Μετάβαση σε περιεχόμενο

Re: ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο6


Recommended Posts

Λαγονήσι μου, περαστικά σου... λυπάμαι που τελικά είχες τόσο άσχημη εμπειρία απο την εξετάση. Εγώ πόνεσα φριχτά την ώρα που μου ζήτησαν να στρίψω λίγο δεξιά και λίγο αριστερά. Νόμιζα ότι μου ξερίζωναν τα σωθικά!!! Μετά όμως συνήλθα γρήγορα. Είχα πιεί, βέβαια, και μια γερή δόση από παυσίπονα, γιατί έπρεπε να οδηγήσω μόνη μου 1,5 ώρα στην εθνική, για να φτάσω σπίτι... Τι να πω!!! Τραβάμε τα χίλια μύρια και ακόμα περιμένουμε... Που θα πάει, θα αλλάξει και η δική μας η τύχη!!!! %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Quando κοριτσαρα μου.....χαιρομαι πολυ για σενα.....πρεπει να ηταν καταπληκτικη η στιγμή που ακουσες την καρδουλα ε?? :D:D:D

Εγω συνεχίζω να πονάω και σήμερα....απλά ειμαι ελαφρώς καλύτερα....

Αν συνεχίσει ισως παω στο νοσοκομείο να μου πουνε τι γινεται....δεν ξέρω....

Πάντως εγω οποια με ρωτησει...θα της πω να παει με μέθη....α πα πα....

Αληθεια κάποιες κοπεΛές δεν εχουν πονεσει καθόλου...πως γινεται αυτο??

Madi κι εσυ ταλαιπωρηθηκες πολύ !! κι εσυ marikaki...οδηγησες 1,5 ωρα μετα.....ΠΩ ΠΩ

ΤΙ ΤΡΑΒΑΜΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ........ΒΑΡΕΘΗΚΑ!!

miki82 thanks για την υποστηριξη....

MADI -TWIGGY- QUANDO .....ΦΥΣΑTE ΓΕΡΑ!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο cuandaki! επόμενος υπέρηχος μάλλον κατευθείαν στην αυχενική, ε? να προσέχεις πολύ κ χαϊδεύεις το σποράκι σου συνέχεια [smilie=love7.gif]

Με το καλό και στα υπόλοιπα κορίτσια, να κατακοκκινήσει η λίστα σας! :ympeace:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκιά μου cuando η χαρά μου είναι μεγάλη......:).......σου εύχομαι ολόψυχα σε λίγους μήνες να κρατάς στην αγκαλίτσα σου ένα πανέμορφο αγγελούδι...:)....όλα θα πάνε τέλεια κουκλίτσα μου....:)......χαίρομαι τόσο πολύ με την χαρά σου που δεν έχω λόγια να το περιγράψω...:)...σου στέλνω την αγάπη μου...να προσέχετε τα δυο σας από εδώ και πέρα...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειστε ολες πολυ γλυκουλες και με συγκινειτε!!!!να προσεχετε τα σπορακια σας και πολλα φφφφφφφουουουουουουουουουουου στα σπορακια που ερχονται!!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου όλη μέρα σε σκεφτόμουν και τώρα που ήρθα σπίτι μπήκα κατευθείαν να δω τα νέα σου!!! ΤΕΛΕΙΑ!!!! Χάρηκα απίστευτα κορίτσι μου!!! ΜΕ το καλό να περάσουν οι υπόλοιποι μήνες και να βγεί ένα όμορφο ζουζουνάκι που θα σας τρελάνει!!! Αχ, μόνο τέτοια να ακούμε, γίνεται;;;;;

Φιλάκια πολλά πολλά!!!

αχ, με αυτά που διάβασα για την σαλπιγγογραφία δεν με βλέπω να πηγαίνω να την κάνω ούτε μετά από 2 σπερματεγχύσεις ούτε μετά από 10.... μέθη και νοσοκομειακή και με βότκα, ουίσκι και ότι άλλο πίνεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κουκλίτσες!!! Μπήκα να διαβάσω τα νεάκια σας!!!

Cuandaki μου πόσο χαίρομαι για σένα, είναι υπέροχα συναισθήματα κι από δω και πέρα τι έχετε να νιώσετε στ' αλήθεια δεν περιγράφεται, εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να σου πάνε όλα τέλεια!!!! Και σε λίγους μήνες που θα πάρεις αγκαλίτσα το ζουζουνάκι σου, θα θες να ξαναμείνεις έγκυος ;) !!!!!!

Αχ βρε lagonisi τόσο πολύ πόνεσες κορίτσι μου, τι τραβάμε εμείς οι γυναίκες.... τουλάχιστον αν διάβασα καλά τα αποτελέσματα είναι καλά οπότε αυτό είναι και το σημαντικότερο... Εύχομαι σύντομα να σκάσει μύτη το σποράκι και τότε όλα αυτά θα ξεχαστούν!!!

