Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 Νο13-ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ........


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια............Καλώς την Ρενάτα μας...........

Ωραία περασατε στην εξοχή....με τα μπάνια σας..........ποιος τη χάρη σας.............

Εμείς καλά είμαστε...........δεν περπατάμε καλά ακόμα, εχουμε 4 πάνω 4 κάτω κ ένα κατω δεξιά μασητήρα........εχει πολύ καιρό που τρώει τα δικά μας φαγητά........τα κοβω κομματάκια και τα μασάει και το ψωμί του αρέσει πολύ...........αν δείτε τι κομμάτια κόβει..............

Μαράκι περιμένουμε τα νέα από την ξινή...........θα σας πεθύμησε παρα πολύ και θα σας εχει μαζεμενα τα δωράκια σας τόσο καιρό που λείπατε............. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλακια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 928
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΥΝΗΧΤΙΣΩ ΑΛΛΑ ΕΚΛΕΙΣΕ ΑΠΟΤΟΜΑ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ. ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΖΕΛ ΦΥΣΙΚΑ... ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ .......

ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΠΕΡΥΣΙ ΣΤΟ ΜΕΝΤΙΤΕΡΑΝΙΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΑΛΛΑ ΦΕΤΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΚΑΘΟΜΑΣΤΝ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ, ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΟΥ ΚΟΡΙΝΟΥ. ΕΥΘΕΙΑ ΣΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΜΠΛΕ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ. ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ. ΚΙ ΑΝ ΟΧΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΘΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΥΚΛΑ ΣΟΥ. ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΣΑΣ. ΠΩΣ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΙΠΕΣ ? ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΣΟΥ. ΗΑΤΝ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαθήκατε όλες από δω και εγκατασταθήκατε στο φατσοβιβλίο ε??????????

Που είσαι Ρενάτα μου?????????????Έλα κ συ στο face...............Μαράκι που είσαι?????????Δεν επιστρέψατε ακόμα??????????Σας άρεσε μάλλον η φιλοξενία...............

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ειστε ολες καλε?????????Το κλεισαμε το μαγαζι?????????

Σημερα που ηθελα να κανω τη μεγαλη ανακοινωση??????????????

ΠΕΡΠΑΤΗΣΑΜΕ [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

,πραβο μπραβο μπραβο ο ορεστης ο τελευταιοσ των μοικανων :lol:

αντε καλα τρεξιματα τωρα!!!!!!!! μαρινακι λυπαμαι που στο λεω αλλα λιγο θα κρατησει η χαρα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας φιλενάδες!!

Επιστρέψαμε με αέρα ελλαδίτικο πλέον και ξεκινήσαμε δουλειά!!!

Όχι πολλά, μην φανταστείτε ότι πνιγόμαστε αλλά κάτι γίνεται!!

Καταρχήν να πω ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στον Ορέστη μας!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: και θα συμφωνήσω με την Έλενα..Μαρίνα μου, λίγο θα κρατήσει η χαρά σου..ετοιμάσου....!!!! :lol::lol::lol:

Εμείς καλά περάσαμε στην Πάτρα, ο γάμος καταπληκτικός (πρώτη φορά πήγα σε γάμο στην Ελλάδα και ήταν και χάι) και ενθουσιάστηκα!!

Ωχ, κλαίει ο μικρός..τα υπόλοιπα αργότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια μανεσ τι κενετε?

μαρακι την ξινη την ιδεσ? :mrgreen:

μαρινα περπατοπιτα εφτιαξεσ για τον ορεστη? χιχι κ εγω σημερα την πρωτοακουσα στην οδοντιατρο

ελενα το πηρρεσ το γραμμα?

εμει καλα τα ιδια κ ο ιασονασ ολο το πρωι στον παιδικο την εβγαλε στο ριλαξ :lol::lol::lol::lol: απο αυριο θα καθετε μεχρι τισ 1 ;)

ελεγα θα μου λειπουν αλλα τελικα οαχι μονο δεν μου λειπουν αλλα πωσ να γινει να καθοντε πιο πολυ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: το απογευμα σφαζοντε :twisted:

μπαιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε καλωσ το μαρακι!!!!!!

ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΠΙΚΑΝΤΙΚΑ!!!!!!!!!!!!! Η ΞΥΝΗ????? Η ΠΕΘΕΡΑ??????

ΘΕΝΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΓΡΑΜΜΑ!!!!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΛΥ ΠΟΛΛΥ ΦΙΛΕΝΑΔΑ :-*:-*:-*:-*:-*

Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΘΙΚΑ ΛΙΜΠΕΡΟ -45% Ο ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΑΛΑ ΡΕ ΘΕΝΑ?????????? ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ΤΗΝ ΠΕΡΠΑΤΟΠΙΤΑ???????????????????? :shock::shock::shock:

Ο ΙΑΣΩΝΑΣ ΑΚΟΜΑ ΡΙΛΑΞ???????????????????? :o:o:o:o:o:o:o

ΑΝΤΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΟΥ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΚΡΥΑ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ Κ ΟΙ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ

ΦΙΛΟΥΡΕΣ!!!!

ΚΑΛΕ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΤΕ ΝΑ ΜΠΕΝΕΤΥΕ ΕΔΩ????? ΜΟΝΗ ΘΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αυτο το στομα σου ελενακι :o:o:o:o:o:o

καλε σε ειδα σημερα στον υπνο μου :shock: μαζι κ την μαριαχαρ. ημασταν λεει στην πολη σου ειχα ερθει εγω μαζι με μπατλερ :shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: (στον υπνο μου)

αγκαλιεσ φιλια ...πολλα πολλα ...χαρεσ κακο :mrgreen: μετα λεει ειδα την μαρια οτι ειχε μπεμπα :shock: μαρακι μασ κριβεισ κατι???????????? αντε βρε με ενα πονο :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: δεν θυμαμαι κατι αλλο :roll:

σημερα πηγα τον ιασονα σχολειο κ πηγα να παρω στο βιβλιοπωλειο τα πραγματα του νηπιαγογιου που μασ ζητησαν :twisted: 80 ευρουλακια εδωσα πρωι πρωι κ πηρα κ εναν καφε για παριγορια :cry::cry::cry: .

συμπεθερουλα που εισαι καλε ..επεσε πολυ δουλεια? δωσε σημαδια ζωησ κ εσυ ζετουλα....ηλιανναααααα κοντευεισσσσσσσσσ ουου κανε καμια δουλεια τωρα παραπανω μπασ κ σκασει μυτη πιο γρηγορα χιχι

φιλια κ καλημερεσ που δεν ειπα.παω για να κανω καμια δουλιτσα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ Κ ΕΓΩ!!!!

ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ ΤΟΥ ΠΟΝΟΥ Κ ΑΠΑΝΗΛΘΑ :D

ΠΟΛΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ!!! ΠΟΛΛΥ ΔΟΥ΄ΛΕΙΑ!!!!

ΘΕΝΑ ΜΗΠΩΣ ΕΦΑΓΕΣ ΒΑΡΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ???? :lol::lol::lol::lol: ΤΙ ΟΝΕΙΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: ΑΝΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΤΛΕΡ ΣΟΥ :lol::lol::lol::lol:

80 ΕΥΡΩ ΤΑ ΝΗΠΙΑ????????????????? ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΤΙ ΖΗΤΑΝΕ??????? :o:o:o

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑ!!!!! Ε ΔΕΝ Μ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΙ ΑΛΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κοριτσάκια μου έχετε δίκιο - χάθηκα εντελώς - αλλά από τη μέρα που γύρισα στη δουλειά μ έχουν βουτήξει από τα μαλλιά κ με κάνουν σβούρες!!! Σαν την τρελή τελειώνω από τη δουλειά 4.00 με τη ψυχή στο στόμα να πάω στον παιδικό να πάρω το παιδάκι μου κι από την ώρα που θα μπούμε σπίτι ...γραπώνεται από το μπούτι μου ... κ δεν μ αφήνει ....ούτε για να κατουρήσω... Νομίζω ότι έχει πάθει ψύχωση ...αλλά εντάξει... ξέρω ότι της λείπω κι ότι το φυσιολογικό είναι αυτό...!!!! Απλά .... μέχρι τις 9.00 που τη βάζω για ύπνο δεν μπορώ να κάνω καμία δουλειά !!!! Δεν πειράζει όμως... Κάναμε κ εμβολιάκια χτες .. διπλό τρύπημα... το priorix tetra κι της ηπατίτιδας !!!! Πάνω που ξέχασε το πρώτο τσίμπημα της ρίξαμε κ το δεύτερο .... αφού νομίζω ότι την επόμενη φορά που θα πάμε στο ιατρείο... θα φωνάζει από το ασανσέρ....χιχιχιχιχιχι... κ θα χει κ δικιο εδώ που τά λέμε.... Βρήκαμε αφράτο μπούτι και ρίχνουμε τις βελόνες αβέρτα... :lol::lol::lol:

