Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν5


Recommended Posts

:shock::shock::o

ελα βρε χριστινιω? εξαφανιστηκε ο ανθρωπος εε? καλα ξεκρεμαστους σας αφησε :roll::roll:

απο το ταμειο δεν θα παρεις τωρα καποια χρηματα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μου ,

κάνω πάλι μια προσπάθεια να γράψω και ελπίζω να μη με πετάξει πάλι...

Τι έγινε βρε παιδιά στην Κύπρο;Πωες είναι η κατάσταση;

Τιτινάκι τι έπαθες παιδί μου με τη δουλειά;να το ψάξεις όσο πιο πολύ μπορείς....

Αν είναι δυνατόν.......Πολύ σπαστικό πράγμα...Τι να πω πια...........

Μαρία που είσαι κοριτσάκι μου;Χαίρομαι που είσαι καλά και που τα αποτελέσματα της καμπύλης σου είναι μια χαρούλα!!!Και εγώ πάω το Σάββατογια καμπύλη και έχω πάλι την αγωνία μου...

Γλυκιά Miki τι ωραία που κάνατε το μπανάκι σας!!!!!Να προσέχεις μόνο με τον ήλιο καλό μου!!!

Vanessaki με το καλό το β επιπέδου σου στις 14/7!!Χαίρομαι πολύ που περάσατε όμορφα

στις διακοπούλες!!!

Aggt τι είναι πάλι και αυτό κοριτσάκι μου με την έκρηξη;

Μην ανησυχείς ο μπεμπάκος θα είναι μια χαρά,

μάλλον θα την έχει πέσει....

Kiska η κοιλίτσα σου πολύ γλυκιά!!!

Σας φιλώ προς το παρόν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε κορίτσια....χάλια τι πάθαμε ρε γαμωτο...τώρα θα πάρω τα χρήματα το θέμα είναι ότι μετα την γεννα δεν ξέρω τι θα γίνει....μας είπε η λογιστρια ότι θα δούμε μετα που θα γεννησω τι μπορούμε να κάνουμε...φφφφφφφ φυσικά και ν θα το αφήσω...ειδικά η μητέρα μου με κάτι τέτοια δεν τα αφήνει...τα τραβάει μέχρι τέλους...ευτυχως που εχω και την μητέρα μου γιατί δεν τα πάω καθόλου καλά με αυτά....

Εύη μου η κοιλιτσα σου είναι σούπερ...και το βρακι....χαχαχαχα...πωπω πειναωωωωωωω εμείς έχουμε μπριαμ σήμερα...αλλα μέχρι να γίνει θα λισαξω απο την πείνα....

Άντε να δούμε τώρα ποτέ θα μου βάλουν τα λεφτά στην τραπεζα...γιατί εδώ και 2 εβδομάδες εχω μείνει ταπί....να είναι καλα ο αντρουλης μου και η οικογένεια μου που με βοηθάνε....μου την δίνει τόσο πολυ να μην εχω λεφτά δικα μου στην τσέπη μου και να εξαρτομε απο άλλους....φφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν ξέρω αν θα λαβεε το μνμ γιατί γίνεται χαμός και με τα δίκτυα σήμερα.

Δεν πιάνω κανέναν κυπριακό σταθμό για να δω τι ακριβώς έχει γίνει. Ευτυχώς έχω νοβα κΑι ενημερωνομΑι απο ΕΡΤ .

Εμείς μένουμε δέκα λεπτά έξω απο την λεμεσσο και δεν πήραμε είδηση τι έγινε. Οι γονείς μου απο Αθήνα το έμαθαν και έπαιρναν τηλ απο το πρωι..

Έκρηξη σε εμπορευματοκιβωτια με πυρίτιδα σε ναυτική βάση ανάμεσα απο λεμεσο και Λάρνακα. Η μισή Κύπρος δεν έχει ρεύμα επειδή κοντά στην βάση έχει ηλεκτροπαραγωγικο σταθμο. Κάνουν έκκληση όσοι έχουν ρεύμα να μην βάλουν κληματιστικο.

Έχει και καύσωνα σημερΑ.

Μαρία σαραντοπουλου, γενναμε ίδια μερα βλέπω. Κι εγω αγοράκι περιμένω.. Θα πάω την Παρασκευή εγω για το αΤιμο το σακχαρο.

