Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

Καλοφωτιστη η μικρη Δαναη!!!Νατασα να τη χαιρεστε!!!!!

Θουλη εισαι Κρητη;;;Ποσο ζηλευω :mrgreen::mrgreen:

Εκανα μια μικροεπεμβασουλα στην πλατη και με πεθαινουν τα ραμματα :( ...

Παρατησα τα παιδια στον αντρα μου και κατεβηκα στο γραφειο του...Βαριεμαι αφορητα....

Αργι , δεν παλευεται η ζεστη εδω, ενταξει ουτε το κρυο εκει θα μου αρεσε, αλλα εδω ειναι αποπνικτηκη η κατασταση , ρωτα την Παναγιωτα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπέρα κορίτσια. χάθηκα αλλά μιας και μένουμε χαλκιδική έχουμε πάντα παρέα για μπάνιο από θεσσαλονίλη. φιλοί, συγγενείς, γονείς. ειμαστε με τη λένα και μου λεει πως περιμένετε τις απορίες μου. οπως σας εχω πει η μικρη μου είναι 7 μηνών και κάτι ημερών. το μόνο που τρώμε μέχρι τώρα είναι το βυζογαλό μου. και εδώ πρέπει να σας πω οτι νοίθω μεγάλη ικανοποίηση που τα καταφέραμε καλά μέχρι τώρα. σας άκουγα τότε στα γεννεθλια του αναστάση που μιλούσατε για πραγματικά πολύ μεγάλα χρονικά διαστήματα θηλασμού και μάλιστα με μεγάλη αυτοπεποίθηση. είσασταν εμπνευση για εμένα. τώρα όμως κορίτσια δεν θέλω να σταματήσω να την θηλάζω και να βάλω τροφή στο διαιτολόγιο της όχι ακόμη τουλάχιστον. μήπως ομως θα της κάνω κακό αντί για καλό. μηπως εχει ελλεψης σε βιταμίνες και ιχνοστοιχεία. όλοι μου λένε πως το γάλα μου δεν θα εξυπηρετεί τις ανάγκες της.

την τρίτη βέβαια θα παμε στον παπαβεντση για πρωτη φορα (ειναι καλός γνωρίζει κανείς) εύχομαι να μου δώσει θετικές απαντήσεις.

εσείς τί λέτε σχετικά με το θέμα τι να κάνω.

πρεπει να πω οτι φοβάμαι μην γίνω ψυχωτική με το θηλασμό τελικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μωρέ ξέρω και στην Λάρισα έτσι αποπνικτικά είναι :?

εγώ μόλις έφαγα μακαρόνια με κιμά και ήπια και ένα ποτηράκι λευκό κρασί!!! ;)

εδώ οι άνθρωποι είναι της υπερβολής κάποιοι φόρεσαν χειμωνιάτικο μπουφάν :o:o:o:shock::shock::shock: εντάξει είπαμε κάνει λίγο κρύο, αλλά και με μια ζακετούλα καλά είναι....εμείς ζακετούλα φορέσαμε και βγήκαμε!!!! ;) ....και αύριο αν κάνει ζέστη θα βγουν με τα μαγιό!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑ ο μικρός μπόμπος της νύφης μου τελικά θηλάζει αλλά η ιδιά θέλει να του δίνει ξένο πιστευει πως δεν χορταίνει. εεε ίσως με τον καιρό να αποκτήσει την αυτοπεποίθησή μας κορίτσια. χαχαχαχαχα

πλάκα κάνω. για να σας φτάσω θέλω πολλά σκάλιά ακόμη.

ευχαριστώ ειλικρινά για τις συμβουλές και την στήριξη. βρίκα πολλά τηλέφωνα για σύμβουλους θηλασμού αλλά κανείς δεν απαντά σε κανένα από αυτά. είστε πολυτιμη βοήθεια. ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφία δώσε χαιρετισμούς στην Λένα :D

αν διαβάσεις τον Π.Ο.Υ σχετικά με τον θηλασμό θα δεις ότι λέει ότι στερεές τροφές είναι συμπληρωματικές του θηλασμού το πρώτο έτος, όμως λέει ότι κάποιες τροφές πρέπει να δίνονται για να παίρνει το παιδί όλες του τις βιταμίνες......θα σου τα πει και ο Παπαβ., αλλά μπες και στον Π.Ο.Υ,.....δεν μπορείς να συνεχίσεις με αποκλειστικό θηλασμό μέχρι το έτος!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελατε καλε...δε γενναω ακομα!!!!!