Χαίρομαι που πρόλαβα να δω ότι όλες σας είστε καλά, γερές κι εσείς κ τα παιδάκια σας ... αλλά δεν προλαβαίνω να απευθυνθώ σε όλες πιο ιδιαίτερα!!!! Θα προσπαθήσω ξανά αύριο .... Φιλάκια πολλά πολλά και καλό μας mammyχειμώνα!!!!!!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακομα μπουτακια>??????????????????????????????? τι λεσ ρε ντιμη!!! εμεισ εχουμε μηνεσ που βαραμε μπρατσο!!! τελοσ τα μπουτια μασ ειπαν κ οι 2 γιατροι!!!!

α επισησ κ για το εμβολειο ξεχασα ν σ πω οτι με το συγκεκριμενο επειδη ειναι βαρυ εμβολειο αφηνουβν μεγαλο δαστημα απο τα αλλα εμβολεια αραααα απορω πωσ σασ εξανε 2 απανοτα!!!!!!

τρελα ο γιατροσ σασ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι καλημέρα !!!!

Το εμβόλιο όντως είναι βαρύ κ δεν επιτρέπεται να γίνεται μαζί με άλλα - με εξαίρεση της ηπατίτιδας (κ δεν ξέρω αν υπάρχουν κι αλλες εξαιρέσεις) που δεν ανεβάζει ουτε πυρετούς ούτε τίποτα και δεν υπάρχει κανένα κίνδυνος να χορηγηθεί μαζί με οποιοδηποτε άλλο.

Κ όσο για το μπούτι .... το τετραπλό έγινε στο μπούτι .... και της ηπατίτιδας στο χέρι ... απλά δεν σας το εξήγησα τόσο αναλυτικά .... κ το "τέλος στο μπούτι" μας εξήγησε ο γιατρός μας ο καλός ... δεν είναι κανόνας ντε κ καλά !!!!! Παιδιά πολύ αδύνατα (βλέπε Άννα Μαρία) που τα χεράκια τους δεν είναι αφράτα κ δεν έχουν λίπος και "πιασίματα" κάνουν ακόμα εμβόλια στο μπούτι και είναι όλα μια χαρά.

Η αλήθεια είναι ότι του έχω εμπιστοσύνη και αυτό θα έπρεπε άλλωστε από τη στιγμή που δεν έχω γνώσεις προσωπικά. Από κει κ πέρα πάντα έχω και θα έχω τα ματάκια μου ανοιχτά για οτιδήποτε περίεργο (κατά τη κρίση μου) αντιληφθώ !!!! Και όλες μας ξέρουμε και αποδεικνύουμε καθημερινά ότι ο κάθε παιδίατρος έχει τελειώσει "δική του σχολή" και είναι υπέρ ή κατά ορισμένων θεμάτων καθαρά και μόνο από άποψη και προσωπική εμπειρία κι όχι επειδή το σπούδασε. Νομίζω ότι θα συμφωνήσεις μαζί μου φιλεναδίτσα !!!! Φιλάκια πολλά και καλό Σαββατοκύριακο σε όλες σας κ στα παιδάκια σας !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω τι λετε εσεις αλλα ακομα ειμαι χαρούμενη...........μην τον ματιαξω τωρα αλλα δεν αγγιζει τα πραγματα στα τραπεζακια και ειναι πολυ φρονιμος!!!!!!!!!!!!!Και τωρα πλεον δε χρειαζεται να τον κραταω και να κοβω βολτες!!!!!!!!!!!!Καθομαι στον καναπε μου και γυρναει :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρακι καλωσορίσατε.........πες καμια ιστορια με την ξινή να γελασουμε!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια πολλά και καλό σαββατοκυριακο.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΣΤΟ ΦΑΤΣΟΒΙΒΛΙΟ ? ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ.

ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ? ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ ? ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΟ ΣΚ ?

ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΨΩΝΙΑ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΒΑΠΤΙΣΗ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΑ. ΗΛΙΑΝΝΟΥΛΑ ΗΡΘΑΜΕ ΣΤΑ ΜΕΡΗ ΣΟΥ. ΣΤΗΝ ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ ΗΤΑΝ Η ΒΑΠΤΙΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΡΑΠΕΖΙ, ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΠΗΑΓΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΚΑΙ ΦΑΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΝΕ ΑΡΤΑΚΗ. ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΕΚΕΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΦΑΓΑΜΕ ΤΟΥ ΣΚΑΣΜΟΥ. ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΑΛΩΝΙΣΑΝ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΗΑΤΝ ΗΣΥΧΑ. Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΝΥΣΤΑΖΕ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΞΕΡΑΘΗΚΕ. ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΑΞΕΙΔΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΞΥΠΝΗΣΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ.