Τιτινακι μου, λογικά δικαιουσαι το επίδομα μητρότητας. Ψάξε το καλύτερα..Εγω Σταμάτησα να εργάζομαι πέρυσι και δικαιούμαι επίδομα . Δεν ισχύει κΑι στην Ελλάδα το ίδιο?με στεναχωρεί αυτη η κατάσταση εκεί παρα πολυ. Μπορεί να μην ζω εκει αλλα πονάει πολυ να βλέπεις την χώρα σου σε αυτα τα χάλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια.

Εδώ γίνεται χαμός με την έκρηξη. Ευτυχώς στην περιοχή που μέναμε δεν επηρεαστήκαμε καθόλου. Δεν κόπηκε καθόλου το ρεύμα, ούτε το τηλέφωνο ή το ίντερνετ. Η μάνα μου, όμως, δεν είχαν ρεύμα μέχρι πριν από λίγο, τώρα ήρθε, αλλά τηλέφωνο και τηλεόραση ακόμα δεν έχουν.

Απ' ό,τι φαίνεται υπήρχε πρόβλημα εδώ και πολύ καιρό και οι αρμόδιοι του στρατοπέδου έκαναν απεγνωσμένες εκκλήσεις για να παρθούν μέρα, αλλά δεν έγινε τίποτα, με αποτέλεσμα το σημερινό...

Τώρα πάει ο άντρας μου να δώσει αίμα, γιατί χρειάζονται, επειδή υπάρχουν πολλοί τραυματίες.

Ευτυχώς εδώ έχω ανοίξει και φυσάει, οπότε δε βάζω ούτε κλιματιστικό, ούτε ανεμιστήρα ακόμα.

Κατά τα άλλα, πήρα τις εξετάσεις και για μαντέψτε: δεν έχει φύγει ακόμα το ουρεόπλασμα. Καινούριος γύρος αντιβίωσης. Ρώτησα το γιατρό αν μπορώ να κάνω κάτι εγώ για να φύγει (π.χ. να τρώω κάποια συγκεκριμένη τροφή) και μου λέει "όχι, δεν μπορείς να κάνεις κάτι, δε βλέπεις που κάθε φορά σου κάνω άμπρα κατάμπρα και δε φεύγει;". Το καλό είναι ότι έφυγε ο στρεπτόκοκκος που είχαμε βρει σε μικρό ποσοστό την προηγούμενη φορά και μένει μόνο το ουρεόπλασμα.

Αγγελική, κι εμένα είναι ήσυχο εδώ και μία-δύο μέρες, μπορεί να είναι κι απ' τη ζέστη.

Χριστίνα, τι έπαθες κι εσύ με τη δουλειά; Κυνήγησέ το, μην το αφήσεις.

Φιλιά κορίτσια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Αν και για την Κύπρο δεν ήταν και πολύ καλή μέρα. :( Δεν είμαι από εκεί αλλά έχω κουμπάρους, βαφτιστικό κτλ και έχω σοκαριστεί από το πρωί. Ο κουμπάρος μου δούλευε στο υδροηλεκτρικό εργοστάσιο της κυπριακής ΔΕΗ, που ήταν δίπλα στη βάση και ευτυχώς είναι καλά αλλά μου είπε ότι το εργοστάσιο είναι σαν βομβαρδισμένο. Σε ένα χωριό δίπλα κατδαφίστηκαν σπίτια εκλησία και υπάρχουν πολλές ζημιές και δυστυχώς πάνω από 12 νεκροί! :o:cry: Είναι πραγματικά κρίμα για τους ανθρώπους που χάθηκαν άδικα και από ότι ακούγεται οφείλετε σε ανθρώπινο λάθος! Μακάρι να μην ξανασυμβεί ποτέ κάτι παρόμοιο πουθενά!

