Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

Καλή μου Χ+Μ εύχομαι να μην χρειαστεί, αν και το καλοκαίρι δεν είναι η εποχή μου.Βαρέθηκα κάθε χρόνο να ονειρεύομαι τον επόμενο όχι με μωρό, έστω έγκυο, και να είμαι στα ίδια.Πάντως έχεις δίκιο, θα προσπαθήσω να χαλαρώσω.όσο για το γιατρό, άσε με και με δαύτον.Ο άντρας μου είναι έξω φρενών.Και να φανταστείς τον πήραμε εμείς τηλέφωνο, αφού ήδη το ήξερε και είχαμε μιλήσει 800 φορές τόσο δύσκολο του ήταν να ενημερώσει;Από Σεπτέμβρη θα πάμε στον γιατρό μας στην Αθήνα κι ό,τι γίνει.Πολλά φιλάκια, άντε να αλλάξουμε ποστ και να μπαίνουμε εδώ να εμψυχώνουμε τις ομοιοπαθούσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia κοριτσακι περιμενεις?αχ τι ωραιααα με το καλο να ειναι :x:x:x:x:x

εγκυουλες μας πολλα :-*:-*:-*:-*:-*

Αγγέλα οπως λεει και η χ+μ καθε εμποδιο για καλο.που ξερεις ισως να ερθει σε αυτο το διαστημα εκει που δεν το περιμενεις ;) δες το απο την καλη του πλευρα ετσι κανω και εγω με τις αναποδιες που μας τυχαινουν συνεχεια.αχ αυτα τα μωρουλια αργουν και μας κανουν να ανυπομονουμε :-p

βαλτε τα δυνατα σας κοριτσια να γινουμε ολες κοκκινες :lol: η λιστα κατακοκκινησε και ολο και γεμιζει ;):-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου αγαπημένες,

τι ευχάριστα είναι τα νεάκια της Cuando!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πολλά πολλά συγχαρητήρια και σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου

να έχεις μια τελειότατη εγκυμοσύνη!!!

Μετά τη Σία μας και εσύ Cuandaki!!!!!!!!!!Τι ωραία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο στα κορίτσαι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και τώρα θα φυσήξω τα υπόλοιπα κορίτσια:

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ

Με το καλό γλυκές μου να έχουμε και άλλα ευχάριστα!!!!!!!!

Σας φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λίγο το φύσημα λίγο το αεράκι και κοντεύω να φουντάρω απο το μπαλκόνι

στο σνακ - μπαρ απέναντι να πέσω με τα μούτρα στα σουβλάκια τους γύρους στις πατάτες τις πίτες να φάω ώσπου

σκάσω... =p~=p~=p~ έχω και σόδα για μετά =))=))

φυσάτε κορίτσια φυσάτε !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φφφφφφφφφουουουουουουουου μερεντακι σε εχουμε περικυκλωσει στη λιστα δεν ξερω αν το χεις δει!!οποτε ετοιμασου ;):ymparty::ymparty: !!!!!!!!!!!!!!!!!τεντυ ευχαριστω πολυ να σαι καλα κουκλιτσα!!!!φιλακια σε ολες και πολυ αερακι αυγουστιατικο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου....μόλις διάβασα τα υπέροχα νεάκια σου καλή μου...:)...μα τί χαρά.....πόσο χαίρομαι ΄πραγματικά κοριτσάκι μου όμορφο..:)....με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου σε λίγους μήνες...:).......πωπω....:)....μπράβο...:)........

εύχομαι σε όλες τις μέλλουσες εγκυούλες σύντομα με χαρμόσυνα νεάκια...:)....σας φιλώ όλες γλυκά...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miki μου!!!!ποσο καιρο εχουμε να τα πουμε!!!!!!!εφτασες κιολας 22η βδομαδα!!!!!!τι καλα!!!καλη συνεχεια ευχομαι και σε ευχαριστω για τις ευχες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου...........

Τελευταίο φύσηγμα....... ακόμη προλαβαίνω!!!!!!!!

Το Σάββατο γεννάω τον μπουμπούκο μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:)....όντως καλή μου cuando....έχουμε να τα πούμε αρκετό καιρό....αλλά τα νέα σου είναι τόσο υπέροχα που κυριολεκτικά με συγκίνησες γλυκιά μου......ολόψυχα εύχομαι να πάνε όλα καλά και σε σένα και στο αγγελουδάκι που μεγαλώνει μέρα με την μέρα μέσα στην κοιλίτσα σου..:)....σου στέλνω την αγάπη μου και τα φιλάκια μου....πολλά χαδάκια στην κοιλίτσα σου...:)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρηκες μικυ μου;τι γλυκουλααα...ευχομαι να ναι τυχερη αυτη η φορα!! :ympray::ympray: πιπιτσα γενναααααααααας;ααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!εσενα κι αν περασε ο καιρος!!!με το καλο να το δεχτεις το μπεμπακι σου!!!!!!!!!!!!ολα καλα ευχομαι!!!τι χαρα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΟΚΚΙΝΗΣΩ!!!! ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΥΡΗ ΚΑΙ ΑΡΑΧΝΗ!

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΥΣΑΤΕ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΕΝΑΠΟΜΕΙΝΑΝΤΕΣ.

PIPITSAZOUZOUNA ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ!!!! ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pipitsa μου με το καλο να ερθει το μωρακι σας, γερο και δυνατο!!!!!!!!!!!!

