Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

Lena και τους 2????Κατι θα κανονισουμε οι 2 μας για να..."κανονισεις" μονο τον 1! :lol::lol::lol: Ωραιες ειμαστε ρε!Ακου ονειρα!

Παντως εγω χαλαστηκα με το ονειρο κ ολη μερα ειμαι καπως...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αντε ρε Αναστάσι, η αλήθεια ειναι οτι ενα όνειρο μπορει να σε ταράξει αλλά εντάξει με λίγη προσπάθεια πιστέυω φευγει η μαυρίλα του.. οχι τιποτα αλλο, αν δεν προσπαθήσεις να την διώξεις μπορει να σε στοιχιώσει..

Νενάκι εισαι πολύ γλυκιά, δεν εβλεπα καλά την φατσούλα σου εδώ, σε ειδα στο φεις! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσυ Ελενη μου μας εβαλες τη φωτο με τα γυαλια για να μας ριξεις σταχτη στα ματια!!!! :lol::lol::lol:

Ολο για..."κολοκυθια" κ ΧΧΧ ονειρα!!!! :P:P:P Προστυχουλιιιιιιιιι! :mrgreen:

Καληνυχτα σας τσουπρες!Ευχομαι να μη δω καμια σας στο ονειρο μου! :P

Ερη μου ηταν χαλια ρε συ...Αλλα οκ!Θα το ξεπερασω!!! :P:P Α!Να δωσω μια παραγγελια?Θελω καμια συνταγη απο γλυκοπιτα..Ξερεις αυτη με φυλλο,καρυδια,κανελλα,ζαχαρη,σταφιδες...Τυλιχτη...Ξερεις?

Επισης...Σου στελνω πολλα πολλα φιλια! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερηηηηηη!!!!!

Σε λιγο θα παω να σε δω κι εγω!!!!!

Αναστασια :lol::lol::lol: Σε ολες με γυαλια ειμαι!!!Νομιζω μονο μια χωρις αλλα ειμαι μικρη εκει...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτες!

Τρώω και σας γράφω!!!

Έβαλα τα πλυντήριά μου (πιάτων -ρούχων), έβαλα το φαγητό στο φούρνο (μπάμιες) και αράζω!

Έχω βρει το μπελά μου με το νυχτερινό ρεύμα. Από κει που μόλις κοίμόταν οι μικρές καθόμουν τώρα παιδεύομαι.....

Σήμερα ήταν μια καλή μέρα για την Ε. Έχει συνέλεθι η καημένη μου. Δεν γκρινιάζει και ελιναι ήρεμη. Στις διακοπές βραχυκύκλωσε γμτ από το άλλο κοριτσάκι που ήταν πολύ ανταγωνιστικό και έβγαλε φρίκη... :?:?:?

Αναστασία τί όνειρο είδες και χαλάστηκες τόσο; Γιατί δε με πήρες τηλ να σου πω καμία π@#%ρια;;; :lol::lol::lol:

Λένα :lol::lol::lol: θεός ο Αναστάσης!!! Δεν υπάρχει!!!!!

Αφρο εσύ το έκανες αυτό με τον λώρο; Εγώ όχι γιατί κράτησα βλαστοκύτταρα τελικά. Απλά δεν τον έκοψαν ακριβώς αμέσως. Τον άφησαν πολύ λίγο και μετά...

Argi πλησιάζουν οι μέρες για το τουτού!!! Άντε καλοτάξιδο!!!

Νένη θα με κάνεις φίλη σου;;; :lol::lol::lol:

Δημητρούλι θέλω να μου πεις για την αλλεργία. Πως πάει η διατροφή; Είδες βελτίωση;;;

Χρύσα μου σε σκέφτομαι...αλήθεια!!! Χρόνια σου πολλά μανούλα! Να χαίρεσαι τα βλασταράκια σου και να είναι πάντα τόσο ανοιχτός και γλυκός άνθρωπος!!!

Τόνια σε ταβέρνα το τραπέζι; Ήθελα να σε ρωτήσω....

