Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 48 - Το λιονταρακι!!!!


Recommended Posts

Αφροδιτακι μου το ζηλεψα το κεικ σου αλλα εγω 2 φορες το απετυχα... :(:(

Το ψΗλο το γραφουμε για καποιον με μεγαλο υψος ενω το ψΙλο για κατι λεπτο-μικρο!

πρωτα απο ολλα βγες εξω και παρε βαθιες ανασες .

δευτερων αν δεν νιωθες καλα παρε το παιδι και πατε μια βολτα εστω και τωρα το μεσημερι

το ψηλος και το ψιλο θα προσπαθησω να τα θυμαμαι ....ολο τα μπερδευω :oops:

μου ερεσει που λεω συνεχεια στον Μ να μην φωναζει και να μην πειραζει το μικρο οταν κοιματε και τον βλεπω τωρα να ειναι διπλα απο το μικρο ννα πεταει παιχνιδια στο πατωμα και να το κοιταει αν ξυπνησε :lol::lol::lol::lol::lol: και να τον ξυπνησε :evil::evil::evil::evil:

εκρηκτικες κενωσεις εχουμε και εμεις :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βρέχει :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

εμένα τέτοια κέικ δεν μου αρέσουν, μόνο οι απλές-συντηρητικές γεύσεις, όπως βανίλια και σοκολάτα!!! :roll::roll::roll:

ακούσατε τι έγιεν στην Νορβηγία? :o:o:o:o:(:(:(:(:evil::evil::evil::evil: ....πάνω από 90 νεκροί!!!! :( .......

παλιά ήμουν κατά της θανατικής ποινής, αλλά τελευταία με αυτά που συμβαίνουν γύρω μας, όπως βιασμοί και δολοφονίες παιδιών ή κάτι παρόμοιο με αυτό της Νορβηγίας, αναθεώρησα....ειδικά πιστεύω για αυτούς που βιάζουν και μετά σκοτώνου να τους τιμωρούν με το ίδιο νόμισμα!!! :evil::evil::evil::evil:

έλεγα να κάνω γεμιστά με μόνο πιπεριές, αλλά πρέπει να πάω και να πάρω πιπεριές από τον Τούρκο και έξω βρέχει!!!! :evil::evil::evil::evil: ....δλδ δεν με πειράζει να πάω, αλλά θα είμαι με τα παιδιά ...... και το αποφεύγω.....βαριέμαι κιόλας!!!! ουφ

Μιτσάκι καλές διακοπές, για πού με το καλό? :?:8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εβαλα τα παιδια για υπνο ...δηλαδη τον Μ εβαλα ο μικρος κοιματε μονος του οποτε θελει .

Κανονικα τον βαζω 2+ αλλα φωναζε και τσιριζε και πηγε γρηγοροτερα για να μην ξυπνησει ΠΑΛΙ τον μικρο .

Αργυρο μου δεν ακουσα καλα τι εγινε στην Νορβηγια ..κατι για βομβα και για εκτελεστη σε μια κατασκηνωση ....και κατι λενε οτι μπορει να ειναι ο ιδιος που εβαλε και τις βομβες

οσο για το κεικ "μην απορριπτεις μεχρι να φας" :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι για τον Τούρκο, αν και δεν θέλω να χρηματοδοτώ Τούρκους!!! :dry: ....επειδή βρέχει και όλοι θα κρατάμε τις ομπρέλες μας!!!....ο καιρός είναι μάπα και δεν έχω διάθεση....τώρα σταμάτησε, αλλά τώρα πρέπει να περιμένω να στεγνώσουν τα νύχια μου!!! :roll::roll::roll: .....τα έκανα στην τουαλέτα και η Ρ. ήταν στην λεκάνη προσπαθούσε να κάνει κακά της και μου είπε "και τα δικά μου μαμά" να της βάψω τα νύχια της και της είπα αν κάνεις κακά ή πιπί στην τουαλ. μετά!!! :lol::lol::lol: ....δεν έκανε οπότε δεν της τα έβαψα!!!! :roll::roll:

πού χάθηκες Νένη? πήγες διακοπές?