Πολύ ζέστη και σήμερα ρε κορίτσια! Χθες το μεσημέρι δεν άντεξα και άφησα το aircondition ανοιχτό για 3-4 ωρίτσες και με πήρε ο ύπνος για κανένα 40λεπτό, αλλά όταν ξύπνησα ένιωθα ότι πονάνε τα μάτια μου ειδικά το αριστερό. Όταν κοιτάχτηκα στον καθρεφτη παρατήρησα ότι είχαν πρηστεί και κοκκινήσει τα βλέφαρά μου και πιο πολύ το αριστερό και άρχισα να έχω και πονοκέφαλο. Φοβήθηκα για καμιά ψύξη και το έκλεισα κατευθείαν το κλιματιστικό. Σήμερα έχει ξεπρηστεί το ένα εντελώς το μάτι αλλά το άλλο είναι ακόμη λίγο πρησμένο. Λέτε να το αναφέρω στην γυναικολόγο μου ή δεν έχει σχέση με την εγκυμοσύνη; Σκέφτομαι αν δεν ξεπρηστεί μέχρι αύριο να πάω σε οφθαλμίατρο.

Κάτι είπαν για βροχές σήμερα αλλά εγώ δε βλέπω ούτε ένα μικρό συννεφάκι στον ορίζοντα. Μακάρι να βρέξει για λίγο να δροσίσει γιατί δεν παλεύεται η κατάσταση! Φιλιά σε όλες τις κοιλίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λέτε βρε παιδιά;Τι χαμός είναι αυτός στην Κύπρο;

Διάβασα νεκροί, τραυματίες................πω πω...............

Άννα Μαρία μπάβο στον άντρα σου που πάει να δώσει αίμα!!μπράβο μπράβο!!!

Όσο για το ουρεόπλασμα, αφού εξοντώθηκε ο στρεπτόκοκκος θα εξοντωθεί

και αυτό!!!Που θα πάει.................Υπομονή φιλενάδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάντι, εδώ είπαν για 15 νεκρούς, αλλά μετά είπαν και σαράντα και τέτοια. Δεν ξέρει κανείς πόσοι είναι ακριβώς. Τώρα λένε στην τηλεόραση ότι είναι μάλλον 15 και όχι περισσότεροι.

Το πρήξιμο μου φαίνεται για μόλυνση, αν δεν ξεπρηστεί πάρε το γυναικολόγο και θα σου πει αυτός αν θα πας στον οφθαλμίατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια , είναι ασύλληπτο το μέγεθος της καταστροφής. Τώρα κατάφερα να δω εικόνα. Ραγίσει η καρδιά μου πραγματικά. Πάντα ήμουν έτσι αλλα τώρα με την εγκυμοσύνη έχω γίνει ακόμα πιο ευαίσθητη και με το παραμικρό βουρκωνουν τα ματιά μου. Στεναχωριεμαι για τους συγγενείς των ανθρώπων που χάθηκαν και κυρίως για τις μανάδες τους.αυτα τα καημενα τα φανταρακια που εκαναν την θητεια τουσ τι φταινε ρε γμτ..Τραγική ειρωνία, αύριο απολυεται απο το στρατό ο κουνιαδος μου που θα βαφτίσει το μωρακι μας. Έχει άδεια μέχρι σήμερα. Αν είναι δυνατόν!έχουμε κι άλλους φίλους που υπηρετούσαν εκει και σήμερα ήταν με άδεια..

Κάποιοι γνωστοί μας έμεναν εκει κοντά. Έγιναν γονείς πριν λίγους μήνες για πρώτη φορα κι αυτοί. Έπαθαν μεγάλη ζημιά. Έσπασαν Τζαμαριες στο σπίτι , πόρτες.. Πήραν το μωρο κι όπου φύγει φύγει..

Η κατάσταση με τον ηλεκτροπαραγωγικο σταθμο είναι πραγματικά άσχημη.Λένε ότι μπορεί να μην έχουμε ρεύμα για ένα μήνα..δεν ξέρω τι ισχύει και τι είναι ράδιο αρβυλλα . Καταλαβαίνετε.. Τέτοιες ώρες..άνοιξε κρατηρας 50-100 μέτρα στον τόπο της έκρηξης..φανταστειτε τι σημαίνει αυτο για ένα νησί σαν την Κύπρο..

Άννα Μαρία , υπομονή με παλιό ουρεοπλασμα.. Για να σου σπάσει τα νεύρα το κάνει.. Μια χαρα είναι το μωρακι σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω βρε κοριτσια χαμος εκει στην Κυπρο!Τι να πω κριμα τους ανθρωπους που πηγαν χαμενοι :( !!Ριξαν ευθυνες στον καυσωνα.... :shock: περιεργο παντως!