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΦΙΛΙΚΟ ΣΠΙΤΙ ΚΙ ΗΤΑΝ ΚΙ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 11 ΜΗΝΩΝ. ΕΙΧΑΝ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ.

ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΗΣ ΑΝΕΜΟΒΛΟΓΙΑΣ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΓΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ? Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΛΑΙΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΠΡΙΝ ΑΚΟΜΗ ΤΟΝ ΑΓΓΙΞΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ. ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ ΜΠΟΥΤΙ ΤΡΥΠΑΜΕ ΑΚΟΜΗ. ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΠΕΝΤΑΠΛΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΗΠΑΤΙΤΙΔΑΣ ΜΑΖΙ.

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΡΕΣΤΑΚΟ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕ !!!

ΘΕΝΑ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΓΕΣ ΣΤΟΝ ΣΤΑΘΜΟ. ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ. ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΑΚΟΜΗ ΤΟΝ ΑΝΤΕΧΩ. ΟΙ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΤΑΘΜΟΥΣ. ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΝΗΠΙΑ. ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΜΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ.

ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ. ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΑΛΛΑ ΞΑΝΑΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΠΡΙΝ. ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ?

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΑΛΕΚΑΚΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ ? ΣΕ ΤΙ ΕΠΙΠΕΔΟ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ? ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΟΔΗΓΕΙ ΚΙΟΛΑΣ .....

ΜΑΡΑΚΙ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ. ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΑΣΧΕΤΗ. ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΤΕ.

ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΟΙΚΟΔΟΜΗ ΜΙΣΗ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΙΝΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΧΕΛΩΝΑΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤ ΕΘΑ ΤΑ ΚΑΤΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΜΕ. ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΑΖΕΙ ΜΕΛΑΓΧΩΛΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΚΗΠΟ ΕΝΩ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΛΟΓΩ ΦΑΣΑΡΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΥΣΑΕΡΙΟΥ. ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΟΥΜΕ.

ΝΤΙΜΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΙΠΕΙΣ ΤΗΣ ΚΟΡΟΥΛΑΣ ΣΟΥ. ΕΝΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΣΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΔΩ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΡΕΛΛΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ. ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΓΑΙ ΛΙΓΟ ΟΜΩΣ ΦΩΝΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΜΑ..ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ? ΤΟ 45% ΣΤΟ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΙΧΑΝ ΣΗΚΩΣΕΙ ΟΛΑ. ΟΥΤΕ ΠΟΛΕΜΟ ΝΑ ΕΙΧΑΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρελοκοριτσααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πουειστε βρε??????? εχετε γραψει τοοοοοοοοοοοσα κ δεν μου εχει βγαλει εμενα καμια δημοσιευση απολυτως!!! :shock::shock::shock::shock::shock: γιατι αραγε??????????????????οεοοοοοοοοοοοοοοοο??????????? :twisted::twisted::twisted:

μπηκα τωρα τυχαια κ τα ειδα!!!!

παω να την πεσω για νανακια τωρακ θα σχολιασω αφτερ τρελοκομεια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλια σε ολα τα θαυματουργα μωρακια!!!!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ΓΕΙα σας!!!

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥ :YMHUG::YMHUG::YMHUG: ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΑ???? ΤΕΛΕΙΩΣΕ Κ Ο ΕΖΕΛ??? ΧΑΧΑΧΑΧ ΑΡΧΙΖΕΙ ΑΛΛΟ ΤΩΡΑ Ε????

ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥΕΧΕΙΣ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΙΣ???? Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ??? ΚΑΝΕΙ ΖΗΜΙΕΣ??

ΜΑΡΙΝΑ ΜΑΡΙΝΑ ΜΑΡΙΝΑ :lol::lol::lol::lol:

ΘΑ Σ ΠΩ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΜΕ ΠΟΛΛΥ ΜΙΚΡΕΣ ΔΙΑΦΟΡΟΠΟΙΗΣΕΙΣ!!!!

ΠΡΩΤΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ

WOW WOW ΠΕΡΠΑΤΩ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΜΕ ΟΛΟΙ ΠΕΡΠαταω!!!! ΑΑΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ???? Α ΝΑΙ ???? ΜΕΖΡΙ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ???????ΝΑΙ ΦΤΑΝΩ Κ ΕΚΕΙ!!!!! ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΥΡΙΖΩ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙ :D:D:D:D ΜΑΜΑ ΚΟΙΤΑ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΜΠΑΜΠΑ ΚΟΙΤΑ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΚΟΛΟ ΚΑΤΩ!!!!

(ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΝΑΣ ΜΗΝΑΣ......)

ΠΟΥΦ :cry: ΒΑΡΙΕΜΑΙ :cry::cry: ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ????

ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ!!!! ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ???? ΤΟ ΦΤΑΝΩ???? ΑΑΑΑΑ ΕΝΑ ΒΑΖΟ ΧΜΜΜ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΣΗΚΩΝΩ???? ΑΜΑ ΤΟ ΡΙΞΩ ΚΑΤΩ ΘΑ ΠΟΝΕΣΕΙ???? :roll::roll::roll: ΑΣΤΟ ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ!!!

ΧΜΜΜΜΜ ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕΓΑΑΑΑΛΑ ΜΑΚΡΟΥΛΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΝ ΣΕ ΔΥΟ ΤΡΥΠΕΣ!!!! ΚΑΛΩΔΕΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΤΑ ΛΕΝΕ!!!! ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΡΥΠΟΥΛΕΣ????

Η ΜΑΜΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΤΣΙΡΟΚΟΠΑΕΙ ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ!!!!! ΑΑΑΑΑΑ ΑΡΑ ΠΡΕΠΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ!!!! ΧΜΜΜ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝ ΤΟ ΤΡΑΒΗΞΩ?????

ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΜΑΖΕΥΕΙ Κ ΑΠΟ ΕΔΩ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΟΚΙΜΑΣΩ ΟΜΩΣ!!!!

ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΤΙ ΘΟΡΥΒΟ ΩΡΑΙΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΜΑ ΤΙΣ ΣΕΡΝΩ!!!!! ΠΟΥΦ ΠΑΛΙ ΦΩΝΑΖΕΙ ΑΥΤΗ!!!! :twisted: ΜΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ!!!!!!!

ΑΜΑ ΤΡΕΞΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ Κ ΤΡΑΒΗΞΩ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΟΜΑΝΤΗΛΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ..... ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!!!

:oops::oops::oops::oops::oops: ΟΥΠΣ ΜΑΜΑ ΕΚΑΝΑ ΖΗΜΙΑ!!!! ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΜΑ Κ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ :x

ΑΑΑΑ Η ΜΑΜΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΤΙ ΚΑΛΟ????? ΠΠΑΩΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΝΑ ΔΩ!!!!! ΠΑΛΙ ΦΩΝΑΖΕΙ ΑΥΤΗΝ

ΑΑΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΦΩΝΑΚΛΟΥ!!!!!!

ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ Κ Μ ΛΕΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΣΤΟΝ ΚΟΛΟ ΜΟΥ!!!!!!!! ΜΑ ΤΙ ΜΕ ΠΕΡΝΑΕΙ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙ????? ΕΓΩ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΡΑΣ!!!!!!!!

Κ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΔΩ ΘΑ ΜΑΣΤΕ Κ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX ΒΡΕ ΕΛΕΝΑ ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ....

ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ.... ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ.

ΝΑΙ, ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΕΡΠΑΤΗΣΑΜΕ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΩΛΟ ΚΑΤΩ ΚΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΘΟΣ ΜΕ ΤΑ ΚΑΛΩΔΙΑ. ΟΥΡΛΙΑΖΩ ΕΓΩ, ΕΚΕΙ ΑΥΤΟΣ. ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ. ΒΡΕ ΤΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ, ΤΙ ΤΟΥ ΦΩΝΑΖΩ, ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟΣ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΡΙΧΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ. ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΠΟΤΕ. ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ?

ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΚΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ?

ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΒΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΚΙ Ο ΕΖΕΛ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΥΡΚΙΚΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΧΕΙ ΔΕΙΞΕΙ. ΕΓΩ ΤΑ ΧΑΖΕΥΩ ΟΛΑ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ, ΟΣΟ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ. ΑΝΤΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ. ΑΛΛΑ ΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΤΙΣ ΒΑΖΕΙ ΑΡΓΑ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΞΕΝΥΧΤΑΩ.

ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ? ΕΓΩ ΕΧΩ Σ\ΚΥΛΟΒΑΡΕΘΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΒΡΩ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΟΛΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.