στην Νορβηγία έβαλε βόμβα σε κυβερνητικό κτήριο και μέχρι και οι πεζοί που περνούσαν εκείνη την ώρα σκοτώθηκαν!!!!.....και ταυτόχρονα στο νησάκι πιο δίπλα πήγε και άνοιξε πυρ σε νέους από 14-18 ετών!!!! :evil::evil::evil: ....ένα 32χρονος Νορβηγός ακροδεξιός!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί λέει ένας διπλωμάτης όταν ξεχάσει τα γενέθλια της γυναίκας του;

:arrow: Ένας κανονικός άντρας, όταν ξεχάσει τα γενέθλια της γυναίκας του... θα προσπαθήσει σαν μετανιωμένο κουτάβι να επανορθώσει. Ένας διπλωμάτης όμως θα πει: "Μα πώς περίμενες να τα θυμηθώ; Αφού δείχνεις τόσο όμορφη που ο χρόνος μοιάζει να έχει σταματήσει για σένα!"

:lol::lol::lol::lol::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιβιβάζομαι κι εγώ αν και είμαι διακοπούλες κι δε σας παρακολουθώ.... :oops::oops:

Χρύσα με το καλό να γεννήσεις...Να φέρεις στον κόσμο ένα υγιές μωράκι... :):)

Θουλάκι μου, δευτεροσυμπεθερούλα μου, αγάπη μου... :x:x:x:x:x:x:x Χρόνια πολλά....Να τα εκατοστήσεις κοριτσάρα μου.....Να σε χαίρονται τα αγορια σου..... :x:x:x:x:x Μπορεί να γέρασες :lol::lol::lol::lol::lol: αλλά ακόμα είσαι κούκλα.... :D:D:D:D:D:D

Τόνια τέλεια τα περνατε με το σουργελο ε;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Αναστασία ΑΣΕΠ;;;;;; :o:o:o:o:o:o Εγω σκέφτομαι για μεταπτυχιακό, αλλά πότε να προλάβω;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Αντε μωρή καλό διάβασμα....

Νατασούλαααα τι έχω χασει ρε;;;;Τι έχει ο Μιχαλάκης;;;; :?:?:?:? Δεν έχω δει...Και σου έστειλα μηνυμα και δε ρωτησα η γαιδούρα... :oops::oops::oops::oops:

Αφροοοο τα έχασες μωρή όλα της εγκυμοσύνης;;;;;Εμένα ένα μου είχε μείνει αλλά πήρα άλλο ένα κι έτσι έχω ακόμα 2..... :evil::evil::evil::evil: Και άλλα 8-9....Ουφ...Για πάντα χοντρή θα είμαι.... :evil::evil::evil: Σκέφτομαι να κάνω τη διαιτα που χάνεις σε 23 μέρες 20 κιλά.... :roll::roll::roll::roll:

Μιτσάκι μου αλήθεια ρε;;;Εχει τέτοια θεματάκια η μικρούλα;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::(:( Κι εμένα η συμβουλος μου είχε πει ότι ίσως έχει παλινδρόμηση η μπέμπα και γι'αυτό από τότε που την έβαλα μπρούμυτα κοιμάται μια χαρά.... :roll::roll: Αλλά δεν το έψαξα.. :oops::oops: πλέον δε βγάζει πολλές γουλιές...

Η συμπεθέρα μου η πρώτη, η Λένα είναι διακοπές;;;που πήγε πάλι καλέ;;;;;;

νένι, μπεμπούλης, ελενάκι, Αρτζι, παναγιώτα μου τα φιλιά μου....

Μωρή κατερίνα 150 βρακιά;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o Για μισό χρόνο έχεις δγλαδή αν δεν πλύνεις..... :lol::lol::lol::lol::lol:

Εμείς καλά..κάνουμε μπάνια...Δεν καθόμαστε βέβαια πολύ στη θάλασσα γιατί αργούμε να πάμε και μας πιάνει ο ήλιος... :oops::oops::oops::oops::oops: Η Ιω τρελαίνεται για μπάνιο, όλη μέρα παίζει, ο πεθερός μου ασχολείται συνέχεια μαζί της κι εγώ αράζω.... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-) Κάναμε και τη μικρή μπάνιο στη θάλασσα.... :D:D:D Σήμερα ήπιες λιγο νεράκι και γκάνιαξε στο κλάμα..... :?:?:?:?:?:?:?:?:?