Αν και σημερα νιοθω ενα βαρος και μια πιεση απο κατω αλλο πραμα

εδω ειμαι..μολις γυργησα απο τη μαμα μου!!!

Εγω ετσι οπως τα υπολογιζα..θα ειχα τα ιδια μορια με τη ΓΩΓΩ...βλεπετε στα χαρτια ειμαστε εισοδηματιες μη χεσω..οποτε δεν μπηκα καν στον κοπο να κανω χαρτια..

γιατι θα τσατιζομουν παλη που σαν μαλακας ολκης πληρονω φορους και αλλοι χαιρονται τις παροχες του κ@#$κρατους μας.

Μπεμπου, Θου , Νατασουλα και Μαρακι ευχομαι ειλικρινα να σας παρουν.

Πολυ στεναχωρηθηκα με αυτο που εγινε στη Νορβηγια...ακομα το σκεφτομαι.

Αφρο που το διαβασες ακουσες;;;

Σορυ που δεν σχολιαζω αλλα ειλικρινα σημερα δεν ειμαι καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα η τονια ειναι κ ΓΑΜΩ τα ατομα...επιης..εχει ενα σπιτι :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

μα τοοοοοοοοοοοσο γουστο..μα τοοοοσοο..κ αυτο το μπανιο :-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

δε εχω ξανα δει τοοσο ομορφο...μα να θελεις να χεζει συνεχεια για να το βλεπεις ξανα κ ξανα..

Καλε σταματα και ντρεπομαι!!!!! :oops::oops::oops::oops::oops::oops::P:P:P:YMHUG:

ΜΗ ΦΥΓΕΙΣ ΣΟΥ ΛΕΕΕΕΩΩΩΩΩΩ!!!!!! :((:((:((:((:((:((

Παιδια κι εγω μολις ακουσα για το τρελο που πηροβολησε τα παιδια στη κατασκηνωση και εχω σοκαριστει!!!!!! :o:o:o:o συμφωνω με Αργυ οτι σε ορισμενες περιπτωσεις επιβαλεται η θανατικη ποινη και με σκληρα βασανιστηρια κιολας!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Αχ παναγια μου τα ερμα τα παιδακια και τους αμοιρους τους γονεις τους... :(:(:(

Σοφια γιατι δε θελεις να του δωσεις στερεες;;; :-\

Αφρο σε γουσταρω πολυ που πεταγεσαι και λες το ασχετο σου!!!!! :lol::lol::lol::lol: ποια ειναι αυτη που πεθανε καλε κι εχεις συγκλονιστει;;;; :roll:

Μιτσακι κανε μια δοκιμη βρε λιγες μερες να δεις αν καλυτερεψουν τα πραγματα με τη μπεμπουλα..με τις αναγωγες παντως κι εμενα τις εκανε η μπεμπα το πρωτο καιρο που ηταν συνεχεια στο βυζι γιατι παθαινε υπερχειληση!!! :P

Α ρε Χρυσα ουτε σημερα;;;; και λεγαμε με τη Θουλη οτι θα γεννησεις στα γενεθλια της!!!! :P

Αργυ 13 βαθμους;;;;; :o να σου πω την αληθεια το προτιμω απο τη τοση ζεστη που εχουμε εδω...καυσωνας! #:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ρε Τονια που ζεις;;;;...

δεν ξερεις την amy;;;; πολλα υποσχομενο ταλεντο με απιστευτα σεξι φωνη και απιστετο κολλημα με ναρκωτικα και Αλκοολ...

μ'αρεσει που λενε οτι οι αρχες δεν ξερουν ακομα τα αιτια του θανατου της...λες και θελει πολυ σκεψη για ννα το καταλαβεις.

Ασε τονια και εγω θα ηθελα να γεννησω σημερα...να τελειωνουνμε.

Αυριο δεν εχει κανεναςγνωστος γεννεθλεια..μεθαυριο 25 εχουν τρεις...στις 26 εχει μια φιλη μου....

Επισης εμαθα σημερα οτι η κολλητη μου απο Αμερικη ερχετε στις 9 Αγουστου..κιαι ο αντρας της δυο ευδομαδες μετα...οποτε κατα Σεπτεμβρη επιτελους θα βαφτισουμε την κορουλα της η οποια θα ειναι σχεδων 3....