ΡΕ ΣΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΣΕ ΕΧΩ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΕΙ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΠΙΕΡΙΑΣ ΕΙΣΑΙ 'Η ΗΜΑΘΙΑΣ. ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΥΟ, ΣΩΣΤΑ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε??????? τα μικρα ζιζανιοκτονα πως ειναι????

εμεις ειμαστε σκατα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χθες ειχα τον αγγελο χαλια με πυρετο , μυξα , συναχι κ μπουκωμα

κ σημερα εχω την αννα μαρια με δεκατα κ ολα τα υπολοιπα μαζι!!!!!! :cry::twisted::twisted:

ειμαι κ εγω με πονολαιμο κ συναχι!!!!!!!!!!!!!!!!

κολλησαμε απο την αδερφη μου που δουλευει σε εναν παιδοτοπο κ τα πηγαινουν αρρωστιαρικα τα πιτσιρικια και ....!!!

ηθελα να ξερα που σκατα τα πανε αρρωστιαρικα γμτ????? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ρενατουλα μου γλυκια τι κανεις καλη μου??????ο μικρος σου??????ειχατε ερθει προς τα δω την κυριακη ε???πολυ ωραια ειναι κ κοντα!!!!!!

αντε την επομενη φορα να τα πουμε κιολας αν θελεις ε????? :D:D

μαρινα μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πως τα πατε με το περπατημα??????

θενα θενα ουουυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!που εισαι βρε?????μια χαρα την εχεις καταβρει τωρα που εχεις την ησυχια σου!!!!!!σουπερ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πως ειναι τα μικρα σου????

γεια σου ρε κορμι με τις σουπερ περιγραφες σου!!!!!!!!! πως; ειστε????????

αντε για πειτε κανα νεο βρε τρελοκοριτσουδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

σας φιλω προς το παρρον, ελπιζω να μπω αργοτερα!!!!!!!

ματςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς μουτςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς .................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορμι σχολασε ταισε κ τωρα καθεται περιμενει τισ μολοτοφ!!!!!! :lol::lol::lol:

ΞΑΝΘΟ ΚΟΡΜΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ Κ ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΝ ΣΕ ΚΟΛΛΗΣΟΥΝ Κ ΜΑΣ ΒΓΕΙ ΦΤΑΡΝΙΣΤΟΣ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ!!!!

ΡΕΝΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΛΕΙΝΕ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΑΝ ΤΑ ΓΡΑΦΑ :lol::lol:

Α ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΔΗΛΑΔΗ ΑΝΟΙΞΕ ΤΙΣ ΣΑΚΟΥΛΕΣΖ ΜΕ ΤΑ ΨΩΝΙΑ Κ ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΡΟΔΕΡΜ ΓΙΑ ΤΑ ΠΙΑΤΑ ΤΟ ΒΑΛΕ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΟΤΥ Κ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΛΙΓΟ!!!! ΤΟΝ ΦΟΥΚΑΤΑ ΡΟΝ ΕΡΙΞΑ ΤΟΣΟ ΝΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΛΥΝΩ ΠΟΥ ΠΝΗΧΤΙΚΕ Κ ΕΓΩ ΧΕΣΤΗΚΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ!!!!!! :cry:

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΜΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΗΜΑΘΙΑΣ!!!!! Η ΑΛΛΗ ΕΙΝΑι στην αιγυπτο χαχαχχαχαχαχα

ΜΟΛΟΤΟΦ ΕΤΟΙΜΕΣ :lol::lol::lol::lol: ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕΤΑΒΟΛΙΖΕΙ ΚΑΛΑ!!!!!!

:lol::lol:

φιλωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας !!!!

Ρενατούλα πολύ χαίρομαι που γύρισες επιτέλους !!!! Αντε .... δεν κανονίζουμε να βρεθούμε κι από κοντά λέω εγώ...... :roll:

Ηλιανούλα κοντεύεις κοντεύεις...... μετράς μέρες πια.... αντε και νύχτες...... :D:D:D

Ελενάκι μάλλον πρέπει να έχεις έτοιμο πιεστικό μηχάνημα ... για την επόμενη φορά.... να κάνεις κατευθείαν πλύση στομάχου, στόματος, ρίχνεις κ κανά λούσιμο με την ευκαιρία ... όλα μαζί !!!!!! :lol::lol::lol:

Εμένα η δικιά μου έχει συγκεντρώσει τόσα το στομάχι της (ΟΟΟΤΙΙΙΙ μα ΟΟΟΤΙΙΙΙ βρίσκει κάτω, το βάζει στο στόμα) από απομεινάρια φαγητού από το πάτωμα... από φύλλα δέντρων... από πλαστικά αντικείμενα... από χαρτιά ..... τι να σας πω.... Ειλικρινά έχω απελπιστεί !!!!!!!!!!!! :?