Εράκι έχω συνταγή αλλά ...αλλά... δεν κάθομαι να στείλω μειλ... :?:?

Λενάκι γυρίσατε!!! Καλωσήρθατε λοιπόν!!! Ωραία τα Παρίσια;;; Εμένα μαρέσουν πολύ τα ωμά!!!! Γουστάρω φιλέττο τίνγκα στο αίμα!!! :lol::lol::lol:

Παναγιώτα μου σμαααααααααααατς σμουτσσσσσσσσσσ!!!!!!!

Θουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Δ μας μιλάς;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Ε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Παλιοσκατιάρα!!!!!!!!!! Φανερώσου καλέεεεεεεεεε!!!!

Νατασούλα περαστικά στον Μ και καλή συνέχεια!!!!!!!!!!

Εγώ κοπελιές φευγω την Τετάρτη για μια εβδομάδα!!! Ανυπομονώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα!!! :D ηρεμια επιτελους!

Συμπεθερα παραπονιαρα μου θα βαλω και εδω βρε φωτο, μην νομιζεις οτι δεν σε σκεφτηκα απλα δεν προλαβα! Σε λιγο που θα κοιμησω τα μικρα θα το κανω. Μπραβο στο Αλεξ που αρχισε να τρωει!! :ymapplause: Καλα η βαφτιση σας θα ειναι ονειρικη!! Λατρευω τις νεραιδες και αυτον τον συνδιασμο χρωματων!! Ο μπαμπας τι εχει? Μου ξεφυγε :oops: Με τις αντλησεις τι εκανες? Σταματησες?

Χρυσα πολυχρονη να εισαι και να σε χαιρονται οι αντρες σου!!! :ymparty::ymparty: Σαν ραγαδα μου ακουγεται και μενα αυτος ο πονος. Δεν πας σε να γιατρο καλυτερα? Καλε αγχωνεσαι που κοιμαται το νινι τοσο πολυ? Δεν παμε καλα!! :lol: Αστο να κοιμηθει οσο θελει. Και ο Γ. το ιδιο εκανε και ετρωγε και τοσο λιγο οσο ο δικος σου! Καλα ε ειναι ενας κουκλος!! Τον ειδα στο φεις και τρελαθηκα!!

Αργυ μπραβο στην Ρ. για την τουαλετα!! :ymapplause: Με γεια το αυτοκινητο σας! Καλοταξιδο να ειναι! Ευκαιρια για μια μεγαλη εκδρομη ;) Πολυ πεσμενη σε διαβαζω ομως και δεν μου αρεσει :(

Μητσακι με λιγωσες με την κρεπα!! Θελω μια τετοια ΤΩΡΑ! Σε θαυμαζω για τις αντοχες σου με το μικροβιο, εγω στην θεση σου θα ειχα φουνταρει απο το μπαλκονι :oops:

Νατασα τελεια τα Παρισια!!! Σε αρεσουν? ααα εκει να πας τοτε να τρελαθεις στο αιμα :lol: μπλιαχ ρε! Τοσο πολυ αιμα ρε συ η μικρη? Ξαναεκανε απο τοτε?

Νενι θα σε ψαξω και εγω στο φεις!

Αφρο εγω να δεις ποσες φορες το εχω πει αυτο για τα παιδια! Μακαρι να υπηρχε ενα κουμπακι να το πατουσαμε και να εξαφανιζομασταν για λιγο. Ωραια ονειρα κανω ε? :D

Λενα ολα θα πανε καλα με το νινι! Και εμενα την Ε. μικρουλα την βγαζανε απο τη αρχη και στ τελος ολα καλα. Θετικες σκεψεις μονο! Που το βαζει τοσο φαγητο ο Α. βρε? :o Εμενα αυτα η δικια μου τα τρωει σε μια εβδομαδα!