Σημερα βγηκα για ψωνια, κανενα παντελονακι καπρι καμια μπλουζιτσα...τιποτα δεν πηρα ,τιποτα δεν μου αρεσε!Εφαγα τη ζεστη και γυρισα σπιτι!!Αλλα ενα πιατο με μακαρονια παρηγόρησε την ταλαιπωρία μου!

Madi καλυτερα να το πεις στον γυναικολογο σου να εισαι σιγουρη!Απο κλιματιστικο πρηξιμο λιγο δυσκολο μου φαινεται!

Αννα Μαρια κουραγιο ρε κοριτσι, θα περασει δεν ειναι στο χερι του!!

titinaki κι εγω ετσι ειμαι θελω να εχω τα λεφτα μου στην τσεπη μου να μην εξαρτώμαι απο κανεναν!

Φιλια σε ολες κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!!!!!!!ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΙΝ ΚΥΠΡΟ....ΠΟΛΥ ΛΥΠΑΜΑΙ...

ΤΙ ΖΕΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΑΛΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΣΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΕΧΕΙ 40?ΔΕΝ ΤΙΝ ΠΑΛΕΥΩ.....ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΧΕ ΛΙΓΟ ΑΕΡΑΚΙ Κ ΣΙΔΕΡΩΣΑ 3 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΡΟΥΧΑ Κ ΞΕΣΚΟΝΙΣΑ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΕΒΑΛΑ Κ 2 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ...ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΑΝΤΖΟΥΡΙΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ Κ ΠΟΡΤΕΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΥΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ,ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΤΙΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΟΕΟ!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ Ε?ΑΧ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΜΕ Η ΕΓΚΥΕΣ ΧΑΧΑ!!!!!ΜΙΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ...ΘΑΣΕ ΜΑΛΩΣΩ!!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ Κ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΦΙΛΕΣ ΚΥΠΡΟ Κ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΣΤΙΝ ΠΑΦΟ.

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ Η ΚΑΜΠΥΛΗ ΕΙΝΑΙ ΟΚ!!!!!!

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΠΕΡΣΕΣ ΩΡΑΙ ΣΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ Ε?ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑΧΥΠΑΛΜΙΕΣ ΚΛΠ.ΕΧΩ Κ ΓΩ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΩ ΖΕΣΤΗΣ ΝΤΟΥΖΑΚΙΑ ΕΛΑΦΡΙΑ ΡΟΥΧΑ ΜΙΝ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΕΞΩ ΣΤΙΝ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΕΣ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΣΕΣ ΩΡΑΙΑ ΣΤΙΝ ΘΑΛΑΣΙΤΣΑ!!!!!!!!!

ΝΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΑΙΜΑ...ΕΙΜΑΙ Κ ΓΩ ΑΙΜΟΔΟΤΡΙΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΙΝ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ.ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΩΖΕΙ ΖΩΕΣ!!!!!ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΠΑΛΙΟΜΙΚΡΟΒΙΟ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ!!!!!!!!!

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΜΠΑΝΑΚΙ!!!!!!!

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ......ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΥΟΦΟΡΙΑΣ Κ ΛΟΧΕΙΑΣ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ 200 ΕΝΣΗΜΑ Κ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΤΑΜΕΙΟ ΑΦΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟΛΥΣΗ Κ ΘΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ 500ΕΥΡΩ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ.Κ ΓΩ ΜΕΤΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΚΡΙΣΗ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koyklitses ti kanete???????????

axxx ti zesth kale einai ayth pwpwpw ti tha kanoyme egw pantos otan eimai spiti eimai panta vregmenh ti na kanw den thn antexw fetis katholoy omws.......

xamos koritsia sthn kypro pwpwpwpw krima ston kosmo ti na pw.....

anna maria koyragio koritsaki moy tha fygei poy tha paei den einai sto xeri toy.....

tititnaki ti epathes re koritsaki moy aman ayta ta xreh kai posos kosmos tha eksafanistei akomaaaaaaaaa........

kalws hlthes maraki moy ante na mpeneis pali kai esy............

filakia se olessssssssssss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NIA MOY H ΖΕΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΡΗΤΗ......ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΠΑΛΙ ΙΔΡΩΣΑ Κ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ Κ ΕΚΕΙ ΑΠΝΟΙΑ...ΘΑ ΒΑΛΩ ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

edw eytyxws fysaei ligaki twra opote tha koimhthoyme kala sthn veranta vevaia....... exw foyskwsei ena terastio strwma kai exthes koimhthikame mia xara mexri an drosisei edw tha koimomaste...........exw pesei apo tis 9.30 xaxaxaxax.......filakia se oles kai kalo vrady..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια.

