν γενναιες, υπομονη μονο να περασει λιγο ο καιρος και θα τις εχεις κοντα σου και τις 3.

Το ξερεις οτι καταλαβαινουν την παρουσια σου οταν πηγαινεις και τις βλεπεις στην θερμοκοιτιδα?

Να εισαι θετικη και να τους δινεις κουραγιο. Τα μωρα ολα τα καταλαβαινουν και δεν μπορουμε να τους κρυφτουμε.

Φιλακια πολλα και ευχομαι να κυλησουν ολα ομαλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα τωρα το διαβασα....:(

ευχομαι ολα να σας πανε καλα (που θα πανε!!!) και να πατε στο σπιτακι σας συντομα.

χαρηκα που διαβασα πως πηρανε ηδη κιλακια και ολα πανε καλυτερα!!!:) :) :)

σιδερενιες γρηγορα!!!!!:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα τωρα το διαβασα....:(

ευχομαι ολα να σας πανε καλα (που θα πανε!!!) και να πατε στο σπιτακι σας συντομα.

χαρηκα που διαβασα πως πηρανε ηδη κιλακια και ολα πανε καλυτερα!!!:) :) :)

σιδερενιες γρηγορα!!!!!:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΟΙ ΑΜΑΖΟΝΕΣ!!!!

ΒΙΑΣΤΗΚΑΝ ΛΙΓΑΚΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΗΔΗ ΠΑΝΕ ΑΠΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ!!!:)

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΗ!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΟΙ ΑΜΑΖΟΝΕΣ!!!!

ΒΙΑΣΤΗΚΑΝ ΛΙΓΑΚΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΗΔΗ ΠΑΝΕ ΑΠΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ!!!:)

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΗ!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα μου καλημέρα!!!

Να σου ζήσουν τα κοριτσάκια σου!!!

Ολα θα πάνε καλά και τα κοριτσάκια σου θα βγούν γερά και δυνατά!!!

Ολη η θετικη μας σκέψη και οι ευχές μας είναι μαζί σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα μου καλημέρα!!!

Να σου ζήσουν τα κοριτσάκια σου!!!

Ολα θα πάνε καλά και τα κοριτσάκια σου θα βγούν γερά και δυνατά!!!

Ολη η θετικη μας σκέψη και οι ευχές μας είναι μαζί σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Αννα .. Ολα θα πάνε καλά, το πιστεύω και σύντομα θα πάρουν κι άλλο βάρος, θα γίνουν πιο δυνατές και θα τις πάρεις στο σπιτάκι σας.... Τα καλύτερα σου εύχομαι για τα κοριτσάκια σου, να σου ζήσουν και να είσαι αισιόδοξη και η Παναγίτσα να είναι μαζί τους σε όλη την πορεία της ζωής τους.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Αννα .. Ολα θα πάνε καλά, το πιστεύω και σύντομα θα πάρουν κι άλλο βάρος, θα γίνουν πιο δυνατές και θα τις πάρεις στο σπιτάκι σας.... Τα καλύτερα σου εύχομαι για τα κοριτσάκια σου, να σου ζήσουν και να είσαι αισιόδοξη και η Παναγίτσα να είναι μαζί τους σε όλη την πορεία της ζωής τους.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΑΝΝΑ ΟΙ ΚΟΡΟΥΛΕΣ!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΤΟΥΣ!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ!

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΑΝΝΑ ΟΙ ΚΟΡΟΥΛΕΣ!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΤΟΥΣ!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ!

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα Αννα.

Να σου ζήσουν οι κορούλες,να εισαι δυνατή για να παίρνουν κι αυτές δυναμη απο τη δική σου.

Να παρακαλέσεις τη Παναγία να σου δώσει κουράγιο και να βοηθήσει τα αγγελούδια σου να γυρίσουν σπίτι γερά και δυνατά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα Αννα.

Να σου ζήσουν οι κορούλες,να εισαι δυνατή για να παίρνουν κι αυτές δυναμη απο τη δική σου.

Να παρακαλέσεις τη Παναγία να σου δώσει κουράγιο και να βοηθήσει τα αγγελούδια σου να γυρίσουν σπίτι γερά και δυνατά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα & απο εμένα Άννα.

Υπομονή & πίστη να έχεις & θα πάνε ΟΛΑ καλά θα δείς.

Είναι δύσκολο αλλά μην απελπίζεσαι σε λίγες μέρες θα είναι μια απλά άσχημη θύμηση στις τόσες όμορφες στιγμές που θα σου χαρίσουν τα λατρεμένα σου κοριτσάκια.

Καλή συνέχεια (& ας μη γνωριζόμαστε)

Τζένη.

ΥΓ περιμένουμε σύντομα φωτογραφίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα & απο εμένα Άννα.

Υπομονή & πίστη να έχεις & θα πάνε ΟΛΑ καλά θα δείς.

Είναι δύσκολο αλλά μην απελπίζεσαι σε λίγες μέρες θα είναι μια απλά άσχημη θύμηση στις τόσες όμορφες στιγμές που θα σου χαρίσουν τα λατρεμένα σου κοριτσάκια.