Πω πω σας διαβαζα τοσες μερες και ηθελα να σχολιασω πολλα αλλα δεν θυμαμαι τιποτα. :oops:

Ο Γ. σταματησε να ξυπναει το βραδυ για γαλα και κοιμαται πια 11 με 6 και μετα 6:30 με 8.!!!! Χορταινω υπνο επιτελους!! :D Η Ε. μιλαει πια σαν μεγαλος ανθρωπος. Λες και στο Παρισι ανοιξε το μυαλο της :roll: Σημερα μου λεει: μαμα ποτε θα παμε ξανα στο μουσειο του Λουβρου και στον πυργο του Αιφελ? Ντοινγκ!!!!!! :shock: Παω να την πεσω και εγω! Φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Ε. μιλαει πια σαν μεγαλος ανθρωπος. Λες και στο Παρισι ανοιξε το μυαλο της :roll: Σημερα μου λεει: μαμα ποτε θα παμε ξανα στο μουσειο του Λουβρου και στον πυργο του Αιφελ? Ντοινγκ!!!!!! :shock:

χαζή είναι? θέλει να ξαναπάει, σου λέει ας τα πω σωστά μήπως και πάμε πάλι!!! και ξαναρχίζουμε να μπαμπαλίζουμε μετά!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλημερα!!!

τι κανετε;;;....

Αναστασι τι ονειρα ειναι αυτα που βλεπεις καλεεεε..

Ελενη τα καταφερες;;;

η Μπεμπου που χαθηκε;;;;;.

Νατασα καλα να περασετε....ξαναειδες αιματακι;;;;

Μιτσακι μου σε νιοθω..πραγματικα...ο φοφος ηταν ετσι...παναγια μου!!!

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες κοριτσαρες μου...το μονο που θελω ειναι υγεια για τα παιδια μου και για μενα..να προλαβω να τα χαρω λιγακη.

Σημερα ειμαι καπως.

Σας φιλω ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!

Καλε τι ονειρα βλεπετε ολες;;;!!!!! :lol::lol::lol:

Νατασακι ναι σε ταβερνα θα κανουμε το τραπεζι...αλλα οχι τη κλασικη χασαποταβερνα,αλλα σε ενα πολυ ωραιο μερος ψηλα με θεα και δροσουλα! :P

Συνηλθε το Ρηνακι;;; λες να ηταν που το ζορισε το αλλο κοριτσακι;;;;

Συμπεθερακι μου πλακα σου κανω βρε!! :P ( αλλα το καλο που σου θελω να παω στην ομαδα και δω φωτο ε;;; :-w:lol: )

Τις αντλησεις δε τις εχω σταματησει ακομη..τη Δευτερα κλεινω 6 μηνες και λεω να τις κοβω σιγα σιγα...βασικα προσπαθω να πεισω τον εαυτο μου να τις κοψω γιατι τα χω παιξει εντελως,αλλα λυπαμαι να χασει η μπεμπα τοσο γαλα...κοντευω ομως εγω να χασω τη ψυχικη μου ισορροπια(τη χαμενη θα μου πεις τωρα..)!

Ο μπαμπας μου εχει καρκινο εγκεφαλου Λενακι μου... :(

Ερακι δε το βλεπεις για 2ο ε;;;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!

ΝΑΤΑΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΑΑΑΣ?????Ρε πλακα μου κανεις?Εσυ δε θα εφευγες στις 20???ΚΑΙ τωρα ΚΑΙ σε 10 μερες??ΕΕΕΕΛΕΟΟΟΟΟΣ! :lol::lol::lol::lol: Ευτυχως που θα λειπω κ εγω,αλλιως..... :P:P

Κοριτσια μ'αρεσω πολυ! :lol::P:P:P:oops: Βασικα μ'αρεσει που οτι μου ερθει το κανω χωρις να βαριεμαι!!!και επειδη θελει η πουτ. να χαρει......