Κοριτσια φουυυυυυυυυυυυυυ και εφαγα και κρεμμυδι απο πιτογυρους απο το σνακ μπαρ απεναντι της μερεντας!!! :lol::lol:

Ολες μια χαρα ειστε και κρατατε γερα θα ερθουν τα μωρακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pipitsa με το καλο να ερθει ο μπεμπης στη ζωη σας γερος να ειναι!

αχ και εγω βαρεθηκα να ειμαι μαυρη και αραχνη κυριολεκτικα :-p φυσατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε να κολλησουμε επιτελους!νεο εγκυουλα cuando μου φυσα γεραααααααααα θελω να ερθω στην θεση σου γρηγοραααααααα :lol:

φιλακια σε ολες σας και ευχομαι πραγματικα ο Αυγουστος να ειναι ο καλυτερος μηνας της ζωης μας :-*:-*:-*:-*:-*:ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pipitsaki άντε με το καλό κοπέλα μου, να είναι οι ώραιοτερες στιγμές σου εκεινες οι ώρες αναμονής και πόνου, με το καλό να πάρεις αγκαλίτσα τον μπουμπούκο σου.

Καλός να τον δεχτείς!!! Όλα να πάνε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΠΙΤΣΑ???????

ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ?

ΕΤΣΙ ΔΕ ΛΕΝΕ? :D

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!

ΚΑΛΗ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!

ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουουουουουουουουουουουουουουουουουουουου!!!!!!!!!σε ολες!!!!!ροουζ μου οταν θα μεινεις θα κανει παρτυ ολο το μαμμυ!!!!!!!!σε περιμενουμε καιρο εμεις ειδικα οι παλιες παλιες!!! :lol::lol: αντε γερα!!!κι εσεις μορουλι χουανιτακι και χ+μ μερεντουλα και ολα τα γλυκα κοριτσια αυτου του ποστ!!!!!!!!!!!!!φφφφφφφφουουουουουουουουουουου και παλι φοουουουουουουουουουουουουουου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιπίτσα με το καλό να ρθεί το αγγελούδι σου!!!! Καλή λευτεριά, με ένα πόνο!!! Να είστε γεροί και δυνατοί κι οι δυο!!!!

Φιλιά σε όλα τα κοριτσάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φουουουουουουουουουουουουουουουουουουουου!!!!!!!!!σε ολες!!!!!ροουζ μου οταν θα μεινεις θα κανει παρτυ ολο το μαμμυ!!!!!!!!σε περιμενουμε καιρο εμεις ειδικα οι παλιες παλιες!!! :lol::lol: αντε γερα!!!κι εσεις μορουλι χουανιτακι και χ+μ μερεντουλα και ολα τα γλυκα κοριτσια αυτου του ποστ!!!!!!!!!!!!!φφφφφφφφουουουουουουουουουουου και παλι φοουουουουουουουουουουουουουου!!!!!

αχ cuando μου καλα λεω εγω αραχνιασα :lol::lol: ειμαι η πιο παλια εδω και μου φαινεται θα συνεχισω να ειμαι για πολυ καιρο ακομα ετσι μαυρη και αραχνη :-p:lol: περιμενω πως και πως να δω ποτε θα ειναι και η δικη μου ωρα και θελω να ελπιζω με τοσο φυσημα που μας κανετε ολες οι εγκυουλες να ειναι πολυ πολυ συντομα :ympray::ympray:;;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΟΛΕΣ ΣΕ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ. ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΑΣ. ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΛΙΓΩΝ ΑΚΟΜΑ ΗΜΕΡΩΝ!!!!

ΕΡΧΕΤΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ 25 ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΧΩΡΙΣΕΙ ΠΟΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΜΕΣΑ ΣΤΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟΥ ΜΑΣ. ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χ+m το ξερω οτι θα γινει το πιστευω απλα θελω να ερθει γρηγορα :-p

με το καλο να τον δεχτεις και ξερεις εσυ τωρα μην τον αφησεις να παρει ανασα :lol::lol::lol::-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ+Μ καλώς να τον δεχτείς, και δώστου να καταλάβει. Τέλος του μήνα να έχεις το σπόρι και να μας ανακοινώνεις τα καλά νέα.

Βουρρρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου...........

Τελευταίο φύσηγμα....... ακόμη προλαβαίνω!!!!!!!!

Το Σάββατο γεννάω τον μπουμπούκο μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πιπίτσα μου γλυκιά με το καλό να φέρεις τον μπέμπη σου στο κόσμο @};-@};-@};-@};-@};-%%-%%-%%-%%-%%- με ένα πόνο, που γράφει και το Χουανιτάκι μας !!!

Πω, πω, δεν τολμώ να φανταστώ την ψυχολογία σου απόψε το βράδυ!!!

Φιλάκια πολλά, φιλενάδα και "καλή λευτεριά" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες μου γλυκιές, σας φιλώ και σας στέλνω την αγάπη μου :x:x:x:x:x:x:x:x:x

Είπαμε [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] η λίστα κοκκινίζει επικίνδυνα [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif] , γι' αυτό Χ+Μ κανόνισε.... [smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif][smilie=toothy9.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif], ξέρεις εσύ...

Βρε παιδιά, η Χρυσάνθη, που εξαφανίστηκε; :?::?::?::?::?::?:

Ξέρει καμιά σας νέα της; :?::idea::?::idea::?::idea:

Μήπως έχω χάσει επεισόδια με τις απουσίες μου;;;; [smilie=munky2.gif][smilie=munky2.gif][smilie=munky2.gif][smilie=munky2.gif][smilie=munky2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...