θα κανουμε τη βαφτηση καπου Χαλκιδικη..αλλα λεπτομεριες δεν ξερω ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν το πιστευω οτι δεν την ξερεις !!!!!!!!!!! :o:o:o:o:o

http://www.tanea.gr/politismos/article/?aid=4644636

σου βαζω ενα πολυ γνωστο κομματι μηπως και δεν καταλαβες

http://www.youtube.com/watch?v=5LTPRJqt2z4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ γω δε τη ηξερα...\καλε μηπως ειμαι γκαντεμο?

στη γιορτη μου πεθανε ο σεργιανοπουλος..

στα γενεθλια μου η βουγιουκλακη κ αυτη..ελεος..\

εσβησα τα κερακια μου..τονια 1000 ευχαριστω :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το τραγουδι οντως πολυ γνωστο,αλλα τη φατσα της και το ονομα της μου ηταν αγνωστα...γενικα δε συγκρατω ονοματα τραγουδιστων και ποιος λεει τι.. :roll:

Θουλακι τι φχαριστας καλε;;;; :D

Αποτι βλεπω πολλες επετειους στις γιορτες σου! :shock: εγω παλι καθε φορα που ειναι να κανω γαμο-βαφτισια καποιος ή που πεθαινει ή που ειναι του θανατα!!! :? τωρα με τη βαφτιση της μπεμπας δεν εχει γινει ακομη κατι,αλλα 1 μηνα εχουμε μπροστα μας! :roll:

Αναστασι γαιδουρονησι;;;;;; :lol::lol::lol: λουκουμι θα τη περναμε παντως εκει με τα αρμυρικια!!!! :lol::lol::lol:

Ακουγεσαι παντως πολυ...πνιγμενη να το πω;;;; :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!

ο μικρος δεν κοιμηθηκε τελικα μεσημερι κ απογευμα πηγαμε με ενα φιλικο ζευγαρι κ τα παιδια στο φραγμα της θερμης!οδηγησα εγω κ φυσικα κοιμηθηκε στο αυτοκινητο!εε..μιση ωρα εκανα να φτασουμε..ειδε αποειδε..δεν αντεξε κ την τρομαρα απο τα σουμαχερικα μου κ ξεραθηκε! :shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ξεκουραστηκαααα..αφησαμε τους αντρες να κυνηγανε τα παιδιακ εμεις με την αλλη κοπελα ηπιαμε το καφεδακι μας! 8-)8-)8-)8-)

ο χ. δε γκρινιαξε..χαιροταν μαλλον που δε θα γκρινιαζα σπιτι επιτελους,ο αλλος ομως..ολο ελεγε"δε το ξανακανω αυτο,δε το ξανακανωωω"!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τωρα ο γιωργος κοιμαααααται!! :D:D:D

σοφια επιβαλλεται να εισαγαγεις στερεες,απλα αν δε φαει,δεν πιεζειςκ δεν αγχωνεσαι..αλλα οχι βρε κ να μη δοκιμασεις να δωσεις..θα σου πει κ ο παπαβεντζης!

α!θα παει το σεπτεμβρη καμια θεσσαλονικια πυξ λαξ;;εγω θα ψαξω εισιτηρια απο αυριο..εχω πορωθει! :o:o;);)

τονια τελειοοοοο το μπανιο ε;;;;;;;;;;;;;;;;;;!!φανταζομαι η θου κλεινοταν με τις ωρες εκει! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αναστασακι θα σε απογοητευσω,αλλα στο γαιγουρονησι δεν εχει σχολειο! :lol::lol::lol:

εχει ομως κατι τελεια δυσπροσιτα στη δ δωδεκανησου,εκανα 1 χρονο..μουρλια!διορισου εσυ κ θα κανουμε μαζι δηλωση τοποθετησης! ;);)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

καλη επιτυχια στις αιτησεις σας κοριτσια!αντε να βγουν τα αποτελεσματα για να βγουν μετα κ των δημοτικων εκτος εσπα,μου ειπαν οτι θα τα ανακοινωσουν αμεσως μετα!

καλο βραδυ πανεμορφες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου γλυκά καλησπερα..

ευχομαι το λιονταρακι σου χρυσα μου να ρθει με το καλό και μακάρι φυσιολογικά ...αλλά ακόμη και αν γεννησεις διαφορετικά δεν πειραζει γερος να ναι ο λιονταρακος μας ;););)

θουλαρα μουυυυυυυυυυυυ να σε χαιρομαστε αγαπη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif] να χαιρεσαι και να σε χαίρονται οι 3 αντρες σου! και να καμαρώνεις τους γιους σου μια ζωη...