Δεν θα παμε Θασο...Μου ειπε χθες ο Α πως δεν εχει δωματιο... :( Ψεμματα!!!Δε στενοχωριεμαι!!!ΚΑθολου!!Γιατι ξερετε που θα παμε????Δλδ 95%...Εκατσα χθες λιγακι κ εψαξα κ ημουν ετοιμη να τα κλεισω ολα...αλλα μου ειπε να το κανει εκεινος σημερα για να κοψει τιμολογιο...Αλλιως θα ειχα τωρα τα εισητηρια κ την επιβεβαιωση του ξενοδοχειου!...Οχι πειτε...Ξερετε που αποφασισα να παμε???????

ΤΟΝΙΑΑΑΑΑ????Ξερεις πως πρεπει να αρχιζεις να πετας τα βρακια σου κ κατι τετοια που μου ελεγες???????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Γιουχουουου!!!Θα παμε στην πατριδα-λεβεντογεννα Κρητηηηηη!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Εχυομαι μονο να μην μου τα χαλασει ο Α!Αν τολμησει να μου κανει λαδια θα τα κλεισω μονη μου κ ας μην παω κ θα χαρει με τον...λογαριασμο της καρτας!!!! :P:P:P:P:P:P:P

Μα ποσο χαρουμενη νιωθω!!!!!!!Σας επρηξα εε?????Ε τωρα θα με μαθετε?????

Φανταζεστε να εχετε ανοιξει αλλο τρενακι,να εχει κλειδωθει αυτο κ να μεινω με τη...χαρα στο χερι??? :lol::lol::lol::lol:

Α!Κ για να γιορτασω τη χαρα μου λεω να φυγω κ στη φιλη μου στη χαλκιδικη σημερα μεχρι πεμπτη μεσημερι...Ε? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

τονια τωρα καταλαβα που εχει ο μπαμπας σου .....ειχε η αδερφη της μαμας μου (η αγαπημενη μου θεια) 10 χρονια το παλεψε ....εφυγε τελικα στα 50 της :(

Ευχομαι και εσεις με θεραπιες και με οτι χρειστει να παει οσα περισσοτερα χρονια μπορεσει ο μπαμπας σου .

αχ μην μου λετε για ονειρα ....αχ τι περιεργα ονειρα ειδα αποψε ...ολοζωντανα !!

ειδα οτι με τον Κ αγορασαμε διαμερισμα σε ενα καινουργιο συγκροτημα πολυκατοικιων (ενα που ειναι διπλα σττο σπιτι μας αλλα ηταν λιγο διαφορετικο) κατω λεει στο ισογειο και στο πρωτο οροφο ειχε γυμαστηριο ,παιδοτοπους ,καφετερια κα.....λεγαμε τι καλα θα παιζει ο Μ ....ειχαμε ενθουσιαστει ....ανεβηκαμε στο διαμερισμα και ειδαμε οτι ηταν ενα δωματιο ΜΟΝΟ :o εκει τσακωθηκαμε για το πως αγορασε αυτο το πραγμα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΝΙΑΑΑΑΑ????Ξερεις πως πρεπει να αρχιζεις να πετας τα βρακια σου κ κατι τετοια που μου ελεγες???????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Γιουχουουου!!!Θα παμε στην πατριδα-λεβεντογεννα Κρητηηηηη!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Εχυομαι μονο να μην μου τα χαλασει ο Α!Αν τολμησει να μου κανει λαδια θα τα κλεισω μονη μου κ ας μην παω κ θα χαρει με τον...λογαριασμο της καρτας!!!! :P:P:P:P:P:P:P

Α ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΣΟΒΑΡΑ;;;;!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob3.gif] \M/ \M/ \M/ \:D/ \:D/ \:D/

Ποτε θα ερθετε;;;; θα ειστε εδω στη βαφτιση;;;;που θα μεινετε;;;;; :D:D:D:D:D

Πες του Ανεστη μη κανει καμια μαλακια γιατι η κρητικη χατζαρα περιμενει να του κοψει το τσουτσουνι απο τη ριζα!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο ευχομαι το ονειρο σου να γινει πραγματικοτητα,αλλα με περισσοτερα δωματια το διαμερισμα!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :)

Σας διάβασα! :D

Μπράβο στη Ρεα Αργυρούλα για τα κακάκια! :D

Λένα έχεις αμολύσει καλούμπα βλέπω! :lol::lol::lol::lol::x

Νένη τελικά τα κατάφερες να μπεις στην ομάδα; :mrgreen:

Νατασα πάλι διακοπές ρε θηρίο; Αυτή τη φορά θα πάω και εγώ και δε ζηλεύω! :mrgreen:

Αναστασί ήταν που δε θα το ανακοίνωνες τρελοκομείο! :lol: Καλά να περάσετε και... εύχομαι να γίνουν θαύματα σε αυτό το ταξίδι.