Μελίπλικτο, Μαρικάκι, Μωρούλι, εύχομαι σύντομα να είμαστε οι επόμενες!!!!

Twiggy, Maddi, Girl84, Muriam, Cuando όλες οι εγκυούλες φυσάτεεεε και φιλάκια στις κοιλίτσες σας :-*:-*:-*

Demie φιλάκια στο ζουζουνάκι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuandaki πολλά συγχαρητήρια και από εμένα! Θηριάκι το μικρό ε; Έτσι ευχάριστα να συνεχίσει εύχομαι η εγκυμοσύνη σου και τους υπόλοιπους 8 μήνες, και να έρθει ένα υγιαίστατο μωράκι!

Μelipikto μου δεν θέλαμε να σε τρομάξουμε με την σαλπιγγογραφία, αλλά για κάποιες κοπέλες είναι επώδυνη. Είναι όμως και αρκετες που δεν νιώθουν ιδιαίτερο πόνο. Εύχομαι να μην χρειαστεί να την κάνεις ποτέ την σαλπιγγογραφία αλλά ακόμη και αν χρειαστεί να την κάνεις σε κάποιο οργανωμένο κέντρο που να κάνουν μέθη και τότε δεν θα καταλάβεις και πολλά οπότε μην αγχώνεσαι άδικα. Όταν έρθει με το καλό και το μωράκι τότε νομίζω λες χαλάλι όλη την ταλαιπωρία τελικά!

Αθανασία πως τα πας; Περνάει ο καιρός και σύντομα θα μπείτε και εσείς ξανα στο παιχνίδι και τότε ποιος σας πιάνει! Θα το σκαρώσετε στο πι και φι το αδερφάκι στον μικρό!

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ κορίτσια!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Madi μου όντως περνάει ο καιρός...! Δεν αγχώνομαι γιατί τώρα ξέρω ποια ήταν η αιτία, απλά περιμένω υπομονετικά,μέχρι τότε μ' αρέσει να διαβάζω τα νεάκια στα ποστάκια μας και για σάς τις εγκυούλες αλλά και για τίς μέλλουσες μανούλες που προσπαθούν... προσεύχομαι μέχρι να ρθεί η σειρά μου να έχουνε κοκκινίσει ΟΛΕΣ!!!!!!!! ;):ympray: Μεγάλωσε το ζουζούνι σου ε!!!! Αχ δώσε ένα μεγάάάάάλο φιλί στη κοιλίτσα σου :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου χάρηκα πράγματι πάρα πολύ με τα ευχάριστα νεα σου!!!! Εύχομαι από εδώ και στο εξής, αυτό το σποράκι, να σου φέρει τόση τύχη...ώστε να μας ανακοινώνεις μόνο ευχάριστα. Φαντάζομαι ότι ζεις μοναδικές στιγμές, για αυτό να είσαι χαλαρή...Απόλαυσέ τες!!!!

Lagonisi λυπάμαι που και για σένα ήταν τόσο οδυνηρή διαδικασία. Θα τη χαρακτήριζα εξεφτελιστική... Τι να κάνουμε όμως που είναι αναγκαίο κακό;;;;;Το ευχάριστο της υπόθεσης είναι ότι τα αποτελέσματα ήταν καλά!!!! Πιες τα παυσιπονάκια σου αν έχεις ακόμα ενοχλήσεις και θα περάσει...

Marikaki μου γλυκό, η αλήθεια είναι ότι διαβαζω σχεδόν καθημερινά τα νέα σας, αλλά απέχω συνειδητά... δεν έχω και κάτι ιδιαίτερο να σας πω...οπότε δε θέλω να σας κουράζω... Θα μείνω στο ίδιο κέντρο για μια προσπάθεια ακόμα. Αν δεν τα καταφέρουμε θα επισκεφτώ το Λαϊνά, τον οποίο είδα σε κάποια εκπομπή και μου έκανε καλή εντύπωση. Βλέποντας και κάνοντας... Αν είμαστε τόσο "τυχερές" και συμπέσουμε θα βρεθούμε οπωσδήποτε... Εύχομαι όμως να τα καταφέρουμε μόνες μας μέχρι τότε κι ας τα λέμε από το φόρουμ!!!!

Φιλιά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα εγκυούλες και ομοιοπαθούσες! :)

Cuando συγχαρητήρια, όλα καλά!!!Αχ, τι όμορφη στιγμή να ακούς την καρδιά μιας ζωούλας μέσα σου!!!