Εδώ όλη μέρα βλέπαμε για την έκρηξη. Δίπλα από το στρατόπεδο είναι ο κύριος ηλεκτροπαραγωγός σταθμός της Κύπρου (μυαλό που είχαν να βάλουν τα εκρηκτικά εκεί πέρα...) και μας είπαν να κάνουμε οικονομία στο ρεύμα, γιατί μόνο το 50% των αναγκών μπορούν να καλύψουν. Όλη μέρα καθόμουν χωρίς καν ανεμιστήρα, για κλιματιστικό δεν το συζητάμε, και τώρα που πήγαμε να πάρουμε τον αδελφό μου στο αεροδρόμιο, όλα τα μαγαζιά. τα πάρκα, τα σχολεία, τα πάντα, είχαν όλα τα φώτα και τις φωτεινές ταμπέλες αναμμένα...

Πριν λίγο γυρίσαμε σπίτι και όπως καθόμουν εδώ, ακούω ένα τσικ-τσικ. Πάω να δω, και τι ήταν; Είχε ραγίσει η γυάλα του χρυσόψαρου και τρέχανε νερά. Κι έχω τον πανεπιστήμονα τον άντρα μου να επιμένει ότι έσπασε απ' την έκρηξη!!! Έλεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Η έκρηξη ήταν στις 5.45 το πρωί!!!!!!!!!!!!!!!! Τίποτα άλλο δεν επηρεάστηκε, το ωστικό κύμα δεν έφτασε στη Λάρνακα, κι αυτός δεν ακούει κουβέντα! Είναι απ' την έκρηξη, επιμένει!!!!!!!!1 Τα νεύρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μύριαμ, πήγε για αίμα το σαΐνι ο άντρας μου, αλλά τελικά τον έδιωξαν, γιατί είχανε πολύ λέει!!! Φαίνεται πήγαινε αβέρτα κόσμος απ' τις 6 το πρωί, και στη μία που πήγε αυτός ήταν κομπλέ από αίμα!

Από τους τραυματίες, δύο είναι κρίσιμα, και μάλιστα έχουν παραμορφωθεί... Να δούμε τι θα γίνει και μ' αυτούς...

Αφήστε ρε κορίτσια, νιώθω πολύ άσχημα, γιατί ένας από τους νεκρούς είναι ανηψιός της διευθύντριας του σχολείου. Γιός της αδελφής της...

Νία, αυτό με τον ύπνο στη βεράντα μου θυμίζει παλιές εποχές...! Η αδελφή της γιαγιάς μου κοιμόταν στο μπαλκόνι τα καλοκαίρια. Εγώ με τίποτα, με όλα τα έντομα και τα μαμούνια που κυκλοφορούν, ούτε γι' αστείο! Άσε που με την υγρασία που έχει εδώ πέρα, ξυπνάς το πρωί μούσκεμα, δεν μπορείς να κουνηθείς και μάλλον παθαίνεις και αρθριτικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδεςςς σπιτι ειμαι σημερα με την αδεφουλα μου...χαιρομαι..χιχιχι...θα περασουμε τελεια...καλα η ζεστη αλλο πραγμα....μου εφερε και τα πραγματακια θα σας βαλω φωτοοο...ααα εκεινο το μαγαζι στο facebook το μωροσετ...σας εχω πει τοι βαζει συνεχεια προσφορες...και τους ζητησα μια προικα σε ροζ και μου στειλανε μηνυμα οτι θα βαλουν τωρα σε ροζ.....χαιρομαι τοοσο πολυ γιατι μονο 50ευρω κανει και τοσο καιρο που εψαχνα για παντα μαξιλαρια...γυρω στα 80ευρω τα εβρισκα...και αυτου βαζουν ολο το σετ με 50....ρε παιδια χαμος στην Κυπρο εεε...πωπω....ασχημα πραγματα....αγω κοριτσια καταλοαβα οτι εχω βαρυνει πολυ.,..δεν εννοω τα κιλα αλλα δεν μπορω και πολλα πολλα πια...σε μια βδομαδουλα μπαινω και στον 8ο...Ρε Χριστινα...τι εγινε με τη δουλεια...απιστευτο ετσι....μακαρι να πανε ολα καλα τι να πω...λοιπον σας φιλω προς το παρον και σας βαζω φωτοοο..βρε Μαρακιι και ελεγα που εισαι...φιλακια στην κοιλιτσα