Τόνια καλώς να τα δεχτείς τα επισκεπτήρια!! :lol::lol:

Νατασσούλα τα φιλιά μου! Καλα να περνάτε.

Λενάκι σου είπα οτι οι φωτος είναι υπέροχες; Δε θυμάμαι... Είδες τι σου έλεγα για τους Παριζιάνους; Είναι λιγο γεια σου οι άνθρωποι...

Θέλετε να κανονίσουμε ραντεβού στη Ντίσνευλαντ όταν τα παιδιά μας θα είναι γύρω στα οκτώ; :D:D

Δεν είναι τέλεια ιδέα;; :D

Άφρο το αίμα σημαίνει οτι θα συμβεί κάτι γρήγορα/ξαφνικά δεν είναι απαραιτήτως κακό... :? στα όνειρα αναφέρομαι.

Δε θυμάμαι άλλα... :oops::oops:

Θα επανέλθω!

Ανοίξτε καλέ το επόμενο τρενάκι!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα η μπεμπου είναι διακοπές στο Ιόνιο, δεν θυμάμαι το νησί, νομίζω Κέρκυρα, είναι ο άντρας της από εκεί!!!

Αναστασία καλά να περάσετε στην Κρήτη, ωραία επιλογή!!!

καλέ θα γνωρίσεις την Τόνια? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα!!!!!!

ανοιξτε καινουριο τρενακι και θα γραψω εκει.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Παω να διαβασω αυτο.Φιλακιααααααααααα

ΥΓ:Εδω που κανω διακοπες εχω δει παρα πολλες οικογενειες και παρατηρω τα παιδια τους .Ενα εχω να πω

"ΜΑΚΡΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΠΑΠΠΟΥΔΟ_ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ". Δεν εννοω να τα βλεπουν λιγο μεσα στη μερα αλλα εννοω να τα εχουν επ' ωμου ολη την ημερα.Α πα πα πα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ναι ξέχασα!

Μου πρότεινε να πάμε μαζί έναν περίπατο, δεχτηκα ανεβήκαμε τον λόφο πάνω από το σπίτι μας. Εγω δε μιλούσα, περίμενα να γυρίσουμε στο σπίτι και να του πω αυτά που θέλω.

Εκείνος σε όλη τη διαδρομή μου έλεγε τί σκέφτεται, τί ονειρεύεται, τί θα ήθελε να κάνουΜΕ, τί ταξίδια να κάνουΜΕ. Σε κάποια φάση του είπα οτι είναι ωραία όλα αυτά, αλλά ρωτησα αν τα βλέπει εφικτα με την υπάρχουσα κατάσταση και δεν είπε τίποτα. Δε σχολίασε το παραμικρό! :shock::shock::shock::evil:

Σύνεχισε μετά να μου λέει γα το παιδί και αν έχω σκεφτεί τί πρέπει να προσέξουμε τώρα που απο τον Σεπτέμβρη μειώνεται σημαντικά το εισόδημα μας.

Μετά από όοοοολα αυτά δεν είχα κουράγιο να τον αντιμετωπίσω χθες! Όμως σήμερα θα του πω οτι άκουσα προσέκτικα όσα είπε χθες και οτι τώρα ήρθε η ώρα να εκθέσω και εγω τους προβληματισμούς μου.

Μια τρύπα στο νερό δλδ. :?:? Δεν ξέρω πώς να το αντιμετωπίσω πια... εχω μπερδευτεί/κουραστεί.

παναγιώτα ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...