Τα δικά μου νέα τίποτα ιδιαίτερο, μόλις τελειώσαμε τις επαφές έπαθα ουρολοίμωξη γιατί δεν πλύθηκα αμέσως και με πήρε ο ύπνος μέχρι το άλλο πρωί :x ευτυχώς ξεκίνησα αντιβίωση κι ο γιατρός με διαβεβαίωσε οτι δεν υπάρχει κίνδυνος σε περίπτωση σύλληψης(να λέμε κανα ανέκδοτο να περνάει η ώρα ;) )Αυτά τα νέα μου.Σε όλα τα κορίτσια εύχομαι η Παναγία να είναι πάντα κοντά τους!Καλό τριήμερο σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια χθες δεν άντεξα απο τους πονους και πηγα στο νοσοκομειο......γιατι φοβηθηκα :(

Ευτυχως σημερα ειμαι αρκετα κλύτερα εφυγε το πρηξιμο και εμειναν λιγοι πονοι....

Γενικώς όλα τα "κουφα" συμβαινουν σε εμενα...οποτε melipikto μην επηρεάζεσαι απο εμενα... :)

Αγγελα μου με συγχωρεις αλλα δεν κατάλαβα.....ουρολοίμωξη πιστευεις πως έπαθες επειδη δεν πλενόσουν μετα τις επαφές???

Εγω ειχα διαβασει κάπου οτι καλό ειναι, να μην πλένεσαι μετά την επαφη και να ξαπλώνεις ανασκελα για να βοηθάς το σπέρμα να παει πιο μεσα.....Δεν ξερω αν ειναι βλακειες ...αλλά εγω το εκανα....

κon21 ελπιζω να μην χρειαστει να πας σε άλλον γιατρό και να πετυχεις ΤΩΡΑ!

Οντως για τον Λαινά ακουγονται καλά πραγματα....

Καλό τριήμερο σε ολα τα κοριτσακια......και Χρονια Πολλα σε οσες γιορταζουν.... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου μπραβοοοοοο ακουσατε καρδουλαααα!!ολα καλα πανε η Παναγιτσα ειναι κοντα σου οπως σε ολες τις εγκυουλες μας φυσικα.χαιρομαι για σενα ευχομαι τα καλυτερα με μια πολυ ευκολη εγκυμοσυνη :-*:-*:-*

madi μου ειδες τι ωραιο μωρακι?αχ ενα τετοια θελω και εγω και λιγο πιο μεγαλο οπως λες και εσυ :lol::lol: εσυ πως πας?φουσκωνεις φουσκωνεις? :-*:-* :-* πολλα στην κοιλιτσα

μερεντουλα που εισαι χαθηκες παλι..

αναστασουλα μου ολα καλα?το μπεμπακι καλα?

η σια μας χαθηκε και αυτη!φιλακια στις κοιλουμπιτσες σας :-*:-*:-*:-*:x:x:x:x

lagonisi τοσο πολυ πονεσες με την σαπλιγγογραφια?τουλαχιστον βγηκαν καλα τα αποτελεσματα και χαλαλι.εγω παλι δεν ειχα πονεσει παρα πολυ ενιωθα σαν πονακια περιοδου οσο μου ειχαν το μηχανημα μεσα και οταν εριξαν το υγρο ενιωσα τσουξιμο.ειχα παρει ομως buskopan μια ωρα πριν οπως μου ειχαν πει!με το που μου εβγαλαν το μηχανημα ολα καλα μετα ουτε πονους ουτε αιμα τιποτα.ειναι και στον οργανισμο της καθε μιας..οποτε athanasia14 μην διστασεις να την κανεις αν χρειαστει ο καθε οργανισμος αντιδρα διαφορετικα.

morouli :-*:-*@};-@};-@};-@};-@};-@};-

η πιο πρων χιωτισσα μου η ελενα δεν εχει φανει καθολου.χαθηκε τελειως!ας ειναι καλα και εγκυουλα και δεν πειραζει...αλλα μωρε αν εισαι εγκυουλα μπες να μας το πεις να χαρουμε και εμεις ;;)

κοριτσια 19 μειναμε αντε να κοκκινισουμεεεεεεε [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif] ποια εχει σειρα?η αναστασουλα περιμενει με τον μαρκαδορο στα χερια :-p