post-1349-13873937389015_thumb.jpg

post-1349-13873937389136_thumb.jpg

post-1349-13873937389251_thumb.jpg

post-1349-1387393738936_thumb.jpg

post-1349-13873937389469_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες εγκυουλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε????πως ειστε???????

πω πω τι ηταν αυτο που εγινε στην κυπρο?????........καταστροφη λεει!!!!!!!!!!!!κριμα!!!!!!!!!!!!κριμα σ'αυτους που εφυγαν εσι αδικα!!!!!δεν εχω να πω κατι αλλο!!!!! :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

χθες δεν καταφερα να μπω γιατι ετρεχα ολη μερα απο το πρωι μεχρι κ το βραδακι!!!!!το πρωι δουλειες εξω κ μετα τον αγγελο παιδιατρο κ τα πηγαμε κ μια βολτιτσα!!!!!!!!

αχχχχχ σημερα το απογευμα ειναι να παω κ στον γιατρο!!!!!για να δουμε......!!!!!!!ανυπομονω να περασουν οι ωρες να δω το μικρο μικρο μου αγορακι!!!!!!!

ευη μου πολυ ωραια τα πραγματακια σας!!!!!!!!με το καλο να βγει η μπουμπουκα να τα χαρει!!!!!!!!!

κ το σεντονακι του χριστοφορου ειναι σουπερ!!!!!!!

την κυριακη πηγαμε αρχικα στην κορασιδα (δεν ειχα ξαναπαει) κ μετα πηγαμε στην κυμη στη μουρτερη παραλια!!!!!!!

μυριαμακι μου με το καλο σημερα στο γιατρουλη κοριτσακι μου καλο!!!!!να απολαυσεις τον μπεμπακο!!!!!!!!!!!

αννα μαρια μου τι στο καλο καποια στιγμη θα φυγει το παλιομικροβιο!!!!!!!

μαρακι μου γλυκο επιτελους ηρθες κ παλι κουκλιτσα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!φιλακια στα παιδακια σου κ στην κοιλιτσα σου!!!!!!!!!!!!

νιακι μου πως εισαι καλη μου????τα μωρακια σου?????????

δεν θυμαμαι κατι αλο κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!

φιλακια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera filenadoyles ti moy kanete pws thn paleyete me thn zesth???

kiska moy poly omorfa ta pragmatakia sas ........me to kalo na ta strwseis......

na peraseis omorfa me thn adelfoyla soy........

hlianaki moy mia xara eimaste kai oi 3 mas xaxaxa .......... me to kalo o giatoylhs shmera na apolafseis ton mpempako soy......

myriamaki moy kai esy na apolayseis to mwroyli soy shmera ...perimenoyme nea apo ta mwroylia sas tyxeressssssssssssssss :D:D:D:D:D

ontos krima poly gia toys anthrwpoys ti na leme mprosta ston thanato den yparxoyn logia .................... :cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες τις κοιλίτσες!!!

Κορίτσια μου πολύ λυπάμαι για όλα αυτά που έγιναν στην Κύπρο..................

κρίμα για τους ανθρώπους που χάθηκαν άδικα, ελπίζω όλοι αυτοί που είναι

τραυματίες να τα καταφέρουν!!!Πως είναι σήμερα η κατάσταση;

Ηλιαννάκι, Muriamaki με το καλό να πάτε στο γιατρό σήμερα να καμαρώσετε

τα αγοράκια σας!!!Περιμένουμε νέα σας!!!!!!!

Kiska τέλεια τα πραγματάκια, μια γλύκα!!!!!!!!!!!!!!!Καλά να περάσετε με την αδελφούλα

σου!!!!