Anyway.... κατά τ άλλα ... ανεβάσαμε λίγα δέκατα 37,8 χτές το απογευματάκι - προφανώς λόγω εμβολίου- είχε γκρινίτσα απίστευτη - ήθελε αγκαλίτσες χαδάκια - ήθελε να ξεκολήσει οτι πλαστικό εξείχε από τα παιχνίδια της (που δεν εβγαινε όμως) από τα νεύρα της και τη κακή διάθεσή της....

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: ΕΝΑ ΣΤΡΙΜΑΔΙ ΜΕ ΛΊΓΑ ΛΟΓΙΑ !!!

:!::!::!:

Συμπεθερούλα μου που είσαι??? Πως είναι ο Ιασονάκος μου καταρχήν ... ???? Πως τα πάει στον παιδικούλι ??? Είπαμε ότι θα τα πας σχολείο για να σε βλέπουμε περισσότερο κ να σου μείνει λίγος χρόνος παραπάνω.... αλλά εμείς σε χάσαμε τελείως τώρα ..... :cry: Εμείς στον παιδικό λίγο καλύτερα ..... κλαίει μόνο τη στιγμή που τη χεραιτάω για να φύγω από το σταθμό για κανά δύο λεπτά (απ΄οτι μουλένε και οι κοπέλες).... Κατά τ άλλα .... δεν έχει διάθεση να μας κάνει τη τιμή να μας μιλήσει ακόμα .... κι αν δεν έβλεπα στο σταθμό κι άλλο ένα παιδάκι ίδίας ηλικίας με μας να μην μιλάει επίσης .... θα τα' χα παίξει εντελώς από την αγωνία μου και το άγχος μου ... αν και ο γιατρός μας ακόμα δεν ανησυχεί .... κι ευτυχώς που έχω επίσης κολλητή φίλη που το παιδί της επίσης μίλησε μετά τα 2 .... κι συζητώ κ στο κολυμβητήριο κ στη δουλειά κι επίσης μου λένε παρόμοιες περιπτώσεις.... κι άστα χέ...α!!!!! 'Εχω άγχος - δεν το κρύβω !!!! ..... θα δούμε.....

Λοιπόν... σας αφήνω... κ μην χάνεστε από δω... !!!!!!!!! Φιλάκια !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια, μπηκα να πω ενα γεια κ να δωσω το παρων!!χιχι

ειμαι χαλια σκατα!!!! το βραδυ ψηνομουν στον πυρετο,ευτυχως δεν ξανα εκανα μονο κατι δεκατα!! :(:(

σημεραομως ειμαι πολυ χαλια ολη μερα την εβγαλα ξαπλα.ποναω ολοκληρη , ολο μου το κορμι!!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλακια σε ολες σας!!!ντιμι , μικα , ελενα , γεωργια , μαρινα , ζετα , ρενατα , θαλια τα φιλια μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια ΣΑΣ ΟΜΟΡΦΕΕΕΕΕΕς!!!!!!

ΞΑΝΘΟ ΚΟΡΜΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ!!!! ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΜΑΜΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ??????????? :lol:

ΝΤΙΜΗ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΜΕ ΠΕΘΑΝΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΙΕΣΤΙΚΟ :lol::lol::lol::lol: ΟΛΑ ΣΕ ΕΝΑ Ε???

ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΣΕ ΑΚΟΥΣΩ ΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ Η ΜΙΚΡΑ...... Ε ΑΦΟΥ ΧΟΡΤΕΝΕΙ ΜΕ ΟΟΟΟΛΑΑΑΑΑΑ ΤΑ ΑΛΛΑ!!!!!!!!!! :lol:

Α Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΩ Η ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ????? :roll::roll::roll:

ΠΑΣ ΚΑΛΑ?????????????????????????????

ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΛΕΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ???????????????? ΚΑΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ Η ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ?????????? :shock::shock::shock::shock: ΤΟΣΑ ΛΕΝΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ!!!!! Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ Η ΔΙΚΙΑ Σ ΛΕΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!!!!!!!!! ΑΝΤΕ ΚΟΨΕ ΤΑ ΧΑΖΑ!!!!!!!!!!! ΜΙΚΡΕΣ ΛΕΞΟΥΛΕΣ ΛΕΝΕ ΟΛΑ Κ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥΣ!!!!!