σορυ που δεν σχολιαζω περισσοτερα αλλα δεν ειμαι πολύ καλα... :(:(:( κατι εγινε .... αλλα πρεπει να μπω στο πριβε μας θεματακι να σας τα πω...αχχχχχχχχχχχχχχ τι θαψιμο εχω να ριξω για μια .... :evil::evil::evil: : ελπίζω να μπω αυριο να σας τα πω...δεν λεω περισσοτερα...

σας φιλώ όλες......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια αυριο γίνεται μια αιμοδοσία στα Μουδανιά και ήθελα να πάω αλλά μπήκα τώρα στο ιντερνετ και τα ελληνικά σαιτ απαγορεύουν την αιμοδοσία όταν θηλάζεις αντίθετα κάποια του εξωτερικού όχι. αναφέρουν βέβαια πως θα πρέπει να προσέξεις να μην αφυδατωθείς αλλά αφού μπορείς να κάνεις εγχειρήσεις γιατί όχι και αιμοδοσία.... τι να κάνω να πάω αύριο. και αν πάω και δεν με αφήσουν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρισα :D:D:D:D

Πήγαμε Θεσ/κη για ψώνια, άδεια ήταν ήταν, τέλεια!!!!

Θουλάκι μου χρόνια πολλά και από δω κούκλα μου,με υγεία πάνω απ ' όλα!!!!

Χαίρομαι που περνατε τόσο τέλεια!!!Ζηλεύω!!!!!

Επανέρχομαι αύριο,για τη Θου μπήκα αν και είναι μία πια...

να σας πω και για τα βρακιά μου :lol::lol::lol::lol:

α, και για μια βλαμένη που με σύγχισε στο κόσμος :twisted::twisted::twisted:

καληνύχτα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Σοφια μπορεις να δωσεις αιμα εαν και εφοσων εχεις καλο αιματοκρινη και σιδηρο,αλλιως καλυτερα να το αποφγεια.

Τι κανετε;;;

εγω ειμαι ετοιμη να σκασω σαν μπαλονι!!!!

Νενη χαθηκες καλε...τι κανουν τα ομορφα παιδακια σου;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι απιστευατ πρισμενη και δεν μπορω να περπατισω..επισης εχω μια τεραστια κοιλια..νομιζω οτι τα +9 κιλαπου εχω παρει μεχρι τωρα ειναι ολα εκει στην κοιλια μου..

επισης δεν ξερω εαν καιποσοκατεβηκε αυτο το παιδι αλλα μου πιεζει το στομαχι..και εχω και τον ΧΡιστοφορο ο οποιος απαιτει κυριως την παρουσια μου...

και αντε σημερα ο Ο ειναι σπιτι..αυριο μεθαυριο και μεχρι τελοσπαντων να γεννισω τι θα κανω;;;;

επ[ισης το σκατιαρικο αρνειτε να φαει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Χρυσα ακομα εγκυος? :D

Τι κανετε τσουπριτσες??

Εγω καλυτερα...Χθες παντρευτηκε μια συμμαθητρια μου!Το απογευμα πηγα κομμωτηριο με την κολλητη μου,μετα ντυθηκαμε με την Αννυ κ πηγαμε στην εκκλησια,επιστρεψαμε,την κοιμισα κ κατα τις 10.30 πηγα στο κεντρο!

Περασα...ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!Ηπιααααααα(ακομα παραπαταω),χορεψα...Κ αλλα εκανα! :oops::lol::lol::lol::lol: Μεχρι κ πουρο καπνισα! :lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Τι ωραια που ηταν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εχει κατοικους το γαιδουρονησι? :o Εγω για πλακα το'γραψα!!!Τονια τι ειναι τα αρμιρικια(ετσι το ειπες?)??

Τζουλιαααααα μονη σκεφτεσαι να πας πυξ-λαξ?Εννοω χωρις τον Χ?

Πωπω γυρναει το κεφαλι μου!Τι καλα τιιιιι καλαααααα!!!!!!!!! :lol: Χικ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Χρυσα !!!!!!!!Καλα μονο 9 κιλα!!φτου-φτου!!!!!!!! Εγω απο τον 6ο και μετα πηρα 20 :shock::shock: μεχρι τοτε ειχα χασει γυρω στα 5....Τα μικρα καλα , ο Π-Σ θηριο...

Καλημερα Αφροδιτη και Θουλη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...