Σας φιλώ όλες!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΕΧΩ ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΤΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ....ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΚΟΚΙΝΗ ΣΑΛΤΣΑ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ Κ ΠΙΠΕΡΙΕΣ ΜΑΚΑΡΟΝΑΚΙΑ Η ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΜΟΥ!!!ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΙΣ 3 ΒΑΖΩ ΠΡΩΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΠΑΝΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ ΧΑΧΑ!!!ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΤΕ?ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΙΝ ΖΕΣΤΗ?

ΝΙΑ ΜΟΥ ΜΠΑΛΚΟΝΑΚΙ Ε?ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΟΣΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ Κ ΜΑΜΟΥΝΙΑ ΦΟΒΑΜΕ ΝΑ ΠΩ ΤΙΝ ΑΛΗΘΕΙΑ....

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΜΕΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΑΣ!!!!!ΚΙ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΑΚΙΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΦΤΗΝΑ ΠΑΤΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ....ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΞΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΚΛΠ.

ΤΕΝΤΥ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!!!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ Η ΚΙΝΗΣΗ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ,ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΟΤΙ ΠΗΓΕ Κ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ.ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΠΑΛΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ?

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΚΛΠ.ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ!!!!ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia m!

eixa xathei xthes giati den eixa erthei gia douleia!den eixame ilektriko!

to ti perasame xthes kai ti pername akoma edw sti kipro den perigrafetai!

vivliki katastrofi pragmatika!

emeis vriskomaste 10km apo tin ekrixi!

eixame tromokratithei ap ton thorivo kai kounithike olokliro to spiti!

nomizame oti irthe i sinteleia t kosmou!anthrwpoi pio megaloi lene oti oute stin tourkiki eisvoli den ezisan tetoies stigmes!

ti na pei kaneis. . . aneuthinotita sto epakron!pragmatika eimaste sigklonismenoi olokliro to pagkiprio!

pses eixa poli anisixo upno!nomiza pws tha xupnousame pali me tin ekrixi!kipros to megaleio sou!ti na pw!ti k an paraitithei olokliri i kivernisi, den arkei, den ftanei gia ola auta p exoun sumvei!na plirwsoun oi upaitioi, alla tha nai me to idio nomisma?i mono na sullipountai k na kanoun epikideious einai?den xerw, exw aganaktisei apo xthes!ta logia einai poli ftwxa se sigkrisi me auto p oloi niwthoume!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εδώ συνεχίζεται ο παροξυσμός για την έκρηξη. Δεν μπορώ να βλέπω άλλο τηλεόραση, χτες στις ειδήσεις (όλη μέρα ειδήσεις είχε) μας έδειξαν 150 φορές τους συγγενείς στα νοσοκομεία, τις φωτογραφίες των δίδυμων που σκοτώθηκαν, το χώρο της καταστροφής...

Σίγουρα υπάρχουν πολλές ευθύνες, αλλά δεν το βλέπω να την πληρώνει κανένας, πέρα από παραιτήσεις. Πάντα έτσι δε γίνεται;

Ρε κορίτσια, εγώ πάλι άρχισα αντιβίωση, λέτε να πάθει τίποτα το μπεμπάκι με τόσες αντιβιώσεις που έχω πάρει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εδώ συνεχίζεται ο παροξυσμός για την έκρηξη. Δεν μπορώ να βλέπω άλλο τηλεόραση, χτες στις ειδήσεις (όλη μέρα ειδήσεις είχε) μας έδειξαν 150 φορές τους συγγενείς στα νοσοκομεία, τις φωτογραφίες των δίδυμων που σκοτώθηκαν, το χώρο της καταστροφής...

Σίγουρα υπάρχουν πολλές ευθύνες, αλλά δεν το βλέπω να την πληρώνει κανένας, πέρα από παραιτήσεις. Πάντα έτσι δε γίνεται;

Ρε κορίτσια, εγώ πάλι άρχισα αντιβίωση, λέτε να πάθει τίποτα το μπεμπάκι με τόσες αντιβιώσεις που έχω πάρει;

koritsaki moy oxi den nomizw oti se aythn thn ilikia pathenei kati to mwro toylaxiston etsi moy exei pei kai emena o giatros ........

ypomonhhhhhhhhhh gia ta mwra mas ola......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...