Έχει μειώσει τους θηλασμούς σε έξι την ημέρα...Όλη μέρα τρώει ανα3ωρο ή 4ωρο, αλλά από τις 10-11 το βράδυ που κοιμάται ξαναξυπνάει στις 7 το πρωί....Γαλατάκι πάντως έχω..... :D:D:D:D

Και ένα δυσάρεστο που με έχει ανησυχήσει πολύ....Χθες το βράδυ η ιω μου παραπονεθηκε ότι την πονάει το πιπάκι της....Της το κοιτάω και τι να δω....Στο ένα χείλος της προς την κλειτορίδα ήταν κατακόκκινο πααααρα πολύ ερεθισμένο σαν να της έχει φύγει η πέτσα.... :(:(:(:( Μόνο από τη μια πλευρά...Της έβαλα σουντοκρεμ, σήμερα ήταν καλύτερα, αλλά όταν την έπλενα πάλι μου παραπονέθηκε.... :(:( πήρε ο γιώργος το γιατρό γιατί εγώ δεν ήξερα πώς να το περιγράψω, ντρεπόμουν και είπε ότι είναι ερεθισμός, να βάζουμε αλοιφή ντακτοντορ πρωί βράδυ και να την αφήνουμε και ξεβράκωτη.... :?:?:?:?:?:?:?:? Είναι όπως έχουμε εμείς μύκητα.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry: Μα από τόσο μικρή;;;;;;; :cry::cry::cry::cry::cry: Και υποψιάζομαι ότι φταίει που η πεθερά μου της έπλυνε στο χέρι τα βρακάκια της με σκόνη Προδέρμ και δεν τα ξέπλυνε καλά.... :evil::evil::evil: Το είχα πάθει κι εγώ παλιά.....

τα φιλιά μου σε όλες..μου λείπετε.... :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhσπερα..

δεν εχει υπνο σημερα το μςσημερι.. :(:(

θουλιτσα χρονια πολλα κ καλα!!!να χαιρεσαι τους αντρες σου κ συντομα να ηρεμησουν τα πραγματα κ να εχεις ααααπλετο χρονο για εσενα..μακρια απο την τουαλετα! :lol::lol:

αναστασακι εγω με ασεπ ,εκπαιδευτικων,διοριστηκα..

θελει ΤΟ ξεσκισμα κ κωλοφαρδια γιατι τα θεματα ειναι..ο,τι του φανει του λολοστεφανη.. :roll::roll:

δινεις γνωστικο αντικειμενο τη μια ημερα,εδω εδινα αρχαια,νεα κ ιστορια,εσυ λογικα κατι με γεωλογια.. :? .κ τη δευτερη παιδαγωγικα κ ειδικη διδακτικη,δηλ. σου ζητουν να κανεις ενα σχεδιο διδασκαλιας μαθηματος..

η υλη,λογικα θα εχει βγει..θα μπω να ψαξω να σου πω!

καταλαβαινω την αποφαση σου..!!!κ μετα λες οτι εγω σκεφτομαι πολυ! :shock::shock::shock::lol::lol:

δημητρουλα ευχομαι να φανουν γρηγορα τα αποτελεσματα!

δεν εχω αλλο χρονο,φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

καμια δεν ειναι σπιτι της?

ντροπη σας!

ειμαι σπιτι μονη!

η μικρη πηγε για μπανιο με την πεθερα!

λεω να κοιμηθω σε λιγο...αποψε παλι δουλεια και γι 4 ακομα νυχτες....μετα 2 απογευματινα!

αχ θελω αδεια!

μετρω αντιστροφα!

μητσακι...κατι εχω χασει με τη μικρη ζουζου!

για λλεργια στο αγελαδινο λεμε?

τα συμπτωματα που εχεις ποια ειναι?

πονεμενη ιστορια η αλλργιες!

Χρυσα πως εισαι?

Αφρο η φιλη σου πως ειναι - νοωθει?

φιλαι σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα τελευταια σας διαβασα...

Πρωτα απ ολα χρονια πολλα στη Θουλη, να σαι παντα καλα και να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!

Χρυσα , αντε κι εφτασε ο καιρος....σε λιγο φτανει κι ο 2ος γιος!!!!!!!!!!!!!