Καλή συνέχεια (& ας μη γνωριζόμαστε)

Τζένη.

ΥΓ περιμένουμε σύντομα φωτογραφίες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα καλημέρα χάρηκα που διάβασα ότι τα μωράκια σου παίρνουν βάρος. Έψαξα και βρήκα ένα άρθρο που διάβασα πρόσφατα για τα πρόωρα παιδάκια και τη μουσική. Είναι το παρακάτω:

"Αν και όλοι γνωρίζουμε τον ευεργετικό ρόλο που έχει η μουσική στη ζωή μας, μόνο τον τελευταίο καιρό συνειδητοποιούμε πόσο σημαντική είναι η επίδρασή της στην ανάπτυξη των μωρών και κυρίως των πρόωρων.

Νεογνολόγοι από τις ΗΠΑ κατέληξαν στο συμπέρασμα πως τα πρόωρα βρέφη που άκουγαν τραγουδάκια έπαιρναν γρηγορότερα βάρος και έτσι μπορούσαν να πάνε στο σπίτι τους σε μικρότερο από το αναμενόμενο χρονικό διάστημα – μια εβδομάδα σχεδόν νωρίτερα από τα υπόλοιπα. Μην ξεχνάτε όμως ότι η «αγαπημένη μουσική» του μωρού σας είναι η δική σας φωνή.

Γιατί η φωνή των γονιών είναι συνώνυμο με τη φροντίδα, το φαγητό, το άγγιγμα, τη ζεστασιά που τόσο έχει ανάγκη στην αρχή της ζωής του. Θα το διαπιστώσετε εξάλλου και οι ίδιοι πολύ γρήγορα: Ενώ κλαίει στην κούνια του, θα δείτε πόσο γρήγορα ηρεμεί μόλις ακούσει τη φωνή σας ή πόσο προσεχτικά σας ακούει όταν του μιλάτε γλυκά και αγαπησιάρικα."

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα καλημέρα χάρηκα που διάβασα ότι τα μωράκια σου παίρνουν βάρος. Έψαξα και βρήκα ένα άρθρο που διάβασα πρόσφατα για τα πρόωρα παιδάκια και τη μουσική. Είναι το παρακάτω:

"Αν και όλοι γνωρίζουμε τον ευεργετικό ρόλο που έχει η μουσική στη ζωή μας, μόνο τον τελευταίο καιρό συνειδητοποιούμε πόσο σημαντική είναι η επίδρασή της στην ανάπτυξη των μωρών και κυρίως των πρόωρων.

Νεογνολόγοι από τις ΗΠΑ κατέληξαν στο συμπέρασμα πως τα πρόωρα βρέφη που άκουγαν τραγουδάκια έπαιρναν γρηγορότερα βάρος και έτσι μπορούσαν να πάνε στο σπίτι τους σε μικρότερο από το αναμενόμενο χρονικό διάστημα – μια εβδομάδα σχεδόν νωρίτερα από τα υπόλοιπα. Μην ξεχνάτε όμως ότι η «αγαπημένη μουσική» του μωρού σας είναι η δική σας φωνή.

Γιατί η φωνή των γονιών είναι συνώνυμο με τη φροντίδα, το φαγητό, το άγγιγμα, τη ζεστασιά που τόσο έχει ανάγκη στην αρχή της ζωής του. Θα το διαπιστώσετε εξάλλου και οι ίδιοι πολύ γρήγορα: Ενώ κλαίει στην κούνια του, θα δείτε πόσο γρήγορα ηρεμεί μόλις ακούσει τη φωνή σας ή πόσο προσεχτικά σας ακούει όταν του μιλάτε γλυκά και αγαπησιάρικα."

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσια με κάνατε και βούρκωσα απο χαρά!!!Σας ευχαριστώ πάρα πολυ όλες σας για τα τόσο γλυκά σας λόγια!!!:laugh: Πώς μπορώ να μην μεταφέρω θετική ενέργεια στα μωρά με τόσες ευχές και με τόσες καλές φίλες που έχω;;;!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!:P Είστε πολύ γλυκές όλες !!!:) Ηδη τα κοριτσάκια μου πήραν βάρος και εγώ είμαι τόσο ευτυχισμένη που θέλω να αρχίζω να το φωνάζω να τ ακούσουν όλοι!!!(Το ξέρει βέβαια όλο το νοσοκομείο και τα περίχωρα χιχι:P :P :P )Σήμερα νομίζω πως μου χαμογέλαγαν:blink: :blink: :blink: !!!!Είμαι θεότρελλη!Τα Χριστούγεννα δεν θα τα έχουμε σπίτι άλλα δεν υπάρχει πρόβλημα,θα μεταφέρουμε τα χριστούγεννα εμείς στο νοσοκομείο!:laugh: Ευχομαι του χρόνου τέτοια εποχή νε με τρελλαίνουν με τις φωνούλες τουε!Φιλάκια σε όλες:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...