twiggy,lil,μαρικακι,demie,χουανιτακι ,χ+m :-*:-*:-*:-*:-*:-* σε ολες σας και συγνωμη αν ξεχασα καμια :ymblushing:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Χθες το βράδυ έμαθα ένα καταπληκτικό νεο και χάρηκα πολύ.Μια κοπέλα που έμενε στην πολυκατοικία μας,στην παλιά μου γειτονιά, προσπαθούσε για μωράκι περίπου εφτά χρόνια και με τρεις αποτυχημένες εξωσωματικές.Η μητέρα της την είχε μοναχοκόρη κι έλιωνε από τον καημό που δεν θα βλεπε εγγονάκι.Η ειρωνεία ήταν ότι η μητέρα της κρατούσε σαν απασχόληση και τα μωράκια μιας φίλης της μητέρας μου και τα λάτρευε σαν δικά της αλλά...ο καημός παρέμενε.Χθες μου είπε η μητέρα μου οτι είδε την κυρία αυτή στο σπίτι αυτής της φίλης της κι ήταν μες στην τρελή χαρά.Η κοπέλα γέννησε τον Ιούνιο :):):) και μάλιστα με φυσιολογική σύλληψη!!!Είναι όλοι τρελαμένοι!Ρε παιδιά δεν τη θυμάμαι για να πω την αλήθεια την κοπέλα, μόνο κάτι ψουψουψου πίσω από την πλάτη της και το γνωστό βλέμμα οίκτου, πράγματα που ήρθε η ώρα να βιώσω κι εγώ τώρα που με καίει το ζήτημα, αλλά τη χαρά που πήρα δεν μπορώ να σας περιγράψω!!!Αυτά!

Lagonisi μου είσαι καλύτερα τώρα; :( περαστικά σου εύχομαι!!!

Όσο για την ουρολοίμωξη, συγγνώμη που δεν το έθεσα σωστά.Παθαίνω δυστυχώς συχνά και ενώ πάντα μετά την επαφή ξαπλώνω και δεν πλένομαι αμέσως αυτή τη φορά το παράκανα και πλύθηκα την επομένη.Υπέθεσα οτι είναι αυτό γιατί άλλη μια φορά που το έκανα, πάλι καλοκαίρι, έπαθα ουρολοίμωξη.Άσε γιατί έπαθα και τον προηγούμενο μήνα αλλά πήρα αντιβίωση.Ελπίζω να πέρασε.

Κορίτσια, καλά να περάσετε, φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαγονησι ευχομαι ολα να περασουν τωρα.. ταλαιπωρηθηκες πολυ..

αγγελα μου αυτες οι ιστοριες παντα θα μας δινουν κουραγιο και δυναμη!! ερχεται η σειρα μας, μην ανησυχειτε καθολου!! οσο για την ουρολοιμωξη, υπαρχουν και φυτικα προιοντα με κρανμπερι (σε χαπακια) που μπορεις να παιρνεις και ειδικα μετα απο επαφες που μπορουν να σε βοηθησουν (οταν δεν κανεις καποια θεραπεια με αντιβιωση) ωστε να περιοριστει το προβλημα.. Ψαξε το ειναι καλη λυση ειδικα οσο προσπαθεις να συλλαβεις που δεν ειανι καλο να μπλεκεις με φαρμακα κλπ.. πολλα φιλια σε ολες, η παναγιτσα να βοηθησει να μεινετε ολες εγκυουλες συντομα!!

φφφφφφφφφφφουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σας κοριτσακια!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου τι κάνετε???? εγώ στα πεθερικάγίνονται τα νεύρα μου μανταλάκια.........

Δεν υποφέρονται άλλο......

Χρόνια πολλά σε όλες τις εορταζόμενες και εορταζόμενους μας....

Ντόινγκ ντόινγκ κάθε μέρα!!!!!!

Φιλιά πολλά!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά φιλιά σε όλες τις φιλενάδες και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΕΟΡΤΑΖΟΥΣΕΣ!!!

:x:-*:x:-*:x:-*:x:-*

Η Παναγία να μας αξιώσει να γίνουμε κάποια ημέρα και εμείς μανούλες :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΛΕΣ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΞΙΩΣΕΙ ΝΑ ΓΕΥΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΗΤΡΟΤΗΤΑ ΣΗΝΤΟΜΑ!

ΑΑ,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΜΑΡΙΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΛΕΣ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελειπα κι εγω!!!χρονια πολλα στις εορταζουσες!!!ευχομαι η παναγιτσα που ειναι κι αυτη μανουλα να βοηθησει οσες ειναι εγκυουλες να παρουν αγκαλια τα μωρακια τους και οσες περιμενουν να γινουν πολυ πολυ συντομα μανουλες!!!!!φφφφουουουουουουουουουουου!!!!!!!!!!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια.Χρονια πολλα σε οσες γιορταζαν και σε οσους ειχαν να γιορταζουν.ευχομαι η Παναγιτσα να εχει κανει το θαυμα της και συντομα να εχουμε ευχαριστα να ανακοινωσουμε!

εγω ειμαι στην αναμονη και η αγωνια στο κοκκινο :-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Roze μου ένα μεγάλο ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ και από εμένα για να ξεκουμπηστεί και να φύγει η ακατανόμαστη και να πάει αλλού εκεί που την θέλουν!!!!!! Εύχομαι σε λίγες μέρες να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ εγκυουλες μου ποσο σας ευχαριστω.ετσι φυσατε να ερθω στην θεση σας...αχ Παναγιτσα ποσο το θελωωω :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

φιλακια στα μωρουλακια σας :-*:-*:-*:-* [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...