Αργι, διακοπες;;;;;;; τι ειναι αυτο;;;;;για φετος πολυ χλωμο , ουτε μεχρι τη Βονιτσα για καφε :lol::lol: ....Ισως προς τα τελη αυγουστου η πριν ανοιξουν τα σχολεια...........

Εχασα τιποτα σημαντικο αυτες τις μερες;;

Φιλακια σ ολα τα κοριτσακια!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζα ηρθα κι εγω....

ουφ τι βλαμενα ονειρα που βλεπω τωρα τελευταια!!!

αντε μιας και ξυπνησα να φτιαξω το κεικ μπανανας

και μιας και μιλαμε για κιλα

εγω εχασα ηδη τα πρωτα 5!!!!

αντε αλλα 15 και θα ειμαι σουπερ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααααααααααα

τι κανετε?????

σας χιλιοευχαριστω πααααααααρα πολυ για τις ευχες σας :x:x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

καλα δε μπορειτε να φανταστειτε ποοοοοοοοοοοσο τελεια περναω...καλα η τονια ειναι κ ΓΑΜΩ τα ατομα...επιης..εχει ενα σπιτι :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

μα τοοοοοοοοοοοσο γουστο..μα τοοοοσοο..κ αυτο το μπανιο :-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

δε εχω ξανα δει τοοσο ομορφο...μα να θελεις να χεζει συνεχεια για να το βλεπεις ξανα κ ξανα..

βρε αντωνια δε δινεις εκει το φαι στο αλεξανδρο μπας κ φαει :lol::lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops:

πηγαμε αγιο νικολαο κ το απογευμα θα σβησω κερακια..παω να ταισω μαρθουλα κ θοδωρη αυγο

αα εβαλα τη μικρη τη αξιολατρευτη μπεμπα της τονιας στο δεξι μεμε μου που εχω κ πιο πολυ γαλα..δε μπορειτε να φανταστειτε τι φατσα πηρε... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: κοιτουσε σε απογνωση..μα να τη πιτσιλαω στο στομα κ τιιιιποτα..μετα τα πηρε κ αρχισε να νιαουριζει..\ποοοοοοοοοοοοοοοσο τη αγαπαω ομως..

α εγω αργι εχω 45,88 μορια το ειδες? :D:D:D:D:D

μα ναι πολλους ξενους ρεε :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

η νατασουλα ποσα μορια να εχει? :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω θουλη καπου τοσα μορια εχω αλλα ευτυχως ειμαι μεσα!!!!

λες να γενναει???? κατι ειχε πει οτι ηταν στην μαμα-πεθερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

54,72 εχω συγκεκριμενα...

να ρωτησω τωρα κατι??

θα μας παρουν τηλ απο τον παιδικο σταθμο οτι ειμαστε μεσα η πρεπει να παμε εμεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Νατασούλα έχει γύρω στα 50 ή 52 δεν θυμάμαι!!! :roll::roll::roll::lol::lol::lol:

καλά ρε Θούλη δλδ τι περιμένατε το δικό σου στήθος είναι καλύτερο από της Τόνιας? :lol::lol::lol:

Ωραίος ο Αγ. Νικόλαος ε? καθήσατε εκεί στο λιμανάκι για καφέ και φαγητό? :D:ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Νένη δεν πειράζει βρε αρκεί που έχετε καλό καιρό!!!! :lol::lol::lol: γιατί εμείς εδώ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou neni..

τα νεα ειναι οτι βαφτιστηκε η μικρη της νατασας με το ονομα δαναη :D:D:D

αργι φυσικα κ δε περιμενα να πιασει η μικρη της τονιας..καταρχην δε ξερει τη μυρωδια μου :roll::roll:

ναι εκει παραθαλασσια ηπιαμε καφε κ φαγαμε 8-)8-)8-)8-)

μεπμπουλης μπραβο ρε για τα κιλα..αυτα δε ειναι τα οριστικα αποτελεσματα...παρασκευη θα ξερουμε σε ποιον σταθμο κ αν μας πηραν

αρα κ τη νατασουλα τη πηραν ε?? :roll::roll::roll:

εγω εχω τα λιγοτερα ε?

γωγωκα φιλια στο πεθερο σου :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χρυσα σε ειδα μεσα ;);););) καλα?

βικυ υπομονηηηηη

καλη δουλεια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...