ΜΗΝ ΒΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ!!!! ΤΟ ΧΩ ΠΕΙ 1000 ΦΟΡΕΣ!!! ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΕΙΩΣΟΥΜΕ!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!

ΕΧΕΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΕΙΟ!!! ΧΤΕΣ ΤΟΝ ΞΕΓΕΛΑΣΑ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΜΟΥ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΕΙ Κ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΕΝΙΩΘΕ Κ ΚΟΙΜΟΙΘΗΚΕ!!!!

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΜΑ!!!! ΟΧΙ ΑΛΛΟ!!!!! ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ???????????????????????????????? :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κοπελιεεεεεεεεεεεεςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1τι κανετυε???????τα μικρουλια?????

εγω σημερα ειμαι καλυτερα, μονο που εχω βραχναδα κ μπουκωμα!απ'οτι ημουν αυτες τις δυο μερες χιλιες φορες καλυτερα ειμαι τωρα!!!!!!!!

ο αγγελος ειναι μια χαρα ευτυχως μια μερα του κρατησε, το πουλακι μου!!!

η αννουλα μου καλα ειναι κ αυτη μονο που εχει ενα μπουκωματακι κ αυτη κ τρεχει λιγο η μυτουλα της, πιο ευαισθητουλα η μικρη μου σαν τη μαμα της!!!!!!χιχι

βρε κορμι ελα ντε τι το 'θελες κ συ κ το 'λεγες...!!!ωχχ σε εχει κουρασει αρκετα ο χρηστος ε???ολο κολπακια κανει!!

ντιμι μου μια χαρα ειν αι βρε η μικρη!!!οπως σου ειπε κ η ελενα ηδη αρκετα λενε, σιγα ισγα θα τα πουνε ολα, ας μην βιαζομαστε!! ;););)

κ εγω ετσι ελεγα για την αννα μαρια κ τωρα δεν το κλεινει!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

πολλα φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Μα του είχα πει στην επίσκεψη ότι έχω λίγο τσιμπημένο ζαχαρο και στην πρώτη εγκυμοσύνη το ίδιο και ότι δεν είχα κάποιο θέμα σοβαρό με ρώτησε αν πήρα ινσουλίνη ειπα όχι απλά προσεχα λίγο την ζάχαρη και υδατάνθρακα και ότι κάνω μετρησεις με μηχανάκι αν ήταν θα μου έλεγε να τα στείλω μόλις βγουν 🤷‍♀️
    • @Mommyel εμένα κορίτσι μου ήταν 35,1 και εμένα από την κοιλιά το μέτρησε εσενα ποσο είναι; 
    • Κορίτσι μου αφού ξέρεις τι να προσέξεις και ελέγχεις τις τιμές του ζαχάρου σου νομίζω θα είσαι εντάξει. Αφού ήξερες ότι έχεις διαβήτη κύησης λογικό να βγει η καμπύλη εκτός ορίων. Εγώ θα πήγαινα σε διατροφολόγο να με κατατοπίσει κτλ αλλά έχοντας κατά νου ότι είναι η πρώτη εγκυμοσύνη μου. Τώρα εσύ αφού έχεις δει τι σου ανεβάζει το ζάχαρο και το ελέγχεις με το μηχάνημα, δεν θέλει άγχος!!
    • Το ειδα κορίτσι μου ότι μνμ το διάβασε στο Viber το εστειλα..  Από την στιγμή που κρατησε απόσταση στο θέμα επικοινωνίας  εγω δεν μπορω να ενοχλήσω στην τελική ξέρω ότι είχα θέμα με το ζαχαρο από την αρχή δεν είναι πρώτη φορά που έχω θέμα με το ζαχαρο στην εγκυμοσύνη  ξέρω τι πρέπει να προσέξω και έχω το μηχανάκι που μετράω, η διατροφη ξέρω πια είναι που πρέπει να ακολουθήσω δεν θεωρώ ότι είναι κάτι επείγων για αυτό δεν με πιάνει άγχος να τον ψαξω.. για τον θυρεοειδή επειδή δεν γνώριζα δεδομένου ότι δεν ξανά είχα πρόβλημα ποτε τέτοιες τιμές εκεί αγχώθηκα είναι αλήθεια 
    • Εμένα 41 Χιλ έγραφε αλλά τον μέτρησε από την κοιλιά που δεν είναι τόσο ακριβείας η μέτρηση υποτίθεται 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...